סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 6:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 05, 2020 6:40 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כל אחד והרגשות שלו לגבי המהלכים עד עכשיו, אבל מבחינה מקצועית - זה הדבר הראשון שקרה עד עכשיו שכנראה יפגע בהפועל בעונה הבאה (זה וההשארה של בלאט...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 05, 2020 7:01 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
אז גם בריימו הלך........ סך הכל יופי של פתיחת עונת מלפפונים יש לנו.

סגור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 05, 2020 9:50 pm 
Sophomore

אריה במגעים עם גלאטסראי, צפו במיטב הביצועים:

https://youtu.be/PnAsNMnGpFU

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 12:00 pm 
Hall of Famer

מסתמן שרק בלאט זלמנסון והזר הליטאי ישארו לעונה הבאה
כאמור פירוק והרכבה מחדש.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 12:49 pm 
Sophomore

באופן כללי גלאטסראי ככל הנראה מחזיקה בסקאוטים בישראל. כמדומני שחקן שלישי מהליגה כאן שחותם שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 4:01 pm 
Hall of Famer

לפי וואן אדם אריאל קרוב לסיכום.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2020 6:35 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

לפי יעקב מאיר מ"ישראל היום" גם אקיל מיצ'ל של גלבוע בדרך לירושלים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 1:33 am 
Junior

את אקיל מיצ׳ל אני לא מכיר מספיק. מהמעט שראיתי, נראה לא רע. סוג של ג׳וש אוונס/עמנואל טרי: משחק מעל הטבעת, מסיים אלי הופים, עם בונוס של יותר קשיחות ומהלכי האסל. אין לי בעיה עם החתמה כזו כל עוד זה לא סדר הגודל של השחקנים שמתכוונים להביא. קבוצה צריכה 2-3 רול פליירז, גם כזרים, אבל צריך לפחות 3 זרים בקנה מידה אחר, כולל סנטר. אגב, לחובבי סרטוני פציעות מחרידות - מיצ׳ל זכה לתהילת עולם ביוטיוב כשיצאה לו העין מהמקום באמצע המשחק וכן, זה מבחיל כמו שזה נשמע.

אדם אריאל - אני מחבב את הבחור. אופי חמוד כזה, בטחון עצמי גבוה בלי להיות מעצבן, והוא בכלל שחקן בית שזה תמיד מרגש. הבעיה שלי איתו: הוא לא כל כך טוב בכדורסל. באופן ספציפי, אני לא קונה את המיתוג שלו כקלעי. הוא סיגל לעצמו בשנתיים האחרונות כל מיני שטיקים של פיור שוטר - השחרור המהיר, יציאה על חסימות לשלשות, כל מיני סטפבקים שונים ומשונים - ואני בכלל לא בטוח שהאחוזים שלו מצדיקים את זה. לסיכום, כמו מיצ׳ל - בסדר. מותר להחתים גם שחקנים שבאותה מידה היו יכולים לחתום בנהריה. לא סוף העולם, בעיקר אם הם כאלה שיידעו את מקומם. אבל לידם צריך 3-4 שחקנים ברמה אחרת לגמרי, כי אחרת תקבל, ובכן, נהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 9:02 am 
מנהל פורום

מה שאני אוהב באדם אריאל זה שהוא כבר הוציא מעצמו בערך 200% מהפוטנציאל שלו, שחקנים כאלו הם תמיד נכס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 10:33 am 
מנהל פורום

עגמומי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 07, 2020 6:06 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
מה שאני אוהב באדם אריאל זה שהוא כבר הוציא מעצמו בערך 200% מהפוטנציאל שלו, שחקנים כאלו הם תמיד נכס.

מעניין. האם זו העמדה שלך גם בנוגע לתמיר בלאט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 6:38 am 
Junior

"הגארד טאריק פיליפ מתקרב להפועל ירושלים
פרסום ראשון: הבריטי-אמריקאי, ששיחק בטופאש הטורקית בעונה שעברה, עשוי לחתום אצל קטש. לא נבחר בדראפט ב-2017 ושיחק בהונגריה, ספרד ובליגת הפיתוח"
https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 9:21 am 
Sophomore

בלי לשים לב נראה שחזרנו לימי דני קליין.. גם באיכות השחקנים שמדברים עליהם, גם בעובדה שכל מגע הכי ראשוני מיד מודלף לתקשורת וגם בזה שהסגל נסגר מאד מאוחר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 9:58 am 
Senior

לא הייתי קופץ כל-כך קדימה. כרגע פורסמו ידיעות על אריאל, מיטצ׳ל ופיליפס - זה לא המון שחקנים. אתה עדיין לא יודע מי יחתום בסופו של דבר, באיזה סדר גודל זה יהיה, כמה מראש פורסמה ההתקשרות איתו וכו'.
הדבר היחיד שאנחנו כן יודעים זה שיתחילו להחתים מאוחר יחסית וזו כנראה הליכה אחורה במישור הזה, אבל אני מניח שאפשר להאשים פה לא מעט את הקורונה וחוסר הודאות שהיא יוצרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:18 am 
מנהל פורום

סאבוניס כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

לא, כי בלאט (שהוא שחקן טוב מאריאל) לא הוציא מעצמו יותר, ולהבדיל מאריאל הוא עצל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 12:43 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
סאבוניס כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

לא, כי בלאט (שהוא שחקן טוב מאריאל) לא הוציא מעצמו יותר, ולהבדיל מאריאל הוא עצל

מעניין , איפה אפשר לראות את העצלות של בלאט מול האי-עצלות של אריאל ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 12:59 pm 
מנהל פורום

בקריירה שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 3:25 pm 
Hall of Famer

תן דוגמא לזה שבקריירה של בלאט יש עצלנות ולזה שאריאל הוכיח שהוא לא עצלן..... נורא משעשע אותי באיזה קלות אנשים קובעים ששחקן x עצלן, כאילו הם יודעים איך וכמה הוא מתאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 4:25 pm 
Senior

אני לא ממש מצליח להבין מה הסיפור עם נמרוד לוי.
עושה רושם שלהפועל יש עליו אופציה ושהוא לא ימשיך, או שהסיכויים לא גדולים מאוד שימשיך.
יש אופציה אחרת לישראלי בעמדות 3 או 4 שאפשר להביא במקומו? בלייזר במכבי, קליין באיטליה, ג׳ייק כהן בספרד, ג׳ו אלכסנדר אהבל, וורקמן בחולון, מי עוד נשאר - קולושוב? משעור?

גם את הטענה שהוא לא מרוצה מהקרדיט שקיבל אני לא מאוד מבין - באמת ציפה ליותר מ21.5 דקות בליגה? או שהבעיה שלו היא עם הקרדיט בפיבא ליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 4:28 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
תן דוגמא לזה שבקריירה של בלאט יש עצלנות ולזה שאריאל הוכיח שהוא לא עצלן..... נורא משעשע אותי באיזה קלות אנשים קובעים ששחקן x עצלן, כאילו הם יודעים איך וכמה הוא מתאמן.

בדיוק. קודם בונים נראטיב (בלאט עצלן, פריבילג, משחק רק בגלל אבא שלו ופרוטקציות, וכו'). אח"כ זה כבר נהיה אקסיומה: "בלאט היה יכול להוציא מעצמו הרבה יותר אם רק היה עובד קשה". אז מצד אחד הוא "גמד, איטי, לא אתלטי, חלש ומוגבל" (כלומר לא באמת כזה מוכשר). אבל מצד שני הוא בכלל "עצלן", שלא ממצה את הכישרון שלו. מעניין מה היה נחשב שהוא כן ממצה את הכישרון אם זה לא להגיע לקבוצת יורוליג למרות המגבלות הפיזיות המשמעותיות.

ומה "ההוכחות" לעצלנות הזו? הרי על פי כל הדיווחים תמיר דווקא שחקן שעובד קשה ומנסה להמשיך ולהשתפר. אז ההוכחה היא "הקריירה שלהם". אבל מה בדיוק בקריירה? אולי אריאל "כל הזמן משתפר" ובלאט "תקוע במקום"? רק שזה לא בדיוק מסתדר עם האמת. בלאט השתפר מאוד בשלוש השנים האחרונות (כפי שיכול להעיד כל אוהד הפועל תל אביב שראה אותו בגיל 20). אפילו השנה לעומת שנה שעברה הסטטיסטיקות מראות שהוא שיפר את היעילות ההתקפית, את בחירת הזריקות, ואת קבלת ההחלטות (שממילא כבר הייתה טובה). אז כמו תמיד, נשארה ההגנה. ונכון, הוא לא מגן טוב וכנראה אף פעם לא יהיה. מה לעשות, בכדורסל גובה ואתלטיות משנים המון בצד הזה של המגרש. אבל כבר הבאתי את הנתון שההבדל ביעילות ההגנתית של הקבוצה כשהוא על המגרש קטן למדי (102 איתו מול 101 בלעדיו). כך שאין באמת תמיכה לטיעון שהוא חור שחור אולטימטיבי שרק מזיק לקבוצה שלו כשהוא על המגרש.

לא חייבים לאהוב את בלאט. מותר אפילו לשנוא אותו כמו הנביא. אבל זה לא אומר שצריך להמציא לגביו סיפורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 4:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בוא רק נתקן, הוא עוד לא הגיע לקבוצת יורוליג. הוא כנראה יחתום בה אבל לא ישחק בה, לפחות לא בעונה הקרובה. כנראה ישחק בקבוצה שאיננה קבוצת יורוליג.
זה לפחות מה שמפורסם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 5:53 pm 
Hall of Famer

בלאט גם משפר מאוד ב-5 שנים האחרונות את האחוזים שלו מהשדה (שנה אחר שנה בלי יוצא מהכלל האחוזים שלו עולים ) , וגם השנה האחרונה הוא שיפר את האחוזים ל-3, העלה את ממוצע האסיסטים והוריד דראסטית את איבודי הכדור. אז לא יודע אם מישהו רואה אותו באימונים שהוא נוהג להתעצל בהם, אבל זה לא מפריע לו להשתפר משנה לשנה. אני דווקא נוטה להאמין שהוא ממש לא מתעצל, להיפך, הוא עובד קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 6:17 pm 
Junior

בתור מישהו שלא סובל את בלאט וחושב שיש לו אופי רעיל ו-entitled (יש לזה מילה בעברית?), אני מעולם לא חשבתי שהוא עצלן, נהפוכו.
שני הדברים שאני באמת מעריך אצלו זה את מוסר העבודה והאינטליגנציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 6:47 pm 
Sophomore

הוקיץ' כתב:
בתור מישהו שלא סובל את בלאט וחושב שיש לו אופי רעיל ו-entitled (יש לזה מילה בעברית?), אני מעולם לא חשבתי שהוא עצלן, נהפוכו.
שני הדברים שאני באמת מעריך אצלו זה את מוסר העבודה והאינטליגנציה.

מסכים כמובן לגבי האינטליגנציה ומוסר העבודה. ונניח שאפשר גם להסכים שהוא אנטייטלד/נהנה מפריבילגיות עד היום. למרות שמתישהו בקריירה של שחקן גם הטיעון הזה הולך ונחלש. אולי למשל כשאאיטו, על לפי הדיווחים, רוצה להחתים אותך בקבוצה שלו? או כשאתה מוביל את נבחרת ישראל בהצלחה מול נבחרות כמו סרביה וגרמניה, תוך הפגנת יכולת גבוהה?

אבל "אופי רעיל"? על מה ולמה? כמו עם "עצלן", יש לזה איזה שהן ראיות, נניח ממה שאומרים עליו חברים לקבוצה (עכשיו או בעבר)? או איזשהו מרקם קבוצתי שהוא פגע בו באחת הקבוצות או הנבחרות שבהן שיחק? איזשהן התבטאויות מעוררות מחלוקת שמשפילות אחרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 7:59 pm 
Junior

המשמעות של המילה entitled היא לא פריבילג או כזה שנהנה מפרוטקציות, אלא מישהו שמאמין שמגיע לו דברים מבלי שהוכיח את עצמו.
גם בהפועל וגם בחולון הבחור לא היה מרוצה והאמין שמגיע לו מעמד גבוה יותר (הרי מדובר בפרארי) ובאופן כללי הבחור חושב שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא שווה באמת (וזה גם מתבטא על המגרש). זה אופי רעיל בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Capricorn, Google [Bot], רואה שחורות ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: