סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 9:49 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:45 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אין לך שום וודאות שהבחירה הייתה מביאה שחקן יותר טוב מראסל, וגם אם כן, רוב הסיכויים שזה היה קורה אחרי שנתיים-שלוש שנים לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:50 pm 
Hall of Famer

וודאות בטח שלא אבל האפסייד הוא גבוה בהרבה

* מה גם שאני לא חושב שההפרש בין וויגינס לבין ראסל הוא משמעותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:52 pm 
Junior

Yuval כתב:
בלי קשר, אני בטוח שזה הדיון שאטט יענה לך על השאלות באופן שיספק אותך.

שוב צדקת :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:56 pm 
Hall of Famer

כבר עשיתי מספר ניסיונות לענות לך וכבר אמרתי לך שאני לא מתכוון לחזור על התענוג הזה.
אתה תגיד פעם אחר פעם ״אבל דאלאס של נוביצקי״ ואני אגיד את מה שאני אגיד.
זה לא יוביל אותנו לשום מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:59 pm 
Hall of Famer

itay2 כתב:
1. אני לא חושב שהעונה הזו יכולה להעיד על משהו לגבי העתיד. טאונס עבר רצף טרגדיות אישיות שהשפיע מן הסתם על האווירה בחדר ההלבשה. אדוארדס בעונת רוקי בלי כמעט הכנה.

2. כשבוחנים את הטרייד של ראסל-וויגנס, צריך לקחת בחשבון גם את העמדות. ראסל הוא רכז. מעבר לזה, שגארד יוצר ברמה גבוהה הוא קריטי לקבוצות צמרת, היום שוק רכזים הוא מאוד בעייתי. כפי שכבר הזכרתי את זה בעבר, הגל של רכזים ילידי אמצע וסוף שנות ה-80, הולך ודועך, ובשנתונים של ילידי שנות ה-90 יש ירידה ניכרת גם באיכות וגם בכמות הרכזים. ולכן אנחנו רואים את מילווקי נותנת להולידיי חוזה עצום ומהעבר השני דורמונד משתחרר בחינם. ראסל הוא לא רכז שיוביל קבוצה בכוחות עצמו, אבל כגלגל שני או שלישי, הוא החתמה מעולה. ולכן, אני חושב שהמחיר מאוד סביר. אפילו בדיסקאונט בהינתן מצב השוק. לאור הניצוצות של אדואדרס, אני אופטימי לגבי היכולות של השלישייה הזו ראסל-אדוארס-טאונס לסחוב את מיני לצמרת המערב.

מה בעייתי בשוק הרכזים?
יש לך את טריי ואת ג׳ה
וגם סימונס, אני מניח..
אני לא חושב שחסר כשרון בעמדה הזו
ואתה משווה משום מה לדראמונד..
עמדת הסנטר עברה פיחות משמעותי לצד שינוי משמעותי בתפקיד ובדרישות.
העמדה של ווגינס עדיין מבוקשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 9:23 pm 
Junior

Att כתב:
כבר עשיתי מספר ניסיונות לענות לך וכבר אמרתי לך שאני לא מתכוון לחזור על התענוג הזה.
אתה תגיד פעם אחר פעם ״אבל דאלאס של נוביצקי״ ואני אגיד את מה שאני אגיד.
זה לא יוביל אותנו לשום מקום.

מעולם, בשום שלב לא גיבית את הטענה שזה ממקסם את הסיכויים עם איזשהו נתון או פירוט.
הדרך היחידה שלך להסביר את ההיגיון זו בדרך השלילה (להראות מקרים שזה כשל) אך זו לא הוכחה לצדקת טענתך.
אתה מוזמן להגיד שענית, אבל אני חושב שיעידו פה לא מעט אנשים שלא ענית, בטח לא על השאלה על מה אתה מתבסס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 9:34 pm 
Junior

ג'בארי פארקר סיכם בסלטיקס לפי שאמס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 10:48 pm 
Sophomore

מקווה בשבילם שכתוב בחוזה במפורש שמשלמים לו בשביל לשמור. חשוב להמנע מבלבול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 10:58 pm 
Junior

Att כתב:
itay2 כתב:
לאור הניצוצות של אדואדרס, אני אופטימי לגבי היכולות של השלישייה הזו ראסל-אדוארס-טאונס לסחוב את מיני לצמרת המערב.

אני חושב שעם בחירה גבוהה נוספת, מיניסוטה הייתה יכולה פוטנציאלית להגיע לצמרת המערב.
כרגע, אני פסימי מאוד בנוגע לזה.

קבוצה של טאונס, אדוארדס, ויגינס ובחירה כלשהיא שלהם הקיץ הייתה מביאה לגמר מערב?
זה לא די קרוב לטאונס, ויגינס, זאק לוין והבחירה במרקנן שדי ברור שלא הייתה מביאה לכלום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 2:42 am 
Junior

ido כתב:
מקווה בשבילם שכתוב בחוזה במפורש שמשלמים לו בשביל לשמור. חשוב להמנע מבלבול.

לפעמים קבוצות סתם מנסות בשביל המזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 4:29 am 
Hall of Famer

אפרופו הדיון האחרון, לא צריך לתת קרדיט רב מדי להנהלת מינסוטה על כך שהשיגו את אדוארדס.
הקבוצה היא כושלת עובדתית, ולכן מציבה עצמה כבעלת עשרות אחוזים לבחירת דראפט גבוהה מאוד - ובמקרה שפר מזלם והם בחרו ראשונים.
אם כבר - אז אני מניח שוייזמן לא היה אופציה אמיתית עבורם גם לאור קיומו של טאונס, אז בכלל אם החלופה היחידה הייתה בול - ימים יגידו האם לא יקבלו אף ביקורת על הבחירה.
אם כבר 2 - השנה הם כרגיל בתחתית ובסכנה רבה לאבד את הבחירה שלהם. לצאת משנתיים במעמקי הליגה עם שחקן בודד - לא משהו לטעמי.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 7:27 am 
Hall of Famer

רק מזכיר שאדוארדס זוכה פה להנחות בשל גילו הצעיר וחוסר נסיונו, אבל הדבר הבולט ביותר זה שכרגע הוא חסר יעילות להפליא, וכאמור לי נראה שהוא יהפוך לסוג של ויגינס-טוב יותר או פחות. סקורר בלי הרבה תרומה בצדדים אחרים של המגרש, שגם הסקורינג שלו ייבחן באחוזי השדה שכרגע נראים נורא.

ואין כמובן משפט סתום וחסר יכולת להתווכח עליו באמת כמו "אני חושב שעם בחירה גבוהה נוספת, מינסוטה היתה יכולה פוטנציאלית להגיע לצמרת המערב" של אטט. כלכך קלאסי. רק אם עוד x היה קורה, אז הפוטנציאל היה ככה, רק שלעולם לא נדע.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:15 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
רק מזכיר שאדוארדס זוכה פה להנחות בשל גילו הצעיר וחוסר נסיונו, אבל הדבר הבולט ביותר זה שכרגע הוא חסר יעילות להפליא, וכאמור לי נראה שהוא יהפוך לסוג של ויגינס-טוב יותר או פחות. סקורר בלי הרבה תרומה בצדדים אחרים של המגרש, שגם הסקורינג שלו ייבחן באחוזי השדה שכרגע נראים נורא.

כרגע נראים נורא כי אתה לא עוקב ולא מעודכן..

Last 20 games since the all star break:

24-5-3 on 51% 2 PT FG - 34% 3 PT FG (8 attempts) - 77% FT (5.5 attempts per game)

he’s clearly turned a corner and harnessed some more of his tools. The key stay here is that he’s at 54% TS since the break while averaging well over 20, that’s the reason why he’s been impressive. And he’s doing it with a really nice combo of shots, you can see potential for something special there for sure.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:26 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
ואין כמובן משפט סתום וחסר יכולת להתווכח עליו באמת כמו "אני חושב שעם בחירה גבוהה נוספת, מינסוטה היתה יכולה פוטנציאלית להגיע לצמרת המערב" של אטט. כלכך קלאסי. רק אם עוד x היה קורה, אז הפוטנציאל היה ככה, רק שלעולם לא נדע.

הטענה שלי היא שהטרייד של וויגינס חיסל, לפחות זמנית, את האפסייד של מיניסוטה.
עם פגיעה בבחירה גבוהה והמשך התפתחות של אדוארדס, למיניסוטה היו יכולים פוטנציאלית להיות שלושה כוכבים לגיטימיים (יש כמה אם-ים בדרך אבל ככה זה כשחושבים קדימה). אם במקרה למיני יהיה מזל בדראפט והבחירה תישאר אצלם, נחזור לסנריו הזה. מה כל כך מוזר בהערכת אפסייד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:30 am 
Hall of Famer

ואחרי השיפור העצום הזה, אדוארדס קולע 40% מהשדה שזה עדיין גרוע.

ויגינס סיים את עונת הרוקי עם 44%.

אגב אני מאחל לאדוארדס הרבה הצלחה ומזל. הוא פשוט נראה לי לגמרי שחקן מהטייפ של ויגינס, כך שמינסוטה שוב לא הרוויחה בענק מהבחירה מספר 1. אבל אם היתה לה עוד בחירה גבוהה אחת, הפוטנציאל...

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:40 am 
Hall of Famer

Att כתב:
Hacohen כתב:

הטענה שלי היא שהטרייד של וויגינס חיסל, לפחות זמנית, את האפסייד של מיניסוטה.
עם פגיעה בבחירה גבוהה והמשך התפתחות של אדוארדס, למיניסוטה היו יכולים פוטנציאלית להיות שלושה כוכבים לגיטימיים (יש כמה אם-ים בדרך אבל ככה זה כשחושבים קדימה). אם במקרה למיני יהיה מזל בדראפט והבחירה תישאר אצלם, נחזור לסנריו הזה. מה כל כך מוזר בהערכת אפסייד?

אז קודם כל תהיה עם קצת יושרה. כל ג'יאם אחר, שלא נאמר קולאנג'לו, שהיה "מחסל את האפסייד" של הקבוצה שלו בטרייד שהוא רק אחד מ3 גרועים שהוא עשה בפחות משנתיים, היה חוטף ממך קיתונות של אש וגופרית.

אדוארדס כאמור, וזה שלב מוקדם, נראה לי כרגע כמו ויגינס 2. אותו סקיל סט בערך, אותו סגנון. ויגינס לא כוכב ולא יהיה כוכב, ונדמה לי שאתה זה שירד על היעילות שלו.

אני לא רואה שום הערכת אפסייד מושכלת אצלך. אתה סתם כותב "אם אדוארדס יתפתח והבחירה תהיה טובה אז אולי היו למינסוטה 3 כוכבים". למינסוטה היו המון בחירות גבוהות או שחקנים שנבחרו גבוה בשנים האחרונות. אנחנו רואים איפה היא קבורה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:49 am 
Hall of Famer

אתה לא זה שעף על וויגינס וחשב שהוא כוכב או משהו כי זה תמך בטענה אחרת שלך?
אני חושב שהפוטנציאל של אדוארדס גדול יותר ושיש לו יותר סיכוי להשיג אותו.
הוא מראה שיפור משמעותי כבר בעונת הרוקי שלו וזה בהחלט מעודד.
האם יש סיכוי שייהפך לוויגינס2? כן..
האם יש סיכוי שייהפך לכוכב? לדעתי כן.. וגדול יותר..
וזה שאתה חושב שהוא וויגינס2 בהחלט מעורר אופטימיות נוספת, בהתחשב באחוז הטעויות שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 8:59 am 
Hall of Famer

Att כתב:
אתה לא זה שעף על וויגינס וחשב שהוא כוכב או משהו כי זה תמך בטענה אחרת שלך?
אני חושב שהפוטנציאל של אדוארדס גדול יותר ושיש לו יותר סיכוי להשיג אותו.
הוא מראה שיפור משמעותי כבר בעונת הרוקי שלו וזה בהחלט מעודד.
האם יש סיכוי שייהפך לוויגינס2? כן..
האם יש סיכוי שייהפך לכוכב? לדעתי כן.. וגדול יותר..
וזה שאתה חושב שהוא וויגינס2 בהחלט מעורר אופטימיות נוספת, בהתחשב באחוז הטעויות שלך.

לא מותק, לא עפתי על ויגינס ולא טענתי שהוא כוכב.

טענתי שהוא מה שהוא: סקורר ביעילות סבירה. לא כוכב. הטענה כנגד כמדומני היתה שהוא סוג של מקרה אבוד. אגב בגולדן העונה הוא על האחוזים הגבוהים בקריירה. לא כוכב, בטח לא מנהיג, אבל שחקן תורם בהחלט.

אתה חושב שהפוטנציאל של אדוארדס גבוה יותר, זכותך. אכן השתפר מאיום ונורא לממוצעים רעים. אבל צעיר מאד ולך תדע. נשאיר את זה פתוח. אבל לעולם תישאר מעלינו מרחפת עננת הקבוצה שהיתה יכולה להיות עם עוד בחירה...

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 9:09 am 
Hall of Famer

אכן תרחף :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 9:53 am 
Junior

אחד הכשלים (מני רבים) בתאוריות מסוג אטט והינקי היא שהם חסרי תנאי עצירה.
הרי לא נדע באמת אם אדוארדס שחקן טופ וואטאבר במשך 2-3 עונות לפחות, מה עד אז? מה קורה אם הוא לא? איך נדע אם טאונס הוא קווין לאב (שחקן אדיר בקבוצה קטנה ושחקן בינוני בקבוצה מעולה) או אנתוני דיוויס (שחקן מעולה נקודה)? מתי בעצם ממשיכים מפסיקים את הקטע של להיות קבוצה מחורבנת בכוח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 10:18 am 
מנהל פורום

כמו בכל ביזניס אתה צריך ארבעה דברים
1. אסטרטגיה. פה המקום להגיד שטנקינג היא אסטרטגיה לא מוסרית בעליל, זה כמו שמפעלים יעשו כסף על ידי זיהום הסביבה
2. טקטיקה כדי ליישם את האסטרטגיה. זה אומר הצבת אבני דרך ואינדיקטורים על מנת לוודא שהכיוון והקצב תואמים את האסטרטגיה
3. רמה מקצועית גבוהה של האנשים שמעורבים ביישום. וזה עונה לשאלה של שיקי על "איך יודעים"
4. מזל, טונות של מזל. המזל לא יעזור כשאתה כושל ב1 עד 3 אבל אם עבדת נכון ב 1 עד 3 אז המזל הוא זה שמזיז את המחט מהצלחה לכישלון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 10:38 am 
Junior

uriel17 כתב:
כמו בכל ביזניס אתה צריך ארבעה דברים
1. אסטרטגיה. פה המקום להגיד שטנקינג היא אסטרטגיה לא מוסרית בעליל, זה כמו שמפעלים יעשו כסף על ידי זיהום הסביבה
2. טקטיקה כדי ליישם את האסטרטגיה. זה אומר הצבת אבני דרך ואינדיקטורים על מנת לוודא שהכיוון והקצב תואמים את האסטרטגיה
3. רמה מקצועית גבוהה של האנשים שמעורבים ביישום. וזה עונה לשאלה של שיקי על "איך יודעים"
4. מזל, טונות של מזל. המזל לא יעזור כשאתה כושל ב1 עד 3 אבל אם עבדת נכון ב 1 עד 3 אז המזל הוא זה שמזיז את המחט מהצלחה לכישלון

מסכים עם כל מה שרשמת, רק אוסיף שבביזנס המטרה היא גם להיות רווחי ולכן להשקיע המון שנים במשהו בלי הכנסות ועם סיכויי הצלחה לא מוגדרים זה מודל שלא מחזיק מים. להגיד שאני רוצה קבוצה מחורבנת לפרק זמן לא מוגדר כי אולי יקרו סט של דברים זה ניהול שלא יקרה בשום ביזנס סביר.

לגבי 3 אני מסכים רק חלקית כי יש דברים שאתה לא יכול לדעת בוואקום. אתה לא יכול לדעת מה טאונס שווה בקונטנדרית בתור שחקן 1-2 בקבוצה עד שלא תשים אותו באחת, או לפחות בקבוצה מספיק תחרותית. אתה לא יכול לדעת אם הגרף שיפור של אדוארדס (שכולנו נסכים שהגיע מנקודה נמוכה) יעצר בוויגנס או ימשיך לטפס, אלו דברים שרק הזמן יגיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 11:08 am 
מנהל פורום

מודלים האמפירים עוזרים להתמודד עם הבעיה הזו של החיזוי
כלומר אתה לוקח את 50 השחקנים הכי דומים לאדוארדס בהיסטוריה, מוסיף פקטורים שמפצים על ההבדל
ורואה מה קרה בעבר
"מדע" הרפואה מבוסס בחלקו על השיטה הזו. יהיו לא מעט כישלונות אינדיבודאלים אבל במספרים הגדולים לאורך זמן זה עובד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 11:17 am 
מנהל פורום

אבל תכלס אתה צודק, התפתחות אישית היא אחד הדברים הכי קשים לחיזוי
ויש גם פציעות ויש גם השפעה סביבתית בלתי צפויה ויש גם חברים לקבוצה ויש ויש ויש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 18, 2021 12:59 pm 
Hall of Famer

הזינוק מהתחתית במערב הוא ממש קשה, גם אם לכאורה לקבוצה יש את הכלים לכך.

פיניקס השנה היא דוגמא חריגה לעוצמת הזינוק (גם בזכות הגעתו של כריס פול כמובן), וזה אחרי 10 שנים ללא פלייאוף, ובעונה השישית של הכוכב שלה (בוקר).
מנגד סקרמנטו כבר דפקה על דלתות הפלייאוף לפני כמה שנים ונראתה קבוצה נחמדה בעלייה (גם אם לא עד למעלה כמובן) - ונעצרה שם.
ניו אורלינס ודאלאס השיגו רוקים נדירים היסטורית ברמת התרומה המיידית שלהם לקבוצה, שמו אותם ליד שחקן ברמת אולסטאר, ובינתיים יש תקרה לדבר הזה, וספק עד כמה גבוה יגיעו בשנים הקרובות.

במזרח מטבע הדברים הרבה דברים היו נראים אחרת...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], uriel17, נורטון ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: