סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 1:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפועל ירושלים 21/22
הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 1:56 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אז בהנחה שהעונה המחרידה הזו אכן תיגמר מתישהו, אפשר לעבור לחלק הכיף הרבה יותר - ספקולציות על הסגל לעונה הבאה. ובשונה משנות ה״המשכיות״, השנה די ברור שמחליפים את כל הסגל פחות או יותר, אז השמחה כפולה.

אז רשימה ראשונית של שחקנים שלא הייתי מתנגד לראות בהפועל (ושיש להפועל איזשהו סיכוי להחתים. נגיד, את ניבו לא הכנסתי כי הוא לא רלוונטי כנראה), נתחיל בסקאוטינג העצלני על שם דני פרנקו:

- מגי
- אנגולה
- גוט
- ארצי
- רומן סורקין
-דברת
- יפתח זיו
- זוסמן
- ג׳ייק כהן
- קינן אוונס
- ג׳מיל ווילסון (סתאאאאם. בודק עירנות...)
- אגאדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 21/22
הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 2:09 pm 
Junior

1) כבר ליהגתי בת'רד אחר. הייתי עושה הכל כדי להביא את סורקין בחוזה ארוך טווח (גם במחיר של ויתור על זיו והסתפקות בגארד ישראלי זול יותר שהוא לא עכ"ס).

2) לאור העונה של אריאל והסנטימנטליות והנרקוטיות לשחקני בית. קשה לי לראות איך מביאים את גוט וארצי על המשבצת שלו. גוט יכול לשחק גם קצת 2 מה שכן..אז יכול להיות שאפשרי גם וגם.

3) דברת וזוסמן לא יבואו. הכיוון הוא שחקנים זולים בקו עלייה (ראו ערך הידיעה על מושקוביץ').

4) לגבי מחזור זרים מליגתנו. מניח שמגי ייתן הנחת מועדון "חבר" לחולון או שהם יעשו עוד "לנציאנותרום" בשבילו. המיני סלאמפ של קינן אולי יוריד אותו בסוף למחוזות ירושלים. הוא גם התאמה טובה ליד אגאדה עם הקליעה הבינונית.

4) הייתי שם הצעה יפה על טילמן או בלקשיר. אפילו שוקל ייבוא מקביל של הצמד בלקשיר-פלויד.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 2:16 pm 
Junior

אני חושש שאתה מכוון מעט נמוך מדי. אני מאוד לא אהיה מופתע אם הפועל תעבור ליורוקאפ בעונה הבאה. וגם אם לא - אם התקציב שבתוכו הפועל תפעל הוא כזה שהחתמה של סורקין אומרת ויתור על יפתח זיו, אז אפשר לקפל את הבאסטה כבר מעכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 2:28 pm 
Junior

אני לא יודע מה הם ידרשו. אני יודע שסורקין כבר קיבל הצעה ממכבי, זה אומר שכדי להתחרות איתם, תידרש להביא די הרבה.

אגב זיו, אני היחיד ששם לב שהוא נמנע מלזרוק הייל מריס בסופי רבעים? נראה שמאוד מקפיד שהאחוזים שלו מחוץ לקשת יישארו מעל ארבעים.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 3:12 pm 
Hall of Famer

הדיבור הוא שמכבי הולכים על דברת במקום ג׳ון די , הייתי מנסה להביא אותו.

אני גם חושב שבעונה הבאה חוזרים ליורוקאפ.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 4:28 pm 
Senior

החתול יובב כתב:
1) כבר ליהגתי בת'רד אחר. הייתי עושה הכל כדי להביא את סורקין בחוזה ארוך טווח (גם במחיר של ויתור על זיו והסתפקות בגארד ישראלי זול יותר שהוא לא עכ"ס).

2) לאור העונה של אריאל והסנטימנטליות והנרקוטיות לשחקני בית. קשה לי לראות איך מביאים את גוט וארצי על המשבצת שלו. גוט יכול לשחק גם קצת 2 מה שכן..אז יכול להיות שאפשרי גם וגם.

3) דברת וזוסמן לא יבואו. הכיוון הוא שחקנים זולים בקו עלייה (ראו ערך הידיעה על מושקוביץ').

4) לגבי מחזור זרים מליגתנו. מניח שמגי ייתן הנחת מועדון "חבר" לחולון או שהם יעשו עוד "לנציאנותרום" בשבילו. המיני סלאמפ של קינן אולי יוריד אותו בסוף למחוזות ירושלים. הוא גם התאמה טובה ליד אגאדה עם הקליעה הבינונית.

4) הייתי שם הצעה יפה על טילמן או בלקשיר. אפילו שוקל ייבוא מקביל של הצמד בלקשיר-פלויד.

לא חושבה שהשארה של אריאל בהכרח סותרת החתמה של גוט.
אני חושב שהפועל צריכים להחזיק בעונה הבאה 4-5 ישראלים 'בכירים' יותר (כלומר שחקנים שלא תיכנס להתקף פאניקה אם תראה אותם משחקים ברבע רביעי של משחק צמוד בחצי גמר גביע) + ישראלי או שניים צעירים שכן תרצה לתת להם דקות במהלך העונה הסדירה.
אם לצורך העניין אתה מחלק את 5 ה'בכירים' שלך או 4 ה'בכירים' + הצעיר הבשל יותר על 5 עמדות, אני לא חושב שזה מופרך להחזיק את אריאל וגוט על עמדות 2-3.

ואני מאוד מקווה שלא ייפלו למלכודת הזו של 'שחקני בית' שוב.
החשוד המיידי בנושא הוא רפי מנקו, שלא מפריע לי באופן ספציפי בכלל, אבל לא חושב שהוא צריך לקבל איזושהי העדפה על שחקנים אחרים בעמדה שלו (משעור? ארצי?) בגלל שהוא אומר אבו-יויו.
אני לא רואה איך זה עושה את העונה הזו יותר מרגשת כשעדי כהן-סבן זורק איירבולים בשלשות פנויות מהבירה מאשר אם כל שחקן ליגה לאומית אחר היה עושה את זה במקומו. גם לא כשאריאל באמת מנסה, אבל בכל זאת חוטף אנד-וואן אחד אחרי השני מטיירוס מגי.

מעבר לזה, אני חושב שיש אחלה יבול מקומי של זרים העונה, הייתי מאוד שמח לראות קו אחורי של אגאדה+אוואנס, הייתי בכיף מביא בערך כל אחד מהזרים של אילת, את אלו שחולון האריכו להם חוזה אם היו רלוונטיים.
פלויד ובלאקשיר הם רעיונות מעניינים בעיני, אבל אני לא בטוח שלהעתיק את הקו הקדמי של גלבוע ולצרף אליו את זלמנסון יספיק לחצי גמר BCL לצורך העניין. ואם כבר, אז בריימו הוא השחקן היחיד שאני מאוד מאוד אשמח אם ישאיר בבירה בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 4:35 pm 
Hall of Famer

ירושלים חייבת (ולמעשה כבר הייתה חייבת) להשיג לה כמה שחקנים ישראלים לרוץ איתם כמה שנים קדימה.
למכבי יש אינספור כמובן (כולל כאלו בשליטתה שלא משחקים אצלה ואולי במקרה יגיעו לרמה המתאימה, היידגר למשל), אפילו לקבוצות אחרות כבר יש משהו ביד, וירושלים לא יכולה להישאר בלי כלום כי אז ייאלצו להחתים בשנים הקרובות מתוך מבחר מצומצם ולשלם הרבה עבורם.

אני מסכים שניצול העומס בעמדה 4 אצל מכבי והסתערות על סורקין - זה צעד מתבקש וחשוב.
כמו שראינו שבראון, תומאס ובריימו היו זרים טובים מאוד לירושלים, אז בהחלט אפשר וצריך לפזול לשאר הליגה ולחפש שם (לא את כל הזרים החדשים, אבל בהחלט את חלקם הלא מבוטל). לא חושב שהזרים של חולון בכלל יהיו רלוונטים עבור ירושלים - אם יעזבו אז למקומות וכסף יותר טובים.

הייתי הולך על משהו כמו:
רגלנד (כן, מבוגר אמנם, אבל סולידי ומנוסה, ואנו רואים בעיניים מה הוא שווה השנה בליגה הזו, בכל מקרה אפשר קצת "להתפשר לכאורה" בעמדה הזו עקב הגיבוי הרב), זיו - (גם כן הבאה אסטרטגית לכמה וכמה שנים, בהנחה סבירה ששחקנים כמו מדר, דוברת וזוסמן לא יהיה זמינים לרוב עבור ירושלים), מוסקוביץ'
אוונס/אגאדה (עדיפות לשני לדעתי, גם בגלל המימדים), אריאל
זר יקר מבחוץ, זר זול מבחוץ
בריימו, סורקין
פלויד (חוסם וריבאונדר טוב מאוד - זה בין היתר מה שחסר תמיד בירושלים), זלמנסון, איזה בניה סרור לתת פה ושם דקות אגסיביות כשצריך ולא להתקפל בפני כל קו פנים ממוצע ומעלה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 5:09 pm 
Sophomore

אז בסוף כל התוספת בישראלים מסתכמת בסורקין מבחינתך?

ואני רק שאלה - מה זה משנה עם לצעיר עם הפוטנציאל שלא מקבל דקות גם במשחקי ליגה חסרי חשיבות קוראים מושקוביץ, ניב בלול או בניה סרור? אחת הבעיות הקשות של הפועל באופן מסורתי (ישנם חריגים לכך) היא שהיא לא נותנת לצעירים שהיא מחתימה דקות. ובדרך כלל אפילו לא מדובר על ילדים מהנוער, אלא צעירים ששיחקו כבר בליגה והראו שהם יכולים לתת דקות בלי שהפרקט יקרוס תחתיהם (כמו ניב בלול שהיה בראשון, או בניה סרור שהוצע פה).

מאוד אשמח לאגאדה. הייתי מאוד רוצה גם את האריס של חולון ואת ניבו, שניהם כבר לא יגיעו לצערי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 7:37 pm 
Sophomore

סורקין זו התחלה טובה. את אריאל גם הייתי משאיר, כישראלי רביעי.
אחד מבין זיו (עדיפות ראשונה) לגוט כישראלי בכיר שני, ואז מישהו לעמדה ארבע, זה יכול להיות משעור, או וורקמן אם הוא פנוי. לעמדה שתיים גם אחד המאזרחים של ב"ש יכול לבוא בחשבון, במיוחד וייס.
דווקא מוסקוביץ' זה הימור גדול מדי לדעתי, לעשות מעבר מליגה לאומית ישר לקלחת הרותחת של הארנה, גם גיל בני נשמע לי לא רלוונטי בתפקיד משמעותי, אולי כישראלי חמישי.
ואז צריך לפגוע בזרים, קינן אוואנס יהיה אדיר, אבל נראה לי שאחרי עונה כזאת הדרישות שלו יהיו גדולות על הקבוצה. אולי אגאדה.
טילמן גם יכול לבוא בחשבון, אם בריימו לא נשאר. לצערי יצא לי פחות לעקוב אחרי ליגות אחרות העונה, אז אין לי הרבה רעיונות אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 8:32 pm 
Junior

וייס זה השחקן שהכי משכפל את אריאל בליגה. הוא זורק פעמיים בלבד במשחק מתוך הקשת ומגיע לקו בתדירות של זריקה למשחק. בקיצור, הוא מיידה ללא הפסקה מחוץ לקשת ותו לא. את זה אריאל עושה באחוזים גבוהים יותר העונה.

לא כל כך מבין את הטעם בוורקמן. אפשר להביא את עמית זיס שהוא סוג של מיני וורקמן רק צעיר ואולי בטעות יפתח קליעה מבחוץ מתישהו בעתיד. בלי קשר העמדה הזאת די מפוצצת בכישרון ואפשר להביא שחקן פחות חד מימדי וזקן מוורקמן.

לגבי מה שסתיו כתב על הקו קדמי עם בלאקשיר ופלויד. בלאקשיר בעונה ראשונה שלו באירופה. אם אתה בונה קו קדמי של בריימו-בלאקשיר-פלויד-סורקין אתה מן הסתם בונה על זה שסורקין ובלאקשיר ממשיכים בעקומת הלמידה שלהם והופכים טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 8:57 pm 
Senior

בלאקשיר ופלויד + בריימו זה קו קדמי פצצה (שיחטוף מהגבוה של ראשון 24+15), אני פשוט יוצא מנקודת הנחה שלא יביאו 3 זרים לעמדות הפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 9:12 pm 
Hall of Famer

לקו האחורי הייתי מביא את קנן אוונס, ולידו אחד שקולע כ-15 נקודות העונה בממוצע בליגה הספרדית, אחד ג’יימס פלדין.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 9:20 pm 
Hall of Famer

ido כתב:
ואני רק שאלה - מה זה משנה עם לצעיר עם הפוטנציאל שלא מקבל דקות גם במשחקי ליגה חסרי חשיבות קוראים מושקוביץ, ניב בלול או בניה סרור? אחת הבעיות הקשות של הפועל באופן מסורתי (ישנם חריגים לכך) היא שהיא לא נותנת לצעירים שהיא מחתימה דקות. ובדרך כלל אפילו לא מדובר על ילדים מהנוער, אלא צעירים ששיחקו כבר בליגה והראו שהם יכולים לתת דקות בלי שהפרקט יקרוס תחתיהם (כמו ניב בלול שהיה בראשון, או בניה סרור שהוצע פה).

אני מסכים שבתמונה הכוללת זה חלק מהבעיות "המסורתיות", ירושלים לא מצליחה יותר מדי "לגדל שחקנים שוליים" ביחד עם הקבוצה.
העונה גלבוע (וגם אילת למעשה) משיגות מאזן ומציגות כדורסל שלא היה מבייש את הפועל ירושלים גם בעונה סבירה שלה. לכן אני לא רואה סיבה ששחקנים ספורים משם לא יוכלו לעבור למשבצת יחסית דומה בהפועל ירושלים (שהדלתא שלה לרמה גבוהה יותר על פני גלבוע ואילת הנוכחיות - צריכה לבוא פשוט מהטעם המתמטי שחמישה זרים שעולים מדי משחק, אמורים לתרום יותר מאשר ארבעה - שלעיתים הם בכלל שלושה, קאזינס למשל החסיר 3 משחקים לאחרונה - ואין להם זר בחוץ לשים במקומו, שזו פריבילגיה אדירה לחלק מהקבוצות שיש להם את המשאבים לכך).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 10:26 pm 
Sophomore

אני מסכים איתך שאין סיבה טובה לזה. גם אין סיבה טטבה לכך שניב בלול לא מקבל לפחות עשר דק' למשחק בליגה, מתחילתה (ואז בשלב הזה הוא כבר היה חלק לגיטימי מהרוטציה). אבל ככה מתנהלים בירושלים, מביאים שחקנים צעירים כי צריך, ונותנים להם ''להבשיל'' על הספסל עד שמחמיצים (תרתי משמע)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 25, 2021 10:44 pm 
Junior

כנראה שבדיוק בגלל זה מושקוביץ' יוותר על התענוג. מכללות או אחת המכללות הישראליות אני מניח (ראשון, נס צי וגלבוע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 26, 2021 12:23 pm 
Hall of Famer

רועי כהן פירסם לפני כמה ימים שהתקציב שקוצץ מ8 ל6.5 מיליון דולר יעלה במקצת כנראה לסביבות ה7 מיליון דולר תקציב כולל לעונה הבאה.לטענתו מהסגל הקיים לא ישאר כמעט אף אחד זרים וישראלים וצוות האימון והנטייה בעקבות שיטת המשחקים החדשה לעבור ליורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה