סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:34 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מעניין מאוד, בדיוק השבוע יצא דיווח שבאזור הטרייד דד ליין, הוצעה לבולס בחירת טופ 10 תמורת קארוסו והם סירבו כי רצו להתחרות על כרטיס לפלייאוף.
מניח שעל אותה בחירה היו שמים הגנת טופ 4 או אפילו טופ 6-7. סביר להניח שהמציעה היתה יוסטון (עם הבחירה של הנטס, שבסופו של דבר קפצה לתוך הטופ 3) או אטלנטה, שקפצה כידוע מבחירה 11 לבחירה הראשונה.

מעניין אם הבולס מתכננים להעמיד ליין אפ של ווייט-דוסומו-גידי.
הם יבחרו 11 ומיד אחריהם אוקלהומה, צריך לחשוב איך זה משפיע על המוק (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:37 am 
מנהל פורום

בשביל להעמיד ליין אפ כזה הם יצטרכו להפטר מלאבין, קצת קשה להפטר מהחוזה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:40 am 
Junior

יישלח בטרייד או שמתישהו ייפצע שוב...
לדעתי הנטס יעד פוטנציאלי, הם רוצים לחזק את הקבוצה סביב ברידג'ס וקלקסטון, צריכים כוח אש התקפי.

הבולס יוכלו לספוג בתמורה את החוזה של קאם ג'ונסון, שיתאים כסטרץ' 4 במידה והם מתכוונים לתת לפטריק וויליאמס לעזוב בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:51 am 
Sophomore

זה לגמרי אחד מול אחד או שיש עוד נכסים מעורבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:13 am 
Junior

uriel17 כתב:
בשביל להעמיד ליין אפ כזה הם יצטרכו להפטר מלאבין, קצת קשה להפטר מהחוזה שלו

ובדיוק מדווח שהבולס דסקסו טריידים עליו מול הסיקסרס, המג'יק, הג'אז והקינגס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 7:29 am 
Junior

בספק אם הגאז או המגיק יגעו בו במקל. בדיווח הזה מיועד לאזני מישהו אחר
קארוסו גם פציע מאוד. מעניין אם שיקאגו קיבלו בחירות דראפט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 9:19 am 
Junior

מאליק מונק מוציא את עצמו מהשוק החופשי לפני שהוא נפתח, יישאר בסקרמנטו על 78 מיליון לארבע שנים.
הפתיע אותי, חשבתי שיוכל להשיג יותר מאיזו אורלנדו או דטרויט, אבל כנראה שנעים לו בקליפורניה ובקבוצה תחרותית (והמג'יק זה הימור, כי גם ג'ורג', קליי וראסל על הכוונת שלהם).
הקינגס עכשיו יוכלו להתמקד בהמרת בארנס והורטר, עם תוספת של בחירות עתידיות, בשדרוגים לעמדות שלהם. חשבתי כבר שהם יצטרכו למצוא למונק תחליף כמו סקסטון (תמורת הורטר ובחירה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 10:05 am 
Senior

כן, מונק לגמרי לוקח הנחה כדי להישאר בסקרמנטו, מפתיע.

גידי על קארוסו טרייד מגניב שבעיני עושה טוב לשתי הקבוצות.
אני כן חושב ששיקאגו יכלו ואפילו היו צריכים להוציא מהתאנדר יותר, אבל אני אוהב את ההליכה שלהם על שחקן צעיר יותר שיש לו יותר לאן להתפתח כמו גידי, שאני עדיין חושב שבקבוצה שתשים לו את הכדור יותר בידיים, יוכל לעשות דברים יפים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:58 pm 
Junior

לא יודע אם אפשר לומר בוודאות שמונק לקח הנחה...כמו שאמרתי, קבוצה כמו המג'יק בקלות יכולה להתמקד בפרי אייג'נטס אחרים ולהחתים אחד מהם, כנ"ל דטרויט. וכך פרי אייג'נט ברמה של מונק עשוי לגלות במהרה שהשוק התייבש עבורו.
הסיכום החדש עם הקינגס כולל אופציית שחקן אחרי העונה השלישית, כשהוא יהיה בן 28. הוא נשאר בסיטואציה מוכרת, שבה הוא השחקן השישי של הקבוצה והתפתח גם לפליימייקר שלה כשהוא לא חולק את הפרקט עם פוקס. אלו תנאים שבהם הוא יוכל להמשיך לבסס את עצמו כשחקן שישי מהמובילים בליגה, לפחות בתפקיד הקומבו גארד הסקורר, וכך בגיל 28 להבטיח לעצמו חוזה גדול אחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:24 pm 
Senior

אין באמת הרבה פרי אייג׳נטס שמציעים סקורינג וקליעה מבחוץ ברמה הזאת.78 ל4 זה כסף די קטן היום.
אני חושב שהיה יכול להשיג 90 במקום אחר די בקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:29 pm 
Hall of Famer

אם לא יודעים מה היו ההצעות האלטרנטיביות, אי אפשר לדבר על הנחה. אפשר להגיד שהוא סגר על חוזה קטן מהמצופה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:56 pm 
מנהל פורום

הדבר היחיד שמטריד בשילוב של גידי ושיקאגו זה מה אם לונזו חוזר חיה מהפציעה ונראה כמו שהוא נראה לפני הפציעה
אז הקליעה של גידי שוב תהיה בעיה אלא אם הוא רכז מחליף
רק עמדת הרכז יכולה להסתיר את החיסרון של גידי בקליעה מרחוק
השאר העמדות הוא הופך להיות מיסמאצ' שקבוצות ינצלו בעיקר בפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 4:59 pm 
Senior

Hacohen כתב:
אם לא יודעים מה היו ההצעות האלטרנטיביות, אי אפשר לדבר על הנחה. אפשר להגיד שהוא סגר על חוזה קטן מהמצופה.

שחקן שאמור להיות אחד המבוקשים בשוק ואז אפילו לא מחכה שבוע וחצי לבחון אותו, ולוקח חוזה קטן מהמצופה כדי להישאר בקבוצה הנוכחית שלו, שאאל"ט לא יכלה לבצע לו חוזה גבוה כמו אחרות, זה שחקן שנתן הנחה כדי להישאר שם בספר שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 5:53 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
רדיק בלייקרס ל-4 שנים.

אני חושב שזה סוגר את סאגת לברון (וברוני???). לא מאמין שרדיק היה הולך על הלייקרס בידיעה שהעתיד שלו טמון בבריאות של החדגבה, בהגנה של האצ'ימורה ובקבלת ההחלטות של ראסל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 7:27 pm 
Hall of Famer

למה לא? יש שם כסף, תהילה וbrand

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 7:53 pm 
Hall of Famer

אני חושב שזה בהחלט קשור ללברון המיודד עמוקות עם רדיק, אבל כאמור: איזו סיבה יש לרדיק לסרב, עם לברון או בלעדיו? הוא פרשן. זו עבודת האימון הראשונה שהוצעה לו, באחד המועדונים הגדולים בעולם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 7:55 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Hacohen כתב:

שחקן שאמור להיות אחד המבוקשים בשוק ואז אפילו לא מחכה שבוע וחצי לבחון אותו, ולוקח חוזה קטן מהמצופה כדי להישאר בקבוצה הנוכחית שלו, שאאל"ט לא יכלה לבצע לו חוזה גבוה כמו אחרות, זה שחקן שנתן הנחה כדי להישאר שם בספר שלי.

זה קצת סמנטי ולא מאד מעניין, אבל "אמור להיות" זה לא "אחד המבוקשים בשוק". יכול להיות שמונק ממכלול שיקוליו העדיף את הקינגס, אבל כל עוד לא ידוע על הצעות אחרות...

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 8:06 pm 
Junior

זה לא בהכרח לתת הנחה, יש מצב שהסוכן שלו כבר גישש בערוצים אחוריים מול קבוצות עם קאפ ספייס, "בדק את הטמפרטורה", והבין שלא בהכרח תהיה הצעה טובה יותר.
אבל בוא נניח שמונק כן היה מקבל הצעה גבוהה יותר מדטרויט, הוא היה מכניס את עצמו לסיטואציה חדשה ולא בהכרח טובה יותר, ומשם והלאה כבר לא בהכרח שולט בגורלו. נניח אם ניסיון האצת הבנייה של הפיסטונס ייכשל, מונק תוך שנתיים-שלוש היה יכול למצוא את עצמו באותה סיטואציה שבה בויאן בוגדנוביץ' נמצא כרגע, כלומר מחליף משמעותי בניקס, אבל עדיין רק מחליף, כלומר שכבר חל פיחות במעמדו.

אולי יש השוואה טובה יותר מבויאן מן הסתם, שמבוגר ממונק וכבר השיג חוזה שני ושלישי בליגה. מונק, כאמור, יהיה בן 28-29 בפעם הבאה שייצא לשוק החופשי.
צריך לזכור גם שבסקרמנטו הוא משתף פעולה עם שני פליימייקרים, כולל אחד שמכיר מעונת הפרשמן המשותפת שלהם בקנטאקי. גם יכול להיות ששיחק תפקיד בהחלטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 9:30 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
אני חושב שזה בהחלט קשור ללברון המיודד עמוקות עם רדיק, אבל כאמור: איזו סיבה יש לרדיק לסרב, עם לברון או בלעדיו? הוא פרשן. זו עבודת האימון הראשונה שהוצעה לו, באחד המועדונים הגדולים בעולם.

אני חושב שהסיכוי להצליח בלייקרס ללא לברון ללא קאפ ספייס עם דיוויס ולא הרבה מעבר הוא סיכוי קלוש. ללא לברון הלייקרס היא אחת ממשרות האימון הפחות טובות בליגה ובעיקר עם פחות ג'וב סקיוריטי. אם רדיק חושב להיות מאמן, אז קדנציה קצרה וגרועה יכולה לגמור לו את הקריירה, או לפחות לעכב אותה משמעותית. עם לברון המצב מגיע עם המון סיכון, אבל גם עם סיכוי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 10:14 pm 
Hall of Famer

שוב, כנראה לברון שם. אבל אני חושב שמעט מאד אנשים בסטטוס של רדיק היו מסרבים להצעה מהלייקרס, בכל מצב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 11:58 pm 
Hall of Famer

בהחלט, לא חושב שרבים היו מוותרים על התהילה וההון של הלייקרס, וזאת בהחלט סיבה מספיק טובה.
אבל אם מסתכלים על רשימת מאמנים של הלייקרס, הם אכן גמרו את הקריירה (לפחות כמאמן ראשי, לפעמים הם נותרו כעוזרים בקבוצות אחרות) אחרי הלייקרס או לפחות ממש קצת אחר כך.
דוגמאות - האבא של ג׳יי.בי , הבן של ביל, ביירון סקוט, פרנק המבלן, דל האריס שהיה שם לא מעט שנים ואז הפך להיות רק עוזר מאמן, ואני לא בטוח שגם לדווין האם שלא הרשים תהיה עבודה בקרוב.
יש יוצאי דופן (דאנטוני, מייק בראון וקורט רמביס בעיקר. אם מתעלמים לרגע מאושיות כמו פיל ג׳קסון) אבל נראה לי שהרוב שייכים לאלו ששיא הקריירה המובהק שלהם היה בלייקרס, ואחריו היתה רק ירידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 12:47 am 
Junior

עמוס לב כתב:
Hacohen כתב:

אני חושב שהסיכוי להצליח בלייקרס ללא לברון ללא קאפ ספייס עם דיוויס ולא הרבה מעבר הוא סיכוי קלוש. ללא לברון הלייקרס היא אחת ממשרות האימון הפחות טובות בליגה ובעיקר עם פחות ג'וב סקיוריטי. אם רדיק חושב להיות מאמן, אז קדנציה קצרה וגרועה יכולה לגמור לו את הקריירה, או לפחות לעכב אותה משמעותית. עם לברון המצב מגיע עם המון סיכון, אבל גם עם סיכוי.

הבעיה היא שגם עם לברון, הג'וב סקיוריטי נמוך...וכל עוד אתה אוחז בו, אתה בתפקיד של השעיר לעזאזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 8:36 am 
Hall of Famer

שוב, לא נראה לי שמזיז ממש לרדיק הג'וב סקיוריטי או המעמד העתידי שלו בעולם האימון. הוא פרשן בן 40 שלא אימן דקה מימיו. הוא קיבל הצעה להרבה כסף מאחד המועדונים המפורסמים בספורט המקצועני. הדבר הטבעי זה שהוא יסכים, ולא יעדיף להתחיל כמאמן תיכונים או עוזר במכללות כדי ללכת בטוח יותר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 4:19 pm 
Hall of Famer

מזיז לו תתחת. 8 מיליון לעונה והכי גרוע יחזור לפרשן ולעשות פודקאסטים לבוש כמו נער בן 13

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 10:26 pm 
Hall of Famer

אני דווקא חושב אחרת. לא נראה שבוער בעצמותיו האימון עד עכשיו. אני בספק אם "לא מזיז לו את התחת" הסיטואציה בלייקרס. אם הוא היה פורש והדבר הראשון שהוא היה עושה זה להיכנס לקרוסלת האימון, אז הייתי חושב שהוא לוקח כל ג'וב כדי להתקדם. מאחר והוא סלקטיבי, אני מניח שהמטרה היא להצליח ולא לחלטר ויהיה מה שיהיה.
אני אופתע מאד מאד אם לברון ג'יימס לא יהיה בלייקרס ואני אופתע אם הלייקרס במהלך העונה הקרובה לא ילכו בכל הכוח על החתמת שחקן מוביל נוסף לצד לברון ודייוויס. לא בטוח שהם יצליחו, אבל יהיו הרבה דיבורים על טרייד של זה ללייקרס או ההוא ללייקרס.
דרך אגב, לפי פלינקה, סגל האימון של רדיק הולך להיות מלא בווטרנים משמעותייים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: