סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 3:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מת להעיף את דריימונד, אבל אין לו הרבה ערך בשוק (30 אחוז המשכורת בהערכה גסה)
אני מת להעיף את וויגינס, אבל גם הערך שלו בשוק שווה פחות המשכורת שלו (אולי 70 אחוז)
קליי ולוני בפחות מעשר מיליון לשנה לכל אחד זה משתלם עד הפרישה. ביותר מזה, לא
סטף... כרגע הערך שלו בשוק הוא לדעתי 120 אחוז ממה שהוא באמת שווה, וזה יהיה מטומטם לא לנצל את זה (מבחינה כדורסלנית טהורה, מבחינת המשמעות הרגשית לעיר ולקבוצה ואפילו למכירת חולצות, זה משהו אחר לחלוטין. אבל כדורסלנית באופן טהור הוא יביא ערך של דולר ורבע על הדולר)

זה הכל מתמטיקה פשוטה

זה הכל מתמטיקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 4:08 am 
Hall of Famer

אני חושב שזו יותר אסטרטגיה מסתם מתמטיקה פשוטה.
לא תמיד אתה תשאף לשלוח שחקן בטרייד אם הערך שלו בשוק גבוה יותר ב-20% מהערך האמיתי שלו.

הכל מתחיל מזה שהווריורס כבר לא קונטנדרית
ונראה שאין להם סיכוי ריאלי לחזור להיות קונטנדרית עם סטף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 5:49 am 
Hall of Famer

המממ. כן. אבל לא קשור לפה
נדמה לי שברור לכולם שהווריורס במצבם לא הולכים לשום מקום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 11:38 am 
Senior

B.Grant44 כתב:
אה, פרקינס אומר...אחד האידיוטים, לדעתי. כל הטיקט שלו בנוי על זה ששיחק לצד הטריו של הסלטיקס בתחילת הקריירה, קצת לברון בשלהי הקריירה, ובעיקר דוראנט באמצע הקריירה. אז הוא נהיה 'פרשן לענייני סופרסטארים'...זה, פלוס הטייקים הבוטים והבלתי מתנצלים שלו.

הוא אגב נשלח בטרייד מבוסטון, שכנראה השפיע מאוד על תפיסתו בעניין הנידון ובצדק, אבל עם כל הכבוד לחשיבות שהיתה לו במשך שלוש עונות+ של ריצות פלייאוף, שני גמרים ואליפות אחת, הוא עדיין היה ונותר רול פלייר, בעוד שסטף הוא שחקן הווריורס הטוב ביותר בכל הזמנים.

זאק לואו עצמו דיבר על השיחה הזו בדיוק ואמר שכמה דקות לפני שהמצלמות התחילו לרוץ פרקינס החליט שהוא יזרוק את הטייק הזה כדי לייצר שיחה על זה.
כלומר - אפילו פרק מבין שהוא בעיקר מייצר קליקבייטס וכותרות דרמטיות לשיחה, ולא בדיוק מאמין בטייק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:13 pm 
Junior

נורטון כתב:
סטף... כרגע הערך שלו בשוק הוא לדעתי 120 אחוז ממה שהוא באמת שווה, וזה יהיה מטומטם לא לנצל את זה (מבחינה כדורסלנית טהורה, מבחינת המשמעות הרגשית לעיר ולקבוצה ואפילו למכירת חולצות, זה משהו אחר לחלוטין. אבל כדורסלנית באופן טהור הוא יביא ערך של דולר ורבע על הדולר)

זה הכל מתמטיקה פשוטה

זה הכל מתמטיקה

מבין שככה החשיבה שלך עובדת, אבל זה ממש לא ככה. כי עם כל הכבוד לסטטס ולמבחן העין שמעידים על דעיכה מסוימת, אתה לא באמת יודע מה עומד מאחורי זה, אם יש איזושהי פציעה טורדנית או שזה באמת תלוי-גיל, אבל שכמו שאר הגדולים ביותר, סטף ינצל את הפגרה בשביל להבין איך לעשות התאמות למשחק שלו ויחזור טוב יותר.
דבר שני, יש את מה שנקרא ה gravitational impact של סטף, קבוצות עדיין נערכות במיוחד לשמירה עליו וזה משהו שכל הצוות המשלים אמור לנצל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:26 pm 
Junior

אני כבר כמה חודשים חושב שיש פער עצום במקרה של סטף, ונראה שזה מתחדד בחודשים האחרונים - מצד אחד סטף עדיין בכושר פסיכי, כנראה שהיום הוא עדיין טופ 5 בליגה, מצד שני לגולדן סטייט יש הר של בעיות שאומר שהם כבר לא יהיו קונטנדרים.
השאלה מה עושים עם סטף. מצד אחד אמרו קובי ובירד שפרשו בקבוצה שלהם, אבל אני חושב שבשנים האחרונות שניהם לא היו ברמה של סטף היום. בטרייד הנכון סטף יכול לקבל קבוצה ולקחת אותה לאליפות בתור פיינלס MVP. זה לא ring chasing כי הוא מגיע עם 4 אליפויות בעצמו, זה רק יכול להעצים את המורשת שלו אם ייקח עוד אחת, ובמקרה שלו זה לא סתם לקחת אלא להוביל קבוצה לאליפות.
לפני כמה חודשים חשבתי על אוקייסי, אבל שיי נותן עונה "טובה מדי". השאלה אם יש קבוצות אחרות, מהראש עולה לי מיניסוטה, אולי מיאמי או פילי (אבל בפילי הוא לא בטוח יהיה המוביל). אולי הפליקנס או סקרמנטו, לא בטוח שזה מספיק. כמובן שיש שאלה של האם יש את הנכסים המתאימים.

נשמע כמו תרחיש מופרע, אבל לראות את סטף בכושר הנוכחי שלו ואת גולדן סטייט 1.5 משחקים מאחורי הפליי אין זה כואב מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 2:02 pm 
Hall of Famer

יאללה, סטף למיאמי תמורת לאורי, דאנקן רובינסון והרוקי המגניב שלהם ג'אקז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 2:38 pm 
Junior

דניאל כתב:
השאלה מה עושים עם סטף. מצד אחד אמרו קובי ובירד שפרשו בקבוצה שלהם, אבל אני חושב שבשנים האחרונות שניהם לא היו ברמה של סטף היום. בטרייד הנכון סטף יכול לקבל קבוצה ולקחת אותה לאליפות בתור פיינלס MVP. זה לא ring chasing כי הוא מגיע עם 4 אליפויות בעצמו, זה רק יכול להעצים את המורשת שלו אם ייקח עוד אחת, ובמקרה שלו זה לא סתם לקחת אלא להוביל קבוצה לאליפות.

אתה מציג נימוקים סבירים לבקשת טרייד לגיטימית מצד סטף. אבל עד שזה לא קורה, הכדור בידיים של הווריורס, כשלפי הרציונל של נורטון, הם בהחלט צריכים לגלגל אותו ואת המניה הגבוהה של סטף הלאה.
אגב, לקובי ובירד אפשר להוסיף גם את דאנקן ונוביצקי.

לדעתי הווריורס רוצים שסטף, בדומה לכל הנ"ל, יהיה חלק בלעדי מהמורשת שלהם ומזוהה אך ורק איתם (כמובן שאם אחרי הפרישה שלו יחליט לעשות "ג'ורדן בוושינגטון", זה כבר לא בשליטתם...). אי אפשר גם להפריז בחשיבות של סטף למכירת כרטיסים, מרצ'נדייזינג וכל אלמנט שיווקי אחר. כשהוא ב"מוד מתנקש" הוא עדיין ההצגה הכי טובה בליגה, שלא לדבר על אימוני הזריקות שלו לפני כל משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 3:12 pm 
Junior

אני דווקא חושב שהווריירס רוצים למצב את עצמם כפרנצ'ייז יותר טוב ומתקדם מאחרים, ובמידה מסויימת להראות שהם גדולים משחקן כזה או אחר. גם אם סטף זה משהו אמוציונלי, אני חושב שאם מציעים להם חבילה שתאפשר להם לחזור להיות קונטנדרים יחסית מהר, טובת הפרנצ'ייז יכולה לגרום להם ללכת על זה.
הסתכלתי פעם כמה זמן לוקח לעשות ריבילד, ממצב של קונטנדרית למצב של קונדטרטית על בסיס שלד אחר לגמרי (לצורך העניין אני לא סופר את ג"ס שלא הייתה בפלייאוף ואז חזרה ולקחה אליפות, כי זו אותה הקבוצה שכבר לקחה אליפות). בדר"כ עשור זה טוב, איינג' עשה את זה בבוסטון (אבל לא לקח אליפות בסיבוב השני), הלייקס עשו את זה תוך קצת פחות מעשור אבל נהנו (מאד) מזה שלברון הגיע.
גולדן סטייט חשבו שהם יעשו את זה בלי ריבילד, חשבו שוייזמן וויגינס יכולים להיות הבסיס לקבוצת העתיד, עכשיו הם מבינים שלא. אם יש להם הזדמנות לבנות מהר, תוך 5-6 שנים, יכול להיות שזה יהיה פקטור בהחלטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 8:41 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
נורטון כתב:

זה הכל מתמטיקה פשוטה

זה הכל מתמטיקה

מבין שככה החשיבה שלך עובדת, אבל זה ממש לא ככה. כי עם כל הכבוד לסטטס ולמבחן העין שמעידים על דעיכה מסוימת, אתה לא באמת יודע מה עומד מאחורי זה, אם יש איזושהי פציעה טורדנית או שזה באמת תלוי-גיל, אבל שכמו שאר הגדולים ביותר, סטף ינצל את הפגרה בשביל להבין איך לעשות התאמות למשחק שלו ויחזור טוב יותר.
דבר שני, יש את מה שנקרא ה gravitational impact של סטף, קבוצות עדיין נערכות במיוחד לשמירה עליו וזה משהו שכל הצוות המשלים אמור לנצל.

הוא בן 36 כמעט. ההיגיון איתי כמו גם הצפייה בעשרות משחקי סטף כולל המגרש עצמו כבר עשור. כבר לפני שנתיים, כן, בעונת האליפות, התחילה ירידה מסוימת והיא מאד התעצמה השנה
בקיצור, תעשה לי טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 8:51 pm 
Hall of Famer

עשרות משחקי סטף כל עונה, למקרה שזה לא ברור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 10:07 pm 
Hall of Famer

אני התייחסתי למה שנורטון כותב כאן לגבי סטף כנתון.
ברגע שאתה עוקב כ"כ מקרוב אחרי קבוצה, שווה להתייחס לדעה שלך ברצינות ולא לבטל אותה
ולנורטון יש שנים של מעקב מקרוב אחרי סטף, כולל עליות וירידות.

זה כמו שמישהו כאן היה מספר לי על מיניסוטה לפני שנתיים
או אפילו OKC העונה (למרות שזה מקרה מורכב יותר כי החבר'ה צעירים).
ממש לראות משחקים + פרספקטיבה של זמן זה משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 10:20 pm 
Hall of Famer

בהחלט
אגב, מינסוטה אמנם קצת פחות, אבל בשנתיים האחרונות אני עוקב די מקרוב אחרי אוקייסי (נניח, עשרה משחקים בשנה). מאד מאד אוהב את הקבוצה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 10:44 pm 
Hall of Famer

אני כרגע במצב שבו אני צופה באדיקות בכל משחק של OKC.

עד הטרייד של גובר ותחלופת ההנהלה, הייתי שנה עם מיניסוטה ואז "פרשתי"
(אבל שמח מאוד בשביל הגרעין שהכרתי על ההצלחה העונה).
מקווה שכאן הרומן יתמשך מעבר.

מסכים איתך - OKC קבוצה ממש כייפית לצפייה.
אין משחק שבו הם לא נלחמים בשני הצדדים (גם כשהמשחק לא הולך לכיוון שלהם).
קבוצה מאוחדת, מקצועית, מאומנת ומתפתחת
ונראה שהם נהנים ביחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 10:51 pm 
Hall of Famer

בדיוק, כמו שאמרתי הם עושים לי דזה-וו לווריורס עונת 14 ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 10:52 pm 
Hall of Famer

הלוואי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 4:30 pm 
Junior

נורטון כתב:
B.Grant44 כתב:
נורטון כתב:
סטף... כרגע הערך שלו בשוק הוא לדעתי 120 אחוז ממה שהוא באמת שווה, וזה יהיה מטומטם לא לנצל את זה (מבחינה כדורסלנית טהורה, מבחינת המשמעות הרגשית לעיר ולקבוצה ואפילו למכירת חולצות, זה משהו אחר לחלוטין. [b]אבל כדורסלנית באופן טהור הוא יביא ערך של דולר ורבע על הדולר)

זה הכל מתמטיקה פשוטה

זה הכל מתמטיקה[/b]

הוא בן 36 כמעט. ההיגיון איתי כמו גם הצפייה בעשרות משחקי סטף כולל המגרש עצמו כבר עשור. כבר לפני שנתיים, כן, בעונת האליפות, התחילה ירידה מסוימת והיא מאד התעצמה השנה
בקיצור, תעשה לי טובה

רגע, רגע...אני תמיד מכבד את מי שמחווה כאן דעה על סמך מבחן העין שלו (כולל אותך, אטט, כשעקבת אחר מינסוטה עד לטרייד עבור גובר). אבל כשאתה (נורטון) כותב מה שכתבת בהדגשה שלי, אז תעשה אתה לי טובה (מה גם שכן התייחסתי למבחן העין, כלומר העין הסובייקטיבית שלך).

אפילו לא דיברנו על כך שבטריידים על סופרסטארים, נדיר שמתקבלת תמורה שווה במובן ה"כדורסלני באופן טהור". אפילו גובר לא החזיר תמורה שכזו, עם כל הכבוד ל-ואנדרבילט וביזלי (קסלר היה אז רוקי בלתי מוכח, שלא ניתן היה לצפות את התמורה המידית שלו).

כך שאני בכלל חולק על ההנחה שטרייד על סטף ישפר את הווריורס מידית על הפרקט. אפרופו גובר, אם הדברים האחרונים שלו על דריימונד נכונים (שהוא לא מסוגל או מעוניין להיות על הפרקט ללא סטף, לכן עשה לו מה שעשה בתקרית האחרונה ביניהם שגרמה להרחקתו), אז ברור שאי אפשר להעביר את סטף בלי להעביר גם את דריימונד בטרייד אחר. ואז הווריורס אולי ישתפרו בהתקפה נקודתית על המשבצת שלו, אבל יאבדו כ"כ הרבה משני צדי הפרקט עם אובדן סטף ודריימונד, שממש לא ברור לי איך ניתן לחרוץ ככה "מתמטית" שהם יהיו במקום טוב יותר מבחינת כדורסל בכאן ועכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 4:50 pm 
Sophomore

אני לא בטוח מה אפשר לקבל על סטף ומי מעונין בו (ברור שמעוניניים אבל לא חושב שיתנו המון) הוא שווה יותר מהערך האמיתי שלו בעיקר לגולדן ולא לקבוצות אחרות, ואם נותנים אותו זה בשביל לפרק הכל ולבנות מחדש, אני לא חושב שהתרומה שיקבלו שווה את הערך של לא לתת לו לסיים שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 6:04 pm 
Hall of Famer

אה? איפה כתבתי שהוא דולר ורבע על הדולר עכשיו? כשהצעתי את האריס ומלטון פלוס בחירות עליו, ברור שזה לא משפר את הווריורס היום, אבל בהנחה שהבחירות גבוהות (הם לא במקרה הזה, כי זאת קבוצת צמרת, אבל נניח שהבחירות הן של קבוצת תחתית כלשהי בטרייד משולש או משהו, כמו שאתה אוהב) - אז זה כן דולר ורבע על הד
הוא דולר ורבע על הדולר באופן כללי, וזה כולל בחירות דראפט ושאר מיני תופינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 6:18 pm 
Junior

נורטון כתב:
אה? איפה כתבתי שהוא דולר ורבע על הדולר עכשיו? כשהצעתי את האריס ומלטון פלוס בחירות עליו, ברור שזה לא משפר את הווריורס היום, אבל בהנחה שהבחירות גבוהות (הם לא במקרה הזה, כי זאת קבוצת צמרת, אבל נניח שהבחירות הן של קבוצת תחתית כלשהי בטרייד משולש או משהו, כמו שאתה אוהב) - אז זה כן דולר ורבע על הד
הוא דולר ורבע על הדולר באופן כללי, וזה כולל בחירות דראפט ושאר מיני תופינים.

אוקיי, כשאתה כותב "כדורסלנית באופן טהור", ההנחה שלי היא שאתה מדבר על התמורה שתגיע עבורו בדמות שחקני כדורסל כאן ועכשיו, כי באמת שלא מתכוון להיגרר לדיון נוסף על "תוחלת בחירות דראפט".

גם אם מקסי יגיע לקבוצה שלישית כמו הספרס, שיכולים להציע בחירות של עצמם ושל ההוקס, אני לא חושב שזו תמורה כזאת אטרקטיבית ובטח לא כזו שניתן לשווק לאוהדים כשעושים טרייד על השחקן הכי משמעותי לפרנצ'ייז אי פעם - כן, גם בהווה.

אה, ואתה בכלל לא הצעת את מקסי בעסקה, אז אני מניח שהבחירות של הסיקסרס אמורות להגיע לקבוצה שלישית שתביא לווריורס 2-3 שחקנים שערכם כיום עולה על זה של סטף? זה הכל היפותטי מאוד ועדיין אני מרשה לעצמי לומר, ממש לא, אלא אם תציג בפניי דוגמה קונקרטית עם היתכנות סבירה.

בקיצור, לא רואה את זה.
אגב, לרשימת הנימוקים נגד טרייד על סטף אפשר להוסיף: כל כוכב צעיר שיגיע אליהם בעתיד ירצה לרשת את מקומו בתור שחקן הפרנצ'ייז הגדול הבא של הווריורס. יש חשיבות גדולה למורשת, למשל הבחירה של באטלר לפני חמש שנים היתה במידה רבה בהשפעתו של ווייד והשבחים שבהם הפליג בטובת הפרנצ'ייז שגדל בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 6:55 pm 
Hall of Famer

אני לא אתה, ואני לא יודע לעשות טריידים משולשים ומרובעים, שבחיים לא יקרו, אני מצטער.
אני רק בטוח שסטף שווה היום (כלומר, ה perception של הקבוצות ושל הליגה על מי הוא סטף) יותר ממה שהוא שווה כדורסלנית. או במילים אחרות אם תיקח היום שחקן ברמה של סטף (נניח ד׳ארון פוקס), ותציע עליו טרייד תקבל פחות ממה שתקבל על סטף. זה כל מה שאני אומר.

הסיבות לנימוקים נגד הטרייד על סטף, הן לא כדורסלניות , כמו שכתבתי - הן עסקיות. יש מצב טוב מאד שסטף מביא לווריורס (קהל, מרצ׳נדייז וכו׳) יותר ממה שהוא שווה כדורסלנית, וזה בסדר.

ברמת הכדוררסל נטו, כלומר המשחק שמשוחק על המגרש. לא היום, אלא גם בחמש השנים הקרובות. טרייד על סטף יביא ערך גדול יותר (בתוחלת). מאשר להשאיר את סטף. כלומר, בטווח של 5-6 שנים, שזה הטווח המשמעותי לטרייד פחות או יותר, כולל בחירות הדראפט וכו׳. הקבוצה להערכתי תגביר את הסיכויים שלה לנצח נניח 280 משחקים בשש שנים, ולעלות x סיבובים יותר לפלייאוף, אם היא תעשה טרייד חכם על סטף, מאשר אם לא.

ולמקרה שזה לא ברור, אני חושב שטרייד (מאד מאד היפותטי) שיביא לקבוצה את האריס+מלטון (או שני שחקנים ברמתם, זה לא באמת משנה. בקבוצות תחתית יותר, אפשר לדבר על ברידג׳ס וקלקסטון או דג׳ונטה מורי וג׳יילן ג׳ונסון שזה בכלל יהיה שיחוק רציני)+ בחירת לוטרי או אפילו שתיים + בחירת סיבוב ראשון, הוא טרייד עם תוחלת ניצחון גבוהה יותר מאשר להשאיר את סטף. ואני אפילו לא בטוח שזה כל כך קרוב. ולו משום שאם השנה הוא כבר ירד ב 30% מיכולתו מתקופת השיא (להערכתי), אז חכה חכה לשנה הבאה. לאמור - לא כל אחד בעולם זה לברון, יש יותר וינס קרטרים או ג׳ייסון קידים מאשר לברונים. שזה אגב יפה מאד, כי בעיניי גם עוד שנתיים סטף יהיה ברמה של שחקן חמישייה בקבוצת אליפות (כמו שהיה קיד) אבל לא באמת כל כך הרבה מעבר לזה. וקיד באליפות של דאלאס, לא היה בתפקיד של נוביצקי, או אפילו ג׳ייסון טרי. כזכור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 7:07 pm 
Junior

נורטון כתב:
הסיבות לנימוקים נגד הטרייד על סטף, הן לא כדורסלניות , כמו שכתבתי - הן עסקיות. יש מצב טוב מאד שסטף מביא לווריורס (קהל, מרצ׳נדייז וכו׳) יותר ממה שהוא שווה כדורסלנית, וזה בסדר.

ברמת הכדוררסל נטו, כלומר המשחק שמשוחק על המגרש. לא היום, אלא גם בחמש השנים הקרובות. טרייד על סטף יביא ערך גדול יותר (בתוחלת). מאשר להשאיר את סטף. כלומר, בטווח של 5-6 שנים, שזה הטווח המשמעותי לטרייד פחות או יותר, כולל בחירות הדראפט וכו׳. הקבוצה להערכתי תגביר את הסיכויים שלה לנצח נניח 280 משחקים בשש שנים, ולעלות x סיבובים יותר לפלייאוף, אם היא תעשה טרייד חכם על סטף, מאשר אם לא.

ולמקרה שזה לא ברור, אני חושב שטרייד (מאד מאד היפותטי) שיביא לקבוצה את האריס+מלטון (או שני שחקנים ברמתם, זה לא באמת משנה. בקבוצות תחתית יותר, אפשר לדבר על ברידג׳ס וקלקסטון או דג׳ונטה מורי וג׳יילן ג׳ונסון שזה בכלל יהיה שיחוק רציני)+ בחירת לוטרי או אפילו שתיים + בחירת סיבוב ראשון, הוא טרייד עם תוחלת ניצחון גבוהה יותר מאשר להשאיר את סטף. ואני אפילו לא בטוח שזה כל כך קרוב. ולו משום שאם השנה הוא כבר ירד ב 30% מיכולתו מתקופת השיא (להערכתי), אז חכה חכה לשנה הבאה. לאמור - לא כל אחד בעולם זה לברון, יש יותר וינס קרטרים או ג׳ייסון קידים מאשר לברונים. שזה אגב יפה מאד, כי בעיניי גם עוד שנתיים סטף יהיה ברמה של שחקן חמישייה בקבוצת אליפות (כמו שהיה קיד) אבל לא באמת כל כך הרבה מעבר לזה. וקיד באליפות של דאלאס, לא היה בתפקיד של נוביצקי, או אפילו ג׳ייסון טרי. כזכור.

1. הבאתי גם נימוקי כדורסל נגד טרייד על סטף.
2. לא מסכים עם חישובי התוחלת שלך וכל ההערכות הספקולטיביות.
3. במשפט האחרון שהדגשתי הוספת עוד נימוק יפה נגד טרייד על סטף. הווריורס צריכים למצוא דרכים לבנות קבוצה לאליפות שבה התפקיד של סטף יהיה משני יותר, בהחלט. הדרך לשם לא תהיה פשוטה, אבל לא הייתי ממהר לקבוע שהיא בלתי אפשרית. מהלכי win-now על בסיס החוזים המסתיימים של קליי ופול, לצד מניות כמו קומינגה, בחירות עתידיות ואולי גם מודי, פלוס הסתמכות על שיפור מבפנים עם פודזימסקי וטרייס-דייויס. זאת הדרך, בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 7:13 pm 
Junior

נורטון כתב:
אני לא אתה, ואני לא יודע לעשות טריידים משולשים ומרובעים, שבחיים לא יקרו, אני מצטער.

לגבי העקיצה החביבה כאן, לצורך הדיון הנוכחי אין צורך לחשוב על טרייד שעשוי לקרות - כי אני בטוח לחלוטין, כאמור, שלעולם לא נראה טרייד על סטף כל עוד זה לא יקרה ביוזמתו - אלא פשוט להציג טרייד שיש לו *היתכנות תיאורטית* ובכך לגבות את הטענה שלך שכדאי לווריורס לסחור בסטף כאן ועכשיו, כי הם ייצאו מורווחים בטווח הרחוק.

עד כה הבאת את פילי ומינסוטה כקבוצות שאמורות ללכת על סטף. שתי ההצעות התבססו על בחירות. מזכיר שפילי חייבת לאוקלהומה בחירה מוגנת החל מדראפט 25 ועד לדראפט 28. כלומר, עד שלא תסדיר את החוב הזה מולה, היא מנועה מלסחור בבחירות עתידיות, למעט הבחירה בדראפט 29 (יש לה גם אופציית החלפה מול הקליפרס באותו דראפט, כל עוד הבחירה שהקליפרס יגרילו תהיה מחוץ לטופ 3, מה שהופך את הנכס הספציפי הזה לאטרקטיבי יותר ועדיין, זה נכס אחד בלבד).

מזכיר שמינסוטה חייבת ליוטה כל בחירה בשנה אי-זוגית של העשור הנוכחי, כלומר הבחירה הבאה שתוכל לסחור בה תהיה של דראפט 31.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 7:21 pm 
Hall of Famer

אז תוסיף למשוואה את הנטס ואטלנטה שהזכרתי וגם יוטה ויוסטון אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 8:05 pm 
Hall of Famer

ההצעות של נורטון אמנם לא היו טובות
אבל לא חסרות קבוצות שירצו את סטף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: