סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 9:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 11:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
יאניס יכול להאשים רק את עצמו..

במה?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 04, 2021 11:57 pm 
Senior

קאזינס חותם בקליפרס לחוזה זמני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:12 am 
Junior

מילווקי מרוצים לדעתי.
שלושת הכוכבים שלהם חתומים לשנים הקרובות וזה מבטיח להם יציבות.
המחיר יקר כי זו קבוצה בשוק קטן, אז צריך לשלם פרימיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:13 am 
Sophomore

הולידי תמיד נראה לי אוברייטד, פצוע הרבה ולא הגיע לכלום עם דיוויס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:18 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:
מילווקי מרוצים לדעתי.
שלושת הכוכבים שלהם חתומים לשנים הקרובות וזה מבטיח להם יציבות.
המחיר יקר כי זו קבוצה בשוק קטן, אז צריך לשלם פרימיום.

לא חושב שזה קשור לקבוצה בשוק קטן..
הם פשוט קונטנדרים או חושבים על עצמם ככאלו והם שילמו המוןןן בטרייד כדי להשיג את הולידיי..
הם לא יכולים להרשות לעצמם לאבד אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:20 am 
Hall of Famer

לא בטוח שזה מאוד יקר.
אם הולידיי בריא ומספק את הסחורה (=אולסטאר במזרח), אז זה לא רע.
תחת הנחה שיש לו עוד 2-3 עונות טובות במחסנית, העונה האחרונה תהיה כבר עונת חוזה והוא יהפוך לנכס שאפשר לסחור בו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:23 am 
Hall of Famer

אמנם Att פעם סיפר לנו שההנהלות באן.בי.איי אך ורק בזכות הינקי השתפרו והוא הראה להם את האור שלתת חוזים ארוכי טווח על סכום גבוה מאד לשחקנים שלא שווים את הסכום זה דבר רע, אבל כנראה שחלק מהם איבדו את המזכר (בן 3543 העמודים אני מניח) שהינקי כתב ומאז שתקרת השכר התייצבה וניתן שוב לעשות טעויות שהורגות את העתיד שלך משום מה הטעויות הללו שוב ושוב קורות.
זה ייגמר רע למילווקי. אבל קשה להאשים אותם. המשותף לכל אותם "האצות" או חוזים רעים שניתנים בקבוצות של כוכב על זה השוק הקטן של אותם קבוצות. קליבלנד של המהדורה הראשונה של לברון, מילווקי, נולה של החד גבה ועוד. קשה מאד להביא שחקנים למקומות הללו, אז חייבים להתפשר. ואם יש לך שחקן שלבד הופך אותך לסוג של קונטנדרית, אתה נאלץ לשלם הרבה לשחקנים שלא ראויים לכך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:27 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
אחד הדיונים הכי מפגרים פה.
למרכוס וגריפין רחוקים מלהיות גמורים ככדורסלנים (ברור שרחוקים מהימים היפים שלהם).
.

בשורה הראשונה עוד נהניתי מסטריאני הישן והטוב.
בשורה השניה התחלתי לחשוב מי חטף את היוזר של סטריאני ומה הוא עולל לו.
או שאולי הוא רק בונה את הדרמה לקראת ההודעות המנאצות את יכולת הכדורסל האפסית של סופטרידג' ושל ההוא שכל מה שידע זה לקפוץ ועכשיו שאין לו את זה הוא לא שווה כלוןם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:39 am 
Junior

עמוס לב כתב:
אמנם Att פעם סיפר לנו שההנהלות באן.בי.איי אך ורק בזכות הינקי השתפרו והוא הראה להם את האור שלתת חוזים ארוכי טווח על סכום גבוה מאד לשחקנים שלא שווים את הסכום זה דבר רע, אבל כנראה שחלק מהם איבדו את המזכר (בן 3543 העמודים אני מניח) שהינקי כתב ומאז שתקרת השכר התייצבה וניתן שוב לעשות טעויות שהורגות את העתיד שלך משום מה הטעויות הללו שוב ושוב קורות.
זה ייגמר רע למילווקי. אבל קשה להאשים אותם. המשותף לכל אותם "האצות" או חוזים רעים שניתנים בקבוצות של כוכב על זה השוק הקטן של אותם קבוצות. קליבלנד של המהדורה הראשונה של לברון, מילווקי, נולה של החד גבה ועוד. קשה מאד להביא שחקנים למקומות הללו, אז חייבים להתפשר. ואם יש לך שחקן שלבד הופך אותך לסוג של קונטנדרית, אתה נאלץ לשלם הרבה לשחקנים שלא ראויים לכך.

אני דווקא לא חושב שזה סותר את ה"תורה". בגדול חלק מהעניין הוא שכשקבוצה היא כבר קונטנדרית אז צריך לעשות מה שאפשר כדי לשמר את מעמדה ככזו, גם אם זה אומר לשלם יותר מדי. להזכירך Att גם אמר בזמנו שהויתור על ברוגדון הוא טעות בדיוק מאותם מניעים, עכשיו זה כבר די ברור שזו הייתה טעות.
ספציפית לגבי הולידיי אני לא סגור. מצד אחד חוזה גדול מדי לשחקן מבוגר מדי, מצד שני אין להם הרבה ברירות לאור השוק הקטן והמחויבות שלהם להעמיד קבוצות טובות בטווח המיידי ליד יאניס. השאלה היא האם השלד הזה (שהשתפר עם החילוף בלדסו-הולידיי) מספיק בשביל להקפיץ אותם מדרגה בפלייאוף או שהם שוב ידעכו בסוף. אם הם עושים העונה גמר זה מספיק "הוכחה" בעיני כדי להגיד שהארכת החוזה הזו היא רעיון טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:48 am 
Senior

אם אפשר שזה לא יהפוך לדיון על אטט זה יהיה מגניב.

מה שאני לא מבין בדברים האלו זה מה הלברג׳ של השחקן. הולידיי היה מסרב ל70 מיליון לשנתיים? אני לא מספיק בקיא בכל המדרגות פר שנה שיש אבל זה נשמע בטווח האפשרי, עם כל האינסנטיבס השונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:05 am 
Hall of Famer

אם זה היה חוזה ארוך טווח רע מבודד, אז לא הייתי טורח לכתוב את מה שכתבתי. אבל מאחר שבשנה או שנתיים אחרונות ראינו לא מעט חוזים כאלו, אז זה משתלב. אני מסכים שיש פה נסיבות קצת שונות, אבל עדיין. אני חושב שהסיכוי שהולידיי ישנה את הגורל של הבאקס דומה לזה של ג'יימסון, שאק או כל אחת מהחתמות הפאניקה של הקאבס בתקופת לברון הראשונה.

לגבי ברוגדון, אם אני זוכר נכון, הראו לו שהארכת חוזה לשחקן הייתה דורשת כניסה עצבנית לתחום מס המותרות. ברור שמבחינת כדורסל נטו זאת הייתה טעות לא להשאיר שחקן צעיר וטוב בקבוצה שלך, אבל האן.בי.איי זה עדיין ביזנס ולא משחק פנטזי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:16 am 
Junior

אני חושב שהבאקס לא העריכו מספיק את ברוגדון (אני מניח שהיכולת שלו כעת מפתיעה לא מעט אנשים) וראו אותו בתור שחקן טוב אבל לא חתיכה חיונית בפאזל ששווה הרבה כסף. לדעתי הייתה שם תקווה (שהתבדתה) שג'ורג' היל יכול תרומה לא רחוקה מזו שברוגדון נתן.
לגבי הולידיי, אני לא חושב שזו אותה סיטואציה כמו אצל הקאבס. בעיני מילווקי קבוצה שהרבה יותר קרובה לאליפות מקליבלנד של אז והולידיי הוא חתיכה הרבה יותר משמעותית משאק באותם ימים.
לגבי הלברג' של הולידיי, זו שאלה טובה. יתכן שהם פישלו במו"מ אבל מן הסתם אנחנו לא נדע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:40 am 
Hall of Famer

למילווקי, קבוצה משוק קטן, יש חלון הזדמנויות לנסות להתמודד על אליפות עם ארגיובלי השחקן הכי טוב בעולם. ג'רו כבר בן 30, נכון. הוא בודאות בשלב מסוים ירוויח יותר אם לא הרבה יותר ממה שהוא שווה, גם נכון. אבל כל מה שמילווקי רוצה זה גמר ליגה, וג'רו הוא שחקן שמסוגל לשים 20 נקודות למשחק ביעילות גבוהה ולשמור על כל גארד בליגה. אז משלמים לו הרבה. ככה זה עובד.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:18 am 
Senior

Hacohen כתב:
למילווקי, קבוצה משוק קטן, יש חלון הזדמנויות לנסות להתמודד על אליפות עם ארגיובלי השחקן הכי טוב בעולם. ג'רו כבר בן 30, נכון. הוא בודאות בשלב מסוים ירוויח יותר אם לא הרבה יותר ממה שהוא שווה, גם נכון. אבל כל מה שמילווקי רוצה זה גמר ליגה, וג'רו הוא שחקן שמסוגל לשים 20 נקודות למשחק ביעילות גבוהה ולשמור על כל גארד בליגה. אז משלמים לו הרבה. ככה זה עובד.

אבל הוא חתום העונה ויש לו פלייר אופשן לעונה הבאה על 27 מיליון. השאלה היא האם הדרך היחידה להשאיר אותו בעונה הבאה או אולי זו שאחריה היא חוזה ל-160 מיליון עד 2026.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:19 am 
Hall of Famer

השאלה רק היא למה צריך לשלם לו הרבה 4 שנים
ולא שנתיים או שלוש למשל
מיהן אותן קבוצות פוטנציאליות עם מקום מתחת לתקרה שהיו כה פותחות את הכיס עבורו בקיץ הקרוב?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:40 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
עמוס לב כתב:

אני דווקא לא חושב שזה סותר את ה"תורה". בגדול חלק מהעניין הוא שכשקבוצה היא כבר קונטנדרית אז צריך לעשות מה שאפשר כדי לשמר את מעמדה ככזו, גם אם זה אומר לשלם יותר מדי. להזכירך Att גם אמר בזמנו שהויתור על ברוגדון הוא טעות בדיוק מאותם מניעים, עכשיו זה כבר די ברור שזו הייתה טעות.

הארכת החוזה - בתנאים לא מלהיבים למילווקי - הייתה ברורה מאליה ברגע שעשו את הטרייד (הנואש) עם ניו אורלינס.
האם זו טעות נגררת או לא, זו כבר שאלה אחרת.

לא ברור לי למה להזכיר את הינקי בת׳רד הזה
אבל כמו שהוקיץ׳ כתב, אתה צריך להתאים את המהלכים לשלב שבו אתה נמצא כקבוצה.
כשאתה קונטנדרית, אתה צריך לעשות מהלכים של win now.

רצוי לוודא לפני שאתה אכן קונטנדרית ולא רק מחשיב את עצמך ככזה
ושאתה לא עושה מהלכים שיסכנו את העתיד באופן משמעותי.
רצוי גם שהחוזים שתחתום יהיו סחירים כדי שתהיה לך תכנית חלופית
למקרה שדברים לא יעבדו, אבל כן, אתה לא יכול להרשות לעצמך לא לשלם לברוגדון (טעות עצומה בהתחשב באפסייד שהראה + זה שהוא בפריים שלו)
ואחרי כל מה שמילווקי נתנו כדי להשיג את הולידיי, אתה לא יכול להרשות לעצמך לא לשלם לו.

הבעיה עם הסיפור של הולידיי הוא המחיר ששילמו עליו מלכתחילה
וזה שבניגוד לחוזה של ברוגדון, יהיה מדובר כנראה בחוזה עם ערך שלילי.
הם משלמים על הטעות של ברוגדון בריבית דריבית
וסביר שהאפסייד של כל הדבר הזה הוא לא אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 2:46 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:
יאניס יכול להאשים רק את עצמו..

במה?

הוא היה צריך לעזוב את מילווקי וללכת לנצח במקום אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 3:02 am 
Junior

אני דווקא מעריך נאמנות למקום.
בעולם שבו הלילארדים נהיים יותר ויותר נדירים אני שמח שיש אנשים שאשכרה מנסים לנצח עם הפרנצ'ייז שלהם ולא מבקשים "לעשות כוחות חדשים" כל חמש דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 11:46 am 
Hall of Famer

אני לא.. אם ההנהלה שלך עושה שטויות+לא מוכנה להשקיע כסף (ברוגדון וכו׳), אני לא חושב שיש טעם להישאר במועדון כי הוא לא הולך לשום מקום ומעכב את הפוטנציאל שלך להגיע להישגים. חוץ מזה, זה לא שיאניס היה שם שתי דקות ועזב. הוא שם מאז שנבחר בדראפט.

ספציפית במקרה של יאניס, אני חושב שמה שמעכב אותו הוא יותר היעדר קליעה מבחוץ ופחות צוות מסייע
אבל גם את זה צריך לקחת בחשבון. הוא צריך לא מעט עזרה כדי לזכות באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 11:54 am 
Senior

אבל אולי אליפויות זה לא כל מה שמעניין אותו?
יש הרבה ערך מוסף מנאמנות למועדון, בחיבור לעיר ולקבוצה שאתה משחק בשבילה, ללעשות דברים בדרך שלך, להתמודדות מול אתגרים במקום לחפש קיצורי דרך.

יכול להיות שכרגע נראה שיאניס מסתכל קדימה ואומר לעצמו שהוא מעדיף לזכות באליפות אחת כמו זו שנוביצקי זכה בה מאשר 2-3 אליפויות כמו אלו של דוראנט בג"ס.
אם זה המצב, הוא זכאי להמון הערכה מבחינתי, וגם אם לא - זה מאוד מגניב שהוא לא ויתר לעצמו עדיין ובחר להאריך חוזה במילווקי גם אם שם יהיה לו הרבה יותר קשה לזכות באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 12:32 pm 
Junior

stavs כתב:
יכול להיות שכרגע נראה שיאניס מסתכל קדימה ואומר לעצמו שהוא מעדיף לזכות באליפות אחת כמו זו שנוביצקי זכה בה מאשר 2-3 אליפויות כמו אלו של דוראנט בג"ס.
אם זה המצב, הוא זכאי להמון הערכה מבחינתי, וגם אם לא - זה מאוד מגניב שהוא לא ויתר לעצמו עדיין ובחר להאריך חוזה במילווקי גם אם שם יהיה לו הרבה יותר קשה לזכות באליפות.

אם יש משהו שהעשור האחרון חידד זה את העובדה שאתה יכול לשחק באלופה הבאה בלי לדעת שהיא צפויה להיות האלופה הבאה.
משיטוט בbasketball-reference אפשר לראות שיש החל מ1984 את הסיכויים בטרום העונה לאליפות של קבוצה מסוימת. באופן מעניין שלושת האלופות עם הסיכוי הכי נמוך בטרום העונה לאליפות הגיעו מהעשור האחרון (גולדן סטייט, טורונטו ודאלאס).
דאלאס לא נחשבה לקונטנדרית עד שהיא לקחה אליפות, עד אז היא נחשבה לקבוצת פלייאוף סבבה (לא חושב שיותר ממילווקי של היום).
גולדן סטייט לפני האליפות הראשונה הייתה האלופה עם סיכויי האליפות הכי נמוכים ( יחס של 1 ל28).

ברגע שאתה קבוצת פלייאוף טובה הסיכוי שלך לאליפות כבר קיים, מפה ההכרעה אם תיקח אליפות או לא יכולה להיות תלויה ביריבים ( טורונטו אלופים בגלל פציעות בGSW, דאלאס אלופה בגלל מלט-דאון של לברון), יכולה להיות כתוצאה משיפור קבוצתי (גולדן סטייט 2015, אפילו שיפור קל של דאלאס 2011) וזה יכול להיות אפילו מאלילי המזל (הזריקה של קאווי במשחק 7 מול פילי).

יש כל כך הרבה קבוצות גם שהיו מילימטר מאליפות\גמר והפסידו על אירועים בעלי סיכויים נמוכים (יוסטון מול גולדן סטייט עם ערב קליעה מזעזע+פציעה של פול, ספרס ב2013 עם שלשה הזויה של אלן אחרי ריב' התקפה וכו'), זה הופך אותם לפחות קונטנדורים?

יאניס הוא סופרסטאר והוא משחק בקבוצה שעשתה לפני שנתיים גמר מזרח, עם שיפור קטן וקצת מזל זו קבוצה שלגמרי יכולה לקחת אליפות. להיות שושלת כנראה שלא, אבל להיות אלופה היא לגמרי יכולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:19 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:

נדמה לי שהוא התבטא שזו העדיפות מספר אחת שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:22 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
stavs כתב:

אם יש משהו שהעשור האחרון חידד זה את העובדה שאתה יכול לשחק באלופה הבאה בלי לדעת שהיא צפויה להיות האלופה הבאה.
משיטוט בbasketball-reference אפשר לראות שיש החל מ1984 את הסיכויים בטרום העונה לאליפות של קבוצה מסוימת. באופן מעניין שלושת האלופות עם הסיכוי הכי נמוך בטרום העונה לאליפות הגיעו מהעשור האחרון (גולדן סטייט, טורונטו ודאלאס).
דאלאס לא נחשבה לקונטנדרית עד שהיא לקחה אליפות, עד אז היא נחשבה לקבוצת פלייאוף סבבה (לא חושב שיותר ממילווקי של היום).
גולדן סטייט לפני האליפות הראשונה הייתה האלופה עם סיכויי האליפות הכי נמוכים ( יחס של 1 ל28).

ברגע שאתה קבוצת פלייאוף טובה הסיכוי שלך לאליפות כבר קיים, מפה ההכרעה אם תיקח אליפות או לא יכולה להיות תלויה ביריבים ( טורונטו אלופים בגלל פציעות בGSW, דאלאס אלופה בגלל מלט-דאון של לברון), יכולה להיות כתוצאה משיפור קבוצתי (גולדן סטייט 2015, אפילו שיפור קל של דאלאס 2011) וזה יכול להיות אפילו מאלילי המזל (הזריקה של קאווי במשחק 7 מול פילי).

יש כל כך הרבה קבוצות גם שהיו מילימטר מאליפות\גמר והפסידו על אירועים בעלי סיכויים נמוכים (יוסטון מול גולדן סטייט עם ערב קליעה מזעזע+פציעה של פול, ספרס ב2013 עם שלשה הזויה של אלן אחרי ריב' התקפה וכו'), זה הופך אותם לפחות קונטנדורים?

יאניס הוא סופרסטאר והוא משחק בקבוצה שעשתה לפני שנתיים גמר מזרח, עם שיפור קטן וקצת מזל זו קבוצה שלגמרי יכולה לקחת אליפות. להיות שושלת כנראה שלא, אבל להיות אלופה היא לגמרי יכולה.

בהנחה שיאניס הוא סופרסטאר (זו שאלה בעיניי), הוא בהחלט יכול לקחת אליפות. אבל אם כבר, הקריירה של לברון היא הוכחה ברורה לכך שגם אם אתה הכוכב מספר אחת בליגה, אתה צריך עזרה משמעותית. כמה אליפויות לקח לברון לבדו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:51 pm 
Junior

Att כתב:
בהנחה שיאניס הוא סופרסטאר (זו שאלה בעיניי), הוא בהחלט יכול לקחת אליפות. אבל אם כבר, הקריירה של לברון היא הוכחה ברורה לכך שגם אם אתה הכוכב מספר אחת בליגה, אתה צריך עזרה משמעותית. כמה אליפויות לקח לברון לבדו?

לגמרי! זו בדיוק הטענה שלי בכל השיחות שלנו - אין לך "מתכון" לבניית אלופה. אתה צריך לבנות את הקבוצה הכי טובה שאתה יכול ולנסות לכוונן אותה בטיימינג הנכון.

אתה יכול להיות הסופרסטאר מספר 1 בליגה ולא להיות מועמד אמיתי לאליפות ואתה יכול להיות שחקן טופ 10 וכן לקחת (נוביצקי ) או בכלל להיות קבוצה בלי כוכב אמיתי (הספרס) או להיות קבוצה טובה שעושה קפיצת מדרגה (גולדן סטייט) או פשוט להיות במקום הנכון בזמן הנכון (קליבלנד 2016, טורונטו 2019).

באופן כללי המטריקה של אליפות בענייני בניית קבוצה היא מטריקה בעייתית... לא הגיוני שאם הכדור של קאווי קופץ החוצה אז טורונטו לא נבנו מספיק טוב ואם זה צולל פנימה אז הם בנו אלופה. לא הגיוני שאם גרין לא מורחק ב2015 אז קליבלנד לא בנו קבוצה מספיק טובה אבל בגלל שהוא הורחק אז קליבלנד היא דוגמא לאיך בונים אלופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 05, 2021 1:59 pm 
Senior

Att כתב:
stavs כתב:

נדמה לי שהוא התבטא שזו העדיפות מספר אחת שלו.

ברור שאליפות זה מה שהכי חשוב לו, אבל זה כל מה שחשוב לו? הוא מחפש כמה שיותר טבעות, בכל מחיר?
אנחנו באמת לא יודעים מה מניע את יאניס, הוא הרגע קיבל החלטה שמראה שיש לו סדר עדיפויות שונה משל לברון ודוראנט למשל, נורא מוזר לי שאתה מרגיש שאתה יכול, בהיעדר ידע אמיתי לגבי המוטיבציות והמטרות, לתת ציונים להחלטה שלו ולהגיד אם הוא 'אשם במצב שלו' שהוא אולי בכלל מרוצה ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], kakon3, Majestic-12 [Bot], uriel17, ציפה דריפה אלמדלסי ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: