סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 1:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5620 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 225  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 6:05 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
Ketchup כתב:
זה כן אני כתב:
Shiver כתב:
אפילו לא דיברתי על חטופים, אלא על פירוק החמא"ס כגוף שולט וחמוש. AKA הניצחון המוחלט 2.0

לפרק את החמאס כגוף שולט זו בהחלט משימה ריאלית ואפשרית.

מה אח"כ? מי יהיה אחראי לכשני מיליון איש?

זה כבר נושא אחר ובתכלס אין לי תשובה לכך. מניח שיש כאלה שיש להם.
אבל פירוק חמאס ברמה השלטונית? להציג זאת כאיזו מטרה בלתי אפשרית זו בדיחה. אם כך המצב כדאי שנקפל את הדברים שלנו ונעוף מכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 6:38 pm 
מנהל פורום

הבדיחה היא עלינו אם לא שמת לב...

זה אפשרי בתיאוריה בלבד. בהתחשב בסד הלחצים הבינלאומי, חוסר עצמאות החימוש שלנו, החזית הצפונית, וממשלה שאיבדה לגיטימציה, חוסר היכולת והרצון של גורמים אחרים לנהל את הרצועה (פלסטיניים / ערבים מתונים) - אנחנו לא נוכל להמשיך במערכה הזאת ולפרק עד רמה סבירה את מוטת השלטון החמא"סית, כדי לאפשר לגורם אחר להיכנס לנעליו בלי סיכון רב מדי עבורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 10:46 pm 
Sophomore

נתניהו הבין שהקואליציה בקשיים, ותכנן לבוא לפטריוטים לקצת פרופוגנדה מבויימת.
של ראיון עם ה״עיתונאים״ המקומיים.
ואז ביטל אישר וביטל שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 10:49 pm 
Junior

אפשר גם ללחוץ על ביבי לקפוץ לפסי רכבת נוסעת

ישראל לא תצא מעזה עד שחמאס יפול. יפול זה אומר שאין רקטות, אין איום לחיילים, אין הברחות, אין שליטה על העזתים, החטופים בבית. וזה כי לממשלה אין ברירה, הלחצים מטורפים ומעכבים חימושים אבל אין לממשלה ברירה גם אם זה יקח 5 שנים

היא יודעת שהשארת חמאס זו תבוסה עצומה לישראל מול ארגון טרור על שטח מתוחם וקטן. וזה יזמין מלחמת עולם מאיראן חיזבאללה וכו'. את זה אומרים קצינים בכירים במילה ובכירים יוצאי שבכ

וביבי יודע שיציאה מעזה בלי השמדת האיום מחמאס, פירוש הדבר בחירות ונצחון מסתמן של מפלגת ימין חלופית שכבר מובילה בסקרים. כולם שם מדברים עם כולם. שקד עם בנט עם ליברמן עם סער עם יוסי כהן וכו'. הדבר היחיד שיכול להפיל את זה הוא האגו של ליברמן או כהן. השאר יזרמו על מקומות 2-5.

הדבר היחיד שיציל את ביבי מלעוף מהפוליטיקה הוא נצחון ולכן הוא יחתור לשם בכל סיטואציה. "עד הנשימה האחרונה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:11 pm 
Hall of Famer

עדיין "ניצחון"?!
החל מאיזו נקודה יוסכם שכבר לא יכול להיות מושג ניצחון? שנזכיר באיזה מצב המדינה נמצאת? מה המחירים שאנו משלמים על כל שבוע לחימה (אבידות בגוף ובנפש, חבלי ארץ מפונים, עסקים קורסים, כלכלה מדרדרת - ואפשד להמשיך עוד ועוד)?
ואם בדיוק בסיום אותן 5 שנים מדוברות (לא אמורות להיות בחירות עוד שנתיים וחצי - כבר ויתרנו על זה?) באמת ובתמים נשמיד את מעוז חמאס האחרון (לא שאני מבין מה זה אומר בפועל, אבל נניח) - אז מה זה אומר - שניצחנו?
זה לא משחק סכום אפס פה - ישנם תסריטים בהם שני הצדדים מפסידים בגדול.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:34 pm 
Sophomore

אנשים שוכחים איך מלחמת לבנון (הראשונה) התחילה, ולבסוף ישראל שקעה בבוץ הלבנוני. כרגע נראה שישראל שוקעת בחול העזתי. זה לא בדיוק אותו דבר, אבל כמו בלבנון אין איסטרטגיה איך לסיים את המלחמה.
למי שלא זוכר, די בהתחלה הצעתי שישראל תיתן אופק מדיני לרשות הפלסטינית תמורת זה שהם יקחו אחריות בעזה בסוף המלחמה. הסכם כזה היה מקבל גיבוי ממדינות המערב, ביחוד ארה"ב, וממדינות ערב. אני עדיין חושב שזה אפשרי, אם כי כמובן זה הרבה יותר קשה עכשיו. ביבי שרף את הקרדיט המדיני שהיה לישראל כמו מישהו ששורף כסף כדי להתחמם, פשוט טירוף.

נערך לאחרונה על ידי Ketchup בתאריך ו' יוני 21, 2024 5:20 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:41 pm 
Junior

כשתוקפים חמאס חיזבאללה איראן החות'ים וערביי יו"ש (שהיום הרגו מבוגר בכביש בשומרון) יחד , יש גיוס נרחב ושימוש במיירטים יקרים וחימוש רב. מי שגר במזרח התיכון מוקף במאות מיליוני מוסלמים חלקם טרוריסטים, המצב הכלכלי לא יציב עשרות מיליארדים בואכה מאה מיליארד לתקציב הביטחון. אין ברירה, הערבים רוצים אותך בים ויש אבדות , לצערינו, במלחמת העצמאות נפלו 6400 אלף. במלחמת יום כיפור 2600. במלחמה קיומית, לצערנו, נופלים רבים, ומקווים שלא יפלו עוד

אתה קובע מטרה "מעוז חמאס האחרון" היא לא יותר מסיסמא, ואז מתלונן שאתה לא מבין אותה. המטרה הוגדרה על ידי הקבינט, החזרת החטופים ופירוק חמאס כגוף שלטוני וצבאי. שהוא לא יאיים על ישראל ולא ישלוט בעזה. ישראל כבר שולטת בעזה. הצבא שולט בפילדלפי, רפיח, נצרים, בכל עזה. חמאס הפסיק להילחם כבר מזמן, רובו חוסל, הוא מתחבא בבתי ספר בתי חולים ומנהרות, וכשהוא צץ הצבא מחסל אותו. נכון, נפלו מעל 280 בעזה זה מחיר המלחמה האיום, זה נחשב תרחיש טוב כשנכנסנו לעזה. וכמובן ה1200 במתקפת השבת השחורה שהיא ההפסד האמיתי

המלחמה עומדת להיגמר בחודש חודשיים הקרובים, ישאירו שם אוגדה אחת לשליטה. את החטופים הנותרים יחזירו בעסקה כשלסינוואר יהיה ברור שהדבר היחיד שהוא יכול להציל זה את חבריו מהכלא. אז בתהליך של שנה עד 5 בסדרת מבצעים סטייל אלו שאחרי חומת מגן, נשאר לנקות את עזה משלטון חמאס, נשק חמאסי, מחבלים וכל איום אמלחי. תמיד ישארו חמאסניקים, כמו שיש ביו"ש, אבל צהל ישמור לעצמו את האפשרות להיכנס לכל עיר, לחסל ולצאת. ממש כמו יו"ש

חיזבאללה זו המלחמה הנוראית. אם אחרי לבנון ביבי יצליח למכור לאזרחים נצחון? ספק גדול, הייתי שם את הז'יטונים על מפלגת הימין החדשה אבל אין לדעת, ביבי פה 30 שנה, 17 מהם כראש ממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Shiver כתב:
הרעיון או התמיכה בנאצים בעולם הושמדו?

לא, וזה מעניין את התחת.
הוא הושמד ככוח שולט שיכול להוציא את רעיונותיו אל הפועל, וזה מה שמעניין. האמירה "זה רעיון ולכן אי אפשר להשמיד אותו" היא שטויות לא מעניינות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:56 pm 
Hall of Famer

ולגבי מי ישלוט שם אחרי חמאס, זה לא צריך לעניין את ישראל. שתהייה שם אנרכיה, כל עוד מי שמתעסק עם ישראל חוטף. בינם לבין עצמם שיעשו מה שהם רוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 2:17 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
ולגבי מי ישלוט שם אחרי חמאס, זה לא צריך לעניין את ישראל. שתהייה שם אנרכיה, כל עוד מי שמתעסק עם ישראל חוטף. בינם לבין עצמם שיעשו מה שהם רוצים.

שמענו אותך. מסתבר שאנשים מואשמים בפשעי מלחמה כי אנשים בעזה רעבים (לטענתם). אז נראה שזה צריך לעניין את ישראל, או לפחות הממשלה והדרגים הבכירים בצבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 10:20 am 
Junior

הסר דאגה, ימצאו דרך להאשים את ישראל, כמו שהאשימו אותה במצב בעזה לפני המלחמה, ישראל תואשם במצב בעזה גם אם נמצא גוף חלופי שישלוט בעזה.
ואם זה יהיה מספיק לחוץ פוליטית לארה"ב, יאפשרו האשמות חמורות כמו שעלו כעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 11:08 am 
Hall of Famer

Ketchup כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

שמענו אותך. מסתבר שאנשים מואשמים בפשעי מלחמה כי אנשים בעזה רעבים (לטענתם). אז נראה שזה צריך לעניין את ישראל, או לפחות הממשלה והדרגים הבכירים בצבא.

לא כי אותך שמענו עם כל הסידורים הנאיבים שלך, שבלי שהם יסכימו להם לא יהיה הסכם, ואם רק לא יסתדרו ישראל תיכנס ותעשה סדר...
יש לי חדשות בשבילך - לא יסכימו. עכשיו מה?
אגב, מה אתה עושה עם גופי הטרור של הפת"ח עצמו, AKA פת"ח פלוס לייב? עם התנזים וגדודי חללי אל אקצה?
ומה אתה עושה ביום שחמאס לוקח בחירות, או משתלט בכוח, על הרשות הפלסטינית? שאין ספק שאחד מהם יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:16 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
Ketchup כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

לא כי אותך שמענו עם כל הסידורים הנאיבים שלך, שבלי שהם יסכימו להם לא יהיה הסכם, ואם רק לא יסתדרו ישראל תיכנס ותעשה סדר...
יש לי חדשות בשבילך - לא יסכימו. עכשיו מה?
אגב, מה אתה עושה עם גופי הטרור של הפת"ח עצמו, AKA פת"ח פלוס לייב? עם התנזים וגדודי חללי אל אקצה?
ומה אתה עושה ביום שחמאס לוקח בחירות, או משתלט בכוח, על הרשות הפלסטינית? שאין ספק שאחד מהם יקרה.

לא יסכימו, לא הפסדת, להיפך האשמה עברה אליהם.

גופי הטרור של הפת"ח, דורש פירוק שלהם, וממשיך להלחם במה שנותר כמו ביו"ש.

אין בחירות בזמן הנראה לעין. יקבלו בחירות כשיראו שהם אחראים מספיק. בשלב ראשון בחירות מקומיות.

צריך להחליש את החמאס כמה שיותר. אם הוא משתלט בכוח, אז לא הפסדת כלום ואתה צריך להיכנס עוד פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:26 pm 
Hall of Famer

ועל זה בדיוק אני מדבר. אם אתה חושב שהאשמה תעבור אליהם אתה נאיבי ברמות קיצוניות. מתי זה בכלל קרה אי פעם בהיסטוריה?
אם אתה חושב שתוכל להכתיב תנאי הסכם כמו שאתה מדבר עליהם ושמישהו יקבל אותם, ושאם לא אז "לפחות לא תצא אשם", אתה נאיבי ברמות קיצוניות.
התנזים וגדודי חללי אל אקצה התקיימו ופרחו בתקופת אוסלו, לא זכור לי שמישהו בעולם דרש לפרק אותם. אף אחד גם לא יתמוך בך אם וכאשר תציב את זה כתנאי לשיחות ו/או להסכם. וכמובן אם לא תסכים להסתכל לכוון השני בזמן שהם קיימים ופועלים, אז שוב, אתה אשם.
ואם חמאס משתלט על הרשות הפלסטינית זה אומר שיש מדינת חמאס, מוכרת על ידי רוב העולם, בעזה וגם ביו"ש. בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 7:52 pm 
Hall of Famer

מוישל'ה והרשל'ה מנהלים מסלניוז את הרש"פ ביום שאחרי. מרתק.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 10:45 pm 
Sophomore

לא נדב, אני רק אומר מה אני חושב שישראל צריכה לעשות ומה היא צריכה לדרוש במו"מ. ראי ביכולתיו הנבואיות אומר שאין סיכוי שיסכימו לזה או שזה יתממש, ואני אומר שהוא טועה לגבי שני הדברים, וגם אם כן ישראל תהיה במצב יותר טוב מעכשיו שבו היא שקועה בחול העזתי. אני לא בטוח מה אתה אומר, אני חושב שאתה חושב שצריך לתת לפלסטינאים להחליט בעצמם. לדעתי (ואני חושב שבטח לדעת ראי) יש סיכוי רב שזה יוביל לבחירות בחמאס ואז נהיה במבוי סתום שוב פעם. האם אני טועה במה אתה חושב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 10:53 pm 
Hall of Famer

לא יכולות נבואיות. כפי שניסיתי לרמוז לך ברמז עבה כמו ביטן ואמסלם ביחד, וכנראה בכל זאת לא הבנת, על דברים שכבר נוסו וקרו אין צורך ביכולות נבואיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 11:04 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
לא יכולות נבואיות. כפי שניסיתי לרמוז לך ברמז עבה כמו ביטן ואמסלם ביחד, וכנראה בכל זאת לא הבנת, על דברים שכבר נוסו וקרו אין צורך ביכולות נבואיות.

זה לא ניסוי בפיזיקה. המציאות משתנה כל הזמן. דברים שדומים מבחינות מסוימות יכולים להיות מאוד שונים מבחינות אחרות.

History Doesn’t Repeat Itself, but It Often Rhymes" – Mark Twain"

(לא שהציטוט הזה מוכיח משהו, הוא סתם משעשע.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 12:47 am 
Hall of Famer

יופי, תוציא על הסיסמה החדשה שלך ליין חולצות או משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 8:31 am 
Hall of Famer

אם מדברים על דברים שנוסו, אז השת"פים הבטחוניים הכי חזקים של מדינת ישראל זה עם מדינות שהיו אויבות שלה, כולל הגדולה שבהן, וכרתו איתן הסכם שלום ועם עוד גוף אחד איך קוראים לו? אה כן, פת"ח.

ביבי כמובן יודע שמה השת"פ הבטחוני עם הפת"ח חזק ושוטף. זה לא מזיז לו כלום במכלול השיקולים. הוא רצה חמאס חזק בעזה כדי לקבע מצב לפני 7.10, והוא רוצה חמאס בעזה עכשיו כדי שהמטרה המלחמתית ל"נצחון המוחלט" עדיין תהיה שרירה וקיימת.

את החמאס כגוף שולט אפקטיבי אפשר היה להפיל עוד לפני ה7.10 בהרבה כלים, לממן אותו במיליארדים ולהבטיח חסינות לראשיו זה לא חלק מהם.

גם אחרי ה7.10, כשכל ראשי העולם המערבי טרחו לנחות פה בעצמם ולגבות אישית את ישראל, היה לנו מרחב פעולה לפעול יעיל, מהר ואפקטיבי: לתת מכה צבאית רצינית לחמאס, לרדוף את ראשיו בעולם בכל מקום שהם, לפעול במערכת הפיננסית הבינ"ל לשתק את מקורות המימון שלו ככל הניתן, וכמובן לפעול לחרם בינ"ל על חמאס כשלטון טרור לא לגיטימי.

מובן מאליו שבמקביל לזה היה צריך להכין אלטרנטיבה שלטונית מהירה. כי מישהו צריך לנהל את זה. אבל זה מנוגד לאינטרס הפוליטי של ביבי, ומנוגד לאינטרס האידאולוגי של משיחי השקר שאיתו בקואליציה, אז עושים הפוך. הורגים ילדים עבור "נצחון מוחלט" שהוא לא נצחון ולא מוחלט. כמעט כמו ילדים עם מפתחות פלסטיק לגן עדן בצבא האיראני.

ומכיוון שראש הממשלה והממשלה לא מתכוונים לעשות שום פעולה אפקטיבית להכרעה אמיתית של חמאס, מוישל'ה, הרשל'ה ושייעל'ה יכולים להמשיך לשבת פה בבית המדרש ולעשות תנועות עם האצבע מה צריך לעשות. לא יקרה כלום. רק חיילים ימשיכו למות עם מפתח מפלסטיק על הצוואר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 11:55 am 
Hall of Famer

אין לי אלא להסכים באשר לביבי ומדיניותו האסונית כלפי חמאס. אני כתבתי על זה כאן כבר לפני יותר מעשור, עוד בתקופת עמוד ענן וצוק איתן. וגם היום לדעתי הוא ישמח לתחזק את חמאס, שהוא האלטרנטיבה הגרועה ביותר.
אבל להגיד שפת"ח זו אלטרנטיבה ברמה של מדינות שישראל חתמה איתן הסכם שלום זה עצימת עיניים למציאות. אני לא זוכר שמדינות שישראל חתמה איתן הסכם שלום מתחזקות במקביל ארגוני טרור נגד ישראל. ואני לא רואה איך התיאום הבטחוני כל כך מוצלח אם ישראל צריכה להיכנס כמעט באופן יומיומי לשטחיהם ועריהם כדי לעשות את מה שהם היו צריכים לעשות, אם התיאום היה כל כך מוצלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 12:11 pm 
Hall of Famer

מהו ארגון הטרור שהפת"ח מתחזק?

בכל אופן, השת"פ הבטחוני עם הפת"ח הוא אבן יסוד במדיניות הבטחון הישראלית בשטחים, ונחוץ לישראל מאד.

מעבר לזה, מי שעוצם עיניים למציאות זה מי שחושב שהוא זה שיחליט מי עומד מולו. הפת"ח הוא האלטרנטיבה היחידה, כי הוא הארגון החזק היחיד ברש"פ חוץ מחמאס, ובניגוד לחמאס הוא מוכן לדבר ולשתף פעולה. אין משהו אחר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 12:42 pm 
Hall of Famer

עוד לפני שניכנס לכל מערך התשלומים לשהידים מכל הארגונים, כן? שזה כשלעצמו חתיכת תחזוקה וגורם משיכה לטרור...

התנזים וגדודי חללי אל אקצא הם ארגונים של הפתח, גם אם היום השיוך הוא כאילו לא רשמי. זה היה כך מתחילת ימי אוסלו, ולמרות שחללי אל אקצא למשל מוכרז כארגון טרור בערך בכל העולם המערבי עדיין בכירי פת"ח לוקחים עליהם אחריות. הרבה מהפעילים שלו חברים גם במנגנוני הבטחון של הרשות הפלסטינית.
עד חומת מגן והמבצעים המשלימים שבאו אחריו הפת"ח תיחזק גם את "ניצי הפתח", ארגון שמוחמד דחלאן היה המפקד שלו בתקופה מסוימת.

השת"פ הבטחוני עם הפת"ח הוא כזה אבן יסוד במדיניות הבטחון של ישראל, שישראל צריכה לבצע את העבודה הבטחונית בשטחים הפלסטינים בעצמה וללא תיאום ובאופן יומיומי. פשוט אין לה ברירה.

ולהיפך, אם לא שמת לב אני ממש לא רוצה לשלוט במי יעמוד מולי בעזה. אני לא חושב שאנחנו צריכים לטפח אף אחד שם, גם ובעיקר לא את הפת"ח - זה לא עבד בגדה וזה לא יעבוד גם בעזה, אלא אם אתה רוצה שגם בעזה ישראל תיכנס לסדר את העניינים באופן יומיומי. הכלל שלי הוא אחד: ביניכם תעשו מה שבא לכם, אבל אם תתעסקו עם ישראל דמכם בראשכם, ואז היריבים שלכם בזירה הפנימית כבר יבואו לנקות את השאריות שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 2:06 pm 
Junior

עדכון יחסית חריג של דובר צה"ל לפני כשעה:
ציטוט:
"מטוסי קרב תקפו לפני זמן קצר שתי תשתיות צבאיות ששימשו את ארגון הטרור חמאס במרחב העיר עזה.
פרטים נוספים בהמשך".

הדיווחים (הלא רשמיים) מדברים על ניסיון חיסול של הבכיר, ראאד סעד. מי שקצת עוקב, זוכר שכאשר היה את המבצע בבית חולים שפאא, צה"ל פרסם תמונה עם תמונות של עצורים רבים והתמונה שלו הייתה ביניהם, לאחר שמישהו בטוויטר הצליב את התמונה שלו וכולם תהו איך יכול להיות שצה"ל לא מעדכן על מעצר כזה משמעותי, צה"ל הכחיש ולמעשה התברר שזו הייתה טעות והוא לא נעצר.
ראש אגף מבצעים בחמאס ואחד מבכירי הזרוע הצבאית של החמאס וחבר במועצת המלחמה של החמאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 4:54 pm 
Hall of Famer

לא ברור איזה מטרות צבאיות צה"ל הצליח לחסל בתקיפות האלה, כן ברור שהוא שוב חיסל עשרות בלתי מעורבים כולל נשים וילדים, בנוסף לתקיפה שכנראה היתה אתמול באיזור ההומניטרי באל מוואסי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5620 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 225  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: