סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 7:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יורוליג - מחזור 7 כבר
הודעהפורסם: ה' נובמבר 09, 2023 11:38 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מחזור 6 עבר בשקט כאן בפורום
ככה זה במלחמה אני מניח...

אז הערב נפתח עם ניצחון מטורף של באסקוניה בפיראוס.
היוונים פתחו עם יתרון 9-20, אבל הספרדים הפכו עד כדי 32-50 לטובתם (כלומר "ריצה" של 12-41) עד המחצית.
סיום דרמטי וניצחון 74-75 לספרדים, עם סל ניצחון קשה סמוך לבאזר של קודי מילר מקנטייר (לאחר מכן, עם פחות לשנייה לסיום והוצאת חוץ, הייתה דרישה מאולימפיאקוס לעבירה טכנית כנגד הספרדים, לא בדיוק הבנתי למה...).
מי בלטו?
צ'ימה מונקה (זוכרים שהיה "מועמד למכבי"?) עם 20 נקודות, 8/9 מהשדה, שגם קיבל כדור לאופנים לקראת הסיום.
סדקרסיס - 12 נקודות, 13 ריבאונדים.

אצל היוונים מילוטינוב שיחק רק 3 דקות ברבע הראשון - https://basketnews.com/news-197149-niko ... uries.html.
זה אילץ את מוסטפה פאל לשחק 37 דקות - בהן צבר למרבה ההפתעה את השורה הבאה: 10 נקודות, 7 ריבאונדים, 7 אסיסטים!, 3 חסימות.
כנאן קלע 23, פטרס 22. ווקאפ ללא נקודות.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 12:15 am 
Hall of Famer

אם לורנזו בראון מנצח למכבי ת"א משחק בזכות פעולות הגנה (2 חטיפות וחסימה בדקות האחרונות) - כנראה שמשהו טוב קורה שם.

בכלל ערב של משחקים צמודים, פרט לשני בלו-אאוטים:
מילאנו על ולנסיה
ריאל על בולוניה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 12:31 am 
מנהל פורום

אולימפיאקוס הפסד צמוד שני ברציפות, שבוע שעבר ב2 השבוע ב1
היא במאזן שלילי
לא כיף
מכבי מנצחת. לא ראיתי, נראה שהיא צולחת את התקופה באופן סביר ומעלה
המשחק הזה, היה משחק בית שלה. 90:93
בולדווין חוזר לשחק, ג'ונדי 0 נק' ב11 דקות, סורקין 2 ב10 דק'
בלאט 11 ו5 אסיסטים
מילאנו ניזכרת איזה שחקנים טובים משחקים שם ומנצחת ב31 הפרש את ולנסיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 1:51 am 
Hall of Famer

וילבקין ודורסי (שדווקא היה טוב עם 4/8 לשלוש) מתברברים ומפסידים משחק צמוד - נשמע מוכר?
ניצחון דחוק לפרטיזן על פנרבחצ'ה
מדר החטיא ואיבד כדור בדקה האחרונה
קלעי מוביל בפרטיזן? קמינסקי עם 15 (וגם 3 אסיסטים), אולי ז'ליקו עוד יוציא ממנו משהו...
נזכיר שברונו קבוקלו חתם שם

ריאל ממשיכים לשייט, 74-100 מול בולוניה
קמפאצו? 18 נקודות, 9/9 מהקו, 11 אסיסטים, 6 ריבאונדים, 3 חטיפות, איבוד בודד - מסתער על תואר ה-MVP
הם עם 0-7, כשטווארס לראשונה העונה עם משחק דומיננטי

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 6:19 am 
Sophomore

גם עבר כאן די בשקט (לא מפתיע - יש כאן נטייה של אוהדי מכבי לרדת על הקבוצה על תצורת ההתנהלות בעיקר בשל ״פשעי העבר״) - בולדווין חזר די בהתאם לצפי מועד החזרה ומכבי פעלה היטב בכך שלא הביאה מחליף.

אז נכון שיש שיאמרו שנסיבות המלחמה (והיעדר משחקים בליגה המקומית) אפשרו את זה ועדיין במבחן התוצאה ההתנהלות התבררה כנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 2:15 pm 
Junior

החלפת ביתיות בין מכבי ת"א לפנרבחצ'ה ביום חמישי הקרוב.
בנוסף, המשחק הדחוי נגד ריאל מדריד גם כן ישוחק בבלגרד ב - 28 בנובמבר, יום שלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 2:16 pm 
Junior

מיכאל כתב:
גם עבר כאן די בשקט (לא מפתיע - יש כאן נטייה של אוהדי מכבי לרדת על הקבוצה על תצורת ההתנהלות בעיקר בשל ״פשעי העבר״) - בולדווין חזר די בהתאם לצפי מועד החזרה ומכבי פעלה היטב בכך שלא הביאה מחליף.

אז נכון שיש שיאמרו שנסיבות המלחמה (והיעדר משחקים בליגה המקומית) אפשרו את זה ועדיין במבחן התוצאה ההתנהלות התבררה כנכונה.

אני הייתי מציע לחכות עם המסקנות. מכבי ת"א מאוד נהנתה עד כה מכך שהיא משחקת פעם בשבוע או אפילו פעם ב-10 ימים.
עוד מעט הקצב יעלה, הליגה גם תחזור ואז נחליט אם לא לעבות את הסגל בשחקן במקום בולדווין אז וכזה שיכול לעזור בהמשך, הוא לחיוב או לא.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך ו' נובמבר 10, 2023 6:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 6:15 pm 
Sophomore

בהחלט יתכן ומכבי תרצה לעבות את הסגל במהלך העונה - זה לא סותר את העובדה שהתברר שהחלטתה לא לאייש זאת בנקודת הזמן דאז, התבררה כמשתלמת (אני בכוונה לא נוקט בנוסח ״נכונה״ - משום שאין כאן נכון ולא נכון).

נערך לאחרונה על ידי מיכאל בתאריך ו' נובמבר 10, 2023 8:28 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 10, 2023 6:43 pm 
Junior

מיכאל כתב:
בהחלט יתכן ומכבי תרצה לעבות את הסגל במהלך העונה - זה לא סותר את העובדה שהתברר שהחלטתה לא לאייש זאת בנקודת הזמן דאז, התבררה כמשתלמת (אני בכוונה לא נוקט בנוסח ״נכונה״ - משולש אין כאן נכון ולא נכון).

מקבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 11, 2023 1:18 am 
Hall of Famer

מה קורה עם קמבה ווקר? מול מכבי הוא קיבל מספר דקות הכי גבוה העונה - 17. במשחק הבא הוא לא שותף והלילה הוא קיבל 6 בניצחון של מונאקו בדרבי הצרפתי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 11, 2023 9:53 am 
מנהל פורום

לא יודע לגבי קמבה אבל ג'ברי פרקר ממש בסדר בברצלונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 11, 2023 10:04 am 
מנהל פורום

https://twitter.com/EuroLeague/status/1 ... ut%3Ablank
חיפשתי מידע על קמבה וניתקלתי במהלך הזה מהמשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 11, 2023 6:25 pm 
Junior

ג'ברי פארקר נראה ממש סבבה, והוא גם משחק בשטף של הקבוצה ולא בא על תקן מושיע או גו טו גאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 4:21 am 
Hall of Famer

היו 3 משחקים לא מעניינים מדי (וללא הפתעות) ביום שישי:

פאו' מנצחת בברלין בראשות המושעה המתקמבק מיטוגלו (24 נקודות, 10 ריבאונדים). בכורה לקנדריק נאן - תוך 7 דקות משחק הספיק לקלוע 2 זריקות לשתיים, ולהחטיא 5 שלשות...
ברצלונה התקשתה אבל ניצחה בביתה את הכוכב 81-85. ג'בארי פארקר שהוזכר פה - עם 20 נקודות באחוזים מעולים.
70-80 למונאקו בדרבי הצרפתי, לאחר שהפכה את התוצאה עם רבע אחרון של 9-23. אלפא דיאלו עם 6/9 לשלוש. 4.5 דקות ללא תרומה לנועם יעקב.

מה שמעניין זה שבינתיים אין ממש "בטן לטבלה". לראייה אין אף קבוצה עם מאזן חיובי 3-4 (מכבי עם 2-4 יכולה להגיע לשם).
6 קבוצות כבר ניצחו 5 משחקים ומעלה - שזה הרבה. עוד 6 קבוצות עם מאזן 4-3. מכבי באמצע כאמור.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 11:48 am 
Junior

אם הכדורסל האירופאי לא יתאפס על עצמו, יהיה לו מאוד קשה לייצר חובבי כדורסל צעירים חדשים לענף.
המשחקים נמתחים כמו מסטיק ועמוסים בעצירות - מאז המעבר לשלושה שופטים יש יותר שריקות ועכשיו גם צ'אלנג'ים ובדיקות יזומות של השופטים ועל זה הטיים אאוטים הרגילים כמובן. בעיקר הדור הצעיר שהכל עובד אצלו מהר, לא מתרגש ממשחקים של שעתיים שבו 60% אין משחק.
כחובב כדורסל אירופאי גדול בעבר, אני כיום בקושי שורד משחקים של הקבוצה שאני אוהד, מכבי ת"א.
במשחק האחרון גם עופר שלח דיבר על זה. במשחק האחרון זפזפתי בין המשחק של מכבי ת"א בכדורגל לזה של הכדורסל. במחצית של הכדורגל, העברתי לכדורסל שנותרו 5 דקות אחרונות לסוף המשחק וה-5 דקות האלה, שלא היו הכי דרמטיות שהכדורסל ראה, נגמרו שהכדורגל היו בדקה 60 (+15 דקות של הפסקת מחצית). מוגזם.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך א' נובמבר 12, 2023 12:07 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 11:56 am 
מנהל פורום

הדרך הנכונה, היא לקצר את הליכות למוניטור על ידי גורם חיצוני שיעשה את זה עבור השופטים
אני בספק אם יש מספיק כסף בכדורסל האירופי בשביל לממן את זה
גם ב NBA ההליכות למוניטור הולכות ומתרבות + טונות של פסקי זמן
אבל הNBA מציג דברים הרבה יותר אטרקטיביים כשכן משחקים
עוד דבר, הזמן שלא משוחק מהונדס מאוד ב NBA, משחקי חברה, מזון וכל מיני מופעים
בעצם כבר הרבה זמן שרוב משחקי ה NBA כולל פלייאוף, אלה שידורים מוקלטים שאני רואה מוקדם בבוקר מבלי שאני יודע את התוצאה ויש לי את הפריבילגיה להריץ קדימה את הדקות המתות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 12:04 pm 
Hall of Famer

מה שאוריאל רשם. אני כבר לא זוכר מתי ראיתי משחק כדורסל בלייב. רואה בעיכוב, מריץ את הדקות של פסקי הזמן והרגעים המתים וגומר משחק אירופאי בשעה בערך, קצת יותר.
הסיבה היחידה בשבילי לראות משחק בלייב בטלוויזיה, זה מפגש עם חברים שלא ניתן לעשות בשעה מאוחרת יותר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 12:10 pm 
Junior

uriel17 כתב:
הדרך הנכונה, היא לקצר את הליכות למוניטור על ידי גורם חיצוני שיעשה את זה עבור השופטים
אני בספק אם יש מספיק כסף בכדורסל האירופי בשביל לממן את זה
גם ב NBA ההליכות למוניטור הולכות ומתרבות + טונות של פסקי זמן
אבל הNBA מציג דברים הרבה יותר אטרקטיביים כשכן משחקים
עוד דבר, הזמן שלא משוחק מהונדס מאוד ב NBA, משחקי חברה, מזון וכל מיני מופעים
בעצם כבר הרבה זמן שרוב משחקי ה NBA כולל פלייאוף, אלה שידורים מוקלטים שאני רואה מוקדם בבוקר מבלי שאני יודע את התוצאה ויש לי את הפריבילגיה להריץ קדימה את הדקות המתות

ואם אני יותר פרקטי, מהלך שהייתי כבר עכשיו עושה ומחיל אותו עונה הבאה -
חוזר ל - 2 שופטים ומרחיק עוד קצת את קו השלוש (אני מדבר על הכדורסל האירופי).
הבעיה עם המהלך של אוריאל, זה שמדובר על עלות כספית נוספת ולשלם לעוד סוג של שופט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 12:17 pm 
Hall of Famer

לא הבנתי את המאבק שפתחת נגד 3 שופטים. זה קיים כבר קרוב ל-20 שנה, אז עכשיו החלטת שצריך ל-2 שופטים?
ומה היתרו ב-2 שופטים? אתה אומר פחות שגיאות, אבל ברור שזה גם יותר טעויות.
את זמן הבדיקה במצלמות מעבר ל-2 שופטים לא באמת ישנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 12:29 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
לא הבנתי את המאבק שפתחת נגד 3 שופטים. זה קיים כבר קרוב ל-20 שנה, אז עכשיו החלטת שצריך ל-2 שופטים?
ומה היתרו ב-2 שופטים? אתה אומר פחות שגיאות, אבל ברור שזה גם יותר טעויות.
את זמן הבדיקה במצלמות מעבר ל-2 שופטים לא באמת ישנה.

שגיאות יש ויהיו תמיד. אני חושב שהתדרדרות החלה בעצם המעבר ל-3 שופטים.
מגיע שופט, באים לקחת אותו מהשדה אחרי טיסה, דואגים לו למלון, דואגים לו למונית למגרש, מה לא יקח כמה שריקות?
אז הוא לוקח והשני לוקח וגם השלישי לוקח ואז יש עוד עצירות שלדעתי, לא מחויבות במציאות. אין עליה "בהוגנות" שמצדיקה את המעבר מ-2 ל -3. אבל זה משהו שאני גורס כלפיו שנים. אני בהחלט מתגעגע לימים של 2 שופטים. בכנות, אני יכול לומר שאני כנראה עוף מוזר בנושא הזה כי כל פעם שאני מדבר על זה, הרוב לא מתחברים למהלך הזה שבעיניי הוא קל, הוא ישים ויכול לשפר במהירות תהליכים אחרים שעשויים לקחת זמן.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך א' נובמבר 12, 2023 10:11 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 12, 2023 1:56 pm 
Hall of Famer

פיתרון חלקי של הבעיה - לא ללכת למוניטור על "שטויות" (למשל בדיקת שעון כדי להוסיף/להוריד שניות ספורות שלא ברבע האחרון, ולא בסיום רבע - זה קורה לא מעט...). המון פעמים אני משתגע בין הכמה דקות שזה לוקח לבין האי רלוונטיות של זה לתוצאת המשחק.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 13, 2023 8:45 am 
Junior

הצ'אלנג'ים האלה הורגים את המשחק, והשנה עוד הוסיפו כאלה לכל מאמן. ובכלל, שיפחיתו את כמות פסקי הזמן.
במשחק של ברצלונה נגד הכוכב האדום נותרו 2 דקות לסיום המשחק שנמשכו 15 דקות. זה לא כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 27, 2023 1:15 am 
Junior

הפתרון:
השופט השלישי יהפוך לושפט מוניטור.
חוצמזה, לשופטמם יש עשרים שניות לסתור את השריקה. אם זה לא ברור תוך עשרים שניות, הצאלנג' והרביו נכשלים.
בנבא צריך שהרביו יתבצע בכלל ללא מעורבות של השופטים במגרש. זה סתם מסרבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 27, 2023 7:35 pm 
Junior

כדורסלן העבר סופוקליס שחורציאניטיס הובהל הלילה (בין ראשון לשני) לבית החולים "אלכסנדרה" ביוון, בשל לחץ דם גבוה. על פי התקשורת היוונית, הוא שהה בבית החולים בשעות האחרונות. נכון לעכשיו, כך מדווחים, מצבו יציב.
הדיווחים ביוון הצביעו על כך ששחקן העבר של מכבי תל אביב סובל מאי ספיקת כליות חריפה ויעבור סדרת בדיקות במהלך הימים הקרובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה