סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 18, 2024 11:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 70 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 31, 2021 6:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
1-10 מהשדה. כמעט כמו פורנייה שעשה 0-10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 6:35 pm 
Hall of Famer

אחרי 16-37 בדצמבר וינואר (43%~), אבדיה קולע 27-100 בלבד מהשלוש.
באפריל הוא על 1-8 משלוש. התקדמות :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 6:58 pm 
Sophomore

Att כתב:
אחרי 16-37 בדצמבר וינואר (43%~), אבדיה קולע 27-100 בלבד מהשלוש.
באפריל הוא על 1-8 משלוש. התקדמות :?

ראיתי את המשחק של וושינגטון מול דאלאס.
היו התקפות שברונסון (ננס) שמר על אבדיה.
במקום לתת לדני לשחק עם הגב אליו, לא מנצלים את זה בכלל.

יש כאלו שיש להם נטייה להאשים את המאמן בזה.
אבל אני תוהה - מה עם אבדיה עצמו?
האם הוא לא צריך לעשות את מה שצריך לעשות בשטף של המשחק גם אם המאמן לא נתן הוראה ישירה לזה?

בכל מקרה, הקליעה של אבדיה מבחוץ היא כבר די רעה.
זה לא רק זה שהוא על 31%, שאת זה עוד איכשהו אולי אפשר להכניס לקטגוריה של "זה לא נורא עבור רוקי",
אלא זה גם זה שכל השלשות שלו פנויות לגמרי, ולא אחרי כדרור.

מקווה שזה ישתפר בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 9:16 pm 
Hall of Famer

יכולת הורדת הכדור שלו ופליימייקינג זה גרועה. הוא נפרד מהכדור ברגע הראשון שמתאפשר. חשבתי שזה הטיקט שלו.
אם הוא לא משפר את היד שלו, הוא גומר כמו שחקן שהרבה אמרו יהיה - הזוניה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 10:35 pm 
Hall of Famer

יש כאן מומחים לקליעה?
אני בתחושה (לא מבין בזה כלום) דני עושה משהו לא נכון עם הגוף/הקפיצה ושהוא חייב לשנות משהו בטכניקה כי לא סתם הכדורים לא נכנסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 10:49 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
יכולת הורדת הכדור שלו ופליימייקינג זה גרועה. הוא נפרד מהכדור ברגע הראשון שמתאפשר. חשבתי שזה הטיקט שלו.

אוקיי, סטריאני זה האלטר אגו הלא נחמד של שימי ריגר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:49 am 
Sophomore

satriani כתב:

איך אתה יודע שיכולת הניהול והורדת הכדור שלו גרועה כ"כ?
לדעתי הוא פשוט לא מנסה מספיק ומוותר מהר, או כי חסר ביטחון או כי המאמן רוצה שרק ווסטברוק יחזיק בכדור כל החיים.

אגב, מהמעט שאנחנו רואים כאשר הוא כן מנסה לשים כדור על הרצפה (בעיקר להריץ מתפרצות) זה דווקא נראה סביר.
לא ג'ייסון קיד, אבל גם לא נגמר בתאונות דרכים וקטעים לשקטאין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:35 am 
Junior

בסוף הדברים שעבדו לו במסגרות הקודמות זה בעיקר ריבאונד טוב, ניהול משחק לא רע וחדירה מאוד אגרסיבית ימינה. הקליעה שלו הייתה מאוד לא יציבה גם קודם (היה לי פה ויכוח על זה עם מישהו שטען שיש לו קליעה טובה על אף האחוזים, אני חושב שמה שאנחנו רואים ממנו עד כה מראה שהקליעה הייתה ונשארה חשודה).
הריבאונד עדיין די טוב בסך הכל (אם כי זה בעיקר ריבאונד הגנה, הוא כמעט ולא לוקח ריבאונדים בהתקפה), יכולות ניהול המשחק לא באות עד כה לידי ביטוי ומה שבעיקר לא מתרגם עד כה ל-NBA זו יכולת החדירה.
הבעיה היא שמלכתחילה משחק ההתקפה שלו היה קצת פרימטיבי. חדירה אך ורק ימינה שנשענת על יתרון פיזיות וסייז, בלי משחק מיד ריינג', בלי משחק פול אפ. ב-NBA כבר אין לו יתרון פיזיות וסייז והיכולת שלו לייצר בעצמו פשוט לא קיימת. הוא נשאר אך ורק עם הקליעה (שהיא כאמור, בינונית מינוס) ועם נקודות שהוא עושה בכל מיני חיתוכים לסל.
לדעתי אם הוא רוצה לעשות קריירה משמעותית בליגה זה יהיה חייב לבוא מהמקום של ראיית וניהול משחק, בין אם במגרש הפתוח ובין אם בפיק אנד רול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:59 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
בסוף הדברים שעבדו לו במסגרות הקודמות זה בעיקר ריבאונד טוב, ניהול משחק לא רע וחדירה מאוד אגרסיבית ימינה. הקליעה שלו הייתה מאוד לא יציבה גם קודם (היה לי פה ויכוח על זה עם מישהו שטען שיש לו קליעה טובה על אף האחוזים, אני חושב שמה שאנחנו רואים ממנו עד כה מראה שהקליעה הייתה ונשארה חשודה).
הריבאונד עדיין די טוב בסך הכל (אם כי זה בעיקר ריבאונד הגנה, הוא כמעט ולא לוקח ריבאונדים בהתקפה), יכולות ניהול המשחק לא באות עד כה לידי ביטוי ומה שבעיקר לא מתרגם עד כה ל-NBA זו יכולת החדירה.
הבעיה היא שמלכתחילה משחק ההתקפה שלו היה קצת פרימטיבי. חדירה אך ורק ימינה שנשענת על יתרון פיזיות וסייז, בלי משחק מיד ריינג', בלי משחק פול אפ. ב-NBA כבר אין לו יתרון פיזיות וסייז והיכולת שלו לייצר בעצמו פשוט לא קיימת. הוא נשאר אך ורק עם הקליעה (שהיא כאמור, בינונית מינוס) ועם נקודות שהוא עושה בכל מיני חיתוכים לסל.
לדעתי אם הוא רוצה לעשות קריירה משמעותית בליגה זה יהיה חייב לבוא מהמקום של ראיית וניהול משחק, בין אם במגרש הפתוח ובין אם בפיק אנד רול.

בוא נתחיל בזה שהוא יעשה קריירה סבירה בנ.ב.א. וזה מחייב קליעה טובה משלוש.

אם הוא ישפר את הקליעה משלוש, יהיו לו פה ושם הזדמנויות להפגין יכולות מתקדמות של ראיית וניהול משחק
ומספיק זמן (בליגה ועל הפרקט) כדי לשכלל אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:33 am 
Hall of Famer

ehud כתב:
satriani כתב:

איך אתה יודע שיכולת הניהול והורדת הכדור שלו גרועה כ"כ?
לדעתי הוא פשוט לא מנסה מספיק ומוותר מהר, או כי חסר ביטחון או כי המאמן רוצה שרק ווסטברוק יחזיק בכדור כל החיים.

אגב, מהמעט שאנחנו רואים כאשר הוא כן מנסה לשים כדור על הרצפה (בעיקר להריץ מתפרצות) זה דווקא נראה סביר.
לא ג'ייסון קיד, אבל גם לא נגמר בתאונות דרכים וקטעים לשקטאין.

איך אני יודע? כי אני עדיין מסוגל לראות.
הוא מקפיץ את החצי סביר. אבל בשטח צפוף עם ידיים (כלומר אחרי מעבר החצי) הוא מתקשה (ולכן נפטר ממנו מהר). הסיבה לדעתי תמונה בזה שהוא מכדרר מאד גבוה. בליגה כזאת זה טרף קל. היו לו דווקא כמה כדרורים שנראו על סף השקטין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:57 am 
Junior

Att כתב:
הוקיץ' כתב:

אם הוא ישפר את הקליעה משלוש, יהיו לו פה ושם הזדמנויות להפגין יכולות מתקדמות של ראיית וניהול משחק

מסכים.
goes without saying.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 3:01 am 
Hall of Famer

satriani כתב:

נראה לי שהטיקט שלו הוא/אמור להיות חכמת משחק
ו-feel for the game

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 3:08 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
Att כתב:
הוקיץ' כתב:

מסכים.
goes without saying.

גם אני חשבתי..
אבל אני נתקל בהרבה פרסומים (כולל המעקבדיה)
שבהם מתלוננים שוב ושוב על וושינגטון, סגנון המשחק שלה וההזדמנויות שדני מקבל. כל זה לא רלוונטי (שלא לדבר על חצוף) כל עוד דני מחטיא את הרוב המוחלט של הזריקות הפנויות שלו משלוש, לצד אחוז רע מהעונשין. בלי לשפר את ההיבטים האלו במשחק שלו, אין לכישורים האחרים שלו שום רלוונטיות. הוא לא יהיה בליגה עם אחוזים כאלו לשלוש, לא משנה אם ווסטברוק הוא חור שחור או יקיר ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 12:10 pm 
Hall of Famer

בדיוק אתמול ראיתי ראיון עם אבדיה שבו הוא מדבר על הפציעות הרבות בליגה..
והוא נראה עייף מאוד במשחקים האחרונים :?

כמו שכבר כתבתי כאן בפורום, הנ.ב.א. היה חסר אחריות כלפי השחקנים שלו
בכל מה שקשור לקוביד19 וגם ללוח המשחקים
ונראה שהקבוצות עצמן לא מנהלות מספיק טוב את הסיטואציה גם כן.

אני מקווה שהוא יתאושש במהירות. אבדיה זקוק לקיץ הזה מ-א-ו-ד.
הוא לא יישאר בליגה הרבה זמן עם אחוזים כאלו מהעונשין ומזריקות חופשיות לשלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 1:50 pm 
Junior

באיזה מובן ליגה הייתה חסרת אחריות?
מה היו צריכים לעשות אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 5:23 pm 
Hall of Famer

אחד משלושה:
1. לעשות בועה נוספת
2. לחסן את השחקנים בשלב מוקדם
3. להתחיל את הליגה מאוחר יותר עד שהחיסונים יהיו נפוצים יותר ולדאוג שכל השחקנים יתחסנו

בנוסף, לדאוג לריווח הגיוני של המשחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 6:12 pm 
Junior

בועה נוספת זה לא ריאלי. בעונה שעברה זה היה רק בשביל הפלייאוף ועדיין היה מדובר באופרציה מטורפת שגבתה מחיר כבד מכל המעורבים.
בסוף כל ליגות הספורט בעולם המשיכו כרגיל ואני לא רואה סיבה שה-nba לא. אי אפשר לעצור הכל ואני מניח שלחסן את כל הליגה לא הייתה אופציה.
לגבי ריווח אני מסכים. עוד לפני הקורונה כל העונה הסדירה בליגה היא סוג של פארסה. הקורונה רק הדגישה עד כמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 7:05 pm 
Senior

הלו"ז השנה לא סביר בעליל בעיני, אבל עמוס גואטה כתב נכון שזה חלק מהמחיר שהשחקנים מעוניינים לשלם עבור תקרת השכר המנופחת (שקשורה ישירות לחוזי הטלוויזיה שקשורים לכמות המשחקים)

זו אמנם גרידיות, אבל כנראה שהיא של כל המעורבים. בסופו של דבר בנבא יש את איגוד השחקנים הכי חזק מכל הליגות המקצועיות והם חתמו על הלו"ז הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 23, 2021 7:06 am 
מנהל פורום

בועה זה לא ריאלי, כבר נכתב פה כמה פעמים.
ואני מסכים שהלו"ז השנה מטורף, מבחינתי כל קבוצה ששורדת עד סוף העונה צריכה לקבל גביע קטן, קבוצות כמו אטלנטה ובוסטון לא הצליחו במשך רוב העונה להעמיד את אותו הרכב יותר מפעמיים ברצף, לא הצליחו להתאמן בסגל מלא כל העונה ועוד תופינים. אבל האחריות על זה, ואני לא בטוח שאפשר היה אחרת, נופלת הרבה על השחקנים שלא באמת הסכימו לשמוע על לא לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 24, 2021 9:18 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

https://www.theringer.com/nba/2021/4/20 ... haliburton
כתבה בדה רינגר על בחירות הלוטרי האחרונות והשוואה שלהן לכל בחירות הדראפט מתחילת המילניום מבחינת תפוקה התקפית בשנת הרוקי.
זופר פחות יהנה לקרוא. אמנם ההשוואה הסטטיסטית לא מתייחסת במקרה הזה לנתונים הגנתיים, אבל עדיין דני הוא רק אחד משני רוקיז (פוקושבסקי השני) שבין השורות הועלה החשש שיתגלה כבאסט. הנה הפסקה המסיימת בעניינו:
Avdija is just 20 years old, with plenty of time for his production to flourish, but this list of comps isn’t encouraging. Most future stars exhibit something enticing as a rookie.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 70 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, doron_ke, Google [Bot], Lakic, uriel17 ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: