סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 7:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 2:20 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
Hacohen כתב:
כמדומני שהמהלך הראשון של הינקי היה להעביר את ג'רו הולידיי-אז אולסטאר טרי בגיל המופלג 23- עבור הזכויות לנער מלא הפוטנציאל נרלנס נואל ולשחקן מכבי פוקס בהמשך, פייר ג'קסון.

באותו דראפט הוא גם יכל לקחת את יאניס והעדיף את מק"ו.

זאת אומרת שהצמד שמוביל היום את מילווקי יכל להיות בפילי כבר לפני 7 שנים, בלי להרוס שום דבר בדרך. לדוגמה.

אז ההצעה שלך היא לזהות כשרון כמו יאניס.
אכן אסטרטגיה מתוחכמת.

לא, כי האסטרטגיה "נפסיד מלא, נסתמך על הגרלה שנבחר גבוה, נקווה שנצליח לבחור כוכב, ננסה לתזמן ככה שהכוכב יפסיד מספיק כדי ששוב נפסיד מלא, נסתמך על הגרלה ונקווה שוב לקבל כוכב כדי שמתישהו תהיה אלכימיה" מאד מוצלחת. כמו שה(אין) קריירה של הינקי מוכיחה. ומתוחכמת כמובן. איך לא קיבל עליה דוקטורט.

ושוב, זה שהינקי גם היה מעריך כשרון גרוע למדי שהצליח עם בחירה אחת בדראפטים שבחר (שזה די אקוטי למי שהתכוון לבסס את כל עתיד המועדון על הדראפט), מילא. הדוגמה של ג'רו ויאניס היתה להראות דרך אפשרית אחת איך יכל להיות CORE לאליפות בלי לחרב כלום. הטרייד על ג'רו הרי היה גם איום וגם מראה את ההינקיזם ואת האטטיזם: "בוא ניקח ערך גבוה ונממש אותו בשיא" עאלק, רק שאין כשרון ומושג. לקחת שחקן מצוין ויציב, לזרוק אותו בשביל שחקן הגנתי משלים ובחירת סיבוב שני שנפלטה. אופס, טעינו וטועים? לא נורא, עוד עונה של 7000 הפסדים, קהל שלא מגיע ומכות כלכליות. עלינו, פעם עוד ההגרלה תשחק לטובתנו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 2:28 pm 
Junior

Att כתב:
1. לא, לטורונטו לא היה סופרסטאר ועוד כוכב. קוואי לא נראה כמו סופרסטאר בפלייאוף ההוא וסיאקם לא נראה כמו כוכב. אני דמיינתי את מה שראיתי. קוואי לקח את האליפות הזו על גבו בתצוגות מדהימות.
2. אתה אומר לי ללכת ולהסתכל על מה שאוקלוהומה עושים כשהם עושים טאנקינג בוטה כרגע...
3. אטלנטה לא עושים את ההיפך הגמור ממה שאני מטיף לו. אם היית טורח לקרוא את מה שאני כותב, היית מבין זאת.

1. מדהים, אתה באמת לא מבין את ההבדל בין ניתוח בדיעבד לבין קבלת החלטות. כשמדברים על בניית הקבוצה, האם סיאקם על 7.3 הנקודות שלו בעונה החולפת היה כוכב? האם קאווי שהיה שנה בחוץ היה במעמד של סופרסטאר?
2. אוקלוהומה עושים טנקינג כמה חודשים. היא כבר 5 שנים רצוף בפלייאוף, לכן כל טענה שלך על הקשר בין צבירת הנכסים שלהם לבין טנקינג הhא מגוחכת בהגדרה.
3. אם הייתה כותב משהו קוהרנטי אולי היה אפשר להבין. אשמח להסבר איך הקבוצה הרביעית הכי גרועה בליגה בליגה עם אולסטאר אחד בלבד הייתה מוכנה להבאת וטרנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 2:41 pm 
Hall of Famer

בשלב הזה, אני פורש מהדיון, שאליו הצהרתי שאני לא מעוניין להיכנס ואיכשהו הצלחתם לגרור אותי לתוכו.
אני מקווה שאמצא זמן במהלך חצי השנה הקרובה להסביר את הדברים באופן מסודר, לאו דווקא אליכם בתצורה של וויכוח בפורום הזה (כי אין ממש טעם) אלא ככלל.

אני בטוח שתצליחו לרדת עליי גם ללא נוכחותי בדיון :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 2:43 pm 
Junior

קלאסי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 3:43 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
בשלב הזה, אני פורש מהדיון, שאליו הצהרתי שאני לא מעוניין להיכנס ואיכשהו הצלחתם לגרור אותי לתוכו.
אני מקווה שאמצא זמן במהלך חצי השנה הקרובה להסביר את הדברים באופן מסודר, לאו דווקא אליכם בתצורה של וויכוח בפורום הזה (כי אין ממש טעם) אלא ככלל.

אני בטוח שתצליחו לרדת עליי גם ללא נוכחותי בדיון :)

סקרן לגלות איך זה יהיה.

מניפסט חסום לתגובות? ספר בהוצאה עצמית? הכתבה לכותב צללים? תן כיוון, אל תשאיר במתח.

"גררתם אותי"...ממש, כל היחידה הזאת מניאקים.

אבל קלאסי כמו ששקי אמר. יש לך רשימת שאלות פתוחות שלעולם לא תענה להן, לעולם לא תהיה לך דוגמה חיובית פועלת להגיגיך, ואלף הדרכים בהן הגיגיך נסתרים לא יעזרו להזיז אותך מעקשנותך שאתה יועץ ניהול כדורסל מבריק שמחכה להתגלות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 6:16 pm 
Sophomore

מסכים עם רוב הדברים של att, יותר ממהודעות פה של הצד השני לפחות.
פילי ודאי שמצליחה בעקבות מה שהינקי השאיר, האסטרטגיה הזאת של לאסוף מיליון בחירות גבוהות במשך כמה שנים נותנת סיכויי הצלחה גבוהים ליצור קבוצה קונטנדרית או על הגבול שלה.
אמביד נואל סימונס פולץ אוקפור, יצאו סופרסטאר וכוכב יכל לצאת יותר (טייטום) ויכל פחות (אם אמביד נגיד היה כמו אודן) אבל זה בערך מה שהממוצע אמור היה לצאת. בנוסף היה עוד בחירות בינוניות כמו סאריץ' שאיתם היה אפשר להשיג שחקנים משלימים טובים.
הבעיה באסטטרגיה הזאת היתה לא התוצאה שודאי שאחרי כמה שנים היא בסבירות גבוהה מוצלחת, אלא המחיר אבל אחרי ששילמנו את המחיר אז כן יש קבוצה טובה זה ברור.

אטלנטה במשך שנתיים האחרונות (לפני השנה הזאת) כן היו באסטרטגיה דומה למה שatt מציע שחקנים צעירים שמתקדמים ביחד בלי ניסיון לנצח כמה שיותר עם החתמת שחקנים בינונים מבוגרים, כשקרטר היה הוותיק הסמלי שלא תרם לנצחונות, היה להם מזל (או יכולת) בלבחור בחירות מוצלחות והם יכלו לצאת מהר קדימה, לא זוכר מה att כתב על אטלנטה אבל על פי מה שהוא מציע לרוב אז נראה לי שהם יצאו מוקדם יותר מהבנייה ממה שהוא לרוב ממליץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 6:27 pm 
Sophomore

יש מישהו שחושב שהגרעיון הצעיר של אטלנטה (רכז שקולע הרבה ביעילות נמוכה, מוסר מגניב ולא שומר, וסביבו חבורת פורוורדים שאף אחד מהם - תקנו אם אני טועה - לא פוטנציאל מדהים ליותר משחקן חמישייה טוב, נניח. וג'ון קולינס שהוא לכאורה הכוכב הצעיר השני ובפועל אאל''ט אטלנטה לא מעוניינת להאריך לו חוזה בכלל) זה בסיס לקונטנדרית? או לחילופין, שהוטרנ'ס שהם צירפו (אחלה שחקנים) הופכים אותה לכזו בשנתיים-שלוש שהם רלוונטיים?

בהנחה שהתשובה היא לא (בעיניי ברור לחלוטין שלא), אזי שאטלנטה עשתה הקיץ את הדבר השני הכי נורא לפי Att (אם אני מבין אותו נכון)

ואני לא חושב שיש מישהו שטען שהינקי לא השאיר אחריו נכסים. עיקר הטענות נוגעות למחיר שפילי שילמה על כך, ולזה שניתן להגיע למצבה של פילי כיום בדרכים הרבה יותר מתונות. ואני מוסיף ואומר שפילי כיום מבוססת בנוסף לנכסים של הינקי על מהלכים שנוגדים את העקרונות (הטרייד על האריס ש-Att הגדיר כנורא, החתמה של וטרנ'ס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 6:42 pm 
Hall of Famer

רק אציין שאליפות או לא, אני אוהב מאד את מה שאטלנטה עשו - בנו קבוצה כיפית למדי, במיוחד מאז שגלינרי ובעיקר בוגדנוביץ׳ גם בריאים.
בשבילי זה (והכסף והאהדה שזה מביא) היא מטרת הכדורסל, הרבה לפני אליפות. אבל יש מצב שזה רק אני (= האיש שהיה מעדיף את הווריורס עם אליפות אחת בלי דוראנט מאשר עם 3 אליפויות איתו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 8:06 pm 
Sophomore

מסכים איתך בכלל, אם כי לא בפרט (לא מחזיק מיאנג ולא מחבב את הקבוצה הנוכחית של אטלנטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 8:27 pm 
Sophomore

לא מסכים. אני גם מאד מחבב את אטלנטה ומבחינתי זו דרך הרבה יותר טובה לבנות קבוצה מצליחה.
קצת קשה לשפוט אותם על העונה הזו כי הם סבלו מהמון פציעות, גם בוגדנוביץ גם גלינארי גם האנטר שבקושי שיחק השנה וגם קולינס שעדיין פצוע.
המגבלה של אטלנטה זה ההגנה של יאנג, ויש דרכים להתגבר על זה במאמץ אישי וקבוצתי. אם הם ישפרו את זה לדעתי השמיים הם הגבול בשבילם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 9:10 pm 
מנהל פורום

ברוקלין שוב מזעזעת את אמות הסיפין, מדווחת כזו שתחתים את מייק ג'יימס שעזב את צסקא מוסקבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 19, 2021 11:39 pm 
Senior

אטלנטה עשו מה שקבוצות תמיד עשו, החתימו שחקנים בינוניים+ על חוזים שמנים כדי להפוך לקבוצה תחרותית ולקוות שאולי יקרה איזה נס בעתיד שיהפוך אותם לקונטנדרית בזמן שהם מספקים מוצר מהנה לקהל שלהם.

חלק מהסיבה שהליהוגים של אטט כל כך מעליבים את האינטיליגנציה היא בגלל שהוא חסר כל יושרה. הוא לא יכתוב שאטלנטה עברו על כל החוקים ההינקיים הקדושים. הוא קודם כל יחכה לתוצאה ואז יתחמק מתשובה ויכתוב באופן עמום איך זה בעצם מראה שהוא צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 5:47 pm 
Junior

Hacohen כתב:
כמדומני שהמהלך הראשון של הינקי היה להעביר את ג'רו הולידיי-אז אולסטאר טרי בגיל המופלג 23- עבור הזכויות לנער מלא הפוטנציאל נרלנס נואל ולשחקן מכבי פוקס בהמשך, פייר ג'קסון.

באותו דראפט הוא גם יכל לקחת את יאניס והעדיף את מק"ו.

זאת אומרת שהצמד שמוביל היום את מילווקי יכל להיות בפילי כבר לפני 7 שנים, בלי להרוס שום דבר בדרך. לדוגמה.

לא מדויק, הינקי שלח את ג'רו בתמורה לזכויות על נואל ובחירת סיבוב ראשון נוספת (עם הגנות כלשהן) בדראפט 2014, שהניבה את שאריץ'.
ג'רו אומנם היה רק בן 23 אז ובתחילת הארכת החוזה שלו, אבל העונה האחרונה שלו במדי הסיקסרס הבהירה מהי התקרה שלו כפליימייקר מוביל. הינקי מכר אותו במחיר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 5:53 pm 
Hall of Famer

תודה על החידוד, אבל:

1) "התקרה שלו כפליימייקר מוביל" לא רעה בכלל הייתי אומר. אחד הגארדים השומרים הטובים בליגה שיכול לתת בכל ערב 20 נקודות באחוזים טובים כבר לא מעט שנים.

2) אני לא רואה את המחיר הטוב. בפועל קיבלו באסט ושחקן משלים על שחקן מוביל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 6:45 pm 
Hall of Famer

התקרה של ג'רו היא שלקבוצה אלופה איתו יש פתרון נפלא בעמדת הפוינט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 6:55 pm 
Hall of Famer

נכון. הוא לגמרי ברמה של צלע שלישית באלופה. קיבלו עליו אופציות, שהתממשו לשחקנים בינוניים. מה לעשות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 7:56 pm 
Senior

לטעון שהטרייד על ג'רו היה מוצלח זה אקרובטיקה מרהיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 20, 2021 10:08 pm 
Hall of Famer

היו פה בערך 19000 עמודי דיונים שבהם ניסיתי להסביר שאופציה לכשעצמה היא תמורה שהערך שלה יכול להתברר רק במימוש. מה שברור לכל בנאדם שאי פעם החזיק נייר ערך.

אבל עדיין יש כאלה, מסתבר, שמתעקשים שכדור הארץ הוא שטוח. כלומר שעצם העובדה שקיבלת אופציות (בחירות דראפט) זה כבר תמורה שמאפשרת לך לקבוע שזו עסקה טובה, לא משנה מה שילמת ומה ערך המימוש (שיכול להיות גם 0).

יש כמה וכמה אנשים שמוכרים קרקעות חקלאיות או אופציות בינאריות שמתבאסים שהם לא מכירים את החבר'ה האלה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 21, 2021 12:30 pm 
Sophomore

אוסטין ריברס חותם ל10 ימים בדנבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 21, 2021 4:25 pm 
Sophomore

וגם יוגי פרל חותם ל10 ימים בקליפרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 21, 2021 7:11 pm 
Hall of Famer

לשלוח את ג׳רו הולידיי בטרייד תמורת הבחירה השישית בתחילתה של בנייה מחדש,
כאשר המטרה היא להשיג כמה שיותר בחירות, כמה שיותר גבוהות
כדי לחזק את הקבוצה בטווח הזמן הארוך ולהחליש אותה בטווח הזמן הקצר
זה טרייד מצוין, בין אם הגיעו ממנו שחקנים משמעותיים או לא.
זוהי החלטה שהיא לא רק טקטית אלא גם אסטרטגית.
להסתכל על הטרייד הזה שלא כחלק ממכלול של תכנית
וכמנותק ממהלכים שהביאו לפילי כוכבים אחרים כמו אמביד, סימונס, באטלר והאריס
זה מטופש לגמרי וחסר טעם. הינקי רוקן במכוון את הקבוצה מנכסיה (ורוקן את הקאפ שלה תוך כדי כדי לרכוש בחירות) והעביר אותה ממצב של בינוניות (סטייל אורלנדו של השנים האחרונות) למצב שבו היא מגרדת את התחתית של הליגה ואוספת נכסים כדי שתוכל להתרומם לאחר מכן למעמד של קונטנדרית.
בטרייד הזה היא אספה שני שחקנים צעירים בבחירות גבוהות יחסית שמה לעשות לא צלחו (אם כי שניהם שחקנים תורמים בליגה).

אבל כמה אפשר כבר להתווכח על אותו דבר.
כל אחד אמר כבר את דעתו 1,203 פעם.
אתם חושבים שאני מלהג וכנראה מטומטם באופן כללי.
אני חושב.. אני אחסוך מכם את מה שאני חושב.

החלטתי להקצות את הזמן שאני בדרך כלל מקדיש כדי לכתוב כאן כדי לעשות משהו שקשור בנושא דומה ותהיה לו, בתקווה, תועלת רבה יותר,
מאשר להמשיך את הוויכוחים הסיזיפיים האלו כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 21, 2021 11:23 pm 
Senior

מחכה בקוצר רוח להיות במחזור הראשון של האקדמיה לג'יאמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 21, 2021 11:40 pm 
Junior

אם אנחנו כבר מדברים על הערך של בחירות דראפט גבוהות ונמוכות. מכירים את הניתוח הזה?
http://www.ballandone.com/2016/08/24/ex ... -position/
הגרף הכי מעניין פה מבחינתי זה תוחלת הנצחונות המתווספת מכל בחירת דראפט

ויש גם את הגרף של קווין פלטון: http://insider.espn.com/nba/insider/story/_/id/19658707

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 1:09 am 
Sophomore

Att כתב:
אתם חושבים שאני מלהג וכנראה מטומטם באופן כללי.
אני חושב.. אני אחסוך מכם את מה שאני חושב.

לא קראתי (כמעט אף פעם) את הדיונים בנושא הינקי.
מהמעט שכן קראתי, אני חושב שאתה דווקא אדם חכם ורציני.
לדעתי זה שהחברה פה עוקצים לא באמת אומר שהם מתכוונים לזה.

אם אני מנתח את מה שהיה עכשיו,
המתקרא "הכהן" מסתכל נקודתית על הטרייד של הולידי ואומר שבמבחן התוצאה הוא נכשל.
אתה לעומת זאת מסתכל בראייה רחבה יותר.

אין פה אמת אבסולוטית, כל אחד והראייה שלו.

אצלנו הדתיים קוראים לזה "אלו ואלו דברי אלוקים חיים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 22, 2021 2:35 am 
Hall of Famer

מה יש, אתה לא מקבל מספיק יחס באוף טופיק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: