סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:45 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
B.Grant44 כתב:
מרגיש לי שתגובתך אינה רצינית P:

חבל שאתה מרגיש כך כי זו התגובה היחידה שקיבלת

אני אומר את זה במלוא הכנות ולא במטרה לפגוע, אבל מעדיף לא לקבל תגובות מאשר אחת כמו "מרגיש לי כמו טרייד שגרוע לכל הצדדים המעורבים".
אתה מגיב פה ושם בסגנון הזה, ממש לא רק כלפיי, בטוח שתמצא כמה כאלה בת'רד על התאנדר כשהועלו שם כל מיני הצעות למהלכים שפרסטי צריך לעשות.
ובעיניי תגובות כאלה מעוררות אנטגוניזם. אנחנו בפורום, כולנו או רובנו כאן בשביל להתדיין. לא בשביל שיוזר א' ישקיע בהודעה מסוימת ויקבל פידבק שלילי ובלתי מנומק מיוזר ב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:50 pm 
Junior

נורטון כתב:
קקון, אתה לא הראשון שאמר את זה לגרנט, אבל אם זה מה שעושה לו מספיק כיף בשביל להמשיך לכתוב על דברים מעניינים כמו המוק דראפט, אז תפאדל

תודה, אבל אין קשר בין שמיטה להר סיני. אני יכול להגביל את עצמי בהודעות על טריידים ספקולטיביים ועדיין ליהנות מהתדיינות בנושאים אחרים, או ליזום דברים כמו המוק הדראפט.

לגבי הרעיון שהצעתי והפידבק של קקון, על העדפות קריאה וריח אין להתווכח...אני חושב שזה רעיון מעניין בלי קשר לרמת ההיתכנות שלו, כי:

א. הוא מציג תמורה מעניינת שקליבלנד תוכל לקבל על גארלנד, בין אם יבקש טרייד ובין אם יחליטו שם שהגיע הזמן להתקדם מהציוות שלו עם מיטשל לטובת חיזוק במקום אחר.
ב. מציג סוג אחד של תמורה שהפליקנס יוכלו לקבל על אינגרם, בדגש על הצורך המידי שלהם בסנטר. מדווח על עניין שלהם בוונדל קרטר, אז לדעתי אייזיאה סטיוארט זו אופציה שלא נופלת ממנו בהרבה.
ג. מכוון זרקור אל סוג המהלכים שדטרויט עשויה להוציא לפועל, כשבעיניי גארלנד מבחינת הגיל שלו והחיזוק לעמדת הפוינט מייצג חלופה הגיונית בהרבה מכל מיני טאונס או רנדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 12:04 am 
Hall of Famer

Att כתב:
stavs כתב:
Att כתב:
החוזה של וויגינס נחשב לחוזה עם ערך שלילי.
אני מצטער. זה חוזה לא טוב.

וסאבוניס צודק, מעבר לדראפט הקרוב שאליו שארלוט צריכים לנשוא עיניים,
מיילס ברידג'ס יושב על המשבצת של הרוקי שהיא צריכה לפתח.

אלמלא העניינים מחוץ למגרש, אני לא בטוח שברידג׳ס לא היה שווה פה אחד לפחות בחירה 6 בדראפט הזה.
כלומר שאפילו כל הקבוצות שבריבילד לא היו מעדיפות אותו.
הוא כולה בן 26 ובמגמת עליה.

1. הוא נכנס לפריים שלו. הוא לא רלוונטי לקבוצות בריבילד בגיל הזה.
2. הוא ממש לא שווה בחירה 6 בדראפט הזה.
הפכתם אותו למשהו שהוא לא.
ה-pf היותר טוב בשארלוט (בייחוד הגנתית) כבר נשלח בטרייד לדאלאס עבור חופן בוטנים.

* בלי קשר, אני לא מאמין בסאלון. שארלוט היו יכולים - ובעיניי גם צריכים - ללכת בכיוון אחר.

בגלל שאני אוהב עובדות וללעוג לחירטוטים, הלכתי לבדוק את בחירות 6 ב10 השנים האחרונות:

ב2013 נבחר נרלנס נואל (אל תשאלו על ידי מי), היום בגיל 30 הוא כנראה פרש מכדורסל, ממוצעי קריירה 7 נקודות ו6 ריבאונדים למשחק.

ב2014 נבחר מרכוס סמארט, שחקן הגנה נהדר ושחקן התקפה מוגבל.

ב2015 נבחר וילי קאולי-סטיין, נצפה לאחרונה בוארזה האיטלקית.

ב2016 נבחר באדי הילד, שלאחרונה הועבר לגולדן סטייט תמורת קבוק.

ב2017 נבחר ג'ונתן איזק, שחקן שאטט מאד התלהב ממנו בזמנו כזכור לי, שחקן פציע שסיים את העונה האחרונה בממוצע 6.8 נקודות למשחק.

ב2018 נבחר מו במבה, שיש לו שם משעשע וזה הדבר הכי משמעותי לכתוב עליו.

ב2019 נבחר ג'ארט קאלבר (שוב, אל תשאלו על ידי מי), שמזה שנתיים משרת נאמנה בג'יליג.

ב2020 נבחר אונייגה אוקונגוו, שחקן ספסל בהוקס.

ב2021 נבחר ג'וש גידי, פוטנציאל מעניין ללא ספק שהת'אנדר החליטו לאחרונה שהוא לא חלק מהעתיד שלהם.

ב2022 נבחר פוטנציאל מעניין נוסף, בן מאת'ורין, שלצערנו נפצע העונה.

ב2023 נבחר אנתוני בלאק שקלע בעונת הרוקי שלו 4.6 נקודות למשחק ושותף ל11 דקות בפלייאוף.

כאנקדוטה, בדראפט הנוכחי בחרה שישית אותה שארלוט, שחקן שנשמע שאף אחד כאן לא מאמין בו.

למיילס ברידג'ס יש ב5 עונות ממוצע של כ15 נקודות למשחק ב47% מהשדה (וצריך לזכור שאם הוא בכלל pf, אז ממש לא קלאסי. כלומר ממש לא חי באיזור הסל), כשבשתי העונות האחרונות ששיחק קלע בממוצע מעל 20 נקודות, לקח מעל 7 ריבאונדים, מסר מעל 3.5 אסיסטים ועוד חטיפה למשחק.

אז נכון שהדראפט הבא נחשב תאורטית לחזק מאד, אבל הנה היבול של העשור האחרון. רוצים לבדוק מקומות שישיים של דראפטים מאד חזקים בעבר?

ב2009 מינסוטה בחרו את ג'וני פלין בחירה מעל סטף. ב2003 הקליפרס בחרו את כריס קיימן שעד היום לא מאמין שהוא שיחק פעם באולסטאר, סיים את הקריירה בממוצע של 11 נקודות בפחות מ50% שדה ו7.6 ריב' בתור סבן פוטר.

חדי עין ישימו לב שהתחלתי את ספירת הדראפטים ב2013 ויתרעמו על כך שהתעלמתי מהכוכב שנבחר ב2012, אחד דמיאן לילארד, רק אומר ש2012 היה דראפט חלש שהציג לנו את מק"ג, דיון וייטרס ותומאס רובינסון בטופ 5, ולילארד יחד עם דריימונד גרין וקריס מידלטון מהסיבוב השני נחשב לגניבה של הדראפט (חדגבה היה קונצנזוס מוצדק לבחירה ראשונה).

בקיצור, אם אפשר לכתוב בקיצור אחרי חפירה כזו, הסיכוי שמבחירה 6 יצא שחקן יותר טוב ממיילס ברידג'ס הוא לא ממש גבוה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 12:40 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:
B.Grant44 כתב:
מרגיש לי שתגובתך אינה רצינית P:

חבל שאתה מרגיש כך כי זו התגובה היחידה שקיבלת

אני אומר את זה במלוא הכנות ולא במטרה לפגוע, אבל מעדיף לא לקבל תגובות מאשר אחת כמו "מרגיש לי כמו טרייד שגרוע לכל הצדדים המעורבים".
אתה מגיב פה ושם בסגנון הזה, ממש לא רק כלפיי, בטוח שתמצא כמה כאלה בת'רד על התאנדר כשהועלו שם כל מיני הצעות למהלכים שפרסטי צריך לעשות.
ובעיניי תגובות כאלה מעוררות אנטגוניזם. אנחנו בפורום, כולנו או רובנו כאן בשביל להתדיין. לא בשביל שיוזר א' ישקיע בהודעה מסוימת ויקבל פידבק שלילי ובלתי מנומק מיוזר ב'.

זה לא פידבק שלילי כלפיך. זה פידבק כלפי הטרייד שהצעת.

אני לא חושב שאתה יכול לעשות טרייד על גארלנד מבלי לפתור את סוגיית אייבי תוך כדי. הם לא יכולים להתקיים שלושתם ביחד עם קייד.

אינגרם לא מרגיש לי כמו פתרון טוב לקליבלנד שצריכה גורם מחבר ולא עוד שחקן שצריך את הכדור ביד כדי להיות אפקטיבי. הם הרגע בחרו שחקן לתפקיד הזה שאתה מאוד מאמין בו ושאני מחבב גם כן בעקבות ההפניה שלך וחושב שכדאי לתת לו צ'אנס אמיתי.

וסטויארט... מניח שאני יכול לראות את האינטרס של הפליקנס כאן למרות שקו קדמי שלו ושל ציון הוא בעייתי מאוד הגנתית.

אני פשוט לא מתלהב מזה עבור אף אחת מהקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 9:09 am 
Senior

B.Grant44 כתב:
stavs כתב:
הבעיה עם הטריידים האלו שהיית מציע היא לא שלא סביר שיקרה טרייד בקנה מידה הזה, אלא שככל שהטרייד המוצע כולל יותר פרטים ויותר קבוצות, כך הסיכוי שהטרייד המדויק שמוצע אכן יתקיים בתצורה המוצעת פוחת.
ואם מאוד לא סביר שאותו טרייד בדיוק יתקיים, יש פחות טעם לדון בו.

מה גם שהרבה יותר קשה לעקוב, לנתח ולדון בטרייד שמצריך ממך להוציא דף ועט רק כדי לפענח מה קורה בו בסוף.

ברור, אבל אני לא מציע טריידים רק על פי קריטריון היתכנותם, אלא כתרגילים מחשבתיים.
וגם נראה לי שהפנמתי את הביקורת וצמצמתי משמעותית את הטריידים המרובעים שמציע - ואם כן, אז רק אם הקבוצה הרביעית היא על תקן "מאפשרת" שסופגת איזשהו חוזה בתמורה לפיצוי מסוים.

הנה דוגמה לטרייד משולש ונחמד שחשבתי עליו:

- אינגרם לקליבלנד
- גארלנד לדטרויט
- אייזיאה סטיוארט, חריגת טריידים בסך 21 מיליון ונכס/י דראפט כלשהו מהפיסטונס* לניו אורלינס

* החלפת בחירות ב 2028 ו/או בחירת סיבוב ראשון עם הגנות מסוימות ב 2029

הקאבס מוסיפים סייז לחמישייה ויוצר משני לצד מיטשל. ההצעה מבוססת על ההנחה שאינגרם יסכים להארכת חוזה מיד לאחר הטרייד.
הפיסטונס מוסיפים רכז וקלעי ווליום משלוש לצד קייד, מה שאולי יאפשר שילוב של הולנד/אסאר בחמישייה לצדם + טוביאס ודורן.
הפליקנס מעמידים חמישייה של דז'ונטה-מרפי-ג'ונס-זאיון-סטיוארט, עם מקולום כשחקן שישי עד שיימצא לו טרייד. מחדשים את מצבור בחירות הדראפט שלהם, שהחל להצטמצם בין אם באופן טבעי (שימוש בבחירות) או כתוצאה מעסקת דז'ונטה הטרייה. מרוויחים חריגת טריידים משמעותית לעבוד איתה בהמשך הדרך.

אני לא מת על הטרייד הזה מכמה סיבות:

-לקליבלנד הוא מוסיף אמנם עוד כשרון וסייז, אבל גם עוד שחקן שלא מספיק מרווח את המגרש, די צריך את הכדור ביד ולא שומר מדהים. ההתאמה של אינגרם לקאבס היא סבירה, לא אידאלית אם זה לצד שני הגבוהים.
- דטרויט מקבלת אחלה כשרון באחלה גיל, אבל הפיט בין גארלנד לקייד בעייתי בעיני. זה קו אחורי די חלש הגנתית ולא כל כך אתלטי, שלא מגיע מספיק לטבעת. זה אולי יכול לקבל איזו מיטיגציה מהפורוורדים האתלטיים, ואני חושב שהערך שדטרויט מקבלת הוא מספיק טוב כדי שהייתי הולך על זה, אבל אני לא בטוח שהם באמת נדרשים כאן כמידל-מן.
-לפליקאנס זה לא רע, אבל אולי לא מספיק משפר אותם.
אני אוהב את ביף סטו כמי שמביא קשיחות, הגנה, ריבאונד וקליעה מבחוץ, אבל זה גם מייצר קו קדמי נמוך למדי.

נראה לי שטרייד יותר טוב יקרה אם פשוט נחתוך את דטרויט כמתווכת ונחליף את גארלנד בג׳ארט אלן.
אינגרם על אלן, חד וחלק. בעיני פותר לשתי הקבוצות צורך, גורם לקאבס להישען עד הסוף על שיטת הגבוה היחיד, מביא לפליקאנס מגן טבעת שהוא גם ריבאונד טוב וגם מוסר מצוין ודי אנדרייטד. אני די מחבב טרייד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:27 am 
Junior

Att כתב:

אני לא חושב שאתה יכול לעשות טרייד על גארלנד מבלי לפתור את סוגיית אייבי תוך כדי. הם לא יכולים להתקיים שלושתם ביחד עם קייד.

אינגרם לא מרגיש לי כמו פתרון טוב לקליבלנד שצריכה גורם מחבר ולא עוד שחקן שצריך את הכדור ביד כדי להיות אפקטיבי. הם הרגע בחרו שחקן לתפקיד הזה שאתה מאוד מאמין בו ושאני מחבב גם כן בעקבות ההפניה שלך וחושב שכדאי לתת לו צ'אנס אמיתי.

וסטויארט... מניח שאני יכול לראות את האינטרס של הפליקנס כאן למרות שקו קדמי שלו ושל ציון הוא בעייתי מאוד הגנתית.

הכל טוב, אטט. לא לקחתי באופן אישי וגם לא חושב שהגבתי באופן אישי - רק עקצתי את הפידבק (;
אני לא יודע אם קיימת "סוגיית אייבי"...נכון, השקיעו בו בחירת לוטרי גבוהה. נכון, יש מצב שפיטורי מונטי וויליאמס נבעו, בין היתר, מאכזבה על כך שלא שיתף מספיק את אייבי ואסאר.
אבל מזכיר שלנגדון לא מחויב לאייבי, עד כמה שידוע לי. ההנחה שלי היא שהמחויבות העיקרית היא כלפי קייד והבנייה סביבו.

אולי אתה צודק לגבי אינגרם, אבל אם אכן נפרדים מגארלנד, אני חושב שאפשר ואף צריך שחקן שצריך את הכדור ביד ויודע מה לעשות איתו.
טייסון, עם כל הערכתי אליו, צריך קודם כל להוכיח את עצמו כרול פלייר כראוי לבחירה 20, ולשם כך לתרום בראש ובראשונה ללא פוזשנים במיוחד עבורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:30 am 
Junior

stavs כתב:

-לקליבלנד הוא מוסיף אמנם עוד כשרון וסייז, אבל גם עוד שחקן שלא מספיק מרווח את המגרש, די צריך את הכדור ביד ולא שומר מדהים. ההתאמה של אינגרם לקאבס היא סבירה, לא אידאלית אם זה לצד שני הגבוהים.
- דטרויט מקבלת אחלה כשרון באחלה גיל, אבל הפיט בין גארלנד לקייד בעייתי בעיני. זה קו אחורי די חלש הגנתית ולא כל כך אתלטי, שלא מגיע מספיק לטבעת. זה אולי יכול לקבל איזו מיטיגציה מהפורוורדים האתלטיים, ואני חושב שהערך שדטרויט מקבלת הוא מספיק טוב כדי שהייתי הולך על זה, אבל אני לא בטוח שהם באמת נדרשים כאן כמידל-מן.
אני אוהב את ביף סטו כמי שמביא קשיחות, הגנה, ריבאונד וקליעה מבחוץ, אבל זה גם מייצר קו קדמי נמוך למדי.

נראה לי שטרייד יותר טוב יקרה אם פשוט נחתוך את דטרויט כמתווכת ונחליף את גארלנד בג׳ארט אלן.
אינגרם על אלן, חד וחלק. בעיני פותר לשתי הקבוצות צורך, גורם לקאבס להישען עד הסוף על שיטת הגבוה היחיד, מביא לפליקאנס מגן טבעת שהוא גם ריבאונד טוב וגם מוסר מצוין ודי אנדרייטד. אני די מחבב טרייד כזה.

מסכים לגבי עניין הריווח, אבל אינגרם נתן יופי של הגנה רק לפני כמה עונות. ציוות שלו עם מובלי ואלן זה המון אורך בקו האחורי של ההגנה.
הפיסטונס בטח שנדרשים בהצעה כזאת כמתווכים, לאור זה שהפליקנס כבר הביאו את דז'ונטה...אחרת הייתי כבר מזמן מפרסם פה טרייד פשוט של אינגרם-גארלנד

לא חושב שקליבלנד תרצה לוותר על ג'ארט, קראתי שמיטשל מאוד אוהב לשחק איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 9:18 pm 
Hall of Famer

הפליקאנס סותמים קצת את החור בצבע עם החתמה של דניאל ת'ייס לעונה עבור 3 מליון.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 9:29 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
B.Grant44 כתב:
stavs כתב:
הבעיה עם הטריידים האלו שהיית מציע היא לא שלא סביר שיקרה טרייד בקנה מידה הזה, אלא שככל שהטרייד המוצע כולל יותר פרטים ויותר קבוצות, כך הסיכוי שהטרייד המדויק שמוצע אכן יתקיים בתצורה המוצעת פוחת.
ואם מאוד לא סביר שאותו טרייד בדיוק יתקיים, יש פחות טעם לדון בו.

מה גם שהרבה יותר קשה לעקוב, לנתח ולדון בטרייד שמצריך ממך להוציא דף ועט רק כדי לפענח מה קורה בו בסוף.

ברור, אבל אני לא מציע טריידים רק על פי קריטריון היתכנותם, אלא כתרגילים מחשבתיים.
וגם נראה לי שהפנמתי את הביקורת וצמצמתי משמעותית את הטריידים המרובעים שמציע - ואם כן, אז רק אם הקבוצה הרביעית היא על תקן "מאפשרת" שסופגת איזשהו חוזה בתמורה לפיצוי מסוים.

הנה דוגמה לטרייד משולש ונחמד שחשבתי עליו:

- אינגרם לקליבלנד
- גארלנד לדטרויט
- אייזיאה סטיוארט, חריגת טריידים בסך 21 מיליון ונכס/י דראפט כלשהו מהפיסטונס* לניו אורלינס

* החלפת בחירות ב 2028 ו/או בחירת סיבוב ראשון עם הגנות מסוימות ב 2029

הקאבס מוסיפים סייז לחמישייה ויוצר משני לצד מיטשל. ההצעה מבוססת על ההנחה שאינגרם יסכים להארכת חוזה מיד לאחר הטרייד.
הפיסטונס מוסיפים רכז וקלעי ווליום משלוש לצד קייד, מה שאולי יאפשר שילוב של הולנד/אסאר בחמישייה לצדם + טוביאס ודורן.
הפליקנס מעמידים חמישייה של דז'ונטה-מרפי-ג'ונס-זאיון-סטיוארט, עם מקולום כשחקן שישי עד שיימצא לו טרייד. מחדשים את מצבור בחירות הדראפט שלהם, שהחל להצטמצם בין אם באופן טבעי (שימוש בבחירות) או כתוצאה מעסקת דז'ונטה הטרייה. מרוויחים חריגת טריידים משמעותית לעבוד איתה בהמשך הדרך.

אני גם חשבתי על טרייד ישירות תמורת אלן ולא כתבתי :)
חושב שזו אופציה טובה יותר עבור הקאבס.

אני מאוד מחבב את אלן
אבל שני הגבוהים לא עובדים ביחד.

כתבתי כאן לפני זמן רב שהקבאס צריכים להעביר את מובלי ולקבל החזר אדיר (נחשב כסופרסטאר עתידי) אבל הם לא עשו את זה בזמן. אני חושב שהדבר הנכון הוא עדיין לפרק את החבילה הזאת אבל נדמה לי שכרגע הכיוון צריך להיות להשאיר את מובלי ולשלוח את אלן בטרייד.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' יולי 08, 2024 9:35 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 9:32 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:

הכל טוב, אטט. לא לקחתי באופן אישי וגם לא חושב שהגבתי באופן אישי - רק עקצתי את הפידבק (;
אני לא יודע אם קיימת "סוגיית אייבי"...נכון, השקיעו בו בחירת לוטרי גבוהה. נכון, יש מצב שפיטורי מונטי וויליאמס נבעו, בין היתר, מאכזבה על כך שלא שיתף מספיק את אייבי ואסאר.
אבל מזכיר שלנגדון לא מחויב לאייבי, עד כמה שידוע לי. ההנחה שלי היא שהמחויבות העיקרית היא כלפי קייד והבנייה סביבו.

אולי אתה צודק לגבי אינגרם, אבל אם אכן נפרדים מגארלנד, אני חושב שאפשר ואף צריך שחקן שצריך את הכדור ביד ויודע מה לעשות איתו.
טייסון, עם כל הערכתי אליו, צריך קודם כל להוכיח את עצמו כרול פלייר כראוי לבחירה 20, ולשם כך לתרום בראש ובראשונה ללא פוזשנים במיוחד עבורו.

לנגדון לא מחוייב לאייבי אבל חלק מתפקידו הוא למצות את הערך שלו. ברגע שהוא מביא את גארלנד, הערך של אייבי כנראה ימשיך לצלול.

אני מעדיף את גארלנד עם הכדור ביד על פני אינגרם.
מסכים כמובן שטייסון צריך תחילה להוכיח את עצמו כרול-פלייר אוף דה בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 9:40 pm 
Hall of Famer

היט והייסמית' החביב לעוד שנתיים ב-11 מיליון דולר.

מעניין שהם חתמו לשנתיים. בקיץ הזה אני דווקא בעד חתימה על חוזים ארוכים יותר. זה אמנם מוריד מהגמישות של הקבוצה אבל יש יותר סיכוי לחוזים שהם מציאה, בגלל עליית הקאפ.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' יולי 08, 2024 9:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:32 pm 
Junior

Att כתב:

אני מאוד מחבב את אלן

כתבתי כאן לפני זמן רב שהקבאס צריכים להעביר את מובלי ולקבל החזר אדיר (נחשב כסופרסטאר עתידי) אבל הם לא עשו את זה בזמן. אני חושב שהדבר הנכון הוא עדיין לפרק את החבילה הזאת אבל נדמה לי שכרגע הכיוון צריך להיות להשאיר את מובלי ולשלוח את אלן בטרייד.

אני לא רואה את מובלי משחק כסנטר במשרה מלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 10:36 pm 
Junior

Hacohen כתב:

אסתכן פה בהוט טייק: תייס אומנם לא הגיע לרמות של פייבורס ואדמס בזמנם בפליקנס, אבל לדעתי מבחינת ההתאמה לזאיון הוא נכון לעכשיו הסנטר הכי מוצלח שדייויד גריפין הביא בחמש השנים האחרונות...וכמובן שהעלות המופחתת היא בונוס.

בינתיים הדיבור הוא שאינגרם עשוי להאריך חוזה עם הפליקנס, כשהניסוח בידיעה הוא "שני הצדדים נראים תקועים זה עם זה"...כלומר, כרגע הביקוש לאינגרם מוגבל מאוד עד בלתי קיים, בטח בהינתן התמורה שניו אורלינס מעדיפה לקבל - סנטר שיהפוך את תייס לבאק אפ ואת הרוקי איב מיסי לפרויקט על אש קטנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 11:06 pm 
Junior

מה זה הת'רד הזה, אני מעוניין לתת את ג'רמי גראנט ואת טיים לורד איך קוראים לו הסנטר מבוסטון שהיה פצוע כל העונה. הצעות לשלוח לג'ו קרונין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 08, 2024 11:07 pm 
Junior

דיאנדרה אייטון גם למכירה אבל לא פחות מבחירה סיבוב ראשון בשביל הדומינייטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 09, 2024 12:56 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:

אני מאוד מחבב את אלן

למה לא בעצם?

בלי קליעה משלוש, אני לא רואה אותו משחק 4 במשרה מלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 09, 2024 12:58 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Hacohen כתב:

אסתכן פה בהוט טייק: תייס אומנם לא הגיע לרמות של פייבורס ואדמס בזמנם בפליקנס, אבל לדעתי מבחינת ההתאמה לזאיון הוא נכון לעכשיו הסנטר הכי מוצלח שדייויד גריפין הביא בחמש השנים האחרונות...וכמובן שהעלות המופחתת היא בונוס.

בינתיים הדיבור הוא שאינגרם עשוי להאריך חוזה עם הפליקנס, כשהניסוח בידיעה הוא "שני הצדדים נראים תקועים זה עם זה"...כלומר, כרגע הביקוש לאינגרם מוגבל מאוד עד בלתי קיים, בטח בהינתן התמורה שניו אורלינס מעדיפה לקבל - סנטר שיהפוך את תייס לבאק אפ ואת הרוקי איב מיסי לפרויקט על אש קטנה.

אינגרם זה הכי sell low שיש
אחרי הפלייאוף האחרון האומלל שלו מול דורט
וקמפיין הנבחרת, לא מתפלא שהם נתקעו איתו והוא איתם.

ויש מצב שאתה צודק לגבי ת'ייס.
הפליקנס עשו עבודה רעה מאוד במציאת סנטר מתאים עבור ציון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 09, 2024 11:41 am 
Junior

Att כתב:

למה לא בעצם?

בלי קליעה משלוש, אני לא רואה אותו משחק 4 במשרה מלאה.[/quote]

א. הוא עדיין שוקל רק 215 פאונד, זה המשקל שדווח לו לפני יותר משלוש שנים ועד כה.
ב. הוא בקושי זרק שלשות מתחילת העונה האחרונה ועד לפברואר, ואז הממוצעים שלו עלו לאזור ה 1.7 זריקות באחוזים גבוהים. אז אולי הקליעה עוד תגיע.
ג. אפשר לצוות אותו עם סנטר שקולע שלשות בהמשך הדרך. עד אז, אני חושב שהציוות שלו עם ג'ארט בהגנה יותר ממפצה על הפגיעה בריווח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 09, 2024 11:55 am 
Junior

קיופיפלו כתב:
מה זה הת'רד הזה, אני מעוניין לתת את ג'רמי גראנט ואת טיים לורד איך קוראים לו הסנטר מבוסטון שהיה פצוע כל העונה. הצעות לשלוח לג'ו קרונין

השוק של גראנט די בעייתי כרגע, לאור הבחירות של המאבס והקינגס ללכת על קליי ודרוזן. הקינגס אומנם מחזיקים במספיק חוזים ונכסים בשביל צירוף תיאורטי של גרנט (הורטר, ליילס ובחירת סיבוב ראשון, נניח), אבל אני לא חושב שהם ירצו לעלות עם דרוזן בעמדה 2. הגיוני יותר שירצו לשחק שם עם קיאון אליס, ומונק מהספסל, ולהשאיר את הורטר כרגע כסמול מחליף בשביל ספייסינג.

הלייקרס, לפי מה שאני רואה, עדיין במרחק של כשלושה מיליון דולר מהפיכה לקבוצת second apron, כך שתיאורטית הם יכולים להציע לנו את האצ'ימורה, השלמת שכר כלשהי (וינסנט, ואנדרבילט) ובחירת סיבוב ראשון עבור גרנט. גם הקליפרס והווריורס עשויות להתעניין (אבל במקרה של הווריורס נצטרך לספוג את החוזה של וויגינס).

את רוברט וויליאמס יהיה פשוט יותר להעביר, אבל אני מניח שקבוצות ירצו לראות קודם שהוא משחק בכלל.

את אנפרני סיימונס אפשר לשלוח לנטס תמורת קאם ג'ונסון, שיוכל להוסיף הגנה וריווח לחמישייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 4:07 am 
Hall of Famer

כמה משלמים בליגה הקוריאנית?
הפורוורד Keve Aluma נותן שוב סטט' יפות מהספסל של פילי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 4:50 am 
Hall of Famer

מקסימום לקנינגהם הוא טירוף בעיניי. אפילו בואקום מוחלט הוא רחוק מלהיות כוכב גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 7:36 am 
מנהל פורום

GMים באים GMים הולכים , אבל דטרויט נשארת דפוקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 9:00 am 
Senior

לא באמת.
קודם כל, קייד בעיני לגמרי הראה שהוא מסוגל להיות כוכב בליגה. זה עוד לא לגמרי שם מן הסתם, אבל הוא הראה פרקים בעונה שעברה שבהם הוא היה נראה כמו כוכב לכל דבר. אני לא חושב שיש הרבה אנשים שראו את דטרויט הרבה לאורך העונה ולא חושבים שיש סיכוי שהוא אולסטאר תוך שנתיים לצורך העניין.

אני גם קצת תוהה מה זה אומר שאפילו בואקום הוא רחוק מלהיות כוכב גדול..? אני יכול לקבל את האמירה שהמספרים שלו הם מספרי ואקום ולכן לא באמת מעידים על זה שהוא כוכב גדול, אבל 23-8-4 לשחקן בן 22 בעונה שהיא דה פאקטו העונה השנייה שלו בליגה זה לגמרי מספרים של כוכב. האחוזים עדיין בינוניים וגם האיגודים גבוהים, אבל שני אלו היו במגמת שיפור די עקבית עד עגשיו, ואלו בדיוק מספרים שדווקא נפגעים מהואקום ולא ההפך.

זה לא שהחוזה הזה הוא נו בריינר בעיני, יש פה הימור, בדיוק כמו רוב הארכות חוזה מקסימום בסוף חוזה רוקי (סקוטי בארנס או פרנץ ואגנר יותר ודאיים להיות כוכבים? כל בחירת דראפט ראשונה ב15 שנים האחרונות חוץ מאנתוני בנט קיבלו חוזה כזה, קייד הוא יוצא דופן?), אבל אני חושב שזה הימור שדטרויט היו צריכים לקחת.
בין אם הם מתכננים לבנות סביבו, לשמור אותו בינתיים בסביבה כמי שמיועד להיות כוכב משנה, או שהם רוצים להעביר אותו בטרייד תוך שנה, הדבר הכי גרוע שיכול היה לקרות להם הוא פשוט לאבד אותו בקיץ הבא.
ג׳י אם חדש שנכנס לקבוצה ובקיץ הראשון שלו לא מאריך חוזה לבחירה הראשונה ומי שנחשב בארגון כאבן יסוד עד אז, זו דרך טובה למדי לשדר לכל העולם שיש איזה חוסר אמון בשחקן הזה, ערך הטרייד ירד ברגע, ועבור הסיכוי הקיים שהוא כן יעשה את הקפיצת מדרגה כבר בעונה הקרובה, אתה מסתכן באפשרות שהוא והסוכן שלו יהיו מאוד לא מרוצים.

נחיה ונראה, יוסטון לא נותנים הארכה כזאת לשנגון וג׳יילן גרין כרגע - גרין לדעתי הראה באופן די מובהק פחות מקייד, את שנגון יש מי שייקח מעליו בredraft, נראה כמה ביוסטון יהיו מרוצים מההחלטה שלהם בעוד שנה וכמה בדטרויט, אני ממש לא יודע, אבל חושב שבשביל תסריט שבו דטרויט יצאו החכמים יותר לא צריכים לקרות דברים יוצאי דופן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 9:12 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
צריך גם להביא בחשבון את עסקת המדיה הממשמשת ובאה, אני לא חושב שתהיה שם קפיצה בסדר הגודל של החוזה הקודם, אבל יש סיכוי סביר מאד שתהיה עליה משמעותית בBRI של הליגה וכיוצא מכך עלייה במה נחשב חוזה מקסימום, יכול מאד להיות שבמונחים של העסקה הבאה החוזה הזה הוא 80% מקסימום, למשל, ומבחינת דטריוט עדיף לנעול את המחיר לפני שזה קורה ולא אחרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:39 am 
Junior

חוץ מההארכה המדוברת לקייד, הפיסטונס גם הרימו את פול ריד מהווייברס, מסתבר שזה אומר שהוא יקבל מהם את יתרת החוזה שקיבל לפני שנה מפילי (דרך הג'אז). 16 מיליון לשנתיים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: