סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 3:12 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 8:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הנטס ואטלנטה הן יופי של הצעות
גם יוטה עם מרקאנן ואז קולינס או פונטקיו, פלוס בחירת דראפט אחת יכול להיות במקום.
גם יוסטון שבה בגדול , נדמה לי שכל מי שהוא לא שנגון, על המדף. יכול להיות במקום.

הסיבות שהזכרתי את פילי ואת מינסוטה, היא כי בא לי עוד אליפות לסטף. אבל אם גולדן סטייט רוצה למקסם ערך, ברור שהיא צריכה או לערב קבוצה שלישית (בשביל ערך לבחירות הדראפט) או לעשות טרייד עם קבוצות ברמה נמוכה יותר, כמו הנטס, אטלנטה, יוטה ויוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 10:24 pm 
Junior

נורטון כתב:
הנטס ואטלנטה הן יופי של הצעות
גם יוטה עם מרקאנן ואז קולינס או פונטקיו, פלוס בחירת דראפט אחת יכול להיות במקום.
גם יוסטון שבה בגדול , נדמה לי שכל מי שהוא לא שנגון, על המדף. יכול להיות במקום.

הסיבות שהזכרתי את פילי ואת מינסוטה, היא כי בא לי עוד אליפות לסטף. אבל אם גולדן סטייט רוצה למקסם ערך, ברור שהיא צריכה או לערב קבוצה שלישית (בשביל ערך לבחירות הדראפט) או לעשות טרייד עם קבוצות ברמה נמוכה יותר, כמו הנטס, אטלנטה, יוטה ויוסטון.

מצטער, אבל לא מבין איך סטף לאטלנטה זו יופי של הצעה.
אולי יעזור אם תפרט טיפה לגבי מי שאמור לעשות את הדרך ההפוכה - טריי? או שהרעיון (הגרוע) הוא לצוות אותו עם סטף?

למה שיוטה תוותר על מרקנן בטרייד עבור סטף? כל הרעיון בצירוף כוכב דועך כמוהו זה בשביל לעשות פוש מידי עם הבסיס שכבר יש לך ביד. טרייד עבור סטף אמור להתבסס על חבילת הבחירות המרובות שיש ליוטה (אתה בעצמך אמרת שחלק מהערך העודף עבור סטף יגיע מבחירות עתידיות ואטרקטיביות בעלות תוחלת מוצלחת).
ומבחינת הווריורס, אתה עוד מציע שהם יספגו את החוזה הגרוע של קולינס? אין מצב.

יוסטון תצטרך לבסס הצעה שלה על החוזה של ואן וליט, מן הסתם. תוכל לצרף אליו אחד מבין גרין/אמן. אולי להוסיף את ויטמור בשביל האקסטרה ואליו וגם את האופציות החלפה העתידיות מול הנטס. זו חבילה טובה בתרחיש הטיפוסי שבו הכוכב לוחץ לטרייד. עדיין לא רואה את הווריורס הולכים עליה מיוזמתם. יהפוך אותם מקבוצה שאומנם כרגע מדשדשת, אבל יש לה אפיק לבצע retooling ולנסות פוש אחרון בשלהי הקריירה של סטף, לגרסה של יוסטון הנוכחית (מינוס שנגון), עם קומינגה על המשבצת של ג'בארי.

טרייד עם הנטס יצטרך להתבסס על כך שהם יספגו גם את החוזה של וויגינס. בעצם, ככל שאני חושב על זה, נראה לי שזה יהיה תנאי לכל עסקה. הנטס יכולים לשלוח את דינווידי, אוניל (שני חוזים מסתיימים) וסימונס (חוזה מסתיים גדול בעונה הבאה), לצד מבחר בחירות של הסאנס והמאבס, תמורת וויגינס וסטף. זו עדיין חבילה חלשה מאוד מצד הווריורס, שההיגיון היחיד שיכול להצדיק אותה, זה שהם יעשו פאנט על העונה הנוכחית במטרה להעביר את הבחירה שחייבים לפורטלנד (דרך הסלטיקס) כבר בדראפט הקרוב והחלש, ואז לעשות עונת טנקינג במטרה לזכות בקופר פלאג. אולי אפילו טנקינג לשנתיים הבאות, בשביל למקסם סיכויים גם בשביל קאם בוזר בדראפט 26.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 10:25 pm 
Junior

Att כתב:
ההצעות של נורטון אמנם לא היו טובות
אבל לא חסרות קבוצות שירצו את סטף...

זה ברור. השאלה היא מה אותן קבוצות יוכלו לתת בתמורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 10:39 pm 
Hall of Famer

אותי פחות מעניין לעסוק בטריידים ספקולטיביים.
יותר מעניין מה הכיוון הכללי של הווריורס
ואיך הם מתכננים לחזור למאבקי האליפות.
אם הם יחליטו לפרק הכל ולשלוח החוצה את סטף, תימצא העסקה המתאימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 10:51 pm 
Hall of Famer

באטלנטה כתבתי, מורי וג'ונסוו

אבל כמו שאטט כתב, פחות מעניין אותי הטרייד עצמו. אפילו הרבה פחות מעניין. העיקרון פשוט - סטף שווה בשוק יותר משוויו ככדורסלן. וזה נכון להיום אבל לא בטוח שעוד שנה

אני מבין שאתה אוהב לדבר על פרטים של טריידים מחומשים ומרובעים , אבל זה לא הנושא ולא מה שאני מנסה להגיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:07 pm 
Senior

גם אם סטף שווה בשוק היום יותר מהערך האמיתי שלו, לג"ס יהיה קשה מאוד לקבל דולר ורבע על הדולר תמורתו, אפילו אם שמים בצד את הערך השיווקי העצום שלו שבגללו הם כנראה לא יעשו טרייד כזה אף פעם.

הרי אף קבוצה לא תשלם את המחיר של סטף בשחקנים קיימים (ג׳ונסון ומארי נגיד זה מאוד רחוק מזה), הקבוצות יצטרכו לשלם הרבה מאוד בנכסים היפותטיים, ואלה - הסיכוי שאי פעם יגיעו לערך שסטף יביא אפילו במה שנשאר לקריירה שלו, הוא נמוך מאוד.

אטט, אני חייב לומר שאני לא מבין מה הטעם לנהל איתך את הדיון הזה אם אתה עד כדי כך נמנע מלהציע משהו אפילו רבע קונקרטי וכל כך בורח ל'תימצא העסקה המתאימה'.
מה הנקודה שלך? אני שואל באמת, אני מרגיש שלא הצלחתי למצוא את השורה התחתונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:11 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
אטט, אני חייב לומר שאני לא מבין מה הטעם לנהל איתך את הדיון הזה אם אתה עד כדי כך נמנע מלהציע משהו אפילו רבע קונקרטי וכל כך בורח ל'תימצא העסקה המתאימה'.

השורה התחתונה היא שאסטרטגיה קודמת לטקטיקה.
אתה לא מחליט האם ללכת לבנייה מחדש בגלל מה שתוכל תיאורטית להשיג על סטף.
אתה מחליט ללכת לבנייה מחדש כאשר אתה מבין שאין לך אפשרות ריאלית להפוך את הקבוצה היקרה הזאת לקונטנדרית בשנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:12 pm 
Junior

נורטון כתב:
באטלנטה כתבתי, מורי וג'ונסוו

אבל כמו שאטט כתב, פחות מעניין אותי הטרייד עצמו. אפילו הרבה פחות מעניין. העיקרון פשוט - סטף שווה בשוק יותר משוויו ככדורסלן. וזה נכון להיום אבל לא בטוח שעוד שנה

אני מבין שאתה אוהב לדבר על פרטים של טריידים מחומשים ומרובעים , אבל זה לא הנושא ולא מה שאני מנסה להגיד

אני מבין שאתה אוהב לזרוק הצהרות באוויר - "סטף שווה 1.25 על הדולר" - ולא לגבות אותן בשד שנמצא בפרטים.
דווח לאחרונה שאטלנטה מחשיבה את ג'יילן ג'ונסון בתור האנטאצ'בל היחידי לצד טריי. לא מאמין שיוותרו עליו בשביל להרכיב ציוות מפוקפק של טריי-סטף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:13 pm 
Junior

stavs כתב:
גם אם סטף שווה בשוק היום יותר מהערך האמיתי שלו, לג"ס יהיה קשה מאוד לקבל דולר ורבע על הדולר תמורתו, אפילו אם שמים בצד את הערך השיווקי העצום שלו שבגללו הם כנראה לא יעשו טרייד כזה אף פעם.

הרי אף קבוצה לא תשלם את המחיר של סטף בשחקנים קיימים (ג׳ונסון ומארי נגיד זה מאוד רחוק מזה), הקבוצות יצטרכו לשלם הרבה מאוד בנכסים היפותטיים, ואלה - הסיכוי שאי פעם יגיעו לערך שסטף יביא אפילו במה שנשאר לקריירה שלו, הוא נמוך מאוד.

בדיוק.
שכל ישר, זה פשוט שכל ישר. עם כל הכבוד למתמטיקה (;

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:15 pm 
Junior

Att כתב:
אתה מחליט ללכת לבנייה מחדש כאשר אתה מבין שאין לך אפשרות ריאלית להפוך את הקבוצה היקרה הזאת לקונטנדרית בשנים הקרובות.

בנקודה הזאת אני מסכים עם אטט. רק שלא מסכים עם הקביעה הנחרצת שבמשפט האחרון.
יש לי תחושה שבאזור עונות 2010, 2011 היית כותב דברים דומים על הספרס ודאנקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:18 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:

זו הסתכלות מאוד צרה.
מה לגבי השחקנים שגולדן סטייט יקבלו פשוט כי יהיו מהקבוצות הגרועות בליגה
ותהיה להם בחירה גבוהה בכל אחד משלושת הדראפטים הקרובים?
אם תוסיף את זה לשחקנים צעירים מוכשרים ולבחירות הדראפט שיקבלו בטרייד,
אתה כנראה תגיע לתרומה הפוטנציאלית של סטף (שכרגע ממילא לא מובילה אותך לשום מקום) ויותר מזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:19 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:

בנקודה הזאת אני מסכים עם אטט. רק שלא מסכים עם הקביעה הנחרצת שבמשפט האחרון.
יש לי תחושה שבאזור עונות 2010, 2011 היית כותב דברים דומים על הספרס ודאנקן.

שמח שיש לך תחושה :)
לא קבעתי שום קביעה נחרצת במשפט האחרון לגבי הווריורס.
זה עקרון יותר מכל דבר אחר.

בנוגע לווריורס, כאמור, אני נוטה לסמוך על זה שנורטון מזהה מגמה אמיתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 1:14 am 
Hall of Famer

שוב, גרנט, אתה נכנס לפרטים ורזולוציות ולא מדבר לנושא.
אז לא ג׳יילן ג׳ונסון. שיהיה מורי + האנטר + אוקונגוו + בחירת דראפט ראשונה
אני טוען שהחבילה הזאת שווה יותר, הרבה יותר נצחונות בחמש השנים הבאות מאשר סטף קרי שווה. למעשה, אני טוען שהם שווים יותר נצחונות גם בשלוש השנים הבאות.
ןממה שאני רואה גם המשכורות די מסתדרות.

תן לי כל קבוצה בליגה, ואני בטוח שאפשר יהיה למצוא טרייד הגיוני שיהיה דולר ורבע על הדולר של סטף לשמונים אחוז מהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 1:28 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:

זו הצעה די גרועה :/
ג'יילן ג'ונסון, מוריי שאפשר להמיר לשלוש בחירות בצירוף קבוצה שלישית + בחירות נוספות
בטח אפשר להשיג יותר טוב אבל זה אחלה
אמן, ג'בארי ובחירות זה בסדר
זה באמת לא משנה כל עוד תגיע בסוף לערך של 6-7 בחירות.
נורטון, אתה נסחף לתוך העולם של גרנט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 4:00 am 
Sophomore

Att כתב:
stavs כתב:

פה ממש לא מסכים, אני חושב שניהול אידאלי זה להיות גמיש עם האסטרטגיה בהתאם למה שקורה ואפשר להשיג.
אם אתה מפרק הכל אתה מקריב משהו, וכדי לדעת אם להקריב את זה אתה צריך לדעת מה אתה מקבל, גם אני לא מת על דיוני טריידים היפותיתים, אבל בשביל הדיון של אם כדאי לתת את קארי צריך לדעת מה הוא בערך שווה. אלא אם כן אתה באחת נקודת הקיצון של קונטדרית או כלום, או נקודת הקיצון של נאמנות בכל מחיר לכוכב שהביא אליפויות, אז אתה מעונין לדעת מה הוא שווה כדי לקבל את ההחלטה.בעיני הוא לא שווה הרבה באופן יחסי וכך גם שאר ותיקי הווריורס, ואם יפרקו הכל זה לא יתן להם לדעתי נקודת פתיחה מבטיחה בהרבה מאשר לשחוק את הנכסים, אז כבר הייתי ממשיך ומקווה לעוד איזה ריצה או שתיים חביבות בפליאוף, ועוד יכולת מלהיבה של קארי וקלי אחרי שכולם יספידו אותם, גם אם כבר לא יהיו כאלה טובים ולא יתקרבו לקונטנדריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:36 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
Att כתב:
stavs כתב:

פה ממש לא מסכים, אני חושב שניהול אידאלי זה להיות גמיש עם האסטרטגיה בהתאם למה שקורה ואפשר להשיג.
אם אתה מפרק הכל אתה מקריב משהו, וכדי לדעת אם להקריב את זה אתה צריך לדעת מה אתה מקבל, גם אני לא מת על דיוני טריידים היפותיתים, אבל בשביל הדיון של אם כדאי לתת את קארי צריך לדעת מה הוא בערך שווה. אלא אם כן אתה באחת נקודת הקיצון של קונטדרית או כלום, או נקודת הקיצון של נאמנות בכל מחיר לכוכב שהביא אליפויות, אז אתה מעונין לדעת מה הוא שווה כדי לקבל את ההחלטה.בעיני הוא לא שווה הרבה באופן יחסי וכך גם שאר ותיקי הווריורס, ואם יפרקו הכל זה לא יתן להם לדעתי נקודת פתיחה מבטיחה בהרבה מאשר לשחוק את הנכסים, אז כבר הייתי ממשיך ומקווה לעוד איזה ריצה או שתיים חביבות בפליאוף, ועוד יכולת מלהיבה של קארי וקלי אחרי שכולם יספידו אותם, גם אם כבר לא יהיו כאלה טובים ולא יתקרבו לקונטנדריות.

אם אתה ג"ס, ברור שתלך ותבחן את זה במציאות ותראה לאחר שתקבל הצעות האם זו אכן הדרך שבו אתה רוצה ללכת,
אבל זו לא תעלומה גדולה בעיניי לדעת מה קארי שווה.

תסתכל מה הטווח שקבוצות קיבלו עבור כוכבים בשנים האחרונות. עברו לא מעט כאלו.
אוף דה טופ אוף מיי הד (בטח יש עוד) - הארדן, דוראנט, גובר, מיטצ'ל, פול ג'ורג'. אפילו שחקנים שהם לא כוכבים אבל שחקנים טובים מאוד כמו ווייט/מארי.
תכין רשימה, תעשה מיצוע ותקרב לערך היחסי של קארי ביחס אליהם.

בלי לעשות בדיקה מסודרת, אני מעריך שהטווח הוא של שחקנים + בחירות
שהערך הכללי שלהם הוא של 4-7 בחירות בחירות סיבוב ראשון, סביר להניח יותר קרוב לחלק העליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:51 am 
Sophomore

האמת שאם אתה ג"ס אתה לא תבחן את זה על פי ההצעות, כי זה יהיה חוסר כבוד לקארי וכבר יהיה קשה לחזור אחורה מזה. אז צריך להחליט על פי מה שמעריכים שיקבלו.
וזהו שבעיני יקבלו עליו פחות ממה שהכוכבים האחרים, כי הוא בן 36 כמעט אולי עוד שנתיים גמור, יהיה לך איזה שנה וחצי איתו, זה מצמצם יותר את הקבוצות שירצו אותו לרק כאלה שרוצים לנסות להקפיץ את הרמה עכשיו לשנתיים האלה בלבד, אז לא חושב שתקבל עליו כמו גובר לא משנה כמה קרי נחשב ברגע זה לשחקן יותר טוב. בנוסף הקבוצות שירצו אותו יהיה להם פחות נכסים טובים לעתיד כמו בחירות גבוהות שזה מה שגולדן רוצים אם יפרקו הכל, לדעתי יתנו עליו איזה 3 בחירות סיבוב ראשון בינוניות + שחקן בינוני פלוס. יחד עם זאת הוא שחקן שמאוד קשה להעריך בעיני כמה יתנו צריך באמת להכנס למי יכול להיות מעונין ומה ירצו לתת, גם יש לו ערך שיווקי טוב שקשה לאמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 11:21 am 
Junior

נורטון כתב:
אני טוען שהחבילה הזאת שווה יותר, הרבה יותר נצחונות בחמש השנים הבאות מאשר סטף קרי שווה. למעשה, אני טוען שהם שווים יותר נצחונות גם בשלוש השנים הבאות.
ןממה שאני רואה גם המשכורות די מסתדרות.

תן לי כל קבוצה בליגה, ואני בטוח שאפשר יהיה למצוא טרייד הגיוני שיהיה דולר ורבע על הדולר של סטף לשמונים אחוז מהן.

דבר ראשון, בתגובות הראשונות שלי ועוד איך דיברתי לנושא, קודם כל הבהרתי למה בעיניי טרייד על סטף זה מהלך שבחיים לא ייצא לפועל, אלא אם ביוזמתו.
אחר כך התייחסתי לאימפקט המקצועי שעדיין יש לו, ושלכן להערכתי, ההנחה שלך שהוא יחזיר ערך עודף פשוט אינה נכונה.

שנית, אתה זה שנכנסת לפרטים מיוזמתך, עם הדוגמאות להצעות אפשריות מפילי ומינסוטה.
בכל אופן, גם אחרים כאן עונים לך שאלו הצעות ממש לא משהו, בטח לא כאלה שמצדיקות טרייד על השחקן הכי משמעותי בתולדות הפרנצ'ייז, על חשבון האלטרנטיבה של להעביר יחד איתו את שנות דמדומי הקריירה ועל הדרך לקצור מה שניתן לקצור מכך (למשל, פיתוח מוצלח של פודזימסקי וג'קסון-דייויס, שכל עונה ייאבקו על הפליי-אין אם לא למעלה מכך, במקום שישחקו בקבוצות טנקינג).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 11:31 am 
Junior

Att כתב:
אבל זו לא תעלומה גדולה בעיניי לדעת מה קארי שווה.

תסתכל מה הטווח שקבוצות קיבלו עבור כוכבים בשנים האחרונות. עברו לא מעט כאלו.
אוף דה טופ אוף מיי הד (בטח יש עוד) - הארדן, דוראנט, גובר, מיטצ'ל, פול ג'ורג'. אפילו שחקנים שהם לא כוכבים אבל שחקנים טובים מאוד כמו ווייט/מארי.
תכין רשימה, תעשה מיצוע ותקרב לערך היחסי של קארי ביחס אליהם.

בלי לעשות בדיקה מסודרת, אני מעריך שהטווח הוא של שחקנים + בחירות
שהערך הכללי שלהם הוא של 4-7 בחירות בחירות סיבוב ראשון, סביר להניח יותר קרוב לחלק העליון.

לדעתי מיטשל וג'ורג' לא שייכים לרשימה. מיטשל הועבר בטרייד בגיל 25, עדיין לפני שיא הקריירה שלו, כשהוא חתום במינימום לשלוש עונות.
ג'ורג' הועבר בגיל 29, שנה לאחר שחתם על חוזה חדש. וכמו שביל סימונס תמיד מדגיש, הקליפרס אומנם עשו עליו אוברפיי, אבל הם בעצם השיגו גם אותו וגם את קוואי כתוצאה מכך, זה משהו שצריך לקחת בחשבון של שקלול העלות-רווח.

לעומת זאת, סטף בן 36 וחתום על עוד 114 מיליון לשנתיים הבאות. בהחלט יתכן שיפרוש אחריהן וגם אם לא, לא הייתי בונה על הנחת-כוכב אלא אם אני הווריורס עצמם.
הקבוצות שיביעו בו עניין, בהנחה התיאורטית שהווריורס יקבלו שיחות חשאיות עליו, יהיו כאלה שמאמינות שיש להן חלון של שנתיים להתמודדות על אליפות. מיאמי ופילי הן החשודות המידיות כמובן.

מצד שני, אי אפשר לגמרי לשלול עניין מצד קבוצות משווקים בינוניים, מטעמים שיווקיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 11:33 am 
Junior

kakon3 כתב:
האמת שאם אתה ג"ס אתה לא תבחן את זה על פי ההצעות, כי זה יהיה חוסר כבוד לקארי וכבר יהיה קשה לחזור אחורה מזה. אז צריך להחליט על פי מה שמעריכים שיקבלו.
וזהו שבעיני יקבלו עליו פחות ממה שהכוכבים האחרים, כי הוא בן 36 כמעט אולי עוד שנתיים גמור, יהיה לך איזה שנה וחצי איתו, זה מצמצם יותר את הקבוצות שירצו אותו לרק כאלה שרוצים לנסות להקפיץ את הרמה עכשיו לשנתיים האלה בלבד, אז לא חושב שתקבל עליו כמו גובר לא משנה כמה קרי נחשב ברגע זה לשחקן יותר טוב. בנוסף הקבוצות שירצו אותו יהיה להם פחות נכסים טובים לעתיד כמו בחירות גבוהות שזה מה שגולדן רוצים אם יפרקו הכל, לדעתי יתנו עליו איזה 3 בחירות סיבוב ראשון בינוניות + שחקן בינוני פלוס. יחד עם זאת הוא שחקן שמאוד קשה להעריך בעיני כמה יתנו צריך באמת להכנס למי יכול להיות מעונין ומה ירצו לתת, גם יש לו ערך שיווקי טוב שקשה לאמוד.

עכשיו רואה שכתבנו אותו דבר בערך (:
אני מאמין גם שהווריורס יאפשרו לסטף לספק להם רשימה של יעדים מועדפים ויפעלו לפיה.
בכל אופן, זה לגמרי היפותטי ובלתי ריאלי בעליל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:23 pm 
Junior

רוזייר במיאמי תמורת לאורי ובחירת סיבוב ראשון. טרייד טוב למיאמי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:30 pm 
Hall of Famer

על פניו, כן, משפר את יכולת הסקורינג של הקבוצה. שני דברים שבכל זאת מעוררים אצלי חשש.
הוא לא רכז. מיאמי איבדה את הרכז הטבעי היחיד שלה בסגל.
לפי מה שאני זוכר, הוא לא ממש שומר טוב והוא לא ממש חומר של ה - heat culture, כך שיכולות להיות בעיות הסתגלות.
אני בכלל לא בטוח שהוא הולך לתפוס מקום בחמישיה על חשבון האקז.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:36 pm 
מנהל פורום

שמעתי את בובי מרקס אומר אצל ז'ק לואו שרויזיר תפור על היט קולטר
הרמתי גם אני גבה כי אני זוכר אותו ממותג כמגן לא טוב עם בחירת זריקות מפוקפקת
הטרייד טוב גם לרוייזיר ששכח מה זה לשחק כדי לנצח, רוייזיר עם חוזה נוח יחסית 25 בעונה הבאה 26.5 אופציית קבוצה בעונה שאחר כך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:45 pm 
Junior

רוז'ייר דווקא שומר טוב בפוינט אוף אטאק, בטח שיותר מלאורי בגילו הנוכחי או מהירו, הבעיה היא שאינו סוויצ'אבילי כמו לאורי הפיטבול.
לדעתי יש למיאמי מספיק פליימייקינג בין באטלר, באם והירו, בשביל לא להזדקק לרכז טבעי. ורוז'ייר בכל זאת נתן העונה 6.6 אסיסטים למשחק, 7.3 במשחקים ללא לאמלו.

מיאמי גם מרוויחה חריגת טריידים בסך 6.4 מיליון מהטרייד הזה, שאפשר להתאים אליה שחקנים כמו אוטו פורטר, ג'בון קרטר, ג'יילן מקדניאלס, דווייט פאוול, דראמונד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:50 pm 
Hall of Famer

מה גם שלאורי כבר מזמן עגלה שאין דברים כאלה.

ומה באמת קורה עם אוטו פורטר? לקח אליפות עם הווריורס, ומאז נדמה לי שכמעט ולא שיחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: