סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 6:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' דצמבר 26, 2020 8:13 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מניח שהגבוה שחיפשו זה ווילסון. הוא אכן גבוה קצת משונה, כי בשלושת המשחקים שלו עד עכשיו לא נראה לי שהוא היה בצבע אפילו פעם אחת, אבל אני חושש שכרגע זה הסגל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 26, 2020 8:19 pm 
Junior

רק אם ישחררו מישהו הוא יגיע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:03 pm 
Freshman

לא ידעתי איפה לשים את זה...
מלגה ( עם מקל) מחתימה את קציקאריס....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:17 pm 
Junior

אם כבר הקפצת, אז ההחתמה המסתמנת של קליין במכבי רק ממחישה את הפספוס של ירושלים באי ההחתמה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:34 pm 
Sophomore

איזה פספוס? קליין שחקן נוראי. יש לו יכולת התקפית, כן, אבל קבלת החלטות מזעזעת ואינטליגנציית משחק נמוכה מאוד. אני מעדיף את זלמנסון על כל חסרונותיו בכל יום בשבוע, וממילא בעד לתת יותר דקות בליגה לניב בלול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:41 pm 
Junior

ido כתב:
איזה פספוס? קליין שחקן נוראי. יש לו יכולת התקפית, כן, אבל קבלת החלטות מזעזעת ואינטליגנציית משחק נמוכה מאוד. אני מעדיף את זלמנסון על כל חסרונותיו בכל יום בשבוע, וממילא בעד לתת יותר דקות בליגה לניב בלול.

הרוטציה של השחקנים הישראלים קצרה מדי. לדעתי חבל מאד ששחררו את נמרוד לוי בסוף זה בלאט, אריאל שפצוע לא מעט וזלמנסון. זה מביא להרבה דקות של כהן סבן ובלול. כהן סבן לא צעיר ובלול זה אחלה בתור פרוספקט אבל לא בתור ישראלי 4 ברוטציה. מספיק שבלאט נפצע (כמו שחשבו שקרה לפני כמה שבועות) בשביל שהקבוצה תהיה בבעייה רצינית. קליין לא אידיאלי אבל עדיף מהמצב הנוכחי.
אגב מנקו לדעתי היה יכול מאד להתאים. עמדה 3 מאד חלשה בירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:48 pm 
Hall of Famer

מה זה "דקות בליגה" לניב בלול?
ומי ישחק בגביע המדינה? ומי ישחק באירופה?
אם קליין חותם למכבי יהיו 6 ישראלים, לירושלים 3
בסוף זו הקבוצה שירושלים בין היתר צריכה להתמודד איתה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:48 pm 
Junior

לא צריך לא מנקו ולא בטיח, צריך לחפש מתאזרח שלא יתבכיין על דקות בעמדה 3 בהתחשב בכך שאריאל בחל"ת בערך מהרגע שהגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 12:55 pm 
Freshman

שירושלים יחזירו את הבן האוהד יוגב אוחיון, חולון ישמחו לשחרר אותו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 1:10 pm 
Hall of Famer

PFE כתב:
שירושלים יחזירו את הבן האוהד יוגב אוחיון, חולון ישמחו לשחרר אותו...

בשביל שיפצע כל שני וחמישי :mrgreen:
שיביאו את קולושוב מהגלות בקאזאן הוא נער פוסטר שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 1:21 pm 
Senior

אני לא חושב שלהביא את קולושוב או אוחיון יפתור לנו את המחסור בשחקן ישראלי טוב לרוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 1:33 pm 
Junior

arie כתב:
לא צריך לא מנקו ולא בטיח, צריך לחפש מתאזרח שלא יתבכיין על דקות בעמדה 3 בהתחשב בכך שאריאל בחל"ת בערך מהרגע שהגיע.

ג'וש פרוינד? דניאל רוזנבאום?

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 3:41 pm 
Sophomore

לא יקרה להפועל שום דבר אם ניב בלול יהיה על הפרקט 10-15 דק' כל ערב בליגה. "תהיה בבעיה רצינית" - עד כה הפועל לחלוטין משייטת בליגה בלי הרבה בעיות, אולי למעט שעמום. וזה לא כי הפועל השנה קבוצה טובה במיוחד. זו הרמה, זה מה שיש.
גם הכישלון בבלקנית הגיע אחרי משחק שהפועל שלטה בו בלי שום בעיה, ונבע מהבעיות המנטליות הדפוקות שצצו השנה, ולא מזה שחסרו ישראלים בכירים יותר מבלול וכהן סבן (שהיה מצוין). וזה בלי אדם אריאל. קרבות על תואר מול מכבי ממילא יוכרעו על הזרים ולא על העומק הישראלי, ובאירופה משחקים עם רוטציה של 8 (?) זרים בין כה וכה, אז מה זה משנה מי יהיה הישראלי הרביעי (כלומר 12 ברוטציה, בערך)?

אגב, לגבי נמרוד לוי, אולי אני טועה אבל נדמה לי שדובר על זה שהוא לא רצה להמשיך בהפועל כי הוא לא היה מרוצה מהמעמד שלו שם או מקטש או משהו. להפועל לדעתי הייתה אופציה והיא הייתה יכולה לממש אותה, אבל אני באופן אישי מעדיף שלא יהיו בקבוצה שחקנים ממורמרים שלא מעוניינים להיות בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 4:33 pm 
Hall of Famer

"משייטת" או לא, ירושלים איכשהו כעת במקומות 3-4 בליגה (כי מסתבר שהרמה של מספיק קבוצות כה נמוכה, עד שיש כמה קבוצות אחרות שמנצחות את כולן פרט למפגשי הצמרת הישירים), לא שזה חשוב במיוחד, ובוודאי שזה לא יהיה אסון אם זה אף יהיה המיקום הסופי, אבל זה לא "משייטת" בבדד בפסגה.
צפויים בקרוב למשל משחקי גביע, מול מכבי וחולון לירושלים יש חיסרון בעומק. מול ראשון זה בערך אותו דבר - וזה לא אמור להיות כך לאור פערי התקציבים.
לפי מה שאני מבין גם לא יודעים "לכמת" את אורך ההיעדרות של אדם אריאל, וממילא אי אפשר להניח סגל מלא לאורך זמן (בטח בעונה כזאת, עם לו"ז משונה, חלונות נבחרת, תחלואה וכו'). אם מול מכבי כהן-סבן ובלול ישחקו אפילו כמה דקות מול דיברתולומיאו ובלייזר - אז זה בהחלט יכול להכריע את המשחק.
איזה 8 זרים יש באירופה? כמה שחקני רוטציה סך הכל יהיו לירושלים במשחק המכריע מול לימוז'? 8 במקרה האופטימי?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 5:14 pm 
Sophomore

הפועל עם 2 הפסדים מתשעה משחקים. אילת וגלבוע הן השתיים הנוספות עם שני הפסדים, כאשר מכבי עם הפסד בודד מעל. אז אם כבר זה מקומות 2-4 ולא 3-4. הפסד אחד של הפועל היה תבוסה למכבי. הפועל לא קבוצה טובה במיוחד השנה, כמו שרואים גם באירופה, ופער הרמות ממכבי גדול מאשר בשנים קודמות. מישהו כאן באמת חושב שטי.ג'יי קליין או נמרוד לוי היו משנים את זה?

עכשיו, הפועל שיחקה כבר נגד אילת בליגה וזה לא היה קרוב בכלל. השתיים נפגשו גם בגביע וגם שם הפועל לא התקשתה ממש. את גלבוע הפועל עדיין לא פגשה בליגה, אבל המפגש ביניהן ברבע גמר הגביע לא ממש התגלה כמוקש גדול מדי (והפועל של קטש, גם בתצורות הרבה יותר מוצלחות מזו של העונה, יודעת יופי איך להסתבך במשחקי נוק-אאוט מול קבוצות בינוניות).

אז כן, אני לא רואה שום קושי מיוחד בהתמודדות מול קבוצות הליגה.

"צפויים בקרוב משחקי גביע" - אנחנו מדברים על חצי גמר, כן? אתה באמת חושב שלוי או קליין הם שיעשו את ההבדל התיאורטי במפגש מול חולון (שהפועל כבר ניצחה השנה) או מכבי? זה משחקים שמוכרעים בעיקר על מאצ'-אפים נקודתיים ויותר מזה, על מי הקבוצה שמגיעה בכושר יותר טוב (כרגע חולון נראית בכושר נפלא והפועל כמו קבוצה שנמאס לה מהעונה הזו). החסרון של עוד שחקן רוטציה, זה מה שגרם לקבוצה להיכנס לשאננות מוחלטת ולהפסיק לשחק ברבע הרביעי של שני משחקים "קריטיים" ברצף, שבשניהם היא שלטה לחלוטין וכבר הובילה בסביבות 20 הפרש?

לגבי שחקני רוטציה ללימוז', אם אני לא טועה (פציעות וכאלה):
בראון-קרמר-בלאט-כהן סבן
היל-וילסון-תומאס-בריימו
זלמנסון

אם לא פספסתי מישהו (אני כבר מבולבל מהעונה הזו), אז אתה צודק - יש רק שישה זרים ולא שמונה, טעיתי. ואם לא נחשיב את כהן-סבן כשחקן רוטציה סביר לאירופה, אז באמת יש פה שמונה שחקנים. בעונת הפיצה, בעונת היול"ב כל הרוטציה של הקבוצה הייתה שמונה שחקנים אאז"נ. לא זה מה שיפסיד לך משחק בודד, וכאמור מעלה - לא זה מה שהפסיד להפועל את המשחק החשוב נגד הטורקים.
בכל מקרה, ענייני רוטציה באירופה היה אפשר וצריך לפתור עם עוד זר, לא עם טי.ג'יי קליין.

ורק שיהיה ברור - זו אחת העונות היותר מעפנות של הפועל לאחרונה. עונה שמרגישה כמו באסה אחת גדולה. יש לזה הרבה גורמים. ה"פספוס" של הפועל את קליין הוא ממש ממש לא אחד מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 6:04 pm 
Freshman

כשאורי אלון קנה את הפועל ירושלים הוא הצהיר שהוא רוצה את הישראלים הכי טובים בקבוצה.
וראינו את התוצאות בשטח.
שתי אליפויות והפסד בגמר בשלוש שנים.
כיום, הקבוצה לא מתמודדת על הישראלים הטובים ביותר ולכן הסגל שלה קצר וחלש.
אי אפשר לזלזל בחשיבות הישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 6:27 pm 
Hall of Famer

אני קצת לא מבין את ההפרדה המוחלטת לכאורה ברמה בין זרים לישראלים במקרה הזה.
נעלה אפילו מדרגה למכבי ת"א - האם כריס ג'ונס (שהוא בסדר גמור סך הכל, לא פלופ) תורם יותר ממה שתרם דיברתולומיאו בעונה שעברה? אולי. האם בנדר שחקן טוב יותר מג'ייק כהן? לטעמי בבירור לא.

האם כזה מופרך ששחקן שתורם בליגה האיטלקית (וביורוקאפ מספרים כמעט זהים) 11.6 נקודות, 4.4 ר', 2.4 אס' - יגיע להפועל ירושלים כזר משלים?
לטעמי לא
אז אלו במקרה המספרים של קליין העונה (בקבוצת תחתית אמנם)
האם ווילסון נתן מספרים טובים יותר בשנותיו באיטליה? לא (בקבוצות טובות יותר - ידוע. אם כי לא שיחק פחות דקות, להיפך)
תמורת זה שמן הסתם הישראלי יעלה יותר כסף בסופה של ההתחשבות הכלכלית, אתה מקבל בתמורה שהוא נרשם לכל המשחקים ללא שום סייגים והגבלות. לצורך העניין - אם תרצה את ווילסון מול מכבי (והרי מול קבוצות התחתית בליגה - אתה ממילא לא צריך אותו), תצטרך לוותר על זר אחר.

מספיקה איזו פציעה אחת מסכנה של איזה זלמנסון, ואז יכו על חטא איך לא החתימו עוד ישראלי לעמדות הגבוהים. אבל אז זו תהיה כבר חוכמה שבדיעבד.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 7:53 pm 
Sophomore

אז אחדד - אני לא מזלזל בשחקנים ישראלים ככלל, או בחשיבות שלהם למועדון. בפרט אני בהחלט רואה חשיבות בהמשכיות עם שחקנים (גם ישראלים וגם זרים). בהחלט חבל לי שטימור עזב, למשל. את נמרוד לוי אני מעריך כשחקן, אבל אני די בטוח שהוא לא היה מרוצה אצלנו וכאלה שחקנים אני פחות רוצה.

אני כן מזלזל בטי.ג'יי קליין ולא רוצה אותו בקבוצה שאני אוהד, כי אני חושב שהוא לא שחקן חיובי במכלול. הסטט' שלו באיטליה אולי בסדר גמור, אבל ראיתי אותו מספיק בעיניים בשביל לגבש דעה על החסרונות שלו שלא מופיעים בסטטיסטיקה, וזו דעתי לגביו.
זו ממש לא אמירה כללית על ישראלים.

אני כן אומר שלהוסיף שחקן ישראלי רק כי הוא ישראלי וצריך להגדיל את הרוטציה בליגה - זה מיותר בעיני. אני חושב שלחלוטין אפשרי להגדיל את הרוטציה בליגה עם שיתוף מוגבר של ניב בלול ואפילו דניאל רוזנבאום, ושהקבוצה לא תפגע מזה. זה הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2021 8:01 pm 
Sophomore

ועוד משהו - כשאתה מביא ישראלי ''בכיר'' כמו קליין, או מנקו לצורך העניין, זה לא בואקום. השחקן יגיע עם דעה מסויימת על מעמדו ועל גודל התפקיד וכמות הדקות שהוא מצפה לה (שזה בסדר גמור. גם זרים עם רזומה מכובד כנראה יצפו למעמד מסוים בקבוצה).
מה שיוצא מזה, זה שאותו קליין לא רק מעבה לך את הרוטציה - הוא בהכרח משנה אותה. אתה תצטרך לתת לו את הדק' שלו בשביל שלא יתמרמר, וזה אומר לשנות את רוטציית הזרים שלך וחלוקת הדק' שלהם. למשל, במקרה של הפועל זה אולי אומר להגביל את כמות הדק' של שלושה פורוורדים זרים יחד, הרכב שבעיני הוא מהיותר מוצלחים שהקבוצה יכולה להעמיד.

זה לא שחור ולבן, ואחד פלוס אחד פה זה לא בהכרח שתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 7:58 am 
Freshman

ועדיין
קבוצה ישראלית צריכה בסגל משהו כמו 4-5 ישראלים
דבר ראשון, מכיוון שצריך ישראלי על המגרש בכל רגע נתון, בליגה הישראלית
דבר שני, מכיוון שיש מגבלה על כמות הזרים שאפשר להחתים.

על כן, לדעתי, קבוצה ישראלית שמשחקת באירופה ( לצורך העניין , הפועל ) צריכה להביא ( או לפחות להתחרות ) על הישראלים הכי טובים
מכיוון שהישראלים שיש לה בסגל חייבים להיות טובים מספיק כדי לתרום גם בליגה וגם באירופה.
מכבי תל אביב , למשל, מחזיקה 5 ישראלים בכירים ( דיבה, סנדי כהן, זוסמן, כספי, בלייזר ) ועדיין מביאה את טי. ג׳יי. קליין.
כל הישראלים, ד׳א , משותפים ביורליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 12:32 pm 
Sophomore

ואז עולה השאלה, מי הם הישראלים שיכולים לתרום ברמות האירופאיות שהקבוצה מכוונת אליהן (במקרה של הפועל - צמרת ליגת האלופות).
וממילא, אני לא ממש מסכים. ישראלי רביעי הוא שחקן תשיעי-עשירי ברוטציה באירופה. זה שחקן של כמה דק' למשחק, בערך. אם תריץ חבר'ה צעירים כמו בלול בליגה, תוכל לקבל מהם גם כמה דק' באירופה בלי שהקבוצה תקרוס, ואולי גם תעזור להם להתפתח לשחקני רוטציה משמעותיים יותר בעתיד. לפעמים עדיף שחקן שאולי קצת פחות מוכשר, או פחות יכול לתרום בהתקפה בנק' הזמן הנוכחית, אבל כזה שיראה בכל דק' משחק שהוא מקבל הזדמנות, יילחם וישקיע בהגנה.

והישראלים של מכבי לא רלוונטיים - הפועל פוסט אורי אלון לא מסוגלת לקחת ממכבי שחקן ישראלי שהצהובים מעוניינים בו.

גם ישראלים שבחרו לצאת לאירופה, אין שום ודאות שהפועל יכלה להביא אותם אם רצתה בכך. הרי הם משחקים (הטובים שבהם) בקבוצות מדרג דומה פחות או יותר, מין הסתם במשכורת דומה. אאל''ט גינת למשל (כנראה הטוב מביניהם) היה נחוש בדעתו לשחק בקבוצה אירופאית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 2:57 pm 
Hall of Famer

אם בלייזר היה בירושלים - אני מניח שהאמירה הייתה שהוא לא שחקן לרמות של ליגת האלופות. עובדתית הוא משחק 10 דקות יורוליג העונה (ברור שזה לא נובע מגדולתו אלא מבנדר, כספי וכו'), ולא ראיתי שקרסו השמיים מכך.
אגב, לגבי פיתוח ושיפור שחקנים מקומיים, אז זו נקודת גנאי לירושלים של העשור האחרון. הרי דיברתולומיאו למשל בהתחלה ביורוליג נראה כשחקן שמתקשה להעביר את החצי, ומנגד ראינו אותו אמש נגד ריאל מדריד בעונתו הרביעית כבר במכבי.
אני לא חושב שמישהו מתנגד ספציפית לשיתופו של בלול (ודומיו) בליגה, אבל האם הוא השחקן הישראלי ה"צעיר" (זה לא שהוא בגיל נוער, כן?) הכי טוב שאפשר היה לשים עליו את היד? גינת שהזכרת הגיע כבר מהליגה השנייה ברמה ראויה לתרום מיידית בליגת העל, כנ"ל בלייזר (לצד זליקוביץ', שבמקרה עבר בירושלים...). האם את השוק הזה ירושלים כן ממצה?
אני מזכיר שלכאורה בלאט אמור לעזוב - אז איזה שלד ישראלי יישאר בדיוק בהפועל ירושלים?
למכבי יהיו איזה 7-8 ישראלים "לבחור מהם" (כולל המושאלים), ברור שירושלים לא יכולה להחזיק קאדר שכזה, אבל יש גבול גם לאיזה מספרים נמוכים אפשר לרדת כאן.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 3:19 pm 
Sophomore

למה אתה מניח ככה על בלייזר? אתה מכניס לי לפה דברים שלא אמרתי.
בלייזר בודאי שחקן לרמת ליגת האלופות, כמו גם אדם אריאל, וראינו את זה גם בשנה שעברה כששיחקו עם ראשון ביורוקאפ והיו בסדר גמור (למרות שראשון ככלל הייתה מהחלשות בבית).
מה לעשות שברגע שמכבי החליטה שהיא רוצה את בלייזר, להפועל אין יכולת להתמודד מולה על שירותיו? זו המציאות.

אותו הדבר נכון גם לגבי גינת. אני חושב שאם הפועל יכלה להחתים אותו בקיץ ובחרה שלא, זו טעות. אני די בטוח שזה לא היה נתון לבחירתה.

לגבי בלאט, זה כבר גובל בדמגוגיה. היה ידוע בשלב מוקדם מאוד בבניית הסגל שהוא נשאר לעוד שנה. אאז''נ ויתרו על טימור (כאמור, טעות לדעתי) רק כשהיה כבר ברור שבלאט נשאר. מין הסתם אם בלאט היה עוזב היו מתנהלים אחרת.

המציאות היא שהפועל לא יכולה פשוט להחליט על כל שחקן ישראלי שלא נמצא במכבי שיהיה אצלה. גם לשחקנים יש רצונות - חלקם מעדיפים לצאת לאירופה לקבוצות לא פחות טובות, חלקם מעדיפים לקבל תפקיד משמעותי יותר (בפועל או על הנייר) בקבוצות ''קטנות'' יותר. ככה זה.

אין לי מושג האם בלול הוא הצעיר הכי טוב שהפועל יכלה לשים עליו יד כרגע או לא. אני לא מכיר את כלל מערך השיקולים, מין הסתם גם אתה לא. זה ממש לא משנה. בלול מספיק טוב בעיני בשביל לקבל 10-15 דק' בליגה בלי שהקבוצה תקרוס, ויש לו פוטנציאל להתפתח (פורוורד עם קליעה מבחוץ).

לגבי פיתוח השחקנים בהפועל, אני מסכים איתך לגמרי. מפשלים פעם אחר פעם. גם כשכבר מחתימים שחקנים במטרה מוצהרת לפתח אותם (ג'ייק כהן, למשל) מוותרים עליהם מהר ומשחררים אותם לפני סוף החוזה, או סתם בוחרים בשחקנים לא מתאימים.

גם עם בלול כרגע - הוא לא באמת מקבל דקות, וזה טיפשי בעיני. אם החתמתם אותו, תנו לו לשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 3:41 pm 
Hall of Famer

לא הייתה לאורך התקופה האחרונה דעה רווחת פה בפורום (לא טוען ששלך, וממילא איני זוכר וזה לא באמת חשוב של מי) שאדם אריאל לא מתאים לרמות הללו?

כשאני כותב על גינת, בלייזר וכו' בהקשר הזה - אני מתכוון לקחת אותם קודם. מן הסתם ברגע שכבר מכבי מתעניינת או שהם מחליטים לצאת לאירופה ויהי מה - ירושלים בנחיתות. אבל אלו שחקנים ששיחקו כמה וכמה שנים כבר בליגת העל (ובלייזר אף עשה מעברים בין הקבוצות השונות) כך שזה לא שקבוצה בסדר הגודל של ירושלים לא יכלה להשיגם (ואת דומיהם, אין משהו מיוחד מאוד דווקא בהם, נניח דאוסן נראה כפרוספקט עתידי הרבה יותר טוב מהם בתקופתו בראשון, וחרף כל הפציעות והאכזבה היחסית ממנו - עדיין משחק בבדאלונה וביורוקאפ, ג'ייק כהן שכבר פיזית היה בידיים של ירושלים וכו') לאורך השנים.

לגבי בלאט - לא דיברתי על השנה, אלא מה יקרה קדימה. אולי כספי אותת למשל למכבי שזו שנתו האחרונה (סתם זורק ספקולציה), ולכן היא כעת הולכת על קליין מתוך מחשבה קדימה (כי אחרת, לא כזה ברור מדוע דווקא עכשיו עם סגל מלא של 13 שחקנים כשירים הם הולכים על זה). עקרונית בגלל שבאמת כמות הישראלים לרמת הקבוצות הללו היא לא עצומה - אז צריך לעיתים "לשריינם" מראש ולרוץ איתם לאורך תקופה (גם מתוך תקווה שישתפרו מן הסתם, מי שזה סביר לחשוב כך מבחינת "מסלול הקריירה שלו").

אבל בעצם אם אתה הרי אומר שהיית בעד שירושלים תביא השנה את גינת / תשאיר את טימור - אז כנראה ש"המחלוקת בינינו" פחות גדולה ממה שנראה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2021 3:58 pm 
Sophomore

אני לא לגמרי מבין מה המחלוקת בינינו :ny_tik:
אולי הערכה שונה לגבי טי.ג'יי קליין.

אם אתה אומר שהפועל לא מתנהלת נכון עם הסגל הישראלי - אני מסכים.
מה שכן, על כל בלייזר וגינת יש זלמנסון ובלאט שכן הגיעו להפועל בתזמון נכון והתקדמו (מתקדמים) בה, ועל כל אחד כזה יש איזה נמרוד לוי שהגיע בתזמון נכון והשידוך לא צלח, או ג'ייק כהן שהגיע בתזמון פחות נכון וויתרו עליו מוקדם מדי.
אני לא חושב שהפער בין הפועל לראשון וחולון הוא כזה שבהכרח הפועל יכולה לשים יד על כל אלה יחדיו.

כבודם של מי שחושבים שאדם אריאל לא מספיק טוב במקומם מונח, אבל אני לא אחד מאלה וגם התבטאתי כאן בנושא בעבר. אני מאוד שמח שאריאל חזר להפועל, חושב שזו החתמה טובה, ומחזיק ממנו שחקן שלחלוטין יכול לתרום ברמות שאליהן הפועל מכוונת.

אני בהחלט מחזיק בדעה שלא נכון להחתים שחקן שלא מתאים ברמתו לאחת המסגרות שבהן הקבוצה משחקת, ולא נראה שיתאים לכך גם בעתיד היחסית קרוב. כלומר, שחקנים ישראלים בכירים שלא מתאימים/לא מספיק טובים לרמה של צמרת ליגת האלופות, ואין יסוד סביר להניח ששנה של הסתגלות תשנה זאת, הם החתמה רעה בעיני עבור הפועל.

וטי.ג'יי קליין שחקן כדורסל לא טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], uriel17, רואה שחורות ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: