סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 11:17 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לדעתי יביאו 3 זרים במקום הנקינס .קרינגטון שהופך לישראלים אבל בעמדה אחרת ולאמאר .אולי יעשו שינוי קל בסגל הישראלי .ננו גינצבורג פנוי בקיץ ולדעתי שווה לנסות להחתים אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 12:09 pm 
Freshman

ננו גינזבורג חתם ביפן ויהיה המאמן הישראלי השני שיאמן שם בעונה הבאה לצידו של מודי מאור.
נועם דוברת יישאר פה, ואני אישית מעדיף אותו על פני כל אופציה אחרת שעלתה כאן.
לאור האזרחות של קרינגטון, גם בתרחיש שספידי נשאר עוד עונה אפשר להנחית שחקן-על שהוא גם מוביל כדור וגם סקורר, ולחלק את הדקות בצורה חכמה (בטח אם משחקים ביורוקאפ ויהיה צורך בחלוקת עומסים).
במצב הזה ובתרחיש אופטימי בו קבוצת יורוליג לא תשלם על הביי אאוט של רנדולף, הפועל יכולה להעמיד לכל משחק ליגה את השחקנים הבאים:
דוברת
ספידי
שחקן-על
קרינגטון
רנדולף

ועדיין יש עוד שני זרים לרשום בעמדות הפנים ועוד לפני שהזכרתי את שאר השחקנים הישראלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 3:00 pm 
Freshman

לגבי דברת, כמו שכתבתי קודם, יש פה את העניין הרגשי - של שחקן מוכשר שעבר פציעה קשה
וכן מראה סימנים חיוביים ראשוניים של חזרה מפציעה. משהו שאכן משמח לראות.
יחד עם זאת, השאלה עם השחקן במצבו הנוכחי, בשל לשחק ברמה שירושלים שואפת וגם יכול לתת את התפוקה שמצופה מגארד ישראלי בכיר,
או שמה שטוב עבורו וגם עבור הקבוצה זה עונת חזרה/הסתגלות, בקבוצה בדרג ביניים.

לגבי השאלה, תמיד אפשר למצוא פתרון יצירתי, כמו חוזה משודרג ל3 עונות, שעונה ראשונה מתוכן בהשאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 3:11 pm 
מנהל פורום

כמו שאלבה עשו עם בלאט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 5:04 pm 
Freshman

אין שום סיבה בעולם להשאיל את נועם דברת, מקצועית נטו.
נועם דברת הוא שחקן בשל בערך מגיל 17.5, הפועל החתימה אותו לפני כמה שנים בחוזה ארוך טווח וחיכתה בשבילו את כל הזמן ההחלמה מסיבה מסוימת. אנשים אולי לא זוכרים, אבל מדובר באחד הפרוספקטים הגדולים של הכדורסל הישראלי.
לא חושב שמישהו ציפה לקבל ממנו תפוקה משמעותית השנה לאור החזרה מהפציעה הקשה, והיכולת שלו (למרות החלודה הלגטימית) היא מעל ומעבר לכל הציפיות.
נועם דברת הוא שחקן מעולה, אחד הכשרונות הגדולים של הכדורסל הישראלי, וכזה שכבר צבר פה בזירה המקומית קילומטראז מרשים ביותר, והוא מאז ומתמיד משחק עם ארשת ביטחון של שחקן בן 33. עם כל האהבה לנועם יעקב, בשלב הזה של הקריירה אני לוקח עליו את נועם דברת בלי לחשוב פעמיים, ובאופן אישי אני מעדיף את דברת גם על פני תמיר בלאט, בטח אם שומרים על השלד הקיים של רכזים גבוהים עם סייז שיכולים לעשות הגנה (ים מדר לא יגיע לפה אז אפשר להתקדם), ואני גם חושב שהתקרה שלו גבוהה בהרבה משל תמיר.
מעבר לזה, בקיץ הקרוב נועם יוכל לחזור לעצמו ולהסיר את החלודה, ובשנה הבאה להיות משמעותי כמו שציפו ממנו ולהזכיר לכולם שאת הכישרון שיש לו יש למעט מאוד כדורסלנים ישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 5:50 pm 
מנהל פורום

אני גם חושב
הוא בשל להיות שחקן רוטציה בכיר בהפועל
מקווה שהמאמן הבא יאמין בו, בסוף מאמן יכול להחריב או לבנות שחקן דרך הרוטציה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 8:21 pm 
Sophomore

אתם מסתכלים על זה הפוך כשמתחילים לספור קודם איזה זרים תביאו ומתעלמים ממי שכבר חתום... לא תהיה פה קבוצה של 12-14 שחקנים בכירים (ואם כן אוי ואבוי לנו...).

הייתי מתחיל קודם כל במחשבה על איזה גודל וסוג של סגל רוצים לבנות. אני הייתי בונה -
- סגל של 11 שחקנים בכירים. 10 שחקנים בכירים באמת ועוד אחד לה-level שהיה נחשב אצלנו בכיר עד לפני אדלסון (קטגוריה שאני שם בה שחקנים כמו אורקו, בלייזר, צאצא).
- "רק" 5 זרים לצד 6 ישראלים (כשאחד מהם מקטגוריית אורקו/צאצא/בלייזר) ואז חוסך לנו את כל דילמות הרישומים והציוותים, עדיין מקבל סגל סופר רחב, ובנוסף נשאר פתוח מאד להרחבות עם זר שישי במהלך העונה כי יש רק 5 זרים...
- הייתי מתעדף כמה שיותר המשכיות לשלד המרכזי. בסוף יש פה קבוצה מוצלחת ורוצים להפוך אותה לפרויקט ולא לבנות כל פעם מחדש.

אז הייתי מתחיל להציב את החלקים שכבר ידועים בוודאות או בסבירות גבוהה -
- ישראלים - יש את דברת, קרינגטון, זוסמן, לוי בטוחים ואת צאצא שגם בחוזה ארוך (על תפקיד הישראלי ה-11 מבחינתי).
- זרים - יש את ספידי, רנדולף, וג'ונסון בטוחים (לדעתי לפחות).

מה שאומר שכל מה שנשאר לבחור כדי לסגור את הקבוצה (אם אדלסון רוצה להתפרע פה זה המקום..) -
- 1 ישראלי - החלום זה סורקין או מדר ואז צאצא אכן על עמדת השחקן ה-11. אם לא אז הייתי מתפשר טיפה על המודל ומשאיר את אורקו לצד צאצא (כלומר שניהם שחקנים 10-11).
- 2 זרים - אחד סנטר תותח על ואחד קומבו 1-2 גם כן תותח על.

ככה נקבל קבוצה סופר מוכשרת, עמוקה, מאוזנת ופתוחה להרחבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 8:55 pm 
Hall of Famer

למה שלא תהיה קבוצה של 12-14 שחקנים "בכירים"?
ירושלים לא התחילה את העונה הנוכחית עם 7 זרים ו-5 ישראלים?
כמה שחקנים יש כעת בירושלים? ומה ההבדל לעומת השנה הבאה?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 8:59 pm 
מנהל פורום

בכירים זה בא צפייה לדקות משחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 9:16 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
למה שלא תהיה קבוצה של 12-14 שחקנים "בכירים"?
ירושלים לא התחילה את העונה הנוכחית עם 7 זרים ו-5 ישראלים?
כמה שחקנים יש כעת בירושלים? ומה ההבדל לעומת השנה הבאה?

וזה יצא המון בעיות. יש יאמרו שזה לרגע אחד לא באמת עבד. יותר טריידאוף תמידי בין לזרוק משחקים כדי לתת לכל מיני זרים להירשם או ששחקנים פשוט נמחקים מהרוטציה… השנה הרבה אם נרצה באמת ללכת במקום ראשון ויתרון ביתיות ולא סתם לעקוף בגביע נצטרך לשמור על יציבות במהלך העונה. אותו כנ״ל באירופה שם כמה הפסדים קטנים מכריעים מיקום ואת מי תפגוש…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 9:33 pm 
Freshman

אם הולכים ליורוקאפ אתה חייב סגל של 12 שחקנים בכירים ולפחות 7 זרים. בטח אם ג'ונסון נשאר (ואני שותף למחשבה שהוא יישאר) ובגילו המופלג אי אפשר לשחוק אותו ולצפות ממנו לתפוקה אופטימלית. כנ"ל לגבי שאר השחקנים, ביורוקאפ יש הרבה יותר משחקים ממה שהתרגלנו בשנים האחרונות, יהיה צורך בסגל רחב של 12 שחקנים בכירים וחלוקת רוטציה בהתאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 12:54 am 
Sophomore

הקבוצות שהרכיבו כאן ראויות אם מסתכלים שחקן, שחקן, ובלי לבחון מה הפילוסופיה של המאמן הבא.
אבל אנשים העלו כאן בעבר את השאלה של מאמן שנכנס לקבוצה שאת רובה לא הוא הרכיב.
עוד לא היה מקרה של הצלחה בעניין הזה בירושלים,
אם נקח נניח את המקרים בהם המאמן לפחות קיבל קבוצה במצב טוב,
אז יש את קציקאריס ואת קנזצוריס, ושניהם סיימו בחוץ אחרי פחות מחצי עונה.
צריך לראות אם זה לא מוטיב חוזר, כי אז, יהיה צורך לתת למאמן הנכנס לבחור לפחות חלק מהשחקנים.
במקרה כזה המועמדים הטבעיים ללכת יהיו ספידי, רנדולף ואורקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 2:25 am 
Junior

גמליאל כתב:
אתם מסתכלים על זה הפוך כשמתחילים לספור קודם איזה זרים תביאו ומתעלמים ממי שכבר חתום... לא תהיה פה קבוצה של 12-14 שחקנים בכירים (ואם כן אוי ואבוי לנו...).

הייתי מתחיל קודם כל במחשבה על איזה גודל וסוג של סגל רוצים לבנות. אני הייתי בונה -
- סגל של 11 שחקנים בכירים. 10 שחקנים בכירים באמת ועוד אחד לה-level שהיה נחשב אצלנו בכיר עד לפני אדלסון (קטגוריה שאני שם בה שחקנים כמו אורקו, בלייזר, צאצא).
- "רק" 5 זרים לצד 6 ישראלים (כשאחד מהם מקטגוריית אורקו/צאצא/בלייזר) ואז חוסך לנו את כל דילמות הרישומים והציוותים, עדיין מקבל סגל סופר רחב, ובנוסף נשאר פתוח מאד להרחבות עם זר שישי במהלך העונה כי יש רק 5 זרים...
- הייתי מתעדף כמה שיותר המשכיות לשלד המרכזי. בסוף יש פה קבוצה מוצלחת ורוצים להפוך אותה לפרויקט ולא לבנות כל פעם מחדש.

- ישראלים - יש את דברת, קרינגטון, זוסמן, לוי בטוחים ואת צאצא שגם בחוזה ארוך (על תפקיד הישראלי ה-11 מבחינתי).

מה שאומר שכל מה שנשאר לבחור כדי לסגור את הקבוצה (אם אדלסון רוצה להתפרע פה זה המקום..) -
- 1 ישראלי - החלום זה סורקין או מדר ואז צאצא אכן על עמדת השחקן ה-11. אם לא אז הייתי מתפשר טיפה על המודל ומשאיר את אורקו לצד צאצא (כלומר שניהם שחקנים 10-11).

מי בדיוק הסנטר המחליף כאן? צאצא שהוא השחקן ה 11 לשיטתך? ממה שראינו ממנו עד הפציעה, אני די בטוח שזה לא מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2024 12:59 pm 
Sophomore

מנחם כתב:
גמליאל כתב:

מי בדיוק הסנטר המחליף כאן? צאצא שהוא השחקן ה 11 לשיטתך? ממה שראינו ממנו עד הפציעה, אני די בטוח שזה לא מספיק.

זאת אכן נקודת התורפה בסגל. מצד שני צריך לשאול מה כן התפקיד של צאצא כי אם הוא לא יכול להיות סנטר מחליף והוא גם לא ממש נראה 4 אז מה הוא כן?

אם אי אפשר להביא את סורקין או אפילו איזה זלמנסון, מה שהייתי עושה זה כן נותן לצאצא הקרדיט הזה ואם לא עובד מביא איזה דרקוני רק לאירופה. כפשרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 1:37 am 
Sophomore

אני אישית הייתי בדעה שאם לא עולים מהטופ 16 באלופות, זה מראה שצריך שינוי מהותי בסגל.
ירושלים צריכה להיבנות בעונה הבאה כמו קבוצה ששואפת להתמודד על כל התארים.
לזה הסגל הקיים רחוק מלהספיק,
ולא לא בטוח שמספיקה החלפה של למאר והנקינס (שבעיני היה הזר הכי טוב בשתי העונות האחרונות, ובכיף הייתי משאיר אותו אם זה היה רלוונטי).
אני חושב שבעניין ספידי צריך להבין גם אם הוא מסוגל לחלוק את עמדת הרכז עם שחקן דומיננטי ממנו.
אם לא, אז להיפרד ממנו יפה. עם כל הכבוד לליגה ולגביע, באירופה הוא לא היה רוב הזמן שובר שוויון.
בכל מקרה, לדעתי צריך סגל של 12 שחקנים בכירים, 6 ישראלים ושישה זרים.
לאור זה שאני לא רואה אותנו מוציאים את סורקין מהחוזה במכבי, ובהנחה שמאמינים בדוברת ולא נכנסים למו"מ עם בלאט, זה הסגל שצריך להיות לדעתי:

1- רכז זר בכיר, ספידי/ רכז זר, דוברת.
2- קרינגטון, זוסמן, רנדולף, דוברת, אורקו.
3- זוסמן, רנדולף, ג'ונסון, אורקו.
4- ג'ונסון, לוי, פורוורד-סנטר זר (או תותח בהגנה, או סטרץ', הכי טוב שיש בו משניהם).
5- סנטר זר בכיר, פורוורד- סנטר זר, לוי, צ'אצ'א

צא'צא בשלב הראשון לפחות ישחק רק בארץ, כאן הוא יכול לשחק סנטר, אני מאמין שהוא שווה יותר ממה שראינו ממנו השנה, גם אם בגדול אני לא על העגלה שלו עד הסוף.
אורקו יהיה שחקן למשימות מיוחדות בעיקר.
בשלבי ההכרעה בארץ העדיפות תהיה לשחק עם שני זרים שיכולים לשחק בסנטר, לצד צ'אצ'א ולוי, כשזוסמן או רדולף יכולים היכנס במידת הצורך לעמדה 4.

כל זה בהנחה שהמאמן שיבוא ירצה לעבוד עם השלד הקיים ברובו, אם לא אני הולך עם המאמן, ומבחינתי אפילו להחליף את כל הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 1:17 pm 
Sophomore

הפועל במומ- מתקדם לחזרה ליורוקאפ
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/15842990

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 1:47 pm 
מנהל פורום

הלוואי ויכשל, מתאים לי לשחק ב BCL

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 2:04 pm 
Freshman

אני חושב שזה צעד חשוב מאוד של אדלסון והחלטה טובה של המועדון.
הרמה ב-BCL היא טובה, יכול להיות שאפילו יותר מהיורוקאפ, אבל יש תחושה שהקהל והמועדון מיצו את המפעל הזה. לצורך העניין, זכייה במפעל אף שתהא מרגשת, לא תקדם את המועדון מבחינה משמעותית (כך גם לגבי הפרס הכספי).
אדלסון הצהיר שהוא מכוון ליורוליג, נכון לעכשיו ועד להודעה על איחוד בין המפעלים הדרך היחידה להגיע לשם היא באמצעות זכייה ביורוקאפ. אי אפשר להכריז שאתה מעוניין להגיע למטרות מסוימות מבלי לעשות אף צעד כדי להגיע אליהן, ולדעתי קהל האוהדים הרחב יפרש את זה באותה הדרך ויביע את תמיכתו ברכישת מנויים.
אני ממש לא חושב שצריך להתבייש שזו המטרה שלנו כמועדון, וכל עוד אדלסון בהפועל יש לה את כל המשאבים כדי להעמיד קבוצה שמסוגלת לעמוד במטרות האלה, אין שום סיבה להישאר במקום ולא להתקדם. הקהל מיצה לחלוטין את ה-BCL וריענון כזה יועיל מאוד, כאשר הצלחה ביורוקאפ בוודאי לא תזיק.

בקשר לסגל- שם נוסף מעניין שבאופן כללי אשמח לראות אותו משחק שנה הבאה באירופה לראשונה -
מיילס פאוול (1.88 מ') עוד חודש חוגג 27.
גארד סופר מוכשר (ייתכן שיש כמה בעיות באישיות, באמת לא סגור על זה) שנתן עונה יפה מאוד בסין על ניוטרל. סקורר על וגם מוסר די טוב - וחשוב מכך, חברו של קרינגטון מהקולג' - הובילו יחד את סיטון הול, כשפאוול שהגיע כמה שנים אחריו היה הסקורר המוביל. שיחק קצת בפילדלפיה, ואז בעיקר עשה מספרים בג'י ליג והשנה בסין. צעיר ועם המון פוטנציאל. לדעתי אם יעשה שינוי בראש יכול לעשות יופי של קריירה באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 4:17 pm 
Sophomore

לפני שאתם מחברים שחקנים....
מי המאמן ? מה הפילוסופיה שלו ?
אולי הוא רוצה שני שחקני על והקיימים יהיה הצוות המסייע ?
אולי הוא רוצה לבנות לרוחב כשלכל שחקן יש מחליף לפחות ברמתו ?
אולי או רוצה רכז סקורר ואולי דווקא מנהל משחק ?
אולי זה בכלל דז'יקיץ' ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 4:46 pm 
Hall of Famer

מיצינו את ה- BCL.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 12:55 pm 
Sophomore

בסוף יוני יודיעו על 20 הקבוצות ואם לא תהיה הפתעות מיוחדות הפועל ת''א והפועל ירושלים יהיו בפנים .הגרלת הבתים ב5.7 .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 2:55 pm 
Sophomore

הפורמט אותו פורמט? כי בעיני זה החיסרון הכי גדול של היורו-גביע, שהוא יותר גביע מאשר ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 04, 2024 2:58 pm 
Hall of Famer

דווקא הפורמט שלו מבחינת העונה הסדירה הוא יותר ליגה מהצ׳מפיונס. לפחות העונה הם עשו סדרות בחצי גמר וגמר, אם יעשו סדרות גם ברבע ובשמינית, יהיה אחלה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 07, 2024 7:06 pm 
Sophomore

יאללה בלאגן, נזרוק כמה השערות של ראשית קיץ

ויסברג מפרסם שהוצע ליונתן אלון להמשיך כמאמן. קשה שלא להשוות לסיטואציה עם יותם הלפרין לפני שנתיים, שכמו אלון ירד לקווים בלית ברירה במהלך העונה והצליח לייצב את הקבוצה, יכול היה להמשיך כמאמן אבל בחר לחזור למשרד. הגיע דז'יקיץ', מחק כל פונקציה מקצועית לצדו והלפרין הלך (היום הוא מאמן אישי במכבי או משהו כזה, עובד עם עומר מאייר). אם יונצ'וק יגיד לא, מקל ואדלסון יביאו מאמן אחר - כנראה אחד שידרוש עצמאות וצוות משלו ויפחית ממעמדו של המנהל המקצועי הקודם.

אני חושד שספידי ורנדולף הם חתיכה אחת. הם מאוד קרובים זה לזה, אם יחליטו נניח לא להמשיך עם ספידי תהיה לזה השפעה על ההחלטה של רנדולף לנצל אפשרות יציאה מהחוזה. בכיוון ההפוך, אם רנדולף מחליט להמר על סיבוב ביורוליג, אפשר להתחיל לבנות נראטיב חדש עם קבוצה שמשחקת כדורסל מהיר ואטרקטיבי יותר ועם פליימייקר שמסוגל לזה.

ההימור הגדול של הקיץ יהיה הטיימינג. יש לנו סגל ישראלי סגור ועוד ארבעה זרים לגיטימיים שאפשר כנראה להשאיר, אז תוך כמה ימים אפשר לנעול עשרה שחקנים טובים שמבינים את הסיטואציה הבטחונית ואת שגרת הנסיעות הצפויה, עם אש"ל משודרג. מצד שני, אולי תהיה פה הפסקת אש והשוק ייפתח שוב, ובזמן שהפועל ת"א תתחרה על שחקני סף-יורוליג באוגוסט אנחנו נצטרך להתמודד עם ג'אקורי וויליאמס קורא לכם לחדש מנוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 07, 2024 7:55 pm 
Freshman

לזכותו של אלון - הצליח לייצב את הקבוצה בתור מאמן, גביע המדינה, סדרת חצי גמר מכובדת.
לרעתו - חוסר ניסיון בתור מאמן ראשי, כתוצאה מכך חוסר בשלות לרמות שירושלים מכוונת.
אם הוא האיש הנכון לעמוד על הקווים בעונה הבאה - כנראה שלא.
יחד עם זאת, מה החלופות?
ננו גינזבורג - כנראה מאמן ישראלי הכי מתאים לתפקיד, אבל לא ברור מה מצב חוזה ביפן ומלא זמן לא אימן בארץ.
שרון אברהמי - יכול להיות אופציה מעניינת.
מאמן זר -לא יודע עד כמה ריאלי להביא מישהו ברמה ששואפים, במצב הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1, Majestic-12 [Bot], מיכאל ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: