סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 5:00 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
כתבה על עןנת המלפפונים בזמן מלחמה
https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=473759

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 12:12 pm 
מנהל פורום

גוני מאמן את גליל עליון
נאה
אשמח לראות את פלג בצוות המקצועי שלנו
מת על הבנאדם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 12:14 pm 
מנהל פורום

וקררה ממשיך בגליל עוד עונה (וגם יהיה הקפטן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 12:48 pm 
Hall of Famer

הובר ברמת גן
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=473797

בשקט בשקט נראה לי שהם עושים אחלה המשכיות (כולל על הקווים - ברנר וקולודני) וחיזוקים ללא סיכוי לנפילות, הסגל כבר לא רחוק מסגור למעשה - עם 9 שחקנים בכירים (בעוד קבוצות אחרות בקושי התחילו...) ויגיעו לבית העליון גם בשנה הבאה (בטח אם הליגה תיחלש מעט, כהכללה, עקב המצב, הקבוצה הנוספת שעלתה וכו').
הובר חוזר לשתף פעולה עם מוסקוביץ' (לאחר ששנה משותפת שלהם הסתיימה, הרבה בזכותם, במקום חמישי של גליל-עליון), ויש פה אחלה של קו אחורי (גם ברמת ה"כיף לצפייה").
אם באופן מפתיע קרופורד כן יוכל לשחק כמתאזרח בשלב כלשהו (אפילו בעוד שנה) - זה יוכל להיות צעד קדימה נוסף עבורם.

מקולום, הובר, שניירדמן?
אריאל, מוסקוביץ'
קרופורד, טוקוטו?! (בניגוד לשאר הזרים ששיחקו ברמת גן, הם לא רשמו עבורו הודעת פרידה של Thank you)
מיילס, משעור, מלמד?
סטיבנס, סרור

ג'ורדן כהן יעזוב. כמו גם אומאט, מתיאנג ודבו (להם יצאו הודעות פרידה...).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 26, 2024 9:33 am 
Sophomore

נערך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 26, 2024 2:15 pm 
Sophomore

הגרלת BCL -

חולון עם איגוקאה, נאנטר ו-וירצבורג. כמו בעונה שעברה, אפשר לשער שיהיה בית יחסית שוויוני עוד לפני בניית הסגלים. אני מבין שהם מתכוונים לארח בסומבטהיי? וירצבורג זה די חור, באניה-לוקה זה גם נסיעה, נאנטר זה פריז. ביום בהיר חולון ראשונה, ביום מעונן-חלקית רואים שוב את אוסטנד בפליי-אין.

ר"ג עם אא"ק, ריגה ועולה מהמוקדמות, מהמסלול החזק ביותר - אנדורה, בון, ססארי. בית קשה, מקום שלישי יהיה הישג. איפה יארחו? אא"ק רוצים למות, עונה שלישית ברצף שהם צריכים לשבור את הראש עם אירוח ישראלית, מניח שפשוט לא יכניסו קהל כמו שהיה נגד חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 5:55 pm 
מנהל פורום

ג'ורדן כהן השתתף בטורניר עם נבחרת 3*3 וקרע את הרצועה הצולבת. לא יהיה רלוונטי לעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 7:03 pm 
מנהל פורום

חיסל לעצמו עונה שלמה על חוג. שאפו לכל העוסקים בדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 8:03 am 
Sophomore

החוג הזה הוא ענף אולימפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 10:24 am 
Freshman

הטורניר הזה היה די חוג מבחינת חשיבות בשבילו
לא עלו לאליפות אירופה לפני איזה שבוע או שבועיים והפסידו משחקים אולימפיים אי שם לפני איזה חודשיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 1:34 pm 
Junior

אלייז'ה סטוארט מאילת חתם בג'יבובה סקפאטי האיטלקית.
שחקן מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 2:44 pm 
Hall of Famer

xalmon כתב:
הגרלת BCL -

חולון עם איגוקאה, נאנטר ו-וירצבורג. כמו בעונה שעברה, אפשר לשער שיהיה בית יחסית שוויוני עוד לפני בניית הסגלים. אני מבין שהם מתכוונים לארח בסומבטהיי? וירצבורג זה די חור, באניה-לוקה זה גם נסיעה, נאנטר זה פריז. ביום בהיר חולון ראשונה, ביום מעונן-חלקית רואים שוב את אוסטנד בפליי-אין.

ר"ג עם אא"ק, ריגה ועולה מהמוקדמות, מהמסלול החזק ביותר - אנדורה, בון, ססארי. בית קשה, מקום שלישי יהיה הישג. איפה יארחו? אא"ק רוצים למות, עונה שלישית ברצף שהם צריכים לשבור את הראש עם אירוח ישראלית, מניח שפשוט לא יכניסו קהל כמו שהיה נגד חולון.

וירצבורג זה שעה וחצי נסיעה מפרנקפורט, אחד ממרכזי התחבורה המרכזיים והחשובים באירופה. ראיתי חורים גרועים יותר ונסיעות מפרכות יותר.

איגוקאה אפילו לא מארחת בבאניה-לוקה, אלא בלאקטשי. זה אומר, סביר להניח, טיסה עם לפחות קונקשן אחד בבלגרד או בוינה, ואז עוד חצי שעה בכביש סרפסקי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 3:22 pm 
Sophomore

4.5 שעות טיסה ועוד שעה וחצי באוטובוס, לא משהו. וזה חולון, שבעונה האחרונה הגיעו למשחקים בארץ עם מזוודות כדי לצאת מיד אחרי לטיסת לילה שתחסוך להם 100 דולר לכרטיס, אז תסמוך עליהם שלא יטוסו ישירות עם לופטהנזה.

היו ימים שהמפעלים המשניים באירופה חולקו למחוזות, ועכשיו ראיתי שגם היורוליג חושבים בכיוון כחלק מהרחבה עתידית. לא נראה לי שהספרדיות יתנגדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 3:40 pm 
Hall of Famer

אם גראן קנריה שורדת נסיעות לרוסיה, חולון תשרוד את וירצבורג.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 8:07 am 
Hall of Famer

סילבן לנדסברג חתם בהפועל חיפה. מעניין.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 3:09 pm 
מנהל פורום

משגב מאריך בחולון, לא יכול לסבול את השחקן
הרג'י ג'קסון של הליגה הישראלית
כל פעם שהכדור ביד שלו, זו רולטה רוסית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:19 pm 
Freshman

ודים כתב:
מנחם כתב:
אם לא היה מספיק מאתגר לראות את גוני יזרעאלי כעוזר מאמן, עכשיו מתפרסם שהוא יהפוך למאמן ראשי ויאמן את גליל עליון. לא מקנא בשחקנים שלהם.

וחבל על ברק פלג שכנראה לא הצליח להגיע לסיכום עם גליל עליון על הארכת החוזה שלו.

זה מה שפורסם? שברק פלג רצה להישאר? עם כל האהבה לגליל, ויסלח לי ביטלא, כל מי שאימן או שיחק שם שיש לו אופציות במקום אחר - שילך. למה הוא צריך את כל הבלאגן הזה?? שילך לאמן את עפולה קרוב לבית.

שלום
אני "קורא סמוי" בsalnews כבר מעל 15 שנה, נהנה מאד לקרוא ומעולם לא כתבתי כאן אות - אבל ההודעה הזאת מכריחה אותי להגיב

קודם כל כלא מפונה ע"י המדינה, אבל מפונה בפועל (על 400 מטר מסריחים) ההודעה הזאת ממש דוחה, מנותקת ומרגיזה.
אני רוצה לקוות שיש שחקנים שמבינים את הסיטואציה ובהנחה שגליל תשחק באולם מוסדר כזה או אחר שחקנים ירצו לחתום שם.

ברמה הםרקטית: אם מה שאתה אומר נכון ושחקנים לא ילכו לגליל במצב הנוכחי - אז באמת צריך להחריג את הגליל ולדאוג שלא ירדו ליגה. הם הרי לא יכולים להתחרות באחרות על שחקנים כי כאמור כל מי "שיש לו אופציות במקום אחר - שילך"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 7:01 pm 
מנהל פורום

לא התכוונתי לפגוע באף אחד!
אני לא באתי לגרש אף אחד מהקבוצה של גליל. דיברתי על זה שאם אני שחקן מקצוען (או מאמן) אז עם כל הכבוד והצער הייתי כנראה מעדיף לשחק במקום אחר.
זה בדיוק על אותו משקל של זרים שהמצב הנוכחי בארץ גרם להם לעזוב את מכבי ת"א ולהעדיף הצעות מקבוצות יורוליג אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:49 pm 
Freshman

ודים כתב:
אני לא באתי לגרש אף אחד מהקבוצה של גליל. דיברתי על זה שאם אני שחקן מקצוען (או מאמן) אז עם כל הכבוד והצער הייתי כנראה מעדיף לשחק במקום אחר.
זה בדיוק על אותו משקל של זרים שהמצב הנוכחי בארץ גרם להם לעזוב את מכבי ת"א ולהעדיף הצעות מקבוצות יורוליג אחרות.

הכל טוב, זה בסדר. ימים לא קלים ואנחנו כנראה יותר קצרים.

אבל ברמת העיקרון, אם גליל כ"כ נפגעת ולא תצליח להביא שחקנים, זה לפחות שווה את הדיון האם גליל צריכה\יכולה להתמודד בליגה במצב כזה.

ימים טובים לכולם בהמשך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 11:28 pm 
Junior

ברוך הבא אוהד גליל, ועכשיו כשאתה כבר לא קורא סמוי, אתה מוזמן לכתוב קצת יותר.

יש לי הרבה סימפטיה לגליל ושמחתי מאוד שהם נשארו ליגה אבל היה לי חבל לראות שברק פלג עוזב את הקבוצה, מה גם שכמו שזה נראה כרגע, לא ברור שהוא ימשיך לאמן בליגת העל.
לאור הנסיבות קשה לראות איך גליל תצליח להביא שחקנים ואם כך יהיה, בהחלט יש מקום לדיון איך אפשר למנוע שהיא תהיה היורדת הבטוחה ללאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 11:41 pm 
מנהל פורום

אוהד גליל כתב:
ודים כתב:

אבל ברמת העיקרון, אם גליל כ"כ נפגעת ולא תצליח להביא שחקנים, זה לפחות שווה את הדיון האם גליל צריכה\יכולה להתמודד בליגה במצב כזה.

ימים טובים לכולם בהמשך

ברור. אני מסכים.
אני מהרגע שהסתיים הבית התחתון אמרתי שהעונה הקרובה תהיה הרבה יותר בעייתית עבור גליל עליון. נכון שאולי כביכול נמצא אולם קבוע, אבל לך תדע כמה זה יחזיק ובסופו של דבר רוב הבעיות שהיו להם העונה ימשיכו, יחד עם כל החוסר וודאות המסריח הזה (שלא לדבר על זה שהצפון ליטרלי עולה באש אחת לכמה ימים), ואם מקודם עוד לפחות היה להם סגל ישראלי טוב ומאמן טוב שכבר "היו תקועים" שם, הפעם זה לא המצב. מי שיגיע לא יהיה באותה רמה של מי שעזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:53 am 
Freshman

ודים כתב:
אוהד גליל כתב:
ודים כתב:

ימים טובים לכולם בהמשך

ברור. אני מסכים.
אני מהרגע שהסתיים הבית התחתון אמרתי שהעונה הקרובה תהיה הרבה יותר בעייתית עבור גליל עליון. נכון שאולי כביכול נמצא אולם קבוע, אבל לך תדע כמה זה יחזיק ובסופו של דבר רוב הבעיות שהיו להם העונה ימשיכו, יחד עם כל החוסר וודאות המסריח הזה (שלא לדבר על זה שהצפון ליטרלי עולה באש אחת לכמה ימים), ואם מקודם עוד לפחות היה להם סגל ישראלי טוב ומאמן טוב שכבר "היו תקועים" שם, הפעם זה לא המצב. מי שיגיע לא יהיה באותה רמה של מי שעזב.

אהלן

אין ספק שהמצב פח וכל האלטרנטיבות מסריחות
לעניין הגליל, קררה הוחתם לשנה נוספת + תומר אסייג ולוקאס גולדברג כשלד ישראלי סביר
אין כרגע זרים
אין הרבה כסף
יש שמועות בגליל על ארז אדלשטיין כמנהל מקצועי שמביא איתו מישהו עם כיסים עמוקים - אבל אילו שמועות בלבד

לא ברור איפה משחקים בעונה הבאה.
לדעתי - צריך לסגור מהר על אולם קבע באזור עמק יזרעל ככה שגם מפונים ותושבי הגליל יוכלו להגיע מצד אחד
ומצד שני ניתן יהיה להביא זרים ושחקנים למקום סביר עד יעבור זעם
לא ברור איפה ישחקו בעונה הבאה
לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:58 am 
מנהל פורום

יאללה, שיבואו לשחק ביקנעם. מתאים לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 12:32 pm 
Freshman

אוהד גליל כתב:
ודים כתב:
אוהד גליל כתב:
ודים כתב:

ימים טובים לכולם בהמשך

ברור. אני מסכים.

אהלן

אין ספק שהמצב פח וכל האלטרנטיבות מסריחות
לעניין הגליל, קררה הוחתם לשנה נוספת + תומר אסייג ולוקאס גולדברג כשלד ישראלי סביר
אין כרגע זרים
אין הרבה כסף
יש שמועות בגליל על ארז אדלשטיין כמנהל מקצועי שמביא איתו מישהו עם כיסים עמוקים - אבל אילו שמועות בלבד

לא ברור איפה משחקים בעונה הבאה.
לדעתי - צריך לסגור מהר על אולם קבע באזור עמק יזרעל ככה שגם מפונים ותושבי הגליל יוכלו להגיע מצד אחד
ומצד שני ניתן יהיה להביא זרים ושחקנים למקום סביר עד יעבור זעם
לא ברור איפה ישחקו בעונה הבאה
לדעתי

עכשיו גם שחר עמיר רשמי
התחלה לא רעה לסגל הישראלי לדעתי, נחלש מעונה שעברה אחרי העזיבה של הובר אבל בשוק הישראלי "הצעיר" יחסית הבאתם אחלה החתמות כמו אסייג ושחר עמיר ולדעתי לוקאס גולדנברג זה לא חילוש בהשוואה ללוטן אמסלם ובנוסף אני די מחזיק מרון כהן
השאלה העיקרית לדעתי היא אם תצליחו להביא בשוק הדל איזשהו מחליף למירון רוינה (יהונתן לוי, זבלין וגלעד לוי נמצאים בשוק אלה שמות שעולים לי בשלוף)
השאלה אם תצליחו להביא זרים ברמה כמו של סוף עונה שעברה, בהנחה שכן מאמין שתהיה לכם עונה טובה
החילוש המשמעותי לדעתי הוא בעמדת המאמן שאני סופר מחזיק מברק פלג וחבל שעזב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 12:39 pm 
מנהל פורום

זה שקררה נשאר זה מדהים, כי אני בטוח שהיו קבוצות אחרות שרצו אותו. אופתע מאוד אם לא.
לגבי הישראלים האחרים זה ניראה קצת יותר דומה למה שחשבתי שיקרה. אסייג, גולדברג ועמיר הם אחלה בתור ישראלים משלימים שעולים ל-10-15 דק' מהספסל. אם הם התחליף לישראלים המובילים שעוזבים, ומי שישלים יהיו הצעירים בוגרי מחלקת הנוער, אז יש פה קצת בעיה. מצד שני אם מביאים כמה זרים צעירים בוגרי מכללות או עם שנה-שנתיים ניסיון מוצלח בליגות קטנות ו-2-3 מהם יהיו בינגו (ואפילו לא יעזבו אחרי חודש) אז יש מצב להחזיק מעמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], רלפי ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: