סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 6:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 873 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024/25
הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נשמע כמו החתמה נחמדה לבאר שבע כזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:21 am 
Junior

שיחק בעיקר בליגת הפיתוח ולאחרונה גם בפורטו ריקו, כבר בן 27 אבל קטש אומר שיש לו המון אפסייד. יפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:22 am 
Hall of Famer

דווקא נחמד, קפיץ רציני. ראיתי אותו פה בקריפטו כמה פעמים כשהוא שיחק בלייקרס. הגנתית הוא יכול להיות טוב מאד פלוס באירופה. התקפית.... הרבה פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:34 am 
Junior

זה הימור שמעניין לקחת אותו כשיש לך מלפנים ניבו שמתחיל עונה 3 במכבי, פחות אם זה אומר שעכשיו הפותח שלך הוא ריברו עם הורד שלא שיחק דקה ביורוליג. האמא של העונה הפיננסית עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:37 am 
Sophomore

Lakic כתב:
זה הימור שמעניין לקחת אותו כשיש לך מלפנים ניבו שמתחיל עונה 3 במכבי, פחות אם זה אומר שעכשיו הפותח שלך הוא ריברו עם הורד שלא שיחק דקה ביורוליג. האמא של העונה הפיננסית עד כה.

ניבו חתם במילאנו .הוא במקום ניבו לעמדת הסנטר שריברו ממשיך בעמדה 4 לעונה נוספת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:50 am 
Junior

אחלה שחקן. אתלט טוב מאוד, שחקן שכל כולו אנרגיות ואינטנסיביות. היו לו שתי עונות לא רעות בלייקרס.
להפועל או ירושלים הייתי אומר שזו אחלה החתמה, למכבי אולי פחות. תלוי בתפקידו ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:52 am 
Sophomore

ירוויח 750 אלף דולר לעונה
אם וכאשר לויד יוחתם במקום בולדווין על פי מנהיים הוא יהיה עם השכר הכי גבוה בעונה הקרובה במכבי.כמיליון דולר לעונה.

נערך לאחרונה על ידי RREEDDTT בתאריך ד' יולי 10, 2024 11:46 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 10:59 am 
מנהל פורום

על פניו קצת מזכיר את ניבו כשהיגע לארץ לא?
אולי באמת אם היה מגיע לחולון או בכלל לקבוצת דרג שני באירופה ואחרי שני עונות טובות חותם במכבי זה היה יכול להיות אחלה, אבל הוא כבר עכשיו בגיל של ניבו אז לא יודע.

אגב, הוא קצת מזכיר את ג'יילן הורד בזה שגם הוא ניסה לשווק את עצמו כפרוספקט בעמדות 3-4 בשלב מוקדם יותר בקריירה, אבל זה היה בעיקר כי לא היה לו את הגדול והפיזיות המספיקים בשביל להיות סנטר ב-NBA. מצד שני גם כנראה אין לו קליעה וכישורים אחרים בשביל להיות 3 ואולי גם לא 4. אז הוא בעיקר שומר אתלט שיכול לקחת ריב', לחסום ובהתקפה לסיים בדאנקים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 11:04 am 
מנהל פורום

ודים כתב:
על פניו קצת מזכיר את ניבו כשהיגע לארץ לא?
אולי באמת אם היה מגיע לחולון או בכלל לקבוצת דרג שני באירופה ואחרי שני עונות טובות חותם במכבי זה היה יכול להיות אחלה, אבל הוא כבר עכשיו בגיל של ניבו אז לא יודע.

אגב, הוא קצת מזכיר את ג'יילן הורד בזה שגם הוא ניסה לשווק את עצמו כפרוספקט בעמדות 3-4 בשלב מוקדם יותר בקריירה, אבל זה היה בעיקר כי לא היה לו את הגדול והפיזיות המספיקים בשביל להיות סנטר ב-NBA. מצד שני גם כנראה אין לו קליעה וכישורים אחרים בשביל להיות 3 ואולי גם לא 4. אז הוא בעיקר שומר אתלט שיכול לקחת ריב', לחסום ובהתקפה לסיים בדאנקים?

האמת שקראתי עכשיו שבעבר כתבו עליו שהוא יעיל במהלכי פיק-נ-פופ וכן יכול לקלוע בצורה סבירה מחצי מרחק ומעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 12:27 pm 
Junior

אחלה שחקן. רציתי שיחתום בהפועל שנה שעברה. אבל כמו שהוקיץ׳ אמר: אם זה במקום הטמבל ההוא מולנסיה שזורק שלשות - שדרוג רציני. אם זה הסנטר הפותח והתשובה המוחצת להחתמה של מוטלי - אכחכח בגרוני במבוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 12:30 pm 
Junior

uriel17 כתב:
לפני שבוע הודיעו על הסכמה בין פנר לקולסון ובולדווין
לא הודיעו על חתימה
פנר קבוצה מסוכנת מאוד מבחינת מוסר תשלומים

בולדווין חתם רשמית בפנר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:12 pm 
Senior

עופר האדום כתב:

אפשר לשמוע הסבר לאמירה הזאת? גבריאל היה שחקן רוטציה לגיטימי בnba כמה שנים, הוא בן 27, העמיד מספרים טובים בג׳י ליג בעונה האחרונה.
אני יוצא מנקודת הנחה שהתסריט הריאלי שלו לא מאוד רחוק מג׳ונתן מוטלי והתסריט האופטימי שלו אפילו קצת יותר טוב.
מוזר לי שאחד קיבל התייחסות כאילו מדובר בגבוה הטוב באירופה ושני מקבל התייחסות כל כך צוננת. הססנות מסויימת אני מבין - בכל זאת שחקן בלי ניסיון אירופאי (אבל אם ניסיון תחרותי בפיבא מכדורסל נבחרות, שהוא הביא בו מספרים לא רעים), אבל שאלוהים יעזור לי, מאיפה מגיע הזלזול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:22 pm 
מנהל פורום

אולי הזלזול היה מוגזם, אבל לא מבין את הקשר למוטלי. הרבה פעמים רול פלייר ב-nba שמוגבל להגנה וקצת דאנקים פנויים מתחת לסל הוא עדיין רול פלייר של הגנה וקצת דאנקים גם באירופה. מוטלי הוא שחקן מטרה, מכונת התקפה באירופה, עם מגוון יכולות לעשות סל אבל כנראה שלא מספיק אתלטיות ואולי גובה כדי לתרגם את זה ל-nba.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:36 pm 
Senior

אני מאמין שגבריאל כן מספיק טכני כדי לעשות מעט יותר מזה.
מסכים שאלו לא אותם שחקנים, אבל מבחינת מעמד טרום גיחה לאירופה, אלו שחקנים באותו סד"ג, עם סייז דומה ואני חושב שהדבר הריאלי להניח הוא שגבריאל לא יהיה הרבה פחות טוב מזה במעבר לכדורסל האירופאי, נטו לפי מה שעשה עד עכשיו ומה שמוטלי עשה עד שעבר ליבשת הישנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:42 pm 
מנהל פורום

אולי, אבל הסתכלתי למשל בתקציר שספורט 5 צירפו בכתבה שלהם: כמה דאנקים או לייאפים חופשיים לגמרי כשקיבל כדור לנגיחה, פלוס בלוק על הארדן שכביכול מרשים אבל תכלס יותר מקרי מאשר מראה טיימינג או יכולת מיוחדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:43 pm 
Junior

השאלה היא האם מה שמוטלי עשה באירופה מאז שהגיע אליה זה בערך מה שמצופה מכל מי שמגיע מארה״ב במעמדו, או שזה מעל ומעבר. אני די בטוח שאם תסתכל סטטיסטית תגלה שעל כל אחד שהצליח כמו מוטלי יש משהו כמו עשרה שחקנים שמגיעים במעמדדומה וומצליחים הרבה הרבה פחות ולכן התסריט הריאלי הוא שגם גבריאל יהיה משמעותית פחות דומיננטי. בתקציבים ובשאיפות של מכבי, אני חושב שאפשר היה לצפות שיביאו מישהו שהוא פחות הימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:46 pm 
Junior

stavs כתב:
עופר האדום כתב:

אפשר לשמוע הסבר לאמירה הזאת? גבריאל היה שחקן רוטציה לגיטימי בnba כמה שנים, הוא בן 27, העמיד מספרים טובים בג׳י ליג בעונה האחרונה.
אני יוצא מנקודת הנחה שהתסריט הריאלי שלו לא מאוד רחוק מג׳ונתן מוטלי והתסריט האופטימי שלו אפילו קצת יותר טוב.
מוזר לי שאחד קיבל התייחסות כאילו מדובר בגבוה הטוב באירופה ושני מקבל התייחסות כל כך צוננת. הססנות מסויימת אני מבין - בכל זאת שחקן בלי ניסיון אירופאי (אבל אם ניסיון תחרותי בפיבא מכדורסל נבחרות, שהוא הביא בו מספרים לא רעים), אבל שאלוהים יעזור לי, מאיפה מגיע הזלזול?

יצא לי לראות את שני השחקנים האלה לא מעט, ולדעתי לא אתה ולא עופר בכיוון.
קודם כל, לב"ש אין סיכוי להחתים אותו. גם לא לאף קבוצה אחרת בליגה שלא קוראים לה הפועל תל אביב, הפועל ירושלים או מכבי תל אביב, וגם עבורן הוא לא שחקן זול. הוא 2.06, אתלט טוב, משחק עם המון מוטיבציה ואינטנסיביות, שומר טוב, קואורדינציה טובה. שחקנים כאלה לא גדלים על עצים.
מצד שני, צריך להגיד שעבור מכבי, באם מדובר בסנטר מוביל, על הנייר זו לא החתמה מרשימה מאוד. זה לא רק היעדר ניסיון אירופי, הוא גם שחקן מוגבל בלא מעט אספקטים. מבחינת יכולות התקפיות הוא ומוטלי זה שמיים וארץ. פשוט לא אותה רמה. מוטלי עולה עליו בכל היבט התקפי של המשחק.
אז נכון שגבריאל הוא שחקן מוכשר ומביא דברים אחרים, אבל על פניו אני לא חושב שמישהו מסמן אותו כסנטר מוביל במפעל. היעדר הניסיון האירופי מקשה על הניסיון להעריך מה הוא שווה ברמת היורוליג, אבל אם הייתי צריך להמר זה משהו באזורי ריברו, גם אם בסגנון אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 2:47 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
אחלה שחקן. רציתי שיחתום בהפועל שנה שעברה. אבל כמו שהוקיץ׳ אמר: אם זה במקום הטמבל ההוא מולנסיה שזורק שלשות - שדרוג רציני. אם זה הסנטר הפותח והתשובה המוחצת להחתמה של מוטלי - אכחכח בגרוני במבוכה.

יותר הגיוני שהורד הוא המחליף של ווב וגבריאל הוא המחליף של ניבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 3:45 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
מצד שני, צריך להגיד שעבור מכבי, באם מדובר בסנטר מוביל, על הנייר זו לא החתמה מרשימה מאוד. זה לא רק היעדר ניסיון אירופי, הוא גם שחקן מוגבל בלא מעט אספקטים. מבחינת יכולות התקפיות הוא ומוטלי זה שמיים וארץ. פשוט לא אותה רמה. מוטלי עולה עליו בכל היבט התקפי של המשחק.
אז נכון שגבריאל הוא שחקן מוכשר ומביא דברים אחרים, אבל על פניו אני לא חושב שמישהו מסמן אותו כסנטר מוביל במפעל. היעדר הניסיון האירופי מקשה על הניסיון להעריך מה הוא שווה ברמת היורוליג, אבל אם הייתי צריך להמר זה משהו באזורי ריברו, גם אם בסגנון אחר.

השאלה היא לא מה הוא מביא לעומת מוטלי, אלא מה הוא מביא לעומת השחקן שאותו הוא אמור להחליף, ג'וש ניבו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 4:35 pm 
Junior

ברור. עלה פה השם של מוטלי אז הגבתי לגופו של עניין.
לגבי ההשוואה שלו מול ניבו, זה קצת טריקי. ניבו לא נשמע כמו שחקן מרשים ברמת הכותרות, אבל את מה שהוא עושה הוא עושה ברמה מאוד גבוהה. הוא גם כל הזמן משתפר, שחקן עם אופי מאוד נוח, עובד קשה, הבנת משחק מצוינת. כל הדברים האלה הופכים אותו לשחקן טופ יורוליג למרות שהנתונים היבשים לא בהכרח מרמזים שהוא כזה.
גבריאל לא אתלט כמו ניבו או חזק כמוהו, אבל הוא כן אתלט טוב, ארוך מאוד ושחקן שמשקיע המון. לי נשמע לא סביר שהוא יתן אימפקט כמו של ניבו, אבל אין לדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 4:43 pm 
Hall of Famer

מצאתי משהו שכתבתי עליו בזמן אמת, מאחת מכתבותיי בהופס.

״ תשמעו, הווינן גבריאל הזה הוא זן נעלם של שחקנים. גבוה ששומר, מרביץ קצת עד כמה שנותנים לו, ורק קולע נקודות זבל מריבאונד התקפה.״

אז זה הבן אדם. יהיה טוב בהגנה, יקבל התקפה לנגוח מדי פעם, ובטח לא סנטר טופ יורוליג או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 4:44 pm 
Senior

הוא גם קלע יותר משלשה למשחק ב40%, ב80+ משחקים בג׳י ליג .
אני לא מנבא שהוא הולך להיות כוכב גדול ביורוליג, אבל כן חושב שהסיכויים שהוא יהפוך לשחקן חמישייה טוב מאוד, הם לטובתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 5:07 pm 
Junior

בכמה קו השלוש בג'י ליג רחוק מזה של היורוליג, חצי מטר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 7:14 pm 
Junior

stavs כתב:
הוא גם קלע יותר משלשה למשחק ב40%, ב80+ משחקים בג׳י ליג .
אני לא מנבא שהוא הולך להיות כוכב גדול ביורוליג, אבל כן חושב שהסיכויים שהוא יהפוך לשחקן חמישייה טוב מאוד, הם לטובתו.

לא כל כך הבנתי על סמך מה אתה קובע את זה.
המספרים שלו בג'י ליג סבירים, אבל כל עונה יש איזה 20 גבוהים לפחות שנותנים מספרים עדיפים ורובם לא הופכים לשחקנים חמישיה טובים ביורוליג.
אני ראיתי אותו לא מעט ומחבב אותו מאוד, ועדיין לא הייתי יוצא באמירה כזאת.
בעיני הוא בעיקר הימור כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2024 7:48 pm 
Sophomore

כל שחקן שמגיע היישר מארה״ב הוא הימור (גם שחקנים מוכחים יותר).

גבריאל מביא איתו סט יכולות (חסימה, ריבאונד, תנועה טובה ואקטיביות) שאמורות להוביל לנחיתה ״רכה יותר״בכדורסל האירופאי.

בעיקרון, דווקא העובדה שהוא לא היה שחקן מוביל התקפית, אמורה גם כן לסייע, שכן קרוב לודאי שהוא לא יעשה דברים שהוא לא מורגל אליהם.

אני חושב שההחתמה טובה מאוד על אף הסיכון שצוין - הוא והורד ביחד ייצרו הרכב מאוד חזק מבחינה הגנתית ועם פוטנציאל מעניין במשחק מעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 873 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], רלפי ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: