סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 1:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 12:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
דיווחים על התקדמות בשיחות על טרייד שיביא את סיאקם לאינדיאנה על ברוס בראון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שבוע 3 שנת 24 בNBA
הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 12:14 pm 
מנהל פורום

נשמע לי ריאלי
כמובן שיצטרכו לצרף לבראון בחירות דראפט וחוזים נוספים
ולהסתכן בזה שסיאקם יעזוב אותם בקיץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 12:21 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
דיווחים על התקדמות בשיחות על טרייד שיביא את סיאקם לאינדיאנה על ברוס בראון.

קצת לא מבין את הטרייד מצד אינדיאנה.
מצד אינדיאנה - מה המטרה בהבאת סיאקם להשכרה לחצי שנה? ברור שהוא שדרוג על בראון אבל הוא שחקן סף אולסטאר כזה, מה הציפיה שהוא יעשה עבור אינדיאנה? יקפיץ אותה ממקום 6 ל4? אני לא רואה אותם עוברים גם עם סיאקם את הסלטיקס, הבאקס או הסיקסרס ככה שלטעמי הבסט קייס שלהם איתו זה סיבוב שני במקרה (לא יודע כמה הם פייבוריטים מול מיאמי/קליבלנד שכנראה יפגשו בסיבוב הראשון). לא בטוח שאני מבין מה הבסט קייס סנריו שהם רואים בעיני רוחם.

מצד טורונטו - מניח שזה בעיקר ה3 בחירות סיבוב ראשון (לפי realgm) שאמורות לבוא עם בראון, נשמע תמורה סבירה. לא מבין מה יש להם לעשות עם ברוס בראון שהוא שחקן משלים מצוין אבל לא נשאר לו את מי להשלים בטורונטו. מניח שיממשו עליו את האופציה וינסו להעביר אותו תמורת עוד בחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 10:09 pm 
Junior

sheky כתב:
קצת לא מבין את הטרייד מצד אינדיאנה.
מצד אינדיאנה - מה המטרה בהבאת סיאקם להשכרה לחצי שנה? ברור שהוא שדרוג על בראון אבל הוא שחקן סף אולסטאר כזה, מה הציפיה שהוא יעשה עבור אינדיאנה? יקפיץ אותה ממקום 6 ל4? אני לא רואה אותם עוברים גם עם סיאקם את הסלטיקס, הבאקס או הסיקסרס ככה שלטעמי הבסט קייס שלהם איתו זה סיבוב שני במקרה (לא יודע כמה הם פייבוריטים מול מיאמי/קליבלנד שכנראה יפגשו בסיבוב הראשון). לא בטוח שאני מבין מה הבסט קייס סנריו שהם רואים בעיני רוחם.

מצד טורונטו - מניח שזה בעיקר ה3 בחירות סיבוב ראשון (לפי realgm) שאמורות לבוא עם בראון, נשמע תמורה סבירה. לא מבין מה יש להם לעשות עם ברוס בראון שהוא שחקן משלים מצוין אבל לא נשאר לו את מי להשלים בטורונטו. מניח שיממשו עליו את האופציה וינסו להעביר אותו תמורת עוד בחירות.

לא מבין תגובות כאלה מנון-אטטיסטים...
נתחיל מזה שהפייסרס אומנם במקום שישי כרגע, אבל במרחק של משחק ממקום שמיני. אז וואלה, אם צירוף של סיאקם הופך אותם לפייבוריטים לקחת מקום רביעי עם ביתיות בסיבוב הראשון, זה כבר אחלה שדרוג עבור קבוצה שלא עשתה פלייאוף כבר כמה שנים.

דבר שני, אתה לא רואה אותם עוברים גם סיאקם את הטופ 3 במזרח, אבל קבוצות לא יכולות להחזיק בגישה תבוסתנית כזאת, בטח לא קבוצות שמונהגות ע"י צמד כמו האלי וקרלייל.

בסט קייס סנריו: החתמה מחדש של סיאקם בקיץ, שיפור מבפנים (מתורין, נסמית, ווקר ושפרד הרוקיז), ואולי מתישהו בהמשך הדרך אליפות. וגם אם זה תהיה קבוצה שתעשה "רק" חצאי גמר וגמרי מזרח פה ושם, זה עדיין ניסיון משמעותי בשביל האלי ושאר הצעירים. אולי בהמשך הדרך יגיע איזשהו retooling שבאמצעותו תגיעה האליפות. מזכיר שטייטום ובראון הצעירים שיחקו ברמות הגבהות לצד קיירי, הייוורד והורפורד, ועכשיו מתחרים על אליפות לצד ג'רו, ווייט, פורזינגיס ו...הורפורד (:

לגבי העסקה עצמה, לפי דיווח שיצא על הניקס - מנסים לסחור בגריימס ובחוזה המסתיים של פורנייה (יש אופציית קבוצה על כל המשכורת שלו לעונת 2024/25) בתמורה לשחקן תורם על חוזה גדול יותר לעונה הבאה, שיוכל לשמש אותם כמשכורת בסיס לטרייד פוטנציאלי עבור כוכב - נראה לי שהם הפרטנר האידיאלי להשלמת עסקה כזאת:

סיאקם לפייסרס (נותנים: בראון, טופין, ג'יימס ג'ונסון, 3 בחירות סיבוב ראשון)
ברוס בראון וג'יימס ג'ונסון לניקס (נותנים: פורנייה וגריימס)
גריימס, טופין, 3 בחירות סיבוב ראשון, החוזה המסתיים של פורנייה לרפטורס

בראון ישתלב יופי ברוטציה של תיבודו והניקס יוכלו לסחור באמצעותו החל מתקופת הדראפט ועד לטרייד דד ליין שבעוד שנה.
הרפטורס ישלימו רביעיית ניקרבוקרים לשעבר, עם קוויקלי-גריימס-בארט-טופין...אולי יעשו טרייד המשך על גריימס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 10:22 pm 
Senior

בראון גורדם נווארה ו-3 בחירות סיבוב ראשון. נסגר על פי ווג׳

Adrian Wojnarowski
@wojespn
·
1m
BREAKING: The Indiana Pacers are finalizing a trade to acquire All-Star F Pascal Siakam in a deal that will send Bruce Brown, Jordan Nwora and three first-round picks to the Toronto Raptors. New Orleans will be a third team in deal, sending Kira Lewis to the Raptors

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 10:36 pm 
Hall of Famer

צויין גם שסיאקם מתכוון להישאר בפייסרס גם אחרי סיום החוזה הנוכחי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 10:36 pm 
Hall of Famer

איפה הטרייד הזה ממקם את אינדיאנה במזרח העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 10:48 pm 
מנהל פורום

הם יהיו בפוזיציה טובה להתחרות על המקום הרביעי
הניקס, מיאמי והקאבס יתחרו איתם על הספוט הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 11:01 pm 
Hall of Famer

אוקיי, זה מעניין.
לא הדרך שבה הייתי הולך
אבל אינדי מאז ומתמיד "בנתה מהאמצע", כך שאין כאן הפתעה מיוחדת.

אני מעריך את סיאקם אבל הוא בן 30 עוד מעט בעוד שהאלי בן 23,
אז השאלה החשובה יותר היא מה המהלכים של אינדי מכאן והלאה.

האם הם נותנים למת'ורין ולווקר להתפתח לצד האלי או מנסים להשיג כוכב שלישי תמורתם?
אין לי יותר מדי ספק שהראפטורס ניסו להשיג אותם אז אולי המשמעות היא שהם מעדיפים להמשיך לפתח אותם...
הבעיה היא שווקר יושב על העמדה של סיאקם...

עוד שאלה - ברמת המאמן - היא האם יקדמו את מת'ורין לחמישייה עכשיו כשברוס בראון לא שם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 11:13 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
הם יהיו בפוזיציה טובה להתחרות על המקום הרביעי
הניקס, מיאמי והקאבס יתחרו איתם על הספוט הזה

אתה מודע לזה שגם כרגע בלי סיאקם הם משחק אחד מאחורי המקום הרביעי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 11:20 pm 
מנהל פורום

כן, אבל עם סיכויים קטנים להשאר שם
בטח אחרי שניו יורק עשתה טרייד ומיאמי מקבלת את באטלר מחדש והקאבס את גרלנד ומובלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2024 12:11 am 
Senior

צריך גם לעשות הפרדה בין העונה הסדירה והפלייאוף, אבל גם מבחינת הסיכויים לקחת את המזרח או לנצח x סדרות בפלייאוף אני שם אותם אחרי בוסטון, מילווקי, פילי, מיאמי.
מצד שני את מילווקי הם כבר ניצחו 4 פעמים בלי סיאקם. הפייסרס משחקים כדורסל די יוצא דופן וזה יכול ליפול לקבוצות מסוימות בול על החולשות, אז לכו תדעו.
סיאקם זו התאמה מעולה על הנייר להאליברטון, היא אמור לחגוג במרחבים שאינדיאנה מצליחים לייצר עם המוב וחצי המכוערים והמאוד יעילים שלו. אני מסוקרן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2024 12:25 am 
Hall of Famer

סיאקם גם משפר אותם הגנתית
אבל האחוזים שלו משלוש פחות טובים משזכרתי (ופחות טובים משל טופין)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2024 10:04 am 
Junior

B.Grant44 כתב:
לא מבין תגובות כאלה מנון-אטטיסטים...
נתחיל מזה שהפייסרס אומנם במקום שישי כרגע, אבל במרחק של משחק ממקום שמיני. אז וואלה, אם צירוף של סיאקם הופך אותם לפייבוריטים לקחת מקום רביעי עם ביתיות בסיבוב הראשון, זה כבר אחלה שדרוג עבור קבוצה שלא עשתה פלייאוף כבר כמה שנים.

מבין מה אתה אומר...
אני לא חושב שהם פייבוריטים לקחת את המקום הרביעי, אני חושב שמיאמי וקליבלנד (אולי גם הניקס?) קבוצות טובות יותר גם עם סיאקם בשורותיהם אבל הם בהחלט בתחרות על המשבצת הזאת.
אני פשוט חושב שלשלם 3 בחירות סיבוב ראשון על שחקן סף אולסטאר שחתום לחצי שנה זה קצת הרבה בהניתן זה שהוא לא באמת אמור להקפיץ אותם מדרגה (לפחות לדעתי).
אני לא חושב ש3 בחירות סיבוב ראשון הן עד כדי כך חשובות לאינדיאנה להשתפר כי בתכלס הסיכוי להוציא באחד מ3 הבחירות האלו (אף אחד מהן לא צפויה להיות בעשיריה הראשונה) שחקן ברמה של סיאקם הוא מאוד נמוך, אבל אני כן חושב ש3 בחירות סיבוב ראשון זה מטבע ששווה להוציא על השכרה לחצי שנה של שחקן שלא בהכרח אמור לשפר אותך מדי.
מעבר לזה, לפי realgm סיאקאם יוכל לקבל הקיץ מאינדיאנה 247 מיליון ל5 שנים או 81 מיליון לשנתיים... אם יש שוק לסיאקאם אז אני מניח שהוא לא יסכים לחתום על 81 לשנתיים אלא על 247 ל5 שזה בעייני חוזה מאוד בעייתי לאינדיאנה במצבה הנוכחי ובהתחשב המעמד של סיאקם בליגה (מותק של שחקן, באמת , אבל שחקן על גבול האולסטאר).

בקיצור - אני לא חושב שזו טעות ענקית, אני סתם לא מבין את המוטיבציה של אינדיאנה בבזבוז נכסים (שבתכלס גם ברוס בראון עם חוזה לעוד שנה ב23 מ' זה נכס) על שחקן שבמקרה הרע יהיה פה חצי שנה ויעשה את ההבדל בין סיבוב ראשון לשני (שזה נחמד, אבל באיזה מחיר?) לבין שחקן שבמקרה הטוב יהיה צלע שלישית בקונטנדורית עוד שנתיים-שלוש (לא מאמין שהוא והליברטון אלו מספרי 1 ו2 מספיק טובים לקונטנדורית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2024 5:36 pm 
Junior

sheky כתב:
מבין מה אתה אומר...
אני לא חושב שהם פייבוריטים לקחת את המקום הרביעי, אני חושב שמיאמי וקליבלנד (אולי גם הניקס?) קבוצות טובות יותר גם עם סיאקם בשורותיהם אבל הם בהחלט בתחרות על המשבצת הזאת.
אני פשוט חושב שלשלם 3 בחירות סיבוב ראשון על שחקן סף אולסטאר שחתום לחצי שנה זה קצת הרבה בהניתן זה שהוא לא באמת אמור להקפיץ אותם מדרגה (לפחות לדעתי).
אני לא חושב ש3 בחירות סיבוב ראשון הן עד כדי כך חשובות לאינדיאנה להשתפר כי בתכלס הסיכוי להוציא באחד מ3 הבחירות האלו (אף אחד מהן לא צפויה להיות בעשיריה הראשונה) שחקן ברמה של סיאקם הוא מאוד נמוך, אבל אני כן חושב ש3 בחירות סיבוב ראשון זה מטבע ששווה להוציא על השכרה לחצי שנה של שחקן שלא בהכרח אמור לשפר אותך מדי.
מעבר לזה, לפי realgm סיאקאם יוכל לקבל הקיץ מאינדיאנה 247 מיליון ל5 שנים או 81 מיליון לשנתיים... אם יש שוק לסיאקאם אז אני מניח שהוא לא יסכים לחתום על 81 לשנתיים אלא על 247 ל5 שזה בעייני חוזה מאוד בעייתי לאינדיאנה במצבה הנוכחי ובהתחשב המעמד של סיאקם בליגה (מותק של שחקן, באמת , אבל שחקן על גבול האולסטאר).

בקיצור - אני לא חושב שזו טעות ענקית, אני סתם לא מבין את המוטיבציה של אינדיאנה בבזבוז נכסים (שבתכלס גם ברוס בראון עם חוזה לעוד שנה ב23 מ' זה נכס) על שחקן שבמקרה הרע יהיה פה חצי שנה ויעשה את ההבדל בין סיבוב ראשון לשני (שזה נחמד, אבל באיזה מחיר?) לבין שחקן שבמקרה הטוב יהיה צלע שלישית בקונטנדורית עוד שנתיים-שלוש (לא מאמין שהוא והליברטון אלו מספרי 1 ו2 מספיק טובים לקונטנדורית).

למה, מה זה כבר שלוש בחירות סיבוב ראשון? אחת מהן תהיה של אינדיאנה בדראפט הקרוב; השנייה גם מאותו דראפט, ותהיה *הגרועה מבין* הבחירות של יוטה, יוסטון, הקליפרס או התאנדר. כלומר, בחירה אחת באזור תחילת העשרים ואחת נוספת בשלהי הסיבוב הראשון - ובדראפט שנחשב לחלש, כאמור.
בחירה נוספת תהיה של הפייסרס בדראפט 2026 ועוד לא נתקלתי בפרטים עליה.

הפייסרס אומנם בוחרים טוב בדרך כלל, ועדיין - כמה צעירים הם כבר יכולים לצרף לאורך פרק זמן רציף? זו אולי דוגמה אנקדוטלית, אבל בשלושת הדראפטים האחרונים הם בחרו, בין היתר, בכריס דוארטה (14), מתורין (6) ובן שפרד (26). שלושה שוטינג גארדים...
אז אומנם לא היה להם מאגר בחירות כמו של התאנדר, אבל עדיין היה להם צורך באיזשהו מהלך קונסולידציה.

בכל אופן, אתה מסכים שזו לא החשיבות של הבחירות עצמן, אלא היותן מטבע עובר לסוחר בליגה, ושהיה עדיף להוציא אותן על שחקן אחר...על מי בדיוק? הפייסרס היו זקוקים בעיקר לחיזוק בעמדות 3-4, כשלדעתי הם מרגישים די נוח עם נסמית בסמול, אבל ניחא. מי כבר זמין כרגע *וברמה של סיאקם*?

אתה מדבר על "בזבוז נכסים", אבל גם להגיע לדראפט 2024 עם שתי בחירות סיבוב ראשון במחזור חלש, זו דרך פעולה שעשויה להתברר כבזבוז. אולי עד אז היו צצות אופציות נוספות (החוזה של בראון היה נותר סחיר בגלל אופציית הקבוצה שבו), זו כבר ספקולציה, אבל הנה קביעה לא ספקולטיבית כלל: סיאקם כבר לא היה נמנה בין האופציות הללו, בין אם היה נשלח לקבוצה אחרת, או פשוט מסיים את העונה (ואת החוזה שלו) במדי הרפטורס. שלא לדבר על יתרת העונה הנוכחית, לרבות הפלייאוף, כהזדמנות מפוספסת להתחרות ברמות הכי גבוהות שאפשר להגיע אליהן.

לגבי סוגיית ההשכרה, סביר להניח שאינדיאנה הוציאה את העסקה לפועל לאחר שנוצרה הבנה מספיק טובה שסיאקם מעוניין לשחק עבורה (הגיוני, מי לא ירצה לשחק לצד האלי) ושיחתום מחדש אם יקבל את המקס שמעוניין בו. כך שהסוגייה היא אכן היקף החוזה הבא שלו, וכאן אני מסכים שמדובר בחוזה מרתיע, אבל זה המחיר שקבוצת שוק בינוני צריכה לשלם בשביל להשיג חיזוק משמעותי שכזה.

ובחזרה למחיר שאינדיאנה שילמה לטורונטו - דווח שהן נכנסו כבר למו"מ שלישי ביניהן, אז אני חושב שאפשר להניח בבטחה שבפעמים הקודמות, יוג'ירי ניסה לחלץ לפחות אחד מבין מתורין, ג'ראס ווקר או אייזיאה ג'קסון. שחקנים בעונות 1 עד 3 שלהם, שאינדיאנה כבר בחנה מקרוב החל מאימוני טרום-דראפט ועד עכשיו, ולפיכך כנראה שמעריכה יותר מעוד נכס ספקולטיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 18, 2024 11:41 pm 
Junior

במקום להספים את הת'רד בעוד ועוד הצעות טריידים מפורטות ומנומקות, החלטתי לרכז את כולן בתגובה אחת. אספק את הרציונל שלי לאותן הצעות שיזכו לתגובות.

***Resigners Remorse: לאבין לברוקלין, קאם ג'ונסון לשיקאגו***

- נטס מעבירים את קאם ג'ונסון ורויס אוניל תמורת לאבין
- בולס מעבירים את לאבין (יתרת חוזה של 128 מיליון לשלוש העונות הבאות) תמורת קאם ג'ונסון (66 מיליון לשלוש העונות הבאות), סאם מריל (2.1 מיליון בלתי מובטחים לעונה הבאה) ורוביו (רק 1.3 מיליון מהחוזה שלו *ייחשבו כנגד התקרה* לעונה הבאה)
- קאבס מעבירים את מריל ורוביו תמורת רויס אוניל (קראתי שהוא וניאנג היו בין חבריו הקרובים של מיטשל ביוטה...)

***אטלנטה מאתחלת, אורלנדו ודאלאס הולכות אול-אין***

1.
- הוקס מעבירים את דז'ונטה, ווסלי מתיוז תמורת סאגס, פוקו, טריי מאן, בחירה מוגנת טופ 5 של המג'יק בדראפט 2025, הבחירה הבלתי מוגנת של הקליפרס בדראפט 2024
- התאנדר מעבירים את פוקו, מאן והבחירה הבלתי מוגנת של הקליפרס בדראפט הקרוב תמורת וונדל קרטר
- המג'יק מעבירים את סאגס, קרטר ובחירה מוגנת טופ 5 בדראפט 2025 תמורת דז'ונטה ומתיוז

2. המג'יק מעבירים את פולץ, אוקיקי ושתי בחירות סיבוב שני עתידיות לרפטורס תמורת גארי טרנט ואוטו פורטר הג'וניורים

3.
- הוקס מעבירים את האנטר (69.9 מיליון בשלוש העונות הבאות) וקאפלה בתמורה לבחירת סיבוב ראשון של המאבס בדראפט 2027 (מוגנת טופ 7), באדי הילד (חוזה מסתיים), הולמס (חוזה מסתיים בקיץ 25) ודווייט פאוול (יתרת חוזה של 8 מיליון בשתי העונות הבאות)
- פייסרס מעבירים את הילד (חוזה מסתיים) תמורת טים הארדוויי ג'וניור (חתום לעונה הבאה על 16.2 מיליון)
- המאבס מעבירים את THJ, הולמס, פאוול ובחירה מוגנת טופ 7 בדראפט 2027 תמורת קאפלה והאנטר

סיכום ביניים:

אורלנדו: דז'ונטה-טרנט-ואגנר-באנקרו-גוגה בחמישייה; אנתוני, בלאק, גארי האריס, מתיוז, אינגלס, אייזק, פורטר, מו ואגנר מהספסל.
הוקס: נבנים מחדש עם טריי-סאגס בקו האחורי, ג'ונסון-אוקונגוו מקדימה. סמול פורוורד יגיע מהדראפט, או מפריצה מיוחלת של אדריאן גריפין ג'וניור (הסופמור...)
מאבס: קיירי-אקסום-לוקה-האנטר-קאפלה בחמישייה; קארי, ג'וש גרין, דרק ג'ונס, גרנט וויליאמס, לייבלי, קליבר, הארדי מהספסל.

***עסקה אחרונה ופחות מעניינת, אבל פרדיקציה מבוססת-שמועות***

- קינגס מעבירים את בארנס, מיטשל, בחירה מוגנת לוטרי בדראפט 2026 תמורת קוזמה
- רוקטס מעבירים את טייט ואולדיפו תמורת האריסון בארנס ואנתוני גיל
- וויזארדס מעבירים את קוזמה וגיל תמורת מיטשל, טייט, אולדיפו ובחירה מוגנת לוטרי מהקינגס (2026)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 12:09 am 
Hall of Famer

הגיוני שקאם ג'ונסון יעבור. לא רואה את הנטס מעוניינים בלאווין.

לא רואה סיבה (הגיונית) שדאלאס יהיו מעוניינים להעביר את THJ
ועוד להוסיף לו בחירה כדי לקבל את קאפלה והאנטר?

מאוד מקווה שהת'אנדר לא יתפתו לוונדל קארטר ג'וניור

הטרייד על קוזמה נשמע סביר למרות שאני לא מבין את הצד של הרוקטס.
יש להם מספיק ווטרנים ובארנס יושב על העמדה של סמית', שזקוק לדקות משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 12:30 am 
Junior

אני חושב שאם הנטס בעמדה לצרף את לאבין מבלי לוותר על אף אחת מהבחירות העתידיות של הסאנס והמאבס, ומבלי להשתמש בחוזה של סימונס (שיהפוך לחוזה מסתיים גדול החל מהקיץ), אז כדאי להם לעשות את זה. העונה הזאת מוכיחה שהם חייבים סקורר ראשי לצד ברידג'ס. ועם סימונס וכל הבחירות הנ"ל, הם יוכלו לצרף כוכב שלישי לצד לאבין, ברידג'ס וקלקסטון (מיטשל?).

THJ עד כדי כך חשוב למאבס, לדעתך? הוא בעל המשכורת השלישית הכי גבוהה שם, ולפי חלק מהשמות שמדווח כי מתעניינים בהם (וויגינס למשל), נראה שהוא בהחלט מועמד להישלח בטרייד. קאפלה זה חתיכת שדרוג בסנטר לעונה וחצי הקרובות, עם כל הכבוד להצלחה המוקדמת של לייבלי הכחוש. האנטר זה כבר הימור, אבל מהסוג שהמאבס נהגו לקחת בעידן קיובאן. הוא מסוגל לשמור היטב על שחקנים בעמדות 3-4 ובכך להקל על לוקה.

לפי הדיווח על עניין של הרוקטס בבארנס, הם מעוניינים להוסיף קליעה מבחוץ. מסכים אבל שכבר עמוס אצלם בעמדה 4, עם איסון המבטיח שמגבה את ג'בארי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 12:51 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
אני חושב שאם הנטס בעמדה לצרף את לאבין מבלי לוותר על אף אחת מהבחירות העתידיות של הסאנס והמאבס, ומבלי להשתמש בחוזה של סימונס (שיהפוך לחוזה מסתיים גדול החל מהקיץ), אז כדאי להם לעשות את זה. העונה הזאת מוכיחה שהם חייבים סקורר ראשי לצד ברידג'ס. ועם סימונס וכל הבחירות הנ"ל, הם יוכלו לצרף כוכב שלישי לצד לאבין, ברידג'ס וקלקסטון (מיטשל?).

THJ עד כדי כך חשוב למאבס, לדעתך? הוא בעל המשכורת השלישית הכי גבוהה שם, ולפי חלק מהשמות שמדווח כי מתעניינים בהם (וויגינס למשל), נראה שהוא בהחלט מועמד להישלח בטרייד. קאפלה זה חתיכת שדרוג בסנטר לעונה וחצי הקרובות, עם כל הכבוד להצלחה המוקדמת של לייבלי הכחוש. האנטר זה כבר הימור, אבל מהסוג שהמאבס נהגו לקחת בעידן קיובאן. הוא מסוגל לשמור היטב על שחקנים בעמדות 3-4 ובכך להקל על לוקה.

לפי הדיווח על עניין של הרוקטס בבארנס, הם מעוניינים להוסיף קליעה מבחוץ. מסכים אבל שכבר עמוס אצלם בעמדה 4, עם איסון המבטיח שמגבה את ג'בארי.

אני חושב ש-THC הוא אנדרייטד
לא סגור מה הנטס רוצים לעשות באופן כללי, הם צריכים להחליט על כיוון לפני הכל, אבל החוזה של לאווין מזעזע
לייבלי לא כזה כחוש. אתה בטוח שקאפלה הוא שדרוג בהכרח על פניו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 7:34 am 
Hall of Famer

אם בפנטזיות טרייד עסקינן, אז מי שבאמת היתי רוצה שיוטרד הוא סטף קרי לקונטנדרית.
ואני אסביר - למי שמכיר את סטף קרי וראה אותו במאות משחקים, די ברור שהשנה יש ירידה (בעיניי אפילו חדה למדי). ועדיין, נדמה לי שהמניה שלו עדיין מאד גבוהה. או במילים אחרות, עבור הווריורס זה הזמן, אבל ממש זה הזמן. חצי שנה אחר כך, ויש מצב שהליגה תקלוט שזה לא זה.
בגדול, אני מעריץ גדול של סטף, אבל לא בהכרח של הווריורס, והייתי רוצה לראות אותו לוקח עוד אליפות. אני חושב על שתי קבוצות.

1. פילדלפיה, תמורת קומבינציה שתכלול בחירות דראפט, את האריס ו-או את מלטון. תראו, פילדלפיה רוצה אליפות כאן ועכשיו, וכשיש לך את אמביד, לסטף לא יהיה את הלחץ לקלוע את כל הנקודות, ויכול להתמקד בעשיית משחק, ובשלשות פנויות (כמו שהוא אמור לעשות בגילו), אמביד ומקסי יאפשרו לסטף לעשות את זה, והריווח של סטף יאפשר לשניים האלה להיות עוד יותר גדולים. זאת בהחלט יכולה להיות קבוצת אליפות. הווריורס ירוויחו שני שחקנים סבירים ובחירות דראפט שיעזרו להם בעתיד.
2. מינסוטה, במקום אחד הגבוהים. קשה לי להחליט איזה, אבל בגדול כל אחד משלושת הגבוהים יכול להתאים, כשלנאז ריד פשוט יצטרכו להוסיף יותר מאשר לקא״ט. אם הווריורס ישיגו את מקדניאלס בנוסף, זה יהיה שיחוק עצום, אבל. בטח זה יהיה קייל אנדרסון או מילטון, גם טוב. גם כאן, אני רואה את סטף נותן לשני הגבוהים הנותרים ולאנט, דברים דומים למה שהוא יכול לתת לאמביד ולמקסי. וגם כאן, הוא נותן להם סיכוי של ממש לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 4:04 pm 
Junior

לא משנה איזה favourable odds יביאו לי, ואפילו אם סכום ההימור הוא לא מכספי אלא מוענק לי לשם הבחירה אם להמר עליו או לא, אני בחיים לא אומר על טרייד של הווריורס על סטף (קולמען הגידור המינימלי, לפחות לא עד שיגיע לאותו שלב בשלהי הקריירה שבו הרוקטס העבירו את האקים).

אם כבר, חשבתי לשים פה רעיונות לטריידים על דריי ואחרים, אבל גם זה נראה לי בסבירות נמוכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 4:54 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אם בפנטזיות טרייד עסקינן, אז מי שבאמת היתי רוצה שיוטרד הוא סטף קרי לקונטנדרית.
ואני אסביר - למי שמכיר את סטף קרי וראה אותו במאות משחקים, די ברור שהשנה יש ירידה (בעיניי אפילו חדה למדי). ועדיין, נדמה לי שהמניה שלו עדיין מאד גבוהה. או במילים אחרות, עבור הווריורס זה הזמן, אבל ממש זה הזמן. חצי שנה אחר כך, ויש מצב שהליגה תקלוט שזה לא זה.
בגדול, אני מעריץ גדול של סטף, אבל לא בהכרח של הווריורס, והייתי רוצה לראות אותו לוקח עוד אליפות. אני חושב על שתי קבוצות.

1. פילדלפיה, תמורת קומבינציה שתכלול בחירות דראפט, את האריס ו-או את מלטון. תראו, פילדלפיה רוצה אליפות כאן ועכשיו, וכשיש לך את אמביד, לסטף לא יהיה את הלחץ לקלוע את כל הנקודות, ויכול להתמקד בעשיית משחק, ובשלשות פנויות (כמו שהוא אמור לעשות בגילו), אמביד ומקסי יאפשרו לסטף לעשות את זה, והריווח של סטף יאפשר לשניים האלה להיות עוד יותר גדולים. זאת בהחלט יכולה להיות קבוצת אליפות. הווריורס ירוויחו שני שחקנים סבירים ובחירות דראפט שיעזרו להם בעתיד.
2. מינסוטה, במקום אחד הגבוהים. קשה לי להחליט איזה, אבל בגדול כל אחד משלושת הגבוהים יכול להתאים, כשלנאז ריד פשוט יצטרכו להוסיף יותר מאשר לקא״ט. אם הווריורס ישיגו את מקדניאלס בנוסף, זה יהיה שיחוק עצום, אבל. בטח זה יהיה קייל אנדרסון או מילטון, גם טוב. גם כאן, אני רואה את סטף נותן לשני הגבוהים הנותרים ולאנט, דברים דומים למה שהוא יכול לתת לאמביד ולמקסי. וגם כאן, הוא נותן להם סיכוי של ממש לאליפות.

למה שהווריורס יעשו את זה? כטובה לסטף?
הבחירות של פילי הן לא משהו...
מיניסוטה בכלל לא רלוונטית - איך זה יעזור לווריורס לקבל את גובר? או אפילו את קא"ט או נאז ריד?

שאק אמר שחבל שפילי לא הלכו על פסקאל, שהם היו לוקחים אליפות איתו ויש בזה משהו.
הם צריכים כנראה שדרוג כי טוביאס טוב בעונה הסדירה (לפחות בהתקפה) אבל נוטה לצנוח בפלייאוף.
לא ברור לי מאיפה יגיע השדרוג של פילי אבל כרגע נראה שהם פשוט ממשיכים בשלהם, כמו שהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 6:21 pm 
Hall of Famer

אטט, כי האמת היא שגם סטף מתחיל להיות לא משהו ואני בטוח שהווריורס קולטים את זה. יש ארביטרג' בין הערך האמיתי שלו לערך שלו בשוק שלכאורה צריך לנצל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 6:57 pm 
Hall of Famer

לטרייד על סטף כסופרסטאר שסחב שושלת על גבו יש משמעויות מעבר לערך שלו בשוק.
השאלה איך הווריורס רוצים לנהוג בהקשר הזה.

בכל אופן, המחשבה מאחורי היא מעניינת, יפה ופרואקטיבית,
אבל אני לא חושב שההצעות הספציפיות שהצעת מתאימות לניצול הארביטרג'.

האם המשמעות מבחינתך היא שצריך לפרק ולבנות מחדש?
יש מגדל שלם שנבנה על סטף...
אני מתאר לעצמי שזה אומר לוותר פחות או יותר על כל הסגל,
מלבד אולי קומינגה, מודי והרוקי.
בלי סטף, אין לך יותר מדי מה לעשות עם וויגינס, קליי, לוני ודריימונד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 7:10 pm 
Hall of Famer

כן, אבל יש כמה דברים.
קודם כל קליי - יש כאן מצב מיוחד של חוזה נגמר ושאלה - האם קליי יסכים לוטרנס מינימום בשביל להישאר בקבוצה. סביר להניח שלא, אבל אני לא בטוח שהווריורס יציעו לו הרבה יותר אם בכלל. וטרן מינימום כמובן הוא שווה בקלות. יותר מכך, ספק.
גרין הוא גם מצב מיוחד של חוזה לא נגמר בכלל, בערך הרבה יותר גבוה מאשר ערכו האמיתי בשוק. הוא יוצר בעיה של ממש לווריורס בעיניי, למרות שברור שהם צריכים לנסות למצוא דרך להמיר את זה במשהו. אני פשוט לא חושב שיש הרבה קבוצות אם בכלל שיסכימו.
לוני לא יקר, ויכול להישאר על תקן ההאסלם של הקבוצה. לא רואה עם זה בעיה.
מודי בעיניי הוא שחקן בינוני, מה שסטריאני היה מכנה ״סקראב״ ולמען האמת יש כמוהו, מיליון בשקל.

מה שנשאר זה קומינגה, פודג׳מסקי וטרייס ג׳קסון דייויס (האחרונים אגב, הם שיחוקים יפים מאד של הווריורס בדראפט האחרון, חובה לציין). אז כאמור, הייתי משאיר את קליי על חוזה קטן מאד, את לוני שכבר יש לו חוזה קטן מאד, את קומינגה ושני הרוקיז וזהו. אבל דריימונד גם יישאר כי לא תהיה ברירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה