סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 1:39 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
די ברור לי שהם יודעים שהפניה הזו לא תשנה כלום ולכן לא ברור לי בשביל מה זה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 6:28 pm 
Freshman

טי.ג׳יי. שורטס הוא אופציה בשבילנו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 7:00 pm 
Sophomore

נפלה עלי ההבנה שאני רוצה את ג'יילן אדאמס

נכווינו עם למאר, שהיה איזה פרויקט שדז'יקיץ' נדלק עליו מסיבותיו המשונות, לא כי הוא לא היה מחליף לספידי - בשום שלב בקריירה הוא לא התפתח להיות כזה - אלא כי הוא פשוט לא היה מספיק איכותי לתפקיד האדאמס, מגי, דייסון; הגארד השני שלפעמים פשוט הולכים איתו כל התקפה ברבע האחרון, ולפעמים הוא סתם פגר על הספסל. חוץ מזה, מחליף לספידי זה כמו מחליף לרגלנד - אתה מביא מישהו צעיר שמוכן להיות שולייה לעונת חניכה, סטייל משגב, יעקב ודוברת (בתקווה שהוא עוד רוצה להיות רכז), ועוזב אותו לנפשו. שים לידו עוד אחד עם דעות לאן הולך הכדור, ותקבל את ספידי המצ'וקמק של לימוז'.

תביאו כשרון מלוכלך כזה, תינוק מפגר כמו אדאמס שמהרגע שעזב אותנו עשה רק החלטות רעות וישמח לבוא, ויחד עם המנחיתים בצבע עוד נהיה אפילו קבוצה אטרקטיבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 7:04 pm 
Hall of Famer

הודי כתב:
טי.ג׳יי. שורטס הוא אופציה בשבילנו ?

ברור, איזו שאלה. מה מושך יותר את הMVP של היורוקאפ ושל הליגה הצרפתית, אחד השחקנים הטובים באירופה, בגיל 26, מלעזוב את פריז הישר להפועל ירושלים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 7:45 pm 
Sophomore

אולי זה שהוא רוצה לשחק עם וויל קלייברן…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 10:13 pm 
Sophomore

הפועל מסתבר די בפאניקה, מנסים לערב פוליטיקאים, עסקני כדורסל, נבחרת, איגוד, צייצנים, עורכי-דין, בג"צ

אז כמובן כל הכבוד על עוד אירוע הלם במשרד, הנהלה לא מתפקדת שנתפסת לא מוכנה שוב ושוב. הפעם יש סיכוי שיצליחו להציל את זה בגלל הנבוט הגדול שנקרא קרינגטון לא בא לנבחרת ואי-הרצון של המנהלת להיגרר לסכסוך משפטי ארוך, אבל אולי כלקח לעתיד, ואם כבר בונים "מערכת", להביא מעל קרמר הלאטך הזה בחזרה את גיא הראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:12 am 
Sophomore

ג'יילן אדאמס זו אופצייה לא רעה, יכול להביא איתו את רוב מה שנדרש, כלומר קליעה, סקורינג וניהול משחק.
אם אפשר יהיה להחתים אותו על חוזה לא מאוד גדול של נניח שנתיים + שנה שלישית אופציה של הקבוצה זו יכולה להיות אחלה עסקה.
אבל לא הייתי מביא אותו על יותר מ300-350 אלף דולר, אם כבר הולכים על סכומים יותר גדולים, יש מספיק שחקנים בכירים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 5:01 am 
Sophomore

מחשבה- יכול להיות ששווה לחשוב על השקעה לטווח ארוך במאייר,
עוד שנה-שנתיים לדעתי הוא כבר יהיה אחד הישראלים הבכירים בליגה,
להבנתי אין לו חוזה עם מכבי, במקום להיתקע עם קורנליוס, או לחלופין, אם דוברת נותן עונת פריצה ועוזב.
אני די בטוח ששנה מעכשיו אפשר לבנות על מאייר כרכז מחליף ראשון בליגה, שיעשה את התפקיד גם יותר טוב מיעקב בזמנו,
ועוד שנתיים מי יודע, אולי הוא כבר יהיה בשל להיות אחד משני הרכזים הבכירים גם באירופה?
אני במקום אדלסון מתחיל לרחרח בכיוון, הוא הרי אמר שהוא רוצה את הישראלים הטובים ביותר בקבוצה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 10:19 am 
Sophomore

גיילן אדאמס אחלה אופציה התקפית לדעתי. אני גם מאד נהניתי ממנו בזמנו יש לו קלאסה... בניגוד לקדנציה הקודמת אצלנו בה הוא היה כוכב הקבוצה והיוצר המרכזי שעליו כל הלחץ פה הוא ייכנס במקום אחר לגמרי בהיררכיה שכנראה יקל עליו ובנוסף הוא היה אז טירון לגמרי ועברו כמה שנים..

הבעיה איתו היא שהוא לא ממש שומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:42 am 
Freshman

גיילן אדאמס שחקן התקפה מעולה, אבל עושה רושם שהקריירה שלו תקועה במקום וסיכוי לא קטן שזה קשור לאופי שלו. מעבר לזה, הוא לא שומר והוא לא מפסיק ללקק למכבי ואוהדיה בטוויטר מאז שעזב.
מאט מורגן אופציה יותר טובה בעיניי - צעיר, רעב, כל שנה עושה קפיצת מדרגה נוספת (השנה חמישיית העונה ביורוקאפ). הלילה הופעה טובה שלו בליגת הקיץ (מקווה שלא יחתום שם על חוזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:41 pm 
Sophomore

מאט מורגן לא בהישג יד לדעתי, סביר להניח שימצא מקום ביורוליג.

אדאמס דווקא נהנה מאוד להוביל אצלנו אז אני לא יודע אם ירידה במעמד תקל עליו, אבל העובדה שהוא מתגעגע לת"א למרות שביורוליג הוא היה די בלתי-נראה היא סימן טוב. הוא פתח את העונה בטורק-טלקום, מודה שלא ראיתי אותו הרבה (במשחק היחיד שראיתי הוא לבש נעל אחד אדומה ונעל אחת צהובה, אפרופו חנופה וגעגועים), המספרים שלו היו מצוינים אבל כנראה שלא היו מספיק כדורים בשבילו ובשביל טיירון וואלאס יחד. אולי הוא התבגר אחרי עוד חוויה שלילית, בסין. אולי לא. אבל במצב השוק הנוכחי הוא צריך להיות על השולחן (בהנחה שהוא לא פצוע, כפי שנטען שהיה כשהגיע במרץ לפורטו-ריקו).

אכתוב בהמשך על כמה אלטרנטיבות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:47 pm 
Freshman

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=475649

העניין עם הנקינס יוצא לערוץ הספורט. לפי הכתבה הוא רוצה להשתחרר ללא תמורה, הפועל דורשת פיצוי מקבוצה שתחתים אותו

אם אני הפועל - משחרר אותו, מוציא הודעת פרידה ומסיים את זה יפה. זה לא שווה את הכמה גרושים שיוציאו ממנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:53 pm 
Junior

bangalaDesh כתב:
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=475649

העניין עם הנקינס יוצא לערוץ הספורט. לפי הכתבה הוא רוצה להשתחרר ללא תמורה, הפועל דורשת פיצוי מקבוצה שתחתים אותו

אם אני הפועל - משחרר אותו, מוציא הודעת פרידה ומסיים את זה יפה. זה לא שווה את הכמה גרושים שיוציאו ממנו

אני ממש לא חושב שזה עניין של להרוויח כמה גרושים. הוא חתום על חוזה, ואם הוא מפר אותו הוא צריך לשלם פיצוי, בדיוק כמו שהפועל הייתה צריכה לשלם לו פיצוי אם היא הייתה מחליטה שהיא לא עומדת בחוזה שנחתם מולו.
מאד קל למצב את אדלסון ככיס עמוק שכל אחד יכול להקשיח עמדות מולו ולקחת כמה גרושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:55 pm 
מנהל פורום

bangalaDesh כתב:

אנחנו לא יודעים מה היה שם מאחורי הקלעים במהלך העונה ואיך השחקן עצמו התנהג (מעברל אי הגעה, מבחינת תקשורת והתנהלות מול הקבוצה). עובדה שמול דג'קיץ' זה נגמר יפה והייתה הרבה הבנה.
הרי אם זה מקרה הפוך, קבוצה לא יכולה סתם ככה להתנער מחוזה רב שנתי. למה ששחקן יוכל פשוט לחתום עכשיו בקבוצה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:45 pm 
Freshman

אנחנו אכן לא יודעים מה היה מאחורי הקלעים, אני כן יודע שבתקופה שלהביא לפה זרים איכותיים זה אתגר סכסוך מתוקשר עם שחקן שברח בגלל המצב לא עוזר לנו תדמיתית. משפטית אנחנו הצד הצודק, זה כן
הטענה שלי היא שעדיף לנו שהנושא הזה יסגר מהר ולא יהיה בכותרות. בכלל, אנחנו רואים שהחיסרון שהכי קשה לנו להתאושש ממנו הוא גיא הראל - רק כשהוא הלך הבנו את כל הפינות שהוא סגר לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:34 pm 
מנהל פורום

בסוף נגלה שהוא במכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:42 pm 
Sophomore

bangalaDesh כתב:
אנחנו אכן לא יודעים מה היה מאחורי הקלעים, אני כן יודע שבתקופה שלהביא לפה זרים איכותיים זה אתגר סכסוך מתוקשר עם שחקן שברח בגלל המצב לא עוזר לנו תדמיתית. משפטית אנחנו הצד הצודק, זה כן
הטענה שלי היא שעדיף לנו שהנושא הזה יסגר מהר ולא יהיה בכותרות. בכלל, אנחנו רואים שהחיסרון שהכי קשה לנו להתאושש ממנו הוא גיא הראל - רק כשהוא הלך הבנו את כל הפינות שהוא סגר לנו

הבעיה ״שסגירת הפינות״ החשובה של גיא הראל בכל הקשור לחוזים ולפוליטיקות בתוך המנהלת באה בעיסקת חבילה עם הניהול המקצועי שלו (התעקש שנים להיות מעורב) ובכללי עם ניהול גרוע שלא הגדיל כמות המנויים או יוצר איזשהו חזון מאז עזיבת אורי אלון, ונכנס ליותר מידי תאקלים עם הקהל…

היה מצויין אם היה נשאר במערכת, אבל לא כמנכ״ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 7:25 pm 
Sophomore

נזרוק כמה שמות, חלקם ממוחזרים, בהתאם למה אנחנו רוצים מהגארד הנוסף

סקורינג: מרקוס קין, זכור היטב משטרסבורג. נחתך מפרומיטיי בערך במקביל לאדאמס, ספק לגבי התאמה כשחקן משלים.

אופי: קאזה קג'אמי-קין, קודם כל שם מופלא. המנוע של קמניץ, פליימייקר ושומר קשוח.

אפסייד: פרנטיס האב, קראש קצר שלי מלפני שנתיים בלודוויגסבורג, נראה חצי עונה כמו הדבר הבא, דעך, ואז עונה לא טובה בטרנטו. שמאלי, בול-הנדלר, טווח, מוסר, לא פיזי. נראה משום מה כמו ג'סטין סמית'

ניסיון: טוני טיילור. מנהיג, ווינר, בלתי-צפוי על המגרש, זכה עם וירטוס ב-BCL, גמר יורוקאפ עם טורק, אחראי במידה רבה על החזרה של קרשיאקה לסצנה. נראה שממשיך בבחצ'השהיר, חבל.

אגרסיביות: סמאג'ה כריסטון, שהיה קצת בבאר-שבע פעם. גארד חזק ואתלטי, הולך בכח לסל, מוריד יריבים לפוסט, זורק מעל הראש. קליעה סטריקית. סוג של מקריי. הגיע עד באסקוניה, הקורונה עצרה אותו, אבל כל הקבוצות שלו מאז נותנות עונות טובות מאוד.

טירוף הדעת: קרייג רנדל. כשרון גדול, עושה סל מתי שבא לו, לא סופר אף אחד. כנראה שגם לא את המאמנים שלו, לכן נזרק משולה למרות שהיה הכוכב הבלתי-מעורער שם. זרק 19 שלשות במשחק אחד בליגה, ובסדרת הפליי-אין נגד ססארי זרק 9, 16, ו-13. שולה ניצחה ועלתה, רנדל הלך הביתה אחרי כמה שבועות, נסע לפורטו-ריקו וחתך להם אחרי שבועיים. הגיע בקיץ הקודם בכלל להפועל חיפה, אבל לא חזר לפתיחת הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-23
הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 8:34 pm 
Junior

חלק מהשמות מוכרים לי, חלק פחות, אבל חלק מהתענוג של העונה זה להכיר טיפוסים חדשים ולכן תודה על זה. המשותף לכל השמות, או לפחות לרובם המכריע: אני בספק גדול אם מישהו בהפועל חושב עליהם ברצינות. עוד דבר שמשותף לכולם, חוץ ממרקוס קין לדעתי, זה שכולם שחקנים שאם היו רוצים להביא אותם, אפשר היה לעשות את זה בסכומים מאוד צנועים. החריג היחיד כאמור - קין, מככב בבייגי׳ן מה שלדעתי אומר חוזה של מיליון דולר צפונה.
לכן, אני חושב שהשאלה היא קודם כל תקציבית וקונספטואלית: כמה מתכוונים לשלם לגארד הנוסף ומה אמור להיות המעמד שלו בסגל? מזה שכן היה דיבור על מאט מורגן (וגם מהשמות של דנזל ולנטיין ומנפורד) אני מבין שרוצים להביא מישהו בקליבר משמעותית יותר מרשים מלמאר/ברנדון בראון. נאמר פה קודם שלא ריאלי שמורגן יגיע כי כנראה ימצא לעצמו קבוצת יורוליג, אבל גם וויילי, אני מניח, היה מעדיף לחכות ולראות איך נסגרים הסגלים ביורוליג ולא לחתום ביורוקאפ בסוף יוני, אם לא היתה שם חבילת ממון משכנעת. במילים אחרות - בשביל 600k מורגן לא חותם? אני חושב שהוא לכל הפחות שוקל את זה ברצינות…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 9:59 pm 
Sophomore

מורגן כרגע רוצה NBA. כמה הוא שווה? לא פחות מוויילי לדעתי. חמישיית עונה ביורוקאפ, חמישיית עונה בצרפת עונה קודם, בן 26. אמרו שמחפשים בק אפ גארד, לא חושב שיהיה פה שחקן בסכומים האלה.

אלה שמות של שחקנים שהתעניינתי בשלומם במהלך העונה, אני לא חושב שרנדל באמת על הפרק, למשל, ואין לי חשק להתחיל לחפור בליגות הקיץ.. טוני טיילור זה שחקן לא זול שהייתי חושב עליו ברצינות. גם סמאג'ה כריסטון ישמח אותי, בעיקר בגלל האיכויות הספציפיות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:37 pm 
Freshman

טוני טיילור (הנהדר) האריך חוזה לעונה נוספת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:58 pm 
Sophomore

ואני שוב שואל- מה עם הייל שכה היללו אותו כאן?
לפני יומיים בדקתי ולא נראה שמצא קבוצה חדשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 1:51 am 
Junior

מעניין שמרבית השחקנים שרשמת פה הם רכזים פרופר.
כריסטון שחקן, אבל הקליעה שלו חלשה. לא נראה לי שזה מה שמחפשים בירושלים. גם ההתאמה שלו לצד ספידי סמית' מוטלת בספק.
טיילור אכן האריך חוזה לפי מה שזכור לי. בכל מקרה, אחלה שחקן אבל טיפה אוברייטד בעיני.
קין לדעתי יכול להתאים לירושלים. ביג טיים סקורר שיכול לשחק לצד רכז, אבל גם לרכז בעצמו.
האב מגיע מעונה חלשה והוא שחקן של אחוזים נמוכים לאורך הקריירה. אני מבין מה אתה מחבב אצלו, אבל בוא נגיד שאני אשמח לראות אותו חותם בירושלים.
בקרייג רנדל לא הייתי נוגע. כישרון על, דפקט על.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:25 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
בסוף נגלה שהוא במכבי

גיא הראל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:27 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
bangalaDesh כתב:

אני ממש לא חושב שזה עניין של להרוויח כמה גרושים. הוא חתום על חוזה, ואם הוא מפר אותו הוא צריך לשלם פיצוי, בדיוק כמו שהפועל הייתה צריכה לשלם לו פיצוי אם היא הייתה מחליטה שהיא לא עומדת בחוזה שנחתם מולו.
מאד קל למצב את אדלסון ככיס עמוק שכל אחד יכול להקשיח עמדות מולו ולקחת כמה גרושים.

בכלל הבית זונות הזה שעושים שחקנים על הראש של הפועל ירושלים כל שנה (ההוא עם סיפור משפחתי, ההוא נסע לכריסמס וההוא פוסט טראומטי ממלחמת הבלקנים) צריך להפסיק.
וכן. הייתי שמח שהסיפור הזה יצא וזרים שחתומים בקבוצה ידעו שעם כל האהבה והבלה בלה בלה אם הם יחתכו חוזה הם ישלמו. באם אמא שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: