סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 8:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 8:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ובסוף אחרי הקורונה, אלה שחרבנו על המועדון מקבלים חוזה לעוד עונה,וזה שנשאר מחפש ת'עצמו בספרד.
לאיודייע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 8:52 pm 
Junior

תומאס נשאר, רשמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 9:02 pm 
Hall of Famer

עצום, עצום, עצום. תענוג.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 9:11 pm 
Hall of Famer

אבימאל כתב:
ובסוף אחרי הקורונה, אלה שחרבנו על המועדון מקבלים חוזה לעוד עונה,וזה שנשאר מחפש ת'עצמו בספרד.
לאיודייע.

למה חירבנו? הדיבור היה על אפשרות שאולי הם קיבלו\הולכים לקבל חוזה יותר גדול בעונה הבאה במקום אחר, ולכן לא רוצים לסכן אותו ומעדיפים לעזוב את הפועל לפני שהעונה נגמרת. במציאות כרגע , נראה שזה ממש לא הסיפור, לכן אף אחד לא חירבן פה על אף אחד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 9:14 pm 
Junior

לפלדין היה חוזה מפלצתי שהתאים לימים אחרים, תומאס ובראון נשארים בכסף קטן יחסית וזה לא קשור מה הם עשו או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 9:38 pm 
Junior

אבימאל כתב:
לאיודייע.

ויתרו על כסף וחזרו למשפחות שלהם בתקופה של מגיפה עולמית ומהומות גזע בארה״ב = חרבנו על המועדון.

איך אומרים? הגיוני, בסך הכל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 9:44 pm 
Junior

לא פורסם שתומאס חתם במקום אחר?
או שזה היה רק ״בדרך ל...״?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 10:28 pm 
Hall of Famer

לא לא לא.
זה לא שהם כמו שאלווין אמרו "אנחנו לא חוזרים"
הם חזרו לארץ על חשבון המועדון, עשו את הבידוד ושרפו זמן יקר ואז חתכו והשאירו את הפועל ירושלים עם שוקת שבורה, ומורל ברצפה.
בסוף זה ביזנס, ואני מבין שהחוזה המפלצתי של פלדין לא קשור ליכולת של המועדון (ושלו, to be honset), ועדיין מרגיש לי רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 10:32 pm 
Hall of Famer

תן לי לנחש בהימור מושכל שאתה אוהד הפועל היחידי שחזרה של טיישון תומאס לקבוצה עושה לו רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 12, 2020 11:57 pm 
Hall of Famer

לא ממש.
תקרא את התגובות
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7300723963

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 11:12 am 
מנהל פורום

יכול להבין את הכעס, דאבל היה במרחק סיגריה מאיתנו
לא ברור מה עבר על השניים האלה כשהסכימו לבוא ואז חזרו הביתה, מדובר בסיטואציה נדירה בספורט המקצועני ובואו נודה על האמת, המנהלת חידשה את המשחקים באופן פרטאצ'י לגמרי, לא בדיקות קורונה, לא בידוד של שחקנים באתר מרוחק, אלא ערימה של הנחיות מבלבלות שמטילה את כל האחריות על השחקנים והקבוצות
אפשר להבין את מי שלקח את מהזוודות והלך מכאן וגם את מי שנשאר והתמרמר
לא כל יום יש מגיפה שמשביתה 90% מהתעופה העולמית, קרוב ל100% מהספורט המקצועני והופעות תרבות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 11:16 am 
מנהל פורום

בעניין אחר, ג'קובן בראון יחד עם טיישון, זה נהדר מבחינת כדורסל, שני שחקנים מעולים ומנוסים בליגות שבהן אנחנו משחקים
הלוואי שג'וקבן יבוא

הסיפור של נמרוד לוי מעציב אותי, מאוד אוהב את השחקן, בעיקר את הפוטנציאל והאופי שלו.
אני מניח שהעובדה שהמאמן שאחראי לפריצה שלו יאמן את נס ציונה, עזרה לו להחליט לעבור לשם, לשחק עבור אותו מאמן אבל הפעם בשביל כסף סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 11:16 am 
Junior

המנהלת הייתה בסדר גמור, די עם ההתבכיינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 2:09 pm 
Senior

סתם התבכיינות על ההתנהלות של תומאס.
עצם זה שהוא חוזר לעוד עונה זו ראיה לא רעה נגד הטיעון שהוא עזב את ליגת הקורונה כי היה לו חוזה בחימקי או בבסקוניה, לא?

בסופו של דבר אי אפשר לדעת מה עבר לו בראש באותו זמן, אבל הוא העלה לפני שעזב כמה פוסטים של 'אני צריך את המשפחה שלי', הוא לא חתם בשום קבוצת יורוליג, לא רואה סיבה לבחור להאמין שהוא עזב מחוסר אכפתיות.

ובנוגע להפועל - אכן שיחוק יפה מאוד ההשארה של תומאס ובריימו, אבל נכון לעכשיו אנחנו עם 3 גבוהים ואין ממש ישראלים בשוק. מעניין מה הצעד הבא בגזרה הזו כי קשה לי להאמין שלא יצרפו עוד גבוה, השאלה היא אם 4 או 5 ואם ישראלי או זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 2:23 pm 
Sophomore

stavs כתב:
סתם התבכיינות על ההתנהלות של תומאס.
עצם זה שהוא חוזר לעוד עונה זו ראיה לא רעה נגד הטיעון שהוא עזב את ליגת הקורונה כי היה לו חוזה בחימקי או בבסקוניה, לא?

בסופו של דבר אי אפשר לדעת מה עבר לו בראש באותו זמן, אבל הוא העלה לפני שעזב כמה פוסטים של 'אני צריך את המשפחה שלי', הוא לא חתם בשום קבוצת יורוליג, לא רואה סיבה לבחור להאמין שהוא עזב מחוסר אכפתיות.

ובנוגע להפועל - אכן שיחוק יפה מאוד ההשארה של תומאס ובריימו, אבל נכון לעכשיו אנחנו עם 3 גבוהים ואין ממש ישראלים בשוק. מעניין מה הצעד הבא בגזרה הזו כי קשה לי להאמין שלא יצרפו עוד גבוה, השאלה היא אם 4 או 5 ואם ישראלי או זר.

לא צריך לכעוס עליו כי בסוף הקורונה היא אכן תופעה הזוייה והציפיות מהזרים כאן היו לא סבירות לדעתי.. אבל, דיי סביר להניח שבזמנו הוא הניח או אפילו קיבל איתות מקבוצות יורוליג שהוא יכול לקבל אצלה חוזה גבוה. יש בהחלט מצב שכמו שהפועל עשתה חושבים בחודשיים האחרונים וצמצמה משמעותית תקציב כך גם קבוצות היורוליג ואז אולי כבר לא קיבל את אותן הצעות (למשל אם קבוצות יורוליג בונות סגל קצר יותר בשלב ראשון ורק אם יראו שאכן מתחילה הליגה ירחיבו אותו).

לגבי גבוה נוסף קטש אוהב גבוהים ניידים שנוטים לפרוורדים ולא סנטרים קלאסיים אז לא מניח שייפול פה איזה קופשס. אבל מכיוון שלפחות לאירופה אנחנו קבוצה מאד אנדר סייז כרגע, אני מאד מקווה שזה יהיה שחקן שהוא יותר 4-5 ולפחות מספיק פיזי כדי לשמור על סנטרים (משהו בסגנון בריימו, אולי קמרון אוליבר) ולא עוד שחקן שהוא 4 קלאסי (כמו תומאס או אוונס מהעונה הקודמת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 3:06 pm 
Junior

מת על האתוס של אוהדי הפועל: "סנטר אימתני"... לא יקום ולא יהיה כל עוד יש מאמן ישראלי לקבוצה, אין למאמנים הישראלים מושג מה לעשות עם "סנטר אימתני" ולכן עדיף עוד 4.5 שלפחות ישחק וישחקו עליו. אפשר להצליח יפה מאוד גם ככה(ד"ש מאווג'ובי) ועם זלמנסון שמשתפר והולך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 3:19 pm 
Senior

לא חושב שמישהו בפורום הזה כתב את הצירוף 'סנטר אימתני' בקשר של הפועל כבר 5 שנים.
נראה לי שהתבגרנו ושזה לא רק קשור לקטש - הכדורסל המודרני לאט לאט פחות מחפש את הסנטרים שהם חיות צבע כבדות ואין סיבה ללכת עד אווג׳ובי את קוז׳יקרו כדי להוכיח את זה.

אני כן חושב שאם לא יתווסף עוד סנטר שמסוגל לשמור שחקנים כמו הנקינס או קולטון אייברסון אנחנו עשויים להמשיך לחטוף מהם, אבל זה פחות דחוף מעוד פורוורד לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 3:26 pm 
Hall of Famer

arie כתב:
תומאס נשאר, רשמית.

הפתעה גדולה .ביום ראשון ידעו סופית מה קורה עם בראון על פי סעיף בחוזה שלו.על פי ספורט 5 ילכו על קונספציה של 6 זרים שלא ברור אם הליטאי נשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 4:39 pm 
מנהל פורום

stavs כתב:
לא חושב שמישהו בפורום הזה כתב את הצירוף 'סנטר אימתני' בקשר של הפועל כבר 5 שנים.
נראה לי שהתבגרנו ושזה לא רק קשור לקטש - הכדורסל המודרני לאט לאט פחות מחפש את הסנטרים שהם חיות צבע כבדות ואין סיבה ללכת עד אווג׳ובי את קוז׳יקרו כדי להוכיח את זה.

אני כן חושב שאם לא יתווסף עוד סנטר שמסוגל לשמור שחקנים כמו הנקינס או קולטון אייברסון אנחנו עשויים להמשיך לחטוף מהם, אבל זה פחות דחוף מעוד פורוורד לדעתי.

הסיפור עם הסנטר האימתני, קשור לפחד קמאי שיגיע איזה תפלצת שפשוט יעמוד מתחת לסל שלנו יקבל כדורים ויטביע עלנו את המשחק
כן, זה עדיין יכול לקרות קרה לנו פה ושם בעבר אבל לא בונים קבוצה בגלל הסבירות הנמוכה כל כך הזו
ועדיין אני אומר, הביאו לנו סנטר אימתני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 4:53 pm 
Sophomore

א. זה קורה בכל שנה כמה פעמים (טנריפה, ראשון*2, מכבי כמה פעמים). למרות שזה יחסית אחוז נמוך מהמשחקים זה בדרך כלל יהיה המשחקים המכריעים (כי לשם מגיעות קבוצות גדולות יותר).
ב. כמו ש-stav תיאר את זה, הפנמנו את השיטה של קטש ואני לא מצפה שיגיע לפה שחקן בסגנון של צ׳ורה ואכן גם הכדורסל באופן כללי הולך לכיוון אחר בימים אלו, אבל הייתי שמח שהשחקן שנביא (שמן הסתם יהיה פרוורד נייד) יהיה עדיין מספיק חזק כדי שכשכן יפגוש שחקנים פיזיים כאלו זה לא ייגמר בשיאי קריירה שלהם כמו שראינו עד כה. למשל מהסגל שלנו בריימו נראה מספיק פיזי בשביל זה אבל טרי ותומאס (שבגדול הוא שחקן מצויין) לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 5:24 pm 
Junior

ראשון בעטה אותנו עם מונרו וסימפסון בשנה שעברה, אכן מפלצות....ְ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 5:37 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

arie כתב:
ראשון בעטה אותנו עם מונרו וסימפסון בשנה שעברה, אכן מפלצות....ְ

מפלצות התהילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 5:56 pm 
Hall of Famer

ג'קובן חוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 6:08 pm 
מנהל פורום

הבעיה מול ראשון, בפעמיים שזיינו אותנו הייתה משחק איום ונורא של הרבה מהגארדים שלנו, בעיקר הגנתית, לא הגבוהים. אירופה זה משהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 13, 2020 6:32 pm 
Junior

אירופה זה משהו אחר.... אפשר לחשוב, בשביל קבוצה וחצי שיש לה סנטר צריך להביא שחקן שלא מתאים לשיטה של המאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: