סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 3:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 8:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לוני כווטרן סטייל האסלם אני מבין (לא מכיר את לוני ואת היכולת שלו להיות מעין מאמן-שחקן).
מסכים, בגדול, לגבי עין הזעם
אבל למה שתרצה להשאיר את קליי?

אגב, אני מאמין שתהיה קבוצה שתרצה את גרין, לפחות בשלב מסוים בחוזה שלו.
אולי אפילו הקינגס שזקוקים להגנה בעמדה מספר 4.

כך או כך, זו נשמעת כמו בנייה מחדש (עם קצת נוסטלגיה וקושי לשחרר מהכוכבים של העבר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 9:31 pm 
Hall of Famer

למה שלא ארצה להשאיר קלעי נפלא שנתן 4 אליפויות לקבוצה בוטרנס מינימום? שאלה מצוינת באמת.
נו באמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 9:33 pm 
מנהל פורום

שג"ס יוותרו על סטף?
רק אם זו בקשה מפורשת ממנו, אחרת דינו כדין לארי בירד בסלטיקס או קובי בלייקרס
לא עושים דברים כאלה
הוא יותר חשוב מכל בניה מחדש שלא תהיה
הוא אלוהי המפרץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 19, 2024 9:59 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
למה שלא ארצה להשאיר קלעי נפלא שנתן 4 אליפויות לקבוצה בוטרנס מינימום? שאלה מצוינת באמת.
נו באמת

זה לא תרחיש ריאלי בעיניי שהוא יסכים לוטרנס מינימום
אז קשה לי להתייחס אליו ברצינות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 8:13 am 
Hall of Famer

כל קבוצה עם יומרות צריכה להתקשר לבלייזרס לגבי גרנט וברורגדן. שחקנים מצויינים.
מה שמצחיק ברוגדון (אחלה מוסר) מתאים בול לחזור למלווקי שתקועה עם שחקן זקן מעבר לשיא כעת שמעולם לא שמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 8:33 am 
מנהל פורום

בנתיים השניים שהזכרת אוספים עוד ועוד ניצחונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:56 am 
Junior

נורטון כתב:
1. פילדלפיה, תמורת קומבינציה שתכלול בחירות דראפט, את האריס ו-או את מלטון. תראו, פילדלפיה רוצה אליפות כאן ועכשיו, וכשיש לך את אמביד, לסטף לא יהיה את הלחץ לקלוע את כל הנקודות, ויכול להתמקד בעשיית משחק, ובשלשות פנויות (כמו שהוא אמור לעשות בגילו), אמביד ומקסי יאפשרו לסטף לעשות את זה, והריווח של סטף יאפשר לשניים האלה להיות עוד יותר גדולים. זאת בהחלט יכולה להיות קבוצת אליפות. הווריורס ירוויחו שני שחקנים סבירים ובחירות דראפט שיעזרו להם בעתיד.
2. מינסוטה, במקום אחד הגבוהים. קשה לי להחליט איזה, אבל בגדול כל אחד משלושת הגבוהים יכול להתאים, כשלנאז ריד פשוט יצטרכו להוסיף יותר מאשר לקא״ט. אם הווריורס ישיגו את מקדניאלס בנוסף, זה יהיה שיחוק עצום, אבל. בטח זה יהיה קייל אנדרסון או מילטון, גם טוב. גם כאן, אני רואה את סטף נותן לשני הגבוהים הנותרים ולאנט, דברים דומים למה שהוא יכול לתת לאמביד ולמקסי. וגם כאן, הוא נותן להם סיכוי של ממש לאליפות.

ושוב, הרעיון לכשעצמו מופרך ברמות, אבל אפילו אם הווריורס יהיו מוכנים לקבל הצעות על סטף, העלית פה שתי הצעות בלתי מתקבלות על הדעת. אין מצב שפילי מביאה את סטף לצד אמביד מבלי לוותר על מקסי (ויתור שבכל מקרה יהיה הגיוני עבורם הן מקצועית והן כלכלית). ולגבי מינסוטה, אשכרה "כל אחד משלושת הגבוהים יכול להתאים"?? נאז ריד, עם כל הכבוד, הוא פאקינג גבוה מחליף. מה זה גם אומר "להוסיף לו יותר מאשר לקאט"? הרי בחירות דראפט אי אפשר להוסיף, כולן בידי יוטה...
קייל אנדרסון הוא וטרן חסר משמעות לווריורס אם הם נפרדים מסטף, ואשכרה "בטח זה יהיה מילטון, גם טוב"?

דוגמה לטרייד אפשרי, שעדיין נראה לי בעייתי מכל בחינה, היא: גארלנד ואלן לווריורס תמורת סטף ולוני. הווריורס נבנים מחדש סביב גארלנד-פודזימסקי-קומינגה-אלן, ינסו להשיג סמול פורוורד בטריידים על וויגינס ודריימונד. הקאבס ינסו להשיג איזה רויס אוניל בטרייד על אוקורו או רוביו ומריל, ולהתמודד על אליפות עם חמישיית סטף-מיטשל-אוניל-מובלי-לוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:56 am 
Junior

uriel17 כתב:
שג"ס יוותרו על סטף?
רק אם זו בקשה מפורשת ממנו, אחרת דינו כדין לארי בירד בסלטיקס או קובי בלייקרס
לא עושים דברים כאלה
הוא יותר חשוב מכל בניה מחדש שלא תהיה
הוא אלוהי המפרץ

בדיוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:01 am 
Junior

satriani כתב:
מה שמצחיק ברוגדון (אחלה מוסר) מתאים בול לחזור למלווקי שתקועה עם שחקן זקן מעבר לשיא כעת שמעולם לא שמר

ובאופן מעניין, מדווח שגם מילווקי מביעה עניין בדז'ונטה, שהעונה מרוויח אפילו פחות מברוגדון.
הבעיה עם לצרף כל אחד מהם, היא זאת:

Since they are an over apron team, they are only able to take back 110% of the salary they are sending out, plus $0.

(נכתב כשניסיתי טרייד קונאטון-ברוגדון, רק בשביל לבדוק כמה בדיוק צריך לצרף למשכורת ה 9.4 מיליון בשביל לאזן את ה 22.5 מיליון של ברוגדון).

טרייד שכן עובד זה פורטיס וקונאטון תמורת ברוגדון (או דז'ונטה, לצורך העניין). אבל קשה לי להאמין שמילווקי תוותר על פורטיס תמורת ברוגדון. יבנו על קראודר ורובין לופז כמחליפים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:16 am 
מנהל פורום

אבל חוקי האפרון תקפים רק בעונה הבאה, להבנתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 1:06 pm 
Hall of Famer

https://youtu.be/kwGarH2JboU?si=bGHai0Wi_cFv6uS2
על הווריורס והחלטות רגשיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 1:46 pm 
מנהל פורום

הייתה שיחה מצוינת בין אותו לואו לביל סימונס, בפודקסט של לואו מאתמול בנושא הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 2:13 pm 
Hall of Famer

תמיד כיף לשמוע אותם אבל מצאתי את עצמי לא מסכים איתם לעתים קרובות ממה שהייתי מצפה.
למשל, להגיד שסיאקם לא יכול להיות השחקן מספר 2 בקבוצה אלופה אחרי שכבר שימש ברול הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 5:35 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
satriani כתב:

ובאופן מעניין, מדווח שגם מילווקי מביעה עניין בדז'ונטה, שהעונה מרוויח אפילו פחות מברוגדון.
הבעיה עם לצרף כל אחד מהם, היא זאת:

Since they are an over apron team, they are only able to take back 110% of the salary they are sending out, plus $0.

(נכתב כשניסיתי טרייד קונאטון-ברוגדון, רק בשביל לבדוק כמה בדיוק צריך לצרף למשכורת ה 9.4 מיליון בשביל לאזן את ה 22.5 מיליון של ברוגדון).

טרייד שכן עובד זה פורטיס וקונאטון תמורת ברוגדון (או דז'ונטה, לצורך העניין). אבל קשה לי להאמין שמילווקי תוותר על פורטיס תמורת ברוגדון. יבנו על קראודר ורובין לופז כמחליפים?

לא חושב שפורטלנד תחליף גרב בגרב. לדעתי השניים יועברו עבור בחירות או שחקנים צעירים.
למלווקי אין את זה ואם זה אני, אני cut your losses על לילארד, מעביר אותו דרך קבוצה שלישית (הרבה פחות קל מלפני כמה חודשים אחרי הירידה שלו והגיל שלו) עבור בחירות או צעירים ומנסה לעבות את הסגל עם נגיד ברוגדון ועוד משהו. ברוגדון יכול לתת סקורינג,שומר ומוסר מעולה. זה מה שיאניס צריך יותר מאשר סטפ בק שלשות ואחד שלא שומר ולא מוסר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:50 pm 
Hall of Famer

מילווקי נראים עד כדי כך רע?
הם במקום השלישי בליגה כרגע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 8:07 pm 
Hall of Famer

כמובן שלא צפיתי בהם הרבה אבל ממה שראיתי וקראתי הל נחלשו. הערך של לילארד רק יורד (הגיוני בגיל שלו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 8:47 pm 
Hall of Famer

מילווקי לא אמורים להתעניין בערך של לילארד
הדבר היחיד שאמור לעניין אותם הוא סיכויי האליפות שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 8:53 pm 
Senior

יש להם חולשה הגנתית מאוד בולטת בעמדות 1-3, אין להם כמעט עומק ולילארד נראה מעט מעבר לשיא, השילוב שלו עם יאניס לא נראה ששווה מעל סך החלקים בינתיים.

מצד שני גם סך החלקים הוא המון, לפחות התקפית, והם עושים תוצאות יפות למרות שמידלטון על הגבלת דקות רוב העונה וקראודר למשל פצוע כבר תקופה.
אני לא אוהב את המצ׳אפ שלהם מול בוסטון, די משוכנע שהם מפסידים להם ב5 משחקים, אבל כן הייתי לוקח אותם מול כל קבוצה אחרת במזרח. לילארד נותן להם קבלת החלטות קרת רוח בקלאץ׳, וזה היה חסר להם מאוד בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 9:41 pm 
Junior

uriel17 כתב:
אבל חוקי האפרון תקפים רק בעונה הבאה, להבנתי

לא יודע, אבל גם בלעדיהם, צריך קומבינציה של מחליפים משמעותיים לבאקס בשביל לצרף את ברוגדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:47 pm 
Junior

Att כתב:

מה הפואנטה? מדברים שם על כמה שהם גרועים העונה ועל הצורך שלהם לעשות שינויים משמעותיים. מזכיר שזו קבוצה שמאז תחילת העשור הנוכחי בחרה שלוש פעמים בלוטרי, החזיקה בחריגת טריידים משמעותית, אבל הטריידים הבולטים שלה היו עבור אוברה (תמורת אותה TPE), החזרת פייטון (תמורת ווייזמן אחרי שהמניה שלו כבר שקעה מדי) ופול תמורת פול.
ועדיין, טריידים על החוזים של פול וקליי לצד נכסים כמו קומינגה וחבילת בחירות, או אפילו טרייד על דריימונד, זה עדיין שמיים וארץ בהשוואה למכירת סטף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 10:49 pm 
מנהל פורום

דיווחים על קשיים במשא ומתן מול פול ג'ורג' שלא מוכן להיות חמוד כמו קאווי
פילי אורבת ומזילה ריר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:41 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:

מה הפואנטה? מדברים שם על כמה שהם גרועים העונה ועל הצורך שלהם לעשות שינויים משמעותיים. מזכיר שזו קבוצה שמאז תחילת העשור הנוכחי בחרה שלוש פעמים בלוטרי, החזיקה בחריגת טריידים משמעותית, אבל הטריידים הבולטים שלה היו עבור אוברה (תמורת אותה TPE), החזרת פייטון (תמורת ווייזמן אחרי שהמניה שלו כבר שקעה מדי) ופול תמורת פול.
ועדיין, טריידים על החוזים של פול וקליי לצד נכסים כמו קומינגה וחבילת בחירות, או אפילו טרייד על דריימונד, זה עדיין שמיים וארץ בהשוואה למכירת סטף.

פרקינס יושב שם ולא מבין על מה הם מדברים.
הם מדברים על שינויים קוסמטיים סביב סטף והוא רוצה לפרק את הכל
ובייחוד, הוא אומר, שההחלטות לא צריכות להיות רגשיות.

לווריורס יש כמה אפשרויות -
1. להמשיך כמו שהם, לשלם הרבה, לראות את השושלת לשעבר מושפלת מפעם לפעם ולקוות לאסוף משהו בדראפט שיעזור להם.
2. לעשות טריידים כדי לשפר דברים סביב סטף - לא סביר שיצליחו עם הנכסים שיש להם, שרובם בכלל שליליים.
3. לפרק הכל (אבל הכל)
4. לפרק אבל להיות נוסטלגיים ואולי להשאיר את קליי ואולי את לוני ואולי גם את גרין כי אין ברירה וכו'... (מה שנורטון מציע)

אפס רלוונטיות מבחינתי מתי בחרו בלוטרי בעבר וכו'. הפנים קדימה.

לא ראיתי את סטף יותר מדי לאחרונה. אם הוא אכן נחלש ועבר מסופרסטאר לדרגת כוכב, הווריורס צריכים לקבל החלטה עקרונית על עתידו ואיך הם מתכוונים לנהוג איתו ואז לשבת איתו לשיחה אישית
ולשמוע מה חשוב לו ומה הוא מעדיף - לפרוש במדי הווריורס או להתחרות על אליפויות נוספות בקבוצה אחרת.
בשלב הזה, אני אישית הייתי מעדיף לתת לסטף הזדמנות לזכות באליפויות במקום אחר, אבל זה כמובן תלוי (גם) בו.

אני נוטה לכיוון האופציה השלישית של פירוק הכל, אבל אני יכול להבין כל אפשרות (מלבד אולי האפשרות הרביעית. אם סטף הולך, גם קליי וגרין צריכים ללכת).
זה הרבה עניין של איך הם תופסים את המועדון ואת הערכים הארגוניים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 11:47 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
יש להם חולשה הגנתית מאוד בולטת בעמדות 1-3, אין להם כמעט עומק ולילארד נראה מעט מעבר לשיא, השילוב שלו עם יאניס לא נראה ששווה מעל סך החלקים בינתיים.

מצד שני גם סך החלקים הוא המון, לפחות התקפית, והם עושים תוצאות יפות למרות שמידלטון על הגבלת דקות רוב העונה וקראודר למשל פצוע כבר תקופה.
אני לא אוהב את המצ׳אפ שלהם מול בוסטון, די משוכנע שהם מפסידים להם ב5 משחקים, אבל כן הייתי לוקח אותם מול כל קבוצה אחרת במזרח. לילארד נותן להם קבלת החלטות קרת רוח בקלאץ׳, וזה היה חסר להם מאוד בשנתיים האחרונות.

תודה על השיתוף.
נשמע שהם צריכים את קארוסו או גארד הגנתי טוב אחר.
בכל מקרה, זה לא ברמה שמצריכה פירוק והרכבה מחדש, רגע אחרי שלילארד הגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:14 am 
Junior

אה, פרקינס אומר...אחד האידיוטים, לדעתי. כל הטיקט שלו בנוי על זה ששיחק לצד הטריו של הסלטיקס בתחילת הקריירה, קצת לברון בשלהי הקריירה, ובעיקר דוראנט באמצע הקריירה. אז הוא נהיה 'פרשן לענייני סופרסטארים'...זה, פלוס הטייקים הבוטים והבלתי מתנצלים שלו.

הוא אגב נשלח בטרייד מבוסטון, שכנראה השפיע מאוד על תפיסתו בעניין הנידון ובצדק, אבל עם כל הכבוד לחשיבות שהיתה לו במשך שלוש עונות+ של ריצות פלייאוף, שני גמרים ואליפות אחת, הוא עדיין היה ונותר רול פלייר, בעוד שסטף הוא שחקן הווריורס הטוב ביותר בכל הזמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:22 am 
Hall of Famer

אין לי עניין לדבר על פרקינס.
אני מסכים עם הטייק שלו במקרה הזה.

אבל שוב, מבין לגמרי גם התנהלות שונה מצד הווריורס.
יש כאן מקרה ייחודי של סופרסטאר, שעשה בשבילך את כל מה שרק אפשר
וכמובן אוהדים שקשורים אליו ורוצים בטובתו.

גם אם רוצים לקבל "החלטה עסקית", זה לא לגמרי ברור וחלק מה ההחלטה העסקית הטובה ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: