סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:01 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 1:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
פאשלה רצינית של מתחרות רציניות יותר (כמו OKC).
לא הטרייד הכי טוב עבור דני, לצערי.

איך פאשלה רצינית של "מתחרות רציניות יותר"? מי הן המתחרות האלה? מי אמר שאוקייסי בכלל חשבה בכיוון של אבדיה? ואם חשבה, מי אמר שמוכנה לשלם מחיר נדרש?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 5:08 pm 
Senior

קוויקלי מקבל 175 מיליון לחמש שנים מטורונטו.

הארדווי גר ובחירות סיבוב שני לדטרויט בשביל גריימס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 5:51 pm 
מנהל פורום

100 שנים 4 מיליון לעונה או 4 שנים 100 מיליון
לקלסטון של ברוקלין
ימים יגידו, לי זה נראה כמו חוזה טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 5:52 pm 
Senior

בעעע טרייד רע של דטרויט.
גריימס עוד יכול היה להתפתח ל3&d לא רע.
במקום זה מקבלים את הגופה של הארדווי ג׳וניור שהמבריקס רק רצו להיפטר ממנו ו3 בחירות סיבוב שני שקבוצות נותנות בימינו בחינם.
אני חשבתי שוויבר עשה עבודה סבירה בדטרויט אבל אולי היה נכון לתת לו ללכת, בינתיים לנגדון גורם לי לגעגוע עז אליו.

דרך אגב, ראייה נוספת לזה שלהיות dumping ground לחוזים לא נותן לך כלום כמעט בימינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 5:55 pm 
מנהל פורום

גריימס היה אחד מבודדים שהכדורים הולכים לכיוון הטבעת
גם לקחו נגר בדראפט וגם נפטרו מהקלעי היחיד שלהם
בלי פלאג, אין לי הסבר למה שהוא עושה שם הקלעי של צסקא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 6:22 pm 
Hall of Famer

אולי הוא מתכנן לחזור לשחק

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 7:55 pm 
Sophomore

איזה חוזה מטורף לקוויקלי. 35 מיליון לשנה לרכז שעוד לא ממש הוכיח את עצמו בליגה. ברנסון, שקוויקלי היה המחליף שלו בניקס, מקבל 25 מיליון לשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 9:17 pm 
מנהל פורום

לגמרי שיחוק של קוויקלי והימור גדול של טורונטו
צריך להגיד שהיו מאוהבים בו מהרגע הראשון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 10:33 pm 
Junior

בהחלט מהלך לא מעורר השראה מצד הפיסטונס. ההסבר היחידי שלי הוא שהם צריכים לבזבז הרבה בקיץ בשביל לעלות מעל רצפת השכר, ואין להם יותר מדי מטרות על הכוונת. אז מעדיפים וטרנים על חוזה לעונה אחת, כמו THJ, שנותן להם שתי אופציות מנוגדות במהלך העונה ועד לטרייד דד ליין:
1) לסחור בו תמורת נכסים, כמו שעשו השנה עם בויאן וברקס
2) להשתמש בו, בחוזה מסתיים נוסף שיפרקו עליהם, בחלק מהצעירים הלא מתאימים (אייבי, אסאר לאור הבחירה בהולנד) ואולי כמה בחירות, בשביל טרייד עבור כוכב או פסאודו-כוכב שחתום לטווח הארוך (נניח, טאונס. סתם זורק שם שנראה לי מתאים להם לטרגט. גם רנדל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 6:57 am 
Sophomore

לדעתי יש כאן משהו שכולם מפספסים בכל הסיפור עם ברוני.

זוכרים שדלונה ווסט שכב עם אמא של לברון? אז עכשיו לברון החליט שהוא ייצא עם ידו על העליונה ויהיה זה שישכב עם אמא של אחד מחברי הקבוצה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 7:30 am 
Senior

Trade summary:

Pelicans get - Dejounte Murray
Hawks get - 2 first-round picks, Larry Nance Jr.

The Pelicans are trading a 2025 first-round (via the Lakers) and a least-favorable Milwaukee/Pelicans 2027 first-round pick, Larry Nance Jr., and more, for Murray, sources tell ESPN.

זה הכי טוב שאפשר היה להשיג על דזונטה?!?! פחות מהתמורה על אבדיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 7:56 am 
מנהל פורום

סאבוניס כתב:
לדעתי יש כאן משהו שכולם מפספסים בכל הסיפור עם ברוני.

זוכרים שדלונה ווסט שכב עם אמא של לברון? אז עכשיו לברון החליט שהוא ייצא עם ידו על העליונה ויהיה זה שישכב עם אמא של אחד מחברי הקבוצה שלו.

או בקיצור
הוא שיחק אם האבא (החורג) שלו והבן שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 7:58 am 
מנהל פורום

Yuval כתב:
Trade summary:

Pelicans get - Dejounte Murray
Hawks get - 2 first-round picks, Larry Nance Jr.

The Pelicans are trading a 2025 first-round (via the Lakers) and a least-favorable Milwaukee/Pelicans 2027 first-round pick, Larry Nance Jr., and more, for Murray, sources tell ESPN.

זה הכי טוב שאפשר היה להשיג על דזונטה?!?! פחות מהתמורה על אבדיה?

תלוי מה זה ה"more" אולי זה טריי מרפי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 8:01 am 
Senior

אולי זה אבדיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 8:08 am 
מנהל פורום

:)
זה דייסון דניאל חמור הסבר ועוד מישהו שלא תזכרו את השם שלו דקה אחרי שתקראו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 8:25 am 
Senior

מעניין מה התכנית של ניו אורלינס להמשך הקיץ. הם מאוד עמוקים (מדי) בכל עמדה חוץ מסנטר. יונאס שחקן חופשי נדמה לי.

חמישה של מורי, מקולום, אינגרם, זאיון ויונאס היא לא באמת ריאלית כי הרב ג'ונס וטריי מרפי יותר מדי טובים להיות שחקנים 6-7. וכל זה עוד לפני שהחתימו את יונאס. מניח שיהיה טרייד על אינגרם ו/או מקולום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 8:33 am 
Sophomore

באמת תמורה בכלל לא משהו על שחקן שכבר היה אולסטאר ונתן בעונה האחרונה 22.5 נקודות ו-6.5 אסיסטים למשחק עם 36% משלוש.

המערב ממשיך להתחזק ולהיות מאוד תחרותי. על פניו כמעט כולן משתפרות:

ניו אורלינס אמורים להיות יותר טובים מבעונה שעברה עם מרי, בעיקר אם זאיון בריא.
גם ממפיס כמובן עם החזרה של מוראנט, ביין וסמארט מפציעות, התוספת של אידי בצבע, והתרומה של הצעירים שפרצו בשנה שעברה (ג'י ג'י ג'קסון, וינס וויליאמס ופיפן ג'ר).
דאלאס אחרי ריצה לגמר המערב מחפשים להתחזק עוד.
יוסטון הוסיפו בדראפט קלעי מבטיח שאמור לעזור מיידית ומחפשים עוד דרכים להתחזק, בנוסף לגדילה הטבעית של הצעירים.
אוקייסי גם מקווים לגדילה נוספת של הצעירים, ובינתיים גם הוסיפו את קארוסו ונקווה שעדיין לא סיימו.
הלייקרס הוסיפו שחקן שיכול לתרום מיידית בדראפט וגם הם במוד של אול אין ומחפשים עוד חיזוק.
כך גם דנבר, האלופה היוצאת, הקליפרס והסאנס.
במינסוטה שהגיעה לגמר המזרח, אנתוני אדוארס רק בן 22 ונמצא בקו שיפור מתמיד בדרך להיות אחד הטובים בליגה. הם שומרים על ההרכב משנה שעברה וגם זיהו חולשה בעמדת הרכז, אז עשו טרייד עם הספרס על שחקן צעיר ומבטיח מהדראפט שיכול לתרום מיידית.
סקרמנטו בחרו יפה בדראפט וגם הם קבוצה צעירה יחסית שעוד יכולה להשתפר (למרות שנראה שיש להם תקרה די ברורה).
גם יוטה בחרו יפה מאוד בדראפט ואמורים להשתפר עם ערימה של צעירים עם פוטנציאל ליד מרקאנן וסקסטון.
וסן אנטוניו לא עשו יותר מדי מהלכים בינתיים (נראה איך בחירת הדראפט שלהם מוסיפה), אבל ישתפרו בדיפולט, כי ויקטור.
אפילו פורטלנד התחזקו עם דני ומצפים גם הם לעוד גדילה של הצעירים.
היחידים שאפשר לראות אותם כרגע במגמת ירידה ברורה זה גולדן סטייט, אבל גם זה רק בהנחה שלא יעשו מהלכים בפגרה כדי לנסות להעמיד עוד קבוצה תחרותית ליד סטף בפעם האחרונה. אולי גם הסאנס והקליפרס ייחלשו בגלל ההזדקנות של הכוכבים אבל לשתיהן יש בעלים שמושקעים אול אין (ועתיד ממושכן), שכנראה יחפשו דרכים לחזק את הקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 8:45 am 
Hall of Famer

חתיכת טרייד מפתיע על מוריי, כפי שכולם ציינו. אבל שימו לב לפליקאנס, אלה שאטט נוהג לתת אותם (כפי שכבר הוכחנו ששגוי) כדוגמה להנהלה גרועה במיוחד. אקטיביים מאד בשוק הטריידים+בחירות מושכלות בדראפט.

אני מניח שאכן נקודת ההחלטה המשמעותית שלהם כרגע קשורה לאינגרם, מצד אחד רק בן 26 וכבר 5 עונות שחקן של מעל 20 נקודות למשחק, מצד שני נתן פלייאוף מזעזע וחוזה נגמר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 9:39 am 
Senior

אני לא אוהב את הטרייד הזה בכלל מהצד של ניו אורלינס.
בעיני מארי התאמה לא טובה לזאיון ולא טובה לאינגרם, הוא נראה אפס סימנים של מי שמוכן להתאים את עצמו למעבר לתפקיד שהוא יותר אוף-בול בשביל טריי יאנג, הוא שמר רע (שזה היה אחד הדברים העיקריים שנדרשו ממנו) והוא לא מרווח את המגרש מי יודע מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 10:20 am 
Hall of Famer

במחיר שהפליקאנס שילמו, זה טרייד שהוא סוג של נו-בריינר. אולי מארי יתאים יותר או פחות, אבל להשיג שחקן לא מבוגר שכבר נבחר לאולסטאר עם לפחות פוטנציאל של שחקן הגנה מצוין תמורת שום דבר משמעותי, זה יופי של דבר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 10:56 am 
Hall of Famer

לגמרי נון בריינר. ועשו בשכל הפליקנס שהשאירו את הנטל ההגנתי וההתקפי (נדמה לי השחקן הכי פסיבי בליגה בלי הכדור ביד) שהוא יאנג, אצל אטלנטה ולקחו את הגארד הטוב יותר לעצמם. זה נכון שציון גם אוהב לנהל התקפות, אבל הוא לא בדיוק לברון בשיאו בקטע הזה, ושני מוליכי כדור כמו מארי וציון זה בסך הכל לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 11:11 am 
מנהל פורום

הוא איכזב כמנהיג הגנה וכאלפא דוג וזה כנראה ההסבר למחיר הנמוך שהצליחו לגבות עליו
לפליקאנס יש רכז, סופסופ אחרי שנות דור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 11:59 am 
Senior

Hacohen כתב:
במחיר שהפליקאנס שילמו, זה טרייד שהוא סוג של נו-בריינר. אולי מארי יתאים יותר או פחות, אבל להשיג שחקן לא מבוגר שכבר נבחר לאולסטאר עם לפחות פוטנציאל של שחקן הגנה מצוין תמורת שום דבר משמעותי, זה יופי של דבר.

לא יודע.
המחיר שאטלנטה שילמו עליו היה 3 בחירות סיבוב ראשון, מאז עברו שנתיים שבהן הערך של מארי רק היה צריך לרדת בעיני, בגלל כמה שהוא לא הצליח להתאים את עצמו לתפקיד שנדרש ממנו ויידרש ממנו ברוב הקבוצות ( וזו ממש לא דרך שלי לומר שטריי פחות אשם בזה. הוא הינה הכי גרוע בלהתאים את עצמו לסיטואציה).
עכשיו המחיר הוא 2 בחירות (כן, כנראה פחות טובות) + שחקן צעיר שנראה לא רע עד היום + יופי של שירן רוטציה בדמות נאנס.
זה בעיני מחיר סביר ולא איזו גניבה גדולה.

אז אני לא חושב שזה טרייד גרוע, כמו שאני פשוט חושב שמארי לא הולך לשפר אותם משמעותית כל כך, לפחות כל עוד שאר הקבוצה יחסית נשארת דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 12:11 pm 
Senior

B.Grant44 כתב:
בהחלט מהלך לא מעורר השראה מצד הפיסטונס. ההסבר היחידי שלי הוא שהם צריכים לבזבז הרבה בקיץ בשביל לעלות מעל רצפת השכר, ואין להם יותר מדי מטרות על הכוונת. אז מעדיפים וטרנים על חוזה לעונה אחת, כמו THJ, שנותן להם שתי אופציות מנוגדות במהלך העונה ועד לטרייד דד ליין:
1) לסחור בו תמורת נכסים, כמו שעשו השנה עם בויאן וברקס
2) להשתמש בו, בחוזה מסתיים נוסף שיפרקו עליהם, בחלק מהצעירים הלא מתאימים (אייבי, אסאר לאור הבחירה בהולנד) ואולי כמה בחירות, בשביל טרייד עבור כוכב או פסאודו-כוכב שחתום לטווח הארוך (נניח, טאונס. סתם זורק שם שנראה לי מתאים להם לטרגט. גם רנדל).

אני מסכים שלסחור בהארדאווי תמורת נכסים כמו עם בויאן וברקס זה חלק מהאפסייד של הטרייד הזה.
אלא שהתמורה שדטרויט הצליחו להשיג על בויאן וברקס הייתה.... קווינטין גריימס. אז מה לעזאזל אנחנו עושים פה?

2 בעיני לא צריכה להיות אופציה. דטרויט לא במקום של לטרגט כוכבי משנה, אם המחיר צריך להיות כמה צעירים, ואני לא חושב שהארדאווי יעזור עם זה יותר מחוזים אחרים שקבוצות רוצות להיפטר מהן והיה אפשר להשיג בלי לשלוח שחקן צעיר כמו גריימס בתמורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 1:32 pm 
Junior

בגדול אתה צודק סטאבס, אבל חוזר על הנקודה שלי בהקשר של בחירת הולנד למרות הנוכחות של אסאר בקבוצה - גריימס הובא על ידי קודמו בתפקיד, הוא לא מחויב אליו.

לגבי 2, כנראה שאתה אופטימי מדי לגבי השלד הצעיר של הפיסטונס. בכל אופן, עם כל הכבוד למה שנכון או לא בעיניך ובעיניי, בסופו של דבר זו תהיה החלטת בעלי הקבוצה אם הגיע הזמן להפסיק להתבחבש בתחתית הליגה, להתאכזב בלוטרי ולפשל בדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: