סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 6:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 8:28 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
הוקיץ' כתב:
המשמעות של המילה entitled היא לא פריבילג או כזה שנהנה מפרוטקציות, אלא מישהו שמאמין שמגיע לו דברים מבלי שהוכיח את עצמו.
גם בהפועל וגם בחולון הבחור לא היה מרוצה והאמין שמגיע לו מעמד גבוה יותר (הרי מדובר בפרארי) ובאופן כללי הבחור חושב שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא שווה באמת (וזה גם מתבטא על המגרש). זה אופי רעיל בעיני.

זה לא רק רעיל מבחינה המקובלת של חדר הלבשה וכו אלא גם מצורת המשחק וספציפית סוג הזריקות שהוא מרשה לעצמו לקחת (לפעמים כאלו שרק שחקן בקליבר של גייקובן/פארגו יכול להרשות לעצמו. וזה לא אוצו קליבר...).

זה לא מתפוצץ בשנתיים האחרונות בהפועל (שהן בתכלס שנות הפריצה שלו) כי הוא משחק תחת מאמן שגם רואה את בלאט כמו הפרארי שבלאט רואה את עצמו (מה שפוגע בקבוצה לדעתי). מעניין יהיה לראות איך הוא יתפקד בקבוצה בה המאמן יתייחס אליו בהתאם לרמתו ולא ייתן לו ביטחון וגב אינסופי להשתולל כאילו הוא פארגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 9:37 pm 
Junior

כבר פירטתי פה (כמעט) את כל הסיבות לחוסר החיבה העמוק שאני חש כלפי בלאט. מודה שאף אחת מהסיבות האלה היא לא עצלנות, שאין לי מושג אם הוא לוקה בה. הדבר היחיד שכן יכול לרמוז בכיוון זה איך שהגוף שלו נראה. אין אצל הבנאדם זכר לשריר. אני כבר שנים לא עושה ספורט ברצינות ויכול להיות אבא שלו (בלחץ. זה יצריך ביוגרפיה קצת מוזרה מצידי), אבל תן לי חודשיים בחדר כושר ואני נראה פי 4 אתלט ממנו.

לגבי טאריק פיליפ, מדובר כמובן בבכיינות הרגילה של אוהדי הפועל. הבנאדם נתן אחלה עונה בטופאש שעשתה אחלה עונה בטורקיה וביורוקאפ, אבל עבורנו זה לא מספיק טוב כמובן, כי אנחנו מועדון שמקבל לשורותיו רק שחקני nba מוכחים, או מינימום כוכבי יורוליג שמרוויחים מיליון דולר ומעלה ובאורח פלא מתחשק להם פתאם להרוויח שליש ולשחק במפעל נחות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נביא בעירו כתב:
הדבר היחיד שכן יכול לרמוז בכיוון זה איך שהגוף שלו נראה. אין אצל הבנאדם זכר לשריר. אני כבר שנים לא עושה ספורט ברצינות ויכול להיות אבא שלו (בלחץ. זה יצריך ביוגרפיה קצת מוזרה מצידי), אבל תן לי חודשיים בחדר כושר ואני נראה פי 4 אתלט ממנו.

ומדובר בבן של שני ספורטאים, אז אני מניח שנקודת המוצא הגנטית אמורה להיות דווקא לא רעה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:40 pm 
מנהל פורום

ראשית, אני עצלן בעצמי, אז אני מזהה כאלו מקילומטרים. שנית, הבן אדם השמין תוך כדי העונה. שלישית, לא ראיתי שום הוכחה למוסר עבודה יוצא דופן אצלו אצלו, יפה שחיזק את מה שהוא טוב בו, הוא לא שיפר כמעט את מה שהוא לא טוב בן. רביעית, נשחקן כמעט אף פעם לא שומר, אני לא מדבר על שומר רע, או חסר יכולת הגנתית, אני מדבר על לא עושה את המינימום הנדרש בהגנה, כשהוא פעם בירח כחול כן מנסה, הוא דווקא מראה יכולת סבירות לעיתים, אבל הוא שפוט לא מנסה. חמישית, אם הכדור לא אצלו, הוא לא זז בהתקפה. אז כן, עצלן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:42 pm 
מנהל פורום

אה, וסאבוניס, אם אתה כבר מנסה לנתח את הדרך שבה אני רואה את בלאט, אני אשמח שברגע שאתה מכניס לי טענות לפה ותפיסות למוח, לפחות תשתמש באלו שאני משתמש בהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:55 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
נביא בעירו כתב:
הדבר היחיד שכן יכול לרמוז בכיוון זה איך שהגוף שלו נראה. אין אצל הבנאדם זכר לשריר. אני כבר שנים לא עושה ספורט ברצינות ויכול להיות אבא שלו (בלחץ. זה יצריך ביוגרפיה קצת מוזרה מצידי), אבל תן לי חודשיים בחדר כושר ואני נראה פי 4 אתלט ממנו.

ומדובר בבן של שני ספורטאים, אז אני מניח שנקודת המוצא הגנטית אמורה להיות דווקא לא רעה.

בוא, גם כשהיה שחקן דיוויד בלאט לא היה אתלטי או מהיר במיוחד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 10:59 pm 
Hall of Famer

בוא, שמנמן בגילאי 20 וקצת הוא בטח לא היה.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2020 11:52 pm 
Hall of Famer

אתה מדבר כאילו תמיר בלאט נראה כמו ירון ברלד..... לא שמן ולא נעליים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 1:42 am 
Hall of Famer

ירון ברלד לא שמנמן. ירון ברלד שמן.
תמיר בלאט לא ברלד אבל... נגיד בעדינות ששרירים זה לא. .
אבל נעליים הוא לא, לזה אני מסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:26 am 
Sophomore

הוקיץ' כתב:
המשמעות של המילה entitled היא לא פריבילג או כזה שנהנה מפרוטקציות, אלא מישהו שמאמין שמגיע לו דברים מבלי שהוכיח את עצמו.
גם בהפועל וגם בחולון הבחור לא היה מרוצה והאמין שמגיע לו מעמד גבוה יותר (הרי מדובר בפרארי) ובאופן כללי הבחור חושב שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא שווה באמת (וזה גם מתבטא על המגרש). זה אופי רעיל בעיני.

יכול להיות שהוא האמין שמגיע לו יותר בהפועל ובחולון. בירושלים לא ראיתי את זה קורה. אבל גם כספי בגיל 19-20 האמין שמגיע לו יותר וגם אבדיה, מדר ואפילו הלפרין. בעיני יש בזה דווקא משהו בריא -- עניין של אמונה עצמית שבלעדיו שחקנים לא מגיעים רחוק. כל עוד זה לא מתבטא במלחמות עם מאמנים או חברים לקבוצה, שביתות איטלקיות, או העכרת האווירה בחדר ההלבשה. וחוץ מזה, זה לא פעם משהו שמאפיין שחקנים צעירים (ראה השמות למעלה). רובם לומדים לתעל את התחרותיות והאמונה העצמית למקומות טובים. מכאן ועד אופי רעיל, בלי שיש לזה ראיות בהשפעה על קבוצות בשנים האחרונות, המרחק גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 5:51 am 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
ראשית, אני עצלן בעצמי, אז אני מזהה כאלו מקילומטרים. שנית, הבן אדם השמין תוך כדי העונה. שלישית, לא ראיתי שום הוכחה למוסר עבודה יוצא דופן אצלו אצלו, יפה שחיזק את מה שהוא טוב בו, הוא לא שיפר כמעט את מה שהוא לא טוב בן. רביעית, נשחקן כמעט אף פעם לא שומר, אני לא מדבר על שומר רע, או חסר יכולת הגנתית, אני מדבר על לא עושה את המינימום הנדרש בהגנה, כשהוא פעם בירח כחול כן מנסה, הוא דווקא מראה יכולת סבירות לעיתים, אבל הוא שפוט לא מנסה. חמישית, אם הכדור לא אצלו, הוא לא זז בהתקפה. אז כן, עצלן.

אה, באמת הוכחות של ממש. בוא נראה...

"הבן אדם השמין תוך כדי העונה." יש איזה ראיות לזה (קיבלת תוצאות שקילה?) או שסתם מראה עיניים? וגם אם זה נניח נכון, בכמה? ומה הסיבה? אולי למשל מדובר על שינוי בתזונה (אולי אפילו מכוון)? נראה לי כמו הסבר יותר הגיוני מאשר שהוא פשוט הפסיק להתאמן ולכן השמין... ובכלל, הטענה הזו שבלאט שמנמן, לא ממש ברור לי מאיפה היא מגיעה. נכון, הוא לא נראה כמו חברים לקבוצה שגבוהים ממנו ב-15 או 20 סנטימטרים. מן הסתם, בגובה 1.80 בערך יש לו מבנה גוף שונה משלהם (וגם משל אבא שלו, שהוא בערך 1.90). אבל להגיד שהוא נראה "שמנמן"? ממש לא רואה את זה. לא רואה הבדל גדול בינו לבין נניח ג'יי ג'יי בראה, אם לקחת מישהו עם גובה ומבנה גוף דומה. גם לא במסת השרירים אגב. וכמישהו שניסה כמה פעמים לעבוד בחדר כושר עם תוצאות די מאכזבות, ברור לי שיש בעניינים הללו גם לא מעט השפעה של מבנה גוף. טיפוסי גוף מסויימים מתקשים מאוד לשים על עצמם מסת שרירים רצינית ולא משנה כמה יעבדו בחדר כח. מה שכן, אפשר לדעתי לראות שבלאט חזק יותר מבשנים קודמות, מה שמתבטא ביכולת משופרת לשים גוף בהגנה (עדיין לא משהו לכתוב עליו הביתה, אבל בכל זאת שיפור).

"לא ראיתי הוכחה למוסר עבודה יוצא דופן". אה, אז אם לא ראית כנראה שהוא באמת עצלן. הוא וכל אחד אחר שלא ראית לגביו הוכחות חותכות (ומה עם סתם מוסר עבודה טוב, לאו דווקא יוצא דופן? הרי סטטיסטית, לרוב הספורטאים המקצוענים אין מוסר עבודה יוצא דופן, אחרת זה לא היה יוצא דופן. וזה מן הסתם לא הופך את רובם לעצלנים). כי למה שנקשיב למי שמכיר אותו ואומר שהוא דווקא כן עובד קשה. הרי אין כמו מראה העיניים שלך. בעיקר כמי שמעיד על עצמו שהוא עצלן, מה שמיד מקנה רדאר משוכלל לזיהוי עצלנים אחרים.

לגבי ההגנה, כבר כתבתי לא פעם. יש לו מגבלות מובנות והוא לא שומר טוב. לדעתי האישית גם לא שומר מזעזע ואני כן רואה אותו משתדל רוב הזמן. וכך מראה גם הסטטיסטיקה. גם על סטיב נאש היית אומר שהוא עצלן בגלל שהיה שחקן הגנה לא טוב ולא מעט פעמים גם ויתר על מהלכים?

בקיצור, אין לי כאן עניין להגחיך. אבל ככה בדיוק מתקבעות סטיגמות (שלא לומר פייק ניוז). "נראה לי שהוא עצלן. וגם אין הוכחות חד משמעיות שהוא לא. אז סימן שהוא באמת עצלן." ואחר זה כבר הופך ל"כולם יודעים שהוא עצלן". כמו ש"כולם יודעים שהוא פחות או יותר שחקן ההגנה הגרוע בתולדות הכדורסל הישראלי". אז זהו, שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 9:10 am 
מנהל פורום

טוב, אתה לא באמת מנהל דיון, אתה בעיקר משתמש בפאסיב אגרסיב ומתווכח על עובדות. עכשיו, מפאסיב אגרסיב אפשר להמנע, אבל וויכוח על עובדות לא תמיד ניתן למנוע.
אבל בקטנה, את נאש אכן לא סבלתי כשחקן. בין היתר בגלל ההגנה המחרידה שלו, שנבעה מחוסר אכפתיות לדעתי.
ושוב, לא טענתי אף אחת מהטענות שציטטת שם, אם אתה מנהל דיון איתי תנהל איתי ולא עם אנשים מדומיינים אחרים שטענו טענות שאתה מדמיין ואז מצטט ולחילופין עם הטענה המדויקת שלי ולא עם פרשנות מגחיכה שלך, לא בתוקפנות ועם הגינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 9:11 am 
Sophomore

סאבוניס ברור שאף אחד לא ספר לו קלוריות ואם הוא הגניב ממתקים בסופ"ש... אבל יש אפשרות לראות כמה שחקן שרירי או לא. למשל את ההתפתחות הפיזית של דני אבדיה במהלך חופשת הקורונה קשה לפספס...

ופה בדיוק הנקודה. הרי את זה שהוא 1.80 אי אפשר לשנות אבל עם שיטות האימון והתזונה שקיימות היום אפשר לעשות המון בכל הקשור לכוח פיזי, זריזות ואתלטיות. לא סביר ששחקן בן 23 שעובד קשה על עצמו יהיה כל כך חלש פיזית וחסר אתלטיות כמו שבלאט היום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 9:18 am 
Hall of Famer

טאריק פיליפ חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 10:17 am 
Senior

על פניו לא הרזומה הכי מרשים, הסטטיסטיקות מטופאש לא רעות, אבל גם לא בולטות במיוחד ומצד שני - שחקן במגמת עלייה אחרי עונה לא רעה לפחות ביורוקאפ זה סוג ההחתמות שאני אוהב.
אחוזי קליעה לא רעים בשנתיים האחרונות, למרות שנראה שזורק לא מעט זריקות קשות יחסית.
מההיילייטס עושה רושם של קומבו גארד ואחד שיוצר מכדרור יחסית, יהיה מעניין אם מחליף לפלדין או לבראון/פארגו - אני אישית מקווה שהוא בא כ2 (ואכן מוצג כשוטינג גארד בהודעת החתימה לדעתי) ושנראה את ג׳יקובן חוזר לעונה הקרובה.
אני סקרן לגביו. שחקן בריטי רביעי שעובר בקבוצה ב20 שנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 10:23 am 
Sophomore

אני מאד הייתי שמח שזה במקום פלדיין ולא במקום ג'ייקובן. אבל מהסתכלות מעטה נראה שהוא כמעט זהה לג'ייקובן בסגנון המשחק ובצורך שלו להוביל את המהלך עם הכדור (בניגוד לפלדיין). לא ברור לי אם הם יתאימו ביחד...

מצד שני הפועל כן טרחו לציין ב-SMS לאוהדים שהוא שוטינג-גארד ככה שאולי מבחינתם זה כן מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 10:54 am 
Junior

מעדיף החתמות של פוטנציאל על פני ההחתמות העבשות של פרנקו, למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 11:11 am 
Sophomore

הוא לא 1 ולא 2, משהו באמצע, 1.4 כזה.
צריך את הכדור, ממש לא פלדין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 12:01 pm 
Hall of Famer

קןמבו גארד עם 40 אחוז מחוץ לקשת בטורקיה
למה ירושלים רוצה לשחרר את נמרוד לוי מה בדיוק האלטרנטיבה בשוק הישראלי?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 1:27 pm 
Junior

מי אמר שהיא רוצה? הוא מרגיש "לא מוערך", דאבור סטייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:00 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
טוב, אתה לא באמת מנהל דיון, אתה בעיקר משתמש בפאסיב אגרסיב ומתווכח על עובדות. עכשיו, מפאסיב אגרסיב אפשר להמנע, אבל וויכוח על עובדות לא תמיד ניתן למנוע.
אבל בקטנה, את נאש אכן לא סבלתי כשחקן. בין היתר בגלל ההגנה המחרידה שלו, שנבעה מחוסר אכפתיות לדעתי.
ושוב, לא טענתי אף אחת מהטענות שציטטת שם, אם אתה מנהל דיון איתי תנהל איתי ולא עם אנשים מדומיינים אחרים שטענו טענות שאתה מדמיין ואז מצטט ולחילופין עם הטענה המדויקת שלי ולא עם פרשנות מגחיכה שלך, לא בתוקפנות ועם הגינות.

האמת, לא יודע על מה אתה מדבר. חוץ מהשורה האחרונה של מה שכתבתי, ציטטתי אותך אחד לאחד. ממש לא פרשנות של מה שכתבת. אז איך בדיוק אתה אומר שלא טענת את מה שציטטתי ואני מתווכח עם אנשים מדומיינים? אולי לא נעים לך לשמוע ביקורת על מה שכתבת, אבל בוא, זה לא שאתה בדיוק עדין בביקורת ובטון שלך. אתה קובע מסקנות חותכות ("עצלן") על בן אדם על סמך ספקולציות ("עובדות") ואז נעלב כשלא מסכימים איתך וטוענים שאלו לא ראיות למה שטענת. וגם לא ממש מגיב עניינית למה שכתבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:12 pm 
מנהל פורום

לא ציטטת אחד לאחד, אין לי בעיה לשמוע ביקורת על מה שכתבתי, יש לי בעיה עם לשמוע ביקורת על משהו שלא כתבתי.
וכן, אני מודה, אני טוען שבלאט עצלן (טוען ולא קובע) על סמך איך שאני תופס את הצורה בה הוא מתנהל על המגרש (ספוקלציות בלשונך). אולי אני טועה, אולי אני צודק, אבל לפחות אני מנומק. והסיבה שאתה לא תגובה עניינית בדברים העניינים שכתבתי היא בדיוק הסיבה שבגללה עבואח שהדיון הזה איתך מיצה את עצמו כי אתה החלטת שזה ריב איתי ושצריך להכניע אותי, ולי אין שום עניין בדינמיקה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:18 pm 
Hall of Famer

אדם אריאל חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:18 pm 
Hall of Famer

או, בעצם, סיכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2020 2:22 pm 
Junior

יהיה בהפועל, זו סתם סמנטיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], uriel17, רואה שחורות ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: