סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024
הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 11:04 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
דניאל כתב:
אז הקיץ של מכבי מסתכם בזר מקבוצה מהמקום הלפני אחרון בליגה הישראלית ועוד שני זרים שקלעו חד ספרתי בקבוצה שסיימה במקום ה-16 ביורוליג?

למה לזלזל? הם הביאו ישראלי מהקבוצה שסיימה במקום ה-16 ביורוליג ושני זרים מהקבוצה שסיימה במקום ה-13.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 4:46 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אני באמת לא יודע...
לכאורה לא זכור לי שאי פעם התפרסם/דובר שלקבוצה ביורוליג יש יותר מאשר איזה 50 מיליון דולר (תקנו אותי אם אני טועה), וגם זה די במקרי קיצון.
אני די סקפטי שליותר מדי קבוצות יש כעת סדר גודל של 40-50, אבל אולי אני סתם "שמרן ומיושן".
פאו' בעונה הקודמת היו די צנועים - פאריס לי, בייקון, ודריק וויליאמס כאמריקאים המובילים. אנחנו יודעים את היקף החוזים של שניים מהם... זה נניח 2.5-3 מיליון דולר לשלושתם ביחד?
חוץ מזה פאפאיאניס (סביר שכסף גדול), פוניטקה, גריגוניס, וולטרס הבאים בתור. כמה זה סך הכל כקבוצה - 15-20 מיליון דולר? אז הם ממש הכפילו את התקציב השנה?! לא יודע

אגב
סתם בגיגול של רגע
קיבלתי את זה, לכאורה הערכות תקציב לשנת 21-22
https://www.instagram.com/p/CZ_ufRBK4iq ... 66da7af0f1
חלק מהדברים נראים מוזר... בפרט פאו' המדוברת.
אבל איכשהו קשה להאמין שהם טועים בסדרי גודל בקבוצות מסוימות.

יותר אפילו מהכפילו, בעונה הקודמת מאוד צנועים, ועכשיו סלוקאס (כתוב איפשהו 10 מיליון דולר ל3 שנים), ולידוזה והרנוגומז אמורים להיות שחקנים מההכי יקרים ובנוסף עכשיו הם נותנים הצעה למיכאיליוק מהנבא שגם בטח ברמות הגבוהות של השכר, ושאר השחקנים שלא מהשורה הראשונה כמו גריאן גרנט, קייל גאי, לסורת בטח מרויחים לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 6:31 pm 
Junior

אגב, מכבי להבנתי מביאה מחליף למרטין (ווב), לפוית'רס (ריברו) ולהיליארד (קליבלנד). את העונה שעברה ביורוליג היא פתחה עם הולינס, היא לא מביאה לו מחליף? כלומר מתחילה עם 7 זרים כשבשנה שעברה פתחה עם 8?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 7:31 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אספסוף כתב:
תתפלא לשמוע שאני לא חולק ולו על מיןה בודדת ממה שכתבת...התקציב של מכבי הוא בושה וחרפה, והופך אותה ללא רלוונטית במאבק על תארים.
עדיין, במגבלות התקציב הזה, הקיץ הזה הוא מופתי!
תקציבית מכבי כבר לא בעשירייה הראשונה ביורוליג... כך שלהוסיף לשלד של שלושת הזרים הכוכבים וניבו עוד שני זרים מקבוצת יורוליג זה לא רע. גם בלאט שמגיע יחסית לקצה הספסל והוא לאחר ניסיון יורוליג סביר, גם לא רע.
היא כבר לא רחוקה מאוד תקציבית מבאיירן מינכן וכנראה נופלת תקציבית מפרטיזן, ובכלל לא באיזור החיוג של פאו או מילאנו. ביחס לתקציב שלה לשמור לעונה שניה את בראון בולדווין וקולסון-זה הישג!
לא להיתקע עם גיבנת של תשלומי פיצויים- זה הישג.
שתבין, פאקינג ים מדר מקבל סביב המיליון דולר לעונה! השוק משוגע לחלוטין!
בהינתן התנאים הללו, התקציב המאוד נמוך של מכבי( פחות מ3 ספרדיות, 2 יווניות, שתי רוסיות, 3 טורקיות, 2 סרביות, צרפתית אחת, איטלקית אחת ובטח שכחתי עוד) כמעט ממוקסם.
הבעלים זו מכה...

יש לנו קבוצה בעלת מסורת מפוארת של הצלחות באחת הערים הידידותית ביותר לזרים (לפחות אמריקאים) שמשתתפת בליגה השנייה בטיבה בעולם (עם המנוי היקר ביבשת) ופשוט לא מצליחה להתמודד בכבוד מלבד עונה וחצי כבר עשור.
כל קיץ חוזרים לאירופה שחקנים מהNBA, אירופאים ואמריקאים שנפלטו מהליגה, ומכבי נאבקת על שחקני סף יורוליג לא מבוקשים עם שתי היריבות שלה בארץ, במקום להיאבק על חואנצ'ו עם פאו.
בקיץ שעבר התמזל מזלנו שהחתמנו את בולדווין (שלא המשיך לעונה שניה באף קבוצה לפני כן) את בראון (לפני ההצלחה בנבחרת הספרדית כשהמניה שלו לא היתה בשחקים לאחר כמה עונות לא משהו ברמה הקבוצתית ובגיל מתקדם) בנוסף לבונזי שמהווה את אחת ההצלחות הבודדות של מחלקת הסקאוטינג בשנים האחרונות בגילוי פוטנציאל לפני פריצה.
מכבי הצליחה לשמור על שלושתם (הייתי מעדיף שבראון היה עוזב לספרד ודריוס תומפסון שרציתי עוד בקיץ שעבר היה מחליף אותו אבל לא היה לנו סיכוי להתמודד על שירותיו בקיץ הנוכחי) בנוסף לשלד הישראלי ואפילו הוסיפה ישראלי נוסף עם ניסיון יורוליג כגיבוי לעמדת הרכז. עד כאן הכל טוב. אבל היתה הזדמנות לשפצר את הקבוצה של השנה שעברה לכדי מתמודדת בכירה עם החתמה אחת לפחות מרשימה לקו הקדמי, וכאן פספסו בגדול. בייסיקלי החתמנו שני גבוהים שהקבוצה שסיימה 8 מקומות מתחתינו לא רצתה להמשיך איתם.

הגיע הזמן שיעשו לאוהדים טובה, ימכרו את הקבוצה (לא יהיו חסרים מתעניינים) יעשו לביתם ויתנו למישהו שמוכן להשקיע לבנות פה קבוצת יורוליג רצינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 7:42 pm 
Hall of Famer

אני לא מבין את הזעם של אוהדי מכבי תא בפורומים השונים .לדעתי על הנייר זה קו קדמי באותה רמה כמו בעונה שעברה ואם ציפו שישפכו הרבה כסף שלא ישכחו שבולדווין ובראון יקבלו העונה בצוותא מיליון דולר נטו יותר מהעונה שעבר ה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 9:57 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
אני לא מבין את הזעם של אוהדי מכבי תא בפורומים השונים .לדעתי על הנייר זה קו קדמי באותה רמה כמו בעונה שעברה ואם ציפו שישפכו הרבה כסף שלא ישכחו שבולדווין ובראון יקבלו העונה בצוותא מיליון דולר נטו יותר מהעונה שעבר ה

סו וואט? אז שני שחקנים טובים בקו האחורי, זה מספיק?
הקו הקדמי שלך מורכב מנגר, סנטר ישראלי חביב ושני פורוורדים מוולנסיה... קולסון הוא הברקה אמיתית של מחלקת הסקאוטינג ודי ברור שבשוק החופשי מכבי לא תוכל להתמודד עליו...
מכבי היא מועדון מפואר שמייצר את ההכנסות הגבוהות ביבשת, הוא לא אמורה להיות בעמדת מלקטת הפירורים הזו...
שוחררו פויטרס והיליארד והולינס ( הגיעו כשחקני יורוליג עם חוזים מכובדים) מרטין זיו בריימו אדאמס ופניני, הוחתמו ווב ריברו קליבלנד ובלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 30, 2023 10:38 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

המצחיק הוא שולנסיה הביאה את ברנדון דיוויס וסמי אוג'יילי, שני שחקנים יקרים יותר מווב וריברו.
יש לי הרגשה די בטוחה שהקובני הונחת על קטש ולא נבחר על ידו.
במקום להביא שחקן יורוליג בינוני רק בשביל להגיד שהביאו שחקן יורוליג יכלו ללכת על שחקן עם יותר פוטנציאל כמו קבוקלו, שאמנם קלע העונה במדי אולם רק ב29% מה3 אבל הראה אחוזים טובים יותר בשנים קודמות, ובעיקר היה נותן למכבי אדג' הגנתי כשחקן שגם יכול לשמור בחוץ וגם להגן על הטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 6:56 am 
Hall of Famer

וייסברג על הקיץ של מכבי
https://sports.walla.co.il/item/3598029

על פי הכתובים, קטש כבר רצה להשאיר את פוייטרס, אבי אבן סירב.
פוניטקה ישתכר רק חצי מיליון יורו בפרטיזן. זה מציאה של ממש, ושחקן שמכבי בקלות הייתה יכולה להביא.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 3:48 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
אגב, מכבי להבנתי מביאה מחליף למרטין (ווב), לפוית'רס (ריברו) ולהיליארד (קליבלנד). את העונה שעברה ביורוליג היא פתחה עם הולינס, היא לא מביאה לו מחליף? כלומר מתחילה עם 7 זרים כשבשנה שעברה פתחה עם 8?

פתחו עם 8 שהולינס היה הזר השמיני.הבעיה שהיורוליג התחזק ומכבי יכולה למצוא את עצמה במאבקים על כניסה לפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 4:53 pm 
מנהל פורום

בקיץ הקודם ראיתי את הטביעות אצבעות של בלאט (האבא) היה תמהיל של שחקני יורוליג מנוסים שהמנייה שלהם מתחת לשוווי (הילארד והולינס), הד קייס מוכשר (בולדווין) שקטש יכול להוציא ממנו יותר מאשר מאמנים עם אגו כמו אלה של באיירן וויטוריה הוציאו, שחקן טוב בקבוצה שמתקמצנת בדרך כלל בהארכת חוזים (פויטרס) ככה בלאט בנה קבוצות עד עכשיו במכבי, פיזור סיכונים שכמעט כל זר הוא סוג של סיכון סיכוי
בקיץ הזה אני פחות רואה, אולי אבן הזיז אותו הצידה בניסיון להראות מי בעל הבית בעידן שאחרי שוויצ'ביץ'
הקיץ הזה נראה פחות חכם מהקיץ הקודם
לא הייתי מאריך לבולדווין, הייתי הולך בכל הכוח על תומפסון ומשאיר את פויטרס, הוא הרבה יותר טוב ממה שהוא היה במכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 7:59 pm 
Sophomore

מזל שלא אתה זה שבונה את הקבוצה…

מוותר על בולדווין תמורת הסיכוי שאולי תצליח להביא את תומפסון (סיכוי לא גבוה), מה עוד שתומפסון לא ממש יכול לשחק עם בראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 8:05 pm 
מנהל פורום

למה תומפסון לא יכול לשחק ליד בראון???
בולדווין לא טוב במצבי לחץ!!
בגמר הגביע ובסדרה נגד מונוקו, הוא עשה שטויות
הקריירה שלו באיירן ובויטוריה מראה שזו לא הפעם הראשונה
אתה רוצה לעשות יותר ממה שעשית בעונה שעברה?
אתה חייב שחקן חזק יותר מנטלית, כי ההישגים של עלייה מסדרת פלייאוף לפיינלפור כרוכים בחוסן מנטלי

הצלחת להגיע לכמעט פיינלפור ולקחת אליפות על הראש של הפועל תל אביב במשחק שלישי בקושי?
לא מעט בזכות בולדווין

אתה רוצה לעשות יותר?
צריך להגיד תודה לבולדווין ולהמשיך הלאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 31, 2023 11:12 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
מזל שלא אתה זה שבונה את הקבוצה…

מוותר על בולדווין תמורת הסיכוי שאולי תצליח להביא את תומפסון (סיכוי לא גבוה), מה עוד שתומפסון לא ממש יכול לשחק עם בראון.

את תומפסון היינו צריכים להביא בקיץ שעבר בחוזה ל3 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 2:18 am 
Junior

יהיה להנהלה השנה קושי לשגר את האמירה הרגילה - "השקענו סכומים חסרי תקדים השנה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 10:44 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אם לסכם מה שאומרים פה, על פניו נראה שלמרות עזיבתו של ווייצ'יץ' נמשך עידן הטרויקה במכבי. פשוט עכשיו שניים מהטרויקה הם אבי אבן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 12:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
אם לסכם מה שאומרים פה, על פניו נראה שלמרות עזיבתו של ווייצ'יץ' נמשך עידן הטרויקה במכבי. פשוט עכשיו שניים מהטרויקה הם אבי אבן.

די לרדת על אבי אבן. הוא עוקב אחרי חסיאל ריברו מאז שכיכב בקבוצת הקטסל קטנטני הוואנה ויש לו דוח סקאוטינג על ג'יימס ווב הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 1:54 pm 
מנהל פורום

בתחילת העונה הקודמת, הצגתי פה דעה לא פופולרית שגרסה שמכבי בנתה קבוצה הגיונית ועם יחס עלות איכות הכי טוב מאז עזיבת בלאט ב2014
הניחוש שלי היה שזה בגלל שדיויד בלאט היה מעורב וויצ'יץ' רק העביר את הזמן עד לפרישה
אני חושב שהדעה שלי מאז התיישנה יפה.
הקיץ הזה, נראה כמו רגרסיה יחסית לקיץ הקודם כאילו מישהו הזיז את בלאט הצידה
הארכות היו טובות (חוץ אולי מבולדווין) והם קרו לפני הקיץ, ההחתמות של הקיץ כולן הבאה של שחקנים טובים מקבוצות נחותות, לא רואה גיוון בהחתמות, כמו בקיץ הקודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 4:33 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

האם מכבי נאבקה על השחקנים שהחתימה הקיץ עם קבוצות יורוליג אחרות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 4:37 pm 
מנהל פורום

הייתה ידיעה (שלא אושרה על ידי ריאל) כאילו ריאל רוצה את לונזו בראון ומכבי מיהרה להגדיל לו חוזה ולהאריך לו חוזה באמצע העונה
ווב, אפשר להגיד שהיה חתום, ומכבי שילמה בייאאוט לקבל אותו, ככה שטכנית היה לו ביקוש. כי הקבוצה שלו לא שחררה אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 6:07 pm 
Freshman

בכל זאת חסיאל עדיף על דיירון ניקס

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 01, 2023 9:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ירון25 כתב:
בכל זאת חסיאל עדיף על דיירון ניקס

אבל לא על חוזה ורגאס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 02, 2023 1:43 am 
Freshman

sir charles כתב:
האם מכבי נאבקה על השחקנים שהחתימה הקיץ עם קבוצות יורוליג אחרות?

על ריברו היא נאבקה עם בסקוניה וביירן מינכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 02, 2023 12:26 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
למה תומפסון לא יכול לשחק ליד בראון???
בולדווין לא טוב במצבי לחץ!!
בגמר הגביע ובסדרה נגד מונוקו, הוא עשה שטויות
הקריירה שלו באיירן ובויטוריה מראה שזו לא הפעם הראשונה
אתה רוצה לעשות יותר ממה שעשית בעונה שעברה?
אתה חייב שחקן חזק יותר מנטלית, כי ההישגים של עלייה מסדרת פלייאוף לפיינלפור כרוכים בחוסן מנטלי

הצלחת להגיע לכמעט פיינלפור ולקחת אליפות על הראש של הפועל תל אביב במשחק שלישי בקושי?
לא מעט בזכות בולדווין

אתה רוצה לעשות יותר?
צריך להגיד תודה לבולדווין ולהמשיך הלאה

דווקא בראון לא היה טוב במצבי לחץ בעונה שעברה ברוב משחקי ההכרעה והעונה הוא כבר בן 33 וראינו את השיירה שלו ברבע האחרון של העונה בגלל העומס.בגלל זה כנראה הביאו את תמיר בלאט כדי שבראון יקבל פחות דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 02, 2023 1:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני מנסה להבין מה חסיאל ריברו אמור לתרום למכבי תחת קטש.
היתרון הגדול שלו הוא משחק הפוסט - משהו שקטש כמעט ולא משתמש בו. מצד שני הוא לא ריבאונדר הגנה מספיק טוב ולא חוסם כך שכסנטר הוא פחות מתאים. אם מסתכלים על עמדה 4 אז בכלל לא ברור מה קטש יעשה איתו. הוא לא זורק הרבה מבחוץ וגם האחוזים לא משהו (44% בזריקה אחת למשחק ב-ACB לעומת 21% ביורוליג בעונה שעברה), הוא לא מוסר (פחות מאסיסט למשחק עם יחס אס'/איב' שלילי) והרגליים שלו איטיות מדי לרדוף אחרי פורוורדים. לדעתי אם ישימו אותו ב-4 זה יראה עוד פחות טוב מאשר עם פויתרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 03, 2023 1:34 am 
Freshman

sir charles כתב:
אני מנסה להבין מה חסיאל ריברו אמור לתרום למכבי תחת קטש.
היתרון הגדול שלו הוא משחק הפוסט - משהו שקטש כמעט ולא משתמש בו. מצד שני הוא לא ריבאונדר הגנה מספיק טוב ולא חוסם כך שכסנטר הוא פחות מתאים. אם מסתכלים על עמדה 4 אז בכלל לא ברור מה קטש יעשה איתו. הוא לא זורק הרבה מבחוץ וגם האחוזים לא משהו (44% בזריקה אחת למשחק ב-ACB לעומת 21% ביורוליג בעונה שעברה), הוא לא מוסר (פחות מאסיסט למשחק עם יחס אס'/איב' שלילי) והרגליים שלו איטיות מדי לרדוף אחרי פורוורדים. לדעתי אם ישימו אותו ב-4 זה יראה עוד פחות טוב מאשר עם פויתרס.

אני דווקא חושב שחסיאל יהיה הרבה יותר טוב מפויתרס, והוא יהיה הפתעת העונה.
רציני
ואני בתור אחד שהימר על פויתרס וניבו כבאנקרים אשתקד

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: