סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:09 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
stavs כתב:
דרוזן בקינגס, האריסון בארנס בספרס, שיקאגו יוצאת מזה עם דוארטה ו2 בחירות סיבוב שני.

קצת הלך לאיבוד בין כל הדיבורים פה על ברידג'ס, אז קודם חשוב לציין שהספרס השיגו מהקינגס אופצייה להחלפת בחירות בדראפט 2031, בלתי מוגנת, בתמורה לספיגת החוזה של בארנס (37 מיליון בשנתיים הקרובות). הספרס יפתחו את העשור הבא עם אופציה להחליף בחירות מול הוולבס (דראפט 2030), ושנה לאחר מכן בחירה בלתי מוגנת מהוולבס לצד האופציה הנ"ל מול הקינגס. נזכיר שמדובר בשני פרנצ'ייזים שאומנם חווים כעת רנסאנס, אבל כזה שהגיע אחרי בצורות הפלייאוף הממושכות בליגה (2004 עד 2018 ואז שוב כמה שנים בלוטרי מצד הוולבס, 2006 עד אשתקד מצד הקינגס).

בארנס אומנם בדעיכה הדרגתית, אבל עדיין יוכל לתרום לספרס כמחליף וקראתי שפופ מחזיק ממנו.
וכן, העסקה הזאת יכלה להיות זמינה לפיסטונס אם לא היו ממהרים עם עסקת THJ ושלוש בחירות סיבוב שני מדאלאס תמורת גריימס והשכרת הקאפ ספייס שלהם...

דרוזן לסקרמנטו זו החתמה טובה בהינתן האלטרנטיבות שעמדו בפני הקינגס (וגם קושרו אליהם בשמועות): לאבין, קוזמה וגרנט.
הוא לא מסייע להם להתחזק בהגנה, ואפשר לתהות גם לגבי הספייסינג כשהוא, פוקס וסבוניס יחד על הפרקט, אבל הוא נותן להם גו-טו-גאי נוסף שבמקרה גם זכה בפרס שחקן הקלאץ' של העונה, שכמה שהוא איזוטרי, זה עדיין אומר הרבה.
ובעיקר, הוא גם אחלה תוספת מבחינת team culture. שוב, בהשוואה לחלופות הנ"ל.

השלכות מעניינות של הטרייד, זה שהבולס כאמור איבדו פרטנרית פוטנציאלית לקליטת לאבין והחוזה הבעייתי שלו. נראה לי שעכשיו אולי רק אטלנטה תוכל להיות מטרה הגיונית במקצת.
הקינגס צוינו גם כיעד אפשרי לברנדון אינגרם, ובימים האחרונים למרקנן. גם השוק של קוזמה וגרנט, כאמור, הצטמצם עכשיו ונראה שהלייקרס מועמדים חזקים לקלוט אחד מהם, אם זה בכלל אפשרי מבחינת חוקי השכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:14 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
לדעתי החוזה של ברידג'ס בשארלוט רחוק מלהיות "נישואין מאושרים", אלא כזה שמשרת את האינטרסים של שני הצדדים.
קודם כל, בלי להיכנס לעומק הדיון על מה שברידג'ס המתועב עשה, והאם הוא בעייתי כחבר לקבוצה, כן דווח על עניין בו לקראת הטרייד דד ליין וגם בקיץ הזה. לפי ה RealGM FA Tracker, היה בו עניין מצד הנטס (כנראה לפני הפרידה מברידג'ס המוצלח יותר והיציאה לריבילד), הלייקרס, הסיקסרס (אולי כאופציה ב או ג אם ג'ורג' לא היו מחתימים את ג'ורג') והקינגס. לאחרונה גם דווח על עניין מצד הקליפרס והקאבס, עם ניסיונות להשיג אותו בעסקת סיין אנד טרייד.

אם נעקוב אחר הטיימליין של יחסי שני הצדדים לחוזה, נראה כי:

- בקיץ שעבר, ברידג'ס סיים עונה חמישית ואחרונה בחוזה הרוקי שלו (כי קיץ קודם לכן, כשהפרצה התפוצצה, ההורנטס עשו את הדבר החכם והגישו לו רק את ה Qualifying Offer), לא קיבל אף הצעה לחוזה ארוך טווח (לפחות לא כזו שסיפקה אותו), ולכן חתם לעונה אחת בשארלוט. צעד שמצדו אפשר לו להראות את יכולותיו אחרי שנה בחוץ, ותחת השפעות הפרשה והשלכותיה; ומצד ההורנטס, אפשר להם לבחון את היכולות הנ"ל, לצד תגובת האוהדים, קהל היריבות, המדיה וכן הלאה, לאי ניתוק הקשרים באופן מוחלט.

- השלכה משמעותית של החתימה לעונה אחת בלבד, היא שזכויות הבירד של ברידג'ס היו בלתי ניתנות להעברה, מה שהקנה לו זכות וטו על טריידים. הוא בחר לממש זכות זאת בסמוך לטרייד דד ליין, כנראה כשהחלו להתגבר השמועות עליו. כלומר, הוא כופף את ידם של ההורנטס וכמו-אמר: "אתם לא תחלבו נכסים תמורתי במהלך שיצמצם את יכולת ההשתכרות שלי בפרי אייג'נסי".

- בשבועות האחרונים צצו דיווחים סותרים, מצד אחד על כך שההורנטס פתוחים לעסקת סיין אנד טרייד על ברידג'ס, ומצד שני שהם הבהירו כי מעוניינים להשאיר אותו. פרשנות רש"י? הם לא התלהבו מהתמורה שהוצעה להם. התוצאה? כמו עם וושינגטון ופורטלנד לפני שנה עם קוזמה וגרנט, עסקת
sign and (further down along the road) trade. קבוצה שתבחר לצרף את ברידג'ס מתישהו בין אמצע דצמבר ל 7.2, תקבל שחקן שחתום לעוד שנתיים, עד גיל 29, כלומר שנות השיא שלו. בהתאם לכך, ולאור ההנחה שברידג'ס יהווה שדרוג משמעותי על פני השחקן שיישלח בתמורה (אולי גם לרבות החוזה של אותו שחקן), סביר להניח שההורנטס יצליחו להשיג את הנכסים שלא הוצעו להם עד כה.

- ברמה המקצועית, עד לאותו טרייד שיבוא או לא יבוא, ההורנטס יעמידו חמישייה של לאמלו-גרין-מילר-ברידג'ס-וויליאמס שיש בה הרבה סייז, כישרון ויכולת לרוץ במגרש הפתוח. גם הספסל נראה לא רע, עם מיצ'יץ' ורג'י ג'קסון בפוינט, טרה מאן כסקורר מיקרו-ווייב, הטריו קודי מרטין-גרנט וויליאמס-ניק ריצ'ארדס בקו הקדמי שהוא ממש אחלה יחסית למחליפים בקבוצה שנחשבת לחלשה. וכמובן קיי ג'יי סימפסון, ניק סמית וסאלון בעתודת הצעירים. למרות שהכיוון, לכאורה, הוא ללכת לטנקינג נוסף עבור היבול המשובח של דראפט 25, שווה לראות מה הסגל הזה מסוגל לעשות בחודשים הראשונים של העונה.

בינתיים, גראנט וקוזמה לא עברו בטרייד כך שהאסטרטגיה הזו מפוקפקת/מסוכנת למדי.

עם קוזמה לפחות חתמו על חוזה טוב יותר.
אם המטרה היא טרייד ולברידג'ס לא היו אפשרויות רבות כרגע,
לפחות היו חותמים על חוזה שהיה הופך אותו למציאה. זה לא החוזה הזה.

אני מקווה עבור שארלוט שתהיה לה בחירה גבוהה בדראפט הבא.
האינטרס של שארלוט הוא לא לראות מה הסגל המוגבל הזה מסוגל לעשות (לאליפות הוא לא ייקח אותה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:20 pm 
Sophomore

עוד סיבה שהיה צריך לתת לברידג'ס ללכת, אם מה שהוא עשה מחוץ למגרש לא מספיק: בחרתם במקום השישי בדראפט פאוור פורוורד, שסביר להניח שמאמינים בו (גם אם אני לא ממש). אבל עכשיו יש לפניו שני פאוור פורוורדים ברוטציה -- ברידג'ס וגארנט וויליאמס, שהיה בכלל לא רע אחרי שהגיע לשארלוט מדאלאס באמצע העונה. וזה בקבוצה שהאינטרס שלה הוא עוד שנה חלשה לפני דראפט שמסתמן כמעניין מאוד (פלאג, אדג'קומב, טראור, אייס ביילי ועוד). אז כן, אולי יש כאן מחשבה על טרייד בהמשך. נראה אם יצליחו להשיג אותו עם תמורה טובה, כי הרי את זה אפשר לומר בערך על כל החתמה של שחקן בשוק החפשי. עדיין, בהתחשב במכלול של הדברים (גודל חוזה, העניינים מחוץ למגרש, וגם התרומה הכוללת על המגרש) זה לא חוזה שאני אוהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:21 pm 
Junior

25 מיליון לעונה, בתנאים של תקרת שכר שהולכת ועולה, זה סבבה לגמרי.
במיוחד אם לוקחים בחשבון שעשוי להישלח חוזה דומה בתמורה, למשל זה של וויגינס מהווריורס.

למה שברידג'ס היה מסכים לחתום על "חוזה מציאה"? הוא כבר היה חותם על אחד כזה בקבוצה תחרותית יותר, שאמורה להסתמך עליו ולא לצאת לטנקינג מתישהו בפברואר. ואז זה היה חוזה לשנתיים, עם אופציית שחקן על השנה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:24 pm 
Junior

סאבוניס כתב:
עוד סיבה שהיה צריך לתת לברידג'ס ללכת, אם מה שהוא עשה מחוץ למגרש לא מספיק: בחרתם במקום השישי בדראפט פאוור פורוורד, שסביר להניח שמאמינים בו (גם אם אני לא ממש). אבל עכשיו יש לפניו שני פאוור פורוורדים ברוטציה -- ברידג'ס וגארנט וויליאמס, שהיה בכלל לא רע אחרי שהגיע לשארלוט מדאלאס באמצע העונה. וזה בקבוצה שהאינטרס שלה הוא עוד שנה חלשה לפני דראפט שמסתמן כמעניין מאוד (פלאג, אדג'קומב, טראור, אייס ביילי ועוד). אז כן, אולי יש כאן מחשבה על טרייד בהמשך. נראה אם יצליחו להשיג אותו עם תמורה טובה, כי הרי את זה אפשר לומר בערך על כל החתמה של שחקן בשוק החפשי. עדיין, בהתחשב במכלול של הדברים (גודל חוזה, העניינים מחוץ למגרש, וגם התרומה הכוללת על המגרש) זה לא חוזה שאני אוהב.

לך תדע אם בכלל חושבים שם שסאלון מוכן לדקות משמעותיות כבר העונה...יכול להיות שישחק בעיקר בג'י ליג.
החולשה של שארלוט, כמו גם ההצלחה שלה, תלויה בעיקר בקרסוליים של לאמלו ובגב של מרק וויליאמס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:25 pm 
Hall of Famer

החוזה של וויגינס נחשב לחוזה עם ערך שלילי.
אני מצטער. זה חוזה לא טוב.

וסאבוניס צודק, מעבר לדראפט הקרוב שאליו שארלוט צריכים לנשוא עיניים,
מיילס ברידג'ס יושב על המשבצת של הרוקי שהיא צריכה לפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:30 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
סאבוניס כתב:

החולשה של שארלוט, כמו גם ההצלחה שלה, תלויה בעיקר בקרסוליים של לאמלו ובגב של מרק וויליאמס...

אז... הוא בעצם לא תורם משמעותי לניצחונות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:34 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
למה שברידג'ס היה מסכים לחתום על "חוזה מציאה"? הוא כבר היה חותם על אחד כזה בקבוצה תחרותית יותר, שאמורה להסתמך עליו ולא לצאת לטנקינג מתישהו בפברואר. ואז זה היה חוזה לשנתיים, עם אופציית שחקן על השנה השנייה.

באיזו קבוצה הוא היה חותם?
האם יש קבוצה עם קאפ ספייס שמעוניינת בו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:58 pm 
Senior

Att כתב:

אלמלא העניינים מחוץ למגרש, אני לא בטוח שברידג׳ס לא היה שווה פה אחד לפחות בחירה 6 בדראפט הזה.
כלומר שאפילו כל הקבוצות שבריבילד לא היו מעדיפות אותו.
הוא כולה בן 26 ובמגמת עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:00 pm 
Senior

כלומר, אני עושה הפרדה ונבחינה מקצועית, אני לא בטוח שהדקות של סאלון שוות ויתור על בקידג׳ס.
הבעיה בעיני היא נטו אוף דה קורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:18 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:

אלמלא העניינים מחוץ למגרש, אני לא בטוח שברידג׳ס לא היה שווה פה אחד לפחות בחירה 6 בדראפט הזה.
כלומר שאפילו כל הקבוצות שבריבילד לא היו מעדיפות אותו.
הוא כולה בן 26 ובמגמת עליה.

1. הוא נכנס לפריים שלו. הוא לא רלוונטי לקבוצות בריבילד בגיל הזה.
2. הוא ממש לא שווה בחירה 6 בדראפט הזה.
הפכתם אותו למשהו שהוא לא.
ה-pf היותר טוב בשארלוט (בייחוד הגנתית) כבר נשלח בטרייד לדאלאס עבור חופן בוטנים.

* בלי קשר, אני לא מאמין בסאלון. שארלוט היו יכולים - ובעיניי גם צריכים - ללכת בכיוון אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:12 pm 
Junior

Att כתב:

אני בטוח שגם הווריורס מאוד יצטערו, ולכן ישדכו לחוזה השלילי הזה של וויגינס נכס/ים לשביעות רצונם של ההורנטס...
ולקראת הטרייד דד ליין דווח על עניין של המאבס בו, אז כנראה שיש קבוצות מסוימות שיהיו מוכנות לספוג את החוזה השלילי ביחד עם התמורה החיובית.
ועם כל עונה שעוברת, הערך השלילי של החוזה יורד.

לגבי הפיתוח של סאלון, מי אמר שדווקא לקבל זמן משחק משמעותי ברמת תחרותיות שהוא לא רגיל אליה, בהינתן גילו הצעיר והגולמיות שלו, זה מה שטוב לפיתוח שלו? אולי בשנה הראשונה מספיק שייקלט בקבוצה, יסתגל לליגה ולאורח החיים של העונה הסדירה, ישתתף באימונים אבל ישחק בעיקר בג'י ליג? כל דקה שיהיה על הפרקט במשחק NBA וייראה בה חסר אונים, היא דקה שעלולה לפגוע בביטחון שלו ובטח שיכולה לשחוק את הערך שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:18 pm 
Junior

Att כתב:
B.Grant44 כתב:
סאבוניס כתב:

אז... הוא בעצם לא תורם משמעותי לניצחונות?

א. לא אני מי שדיבר על התרומה של ברידג'ס לניצחונות. אבל כמו שהראיתי בהודעה שסגרה את העמוד הקודם, התעניינו בו מספיק קבוצות, שאני בטוח שלפחות לחלקן יש אנשי דאטה ופילם שמסוגלים לנטר את התרומה הסגולית של ברידג'ס לניצחונות ואת האופן שבו היא מושפעת מהקונטקסט הקבוצתי הבלתי יציב בעליל שקיים בשארלוט בשנתיים האחרונות.

ב. הטענה שלי היא שלאמלו חשוב מאוד להצלחת ההורנטס, כפליימייקר ראשי מהסוג שמשפר את השחקנים לצדו, וכך גם מרק וויליאמס שמיועד להיות העוגן ההגנתי שלהם. הם גם מייצגים יחד עם מילר, ואולי גם סאלון כעת, את עתיד הקבוצה נכון לעכשיו. כך שאם שוב יהיו פצועים לאורך חלק ניכר מהעונה הקרובה, זה גם ישפיע על מאזן ההורנטס, וגם על הנכונות שלהם ללכת לטנקינג נוסף, שאולי יניב להם בחירה בכישרונות בעמדות 2-4 (פלאג, ביילי, הארפר ג'וניור, אדג'קומב), אבל אולי גם יאפשר להם להמשיך הלאה מלאמלו/וויליאמס עם בחירה ברכז הצרפתי או בחמין המלוח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:21 pm 
Junior

Att כתב:
B.Grant44 כתב:

באיזו קבוצה הוא היה חותם?
האם יש קבוצה עם קאפ ספייס שמעוניינת בו?

הכוונה שלי בחוזה לשנתיים עם אופציית שחקן - כלומר, אפשרות לצאת לשוק החופשי שוב בקיץ הבא - היתה לכך שזה יהיה חוזה MLE מן הסתם.
הסיטואציה די שונה מבחינת ותק וגיל, אבל תחשוב על מה שברוק לופז עשה בקיץ 2018 כשחתם עם הבאקס. לקח הנחה משמעותית לעונה אחת, אבל מאז כבר קיבל פיצוי עם שני חוזים ארוכי טווח ומשכורות גבוהות בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:31 pm 
Junior

Att כתב:

* בלי קשר, אני לא מאמין בסאלון. שארלוט היו יכולים - ובעיניי גם צריכים - ללכת בכיוון אחר.

1. יוסטון, שבחרה שלישית, לא בריבילד; ודטרויט, אחרי ארבע שנים של בחירות 1-7 שהסתיימו בהייז, קייד, אייבי ואסאר, בהחלט היו עשויים לחשוב שברידג'ס בגיל 26 רלוונטי בשבילה מאוד (מזכיר למי שלא עוקב שמדובר פה בברידג'ס היפותטי ללא תקרית הכאת זוגתו לשעבר).

2. הדיבור לקראת הדראפט האחרון היה שערך הבחירה הראשונה בו שווה לדורט. אז נראה לי שאתה כאן זה שהופך את בחירה 6 למשהו שהיא לא...
וושינגטון נשלח תמורת "חופן בוטנים"? בחירה מוגנת טופ 2 בלבד בדראפט 27, שעד שיגיע קיים סיכוי בלתי מבוטל שלוקה יבקש להמשיך הלאה (יש לו אופציית שחקן לעונת 2026/27, אז כמה רמיזות, בקשה מפורשת או דיסקרטית מהפרונט אופיס, יספיקו לשם כך)?
משעשע איך אתה משנה את אופן הערכתך לשחקנים שאינם טופ 5 ואפילו לא טופ 10 לעמדתם, ולעסקאות עבורם, בהתאם להצלחה הספציפית שהיתה להם מול הקבוצה התורנית שאתה מנטר את פועלה (:
אגב, וושינגטון יחגוג 26 בחודש הבא, כלומר שברידג'ס מבוגר ממנו בפחות מחצי שנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:42 pm 
Junior

בשולי החדשות - נעקצתי יותר מפעם אחת על הטרייד המשולשים והמרובעים שאני נוהג לפרסם כאן, וכמה שאינם סבירים...אז אתמול יצא לפועל הטרייד המשושה הראשון בתולדות הליגה:

- קליי תומפסון ובחירת סיבוב שני למאבס
- בחירת סיבוב שני, אופציית החלפה בסיבוב השני ומזומנים לטימברוולבס
- קייל אנדרסון ובאדי הילד לווריורס
- מזומנים לנאגטס
- נאגטס למוזלמנים
- ג'וש גרין, רג'י ג'קסון ושתי בחירות סיבוב שני להורנטס
- בחירת סיבוב שני לסיקסרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 3:52 pm 
Hall of Famer

6 קבוצות בטרייד, אבל רק 5 שחקנים, אף אחד מהם לא אולסטאר אפילו, כמה בחירות סיבוב שני וכסף, הגיוני בסה"כ.

https://sports.yahoo.com/klay-thompsons ... 55044.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:06 pm 
Senior

B.Grant44 כתב:
בשולי החדשות - נעקצתי יותר מפעם אחת על הטרייד המשולשים והמרובעים שאני נוהג לפרסם כאן, וכמה שאינם סבירים...אז אתמול יצא לפועל הטרייד המשושה הראשון בתולדות הליגה:

- קליי תומפסון ובחירת סיבוב שני למאבס
- בחירת סיבוב שני, אופציית החלפה בסיבוב השני ומזומנים לטימברוולבס
- קייל אנדרסון ובאדי הילד לווריורס
- מזומנים לנאגטס
- נאגטס למוזלמנים
- ג'וש גרין, רג'י ג'קסון ושתי בחירות סיבוב שני להורנטס
- בחירת סיבוב שני לסיקסרס

הבעיה עם הטריידים האלו שהיית מציע היא לא שלא סביר שיקרה טרייד בקנה מידה הזה, אלא שככל שהטרייד המוצע כולל יותר פרטים ויותר קבוצות, כך הסיכוי שהטרייד המדויק שמוצע אכן יתקיים בתצורה המוצעת פוחת.
ואם מאוד לא סביר שאותו טרייד בדיוק יתקיים, יש פחות טעם לדון בו.

מה גם שהרבה יותר קשה לעקוב, לנתח ולדון בטרייד שמצריך ממך להוציא דף ועט רק כדי לפענח מה קורה בו בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:15 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:

1. יוסטון, שבחרה שלישית, לא בריבילד; ודטרויט, אחרי ארבע שנים של בחירות 1-7 שהסתיימו בהייז, קייד, אייבי ואסאר, בהחלט היו עשויים לחשוב שברידג'ס בגיל 26 רלוונטי בשבילה מאוד (מזכיר למי שלא עוקב שמדובר פה בברידג'ס היפותטי ללא תקרית הכאת זוגתו לשעבר).

2. הדיבור לקראת הדראפט האחרון היה שערך הבחירה הראשונה בו שווה לדורט. אז נראה לי שאתה כאן זה שהופך את בחירה 6 למשהו שהיא לא...
וושינגטון נשלח תמורת "חופן בוטנים"? בחירה מוגנת טופ 2 בלבד בדראפט 27, שעד שיגיע קיים סיכוי בלתי מבוטל שלוקה יבקש להמשיך הלאה (יש לו אופציית שחקן לעונת 2026/27, אז כמה רמיזות, בקשה מפורשת או דיסקרטית מהפרונט אופיס, יספיקו לשם כך)?
משעשע איך אתה משנה את אופן הערכתך לשחקנים שאינם טופ 5 ואפילו לא טופ 10 לעמדתם, ולעסקאות עבורם, בהתאם להצלחה הספציפית שהיתה להם מול הקבוצה התורנית שאתה מנטר את פועלה (:
אגב, וושינגטון יחגוג 26 בחודש הבא, כלומר שברידג'ס מבוגר ממנו בפחות מחצי שנה...

יש הרבה דיבורים סביב הדראפט. זה אירוע תקשורתי.
לא צריך להתייחס אליהם יותר מדי ברצינות.
בטח לא כשמתחשבים בכך שחלק מהשיח הוא שיח שיש מאחוריו אינטרס כלשהו.

אני חושב שאם יוסטון ודטרויט היו הולכות על ברידג'ס (הכלל לא היפותטי), זה היה טיפשי ביותר מצידן, על סף malpractice.
לא שאני מתלהב ממה שדטרויט עשתה...

יוסטון, אגב, היא באחד המצבים הטובים ביותר בליגה.
קבוצה מאוד מאוד מוכשרת עם המון אפסייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 4:54 pm 
Junior

stavs כתב:
הבעיה עם הטריידים האלו שהיית מציע היא לא שלא סביר שיקרה טרייד בקנה מידה הזה, אלא שככל שהטרייד המוצע כולל יותר פרטים ויותר קבוצות, כך הסיכוי שהטרייד המדויק שמוצע אכן יתקיים בתצורה המוצעת פוחת.

מה גם שהרבה יותר קשה לעקוב, לנתח ולדון בטרייד שמצריך ממך להוציא דף ועט רק כדי לפענח מה קורה בו בסוף.

ברור, אבל אני לא מציע טריידים רק על פי קריטריון היתכנותם, אלא כתרגילים מחשבתיים.
וגם נראה לי שהפנמתי את הביקורת וצמצמתי משמעותית את הטריידים המרובעים שמציע - ואם כן, אז רק אם הקבוצה הרביעית היא על תקן "מאפשרת" שסופגת איזשהו חוזה בתמורה לפיצוי מסוים.

הנה דוגמה לטרייד משולש ונחמד שחשבתי עליו:

- אינגרם לקליבלנד
- גארלנד לדטרויט
- אייזיאה סטיוארט, חריגת טריידים בסך 21 מיליון ונכס/י דראפט כלשהו מהפיסטונס* לניו אורלינס

* החלפת בחירות ב 2028 ו/או בחירת סיבוב ראשון עם הגנות מסוימות ב 2029

הקאבס מוסיפים סייז לחמישייה ויוצר משני לצד מיטשל. ההצעה מבוססת על ההנחה שאינגרם יסכים להארכת חוזה מיד לאחר הטרייד.
הפיסטונס מוסיפים רכז וקלעי ווליום משלוש לצד קייד, מה שאולי יאפשר שילוב של הולנד/אסאר בחמישייה לצדם + טוביאס ודורן.
הפליקנס מעמידים חמישייה של דז'ונטה-מרפי-ג'ונס-זאיון-סטיוארט, עם מקולום כשחקן שישי עד שיימצא לו טרייד. מחדשים את מצבור בחירות הדראפט שלהם, שהחל להצטמצם בין אם באופן טבעי (שימוש בבחירות) או כתוצאה מעסקת דז'ונטה הטרייה. מרוויחים חריגת טריידים משמעותית לעבוד איתה בהמשך הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 5:23 pm 
Hall of Famer

לא האמנת מאוד בשחקן שהרגע קליבלנד בחרה לעמדה מספר 3 וחשבת שהוא אחד השחקנים הטובים ביותר בדראפט?

ואיפה אייבי בתרחיש הזה?

מרגיש לי כמו טרייד שגרוע לכל הצדדים המעורבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 5:43 pm 
Junior

אני מאמין מאוד בטייסון, זה עדיין לא אומר שקליבלנד מייעדת אותו לתפקיד הסמול הפותח החל מעונת הרוקי שלו. מה גם שהוא יוכל להשתלב בחמישייה לצד מיטשל בפוינט ואינגרם בסמול.
בכל מקרה, האופן שבו הערכתי את טייסון לצורכי המוק דראפט שלי אינו רלוונטי במיוחד לסוגיית ההתאמה של אינגרם לקליבלנד והיותו תמורה טובה מבחינת ואליו במידה ומעבירים את גארלנד. יכול להיות שקליבלנד תעדיף להישאר עם הקו האחורי הנמוך שלה. יכול להיות שגארלנד ישלים בשקט עם מעמדו בקבוצה מזה שנתיים, שהפך למוחלט כעת שמיטשל האריך חוזה לשלוש שנים נוספות. היו דיווחים שלפיהם הוא צפוי לבקש טרייד.

מה לדעתך הפליקנס יוכלו לקבל על אינגרם? או שלדעתך הם צריכים להאריך לו חוזה, למרות שגם מרפי בדרך להארכת חוזה משלו?
והאם דטרויט יכולה להשיג כישרון טוב מגארלנד, שכמובן מתאים לטיימליין, תוך שימוש בקאפ ספייס שנותר לה, בשחקן מחליף ובמעט נכסי דראפט?
איפה אייבי? על הספסל, או בדרך החוצה בטרייד נוסף אם יהיה לו ביקוש בכלל. בינתיים לא הראה שהוא מתאים במיוחד לצד קייד או בכלל שמצדיק את הבחירה הגבוהה בו.

מרגיש לי שתגובתך אינה רצינית P:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 8:02 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
stavs כתב:

ברור, אבל אני לא מציע טריידים רק על פי קריטריון היתכנותם, אלא כתרגילים מחשבתיים.
וגם נראה לי שהפנמתי את הביקורת וצמצמתי משמעותית את הטריידים המרובעים שמציע - ואם כן, אז רק אם הקבוצה הרביעית היא על תקן "מאפשרת" שסופגת איזשהו חוזה בתמורה לפיצוי מסוים.

הנה דוגמה לטרייד משולש ונחמד שחשבתי עליו:

טריידים משולשים זה כמו מרובעים - אפס סיכוי להיתכנות.
גם טרייד רגיל שמציעים סיכוי די אפסי שיקרה אבל גם לפחות לא סיכוי אפס וגם זה יכול להיות מעניין לדון, כי אכן יכול להיות טרייד על השחקן הזה אז מעניין לדון מה אפשר לקבל עבורו וכמה השחקן שווה, להפוך את זה להצעת טרייד משולש זה בעיני כבר לא נותן כלום לדיון ומבחינתי מדלג על הודעות שמציעות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 9:25 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
מרגיש לי שתגובתך אינה רצינית P:

חבל שאתה מרגיש כך כי זו התגובה היחידה שקיבלת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 10:34 pm 
Hall of Famer

קקון, אתה לא הראשון שאמר את זה לגרנט, אבל אם זה מה שעושה לו מספיק כיף בשביל להמשיך לכתוב על דברים מעניינים כמו המוק דראפט, אז תפאדל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], goldman ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: