סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: טריי יאנג
הודעהפורסם: ג' דצמבר 26, 2017 7:01 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
השוואות לסטף קארי, לטוני פארקר. שחקן מאוד מרשים, קצת פחות זורם מסטף ועם שלשה פחות פיור אבל יכולת לחלק אסיסטים בטופ של הטופ, לוקח את הכדור טוב מאוד לסל, מכדרר טוב מאוד. בלי ספק אחד הפרוספקטים המובילים לדראפט הבא

http://nba.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 60893.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: טריי יאנג
הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 6:21 pm 
Junior

מקפיץ כדי שתתרשמו שוב מיכולות הסקאוטינג שלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 6:40 pm 
Senior

בלי קשר ליכולות הסקאוטינג של קיוכפרהעליו, מעניין מה היה הנראטיב אם פילי היו מנצחים במשחק 7. טריי היה איום במשחק הזה. קשה לדמיין משחק גרוע יותר משחקן כל כך דומיננטי בקבוצה שלו. לא רק בקליעה. מה שסימונס עשה לו בשתי הדקות האחרונות זה דבר שלא ראיתי במשחק רגיל מאז שקוואי גמר לבן מקלמור את הקריירה, בטח לא במשחק 7 בפלייאוף.
בינתיים אטלנטה ניצחו תודות לקווין הורטר והשיתוק ההתקפי של סימונס והכל נשכח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 7:29 pm 
Hall of Famer

טריי נתן רבע רביעי לא רע בכלל, במטותא
. היתה לו שלשה יפה, עשר נקודות והוא גם קלע את העונשין שהוא היה צריך בשתי הדקות האחרונות (החטיא אחת מארבע)

לא שום דבר לפנתיאון אבל בטח לא בזיוני (כמו סימונס). מה שכן, בשאר המשחק הוא היה מחריד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 7:38 pm 
Senior

הוא היה יותר נוראי ב-2 הדקות האחרונות מבשאר המשחק. זו בדיוק הנקודה שלי. אם הם היו מפסידים (שזה לא היה רחוק מזה, העבירה של תאיבול על הורטר עצרה מומנטום הגנתי ופאניקה של יאנג) היינו שומעים המון על החולשה הפיזית של יאנג מול הגנה אגרסיבית או טיעון כזה או אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 7:52 pm 
Sophomore

Yuval כתב:
הוא היה יותר נוראי ב-2 הדקות האחרונות מבשאר המשחק. זו בדיוק הנקודה שלי. אם הם היו מפסידים (שזה לא היה רחוק מזה, העבירה של תאיבול על הורטר עצרה מומנטום הגנתי ופאניקה של יאנג) היינו שומעים המון על החולשה הפיזית של יאנג מול הגנה אגרסיבית או טיעון כזה או אחר.

גם אם הוא היה מסיים את המשחק כולו עם 0 מ 12 מהשדה, והיה עף, אז עדיין אחרי העונה כולה ברור שמדובר בשחקן ענק. השנה הזו חתמה סופית שיש לנו סופרסטאר להרבה שנים קדימה.

אז אולי קיופיפלו לא היה כותב את ההודעה הזו. אבל לית מאן דפליג על זה זה שיאנג שחקן ענק.
סופרסטאר יחיד בקבוצה בלי כוכבי על נוספים, שהצליח להביא את הקבוצה שלו לגמר אזורי.
הרבה אחרים (דונציץ' למשל או אמביד) נכשלו בזה עד עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 7:58 pm 
Senior

ושוב, אתה מדגים את הנקודה שלי באופן מדויק. אתה אפילו פה משתמש בהישג (אחלה הישג, כמובן) ומשווה אותו לשחקנים אחרים שלא השיגו אותו. הוא נתן את המשחק הכי גרוע שלו בפלייאוף במשחק 7 גורלי בעוד סופרסטארים אחרים נתנו משחק אדיר במשחק 7 והפסידו.

ואני דיי בטוח שאם הם היו מפסידים היית קורא הודעות על "האם טריי יאנג מספיק חזק בשביל להוביל קונטנדרית". לא ספציפית מאיש כזה או אחר, אבל זה היה הדיבור אם פילי היו מנצחים בוודאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 8:12 pm 
Hall of Famer

אני לא מסכים לכך יובל. הגעה לסיבוב השני ולקיחת הקבוצה הפייבוריטית הכי רחוק שאפשר זה מספיק בשביל כך שאף אחד לא יתהה על היכולות של יאנג, גם אם הוא היה מסריח את המגרש במשחק מספר 7. אף אחד לא ממש מדבר על דונצ'יץ', למרות 2 הפסדים בסיבוב הראשון. גם על אמביד אין תווית של שחקן שלא יכול להוביל את הקבוצה שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 8:34 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
אני לא מסכים לכך יובל. הגעה לסיבוב השני ולקיחת הקבוצה הפייבוריטית הכי רחוק שאפשר זה מספיק בשביל כך שאף אחד לא יתהה על היכולות של יאנג, גם אם הוא היה מסריח את המגרש במשחק מספר 7. אף אחד לא ממש מדבר על דונצ'יץ', למרות 2 הפסדים בסיבוב הראשון. גם על אמביד אין תווית של שחקן שלא יכול להוביל את הקבוצה שלו.

נכון, ובמקרה של יאנג זה עוד יותר ברור שלא הגיוני שהיה דיבור כזה, אם היה גם מסריח את הפרקט וגם מודח במשחק 7.
למה?
משום שמאביד (ואולי צעירים אחרים) היו כבר ציפיות לפחות לגמר אזורי, וזה לא קורה - לא יורדים עליהם.
אבל במקרה של יאנג זה שונה, כמעט אף אחד לא ציפה לגמר אזורי (ואפילו לא חצי גמר אזורי) מאטלנטה.
ציפו אולי לסוג של עונת פריצה.

אז זה שיאנג לא רק עבר את הרף שעמד בפניו העונה (נניח להגיע לפליאוף), אלא עשה הרבה מעבר,
מוכיח שקשה להצדיק אנשים שהיו יורדים עליו אם היה מודח ב 7 (ומשחק מסריח). אני גם באמת לא חושב שהינו מוצאים כאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 8:36 pm 
Senior

טריי לא היה במעמד של לוקה ואמביד. אתה אומר שהוא הגיע לשם בזכות הפלייאוף הזה, לגיטימי. אני חושב שניצחון בסיבוב הראשון על הניקס והפסד מכובד לפילי הבעייתית כולל משחק 7 נוראי היה משאיר אותו במעמד של ״לא ברור אם הוא סופרסטאר והנה הדוגמא למה״. ניצחון, שלא הגיע ״בזכותו״ והנרטיב הזה לא יעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 8:43 pm 
Hall of Famer

יאנג סופר צעיר ופעם ראשונה בפלייאוף כך שאני לא חושב שמשחק מס׳ 7 בסדרה מול פילי צריך לשנות לכאן או לכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 9:22 pm 
Sophomore

אני עדיין מתקשה להתרשם מיאנג. הוא מוכשר ויש בו ייחודיות, יש דברים שהוא עושה ברמה גבוהה. אבל קשה לי עם שחקן שזורק כל כך הרבה באחוזים כל כך נמוכים. אתם מתמקדים פה במשחק 7, אבל הוא עומד בסדרה כולה על 39% מהשדה ו-32% מהשלוש. וזה לא חריגה גדולה מאחוזי הקריירה שלו. גם בעונה הסדירה עם הגנות פחות קשוחות, הוא השחקן עם הפער הכי גדול בליגה בין כמות הנק' שהוא קולע, ליעילות שבה הוא משיג אותן (%efg בסביבות מקום 100 בליגה, אאז''נ). ב-%ts (מדד שאני פחות אוהב) מצבו יותר טוב, אבל עדיין לא מדהים.
במראה עיניים, הוא התקשה בסדרה הזו לא רק מול סימונס (שהוא באמת שחקן הגנה יוצא דופן), גם בחילופים מול טוביאס האריס הוא הסתבך ולא הצליח לשחרר זריקה. הוא לא מאוד זריז, וכל כך קטן שפורוורדים של שני מטר יכולים להרשות לעצמם לתת לו קצת ספייס בלי לתת לו את האפשרות לשחרר זריקה מעליהם (הוא עוזר להם גם בשחרור נמוך יחסית של הזריקה). לכן למרות כדרור טוב הוא מתקשה לנצל ''מיס-מצ'ים'' שכאלה.ויש לו גם נטייה לכדרר עצמו לתוך מלכודות, לתוך שחקנים, לפינות המגרש וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 10:33 pm 
Sophomore

עידו אתה צודק. הסתכלתי על הסט' שלו יחד אס-איב' שלו במהלך העונה הרגילה לא כ"כ טוב, ובפליאוף זה משתפר, אבל עדיין זה פחות טוב מבן סימונס, גרו הולידי, כריס פול, מונטה מוריס, ג'ו אינגלס.
כנראה שגם ב efg רובם יותר טובים ממנו (לא בדקתי).

אבל יש שני דברים שצריך לזכור לגבי יאנג :
1. הוא מקבל את עיקר הפוקוס מההגנה, גם כי אין איתו סופרסטאר. אין לו הרבה זריקות חופשיות.
2. יש לו יכולת לעשות סלים על שמירה ברמה שאין לשאר הרכזים שהזכרתי למעלה. ובאופן כללי, אין ליותר מידי שחקנים בליגה.

היכולת שלו ליצר נקודות מכלום היא מהגבוהות בליגה, וזה נותן את התחושה הסופר אופטימית לגביו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 22, 2021 10:45 pm 
Sophomore

לא מסכים עם הסיפא שלך. ראינו ממש עכשיו איך הוא לא מסוגל לשחרר זריקה מול סימונס או האריס. יש לו יכולת לקלוע מעשרה מטרים שייתכן ואין להרבה שחקנים בליגה - אבל הוא קולע אותן באחוזים נמוכים (לא בדקתי, אבל זו התחושה שלי ובכלל האחוזים שלו לשלוש לא משהו. אין סיכוי שהוא קולע את הזריקות האלה ב-40%+ כמו לילארד, נניח). כמו שכתבתי בת'רד המקביל, לדעתי הדבר הכי גדול ביאנג זה הבטחון העצמי/חוסר פחד (בואכה חוסר מודעות) שלו. לדעתי רוב השחקנים שיקלעו באחוזים כמו שלו פשוט לא יזרקו כל כך הרבה. הוא נראה תמיד כמי שמשוכנע שכל זריקה שלו תכנס, ולא משנה מה המציאות אומרת. זה לא רק רע (כנראה עדיך על המצב הנגדי, ע"ע סימונס), אבל אני לא משתגע על זה. בסה"כ הוא נראה עציר למדי בדק' האחרונות של משחקים לאורך הסדרה מול פילי. הוארטר וגאלו היו יותר משמעותיים ממנו בסגירה של המשחקים שההוקס ניצחו (אאל"ט גם לבוגדן הייתה איזו שלשה קריטית באחד המשחקים, למרות סדרה באמת רעה שלו).
לא לגמרי מבין את השחקנים שבחת להשוות אליהם. מונטה מוריס? ג'ו אינגלס (לא בדיוק רכז)? נראה לי רנדומלי למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 23, 2021 1:34 am 
Sophomore

ido כתב:
לא לגמרי מבין את השחקנים שבחת להשוות אליהם. מונטה מוריס? ג'ו אינגלס (לא בדיוק רכז)? נראה לי רנדומלי למדי.

כולם PG של קבוצות שהגיעו לחצי הגמר האזורי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 23, 2021 8:09 am 
Sophomore

וואללה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ]