סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 4:55 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:02 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מסתבר שנאזי מארשל הגיע במקום דריק ג'ונס ג'וניור שעובר לקליפרס במחיר דומה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:05 am 
Hall of Famer

חוץ מאורלנדו, קבוצות לא משתוללות עד כה
אלא נותנות חוזים שרובם בעיניי הם חוזים טובים/סבירים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:21 am 
Hall of Famer

דנבר ממש הייתה יכולה (חלילה) להיעזר באארון וויגינס.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' יולי 01, 2024 8:22 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:22 am 
Senior

הליגה הצליחה כנראה לעצור את הטאמפרינג.
מה זה השעממומון הזה? בשנים קודמות היית קם ב1 ביולי ומבלה עד ארוחת צהריים רק בלהשלים את כל ההעברות שהיו.
או לחלופין נשאר ער שעה אחרי כניסת החלון וכבר היו דיווחים על 20 חוזים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:22 am 
Hall of Famer

זה נכון, חוויה שונה לגמרי עם כל הטפטופים האלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:48 am 
Hall of Famer

מייסון פלאמלי בפיניקס לעונה אחת.

קייד קאנינגהאם מאריך חוזה בדטרויט 226 מיליון ל-5 שנים.

הקליפרס מחתימים את קווין פורטר ג'וניור לשנתיים.

דראמונד לפילי, 10 מיליון לשנתיים.

יוטה משחררת את עומר יורטסבן.

קווין לאב ישאר במיאמי, 8 מיליון לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:53 am 
Junior

stavs כתב:
הליגה הצליחה כנראה לעצור את הטאמפרינג.
מה זה השעממומון הזה? בשנים קודמות היית קם ב1 ביולי ומבלה עד ארוחת צהריים רק בלהשלים את כל ההעברות שהיו.
או לחלופין נשאר ער שעה אחרי כניסת החלון וכבר היו דיווחים על 20 חוזים.

נראה לי שזה גם קשור לפול ג'ורג'...ברגע שאבן הדומינו הזאת תיפול, יחולו התפתחויות נוספות (למשל בגזרת דרוזן השקטה מדי).
חוץ מזה, השנה הוסיפו שינוי שמאפשר לקבוצות להחתים את הפרי אייג'נטס של עצמם עוד לפני תחילת הפרי אייג'נטס, ראינו כמה שמות שזה הוציא מהשוק מלכתחילה (מונק, פטריק וויליאמס ועוד). אם היית מקבל את כל ההחתמות שלהם לצד אלו שהיו בלילה, זה היה נראה קצת אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:57 am 
Junior

Att כתב:
rony כתב:
כריס פול בדרך לסן אנטוניו.

יונאס ולנצ'יונאס במהלך די משונה הולך לוושינגטון, 30 מיליון ל-3 שנים.

אריק גורדון בפילי.

באיזה קטע וושינגטון נותנת חוזה ארוך טווח לואלנצ'יונאס

בקטע שסאר הוא 4, כמו שהוא בעצמו הצהיר (ולכן סירב להתאמן באטלנטה). במוק שלי כתבתי שהייתי רוצה לראות את וושינגטון מנסה לצרף את אייזיאה סטויארט או וונדל קרטר, אבל בכלל לא בטוח עד כמה הם זמינים. יונאס מגיע על חוזה נוח וסחיר מאוד. נותן סייז בצבע מול סנטרים יריבים ולבוקס אאוט, סקרינים, ריבאונדים, ציר לארגן סביבו את ההתקפה.
לא יודע כמה ניצחונות הוא שווה בעונה, אבל אתה בעצמך הודית שהשטחת הסיכויים כבר לא מצדיקה טנקינג אגרסיבי. בטח שלא על חשבון בניית קבוצת כדורסל מתפקדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:03 am 
Junior

Att כתב:
חוץ מאורלנדו, קבוצות לא משתוללות עד כה
אלא נותנות חוזים שרובם בעיניי הם חוזים טובים/סבירים

החוזה של קקפ בסדר גמור. הוא ירוויח 9 מיליון יותר ממה שגארי האריס הרוויח השנה, ומעבר לכך שהוא שדרוג רציני עליו, צריך לעשות התאמה לעלייה בקאפ.
בעונה הקרובה, ואגנר ובאנקרו עדיין על משכורות רוקיז. עונה לאחר מכן, השנייה בחוזה של קקפ, ואגנר אומנם יתחיל את הארכת החוזה שלו, אבל אייזק כבר לא ירוויח את ה 17 מיליון שמרוויח בעונה הקרובה. אח"כ תגיע עונה שלישית ואחרונה בחוזה - ואני שוב מזכיר את כלל האצבע, שזו השנה שבה ניתן לסחור בחוזה, אם לא במהלך גדול אז לכל הפחות ניתן להעביר אותו עם מעט נכסים לקבוצה עם קאפ ספייס, כמו שדאלאס בדיוק עשתה עם THJ.

יש גם את השאלת החלופות ההיפותטיות, אבל אכנס אליה רק אם זה יעלה בתגובות בכלל. בעיניי ההתאמה המקצועית חלקה, מוצלחת ובקושי פוגעת בגארדים הצעירים בקבוצה (תמיד יהיה עניין הדקות, אבל יש פה טרייד-אוף הכרחי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:09 am 
Junior

הנאגטס ללא ספק סופגים אבידות קיץ שני ברציפות, אבל בעיניי יש פה גם הזדמנות לשינוי נחוץ (שהם בעצמם ניסו לנצל, עם העסקה שנפלה עבור ג'ורג').
קקפ יופי של רול פלייר ואני אוהב את ההתאמה שלו למג'יק, אבל בדיוק נתן פלייאוף של 8.1 נקודות למשחק, 39.5% מהשדה, ורק 32.7% משלוש. הוא, פורטר וגורדון תרמו ביחד רק 16 נקודות במשחק ההדחה מול הוולבס.

אני לא יודע אם כריסטיאן בראון בתפקיד מוגדל הוא התשובה לכך, כלומר חלופה עם אפסייד גבוה יותר בעמדה 2. לא פוסל את האפשרות הזאת.
אבל אולי טרייד על פורטר תמורת 2-3 שחקנים יצליח לרענן את שורות הנאגטס. כמובן שקל יותר להציע מאשר ליישם, לא ברור כמה ביקוש יש לפורטר ברחבי הליגה כרגע. אני מאמין שהחוזים החדשים שמחולקים עכשיו יגרמו לשלו להיראות סביר, ועדיין מדובר בהמון כסף מובטח שיוכל לסבך קבוצות מסוימות עד קיץ 27.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:32 am 
Junior

אוברה נשאר בפילי על 16 מיליון לשנתיים, ככל הנראה יוחתם באמצעות מה שנקרא the room exception. כלומר, זה לא מונע את החתמת פול ג'ורג' שכרגע נראית די בלתי נמנעת. החמישייה של פילי תהיה:

מקסי
אוברה
ג'ורג'
ריד/באטום (עדיין FA)
אמביד

עם ספסל שכולל את הרוקי ג'ארד מקיין, אריק גורדון ודראמונד כגיבוי הנצחי.
האקס-פקטור המסתמן כרגע: פול ריד, שאולי יפתיע עם תוספת של קליעה משלוש? היה דיבור לפני שנה, לאחר המינוי של ניק נרס, שהוא מתכוון לפתח אותו באופן דומה לסיאקם.

ברגע שג'ורג' יסכם בפילי, אני תוהה אם הקליפרס יציעו לעשות את זה בסיין אנד טרייד. זה יעניק להם חריגת טריידים מספיק גדולה, שיוכלו להשתמש בה לצירוף זאק לאבין. הם ממילא אול-אין עם חובות בחירות מסוים, וחמישייה של הארדן-לאבין-קוואי-מאן-זובאץ יכולה לספק עניין, עד לפציעות וההדחה הבלתי נמנעת בפלייאוף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:10 am 
Hall of Famer

גרנט, אני מוצא את עצמי חולק עליך בהרבה מקרים.
1. לא מבין את ההחתמה של קק"פ באורלנדו. למה זה טוב? זה לא חוזה לשנה, זה 3 שנים. בקיץ הבא הם צריכים להאריך חוזה לווגנר ולקבל החלטה על סאגס. בעיני מהלך חסר תועלת משמעותית מקצועית ופוגע בגמישות כלכלית. אורלנדו היו צריכים להמשיך עם מה שיש להם ורק אם יש הזדמנות להשיג שחקן שבאמת יעשה שינוי אמיתי, ללכת על זה.
2. אם את אורלנדו אני לא מבין, אז את וושינגטון אני בכלל לא מנסה להבין. מה זה חשוב שסאר רוצה להיות פאוור פורוורד. קודם כל, אם השחקן מסרב בכלל לשחק בתור סנטר, אלא רק בתור פאוור פורוורד, פשוט לא צריך לבחור אותו. אם בגיל כזה אתה מעמיד תנאים, ההמשך לא מבשר טובות. רוצה השוואה? גם סימונס היה מוכן להיות רק רכז. אבל מילא הרצון של סאר. גם אם אתה מקבל אותו. למה לקחת סנטר מבוגר בן 32 ולהחתים אותו ל-3 שנים בקבוצה שכרגע אפילו לא בתחילת תהליך הבניה, אלא בשלב ההרס (קוזמה, פול)? מה הוא יעזור לך? למה הוא טוב? גם את יונאס אני לא כך כך מבין. אני חושב שהוא לקח פחות מ - MLE. אני די משוכנע שהוא היה יכול לקבל MLE בקבוצה עם שאיפות. אבל אולי אני טועה והוא לא רצה להסתכן ולהישאר עם חוזה יותר קטן.
3. כריס פול מפתיע. הייתי בטוח שהוא ירוץ אחרי טבעת. פחדתי שהוא יגיע ללברוניה. אולי לברון שם וטו כי צריך בכל זאת דקות לברוני בקו האחורי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:30 am 
Junior

תחלוק ותחלוק, לזה נועד הפורום (:

1. לפי מה שבאנקרו אמר במסיבת העיתונאים אחרי משחק ההדחה, המג'יק רצו להתחזק בקליעה מבחוץ מבלי להתפשר על הגנה.
שכחתי גם מסאגס, אבל לא חושב שהארכת חוזה לו ולפרנץ, לצד משכורת של 22 מיליון לעונה לקקפ (כנראה שפחות מכך, בטח החוזה מתחיל ב 18 ומסתיים ב 24 מיליון בעונה השלישית), פוגעת בגמישות הכלכלית. סמוך על הפרונט אופיס שהם יודעים מה הם עושים.

מי זה מבחינתך "שחקן שבאמת יעשה שינוי אמיתי"? פול ג'ורג'? לדעתי הם ניצלו מכך שלא חתם אצלם, קבוצה כמו פילי (זה רשמי אגב, 212 מיליון לארבע שנים) יכולה להרשות לעצמה סיבוך עתידי כזה, כי היא חיה בכאן ועכשיו.
אם המג'יק לא היו עושים כלום בקיץ, אז כנראה שבעוד שנה כבר לא היה להם קאפ ספייס. שזה בזבוז של משאב. הסברתי איך המשכורת של קקפ לא אמורה לפגוע בשום גמישות כלכלית שלהם בשנתיים הבאות. ומתישהו בין קיץ 26 לפברואר 27, קקפ יוכל לשמש אותם לאיזון משכורות בטרייד. באמת שלא רואה פה דאון סייד.

2. הסברתי כבר מה יונאס נותן לוויזארדס מבחינה מקצועית. אתה חושב שהם צריכים לשחק עם סאר הצנום, שחלש כריבאונדר ובסיומת בצבע כרגע, בכוח כסנטר? או לפתוח עם ווקצ'ביץ'? אני מוצא טעם רב בהרכבת קבוצה נורמלית סביב שחקנים צעירים, שמהם לא חסר לוושינגטון החל מעכשיו (קוליבאלי, סאר, קארינגטון וקישון ג'ורג'). אני בטוח שהם ינסו גם להשאיר את טיוס ג'ונס. את קוזמה כן הייתי מעביר. אבל חמישייה של טיוס-קיספרט-קוליבאלי-סאר-יונאס זה אחלה, את שני הרוקיז האחרים הייתי מפתח בהדרגתיות מהספסל. ברמה האסטרטגית, וושינגטון של מייקל ווינגר לגמרי בשלב ההריסה. הוא החתים מחדש את קוזמה לפני שנה בשביל שיוכל לסחור בו בהמשך הדרך, אולי אוטוטו. ההימור על ג'ורדן פול היה כושל, ללא ספק, אבל נעשה מקו מחשבה שמדובר בנכס צעיר יחסית, שיוכל להראות מה הוא שווה כשתינתן לו הבמה. עכשיו נזכר שגם ברוגדון שם, לפחות נכון לעכשיו. אבל הסר דאגה מלבך, מאמין שעד פברואר הם יהיו מספיק גרועים, ואז מהר-מהר יגבירו (;

לגבי יונאס, אני לא חושב שהיה בו עניין גבוה מדי, יש לו מגבלות ברורות למשחק של היום (כך שלא בטוח שהוא בכלל תורם ניצחונות מי יודע מה...). דווח על עניין של הלייקרס בו, אבל הלייקרס לוטשים עיניים אל מטרות נכספות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:32 am 
Junior

השחלתי את זה בסוגריים בתגובה הקודמת, אז ניתן קצת יותר כבוד לפול ג'ורג' - מצטרף לאמביד ומקסי על 212 מיליון לארבע שנים.

הזכרתי את זאק לאבין כאופציה לקליפרס בתגובה קודמת, אבל תרחיש סביר יותר הוא שהם ילכו עכשיו על דרוזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:38 am 
מנהל פורום

נקודה מצויינת גראנט
אתה רוצה לפתח שחקנים?
הם חייבים לשחק בקבוצה נורמלית, קבוצה עם ריבאונד התקפה, עם גבוה שקולע מבחוץ
קבוצה שהולכת על פיתוח שחקנים צעירים צריכה לפחות שני שחקנים שיהיו עוגנים
אחרת זה כמו לתת לילדים כדור, לתת להם להשתולל ולקוות לטוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:41 am 
Junior

לפי ווג' פול ג'ורג' לפילי ל4 שנים עבור 212 מיליון
https://twitter.com/wojespn/status/1807678190078308537

מבינת כדורסל "נקי" אחלה החתמה ויכולה לתת למקמם את פילי כטופ דוג במזרח (למרות שלא בטוח כל עוד בוסטון שם).
מבחינה פרקטית - מה הסיכוי שפול ג'ורג' ואמביד יגיעו בריאים יחדיו לפלייאוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:45 am 
Junior

קלי אוברה גם נשאר בפילי עם 16.3 לשנתיים (שנה שניה אופציית שחקן).

אחלה שחקן, לא מבין איך הסכים לכל כך מעט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:55 am 
Junior

sheky כתב:
קלי אוברה גם נשאר בפילי עם 16.3 לשנתיים (שנה שניה אופציית שחקן).

אחלה שחקן, לא מבין איך הסכים לכל כך מעט...

כי הסוכן שלו לא הביא לו הצעות טובות יותר, ואמר לו שדרך הפעולה הטובה ביותר היא להבטיח לעצמו 8 מיליון לעונה הקרובה, לזו שאחריה, אבל לשמור לעצמו אופציה לשדרוג שכר מסיבי אם תהיה עוד עלייה בקאפ וריבוי קבוצות עם משאבים בקיץ הבא? וכמובן, שייתן עונה בה יוכיח עד כמה הוא חיוני כצלע 4-5 בחמישיית הסיקסרס?
מי לדעתך היתה עשויה להציע לו יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:00 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
כי הסוכן שלו לא הביא לו הצעות טובות יותר, ואמר לו שדרך הפעולה הטובה ביותר היא להבטיח לעצמו 8 מיליון לעונה הקרובה, לזו שאחריה, אבל לשמור לעצמו אופציה לשדרוג שכר מסיבי אם תהיה עוד עלייה בקאפ וריבוי קבוצות עם משאבים בקיץ הבא? וכמובן, שייתן עונה בה יוכיח עד כמה הוא חיוני כצלע 4-5 בחמישיית הסיקסרס?

לא מכיר מספיק טוב את המצב של כל קבוצה ומה היא יכולה להציע, אבל 8 מיליון בעונה הקרובה מעמיד אותו באיזור המקום ה160 בליגה מבחינת שכר.
שחקן של 15+ נק' (מקום 70 בליגה עונה אחרונה) לאורך העונותה אחרונות (כולל עונת 20+ בשארלוט) על פניו נראה ששווה יותר. לא בעולמות ה20 אבל 12-14 מ' לעונה נראה לי יותר הולם את המעמד שלו ביחס לשכר בליגה.

אבל כנראה שאתה צודק, בהנחה שהוא לא נתן הנחה לפילי (ואין סיבה שייתן) כנראה באמת אין לו שוק.

נערך לאחרונה על ידי sheky בתאריך ב' יולי 01, 2024 12:20 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:02 pm 
Hall of Famer

אין לי בעיה להחתים ווטרנים. יש לי בעיה עם אורך החוזה. מה שפילי אז עשו בזמנו עם רדיק ש - Att כל כך קצף, עם חוזה גדול מאד לשנה זה מצויין. אני חושב שצריכים להחליט מה העתיד של סאר בסנטר או בתור הגבוה השני ובשביל לעשות את זה, אפשר לתת לו להתנסות. אתה יודע, צ'אט הולמגרן חלש בריבאונד וגם לא הפינישר הכי אימתני בצבע ובכל זאת שיחק רק כסנטר בקבוצה שסיימה במאזן הרביעי בליגה. אז גם שחקן צנום יכול לשחק בסנטר בתור רוקי, אם זה העתיד שלו. אתה שוכח גם שוושינגטון מחזיקה כרגע את קוזמה בעמדה מספר 4, עם חוזה לעוד 3 עונות. אם אתה רוצה להעביר אותו ולקבל תמורה טובה, אתה גם צריך לשחק איתו. בקיצר, בעיני התוספת של יונאס לא משנה בכלל לשנה הקרובה ולא ברורה לשנים הבאות. מיותר לחלוטין. אם אתה דואג כל כך מי יכול לתת דקות בסנטר, אז ריישון הולמס גם נמצא בבירת ארה"ב. הוא לא שחקן טוב, אבל זה לא נורא בכלל לוושינגטון. הסיבה היחידה שההבאה של יואנס לא נוראית היא שהמשכורת לא גבוהה ולא פוגעת בגמישות הכלכלית (את זה עושים החוזים של פול ושל קוזמה יופי).

מה זה שחקן שבאמת יעשה שינוי? מישהו בקליבר של פול ג'ורג' בוודאי שעושה שינוי (גם אם לא ג'ורג' עצמו). לגבי הגמישות, אתה בעצמך רשמת למה התשובה המקורית שלך לא נכונה, כי שכחת את הארכת החוזה שצריך לתת לסאגס. רשמת גם שהחוזה של אייזיק יורד מהספרים וזה נכון. האם זה אומר שאתה מוותר על אייזיק? מה המג'יק יקבלו בדיוק מקק"פ? בשתי העונות הקרובות הוא יצליח להעביר אותם לסיבוב השני? אולי הוא הגרוש ללירה. מעבר לסיבוב השני? לא סביר. העונה השלישית? אתה בעצמך רושם שהיא לא רלוונטית. האם בכלל הם יקבלו תרומה טובה מקק"פ שבעונה האחרונה בהחלט נראה שחקן בירידה? החוזה שלו דרך אגב מתחיל ב-20 מיליון ואז עולה ל-22 בעונה השניה ו-23 בעונה השלישית.
דרך אגב, משפט כמו "סמוך על הפרונט אופיס שהם יודעים מה הם עושים" מעקר כל דיון. פשוט לעקוב ולהאמין. אני לא סומך על הפרונט אופיס של המג'יק. ראיתי מספיק מהלכים מטופשים שתקעו קבוצות בהמשך.
בכל מקרה, לא מהלך אסוני של אורלנדו, אבל בעיני זריקת כסף מיותרת ופגיעה בגמישות במידה למהלך גדול עתידי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:07 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
הנאגטס ללא ספק סופגים אבידות קיץ שני ברציפות, אבל בעיניי יש פה גם הזדמנות לשינוי נחוץ (שהם בעצמם ניסו לנצל, עם העסקה שנפלה עבור ג'ורג').
קקפ יופי של רול פלייר ואני אוהב את ההתאמה שלו למג'יק, אבל בדיוק נתן פלייאוף של 8.1 נקודות למשחק, 39.5% מהשדה, ורק 32.7% משלוש. הוא, פורטר וגורדון תרמו ביחד רק 16 נקודות במשחק ההדחה מול הוולבס.

אני לא יודע אם כריסטיאן בראון בתפקיד מוגדל הוא התשובה לכך, כלומר חלופה עם אפסייד גבוה יותר בעמדה 2. לא פוסל את האפשרות הזאת.
אבל אולי טרייד על פורטר תמורת 2-3 שחקנים יצליח לרענן את שורות הנאגטס. כמובן שקל יותר להציע מאשר ליישם, לא ברור כמה ביקוש יש לפורטר ברחבי הליגה כרגע. אני מאמין שהחוזים החדשים שמחולקים עכשיו יגרמו לשלו להיראות סביר, ועדיין מדובר בהמון כסף מובטח שיוכל לסבך קבוצות מסוימות עד קיץ 27.

קודם כל, האם החוזה של קקפ במגיק טוב? מוטל בספק לאור הגיל (32 השנה) ומה שהוא הראה בפלייאוף. זה מעבר רק לסטטיסטיקה. בלא מעט מהמשחקים היה נראה שהוא לא מסוגל יותר להקשות אפילו על אדוארדס ופשוט פתח לו נתיב חפשי לטבעת. אם סימני הגיל מתחילים לתת את אותותיהם גם בצד הזה של המגרש, זה חוזה לא טוב. וגם, דנבר ליד יוקיץ (בעיקר), מרי, גורדון ופורטר הייתה התאמה מושלמת בשבילו. אורלנדו התאמה לא רעה גם כן, אבל זה דרוש הוכחה.

לגבי דנבר, נראה לי שיהיה קשה מאוד להיפטר מפורטר. אולי אם יוסיפו בחירות דראפט, קבוצות כמו וושינגטון או דטרויט יתפתו. אבל מה הן יכולות לתת לדנבר שימלא להן את שתי העמדות החסרות (פורטר וקקפ)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:17 pm 
Junior

sheky כתב:
חייב להגיד שלא מכיר מספיק את ה
B.Grant44 כתב:

לא מכיר מספיק טוב את המצב של כל קבוצה ומה היא יכולה להציע, אבל 8 מיליון בעונה הקרובה מעמיד אותו באיזור המקום ה160 בליגה מבחינת שכר.
שחקן של 15+ נק' (מקום 70 בליגה עונה אחרונה) לאורך העונותה אחרונות (כולל עונת 20+ בשארלוט) על פניו נראה ששווה יותר. לא בעולמות ה20 אבל 12-14 מ' לעונה נראה לי יותר הולם את המעמד שלו ביחס לשכר בליגה.

אבל כנראה שאתה צודק, בהנחה שהוא לא נתן הנחה לפילי (ואין סיבה שייתן) כנראה באמת אין לו שוק.

מאז שסיים את חוזה הרוקי שלו, כל מה שהצליח להשיג עד כה היה חוזים לשנתיים: 30 מיליון מהסאנס, 24.5 מיליון מההורנטס, ואשתקד פחות מ3 מיליון מהסיקסרס. הוא הספיק לעבור בווריורס ולא נראה שם טוב. סקורינג זה לא הכל והוא גם לא הכי יעיל בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:29 pm 
Junior

עמוס, הולמגרן הוא חריגה שלא מלמדת על שאר המקרים. קודם כל, מבחינת גובה ואורך הוא סנטר לגיטימי ביותר, וגם מבחינת חוש המיקום שלו והניסיון שצבר ככזה. סאר גדל כשחקן כנף עד שצמח למימדים הנוכחיים שלו. אם מובלי וטריפל ג'יי עדיין פותחים בעמדה 4, אין סיבה שהוא לא.

אורך החוזה של יונאס לא משחק פונקציה - הוא סחיר מאוד ומקסימום יירד לספסל, 10 מיליון זה לא משמעותי לבאק אפ בקבוצה שממילא נמצאת בפאזה של בנייה מחדש וקיצוץ הדרגתי בפיי רול.

קוזמה כבר שיחק מספיק בעונה האחרונה בשביל להעביר אותו עוד הקיץ, מניח שהוויזארדס יתפשרו על הערך שלו אם לא יקבלו עליו חבילה שתכלול שתי בחירות סיבוב ראשון (זה גם מה שדטרויט רצתה על ג'רמיי גרנט בזמנו ולבסוף התפשרה על אחת).

רישון הולמס אכן קיבל הארכה לשנה מהוויזארדס לפני תחילת הפרי אייג'נסי, אז אל תדאג למצבת הסנטרים שלהם (;
וברצינות, על איזו גמישות כלכלית אתה מדבר? זו קבוצה שרק נכנסה לשלב הריבילד שלה, אין להם שום הארכת חוזה משמעותית באופק, אולי קיספרט יקבל עכשיו משהו. טרייד על קוזמה, שבו למשל יקבלו את האריסון בארנס ובחירת דראפט מהקינגס, יוכל לקצץ להם מהפיי רול (5.5 מיליון בדוגמה שנתתי). וזה לא החוזה הצנוע שנתנו ליונאס שימנע מהם להיות קבוצה עם קאפ ספייס משמעותי, בשביל לספוג משכורות תמורת נכסים.

נערך לאחרונה על ידי B.Grant44 בתאריך ב' יולי 01, 2024 12:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:41 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
מה זה שחקן שבאמת יעשה שינוי? מישהו בקליבר של פול ג'ורג' בוודאי שעושה שינוי (גם אם לא ג'ורג' עצמו). לגבי הגמישות, אתה בעצמך רשמת למה התשובה המקורית שלך לא נכונה, כי שכחת את הארכת החוזה שצריך לתת לסאגס. רשמת גם שהחוזה של אייזיק יורד מהספרים וזה נכון. האם זה אומר שאתה מוותר על אייזיק? מה המג'יק יקבלו בדיוק מקק"פ? בשתי העונות הקרובות הוא יצליח להעביר אותם לסיבוב השני? אולי הוא הגרוש ללירה. מעבר לסיבוב השני? לא סביר. העונה השלישית? אתה בעצמך רושם שהיא לא רלוונטית. האם בכלל הם יקבלו תרומה טובה מקק"פ שבעונה האחרונה בהחלט נראה שחקן בירידה? החוזה שלו דרך אגב מתחיל ב-20 מיליון ואז עולה ל-22 בעונה השניה ו-23 בעונה השלישית.
דרך אגב, משפט כמו "סמוך על הפרונט אופיס שהם יודעים מה הם עושים" מעקר כל דיון. פשוט לעקוב ולהאמין. אני לא סומך על הפרונט אופיס של המג'יק. ראיתי מספיק מהלכים מטופשים שתקעו קבוצות בהמשך.
בכל מקרה, לא מהלך אסוני של אורלנדו, אבל בעיני זריקת כסף מיותרת ופגיעה בגמישות במידה למהלך גדול עתידי.

וכאן אני כבר בכלל לא מבין מה אתה רוצה. פרי אייג'נטס בקליבר של ג'ורג', אבל לא ג'ורג' הפציע לארבע שנים ב 54 מיליון לעונה בעצמו - אם הבנתי אותך נכון - לא גדלים על העצים.
סבבה, אז שכחתי מהארכת החוזה של סאגס - אבל בוא נגיד שהיא מסנדלת את הפואנטה שלך קצת יותר מאת שלי. כי בקיץ הבא, אחרי הארכות חוזה לפרנץ וסאגס, המג'יק כבר בטוח לא יהיו עם קאפ ספייס. אז אם זה לא ג'ורג', ולא מונק או די-לו שהוציאו את עצמם מהשוק החופשי (ומניח שבכל מקרה לא התכוונת לשחקן בקליבר שלהם), אז מי כן? תן אופציה קונקרטית מרשימת הפרי אייג'נטס, או מטרת טרייד סבירה והגיונית, אחרת אלו דיבורים באוויר.

אייזק נראה נהדר העונה כשסופסוף שיחק. בוא נראה עכשיו מה הוא יצליח לתת למג'יק עונה שנייה ברציפות. הוא יסיים בקיץ הבא חוזה בלתי מבוטל, יחסית למעט המשחקים ששיחק. אז מוקדם מדי לומר אם אני כאורלנדו מוותר או לא מוותר עליו. רק ציינתי שזו משכורת גבוהה יחסית שתרד מהספרים בעוד שנה.
כשאני כותב "סמוך על הפרונט אופיס שהם יודעים מה הם עושים", אני מתכוון בהיבט הכלכלי. עם כמה שאני מתמצא בחוקים ובמספרים מסוימים, אין לי את הידע מבפנים שיש לפרונט אופיס של המג'יק בשביל להעריך איך הפיי רול שלהם ייראה לאחר הארכות חוזים לכל הצעירים. אני יכול להשקיע בכך קצת מאמץ של תרגיל מחשבתי-חישובי, אבל זה לא כ"כ מעניין אותי בשביל להוכיח נקודה.
בשורה התחתונה, מבחן התוצאה יהיה האם אורלנדו תהפוך לקבוצת first apron עם החוזים החדשים של ואגנר, סאגס, באנקרו וקקפ. כי אם לא, אין פה שום פגיעה בגמישות כלכלית, להפך.

לגבי התמורה של קקפ, אל תזלזל בגרוש ללירה. זה בדיוק מה שקבוצה צעירה ועולה כמו המג'יק רוצה מהחתמה שכזאת. רול פלייר ברמה גבוהה, אלוף פעמיים כבר, שיוכל לתרום מבלי להפריע להתפתחות של הצעירים. את קפיצות המדרגה המשמעותיות הם יצטרכו לעשות באמצעות שיפור מבפנים.
לא אמרתי שהעונה השלישית בחוזה שלו לא רלוונטית, רק שלא צריך לעשות ממנה עניין (וזה נכון לגבי כל חוזה בערך, אולי למעט הכבדים באמת). אם הוא ימשיך להצדיק את המחיר שלו גם בעוד שנתיים, אז ייהנו מהתרומה שלו גם בשנה השלישית לחוזה. לחלופין, יוכלו לסחור בו בכל דרך אפשרית כמעט: למכור לקונטנדרית (בתרחיש הפסימי שבו המג'יק מדשדשים), לפרוק על קבוצה בבנייה, או לשלב עם חוזים אחרים בטרייד גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 1:45 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
וברצינות, על איזו גמישות כלכלית אתה מדבר? זו קבוצה שרק נכנסה לשלב הריבילד שלה, אין להם שום הארכת חוזה משמעותית באופק, אולי קיספרט יקבל עכשיו משהו. טרייד על קוזמה, שבו למשל יקבלו את האריסון בארנס ובחירת דראפט מהקינגס, יוכל לקצץ להם מהפיי רול (5.5 מיליון בדוגמה שנתתי). וזה לא החוזה הצנוע שנתנו ליונאס שימנע מהם להיות קבוצה עם קאפ ספייס משמעותי, בשביל לספוג משכורות תמורת נכסים.

להיפך, רשמתי שהחוזה של יונאס לא ישפיע על הגמישות הכלכלית שלהם ולכן זה לא אסון, אלא סתם ברמת ההזוי. באמת באמת שאני לא רואה שום סיבה שקבוצה בשלב של הוויזארדס יחתימו וטרן בצד היורד של הקריירה שלו ל-3 שנים. אני גם לא רואה שום סיבה שבעולם לשחק עם סאר רק כפאוור (טריפל ג'יי שהזכרת גם משחק סנטר, לא?) ויונאס וקוזמה יקחו לא מעט דקות שסאר צריך לקבל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: