סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 10:54 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראיתי הבוקר את רוב המשחק של הספרס, וחוץ מכמה דקות ברבע הראשון, אני חייב לומר שוומבי שוב היה די בינוני ושוב הסטטיסטיקה נראית יותר טוב ממראה עיניים כרגע.
הוא הולך להיות מגה-סטאר אם הוא יהיה בריא, אבל מה שהוא עושה בינתיים בפועל קצת אוברייטד. אני אפילו אעשה איזה הוט-טייק ואגיד שאם העונה נגמרת מחר והוא נבחר לROY על-פני צ׳ט, זה אומר שהמון פרשנים לא באמת ראו משחקים.

בארנס היה אדיר בטורונטו. בכלל בינתיים הוא נראה השחקן שעשה את הקפיצה אולי הכי משמעותית בליגה העונה. 22-10-6 למשחק + 2 חסימות, 52% מהשדה ו2.3 שלשות למשחק ב42% זה יוצא מן הכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 11:10 am 
Hall of Famer

stavs כתב:
ראיתי הבוקר את רוב המשחק של הספרס, וחוץ מכמה דקות ברבע הראשון, אני חייב לומר שוומבי שוב היה די בינוני ושוב הסטטיסטיקה נראית יותר טוב ממראה עיניים כרגע.
הוא הולך להיות מגה-סטאר אם הוא יהיה בריא, אבל מה שהוא עושה בינתיים בפועל קצת אוברייטד. אני אפילו אעשה איזה הוט-טייק ואגיד שאם העונה נגמרת מחר והוא נבחר לROY על-פני צ׳ט, זה אומר שהמון פרשנים לא באמת ראו משחקים.

בארנס היה אדיר בטורונטו. בכלל בינתיים הוא נראה השחקן שעשה את הקפיצה אולי הכי משמעותית בליגה העונה. 22-10-6 למשחק + 2 חסימות, 52% מהשדה ו2.3 שלשות למשחק ב42% זה יוצא מן הכלל.

לגבי וומבי, היה פער אדיר בין היכולת שלו במחצית הראשונה ובעיקר ברבע הראשון, כשהוא היה סופר-דומיננטי בהגנה וממש שינה את המשחק של טורונטו, ובנוסף נתן מהלכים מדהימים בהתקפה (שלשה ופאול, דאנק שהתחיל מהטופ אוף דה קי כשהוא עובר שומר כאילו לא קיים), לבין מחצית שניה אנמית. ענייני גיל ונסיון אני מעריך. היה לו בשניות הסיום של הזמן החוקי גם קטע שהוא כמעט השתלט על ריבאונד הגנה חשוב, ואז הוא וקולינס קצת לא הבינו אחד את השני והכדור ברח לטורונטו. עוד יהיו פאלטות של חוסר נסיון.

בארנס במחצית שניה אגדית, וגם אנונובי היה סבבה. סיאקם חלש.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 12:57 pm 
מנהל פורום

אני חושב שצברתי שעות צ'ט ושעות וומבי ואני עדיין על וומבי בגלל ההגנה
במשחק הספציפי הזה, הפער בין הרבע הראשון ותחילת הרבע השני לבין שאר המשחק הוא חלק ממשהו שוומבי צריך ללמוד לגשר עליו
מה שבטוח שכשהוא דומיננטי, זה פשוט חבל על הזמן של כל הליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 1:30 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
מה שבטוח שכשהוא דומיננטי, זה פשוט חבל על הזמן של כל הליגה

זה בדיוק מה שמייחד אותו, אין שום דבר שדומה לזה כשהוא טוב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 1:48 pm 
Hall of Famer

כולם צודקים כאן:
1. כשוומבי במיטבו, האימפקט שלו אדיר
2. המחצית השנייה של וומבי הייתה חלשה למדי
3. צ'ט יציב יותר ואפשר לטעון שטוב יותר עד כה במעט וזה לא יהיה טייק מופרך
4. בארנס באמת היה מצוין במחצית השנייה ובכלל, טורונטו שיחקה הגנה טובה מאוד, שהקשתה מאוד על הספרס, שחסרים שחקנים שיודעים לייצר לעצמם ולאחרים (רק קלדון ו-וומבי במשחק הלילה).
5. נראה שוומבי מנסה להיות בכמה מקומות בו-זמנית בהגנה (לפעמים זה איכשהו מצליח לו). כשהוא יצבור ניסיון, אני מניח שהוא יידע איפה נכון לו להתמקם והוא ייראה אפילו יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 2:57 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Hacohen כתב:
stavs כתב:

לגבי וומבי, היה פער אדיר בין היכולת שלו במחצית הראשונה ובעיקר ברבע הראשון, כשהוא היה סופר-דומיננטי בהגנה וממש שינה את המשחק של טורונטו, ובנוסף נתן מהלכים מדהימים בהתקפה (שלשה ופאול, דאנק שהתחיל מהטופ אוף דה קי כשהוא עובר שומר כאילו לא קיים), לבין מחצית שניה אנמית. ענייני גיל ונסיון אני מעריך. היה לו בשניות הסיום של הזמן החוקי גם קטע שהוא כמעט השתלט על ריבאונד הגנה חשוב, ואז הוא וקולינס קצת לא הבינו אחד את השני והכדור ברח לטורונטו. עוד יהיו פאלטות של חוסר נסיון.

בארנס במחצית שניה אגדית, וגם אנונובי היה סבבה. סיאקם חלש.

צריך לציין שהקטע בשניות הסיום שהוא לא תפס את ריבאונד ההגנה כמו שצריך איפשר לאנונובי לקלוע ולשלוח את המשחק להארכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 3:06 pm 
Sophomore

צריך לזכור שהספרס שהם גם ככה קבוצה צעירה וקצרה היו בלי וואסל שהוא למעשה הכוכב שלהם.
במחצית השנייה כל הקבוצה נכנסה לשאננות ועייפות וטורונטו לא החטיאו. חסר לספרס מישהו שיכול לשמור על שרדר ועל בארנס, וגם עם כל הכבוד לקולינס, הייתי מעביר את וומבי ל 5 ומביא 4 נייד שיודע לשמור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 3:21 pm 
Hall of Famer

אני חשבתי שהריבאונד היה פאשלה של עוסמאן שנאבק עליו
אחרי שכבר היה בשליטה של וומבי,
אבל אולי זו הייתה פאשלה משותפת וחוסר תקשורת.
הספרס הפסידו את המשחק על המהלך הזה,
אבל תכל'ס היו פחות טובים החל מהמחצית השנייה.
כאשר המשחק הגיע להארכה, היה די ברור שזה של הראפטורס.
כדי שהספרס ינצחו בעקביות, הם צריכים גארד מוכשר. אני מקווה שישיגו אותו מהדראפט הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס, ציפה דריפה אלמדלסי ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: