סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 9:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פילדלפיה סיקסרס 25-24
הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2024 4:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם יש קבוצה במזרח שעל פניו יכולה לקרוא תיגר אמיתי על ההגמוניה של הסלטיקס, אלה החבר'ה מעיר פעמון החירות.

הסיקסרס היו מאד פעילים הקיץ, בעיקר בחיזוק של עמדה 3: פול ג'ורג' הגיע מהקליפרס, כיילב מרטין הגיע מההיט, והם מצטרפים לקלי אוברה לאחת החבורות העמוקות בעמדה הזו בליגה.

טייריס מקסי בגיל 23 הוא כבר אולסטאר מובהק וסקורר אדיר בקו האחורי, קייל לאורי קשישא הגיע כבר בשלהי העונה שעברה לחזק אותו וימשיך עוד עונה, ועכשיו הוחתם גם אריק גורדון שינסה להראות שנשאר לו משהו במיכל, בעיקר עם אפשרות לטווח מרחוק. בחרו בדראפט גם PG שכיכב בדיוק בעונה שעברה, אחד ג'ארד מק'קיין.

את הכוכב האמיתי, שבמרכז העניינים לטוב ולרע, ינסו לגבות עם אנדרה דראמונד הרבה אחרי שיאו, אבל אי אפשר ללמד גודל ואולי הוא יצליח לתת לחור השחור קצת מנוחה מדי פעם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 9:56 am 
Hall of Famer

הסיקסרס מחתימים מחדש את קניון מרטין ג'וניר, ומעבים עוד יותר את קולקציית הפורוורדים.

השאלה היא בעיקר בקו הקדמי ה"טהור". בגדול יש שם את אמביד, דראמונד והרוקי שהם בחרו בסיבוב השני שהגיע מעונות טובות בUCLA ואולי יהיה לו מה לתרום.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 11:34 am 
Sophomore

אתה מדבר על אדם בונה? ראיתי אותו קצת ואני בספק אם הוא יוכל לעשות קריירה משמעותית בנבא. אני חושב שהוא נמוך מדי לסנטר ויתרון הפיזיות שהיה לו מול שחקנים בקולג' יתבטל מול הביגמנים של הנבא. אולי כשחקן האסל שעושה הגנה וחוסם זה יספיק בשביל להיות מחליף שלישי בעונה הקרובה.

התרשמתי מג'רד מקקיין, הבחירה האחרת שעמוסלב ציין לטובה בת'רד אחר. נראה כמו מקסי 2. אני חושב שתהיה לו עונת רוקי טובה ויקבל דקות משמעותיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 12:14 pm 
Hall of Famer

כן, בונה. לא ראיתי אותו משחק ואני מבין שהוא אנדרסייז בגובה, אבל הוא חתיכת שור רציני והעובדה שהוא נחשב לשחקן הגנה מצוין בקולג' גורמת לי לחשוב שאולי יש לו בסט קייס סנריו בעולמות הבן וואלאס (לא מובן מאליו בכלל לחשוב במונחים האלה, אבל סגנונית).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 3:17 pm 
Junior

כיילב הובא בשביל להיות 4 פותח, ולהערכתי גם אוברה יפתח לצדו ולצד ג'ורג' - מה שיעניק לסיקסרס הרכב מעניין מאוד עם מקסי בפוינט אוף אטאק, אמביד בצבע, וביניהם שלושה שחקני כנף סוויצ'אביליים במימדים דומים.
גם בצד ההתקפי זה נותן יתרון של ורסטיליות וסייז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 5:05 pm 
Hall of Famer

"4" בסגל הזה של הסיקסרס זו עמדה מומצאת. אין להם אף 4 קלאסי, בטח לא כיילב שהוא ריבאונדר חלש בהגדרה, לא גבוה ואין לו שום יתרון בפנים. הם אכן כנראה יפתחי עם שלושה שחקני כנף בין מקסי לאמביד, רק שאף אחד מהם לא באמת 4. אם כבר, אולי ינצלו את הגובה ואת חכמת המשחק של פול ג'ורג' לעמדה הזו, כי אם כבר אמביד לא מוסר, לפחות שיהיה שחקן אחד בפנים שכן מוסר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 6:02 pm 
מנהל פורום

זום אאוט שנייה
אני לא מאמין בקבוצה הזו
ואלה הקלישאות לתמיכה בטענתי
אמביד לא שחקן מנצח ברמות הגבוהות .. קרי לא מוסר חכם, לא מחלק מאמץ לאורך משחק ו/או עונה
פול ג'ורג' לא ישאר בריא, בין אם זה לאורך העונה כדי להביא אותם גבוה מספיק לפני הפלייאוף ובין אם בפלייאוף עצמו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 6:53 pm 
Hall of Famer

אני חושב שקרי מוסר די חכם, התכוונת למקסי

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 7:08 pm 
מנהל פורום

קרי = כלומר
לא סטפן
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 7:16 pm 
Hall of Famer

אהההה

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 7:17 pm 
Hall of Famer

אני גם לא מאמין בקבוצה.
1. אמביד הוא חור שחור.
2. לפילדלפיה כבר היו קבוצות כוכבים יותר גדולות שלא הגיעו לכלום.
3. פול ג׳ורג׳ מזדקן, פציע, וכבר היה חלק מקבוצת כוכבים שלא הגיעה לכלום.
4. קיילב מרטין הוא שחקן של סדרת פלייאוף אחת זכורה. בואו, לא מדובר פה באיזה מאור גולה.
5. הסינרגיה בין מקסי (מעולה וכבודו במקומו מונח, אבל בואו נגיד שברונסון עשה לו בית ספר על ברך פצועה בסדרה ביניהם) לבין אמביד (חור שחור) לא אופטימלית.

לא יודע, הקבוצה מסריחה מכל מיני ניסיונות קודמים לעשות קבוצות כוכבים גריאטריות, החל ביוסטון של בארקלי, דרך הלייקרס של מאלון, ברוקלין של פירס, ברוקלין של הארדן, פילדלפיה של האריס ובאטלר ופניקס הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 8:02 pm 
Hall of Famer

ג'ורג' ומרטין הם לא הדבר עצמו, הם עיבוי רציני למה שמחבר בין אמביד למקסי. ומקסי עדיין ילד, כנראה עוד לא ראינו את הגרסה הטובה ביותר שלו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2024 8:38 pm 
Sophomore

ההימור שלי שזו תהיה קבוצת עונה סדירה מצוינת שתיכשל בקול תרועה רמה בפלייאוף.
אני לא מאמין לא באמביד ולא בג'ורג' בגרסתו הנוכחית שהם מסוגלים להוביל להישגים משמעותיים בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 12:09 pm 
Junior

נקווה שג'ורג' ומרטין יספקו את הסחורה מוקדם יותר מג'ורג' מרטין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 12:35 pm 
Hall of Famer

דרך אגב על מה שנאמר "קבוצות כוכבים גריאטריות", אני ממש לא רואה שזה המקרה למרות ההחתמות של ג'ורג', לאורי וגורדון.

הכוכבים האמיתיים של הקבוצה, אחד בגיל של שיא קריירה ואחד ממש צעיר. אוברה, מרטין ומרטין ג'וניור עוד לא בני 30. ג'ורג' מבוגר, אבל עוד כוחו במותניו כשחקן מרכזי והוא ממש לא על תקן פילר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 1:53 pm 
מנהל פורום

צריך להגיד שג'ורג' מסיים את העונה הטובה בקריירה או לפחות אחת הטובות שלו
אז אולי יש לו דלק מנוע

אמביד, חשוד בעיניי כאחד שלא מגיע למשחקים גדולים וכל עונה החשד מתגבר
חסר לי שם שחקן שאינטלגנציית משחק היא הטיקט שלו
מפריע לי שאין אחד כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:08 pm 
מנהל פורום

מבחינתי הסיקסרס הם המועמדים המובילים לאליפות המזרח לפחות. וזה לא בגלל התוספות של ג'ורג' והאחרים אלא בגלל שאני כבר 6 שנים בערך מהמר עליהם לריצה ארוכה בפלייאוף ואני כבר ממש מושקע בלצאת צודק לפחות פעם אחת כדי שאוכל לומר אמרתי לכם ובאימא שלי אני ממש חושב שכבר מגיע לי שתהיה לי קצת נחת מה כבר ביקשתי? פעם אחת שאמביד ישרוד יותר ממשחק בפלייאוף? נשבר לי הלב כב מרוב שאכלתי מהם קש זה לא הגון אני איש טוב למה רק לחראים יוצא לצדוק אוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:21 pm 
מנהל פורום

משכנע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 2:39 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
מבחינתי הסיקסרס הם המועמדים המובילים לאליפות המזרח לפחות. וזה לא בגלל התוספות של ג'ורג' והאחרים אלא בגלל שאני כבר 6 שנים בערך מהמר עליהם לריצה ארוכה בפלייאוף ואני כבר ממש מושקע בלצאת צודק לפחות פעם אחת כדי שאוכל לומר אמרתי לכם ובאימא שלי אני ממש חושב שכבר מגיע לי שתהיה לי קצת נחת מה כבר ביקשתי? פעם אחת שאמביד ישרוד יותר ממשחק בפלייאוף? נשבר לי הלב כב מרוב שאכלתי מהם קש זה לא הגון אני איש טוב למה רק לחראים יוצא לצדוק אוף.

אתה זוכר שאתה אוהד סלטיקס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 14, 2024 3:37 pm 
מנהל פורום

אני אוהד הפועל ירושלים יותר ויודע שברגע שאמביד ייקח אליפות הוא יעזוב את ה-NBA ויחתום אצלנו בשביל להעמיד קו קדמי אימתני של אמביד וצ'אצ'א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה