סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 1:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:12 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
סאבוניס כתב:
"לא הצליח להקשות אפילו על אדוארדס": צריך לקרוא כמו "אפילו לא הצליח להקשות על אדוארדס". כלומר, זה לא שהיה מצופה ממנו לעצור אותו. אבל היו לא מעט רגעים בסדרה הזו שבהם הוא נראה כמו שחקן הגנה לא טוב בכלל, מעבר לשיאו, שפתח לאדוארדס דרך לטבעת כמעט בלי התנגדות.

מעבר לזה, אני אישית לא חושב שזה חוזה נוראי ויש סיכוי שהוא ייראה סביר בשביל אורלנדו. אבל יש גם סיכוי, אם קקפ אכן החל בתהליך הירידה שלו, שהוא ייראה כמו גארד אחר שהגיע מדנבר על תקן צלף עם הגנה משובחת (האריס). ואם זה יהיה המצב, אז זה לא מעט כסף. בסה"כ מסכים אתך שזה הימור סביר, אבל בתחושה שלי הוא לא זה שיעשה את ההבדל בשביל המג'יק.

אוקיי, הבנתי. רק לגבי גארי האריס, הוא התחיל בתהליך הירידה שלו עוד בזמן שהיה בדנבר, עם פציעות וקליעה לא עקבית מבחוץ. דווקא נתן הגנה טובה מול מיטשל, נראה לי שזה היה בסדרת הדו קרב בין האחרון ומארי, אבל זאת היתה כבר שירת הברבור שלו. למג'יק הוא עבר על תקן המשכורת המאזנת לזו של גורדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:21 pm 
Junior

סאבוניס כתב:
B.Grant44 כתב:
אין ספק שזו תהיה קבוצה טובה יותר (למרות שזה לא אומר שהיא תהיה טובה או אפילו סבירה). אבל מה האנד גול כאן? בחרת שלושה שחקנים בבחירה החמישית בדראפט שלוש שנים רצופות, וכולם הולכים לעלות מהספסל? וזה בשביל שחקנים בני 31 ו-32 שהם לא חלק מהעתיד של דטרויט? מה גם שהצעירים המדוברים לא ממש משתלבים טוב אחד ליד השני בגלל הקליעה שלהם, אז צריך לחשוב טוב עם מי אפשר לצוות אותם ואי אפשר להעלות אותם כיחידה מהספסל לדקות ארוכות.

אז בעיניי האנד גול הוא להבין איך קייד יכול להיראות כשיש לצדו פלור ג'נרל והוא מוקף בספייסינג נורמלי.
ואז, להחליט מי מבין הצעירים (ואולי הגזמתי כשהצעתי שגם THJ יעלה בחמישייה על חשבון אחד מהם) נשאר - ולאור העובדה שהולנד בחירה של לנגדון, סביר להניח שזה קודם כל יהיה הוא - ובשאר לסחור בתמורה לחיזוקים מתאימים יותר (שחקנים מוכחים, אך כאלה שמתאימים לטיימליין ובעדיפות לכך שיהיו נעולים לטווח הארוך).

אני לא אומר שזה צריך לקרות כבר במהלך העונה הקרובה, אלא בהתאם להזדמנויות שניתן יהיה לנצל.
ובשביל שזה לא יהיה רק דיבורים בעלמא, מנסה לחשוב על כמה שמות שיוכלו להיות זמינים ולהתאים: טיילר הירו, טאונס, סיימונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:26 pm 
Junior

שווה לציין שהמעבר של קליי לדאלאס הוא בעסקת סיין אנד טרייד ששולחת את ג'וש גרין לשארלוט, מה שאומר שהווריורס מצד אחד hard-capped לאורך העונה הקרובה, ומצד שני מרוויחים חריגת טריידים נחמדה בגובה המשכורת ההתחלתית של קליי (15~ מיליון).

גרין אכזב העונה, אבל יוכל להתאים למשחק המהיר יותר בשארלוט, אפילו להתברג בחמישייה אם יקלע באופן סביר משלוש. ההורנטס עם גרין, גרנט וויליאמס, ברטאנס, פוקו, טרה מאן, מיצ'יץ' וסת קארי, מחזיקים בשבעה שחקנים, שזה כמעט 50% מהסגל המלא, שלבשו את מדי פיינליסטיות המערב הטריות. אם כי יש דיבור על עניין של דנבר במיצ'יץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:38 pm 
Junior

באטום עם הבעת חוסר אמון בקבוצה שנבנית בפילי, חוזר לקליפרס על 9.6 מיליון לשנתיים. או שהוא פשוט אהב יותר את החיים בלוס אנג'לס, אומרים שכבר תכנן לפרוש אחרי האולימפיאדה, אבל הרשים מספיק אפילו את עצמו בעונה האחרונה בשביל להשיג צ'ק אחרון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:02 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
סאבוניס כתב:
B.Grant44 כתב:
אין ספק שזו תהיה קבוצה טובה יותר (למרות שזה לא אומר שהיא תהיה טובה או אפילו סבירה). אבל מה האנד גול כאן? בחרת שלושה שחקנים בבחירה החמישית בדראפט שלוש שנים רצופות, וכולם הולכים לעלות מהספסל? וזה בשביל שחקנים בני 31 ו-32 שהם לא חלק מהעתיד של דטרויט? מה גם שהצעירים המדוברים לא ממש משתלבים טוב אחד ליד השני בגלל הקליעה שלהם, אז צריך לחשוב טוב עם מי אפשר לצוות אותם ואי אפשר להעלות אותם כיחידה מהספסל לדקות ארוכות.

אז בעיניי האנד גול הוא להבין איך קייד יכול להיראות כשיש לצדו פלור ג'נרל והוא מוקף בספייסינג נורמלי.

כשאני חושב על ספייסינג נורמלי, אני לאו דווקא חושב על טוביאס האריס. הוא טוב יותר און דה בול (אבל לא מספיק טוב כדי לקבל הרבה הזדמנויות) ושחקן חלש עד בינוני ללא הכדור. מסוגל לקלוע שלשות אבל לא מי שהייתי שמח שייקח אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:20 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
שווה לציין שהמעבר של קליי לדאלאס הוא בעסקת סיין אנד טרייד ששולחת את ג'וש גרין לשארלוט, מה שאומר שהווריורס מצד אחד hard-capped לאורך העונה הקרובה, ומצד שני מרוויחים חריגת טריידים נחמדה בגובה המשכורת ההתחלתית של קליי (15~ מיליון).

גרין אכזב העונה, אבל יוכל להתאים למשחק המהיר יותר בשארלוט, אפילו להתברג בחמישייה אם יקלע באופן סביר משלוש. ההורנטס עם גרין, גרנט וויליאמס, ברטאנס, פוקו, טרה מאן, מיצ'יץ' וסת קארי, מחזיקים בשבעה שחקנים, שזה כמעט 50% מהסגל המלא, שלבשו את מדי פיינליסטיות המערב הטריות. אם כי יש דיבור על עניין של דנבר במיצ'יץ'.

סמי פיינליסטיות
פיינליסטית הייתה מיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:34 pm 
Junior

צודק, וגם טעיתי לגבי סת' קארי שכבר שוחרר מההורנטס לקראת הפרי אייג'נסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 12:46 am 
מנהל פורום

טייטום 315 מיליון לחמש שנים
63 מיליון לשנה
בממוצע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 1:15 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
גולדן החתימו את דיאנתוני מלטון לעונה אחת. שחקן שאני אוהב אם יישאר בריא

לא יודע, נראה לי כמו בזבוז של mle. כבר יותר עדיף למלא את הרוסטר ברוקיז ואנ-דראפטד. גם טוב לטנקינג וגם לכיס. מלטון לא יתרום יותר מאשר ניצחון ורבע בווין שייר שלו העונה. בכלל אולי הגיע הזמן שגולדן סטייט יפסיקו את הרומן שלהם עם כל מיני גארדים בינוניים מינוס שהם מחתימים כל עונה מחדש (ווינמייקר, טיי ג׳רום, ג׳רום רובינסון...) מלטון אמנם מעט יותר טוב מהחבורה הזאת, ועדיין mle מבוזבז לחלוטין.

החתמה שפשוט לא קשורה לכלום, לקבוצה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 3:29 am 
Hall of Famer

האבק עוד לא שקע ויש עוד מהלכים בקנה אבל כרגע, גולדן סטייט קבוצה ללא כיוון.
מבאס עבור קארי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 4:05 am 
Senior

הדיבור זה שהם בכלל רוצים להביא את מרקנאן. טאנקינג בטח לא יהיה כל עוד סטף בריא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 4:12 am 
Hall of Famer

יש להם מספיק נכסים כדי לגרום לזה לקרות?
אנחנו מדברים על איינג'. זה לא הולך להיות זול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 10:18 am 
Hall of Famer

אורלנדו מחתימים שוב את גארי האריס על 14 מיליון לשנתיים ואת גוגה על 25 ל-3 שנים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:30 am 
Junior

נורטון כתב:
Yuval כתב:
גולדן החתימו את דיאנתוני מלטון לעונה אחת. שחקן שאני אוהב אם יישאר בריא

לא יודע, נראה לי כמו בזבוז של mle. כבר יותר עדיף למלא את הרוסטר ברוקיז ואנ-דראפטד. גם טוב לטנקינג וגם לכיס. מלטון לא יתרום יותר מאשר ניצחון ורבע בווין שייר שלו העונה. בכלל אולי הגיע הזמן שגולדן סטייט יפסיקו את הרומן שלהם עם כל מיני גארדים בינוניים מינוס שהם מחתימים כל עונה מחדש (ווינמייקר, טיי ג׳רום, ג׳רום רובינסון...) מלטון אמנם מעט יותר טוב מהחבורה הזאת, ועדיין mle מבוזבז לחלוטין.

החתמה שפשוט לא קשורה לכלום, לקבוצה הזאת.

אני דווקא אוהב את ההחתמה הזאת, לדעתי מלטון לוהק העונה בפילי לתפקיד שקצת גדול עליו כשחקן חמישייה, אבל הוא יכול להיות אחלה שחקן שישי. בעצם הוא יחליף את פודזימסקי על הספסל, שבתורו יחליף את קליי בתור סוג של Splash Cousin (;

חושב שקצת הגזמת עם הקישור בין מלטון לרשימה שהבאת (לא זכרתי בכלל שג'רום רובינסון ניסה את מזלו שם), הוא לא רק "מעט יותר טוב" מהם. קרוב יותר לרמה של דיוינצ'נזו, אומנם לא מוכשר כמוהו, אז בוא נגיד שהוא לא דיוינצ'נזו של הניקס, אבל יוכל להיות כמו דיוינצ'נזו של הווריורס.
זו החתמת MLE לעונה אחת בלבד, אז לא רואה פה בזבוז, אלא אם לדעתך היתה אופציה טובה יותר באותו מחיר ובאותם תנאים (או כזו שמצדיקה חוזה רב שנתי)?

אתה חושב שעדיף למלא את הרוסטר בצעירים, אבל בעיניך גם עדיף לווריורס לסחור בסטף כל עוד המניה שלו עולה בהרבה על ערכו על הפרקט (לדעתך, אבל לא ניכנס לזה שוב). אני חושב ששני הדברים לא צריכים לקרות, ובצדק. סטף צריך לפרוש כלוחם, ומגיע לו לקבל סגל תחרותי ככל האפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:36 am 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:

אהבתי את המשחקים שהם שיחקו עם גוגה במקום עם קרטר
הצטערתי שלא ניסו אותו שוב בפלייאוף
אבל העובדה שבחרו לתת לו חוזה מפתיע בגודלו (יותר גדול מאשר גארי האריס) מראה שהעיניים לא הטעו אותי והוא באמת טוב
גוגה הוא סנטר שמחזיר לך הרבה כדורים להזדמנות שניה
הוא מגן טבעת לא רע בכלל
אני מניח שעם קליעה כל כך גרועה כמו שהייתה למג'יק העונה, הם היו חייבים את קרטר החמישיה
עם קצת יותר קליעה על הריצפה הם יוכלו להרשות לעצמם גוגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:37 am 
Junior

Att כתב:
יש להם מספיק נכסים כדי לגרום לזה לקרות?
אנחנו מדברים על איינג'. זה לא הולך להיות זול.

בדיוק, ועכשיו יש את תקדים עסקת ברידג'ס שינחה אותו. לא יתפשר על פחות מחמש בחירות סיבוב ראשון.
הווריורס שולטים בכל בחירות הדראפט העתידיות שלהם, למעט זו של 2030 שאומנם מוגנת טופ 20, אבל הם חייבים לוויזארדס. זה אומר שלא יכולים לסחור בבחירות של שנה אחת לפני ושנה אחת אחרי. כלומר, יוכלו להציע בחירות לא מוגנות ב 2026 ו- 2028, וארבע אופציות להחלפת בחירות (החל מהדראפט הבא ועד 2031). לא בטוח שזה יספק את איינג', ולא חושב שקומינגה ומודי מעניינים אותו במיוחד.

הספרס יוכלו להציע יותר מבחינת כמות ואיכות. אני מאמין שאיינג' ירצה, בין היתר, לפחות אחת מהבחירות הקרובות של אטלנטה, ואת הבחירות של מינסוטה בתחילת העשור הבא. כי זה אומר שהוא בפועל ישלוט בגורלם של הוולבס, אם בשלב כלשהו הם יקרסו מבפנים (בעיקר דעיכות של טאונס וגובר, בזמן שרוב דילינגהאם לא יצדיק את ההימור עליו), איינג' יוכל להציע להם החזר מלא של כל הבחירות שעדיין יהיו ברשותו בשלב זה, בתמורה לאדוארדס כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:41 am 
Hall of Famer

ואוו, עברנו לתחזית על עסקאות בשנת 2029 במינ'? אני מניח שבחדר המלחמה של יוטה כבר מפנטזים על הליינאפ ב-2030 בראשות אדוארדס והילד האירופאי ההוא שבדיוק עכשיו סיים את כיתה ז' בליכטנשטיין.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:42 am 
Junior

uriel17 כתב:
עמוס לב כתב:

אהבתי את המשחקים שהם שיחקו עם גוגה במקום עם קרטר
הצטערתי שלא ניסו אותו שוב בפלייאוף
אבל העובדה שבחרו לתת לו חוזה מפתיע בגודלו (יותר גדול מאשר גארי האריס) מראה שהעיניים לא הטעו אותי והוא באמת טוב
גוגה הוא סנטר שמחזיר לך הרבה כדורים להזדמנות שניה
הוא מגן טבעת לא רע בכלל
אני מניח שעם קליעה כל כך גרועה כמו שהייתה למג'יק העונה, הם היו חייבים את קרטר החמישיה
עם קצת יותר קליעה על הריצפה הם יוכלו להרשות לעצמם גוגה

אם החוזה הזה הוא אכן הבעת אמון בגוגה, אני חושב שאיתו ועם מו ואגנר, המג'יק יוכלו להרשות לעצמם גם טרייד על וונדל קרטר עכשיו, נראה שיש לו ביקוש מסוים (הפליקנס דווחו כמתעניינים).
לגבי האריס, הוא באורלנדו מאז עסקת גורדון (פברואר 21) וזו כבר הפעם השנייה שאורלנדו מחתימה אותו מחדש, אז כנראה שמאוד מרוצים ממנו שם כחבר לקבוצה ומקצוען.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:45 am 
Junior

עמוס לב כתב:
ואוו, עברנו לתחזית על עסקאות בשנת 2029 במינ'? אני מניח שבחדר המלחמה של יוטה כבר מפנטזים על הליינאפ ב-2030 בראשות אדוארדס והילד האירופאי ההוא שבדיוק עכשיו סיים את כיתה ז' בליכטנשטיין.

התחזית היא לגבי איינג' וסוג הבחירות שיעדיף לקבל מהספרס, אם עסקה בכלל תצא לפועל. אם כן, הג'אז יסתפקו בפנטזיות על קופר פלאג, דילון הארפר או אייס ביילי בדראפט הקרוב, ואולי גם דייבאנסטה או אחד מהאחים בוזר שנה לאחר מכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 4:22 pm 
Junior

דונובן מיטשל מאריך חוזה לשלוש שנים נוספות בקליבלנד, עבור 150 מיליון דולר. כולל אופציית שחקן לעונת 2027/28 (יהיה בן 32 עד אז ויש לו נטייה קלה לפציעות).
עכשיו מעניין לראות מה יקרה עם גארלנד, האם ידרוש טרייד. החלפה ישירה מול אינגרם כבר לא על הפרק, אולי תמורת באטלר, אם ריילי ישקול להצעיר את הקבוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 8:58 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
הפייסרס ייאלצו להסתפק בשלושה שחקנים בלבד מהלוטרי של דראפט 2020...ג'יילן סמית חותם בשיקאגו על 27 מיליון לשלוש שנים. נראה לי שהוא יהיה השחקן הראשון שם עם גוגלס מאז הוראס גרנט.

הכל בסדר, חזרו לארבעה - ג'יימס ווייזמן מצטרף על חוזה שנתיים, וינסה לנצל פציעות של טרנר בשביל ליהנות מקצת Hali Hoops

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:04 pm 
Hall of Famer

תובנות על ג'יימס וויזמן? מחליף ראוי?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 11:55 pm 
Hall of Famer

גולם שימושי שהוא קצת חור שחור עם הבנת משחק לוקה בחסר. באירופה היה יכול להיות סוג של רשארד גריפית׳ מודרני. לנ.ב.א הוא לא קשור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 12:23 am 
Hall of Famer

בחירה שנייה בדראפט ב2020 יש לציין. עונה אחת עם ממוצעים די יפים בדטרויט.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 5:35 am 
Hall of Famer

ועדיין, שחקן לא טוב.
הבעיה המרכזית והחמורה של ווייסמן בעיניי היא ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic, מיכאל ו 36 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: