סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 21, 2024 10:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 144 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות אולסטאר 2021
הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 8:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
באטלר הגיע לתוך מערכת ולא הצליח להשתלב בה.
הוא זה שהכריח טרייד. ברור שהוא הגורם הבעייתי (יותר) כאן.

דבר שני, האופי של קא״ט ושל וויגינס היה נתון.
הקבוצה הכירה אותם היטב במשך מספר שנים.
אם אתה חושב שזה ה-core שאיתו תצליח (וכאן לדעתי הטעות המרכזית)
אתה צריך להתאים שחקנים אליהם, לא להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 8:53 pm 
Sophomore

Att כתב:

אכן, עם זה אני מסכים. מינסוטה (ת'יבס) עשו טעות משמעותית בהערכה של קא''ט וויגינס וההתאמה האפשרית שלהם עם באטלר. זה צורם במיוחד בהתחשב ברמת ההכרות הקודמת של ת'יבס עם באטלר.

מה שכן, הם באמת לא הפסידו הרבה בטרייד הזה. ואני אומר את זה כאוהד שיקגו. לאווין סקורר טוב ואפילו יעיל, אבל הוא בקושי שומר ולא הוא היה עושה את ההבדל שם. דאן (שאני מאוד מחבב) הוא שומר נפלא שלא מאיים על הסל בכלל ונראה לי שהוא בדרך להפלט מהליגה תוך עונה או שתיים. ומארקנן אומנם בהחלט לא סקיטה, אך בודאי גם לא נוביצקי (או אפילו פורזינגיס), ובסה''כ מאכזב למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 10:52 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
shmueliki כתב:
בפרט לא הייתי אומר שלקבוצה שיש בה סקוררים בקו האחורי כראסל/וויגינס, ביזלי (והעונה גם אדוארדס) - כל זה לצד טאונס - החתיכה הזועקת החסרה היא דווקא זאק לווין.

לגזור מתוך הסגל הקיים של מיניסוטה זה מאוד משונה.
מטבע הדברים אם לאווין היה שם, הסגל היה נבנה ונראה אחרת.

מה גם שלשחקנים מהסוג הזה יש ערך
שאתה יכול להמיר בקלות לשחקן אחר (ו/או בחירות).

למה קיים? הרי הלכתי אחורה.
לצד וויגינס וטאונס (זה הסגל דאז, לא?) הערך המוסף של "שחקן אפור" כמו ג'ימי באטלר גדול עשרות מונים משחקן כמו לאווין.
בפועל גם השנה הרי למינסוטה כישרון התקפי כבודדים (אפילו אם ניתן להם הנחה לאור היעדרותו של טאונס) שלא שווה מקום אחרון בליגה. אז כנראה שיש דברים שלא משתנים באיך הקבוצה שם נבנית.

Att כתב:
וגם בגלל שוויגינס בכלל לא היה צריך להיות חלק מגרעין רלוונטי.

מצד אחד אתה טוען את זה, מצד שני אתה מבכה כעת על עזיבתו של לאווין.
מה הטיעון בדיוק (בנקודת הזמן ההיא, כעת בדיעבד זה לא חוכמה...) שוויגינס לא רלוונטי אבל לאווין כן (עד כדי סירוב להביא אולסטאר מוכח תמורתו)?
בעונתם האחרונה יחדיו ויגינס שיחק 82 משחקים ולאווין רק 47 (בהחלט שיקול כשאתה "מהמר" על שחקן לטווח ארוך), וויגינס קלע 5 נקודות יותר למשחק, לאווין באחוזים מעט טובים יותר, וחוץ מזה הכל די אותו הדבר.
לאווין כבר עונה שביעית בליגה כעת. אף קבוצה שלו מעולם לא ניצחה יותר מ-31 משחקים...
ברור שזה לא רק בגללו, אבל מבחינתי זה חתיכת "נתון נסיבתי" כנגדו כשמדובר על שחקן שבונים סביבו קבוצה קדימה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 9:59 am 
Sophomore

נבחרו החמישיות לאולסטאר:
מזרח: קיירי, בראדלי ביל, דוראנט, יאניס, אמביד.
מערב: סטף, לוקה , לברון, קוואי, יוקיץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 10:35 am 
Senior

ido כתב:
Att כתב:

אכן, עם זה אני מסכים. מינסוטה (ת'יבס) עשו טעות משמעותית בהערכה של קא''ט וויגינס וההתאמה האפשרית שלהם עם באטלר. זה צורם במיוחד בהתחשב ברמת ההכרות הקודמת של ת'יבס עם באטלר.

מה שכן, הם באמת לא הפסידו הרבה בטרייד הזה. ואני אומר את זה כאוהד שיקגו. לאווין סקורר טוב ואפילו יעיל, אבל הוא בקושי שומר ולא הוא היה עושה את ההבדל שם. דאן (שאני מאוד מחבב) הוא שומר נפלא שלא מאיים על הסל בכלל ונראה לי שהוא בדרך להפלט מהליגה תוך עונה או שתיים. ומארקנן אומנם בהחלט לא סקיטה, אך בודאי גם לא נוביצקי (או אפילו פורזינגיס), ובסה''כ מאכזב למדי.

אני מסכים שמינסוטה העריכו לא נכון את וויגינס וטאונס, כאילו - אני לא חושב שמישהו חולק על זה, אבל אני חושב שעד שהם הביאו לשם את באטלר היה הרבה יותר קשה להעריך אותם.
אין מה לעשות, עד שאתה לא דורש מהכוכבים הצעירים שלך תוצאות, עד שאתה לא מנסה באמת להפוך לקבוצה מנצחת, קשה מאוד לדעת האם הם על אמת או לא, האם הם מסוגלים לסחוב קבוצה להצלחה או לא.
אתה יכול לעשות עליהם 'סקאוטינג באימונים' ואבחונים פסיכולוגים עד מחר, אין שום דרך לדעת איך טאונס ייראה בסדרת פלייאוף עד שלא היית שם, בעיקר אם בכלל לא היית בתמונת המאבק על הפלייאוף.
הם גם אולי טעו בהרכת האופי העיקש של באטלר, שגרם לו להחליט שלא בא לו לשחק עם הקבוצה הזו כי הם לא במנטליות הנכונה כבר אחרי עונה, אבל אני חושב שבצ'אנס שהם לקחו איתו היה הרבה היגיון - זה לא רק שהם ניסו להאיץ ולנצח כבר עכשיו כי נמאס להם להפסיד, הם גם הכניסו את הצעירים שלהם לסיטואציה שבה הם נבחנים בהם, הוציאו אותם מארגז החול קצת, והשינוי הזה אמור היה לעזור להם להבין את הסיטואציה של הקבוצה שלהם יותר טוב.

אני ממש לא חושב שזאק לאווין היה מוסיף להם איזה משהו אם הוא עדיין היה שם, גם אם וויגינס עדיין היה שם במקום ראסל, גם אם ראסל היה, וגם אם שחקן אחר ברמה הזו (שהיא לא כזו גבוהה, לטעמי) היה לצידם של לאווין וטאונס.
אני לא חושב שהקבוצה הייתה מגיעה לפלייאוף עד היום, ואני חושב שהערך של טאונס, לאווין וראסל/וויגינס/אנא עארף, היה ממשיך לרדת בהדרגה כי כולם בליגה היו מאוד סקפטיים לגבי היכולת שלהם לנצח משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 2:28 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
ido כתב:
Att כתב:

אני מסכים שמינסוטה העריכו לא נכון את וויגינס וטאונס, כאילו - אני לא חושב שמישהו חולק על זה, אבל אני חושב שעד שהם הביאו לשם את באטלר היה הרבה יותר קשה להעריך אותם.
אין מה לעשות, עד שאתה לא דורש מהכוכבים הצעירים שלך תוצאות, עד שאתה לא מנסה באמת להפוך לקבוצה מנצחת, קשה מאוד לדעת האם הם על אמת או לא, האם הם מסוגלים לסחוב קבוצה להצלחה או לא.
אתה יכול לעשות עליהם 'סקאוטינג באימונים' ואבחונים פסיכולוגים עד מחר, אין שום דרך לדעת איך טאונס ייראה בסדרת פלייאוף עד שלא היית שם, בעיקר אם בכלל לא היית בתמונת המאבק על הפלייאוף.
הם גם אולי טעו בהרכת האופי העיקש של באטלר, שגרם לו להחליט שלא בא לו לשחק עם הקבוצה הזו כי הם לא במנטליות הנכונה כבר אחרי עונה, אבל אני חושב שבצ'אנס שהם לקחו איתו היה הרבה היגיון - זה לא רק שהם ניסו להאיץ ולנצח כבר עכשיו כי נמאס להם להפסיד, הם גם הכניסו את הצעירים שלהם לסיטואציה שבה הם נבחנים בהם, הוציאו אותם מארגז החול קצת, והשינוי הזה אמור היה לעזור להם להבין את הסיטואציה של הקבוצה שלהם יותר טוב.

סליחה אבל אני חושב שהנרטיב הזה הוא בולשיט אחד גדול.
אתה לא צריך ״לנסות להפוך לקבוצה מנצחת״ כדי לראות אם הכוכבים שלך הם על אמת או לא.
כוכבים הם אלו שהופכים אותך לקבוצה מנצחת
ואם הם לא אז... הם לא כוכבים ״על אמת״.
או במלים יותר סבירות, הגרעין שלך לא מספיק טוב.

ההבאה של באטלר לא נועדה לבחון את התפקוד של וויגינס ושל טאונס בפלייאוף או מחוץ לארגז החול.

לא שצריך להמציא מבחן משונה כזה.
מבט על אחוזי השדה המשוקללים של וויגינס היה יכול לרמוז שהוא לא שחקן יעיל ורחוק מלהיות כוכב (טופ5 בעמדה שלו)
עוד מבט על גרף ההתקדמות שלו היה יכול להצביע על כך שהוא בסבירות גבוהה לא יגיע לשם
ומבט על ההגנה של השניים (ובייחוד טאונס; הגנה בעמדת הסנטר היא קריטית) היה יכול גם לעזור גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 2:58 pm 
Hall of Famer

וויגינס עובדתית כרגע לא צלע שנייה-שלישית (לצד דריימונד נניח) בקבוצה די מוצלחת במערב?
זה לא אומר שהוא שחקן ענק (או חוזה טוב...), אבל גם זה משהו.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 3:39 pm 
Hall of Famer

לא שזה משנה משהו לגבי החלטות העבר של מיניסוטה אבל אתה חושב שוויגינס הוא כוכב? הוא אחד מחמשת השחקנים הטובים בעמדה שלו?
הוא בעמדה 3. זה אומר שהוא חולק אותה מסורתית עם לברון, קוואי, טייטום, הייוורד, מידלטון, אינגרם, באטלר, וורן, האריס, דרוזן וכו׳.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 3:47 pm 
Junior

ATT במחילה אבל אתה כותב שטויות.
כמה דוגמאות:

1) מי היה השחקן השני בחשיבותו בטורונטו? מניח שתגיד שסיאקם. סיאקם בלי קאווי לידו העמיד עונה של 51.2% EFG ועונה של 49.4% EFG - אם סדר הדברים היה הפוך וקאווי היה מגיע עכשיו, הייתה אומר שהוא צלע שניה באלופה? וויגנס עצמו העונה בקבוצה טובה הרבה יותר ממינסוטה מעמיד 52.1% EFG ועדיין מעמיד של 17.7 נק', מתאים להיות צלע שלישית לצד באטלר וטאונס (בהנחה וטואנס היה שחקן טוב).

2) הספרס (כן, שוב הספרס) הציגו יותר משחקן אחד ששווה טופ 5 בליגה? באותה עונה היה להם אולסטאר אחד ושחקן אחד בחמישית העונה השניה (פרקר). זה "גרעין" ששווה אליפות?

3) קליי תומפסון היה בעונה הרביעית שלו כשגולדן סטייט עפו ולקחו אליפות. בעונה השלישית שלו הייתה אומר שהוא צלע שניה בקבוצה אלופה וטופ 5 בעמדה שלו? הייתה אומר שקליי בסוף העונה השלישית שלו שחקן טוב בהרבה מוויגינס בסוף העונה השלישית שלו?

4) מה הייתה הליבה של דאלאס חוץ מנוביציקי? איזה כוכב היה שם חוץ ממנו?

אגב, אין לי שום וויכוח שבתרבות המחורבנת של מיניסוטה וברמה שוויגינס הצגיד בתקופה שלו שם הוא לא שחקן ברמה. זה לא אומר שליד באטלר הוא לא יכל להשתפר (כמו שהוא עושה בגולדן סטייט) וזה גם לא אומר שזו לא קבוצה שיכלה לתת ריצה אם האופי של באטלר היה מדבק את וויגינס וטאונס (וויגינס לא השתפר והאופי שלהם עדיין היה מחורבן).
וכרגיל, אין מבנה לקבוצה אלופה, תנסה כמה שתרצה לחזור על זה ולהתעלם מהעובדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 3:50 pm 
Hall of Famer

סורי, שקי, לא נכנס לשם שוב.
לא מתכוון להתווכח איתך שוב על כ-10% מהאליפויות שהושגו במבנים אחרים
(תוך כדי שהיה לרוב הקבוצות האלו סופרסטאר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 3:58 pm 
Junior

אתה מוזמן לא לכנס לזה שוב ואני אמשיך להעלות את זה שוב.
1) לא היה לגולדן סטייט סופר סטאר לפני האליפות.
2) לספרס לא היה אף סופר סטאר
3) לדאלאס היה סופר סטאר אחד ואחלה סגל משלים.
4) פסקל סיאקם לא היה אולסטאר בעונת האליפות, הוא היה שחקן מלים מצוין אבל לא כוכב. קבוצה עם סופרסטאר אחד.

בשורה התחתונה אם אתה מחפש מודל לבניית קונטנדרית אז כנראה שהמרכיב הכי חשוב הוא שיהיה לך סופרסטאר בקבוצה (לברון, סטפ, קאווי, דוראנט, נוביצקי). כמו שלמדנו מגולדן סטייט אתה לא תמיד יודע אם הכוכב שלך הוא גם סופרסטאר או לא. מעבר לזה יש כל כך הרבה מודלים שונים של קונטנדריות ואלופות. (אגב, אף אחד מהן לא בנתה בצורה שאתה מכוון אליה חוץ מOCK של דוראנט-ווסטברוק-הארדן-איבקה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 4:48 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
לא שזה משנה משהו לגבי החלטות העבר של מיניסוטה אבל אתה חושב שוויגינס הוא כוכב? הוא אחד מחמשת השחקנים הטובים בעמדה שלו?
הוא בעמדה 3. זה אומר שהוא חולק אותה מסורתית עם לברון, קוואי, טייטום, הייוורד, מידלטון, אינגרם, באטלר, וורן, האריס, דרוזן וכו׳.

לא, אבל אני גם לא חושב שלאווין הוא כזה או שיהיה כזה (בניגוד לבאטלר).
אני גם בספק גדול לגבי טאונס, וזה מה שרשמתי עליו ברשימת הסנטרים האחרונה של נורטון:
"טאונס חמישי אצלי לכל היותר, פשוט כי לא הוכיח עדיין כלום ברמה הקבוצתית (בניגוד לגובר ואדביו למשל)".
כל שנה שעוברת ללא הצלחה קבוצתית של החבר'ה הנ"ל - רק מגדילה את "העננה" סביבם.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 19, 2021 8:10 pm 
Junior

מיאמי בעונה הקודמת ביצעה אותו הימור בדיוק והגיע לגמר הליגה.
זה לא שחור\לבן ולא מתבסס על פרדיגמה בודדת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 3:33 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
Att כתב:

לא, אבל אני גם לא חושב שלאווין הוא כזה או שיהיה כזה (בניגוד לבאטלר).
אני גם בספק גדול לגבי טאונס, וזה מה שרשמתי עליו ברשימת הסנטרים האחרונה של נורטון:
"טאונס חמישי אצלי לכל היותר, פשוט כי לא הוכיח עדיין כלום ברמה הקבוצתית (בניגוד לגובר ואדביו למשל)".
כל שנה שעוברת ללא הצלחה קבוצתית של החבר'ה הנ"ל - רק מגדילה את "העננה" סביבם.

לאווין קרוב מאוד להיות כוכב, בטח קרוב יותר מוויגינס.
למעשה, הוא פחות או יותר איפה שטאונס נמצא בעמדה שלו.
בהנחה (שאני לא בטוח לגביה) שבאטלר הוא sf,
יש לנו את:
הארדן
ביל
מיטצ׳ל
בוקר
בראון
--
לאווין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 7:52 am 
Senior

אין דבר יותר מצחיק בעולם הזה מאשר אטט מתחיל לחלק אליפויות לפי טופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 3:20 pm 
Hall of Famer

זו סתם גניבת ת׳רד.

הדיון התחיל מזה שאני טענתי שחלק גדול מהמשתפרים המרשימים של העונה
הם שחקנים מאוד אתלטיים שהראו לא מעט כבר בשנים הראשונות שלהם ו-וויתרו עליהם במהלכי win now,
יותר מוצדקים (באטלר) ופחות מוצדקים (פריקינג איליאסובה).

מכאן כבר הייתה בחירה לעסוק בטרייד של באטלר ומה השתבש שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 3:55 pm 
Senior

Att כתב:
stavs כתב:
ido כתב:
Att כתב:

סליחה אבל אני חושב שהנרטיב הזה הוא בולשיט אחד גדול.
אתה לא צריך ״לנסות להפוך לקבוצה מנצחת״ כדי לראות אם הכוכבים שלך הם על אמת או לא.
כוכבים הם אלו שהופכים אותך לקבוצה מנצחת
ואם הם לא אז... הם לא כוכבים ״על אמת״.
או במלים יותר סבירות, הגרעין שלך לא מספיק טוב.

ההבאה של באטלר לא נועדה לבחון את התפקוד של וויגינס ושל טאונס בפלייאוף או מחוץ לארגז החול.

כלומר דווין בוקר הוא בשום צורה ואופן לא שחקן שיכול להיות חלק מcore של קונטנדרית, כי ככוכב הוא לא הוביל את הקבוצה שלו לשום מקום? זו טעות מצד פיניקס לתת לו חוזה מקסימום..?

וויגינס דרך אגב, נותן הגנה מצוינת העונה, ממש שמיים וארץ מההגנה שהוא שיחק במינסוטה, אבל זה כאמור דטרמיניסטי לגמרי ובכל מקרה ב2021 הוא היה מתחיל לשמור טוב, כי אין שום חשיבות באיזה מועדון אתה נמצא כדי להתפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 8:52 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
זו סתם גניבת ת׳רד.

הדיון התחיל מזה שאני טענתי שחלק גדול מהמשתפרים המרשימים של העונה
הם שחקנים מאוד אתלטיים שהראו לא מעט כבר בשנים הראשונות שלהם ו-וויתרו עליהם במהלכי win now,
יותר מוצדקים (באטלר) ופחות מוצדקים (פריקינג איליאסובה).

מכאן כבר הייתה בחירה לעסוק בטרייד של באטלר ומה השתבש שם.

אתה מודע לכך שג'רמי גראנט בילה 4 שנים כשחקן ספסל מעל הממוצע מאז הטרייד של פילי עד הפריצה הגדולה השנה? אני לא אומר שהטרייד על איליאסובה היה טוב או חכם, אבל אתה שם כל כך הרבה תשומת לב על כך שפילי ויתרה על שחקן ספסל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:42 pm 
Hall of Famer

לשם הדיוק בעונה השלישית והאחרונה שלו באוקלהומה גראנט היה שחקן חמישייה, וגם בדנבר של גמר המערב בעונה שעברה הוא היה שחקן חמישייה ב16 מ19 ממשחקי הפלייאוף.

אבל גראנט הועבר בטרייד גם מאוקלהומה וגם מדנבר. זאת אומרת כל שלושת הקבוצות ששיחק בהן לפני הפיסטונס ויתרו עליו, ולא רק פילי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:49 pm 
מנהל פורום

אאלט
המעבר מדנבר היה בסטטוס של פרי אג'נט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:52 pm 
Junior

אני מסכים עם Att בנקודה שלו לגבי מינסוטה.
אם יש לך שני כוכבים פוטנציאליים שאיתם הקבוצה היא אחת הגרועות בליגה, רוב הסיכויים הם שזה כי הם לא באמת כוכבים פוטנציאליים. וגם אם כן, זה בטח לא הזמן ללכת אול אין כדי להביא "כוכב" שלישי, אלא אם מדובר בסופרסטאר (מה שבאטלר לא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:59 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אאלט
המעבר מדנבר היה בסטטוס של פרי אג'נט

היה סיין אנ' טרייד. בכל מקרה הנאגטס לא התכוונו להשאיר אותו, וזה למרות שהיה שחקן מרכזי בקבוצה מנצחת.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 10:32 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
אני מסכים עם Att בנקודה שלו לגבי מינסוטה.
אם יש לך שני כוכבים פוטנציאליים שאיתם הקבוצה היא אחת הגרועות בליגה, רוב הסיכויים הם שזה כי הם לא באמת כוכבים פוטנציאליים. וגם אם כן, זה בטח לא הזמן ללכת אול אין כדי להביא "כוכב" שלישי, אלא אם מדובר בסופרסטאר (מה שבאטלר לא).

ובוקר את אייטון? הרי כל פיניקס המגניבה של השנה היא "האצת בנייה" אחת גדולה, לפי התאוריות המופרכות והמאוסות שאנחנו כבר מכירים לעייפה. שלא לדבר על איך נראתה גולדן סטייט של הכוכבים סטף וקליי כמה שנים. חבל שלא פירקו שם בזמן.

טאונס נותן מספרים מעולים מהרגע הראשון בליגה. אין שום עוררין על כך שמדובר באחד הגבוהים המוכשרים בעולם אם לא המוכשר שבהם. העובדה היא שהוא לא מוביל לנצחונות, כנראה לא עשוי מחומר של מנהיג, אבל לוותר על שחקן כזה זו לא בדיוק החלטה פשוטה. לגבי ויגינס, לא מפתיע אותי שהוא נראה בגולדן כמו שהוא נראה, שחקן טוב בקבוצת פלייאוף. זה מה שהוא יכול להיות, לתת את ה20 נקודות וקצת ערך מוסף מסביב, גם הוא לא מנהיג ואת זה ראו מההתחלה.

אז הביאו את ג'ימי באטלר להנהיג. אולסטאר, שחקן מצוין ב2 צדי המגרש. היה מאמן קשוח על הקווים. וזה לא ממש עבד, קורה. לא רואה את האסון הענק. הביאו את באטלר עבור מארקנן, דאן ולאוין. שני הראשונים רחוקים מכוכבות, על השלישי היה קונצנזוס שהוא סקורר חסר אלוהים שלא עושה כלום חוץ מנקודות. עם כל ההתלהבות מלאוין ההו-כה-משתפר, בואו נזכור ששיקגו מחוץ לפלייאוף כרגע, במאזן שלילי, במזרח המחורבן. וכשזה לא עבד עם באטלר, העבירו אותו וקיבלו 3 בינוניים אחרים בדמותם של בייליס, שאריץ' וקובינגטון. לא בדיוק החלטות שהרסו את הפרנצ'ייז. אגב, בטח זכור לכולם שגם בפילי באטלר לא הסתדר. אבל במיאמי הוא כבר שיחק כסופרסטאר לכל דבר ולקח לגמר הליגה קבוצה שאף אחד לא האמין. מה לעשות, החיים קורים למרות תאוריות משונות.

לגבי הניהול הנוכחי של הוולבס, היתה התלהבות ועניין של אטט מגרסון רוסאס. באופן לא בלתי צפוי, זה נראה כמו תאונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

נערך לאחרונה על ידי Hacohen בתאריך ש' פברואר 20, 2021 10:56 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 10:54 pm 
Junior

פיניקס זה לא מקרה פשוט כל כך. קודם כל, בוקר כבר התחיל להראות בעונה שעברה סימנים שהוא כן יכול להיות כוכב בליגה הזו, אייטון לא. בכלל פיניקס נראתה נהדר בבועה ורחוק מאחת הקבוצות הגרועות בליגה. חוץ מזה, עם כל הכבוד לתוצאות החביבות שאנחנו רואים מפיניקס העונה, זה לא שהם בדרך לאליפות. מה יהיה אחרי פול? אלוהים יודע. בכל אופן, הם לא היו צריכים לוותר על יותר מדי דברים כדי להגיע לאן שהם נמצאים והם כנראה יהיו בסדר, לכן הסיכון לא היה גדול.
מינסוטה לעומת זאת היו בסיטואציה מאוד שונה. היו להם שלושה שחקנים צעירים שקולעים למעלה מ-20 למשחק וכמה בחירות דראפט גבוהות. זו סיטואציה שבהחלט יכולה לשמש כמקפצה לטופ של הליגה במידה ואתה מקבל את ההחלטות הנכונות. הם לא קיבלו את ההחלטות הנכונות ובעיני היו להם מספיק אינדיקציות בזמנו כדי לדעת שאלו לא ההחלטות הנכונות. להגיד "ניסו ולא עבד. קורה" זו חוכמה קטנה מאוד ונכון לכל מהלך שהוא. בפועל, ההחלטות הגרועות שהם קיבלו בזמנו לא רק שלא קידמו אותם, אלא הביאו לכך שהיום הם במצב יותר גרוע מאז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 10:54 pm 
מנהל פורום

ואנחנו גם רואים מה באטלר שווה עכשיו העונה, כן? סתם שחקן שהכל כאילו התחבר לו שנה שעברה כי בעצם הוא היה סתמי לרוב ודראגיץ' היה מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 144 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], עמוס לב ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: