סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 7:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2023 8:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
8 משחקים

שארלוט בוסטון
בוסטון בבאק טו באק מול נמושה נוספת, הנמושה הקודמת הקשתה עליה אולי זו תפנצ'ר אותה. בוסטון כרגע מובילה את המזרח במרחק משחק מפילי. מה מעניין בבוסטון?, אז ניסוי של החלמת ג'רו וKP לוויט, בראון וטייטום הסתיים בהצלחה, הספסל מראה סימנים שיכול להחזיק את המשחק בלי קריסה בתוצאה, בטח האוזר והורפורד. לא בטוח שהם יכולים לישון בשקט עדיין
שארלוט לכאורה קבוצה בבניה, יש לה את לאמלו וברנדון מילר וסליחה שאני דוחף אותו לכל מקום גם את מרק ווילאמס. זה לא שלד מספיק מוכשר לבנות סביבו, אלא אם מילר יתברר כעילוי מארץ העילויים. אז מסע ההפסדים המייגע שלהם יימשך כנראה עוד עונה או שתיים.

דטרויט נאגטס
מבאסים מאוד החברים מדטרויט אפילו אחרי שנותנים להם הנחה על הפציעות של בויאן והאריס, שני ותיקים שהיו אמורים לתת קליעה לסגל הנגרי הזה.
העונה הם אמורים להיות עדיין קבוצת לוטרי אבל תחרותית יותר, ופה ושם אוספת ניצחונות איכותיים.
אוסאר, קייד, דורן, אייבי. אלה ארבעה בחירות דראפט גבוהות שצריכות להספיק להתחיל לעבוד על פיתוח והשגיות.
לא בטוח שהאיש הנכון הוא האיש שלא הצליח להכיל את המוזרות של אייטון.
נאגטס, לא מדאיגים אותי, איבוד את המקום הראשון במערב לטובת מיני, כי מיני מאוד בריאה והנגאטס חסרים את מארי ומיני לא תשאר בריאה לנצח, זה ברור

וושינגטון באקס
השאלה השניה בחשיבותה אחרי הסינרגיה בין דיים ליאניס היא מה עם מידלטון. בטח אחרי שקראודר נפצע עד הפלייאוף כמעט. מי יעמוד בפינות לנצל את ההתכווצות סביב יאניס או את הספייס שדיים יוצר?
וושינגטון? לא מעניין

בולס היט
הבולס אספו ניצחון נדיר על ההיט במשחק הקודם. לא יקרה שוב. ההיט הולכת ואוספת חזרה את פצועיה, עוד מעט גם הירו חוזר. הבולס אוסף שחקנים שמחכה על המדף להצעה הנכונה. אני מחזיק בווצ'ביץ' יותר מאשר אוהד NBA ממוצע, הוא שומר טוב על גופות גדולים מתחת לסל, הוא יודע לנת גארדים שעוברים אותו לחסימה שמחכה לו מתחת לסל. החוזה שלו לא מנופח בכלל. אם אני הלייקרס, אני חושב עליו מאוד ברצינות

מיני ניקס
הניקס כמו בעונה הקודמת, מתרכזים בלהוציא את החשק ליריבה לשחק כדורסל. אז אולי יהיו מכות עם רודי

פליקאנס קינגס
הקינגס עם שש רצוף מאז חזרת אהרון השועל, הורטר עדיין בחוץ, קיגאן מארי התחיל לא טוב את העונה, במשחק האחרון היה טוב, אולי נכנס למסלול המראה.
הפליקאנס עם מאזן שלילי, אבל תתנו לזה לבלבל אותכם, הם קבוצה פשוט מצוינת, גם עם סי ג'י בחוץ. יהיה משחק טוב, אני בטוח

ספרס קליפרס
פופ החליט שבא לו להפסיד, אז הוא הפסיק לנצח, לדעתי ביוזמתו. אז הספרס יגדלו את וומבי לקליפרס לא יזיק עוד ניצחון לאוסף המדולל שלהם

ג"ס רוקטס
התחנה השלישית של הרוקטס בקליפורניה, עד עכשיו הם אספו שתי הפסדים צמודים. יש מצב שגם כאן מחכה להם הפסד צמוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 10:50 am 
מנהל פורום

ציטוט:
שארלוט בוסטון
בוסטון בבאק טו באק מול נמושה נוספת, הנמושה הקודמת הקשתה עליה אולי זו תפנצ'ר אותה. בוסטון כרגע מובילה את המזרח במרחק משחק מפילי. מה מעניין בבוסטון?, אז ניסוי של החלמת ג'רו וKP לוויט, בראון וטייטום הסתיים בהצלחה, הספסל מראה סימנים שיכול להחזיק את המשחק בלי קריסה בתוצאה, בטח האוזר והורפורד. לא בטוח שהם יכולים לישון בשקט עדיין
שארלוט לכאורה קבוצה בבניה, יש לה את לאמלו וברנדון מילר וסליחה שאני דוחף אותו לכל מקום גם את מרק ווילאמס. זה לא שלד מספיק מוכשר לבנות סביבו, אלא אם מילר יתברר כעילוי מארץ העילויים. אז מסע ההפסדים המייגע שלהם יימשך כנראה עוד עונה או שתיים.

אכן פינצ'רה, לבוסטון ופילי אותו מספר הפסדים. וויט והורפורד לא שיחקו. לאמלו כוכב, מרק ווילאמס בדיוק מה שלמאלו צריך מתחת לסל בהתקפה

ציטוט:
דטרויט נאגטס
מבאסים מאוד החברים מדטרויט אפילו אחרי שנותנים להם הנחה על הפציעות של בויאן והאריס, שני ותיקים שהיו אמורים לתת קליעה לסגל הנגרי הזה.
העונה הם אמורים להיות עדיין קבוצת לוטרי אבל תחרותית יותר, ופה ושם אוספת ניצחונות איכותיים.
אוסאר, קייד, דורן, אייבי. אלה ארבעה בחירות דראפט גבוהות שצריכות להספיק להתחיל לעבוד על פיתוח והשגיות.
לא בטוח שהאיש הנכון הוא האיש שלא הצליח להכיל את המוזרות של אייטון.
נאגטס, לא מדאיגים אותי, איבוד את המקום הראשון במערב לטובת מיני, כי מיני מאוד בריאה והנגאטס חסרים את מארי ומיני לא תשאר בריאה לנצח, זה ברור

יוקיץ' הורחק אחרי טכנית שניה לקראת סוף רבע שני, גם המאמן שלו הורחק לפני. ועדיין דנבר ניצחה עם רג'י ג'קסון שצחקנו על ההחתמה שלו בקיץ וקקפ. שהיה מצויין. דטרויט נראית כמו יוסטון של העונה הקודמת, בלתי ניתנת לצפייה

ציטוט:
וושינגטון באקס
השאלה השניה בחשיבותה אחרי הסינרגיה בין דיים ליאניס היא מה עם מידלטון. בטח אחרי שקראודר נפצע עד הפלייאוף כמעט. מי יעמוד בפינות לנצל את ההתכווצות סביב יאניס או את הספייס שדיים יוצר?
וושינגטון? לא מעניין

הבאקס מנצחים עם הגנה מבישה על הפרחחים של וושינגטון, ככה זה שלילארד וביזלי הם הגנת הקו האחורי שלך. מידלטון עם שיא עונתי בדקות 23 ו18 נק' שזה הכמות השניה בטיבה שהוא קלע העונה. חיפשתי לראות כמה P&R היו בין דיים ליאניס וכמה נק' הם הניבו בממוצע ולא מצאתי, נחכה לאיזה פודקסט שיספר את זה

ציטוט:
בולס היט
הבולס אספו ניצחון נדיר על ההיט במשחק הקודם. לא יקרה שוב. ההיט הולכת ואוספת חזרה את פצועיה, עוד מעט גם הירו חוזר. הבולס אוסף שחקנים שמחכה על המדף להצעה הנכונה. אני מחזיק מווצ'ביץ' יותר מאשר אוהד NBA ממוצע, הוא שומר טוב על גופות גדולים מתחת לסל, הוא יודע לנתב גארדים שעוברים אותו לחסימה שמחכה לו מתחת לסל. החוזה שלו לא מנופח בכלל. אם אני הלייקרס, אני חושב עליו מאוד ברצינות
ההיט מנצחת בקלות, הסחורה הכי חמה על המדף של הבולס היא לאבין, הוא נראה מנותק מהקבוצה, הוא שחקן החמישיה שלקח הכי פחות זריקות. דאנקן רובינסון ממלא את החלל של הירו ממש יפה בנתיים 22 נק ב 7 מ11 מהשדה. חאקז 33 דק' יוביץ' 0 דקות למרות שיוביץ הגיע לפניו. לא מנומס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 2:00 am 
Hall of Famer

מישהו ראה בפועל את דטרויט ויודע להסביר מה קורה שם? האם זה סגל צעיר שאין בו קליעה כמעט בכלל וזה מבטיח הפסדים או שזה גם על המאמן?

הביאו שם את מונטי לכמה שנים
ושילמו לו שכר של מאמן בכיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 5:40 am 
Senior

1 2 3
IND 34 39 46
ATL 40 46 28

אחרי שלושה רבעים באטלנטה התוצאה היא 119-114. הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 6:01 am 
Senior

157-152 לאינדיאנה בסיום. הליברטון עם 37 נק' ו-16 אס', טריי יאנג עם 38 נק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 7:25 am 
Hall of Famer

דשנו המון בפורום אז בטרייד סאבוניס/האליברטון.
אמנם אי אפשר להתעלם מכך שסקרמנטו כבר עונה שנייה ברציפות קבוצה טובה במערב וכו', אבל הנתונים שהאליברטון מציג מתחילים להיות פסיכיים.
למשל (לא כולל המשחק מהלילה אפילו) ממוצע של 11.6 אסיסטים אל מול 2.3 איבודים למשחק, שזה יחס נהדר של 1:5. לשם השוואה, בשתי עונותיו הראשונות בליגה הוא הציג יחס הטוב במעט מ- 1:3, כך שהשיפור כאן משמעותי (למרות שכמובן כגארד חדש בליגה - גם נתוני המוצא הם אחלה...).
עוד נקודה מעניינת זה שלמרות שהוא לא מצטייר לנו כקלעי גדול, הוא בכל עונה בקריירה (הקצרה) שלו עם 40% ומעלה לשלוש. העונה לראשונה גם עולה לאחוזי עונשין של יותר מ-87%, עד כה 94%.
זאת יעילות די פסיכית, בטח לשחקן שטרם חגג 24, ואולי לראשונה זה גם יגיע עם הצלחה קבוצתית של ממש.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 7:39 am 
Senior

הליברטון סיים שני בתחרות שלשות באולסטאר שנה שעברה והיה לו ביי פאר את הסיבוב הכי טוב. הוא אחד מקלעי השלשות הכי טובים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 7:41 am 
Senior

אחת ההפתעות הגדולות של תחילת העונה זו אורלנדו. מאזן 9-5 למרות שהם משחקים בלי שני שחקני חמישיה כל העונה (וונדל קרטר ומרקל פולץ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 8:06 am 
Hall of Famer

וגם שון מריון זכור לי כקלעי שלשות לא רע, למרות הזריקה שהגעילה את השועלים.
אז כן, הליבורטן הוא יופי של שחקן. ועדיין, בעיניי זה היה ווין ווין, כי סקרמנטו השתפרה משמעותית, והליבורטן כן עמד במקום של פוקס (שהוא גם אחלה בחלה של שחקן)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 8:06 am 
מנהל פורום

שתי קבוצות שהן קצת תמונת מראה אחת של השניה, אינדי עם רכז אדיר, קליעה מכל עמדה, קצב מטורף והגנה בינונית מינוס אורלנדו עם רכז פצוע שלא משחק, ללא הרבה ריווח וקליעה, והגנה באמת אדירה, שמחפה על התקפה שמתקשה לייצר נקודות לפעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 8:09 am 
מנהל פורום

ואללה, הלכתי לבדוק, כי גם לי מריון היה זכור כאחלה של קלע, ובכן, לא כל כך. בינוני מינוס פרט לשתי עונות, אחוז קריירה של 33%, זה לא מדהים במיוחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 8:20 am 
Senior

אינדיאנה אגב עולים לרבע גמר הטורניר שאני לגמרי יודע את החוקים שלו אבל לא בא לי להגיד לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 11:07 am 
Senior

אינדי-אטלנטה היה נראה כמו איך שהאולסטאר אמור להראות, קצב משוגע, משחק כיפי ותחרותי, והאליברטון שנהנה כמו שלא ראיתי שחקן נהנה בחיים.
הזון שהוא נכנס אליו ברבע השלישי היה מדהים לגמרי ובכלל גרם לזה להראות כמו משחק 2k קצת.
אני שמח שלא ככה נראים כל המשחקים בnba, אבל זה היה אחד המשחקים הכי מהנים לצפייה שראיתי השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 11:18 am 
Freshman

הלבירטון פשוט מדהים השנה, ועדיין חושב שזה היה טרייד טוב לשתי הצדדים כי בקינגס הוא לא היה משחק ככה.
לגבי אטלנטה דאנדרה האנטר נראה כמו צל של עצמו השנה וגונסון פשוט תופס לו את המקום.מעניין אם ינסו לבשל בשבילו טרייד.
לגבי הקאבס הם אשכרה משחקים לא פחות טוב בלי דונובן מיטשל, האם אפשר להסיק מזה מסקנות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 11:56 am 
Senior

Att כתב:
מישהו ראה בפועל את דטרויט ויודע להסביר מה קורה שם? האם זה סגל צעיר שאין בו קליעה כמעט בכלל וזה מבטיח הפסדים או שזה גם על המאמן?

הביאו שם את מונטי לכמה שנים
ושילמו לו שכר של מאמן בכיר

ראיתי המון את דטרויט, זו אכן קבוצה צעירה בלי קליעה, וזה אכן גם על המאמן.
מונטי בינתיים עושה לג׳יידן אייבי את אותם קטעים שהוא עשה לברידג׳ס ואז לאייטון, ונותן להייז הרבה הרבה יותר מדי דקות על חשבונו, זה בוודאות עולה לקבוצה בכמה נקודות טובות לערב, גם לאוסאר הוא עשה את זה פעם אחת אחרי מחצית של דאבל דאבל אבל הרבה איבודים.
זה לא אומר שהוא עושה עבודה רעה, התפקיד שלו הוא לייצר קבוצה מנצחת בטווח הארוך יותר, אבל חלק מההפסדים בינתיים לגמרי עליו.

אבל חוץ מזה זו באמת קבוצה צעירה שמפסידה משחקים על הדברים הקטנים - בסוף צריך לומר שההפרש סלים של דטרויט נראה הרבה פחות רע מהמאזן שלה, ואם הם מפסידים בממוצע ב6 נקודות לערב, ונותנים ליריבה יתרון של 7 זריקות עונשין במשחק, אפשר להבין שרק על העניין הזה שהוא הרבה חוסר ניסיון, הם הפסידו כמעט חצי מהמשחקים שלהם.
איבודים וזריקות עונשין, אלו שני המקומות שבהם הם הכי נופלים מול היריבות - שניהם חולשות של קבוצות צעירות. אז אני מאמין שעם בויאן ומונטה מוריס זה ישתפר קצת.

ויחד עם זאת, זו עדיין פשוט קבוצה גרועה. המחסור בקליעה מאוד בולט, והוא אמנם ישתפר עם בויאן, מוריס וג׳ו האריס, אבל הוא משהו שצריך להעסיק את ההנהלה going forward.
קייד עדיין לא מצליח לקלוע ביעילות טובה, שזה קצת אשמת הריווח (וישתפר עם... ראה למעלה), אבל גם לא מעט עליו - הוא לא מספיק פיזי כשהוא הולך לסל (ומקבל יחס נורא מהשופטים כשהוא כן פיזי), הוא משחרר כדור מהר מדי לפעמים מ3 - בצורה שנראית כאילו הגריפ שלו על הכדור לא מספיק טוב, ופשוט עדיין לא מצא דרך לעשות נקודות קלות בליגה, זה קצת מדאיג.

קיליאן הייז טוב בדיוק פעם בx-1 משחקים, כשx הוא משתנה שהמשמעות שלו היא 'כמות המשחקים הנדרשת כדי שכולם ירימו ידיים ויבינו שאתה לא שחקן nba'.

וויזמן לא טוב אף פעם והטרייד עליו אכן טעות כמו שהיה נראה בזמן אמת.
הקבוצה זקוקה ל4 נואשות, למרות שסטיוארט נראה שם בסדר (אבל הוא משחק 5 כי דורן פצוע ו-וויזמן הוא וויזמן), עד כדי כך שקווין נוקס הוחתם ותוך יומיים הפך לשחקן חמישייה).

לכאורה יש לא מעט סיבות לחשוב שזה ישתפר מאוד בעתיד, בגלל הרבה תירוצים שרשמתי, אבל לא יודע - בינתיים זו עונה מאכזבת בטירוף וכאמור - יש בעיות אינהרנטיות של קליעה בcore של הקבוצה לעתיד שיהיו חייבות לקבל מענה.
אני יודע, att שאתה תתנחם בזה שהקבוצה תזכה לעוד בחירת לוטרי גבוהה, אבל אני חושב שהקבוצה הזו צריכה עוד רוקי לחמישייה כמו שהיא צריכה עוד רכז בלי קליעה.
אם מבטיחים לי כבר היום בחירה ראשונה בדראפט הקרוב, אני בהחלט שוקל להציע אותה ליוטה בשביל לאורי מרקאנן, למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 1:04 pm 
Hall of Famer

תודה :)
אחלה סיכום

אפשר להתנחם בזה.
לגבי מה שהצעת, זה די אותו דבר. אתה מקבל ערך גבוה וממיר אותו.

לטוב ולרע, מרקאנן מזכיר את הטרייד של סאבוניס תמורת האלי (אפסייד נמוך יותר תמורת רצפה גבוהה יותר), חוץ מזה שאני מחבב ומעריך את מרקאנן הרבה יותר.
הטרייד הזה תלוי במי נמצא שם במקום ה-1. אני לא מכיר את המועמדים לדראפט הזה.

הם כן בשלבים מוקדמים יחסית של הבנייה, גם אם הסבלנות מתחילה לאזול. בסוף צריך להסתכל על רמת הכישרון שיש לך ולבחון בפועל האם הוא מצליח להתרומם או לא. בינתיים לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:22 pm 
Hall of Famer

הלבירטון עם 37 נקודות כולל 9 שלשות, ו-16 אס׳......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:24 pm 
Senior

עופר האדום כתב:
הלבירטון עם 37 נקודות כולל 9 שלשות, ו-16 אס׳......

היה לו 37 נק' בסוף הרבע השלישי (הוא קלע 26 ברבע השלישי). איכשהו קלע 0 מ-38 הנק' של אינדיאנה ברבע האחרון.

אגב בשעה טובה הם החזירו את באדי הילד לחמישיה במקום בנדיקט מת'ורין. אני לא מת על באדי, אבל מת'ורין נראה לי פשוט שחקן רע בכל פעם שראיתי אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 3:56 pm 
Hall of Famer

מה רע בעיניך במת'ורין?
שואל כדי להבין. אין לי דעה ברורה עליו.

לו ולהילד היה משחק דומה סטטיסטית.
קלעו היטב ולא תרמו כמעט בשום דבר אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 4:02 pm 
מנהל פורום

מת'ורין הוא גירסא כלשהיא של ג'ורדון פול
קצת דבש הרבה עוקץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 4:04 pm 
Senior

הוא מוכשר פיזית (גם בהגנה וגם בהתקפה), אבל קבלת ההחלטות שלו תמיד רעה מאוד. הוא טועה בהגנה כל הזמן. הוא לא זז בלי כדור. יש לו בחירת זריקות גרועה. הוא 'סקורר' שלא קולע כל כך טוב ובעיקר הרבה פחות טוב ממה שהוא חושב שהוא. בשלב זה של הקריירה הוא הרבה פחות טוב מהילד (שכאמור, אני לא מאוד אוהב). הפוטנציאל שלו גבולי בעיני, אבל זה כמובן קשה לדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 11:26 pm 
Hall of Famer

מעניין, תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 1:34 am 
Hall of Famer

מתורין מזכיר לי את בארט.