סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 9:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 2:33 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
קררה נשאר בגלל מחויבות
נשוי לבת הגליל, גר באזור ורואה בזה (כנראה) ערך מוסף להיות קפטן הגליל בתקופה כזו.
ביחד עם שחר עמיר, אסייג וגולדברג + גבוה מחליף יש סגל ישראלי סביר לגמרי

עם בחירה נכונה של זרים ועוד ישראלי גבוה סביר אפשר לפחות להישאר בליגה ושמעתי שמנסים להחתים את פלדין ורדיק לשנה נוספת
הבעיות העיקריות:
1. היעדר בעל בית עם כיסים עמוקים
2. היעדר אולם ביתי (נכון לעכשיו זה חדרה)
3. מלחמות פנימיות בתוך ההנהלה שלא מוסיפות שקט
2. היעדר אולם ביתי וגם לא מעט מלחמות פנימיות בהנהלה - אף פעם לא בריא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 3:19 pm 
מנהל פורום

גבוה מחליף זה בעיה.
יש כמה קבוצות שצריכות גבוה ישראלי מחליף ורובן או לפחות חלקן ייאלצו להסתפק בשחקנים בלי ניסיון מוכח בליגת העל.
אני מניח שמישהו ילך על פרוינד המתאזרח מרחובות, למרות שההתאמה שלו לליגת העל בעייתית. אולי אולי לאור המצב הקשה קופרברג גם במצבו הנוכחי (העלה הרבה משקל... ולא מסת שריר) יקבל הצעות. זהו. תכלס גם בלאומית אני לא חושב שיש עוד מישהו רלוונטי. אולי בעצם יונתן אטיאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 3:45 pm 
מנהל פורום

ודים כתב:
גבוה מחליף זה בעיה.
יש כמה קבוצות שצריכות גבוה ישראלי מחליף ורובן או לפחות חלקן ייאלצו להסתפק בשחקנים בלי ניסיון מוכח בליגת העל.
אני מניח שמישהו ילך על פרוינד המתאזרח מרחובות, למרות שההתאמה שלו לליגת העל בעייתית. אולי אולי לאור המצב הקשה קופרברג גם במצבו הנוכחי (העלה הרבה משקל... ולא מסת שריר) יקבל הצעות. זהו. תכלס גם בלאומית אני לא חושב שיש עוד מישהו רלוונטי. אולי בעצם יונתן אטיאס.

עדכון!
סקופ טרי - קופרברג במגעים עם עפולה, מסתבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 3:58 pm 
Junior

מקווה בשבילו ובשבילם שהוא מתכוון להוריד איזה 20 קילו עד תחילת העונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 3:53 pm 
Sophomore

אחריי ש
משגב נשאר סופית בחולון.יפתח זיו ועידן זלמנסון על סף חתימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 4:58 pm 
מנהל פורום

ראיין טורל ג'ורדון היהודי 2
חתם בנסצי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 12:33 am 
Junior

uriel17 כתב:
חתם בנסצי

וגם זכה לסרטון שבו מודיעים על ההחתמה שלו

https://x.com/ironinessziona/status/180 ... Fbj17j0zwr

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 1:27 am 
Junior

נתניה החתימו זר שני, גארדנר שמו, וגם מקבלים בהשאלה את דולינסקי לעונה נוספת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 8:59 am 
Sophomore

שחקנים חופשיים בכירים כרגע

דאסטי
דאוסן
כהן
זלמנסון
מנקו
אלכס תיוס

נערך לאחרונה על ידי RREEDDTT בתאריך ה' יולי 04, 2024 11:07 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 9:48 am 
מנהל פורום

מנחם כתב:
uriel17 כתב:
חתם בנסצי

סרטון חמוד. מקווה שהעונה הם יהיו חזקים לא רק בסרטונים.
לגבי ההחתמה - חלק ממני ממש רוצה שהוא יצליח... אבל חלק רוצה שהוא יתברר כאחד הבאסטים הגדולים ונוכל כולנו להגיד "אמרנו לכם שהוא גרוע!!" ולצחוק על כמה כל ההייפ הזה שהיה סביבו הוא מטומטם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 1:42 pm 
מנהל פורום

בית הלחמי בעפולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 3:02 pm 
Freshman

ודים כתב:
מנחם כתב:
uriel17 כתב:
חתם בנסצי

לגבי ההחתמה - חלק ממני ממש רוצה שהוא יצליח... אבל חלק רוצה שהוא יתברר כאחד הבאסטים הגדולים ונוכל כולנו להגיד "אמרנו לכם שהוא גרוע!!" ולצחוק על כמה כל ההייפ הזה שהיה סביבו הוא מטומטם.

ראיתי אותו קצת, העמיד מספרים דלים בקבוצה ג'י ליג בינונית. הסייז טוב לכאורה אבל הוא מאוד איטי, ומתקשה לעבור שחקנים. הקליעה טכנית ומהירה יחסית, אבל כשהקצב עולה האחוזים שלו יורדים. יש לו גם יכולת מסויימת לחפור עם הגב לסל, וברמת המכללות הוא גם היה מוסר יפה, אבל ספק אם הוא יצליח להביא את זה לליגה שלנו.

ראיתי שמישהו כינה אותו לארי בירד היהודי. נו נו הלוואי ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 04, 2024 3:14 pm 
Junior

ציון כתב:
ודים כתב:
מנחם כתב:
uriel17 כתב:
חתם בנסצי

ראיתי אותו קצת, העמיד מספרים דלים בקבוצה ג'י ליג בינונית. הסייז טוב לכאורה אבל הוא מאוד איטי, ומתקשה לעבור שחקנים. הקליעה טכנית ומהירה יחסית, אבל כשהקצב עולה האחוזים שלו יורדים. יש לו גם יכולת מסויימת לחפור עם הגב לסל, וברמת המכללות הוא גם היה מוסר יפה, אבל ספק אם הוא יצליח להביא את זה לליגה שלנו.

ראיתי שמישהו כינה אותו לארי בירד היהודי. נו נו הלוואי ..

הוא לארי בירד היהודי כמו שתמיר גודמן היה ג׳ורדן היהודי. יפתיע אותי אם הוא יקבל יותר 15-10 דקות בליגת העל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 3:28 pm 
Freshman

משעמם לי אז בא לי לכתוב קצת על שאר קבוצות הליגה

הראשונה היא עפולה שנראה שהולכת לעונה לא קלה בכלל, כרגע אין אישור לשחק באולם הביתי שלהם ונראה שכל הסגל שם הולך להיות מוחלף (אולי פרט לאביבי אבל הוא גם מועמד לקבוצות אחרות) כולל שחקנים שבאו על תקן צעירים לעתיד כמו ניר שפר ולמרות שעל הנייר בית הלחמי הוא מאמן סבבה לליגה אבל הקדנציות האחרונות שלו כמאמן לא היו מדהימות. מה שעוד יותר מעניין שכרגע זאת הקבוצה היחידה שלא הצליחה לשמור על שום חלק שהיה משמעותי בעונה האחרונה הן מבחינת מאמן והן שחקנים, אפילו קריית אתא הצליחה לשמו

קריית אתא גם נראית בדרך לבניה מחדש, לפחות בשחקנים המובילים שלה פרט לרז אדם. עשו שלוש החתמות עד עכשיו בנוסף למינוי מאמן אחת סופר מעניינת בדמות יובל לוין שלדעתי מדובר בשחקן שיכול להיות מצוין עונה הבאה, סנטר זר שנראה שיכול להיות לא רע בליגה שלנו ויובל שניידרמן שאני מניח שמהספסל זה פחות רע אם כי אני בספק שמתאים לליגה...

חולון בינתיים מתמקדת בסגל הישראלי שלה ואני לא יודע איך להרגיש לגבי זה, מצד אחד שמות בכירים כמו יפתח זיו ונתנאל ארצי וגם את יותם חנוכי אפשר להכניס לרשימה, שחקן סופר מזוהה כמו ניב משגב וצעיר בדמות אליעד טל (הוא חתם שם בסוף העונה שעברה והושאל לרחובות, לא יודע למה אין לזה שום התייחסות) על הנייר זה מרגיש לא רע אבל אני באמת לא מחזיק מיפתח ואצל ארצי ויותם זה בא בתקופות מתי טובים ומתי לא. קראתי באתרי הספורט שטיוס אולי יגיע לשם שזה יכול להיות סופר מעניין. הפרידה מדוסון הגיעה בזמן

העולות החדשות שתיהן סופר מעניינות מצד אחד נתניה שאני לא זוכר בנייה אמיצה כל כך בליגת העל שנים עם קו אחורי שיהיה נטו ישראלי וכרגע כבר חתומים לעונה הבאה רועי פריצקי, אריאל אייזיק, איליי דולינסקי, אריק רומרו. מיירון גארדנר ושחר דורון אמורים להצטרף. עמית עבו ועומר מאייר גם הוזכרו כמועמדים לקבוצה.
הזרים שהם רוצים להביא נראים די מעניינים ובדרך כלל בנתניה יש עין טובה לזרים (תזכורת לכך שהם הביאו לארץ לדוגמה את ברייס וושינגטון) יהיה מעניין לראות מה יקרה עם עבו יצטרף כי הוא "מלא" ביקורת לכדורסל הישראלי יהיה מעניין לראות מה יקרה אם בליגת העל יקבל קבוצה שתתן לו את הכדור ביד.

בנוגע לעולה השנייה נראה שלא חסר שם כסף ומלבד פרידה מפתיעה משי סגלוביץ שהחיה את הקבוצה עונה שעברה והנחתה במקומו של מאמן העונה שעברה, שרון אברהמי, הגיעו כמה החתמות מאוד מעניינות כמו גור לביא, לוטן אמסלם ועידן זלמנסון אולי גם בדרך. מעונה שעברה אני מכיר שג'וש אולדריך ועמית אהרוני יש חוזה לעונה הקרובה ואני מכיר שהשני צריך להמשיך בנוסף לא יפתיע אותי אם הצעירים שבלטו עונה שעברה זיו וייסמן ודניאל גואטה שגם ימלאו את החלל של שני שחקנים U24 ובנוגע לניב למפרט אני מאמין שבמסגרת הכרטיס הכפול ישחק בלאומית.

בהרצליה יהוא אורלנד שמונה למאמן התחיל לעבוד ובינתיים הוחתמו שני זרים וארבעה ישראלים, איתן בורג שהיה נפלא בעונת הבכורה שלו בליגת העל ברגע שנכנס לקצב אלון מיכאלי שהיה טוב עד הפלייאוף במדי נתניה והיה אחד הישראלים הבולטים של הקבוצה, עומר בן דוד שהיה שחקן העונה שעברה בליגה הלאומית ומי יודע איך סדרת חצי הגמר הייתה נראית אם לא היה שובר את היד מול אשקלון ברבע הגמר ואביתר מור יוסף שהוא קלעי לא רע בכלל שמכיר את אורלנד מהתקופה בעמק חפר ממשיך גם כן. מבחינת הזרים חתמו ג'וש הולי שאם אני זוכר נכון סיים את העונה במשחק הראשון שלו בקבוצה עונה שעברה וג'ון מיקס. נראה אם השנה הרצליה יביאו רכז באמת.

עוד קבוצה שהתחילה את הבנייה שלה ועונה שעברה הוכיחה את החשיבות של רכז וכמה קשה לשחק בלי אחד כזה היא עירוני נס ציונה שלעמדת המאמן הביאה את עמית שרף ושמרה על הליבה הישראלית החזקה של יחסית עם יאיר קרביץ, איתי שגב וצוף בן משה ובנוסף גם תומר לוינסון אמור להמשיך. "ההחתמה" של הקיץ היא ללא ספק ריאן טוראל שמידת התאמתו לליגת העל מוטלת בספק, אבל בתור ישראלי זה לא מזיק ככל הנראה הוא אחד השמות שעלו יותר בהקשר של יהודים מוכשרים בארה"ב בשנים האחרונות. זרים עוד לא הגיעו אבל אם הייתי אוהד הייתי מאחל לרכז זר אמיתי
יהיה צחוקים אם נס ציונה תתאחד עם דאסטי האנאס אחרי הבייאאוט הגבוהה שקיבלו מהפועל תל אביב.

הפועל חיפה עם כמה החתמות מעניינות אבל כנראה שמותר להבטיח הרבה כסף אם לא מבטיחים לשלם אותו כמו סילבן לנדסברג שחוזר לחיפה אבל הפעם מהצד האדום של העיר, דיאנדרה פיקני חותם בקבוצה והוא זר מעניין, דניאל רוזנבאום רשמית היום מאריך חוזה עד 2026 אם אני זוכר נכון ועמית גרשון גם ממשיך בקבוצה שנראית כרגע עם כח אש מאוד מרשים ומי יודע מה יבוא בהמשך. המאמן של הקבוצה בקאמבק הוא אלעד חסין שהוביל את הקבוצה לעליית הליגה אז בעונת הקורונה ועונות בכורה טובות בליגת העל

בהפועל באר שבע/דימונה יהיה מעניין לראות איך תראה עונה הבאה, העונה האחרונה הייתה קשה מאוד לקבוצה ולא רק בטבלה העונה התחילה עם ליאור ליובין כמאמן שעזב בתחילת העונה במפתיע בגלל "סיבות אישיות" ובהמשך התברר לצערנו הרב מה הן אותן סיבות, ללא ספק אובדן קשה. ובהמשך עם המלחמה הסגל עבר תהפוכות ופרידה משחקנים טובים כמו קריס בנקסטון (שבסוף העונה ראינו כמה היה חשוב) והגיעו זרים לא מספיק טובים כמו איירה לי, אלייז'ה פמברטון וג'רוויס וויליאמס. הסגל הישראלי שנראה טוב לא הצליח לתת את האקסטרה הרבה פעמים פרט לקולשוב שהיה מצוין עונה שעברה והיה איזשהו שלב ששוכמן התייבש על הספסל ואז חזר לרוטציה בעקבות פציעות ובסך הכל באר שבע שרדה בקושי עם סגל שלדעתי היה צריך לעשות קצת יותר ממה שעשה. כרגע ספנסר וויס אחרי עונה אישית טובה מאוד בעפולה חוזר לקבוצה, נטע סגל גם אמור להמשיך. יהיה מעניין לראות לאיזה כיוון הקבוצה שממשיכה עם אהרוני על הקווים תלך אליו.

אנחנו בתחילת יולי וכרגע נראה שהגדולות ומכבי רמת גן די סגורות על הסגל הישראלי שלהן אבל עדיין יש המון ישראלים בשוק שיכולים להיות רלוונטיים כמו דאסטי האנאס, בר טימור פתאום יכול להיות פנוי, כרם משעור, איגור קולשוב, אלכס טיוס, שון דוסון, רפי מנקו, אני לא אתפלא אם חואקין שוכמן בשוק, טי ג'יי קליין ובן קרטר גם אם יגיעו וגם אם לא הם שמות שיעלו, יהונתן לוי מאילת כי תמיד ישראלים גבוהים זה מצרך חשוב ואם כבר מדברים על כאלה אולי שחקנים כמו אלטיט ימצאו את עצמם עונה הבאה בליגת העל כשיש ליגה של 14 קבוצות, יש את המתאזרחים של הרצליה שאנחנו עוד לא בדיוק יודעם מה מצבם (בורדיון, בנקס, וורקמן וסנדי כהן), באתא שחקנים משלימים כמו פורת וקפלן ללא קבוצה, קייל פייט שהראה ניצוצות בנסצי יכול להיות מתאזרח סבבה לליגה ויש שחקנים ותיקים כמו שמחון ודוסון שצריכים למצוא ללכת (יצחק פרי החוזר הטרי לראשון לציון טען שדיבר עם דוסון והציע לו לחזור), מייקל בריסקר זה עוד שם רלוונטי ובלאומית יש עוד שחקנים שמחפשים לנסות לקפוץ כמו ג'וש פרוינד שהיה בלתי ניתן לעצירה בשנתיים האחרונות, טל פלד שהראה מעט מהכישרון שלו העונה בקבוצה המצויינת של רחובות גם כן, שלו לוגשי, אורי חי ואייל הראל גם שווים ניסיון בעל, מקסים רומנוב נתן עונה אישית טובה בצפת אבל לא מספיק יציב מבחינת בריאות לאורך עונה שלמה, בן אונצ'ה הוא גם כישרון מעניין אבל לא שיחק מרבית העונה ויהיה מעניין לעקוב אחריו באליפות U20, אורי חי הוא גם שחקן עם קליעה טובה אולי שווה להתייחס אליו, דורי סהר תמיד מוזכר לגבי ליגת העל אבל אחרי העונה האחרונה שלו יהיה לי קשה להאמין ויובל הוכשטטר שיצא לי לראות אותו בעיקר בסוף העונה באשקלון באמת נראה כמו פוטנציאל טוב גם לליגת העל וגם הוא שחקן שאני מאוד מחכה לעקוב אחריו ב-U20.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 10:07 pm 
Hall of Famer

תודה רבה. מאד מעניין.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:51 am 
Sophomore

תודה כינוי :co_ol:

רמת גן בונה סגל ישראלי מרשים מאוד עם הובר, מושקוביץ ואריאל כישראלים בכירים,
לצד סרור ומלמד, ואולי גם משעור כשחקנים משלימים.
לא ברור לי האם הם כבר סגרו את סגל הזרים, מלבד מקולום שהוא יופי של שחקן.
אם הם יפלו, זה יהיה או בגלל פציעות או בגלל הזרים.
הם לגמרי יכולים להיות הסוס השחור של הליגה שוב.

אני לגמרי מחכה לראות הצעירים של נתניה, בעיקר את דורון ודולינסקי, שהם בעלי הפוטנציאל הגדול שם לדעתי.
דווקא את עבו הייתי רוצה לראות עושה חיל באירופה, אני חושב שכרגע לא יעשה לו טוב לחזור לקבוצה בארץ, ואני בטוח שיהיו לו הצעות טובות גם בחו"ל.
יהיה מעניין לראות גם לאן מאייר יגיע, מאוד, מאוד מקווה שיגיע לקבוצה שתיתן לו הרבה קרדיט, כמו שרף בעונה שעברה, אני חושב שהוא שווה הימור.
גם מעקב אחרי מיכאלי יכול להיות מאוד מעניין, והאם הרצליה יבנו עליו כגבוה הישראלי העיקרי שלהם, ממה שראיתי, יש לו את הפוטנציאל להתפתח לאלישי כדיר כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 6:51 am 
Hall of Famer

כינוי כתב:
מעונה שעברה אני מכיר שג'וש אולדריך ועמית אהרוני יש חוזה לעונה הקרובה ואני מכיר שהשני צריך להמשיך בנוסף לא יפתיע אותי אם הצעירים שבלטו עונה שעברה זיו וייסמן ודניאל גואטה שגם ימלאו את החלל של שני שחקנים U24 ובנוגע לניב למפרט אני מאמין שבמסגרת הכרטיס הכפול ישחק בלאומית.

מצטרף לתודות, בהחלט עושה סדר.
לגבי הנ"ל - אפשר לתזכר מהי בדיוק המגבלה והאם באמת נאכפת?
כמדומני זה רק לקבוצות בעלות 4 זרים המקבלות את המענקים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 10:05 am 
Junior

יואי כתב:

אני לגמרי מחכה לראות הצעירים של נתניה, בעיקר את דורון ודולינסקי, שהם בעלי הפוטנציאל הגדול שם לדעתי.
דווקא את עבו הייתי רוצה לראות עושה חיל באירופה, אני חושב שכרגע לא יעשה לו טוב לחזור לקבוצה בארץ, ואני בטוח שיהיו לו הצעות טובות גם בחו"ל.
יהיה מעניין לראות גם לאן מאייר יגיע, מאוד, מאוד מקווה שיגיע לקבוצה שתיתן לו הרבה קרדיט, כמו שרף בעונה שעברה, אני חושב שהוא שווה הימור.
גם מעקב אחרי מיכאלי יכול להיות מאוד מעניין, והאם הרצליה יבנו עליו כגבוה הישראלי העיקרי שלהם, ממה שראיתי, יש לו את הפוטנציאל להתפתח לאלישי כדיר כזה.

לדעתי זו תהיה טעות מצד הרצליה לבנות על מיכאלי כשחקן משמעותי. אני מסכים שהפוטנציאל שלו הוא במחוזות האלישי כדיר, אבל כרגע הוא די רחוק משם. יש לו עוד לא מעט ליקויים במשחק לתקן.
מסכים לגבי דורון ודולינסקי, שני השחקנים הכי מוכשרים בלאומית בעונה שעברה ביי פאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 10:27 am 
מנהל פורום

אני הכי בעד שחקנים צעירים, אבל צריך גם להבין שגם ככה יש תמיד פער גדול בין הליגה הלאומית לליגת העל, במיוחד לשחקנים בעמדות 4-5, ובטח בעונה האחרונה שלא היו זרים בלאומית.
למיכאלי יש טכניקה טובה והוא גם יחסית מגוון, אבל... גם בליגה בלי זרים בכלל הוא לא היה יציב ובטח לא רמה מעל. מול שחקנים הרבה הרבה יותר חזקים ואתלטיים (ולרוב גם יותר גבוהים) יהיה לו הרבה יותר קשה.
וזה מבלי להתייחס למה שנדרש ממנו בנתניה לבין מה שנדרש בליגת העל מגבוה ישראלי שעולה מהספסל לכמה דק', שזה סקיל ותפקיד שונה לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:49 pm 
מנהל פורום

אגב מיכאלי ואלישי כדיר, אז במקרה (או שאולי זאת הסיבה שהשם שלו הועלה?!) כדיר מונה עכשיו לעוזר המאמן בהרצליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 6:48 pm 
Freshman

יואי כתב:

ברמת גן יש שלושה זרים חתומים שהם קרופורד, מקולום ואמין סטיבנס כשיש סיכוי גבוה שהרביעי יהיה אייזאה מיילס. יגיע זר חמישי לאירופה ואני מקווה שיהיה סיכוי עם תהליך האזרחות של קרופורד
עכשיו ראיתי גם ששלו לוגשי מועמד לקבוצה בתור שחקן U24
עקרונית לפי חוקי המענקים כדי לקבל אותו צריך שני שחקנים ישראלים U24 ושני שחקנים ישראלים U21 ממה שאני זוכר נכון

לגמרי אני מחכה לראות את מה שנתניה עושה ואת החברה הצעירים שלה בייחוד השניים שכתבת, התכוונתי באור מאוד חיובי את הקטע שהם הולכים בכל הכח על לתת מקום לשחקן הישראלי בקו האחורי בנייה סופר אמיצה

מסתבר שדיברתי יותר מדי בביטחון על הצעירים של גלבוע, אבל דניאל גואטה עוזב את גלבוע/גליל ומצטרף לאח שלו במכבי רחובות ככל הנראה
ואם כבר הזכרתי לאומית דברים מתחילים לזוז שם בעצלתיים עם כמה שמות צעירים מעניינים אבל אני אכתוב קצת על זה בלאומית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 4:59 am 
Sophomore

ודים כתב:
אגב מיכאלי ואלישי כדיר, אז במקרה (או שאולי זאת הסיבה שהשם שלו הועלה?!) כדיר מונה עכשיו לעוזר המאמן בהרצליה.

כשכתבתי עוד לא ידעתי על זה.., בכל מקרה, בטח שאני לא מצפה ממיכאלי להיות גבוה מוביל סטייל אלישי כדיר כבר עכשיו, דיברתי על פוטנציאל. 12-15 דק' טובות מהספסל, גם מול הרכבי מחליפים בעיקר ייחשבו בעיני כספתח טוב. יכול להיות שגם זו אופטימיות יתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 11:11 am 
Junior

בעיני זו בהחלט אופטימיות יתר, אבל אולי לא. אני בעדו.

בינתיים נתניה עושה את הטעות שחשבתי שתעשה ומשאירה את עומר פולג, כאשר פופי מפרסמת שגם עמית אהרוני צפוי להצטרף.
הם ממש לוקחים סיכונים בבנייה. מצד שני, זה הצליח לעפולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 7:41 pm 
מנהל פורום

באופן מפתיע, שוכמן הודיע שלא ימשיך בבאר-שבע, אלא ישחק בליגה הלאומית.
כנראה סוג של חצי פרישה. אני מניח שהוא רוצה לפנות זמן לעיסוק אחר, אולי לימודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 1:34 pm 
מנהל פורום

טל פלד, אחרי עונה דיי טובה ברחובות בלאומית, חותם בגלבוע. קלעי מדהים ובהחלט יכול להיות סוג של אדם אריאל / צוף בן משה. לא הכי אתלט אבל מוכשר וגם עושה רושם של וינר. השאלה אם הוחתם בשביל להיות חלק מהרוטציה או בגלל ההגבלות של מיקי זוהר לגבי החתמת צעירים בשביל לקבל הקצבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17 ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: