סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:09 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 2025
הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 12:28 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
rony כתב:
Bluey כתב:
עמוס לב כתב:
חכה עם ההייפ של פלאג. לא יודע אם אתה זוכר, אבל גם על דראפט 2014 היה הייפ מטורף, בעיקר על וויגינס שנחשב לפני העונה בקולג' ככישרון של פעם בדור, שקבוצות צריכות לעשות טנקינג עבורו. הסיסמא - riggin' for wiggins הייתה סופר פופולארית.

שקלתי את קאט ו-וויגינס, לפי התרשמותי, פלאג זה אירוע אחר.

על וויגינס חד משמעית היה הייפ דומה לזה שיש על פלאג, אין שום שאלה.

לגבי קא"ט, הוא היה פרוספקט נחשק, אבל עם הרבה פחות הייפ מאשר לוויגינס, וכמעט עד לרגע האחרון היו הערכות סותרות לגבי השאלה האם מינסוטה צריכה לקחת אותו או את אוקפור. למיטב זכרוני, חלק גדול מהשנה שלפני מי שדווקא נחשב לפרוספקט הבכיר היה אוקפור.

צריך לשים לב ללוח הזמנים. כשוויגיניס סיים את התיכון לפני שהוא עבר למכללת קנזס, היה סביבו הייפ דומה מאד. לא סתם רשמתי riggin' for wiggins. הוא נחשב לפרס גדול. עונה בינונית מינוס הורידה מאד את המניה שלו. הוא נבחר במקום הראשון בדראפט בסוף בגלל הפציעה של אמביד. אם אמביד לא היה נפצע, מיני היו לוקחים אותו.
על קא"ט לא היה כזה הייפ כשהוא היה בתיכון לפי מה שאני זוכר. העונה שלו בקנטאקי הייתה מאד מרשימה ומן הסתם עזרה מאד למעמד הדראפט שלו.
סביב זאיון בתיכון לא היה כזה הייפ. דווקא המועמד מספר 1 באותה שנה היה רואן בארט, שגם הוא הלך לדיוק. עונת מכללות מפלצתית היא מה שהציתה את הטירוף סביב זאיון.
פלאג נכנס לדיוק עם מניה בשיא. בתום העונה נראה אם הסיפור דומה לוויגינס או לזאיון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 12:39 pm 
Junior

זה גם לא רק וויגינס. היה הייפ גדול סביב ג'בארי פארקר, בוא נגיד שהוא נתפס בתור הכרמלו אנתוני של המחזור, אם וויגינס היה "לברון הבא" שלו...ונראה לי שגם ג'וליוס רנדל ומרכוס סמארט נחשבו לפרוספקטים בכירים במעבר מהתיכון למכללות, כאלה שמעשירים את דראפט 2014.

אני דווקא זוכר הייפ מסוים סביב זאיון וסרטוני ההיילייטס שלו, אבל כן, בארט נחשב לשם הגדול הבא כבר שנתיים לפני כן - ועונת הפרשמן המשותפת שלהם הפכה את היוצרות.

נערך לאחרונה על ידי B.Grant44 בתאריך ה' יולי 11, 2024 12:40 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 12:39 pm 
מנהל פורום

סביב זאיון לא היה הייפ בתיכונים??
בטח שהיה. זה התחיל מסרטוני הדאנקים המפלצתיים שלו, שהיו חריגים בכל קנה מידה, בשנה הלפני אחרונה שלו בתיכון (ואולי אפילו עוד לפני) ובעונה האחרונה כבר דובר עליו בכללי כשחקן ייחודי ולא רק אתלט על.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 1:16 pm 
Hall of Famer

ועדיין, עם תחילת עונת הפרשמן שלהם במכללות, בכל המוקים בארט היה במקום הראשון. אם אני זוכר נכון זאיון נע בין המקום השלישי לחמישי בכל מיני מוקים. רק עם ההתקדמות העונה והיכולת שלו הוא הפך לקונצנזוס כבחירה ראשונה ועם הייפ מטורף.
זה נכון, היה גם הייפ גדול על רנדל (handle for randle) וגם על ג'אברי פארקר באותו מחזור תיכון של וויגינס. סמארט מחזור אחד לפניהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 1:32 pm 
Junior

זה לא היה אמור להיות mishandle for Randle? (:
ותודה על התיקון, אז נראה לי שסמארט תרם את חלקו להעצמת ההייפ סביב דראפט 2014 בתור סופמור שאמור היה לקחת צעד משמעותי קדימה אחרי עונת פרשמן מבטיחה. זה לא ממש קרה, נראה לי שהדיבורים עליו בתור דרון וויליאמס הבא היו בעונת הפרשמן, שאחריה היתה דריכה מסוימת במקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 1:46 pm 
Sophomore

גראנט:
אולי אסטרטגיה מגוחכת אבל הציטוט הזה נשמע מוכר מאיפשהו:
״שההיגיון היחיד שיכול להצדיק אותה, זה שהם יעשו פאנט על העונה הנוכחית במטרה להעביר את הבחירה שחייבים לפורטלנד (דרך הסלטיקס) כבר בדראפט הקרוב והחלש, ואז לעשות עונת טנקינג במטרה לזכות בקופר פלאג. אולי אפילו טנקינג לשנתיים הבאות, בשביל למקסם סיכויים גם בשביל קאם בוזר בדראפט 26.״
ודים: הריקלסיפיקציה מלפני 11 חודשים ולא יותר משנה, אבל זה ניואנסים.
עמוס:
בדיוק מה שרציתי לכתוב על וויגינס, שהגיע עם הייפ גדול אבל במכללות היה קצת מאכזב וחסר חשק.
כדי שההשוואה בין הייפים תהייה מדויקת נצטרך להמתין לסוף עונת המכללות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 1:51 pm 
מנהל פורום

אמממ... נכון - הריקלסיפיקציה לפני פחות משנה ואמרת שהאסטרטגיה היא מלפני יותר משנה (כלומר כשהוא היה אמור לסיים תיכון רק עוד שנה ולגשת לדראפט עוד שנתיים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 2:00 pm 
Junior

Bluey כתב:
גראנט:
אולי אסטרטגיה מגוחכת אבל הציטוט הזה נשמע מוכר מאיפשהו:
״שההיגיון היחיד שיכול להצדיק אותה, זה שהם יעשו פאנט על העונה הנוכחית במטרה להעביר את הבחירה שחייבים לפורטלנד (דרך הסלטיקס) כבר בדראפט הקרוב והחלש, ואז לעשות עונת טנקינג במטרה לזכות בקופר פלאג. אולי אפילו טנקינג לשנתיים הבאות, בשביל למקסם סיכויים גם בשביל קאם בוזר בדראפט 26.״
ודים: הריקלסיפיקציה מלפני 11 חודשים ולא יותר משנה, אבל זה ניואנסים.
עמוס:
בדיוק מה שרציתי לכתוב על וויגינס, שהגיע עם הייפ גדול אבל במכללות היה קצת מאכזב וחסר חשק.
כדי שההשוואה בין הייפים תהייה מדויקת נצטרך להמתין לסוף עונת המכללות.

אחלה, יופי שאתה משווה בין אמירה שלי שנאמרה בהקשר מאוד ספציפי (אם אני זוכר נכון, הצעתו של נורטון שהווריורס ייפרדו מסטף), ובין האמירה שהבאת מפי עיתונאים, כביכול, שלפיה קבוצות אשכרה מתנהלות ככה למעלה משנה?
ומחכה לתשובה לשאלתי, איזה קבוצות נערכות אסטרטגית כבר למעלה משנה לזכייה בפלאג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2024 11:37 pm 
Sophomore

שמו של פלאג עולה כמעט כל פעם שמדברים על טאנקינג ב2025.
בחייאת, מה שכתבת לא הוצע משום הקשר אלא מתאר דרך חשיבה מקובלת.

אני יכול לנסות להיזכר בשמות, אבל אם אתה רוצה דוח של כל ההקשרים האלה בשנה האחרונה תצטרך לברר לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2024 12:43 am 
מנהל פורום

לא ממש קשור לאף טיעון, אבל מסתבר שלפני שנתיים, בגיל 15 פלאג כבר כיכב באליפות העולם עד גיל 17 במדי ארה"ב. מוזר שלא זכרתי. סיים "רק" עם 9.9 נק' למשחק, אבל יחד עם 10 ריב' ו-2.9 חסימות ב-19 דק' בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2024 3:11 am 
Sophomore

ודים כתב:
לא ממש קשור לאף טיעון, אבל מסתבר שלפני שנתיים, בגיל 15 פלאג כבר כיכב באליפות העולם עד גיל 17 במדי ארה"ב. מוזר שלא זכרתי. סיים "רק" עם 9.9 נק' למשחק, אבל יחד עם 10 ריב' ו-2.9 חסימות ב-19 דק' בלבד.

כן, זה הטורניר שבו הוא התגלה ואפילו נבחר לחמישיית הטורניר. הוא היה ביחוד נהדר בגמר מול ספרד, עם כמעט טריפל דאבל של 10 נקודות, 17 ריבאונדים, 8 חסימות (!), 4 חטיפות, ו-2 אסיסטים. כאמור בגיל 15! מאוד התלהבתי ממנו במשחק הזה. נראה כמו קירילנקו צעיר, אבל עם טכניקה יותר מתקדמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 3:15 pm 
Junior

Bluey כתב:
שמו של פלאג עולה כמעט כל פעם שמדברים על טאנקינג ב2025.
בחייאת, מה שכתבת לא הוצע משום הקשר אלא מתאר דרך חשיבה מקובלת.

אני יכול לנסות להיזכר בשמות, אבל אם אתה רוצה דוח של כל ההקשרים האלה בשנה האחרונה תצטרך לברר לבד.

סבבה, מה שכתבתי והתחיל במילים "שההיגיון היחיד שיכול להצדיק אותה" לא הוצע משום הקשר...
זה שמדברים על פרוספקטים בולטים כמו פלאג בתור הפרס הגדול של מחזורי דראפט אחת לכמה שנים, זו לא תופעה חדשה. עמוס הביא כמה דוגמאות, ומהשנים האחרונות אני זוכר שראיתי גם Ceding for Cade איפשהו, כנראה בדה רינגר.

אני לא רוצה דוח, בוא תיזכר בשמות של הקבוצות שצוינו כנוקטות באסטרטגיה של למעלה משנה כבר להשגת פלאג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 9:21 pm 
Sophomore

בהודעה שלך הדגמת תכנון לשנתיים וחצי קדימה ולא היה בזה איזה הקשר מיוחד או חשיבה מקורית, קבוצות שבתהליך בניה או שוקלות להכנס לשם חושבות בצורה הזו.
השיחה התבדרה לפרטים שוליים ואני בכוונה לא רוצה להסיט את השיחה מעבר לכך ולהתמקד בשחקנים עצמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 12:17 pm 
Junior

קודם כל, הנה ההקשר המלא:

"טרייד עם הנטס יצטרך להתבסס על כך שהם יספגו גם את החוזה של וויגינס. בעצם, ככל שאני חושב על זה, נראה לי שזה יהיה תנאי לכל עסקה. הנטס יכולים לשלוח את דינווידי, אוניל (שני חוזים מסתיימים) וסימונס (חוזה מסתיים גדול בעונה הבאה), לצד מבחר בחירות של הסאנס והמאבס, תמורת וויגינס וסטף. זו עדיין חבילה חלשה מאוד מצד הווריורס, שההיגיון היחיד שיכול להצדיק אותה, זה שהם יעשו פאנט על העונה הנוכחית במטרה להעביר את הבחירה שחייבים לפורטלנד (דרך הסלטיקס) כבר בדראפט הקרוב והחלש, ואז לעשות עונת טנקינג במטרה לזכות בקופר פלאג. אולי אפילו טנקינג לשנתיים הבאות, בשביל למקסם סיכויים גם בשביל קאם בוזר בדראפט 26."

כלומר, לא רק תרחיש ספקולטיבי לחלוטין (שלא אני העליתי), שבו הווריורס נפרדים מסטף, אלא גם כזה שבו התמורה המהותית היא חבילת בחירות.
וכן, לתכנן חלון בנייה מחדש שיתבסס על 2-3 עונות טנקינג, בשביל למקסם סיכויים שלפחות באחת מהן תזכה בפרס הגדול, זה בהחלט לא מקורי במיוחד.

אבל בסדר גמור, אני חוזר ואומר שמבחינת הקבוצות שאמורות להיות בטנקינג העונה, וושינגטון היא היחידה שניתן לומר עליה שנכנסה לפאזה הזאת לפני קצת יותר משנה, ולפיכך שאולי זה נעשה כבר אז תוך מחשבה על פלאג (ושאר בני המחזור המבטיח שלו) ואולי גם על דייבנסטה וקאם בוזר בעוד שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה