סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 9:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
חולון מחתימה את כריס ג'ונסון לעוד עונה
מהלך מצוין
גם המשכיות
גם שחקן ששווה הרבה יותר מהסטט שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:23 pm 
Junior

אגב, בלאט היום עם -23 ב20 הדקות האומללות ששיחק ומדד 1. לא יכול לראות אותו יותר

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:37 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
הוקיץ' כתב:
נביא בעירו כתב:
מתלבט מי יותר היסטרי - הוקיץ׳ או עופר.

ספוילר: 21 הפרש יספיק להפועל תל אביב. הפועל ירושלים, מצידה, לא תרד ליגה.

אני סתם היסטרי.

נכון

בשן ועין יצאנו מהמשחק הזה.
הופעה לפנתאון של ג'סטין טילמן וראיון מרגש בסוף המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:39 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
כמובן שכל זה לא יקרה, לכן הקבוצה הזו בסכנת ירידה משמעותית לליגה השנייה.

זה מעניין
הסיכוי של ירושלים לא לסיים בשש הראשונות הוא נניח כאחוז (אפילו להפסיד עכשיו עוד 5 משחקים ברצף לא בטוח שלא יספיק לכך).
הרי הליגה מתחלקת לשניים אוטוטו...
אבל סכנת ירידה, ואף משמעותית!

עופר האדום כתב:
אתה רואה את ערימת הכלום הזו מצחת משחקים העונה? כל מאמן עם טיפה הכנה, גבוה נורמלי ואיזה זר שיודע לחדור לסל יפרקו את הקבוצה הזו כל ערב.

לא היה ניצחון רק לפני שבוע?

לא שאני חלילה טוען שמצבה של ירושלים טוב, אבל בואו נדבר קצת בהיגיון.
אני אמשיך עם המנטרה הרגילה שלי האם זה עוזר להחליף עוד ועוד זרים שכזה הסגל הישראלי שלך (שעוד עושה את עבודתו באופן סביר למדי השנה בפני עצמו, ובפרט כשיר כמעט תמיד).
הרי אפילו תוך כדי עונה עברו כאן בליגה קליין, קולשוב, משגב, בורדיון (לגבי גארדים - מספיק שהם טובים מכהן-סבן כדי להוות שידרוג), וזה בלי להזכיר את האופציות "לדוג" מתאזרח, או להעביר שחקן מקבוצה אחרת

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:41 pm 
Junior

אגב, חמישה משחקים לסיום ירושלים עוד מסוגלת לאבד את המקום בבית העליון. כרגע יש לה שלושה משחקים יתרון על באר שבע, ראשל"צ ונס ציונה, כשנותרו חמישה משחקים לסיום. איך שההגנה נראית, לא אפול מהכיסא גם מ4-5 הפסדים (נשארו מכבי תל אביב וגלבוע בבית, וחולון, ראשל"צ ונס ציונה בחוץ). נכון לשבועיים האחרונים, זו בכיף אחת משלוש הקבוצות הכי גרועות בליגה יחד עם מכבי חיפה והרצליה, וקצת מעל נהריה.

לרדת ליגה יהיה ממש קשה - להפסיד בכל 12 המשחקים שנותרו עד סוף העונה, כשחיפה צריכה לנצח 9 או נהריה 10.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:44 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
עופר האדום כתב:
כמובן שכל זה לא יקרה, לכן הקבוצה הזו בסכנת ירידה משמעותית לליגה השנייה.

זה מעניין
הסיכוי של ירושלים לא לסיים בשש הראשונות הוא נניח כאחוז (אפילו להפסיד עכשיו עוד 5 משחקים ברצף לא בטוח שלא יספיק לכך).
הרי הליגה מתחלקת לשניים אוטוטו...
אבל סכנת ירידה, ואף משמעותית!

עופר האדום כתב:
אתה רואה את ערימת הכלום הזו מצחת משחקים העונה? כל מאמן עם טיפה הכנה, גבוה נורמלי ואיזה זר שיודע לחדור לסל יפרקו את הקבוצה הזו כל ערב.

לא היה ניצחון רק לפני שבוע?

לא שאני חלילה טוען שמצבה של ירושלים טוב, אבל בואו נדבר קצת בהיגיון.
אני אמשיך עם המנטרה הרגילה שלי האם זה עוזר להחליף עוד ועוד זרים שכזה הסגל הישראלי שלך (שעוד עושה את עבודתו באופן סביר למדי השנה בפני עצמו, ובפרט כשיר כמעט תמיד).
הרי אפילו תוך כדי עונה עברו כאן בליגה קליין, קולשוב, משגב, בורדיון (לגבי גארדים - מספיק שהם טובים מכהן-סבן כדי להוות שידרוג), וזה בלי להזכיר את האופציות "לדוג" מתאזרח, או להעביר שחקן מקבוצה אחרת

לא רואה סיכוי להפועל לסיים בשישייה הראשונה. המשחקים שנשארו - נ"צ בחוץ, חולון בחוץ, מכבי בבית, ראשון חוץ וגלבוע בית. איך שזה נראה עכשיו, מאוד מאוד הגיוני שמחמשת המשחקים האלה הפועל יוצאת עם 0 נצחונות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 29, 2021 11:55 pm 
Hall of Famer

אני אקח הימור (מהנועזים שלקחתי אי פעם) שלא יהיו כאן 5 הפסדים.
קצת לא מובן לי מדוע לנתח תסריטים שכאלו ברצינות, אבל נניח:
לירושלים ניצחון כפול על באר שבע, זה אומר שבנוסף לכל ההפסדים של ירושלים (שלא יקרו כאמור), צריך שבאר שבע תנצח לפחות 3 מבין 4 משחקיה הנותרים מול היריבות הבאות: מכבי ת"א, אילת, הפועל חיפה והרצליה. בהצלחה עם זה.
לחילופין ראשון צריכה לנצח לפחות 3 מתוך 5 משחקים - כולל ניצחון על ירושלים ב-13 הפרש לפחות (זה אני מניח יוגדר כבאנקר כרגע), כאשר נותרו לה בין היתר משחקים בחולון ובגליל.
האם הסיכוי לבית עליון הוא 99% או רק 97% - פחות רלוונטי לטעמי.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 12:02 am 
Junior

לא צריך להגזים. מעריך בזהירות שהסיכוי לבית עליון עומד על 80% ומעלה (ומתקשה להאמין שהקבוצה הזו תפסיד את כל חמשת המשחקים שנותרו, מעריך שלפחות ניצחון אחד או שניים יהיו - על נס ציונה או\ועל ראשון לציון, למשל), ואם לא יהיה בית עליון, הסיכוי לרדת ליגה עומד על בערך אחוז בודד ומטה.
אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזו אחת הקבוצות הכי מחפירות שהיו בירושלים מזה שנים, ושעוד יותר מזה - הסגל החלש מצליח להוציא מעצמו משמעותית פחות מהפוטנציאל, בעיקר בכלל גישה נוראית של תומאס, חולשה קיצונית של הישראלים שאינם אדם אריאל של המחזורים האחרונים (בעיקר בלאט וזלמנסון, שנותנים עונה מהגיהינום), ובעיה קשה בעמדת הריכוז כשקריימר לוזר גדול ובראון עבר לכיסאות גלגלים.
אפשר לקוות שמקאלום יעשה קצת יותר סדר ובהיררכיה יקבל את הקבוצה על חשבון קרמר, ובעיקר על חשבון בלאט. לגבי תומאס - בכנות, אני חושב שאם הוא ממשיך במצב הרוח הזה של לזרוק זין על הקבוצה, עדיף לשחרר אותו לביתו. זה רק מזיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 12:36 am 
Hall of Famer

לא חושב שתומאס זורק זין, אני חושב שפחות משחקים עליו פיק אנד רול משום מה, וגם הוא נכנס לכושר רע. בהגנה זה משהו אחר, הוא ובריימו מבוזים משחק אחרי משחק מתחת לסלים.

אדם אריאל בכושר קליעה נהדר, אבל מה שהוא עושה בצד השני עם הגנה נוראית, עבירות טפשיות , וסתם איבודים טפשיים כמו היום , די מקזז את זה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 1:06 am 
Sophomore

ירושלים תנצח משחקים עד סוף הסיבוב, וגם תהיה בפלייאוף העליון.
הדיבורים כאן על פלייאוף תחתון ועל ירידת ליגה (???) משעשעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 1:31 am 
Hall of Famer

red כתב:
חולשה קיצונית של הישראלים שאינם אדם אריאל של המחזורים האחרונים (בעיקר בלאט וזלמנסון, שנותנים עונה מהגיהינום)

אחלוק על זה
אני לא חושב שהישראלים נותנים פחות מהצפוי מהם:
בלאט עם עלייה קלה מהמספרים בעונה שעברה (שנובעת מזה שהוא משחק 4 דקות יותר). אי אפשר לצפות ממנו ליותר מ-43% לשלוש ו-6.7 אסיסטים למשחק (חסרונותיו ידועים לכל ובגדר נתון).
זלמנסון ירד מעט באחוזים לעומת אשתקד (אולי כי המשחק של הקבוצה פחות שוטף), אבל לא משהו משמעותי מדי.
מאדם אריאל וודאי שאף אחד לא ציפה לכמעט 3 שלשות במשחק ב-54%.
חלק מהשנמוך נובע מהעובדה (הידועה מראש) שאת "הדקות של נמרוד לוי" יקבלו עדי כהן-סבן וניב בלול.
אני טוען שתוחלת התרומה הצפויה של הסגל הישראלי הזה נמוכה הרבה יותר, ולו מהסיבה הפשוטה שהם בריאים כל הזמן עד כה, ולתוחלת נכנסים גם תרחישים של היעדרויות (בפרט בשנת קורונה).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 1:44 am 
Hall of Famer

בלאקשיר וטילמן עם מדד 48 כ"א הערב

גייב לוין חזר מפציעה אחרי מי יודע כמה זמן

סורקין עם קרוב ל-10 ריבאונד בממוצע בששת המשחקים האחרונים. פרט למשחק הבלהות (0/11 מהשדה) הוא גם לא ירד מ-16 נקודות באותה התקופה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 9:23 am 
Sophomore

נכניס פה: בערוץ הספורט מפרסמים שמכבי הגישה לג'וש ניבו הצעת חוזה לשנתיים הבאות. חבל, קיוויתי שיגיע לירושלים לעונה לפני שהוא קופץ ליורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 10:12 am 
Senior

גם אני חושב שאפשר לשחרר את תומאס או לפחות להשבית אותו למרבית מה שנותר מהעונה.
אני חושב שהוא לגמרי זורק זין, או לפחות לא משחק באינטנסיביות והנחישות שהתרגלנו ממנו, ואני לא חושב שזה נובע נטו מזה שלא אכפת לו - אני חושב שהוא מלכתחילה התבאס קצת לחזור להפועל במקום להתקדם ליורוליג ומהרגע שהקבוצה הודחה מאירופה אז בכלל נגמר לו כל החשק לעונה הזו.
וגם בהחלט אפשרי שקשה לו עם כל הסיטואציה של הקורונה, הוא הרי עזב בתחילת ליגת הקורונה בשנה שעברה בטענה שהוא רוצה להיות עם המשפחה, יכול להיות שגם במועדון אחר באירופה היו רואים טיישון תומאס חסר אנרגיות שלא הכי בא לו על כדורסל העונה.
מה שבטוח, אנחנו מקבלים ממנו עונה הגנתית מהגיהנום, וזה משחקן שהיה שחקן הגנה (לכל הפחות) טוב מאוד עד לפני שנה, זו לא חלודה ולא שיטה, זה בעיקר מנטלי.

מותר בכלל להביא עוד זרים? לא ביטלו את ההרחבה לזר עשירי?
אם אפשר להביא עוד זר, הייתי שוקל את זה לגמרי, לא שאת העונה הזו אפשר באמת להציל, אבל סתם כדי להפחית את ההפרש הממוצע להפסדים הקרובים.
מה שמדהים זה שאנחנו בשלב הזה בעונה, עם 6 זרים ואני עדיין לא בטוח איפה יותר חסר לנו שחקן - בעמדה 2 (במקום קרמר שגם אותו אפשר לשחרר עכשיו כשהביאו את מקאלום) או בעמדות 4-5.

אם אי אפשר להביא עוד זר, אז להשבית את תומאס, לנסות לחלץ מהיל את הכדורסל הטוב שהוא נתן לפרקים קצרים העונה, ואם אפשר איכשהו לנסות לארגן שחרור לאיזה ישראלי צעיר ששומר מקבוצה כלשהי זה יהיה מצוין.
בקבוצה הזו יש המון חורים, אבל מבחינת הסגל אני עדיין לא רואה סיבה שזו תהיה קבוצת תחתית בליגה ואנחנו לגמרי נראים ככה כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 11:43 am 
Sophomore

נראה לי קצת מגוחך לחשוב שירושליים תסיים מחוץ לפלייאוף העליון,
אבל גם היא תסיים בסופו של דבר מקום רביעי או חמישי (את הפלייאוף) זה יכול להיות מאוד מעניין להגיע לסדרה אפשרית מול מכבי בחצי הגמר (בהנחה שאילת לא תסיים ראשונה).
אני מניח ששאר המועמדות הבכירות כרגע - אילת חולון וגליל יהיו די מרוצות משיבוץ שכזה.

ואפשר לחסוך את משפטי ה "איך שירושליים נראית עדיף לקבל אותם מאשר את הרצליה..."
עוד חודש ועוד כמה שינויים היא יכולה לחזור להיות מסוכנת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 11:47 am 
מנהל פורום

מסכים, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה משני המשחקים האחרונים
נראה את זה במשחק הבא כבר, לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 12:14 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
מותר בכלל להביא עוד זרים? לא ביטלו את ההרחבה לזר עשירי?

לא ביטלו, אבל החל מדד-ליין מסוים (מתי שהפועל ת"א צירפו את אליהו...) מותר לצרף רק זר בודד (וישראלי בודד), וכמדומני שמקולום הוחתם לאחר מכן.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 2:50 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
מסכים, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה משני המשחקים האחרונים
נראה את זה במשחק הבא כבר, לדעתי

בתור אחד מגדולי האופטימיסטים, שטען לאורך כל תאונת הדרכים של העונה הזאת שבסוף דברים יסתדרו, אין לי מושג מה גורם לך לחשוב ככה.
זה נראה שבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 30, 2021 8:32 pm 
מנהל פורום

תשמע, מדובר בתחושה מאשר מתמטיקה
ככה 40 שנים של צפיה בכדורסל מולידות אינטואיציה בסופו של דבר
אותה תחושה הייתה כשצלענו עם סימונה מול כל מיני אשדוד כאלה, אמרתי לחברים שוב ושוב שאנחנו הולכים להתפוצץ ולקחת אליפות
זה היה יכול להגמר בסוויפ מול נהריה אבל זה נגמר באליפות
לא צריך לקחת אותי יותר מידי ברצינות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 31, 2021 6:26 pm 
Junior

ג'יימס יאנג כנראה קרע את המפשעה וגמר את העונה.
זר שלישי כבר בהפועל שסיים את העונה מוקדם עקב פציעה. איזה נאחס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 01, 2021 8:13 pm 
Hall of Famer

נהריה, עם סגל ישראלי שספק אם מספיק לצמרת הליגה הלאומית (גילינסקי, בן-צבי, עידו דוידי, ואופק בן-יעקב) - מובילה ב-10 הפרש על הפועל חיפה עמוק ברבע השלישי.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 01, 2021 8:39 pm 
Hall of Famer

התראת שווא
הפועל חיפה רצים ויתקרבו לסקור של 100
שמחון-משעור-קולמן זה אכן הרבה יותר ממקביליהם

ראשון ללא גולן גוט מובילים בקטנה מול גלבוע-גליל
קולשוב נכנס לעניינים

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 01, 2021 9:30 pm 
Hall of Famer

5-15 בהארכה מעניקים לראשון את הניצחון
קולשוב עם 11+18 עם 4/4 לשלוש
חיפה על פארגו שתרם 0/9 מבחוץ

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 01, 2021 9:42 pm 
Junior

קולשוב היה מצויין גם בהגנה.

כיאה לשחקן הכי מתעתע בכדורסל הישראלי, יפתח זיו ממשיך לבלבל. אז קליעה מבחוץ השנה דווקא יש והוא כבר עם 23 שלשות בסביבות הארבעים אחוז. מצד שני, יש רגרסיה עמוקה בנשק הכי חזק שלו בעונת הקורונה הפול אם ג'אמפר מחצי מרחק. כתוצאה מזה גם החדירה שלו סובלת, וגם שחקנים שנהנו משבירה קלה יחסית של הקו הגנתי הראשון כמו פלויד כמעט ולא מורגשים.

בצד החיובי לגלבוע, בניה סרור מתקדם בכל משחק. גבוה הגנתי טוב. עבודת הרגליים בשיפור, מראה אפילו ניצני יכולת מסירה. רק חייב חייב לשפר את העונשין.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 01, 2021 9:45 pm 
Junior

שמחון ואריאל ממשיכים בדו קרב עם עונות קליעה מטורפות.

אריאל עם 51 מ-95, שמחון עומד בול על חמישים ממאה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: