סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5491 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 220  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 3:46 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
בביטאון של חיזבאללה מדווחים שדף חי ובמצב טוב. אני פסימי, לא זכורות לי הכחשות על חיסול מחבלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 3:50 pm 
Hall of Famer

הוא לא מת אף פעם זה.
יצא מזה גם היום בטח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 3:52 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
בביטאון של חיזבאללה מדווחים שדף חי ובמצב טוב. אני פסימי, לא זכורות לי הכחשות על חיסול מחבלים.

על עיסא לקחו יותר מ - 10 ימים להודות.
גם אם זה קרה, הסיכוי שהם יודו לדעתי, הוא נמוך.
זה גיים צ'יינג'ר.
גם המח"ט של חאן יונס זה לא עוד מישהו שקמים בבוקר ודובר צה"ל הודיע - זה אחד שכבר כמה חודשים סומן מאוד גבוה ביעדים.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך ש' יולי 13, 2024 4:16 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 4:01 pm 
Hall of Famer

הבנתי שנמחק הדיווח בלבנון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 4:19 pm 
Junior

ניתוח של אור פיאלקוב:
ציטוט:
מידע מודיעני מדויק - כך התגבש החיסול של מוחמד דף -
בשבועות האחרונים הצטבר מידע מודיעיני מדויק על מיקומו של מוחמד דף, שהתחבא במנהרות של מחנה הפליטים במערב חאן יונס ועבר לאזור הבטוח המואסי מערבית לחאן יונס. באזור אין כמעט מנהרות ולכן החמאס הקים מתחם מגודר של אוהלים בתוך מטע מאובטח ומגודר. מידע מודיעיני מדויק שהגיע בלילה על פגישה בין דף לסאלמה לתכנון המשך הלחימה כולל הערכות למבצע נוסף של צה״ל בחאן יונס. אפשר להניח שסאלמה הגיע במיוחד מהמנהרות בחאן יונס להפגש עם דף - וההזדמנות הזו איפשרה לבצע את הפעולה היום בבוקר בתקיפה גדולה עם פצצות וטילים כולל פצצות חודרות בונקרים, בחיפוי של ירי טילים מכטב״מים על האזור. בחיסול צה״ל השתמש בכמות הגדולה ביותר של פצצות מאשר בכל הניסיונות הקודמים במהלך המלחמה לחיסול בכירים בחמאס. צהל לא לקח שום סיכון בשביל הרצון לחסל את מוחמד דף ואת ראפע סלאמה, מח"ט חאן יונס שהיה איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 4:46 pm 
Junior

זה כן אני כתב:

הדיווח נמחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 6:56 pm 
Hall of Famer

כן מת, לא מת. עוד ספין. מוחמד דף בן מוות אבל כל אדם עם אונה מתפקדת יכול לשאול את עצמו למה בשלבים המתקדמים ביותר של מו"מ לעסקת חטופים, מחליטים לחסל אותו ולהוריד על הדרך עוד כמה עשרות עזתים.

שני דברים ברורים:

1. החמאס ממשיך להתקיים איתו או בלעדיו

2. נתניהו שוב עשה כל מה שהוא יכול כדי לטרפד עסקה

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 7:13 pm 
Hall of Famer

לי אין אמנם אונה מתפקדת במקרה הזה, כי מבחינתי זה נו בריינר (ראית מה עשיתי שם...) להוריד אותו.
היינו קרובים לעסקת חטופים גם בעבר ולא יצא מזה כלום. לחסל את ראש החץ שמנהיג אותם כבר שלוש מאות שנה בערך, זה חתיכת הישג. (בהנחה וזה אכן קרה).
במקרה הזה, קשה לי לומר שזה נעשה ״בשביל לטרפד עסקה״ (אם כי חלק מהחיסולים בצפון, בהחלט יכולים להתפרש ככאלה..). אם יש לך הזדמנות להרוג מישהו כמו דף, היינה, סינוואר או נסראללה. אז אתה עושה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 7:31 pm 
Hall of Famer

דף לא מעניין. דקה אחרי שהוא לא יהיה, יחליף אותו מישהו אחר. זה לא בין לאדן וגם לא סינואר.

ברור לחלוטין למה הטיימינג. עסקה היתה קרובה מדי לנתניהו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 9:08 pm 
Junior

נאמר פה שזה גיים צ׳יינג׳ר. שואל ברצינות: איך המשחק משתנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:10 am 
Junior

אם חוסלו, זה מפקד הצבא (מתפקד כרמטכל מאז שעיסא חוסל) ומחט חאן יונס, מרכזיים בניהול לחימת חמאס.

ענדור נופל וסלאמה, שלושת המחטים חוסלו. עוד בכירים רבים (עיסא אל ערורי סעד וכו') וכו.

להבנתי נותרו שבאנה ואל חדאד כמח"טים חיים, וכמובן האחים סינוואר. מי עוד נשאר להם? סינוואר יאלץ להתנייד כדי להוריד פקודות לחימה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 6:08 am 
Junior

חליל אל-חיה מחמאס מכחיש שדף חוסל. ברגע שהם מכחישים אני די נוטה להאמין להם. לא זכור לי שהם הכחישו חיסולים קודמים. נראה שהמניאק חמק שוב מהתנקשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 6:53 am 
Hall of Famer

יפה. הותקף אזור אזרחי ונהרגו עשרות, כדי שעוד פעם ה"בלתי מוחלף" (שכמובן יש לו מחליפים מוכנים בכל רגע) יישאר בחיים, אבל המטרה העליונה שהיא מיסמוס העסקה-תוגשם.

כמה פאתטי התיאור של החמאס כארגון צבאי מקביל לצה"ל. בערל ושמערל ופלעשרל מסבירים לעצמם עם האצבע איך החיסול של ההוא ושל פלוני ושל אלמוני משנים לגמרי את המערכה. העיקר שכנוע עצמי. חמאס הוא, כמובן, ארגון גרילה (גם אם מאורגן היטב וממומן היטב, הודות לנתניהו) ולמותו של "מח"ט" כזה או אחר אין שום משמעות אמיתית. מחזיר אותי לילדותי כשהיה "ברור" שרק צריך להוריד את יחיא עיאש, והחמאס יספוג כזאת מכה שלא יוכל להתאושש. ואז הורידו את הבניין עם סלאח שחאדה. וכו'. וגו'. וחוזר חלילה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 8:38 am 
Hall of Famer

החיסול הזה לא גיים צ'יינג'ר וכל מי שמנסה להציג אותו ככזה חי באשליות או מוכר אותן. העולם יהיה מקום קצת יותר טוב בלי מוחמד דף וסלאמה, אם אכן שניהם נהרגו, וחמאס לא יחליפו אותם כ"כ בקלות, אבל זה לא משהו שבאמת הולך לשנות את המערכה הזו מקצה לקצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 8:45 am 
Hall of Famer

מה שכן, תודעתית לצד שלנו זו תהיה בהחלט דחיפה מוראלית (אם וכאשר. לאיש יש 19 נשמות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 8:50 am 
Junior

rony כתב:
החיסול הזה לא גיים צ'יינג'ר וכל מי שמנסה להציג אותו ככזה חי באשליות או מוכר אותן. העולם יהיה מקום קצת יותר טוב בלי מוחמד דף וסלאמה, אם אכן שניהם נהרגו, וחמאס לא יחליפו אותם כ"כ בקלות, אבל זה לא משהו שבאמת הולך לשנות את המערכה הזו מקצה לקצה.

כנראה שום חיסול ממוקד כזה או אחר הוא לא גיים צ'יינג'ר, במובן שזה מה שיסיים את המלחמה, אבל בהחלט יש לו משמעויות אסטרטגיות ולא פחות חשוב מכך אבל יש לו השפעה מוראלית משמעותית, גם עלינו וגם על האויב. שנית יש עניין של צדק טבעי. יש אנשים שפשוט מגיע להם למות, והם צריכים ללכת בתחושה שכל דקה שהם בחיים יכולה להיות האחרונה שלהם.
פרט לכך, העובדה שבניסיון החיסול הזה התאדו לשמיים עוד 90-100 אנשי חמאס - גם היא לא מזיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 9:26 am 
Hall of Famer

ברור ברור. השפעה תודעתית עצומה, ממש צריבה.

כמו החיסול של עיאש;

כמו החיסול של שחאדה;

כמו להכניס את יאסין לכלא;

כמו להכניס את סינואר לכלא;

הכל גמר עליהם תודעתית. פשוט צרב אותם ללא היכר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 9:40 am 
Hall of Famer

דחיפה מוראלית לצד שלנו.
לא דיברתי על מה זה יעשה לצד שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 11:20 am 
Hall of Famer

דחיפה מוראלית שלא תסולא בפז, כמו אחרי עיאש, כמו אחרי שחאדה...

אגב, איזו סוג של דחיפה מוראלית הצד שלנו יקבל אם יתברר שהרגנו עשרות אנשים בלב איזור אזרחי אבל שוב לא הצלחנו לחסל את דף?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 11:30 am 
Hall of Famer

השאלה היא למה אתה חושב שמשהו השתנה, ובדיוק הפעם כשהם קרובים להסכם, הם באמת קרובים להסכם. בחיי, האנשים האלה קרובים להסכם כבר 200 יום, בערך, מאז ההסכם הקודם, או כמה שזה לא יהיה.
זה לא קשור לדחיפה מוראלית, וזה גם לא קשור לגיים צ׳יינג׳ריות. זה קשור לזה שדף הוא בן מוות, והרגו אותו (או שלא). עכשיו, אם העשרות שמתו שם, לידו, לא היו אנשי חמאס, יש כאן בעיה. אבל אם כן, (ולמיטב הבנתי, רובם כן), אז אני פשוט לא רואה כאן את הבעיה.
צריך להרוג את כולם. נקודה. אם היה בסיס לחשוב שבאמת יהיה הסכם להשבת החטופים, אז אולי אפשר להניח אחרת, אבל אני לא חושב שהיה בסיס כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 11:59 am 
Hall of Famer

בכיר חמאס טוען שדף חי ומצבו בסדר.

https://news.walla.co.il/item/3677496

כפסע מניצחון אומרים לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 12:05 pm 
Junior

ארגון הטרור חמאס מאשר באופן רשמי: מח״ט חאן יונס, המחבל רפאע סלאמה חוסל אתמול.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך א' יולי 14, 2024 4:37 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:06 pm 
Junior

אמינים או לא אמינים אני לא רואה איזו סיבה יש להם לשקר בעניין.
גם מניסיון העבר לא זכור לי שהם הכחישו חיסול, אלא מקסימום לקח להם זמן לפרסם אותו.
בקיצור אם הם אומרים שהנבלה חי אז הוא חי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:26 pm 
Hall of Famer

מעניין עד כמה החמאס יצליחו לשמור על עמימות בנושא (באם זה רצונם), בין שדף בחיים (ואז הם יכולים להוציא ראיה לכך, וגם יכולים שלא...) ובין אם לא.
לחילופין - האם תוך כמה ימים כבר מערכת המודיעין שלנו (או האמריקאים) יוכלו להביא עדות חותכת לאחד הכיוונים - שאולי לא תתפרסם אמנם.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:37 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שיכול להיות בוסט מוראלי גדול יותר לחמאס מאשר העובדה שביבי טס לטלוויזיה לקחת קרדיט ובסוף יתברר שדף עדיין (בערך) בריא ו-(בערך)-שלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5491 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 220  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: RREEDDTT, עמוס לב ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: