סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:59 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 31  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל תל אביב 24-25
הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
או שיותם לא היה בעונה הזו? את כל היתר אני זוכר בקופסל בוודאות

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:21 pm 
Junior

מיכאל כתב:
אני באמת ובתמים לא מבין את ההחתמה הזו (ויותר מכך - אם להפועל יש פנקס צ׳קים פתוח - נראה לי שהם יכולים היו להביא שחקנים טובים ממנו).

החתמה שכל כולה אגו טריפ - נראה מה ייצא מזה.

אני אנסה להסביר את ההחתמה, כי אתה באמת ובתמים לא מבין. קודם כל, מדובר בשחקן כדורסל מאוד מאוד טוב. בשיאו - אחד הגארדים ששומרים הכי טוב בnba. אתה אומר שב-2 מיליון דולר אתה מביא להפועל תל אביב שחקן יותר טוב? סבבה. נשמח לשמוע את מי. עונת המלפפונים, בכל זאת. שנית, כמו שנאמר פה - זו החתמה שהופכת את הפועל תל אביב ברגע אחד לאחד המועדונים הכי מדוברים באירופה העונה. אתה יודע מה? בטוח שיותר מהמועדון שהנחית את ג׳ורדן לויד ואת מייקון. אתה יכול לקרוא לזה אגו טריפ, אבל הפועל תל אביב רוצה לעשות לעצמה מהר שם באירופה ויש בהחלט סיכוי שהיא הבינה איך עושים את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:37 pm 
Sophomore

מה המשמעות הפרקטית של ״השם״ שהפועל עושה לעצמה?

ואני לא מבין מה אתה אינסטינקטיבית דוחף את מכבי ״כקונטרה״ לכל תגובה.

אני בהחלט חושב שב-2 מיליון דולר לעונה (ואני כלל לא בטוח שהסכום לא גבוה יותר) אם הפועל היתה ״מתאמצת״ היא היתה מביאה שחקן שמבחינה מקצועית היה תורם לה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:39 pm 
Sophomore

דרך אגב - בפעם הבאה שאתה תמשיך לנסות ולנגח (בצורה לא מוצלחת - ראה הניסיון הקודם שלך) - אני פשוט אתעלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:40 pm 
Senior

לפחות מבחינת ההגנה, ללא צניחה מאוד מהותית ביכולת, בוורלי אמור להיות הגארד השומר הכי טוב באירופה, ובעיקר אחד שמסוגל להוציא אפילו רכזים מהטופ של היורוליג מהמשחק שלהם.
התרופות אני מאמין שיהיו ערבים כאלה וערבים כאלו.
יכול להיות שבסוף הוא יהיה ספידי סמית׳ עם יחסי ציבור, אבל איזה יחסי ציבור... (וגם אפשר להזכיר איך נראו רכזים מסוימים באופן קבוע מול אותו הספידי, למשל לורנזו בראוו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:44 pm 
מנהל פורום

כן, פאט וי היה זה שדחק את יותם החוצה מהרוטציה
השתלט על העמדה לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 10:59 pm 
מנהל פורום

עמדות 1-2
ג`ו רגלנד
נועם יעקב
פטריק בברלי
מרכוס פוסטר
גיא פלטין
בר טימור
קצת עמוס שם
וזה בלי אנגולה ומנפורד שיש חוזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:04 pm 
Junior

Hacohen כתב:
uriel17 כתב:
אגב הוא כבר שיחק עם שחקן ישראלי בקבוצה
מי זוכר עם מי?

עם יותם בסט פרסבורג תחת צביקה. באו לשחק גם בקופסל בנתניה, עם גדולי עולם נוספים כמו פרו אנטיץ', דומרקאנט ופונקראשוב. למיטב זכרוני יותם דווקא לא שיחק במשחק הזה.

הנרי דומרקאנט. פאק.
שכחתי שהאיש היה קיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:51 pm 
Sophomore

2 מיליון שנה שעברה זה היה השכר של מייק גיימס, נאפייר, וסטרנוסקי, כולם רכזים מוכחים וטובים ביורוליג שהרבה יותר שווה ממה שנראה כרגע להביא מקצועית מבברלי.
כמובן אבל הפועל לא קבוצת יורוליג אז השכר צריך להיות הרבה יותר גבוה כדי שיסכימו להגיע, ישראל יכול להיות עוד גורם שמעלה את השכר, אז בטח צריך לשלם פי 1.5-2 שכר יותר גבוה.

סך הכל החתמה מענינת נוטה לכיוון המבוזבז, כי מדובר בסיכון גבוה אמנם לא ברמות קמבה ווקר, כי השחקן כבר היה באירופה, ועדיין שיחק הרבה דקות עונה שעברה בנבא והיה שחקן לגיטמי גם אם הייתה ירידה ביכולת. אבל עדיין סיכון לא קטן בהתחשב בזה שלעומת כוכבים אחרים שבאים היה לו יכולת יצירת נק' נמוכה בנבא, ולשלם כלכך הרבה לשחקן שכבר מבוגר ואולי יהיה לו יכולת חלשה בהתקפה גם באירופה זה נשמע שיכל להיות ניצול יותר טוב לכסף, מנגד זה החתמה טובה פירוסמית שקשה להעריך כמה זה חשוב וטוב לבעלים, בכדורגל נוהגים להוציא הרבה יותר כסף לחינם גם אם אין תוצאות, קשה לדעת כמה תקציב יש שהבעלים רוצה ומוכן להוציא לחינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:33 am 
Hall of Famer

דווקא ההשוואה לכדורגל מעניינת מבחינה השיווקית (ודווקא הקיץ).
עופר ינאי בהשקעה של כמה עשרות מיליוני שקלים (האמנם? יש הערכות? עד כמה יעלו הכנסות הקבוצה העונה? עוברים לנוקיה ומוכרים מלא מנויים? יש שותפים/ספונסרים מעניינים?) מגיע לרמת פירסום גלובלית פשוט פסיכית, לו אישית (יכול להמשיך להתארח בפודקאסטים למשל...) ולקבוצה עצמה.
תחשבו השקעה בסדר גודל דומה של ספרא בכדורגל עוד שנתיים - יגיע למצב (במקרה הטוב) שהפועל ת"א תיאבק עם באר שבע ושות' על מקומות 2-5 כזה...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 3:17 am 
Freshman

שאלה
למה אף קבוצה בנ.ב.א. לא רוצה את בברלי , למרות שהוא שחקן הגנה כזה מדהים ?
כי הוא טרבל מייקר . ואף קבוצה נורמלית לא רוצה טראבל מייקרס אצלהם כי הם יוצרים אווירה לא טובה בחדר ההלבשה.
עכשיו תחשבו רגע על קו הגארדים של הפועל תל אביב.
ג׳ רגלנד, מרכוס פוסטר , פטריק בברלי, בר טימור, נועם יעקוב, פלטין,
לא אומר שזה לא יכול להתחבר להיות מעולה אבל זה גם בהחלט יכול להתפוצץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 4:10 am 
Hall of Famer

בתור מישהו שאגב ראה את פטריק בברלי בחדרי הלבשה, ויותר מפעם אחת. הרושם שלי (אם כי, אני לא מתקלח עם השחקנים או ממש מדבר איתם הרבה ,אז הידיעה שלי רחוקה מלהיות שלמה) היא ששחקנים כמו בברלי וגם רונדו, הם יותר בקטע של לעצבן את היריבה (ואת העיתונאים) ופחות בקטע לעצבן את חברי הקבוצה שלהם.
אבל מה אני יודע. אני רק יודע, שאני לא מכיר אינדיקציה בכלל לכך שהוא רעיל בחדר הלבשה כלשהו. אם כבר, פורזינגיס בדאלאס, היה נראה לא שייך בעליל לסיפור, בפעמיים (נדמה לי) שראיתי אותו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 4:40 am 
Sophomore

רוצים אותו אבל בשכר מינ' כי הוא כבר לא שווה מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:17 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
רוצים אותו אבל בשכר מינ' כי הוא כבר לא שווה מזה.

אבל השכר מינימום שם גבוה בערך במיליון דולר מהשכר שפורסם שהוא יקבל בתל אביב. קשה לי מאוד להאמין שהוא קיבל הצעות במיליון דולר יותר, ועדיין העדיף ליסוע לישראל במקום זה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:24 am 
Sophomore

שכר המינימום להבנתי הוא 3.5 מיליון ברוטו.

לפי הפרסומים - השכר שלו בהפועל הוא 2.2 מיליון נטו + מיליון דולר נוספים במקרה של זכייה בתואר אירופאי (ואני יכול רק להניח שיש לו בונוסים יפים על זכייה בתארים בארץ).

החוזה שלו בהפועל הוא לשנתיים כך שגם לזה יש משמעות.

הסכומים הללו רק מחדדים את התהייה שלי מדוע לא הלכו על שחקנים מאירופה (בשביל למעלה מ-3 מיליון דולר בעונה גם שחקן כמו מרכוס האוורד למשל היה מגיע…). יכלו לייצר את התהודה עליה מדברים כאן וגם לקבל תמורה מקצועית גבוהה יותר (כך על-פניו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:29 am 
Sophomore

דרך אגב, גם למוטלי יש סעיפי בונוס ״מוטרפים״ - מה שמסביר טוב יותר את הצעד שלו (הרבה יותר סביר והגיוני מאשר ״הקירבה״ שלו למאמן…).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:34 am 
Hall of Famer

הודי כתב:
שאלה
למה אף קבוצה בנ.ב.א. לא רוצה את בברלי , למרות שהוא שחקן הגנה כזה מדהים ?
כי הוא טרבל מייקר . ואף קבוצה נורמלית לא רוצה טראבל מייקרס אצלהם כי הם יוצרים אווירה לא טובה בחדר ההלבשה.

הוא מוטיבטור כזה, אם כבר.
יש לו אישיות צבעונית אבל אני ממש לא חושב שהוא טראבל מייקר. בברלי הוא מסוג השחקנים שאתה רוצה בקבוצה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:44 am 
Sophomore

הסנטר של צסקא טוניה ג'אקירי קרוב לחתימה
אמור לעלות מהספסל
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... r#autoplay

מכבי והפועל החליפו הקיץ צבעים :mrgreen:

ג'אקירי אמור לקבל 700-800 אלף דולר לעונהולעלות מהספסל ולמעשה תקציב השחקנים של של הפועל יהיה גבוה מזה של מכבי!
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/16092037

רק נזכיר שלפני 2 עונות ג'אקירי היה הסנטר המחליף של מוטלי בפנר'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:29 am 
Freshman

אני היחיד שחושב שאפשר כבר להתחיל להמר כמה עונות עופר ינאי יישאר בהפועל תל אביב. לדעתי אין סיכוי שיותר מזו ועוד אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:32 am 
Sophomore

בילי תומפסון כתב:
אני היחיד שחושב שאפשר כבר להתחיל להמר כמה עונות עופר ינאי יישאר בהפועל תל אביב. לדעתי אין סיכוי שיותר מזו ועוד אחת.

לדעתי הוא ישאר לטווח ארוך .הציע לסורקין חוזה ל4 שנים שלא יצא לפועל אבל בכל זאת אין סיבה שלא ישאר הרבה זמן במועדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:47 am 
מנהל פורום

בילי לאיש יש הון פרטי נזיל כ270 מיליון דולר
עכשיו נגיד שהוא מפסיד 15 מיליון לעונה במשך 10 עונות
הוא נשאר "רק" עם 120 מיליון
בעוד 10 שנים, כן?
לא יודע אם יקרה
אבל מדגים את המתמטיקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:57 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
בתור מישהו שאגב ראה את פטריק בברלי בחדרי הלבשה, ויותר מפעם אחת. הרושם שלי (אם כי, אני לא מתקלח עם השחקנים או ממש מדבר איתם הרבה ,אז הידיעה שלי רחוקה מלהיות שלמה) היא ששחקנים כמו בברלי וגם רונדו, הם יותר בקטע של לעצבן את היריבה (ואת העיתונאים) ופחות בקטע לעצבן את חברי הקבוצה שלהם.
אבל מה אני יודע. אני רק יודע, שאני לא מכיר אינדיקציה בכלל לכך שהוא רעיל בחדר הלבשה כלשהו. אם כבר, פורזינגיס בדאלאס, היה נראה לא שייך בעליל לסיפור, בפעמיים (נדמה לי) שראיתי אותו שם.

שחקן שזורק בעוצמה פעמיים ברצף כדור על אוהדת ביציע הוא דפוק בראש. אנשים כאלה אי אפשר לדעת איפה הם הולכים להתפוצץ ובאיזו סיטואציה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 9:23 am 
מנהל פורום

קטונתי מלדבר על בברלי כאילו אני מכיר אותו מקרוב ויודע מה באמת עובר לו בראש.
מה שכן, הוא בהחלט לא עוד סתם "פליט NBA". הפורפיל שלו מאוד ייחודי. הוא הגיע לאיפה שהגיע בזכות אופי מאוד מיוחד, והיותו ווינר והוא גם ויש פה תכונות שיכולות גם להדביק שחקנים אחרים (וגם להיות מודל עבור הצעירים) ולהפוך קבוצה ליותר מסך החלקים שלה.
האם אני חושב שישבה וועדת מומחים ושקלה את כל היתרונות מול החסרונות שלו וקיבלה החלטה האם להחתים אותו? לא... רוב הסיכויים שינאי בכלל לא שאל את הינאס ודדאס, שאולי אפילו היו נגד להביא אותו, והחליט שהוא חייב שם גדול. אולי גם באמת יש פה חשיבה אסטרטגית קדימה בכל הקשור ללבנות שם להפועל ת"א ולקדם אותה באירופה לקראת מקום קבוע ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 9:35 am 
Hall of Famer

עוד פעם, כיוצא NBA בוורלי הוא אולי ההימור הכי בטוח לאירופה מבחינת הסתגלות, פשוט כי הוא התחיל את הקריירה באירופה ושיחק בה כמה שנים טובות, הסיטואציה מוכרת לו. בהנחה של כשירות פיזית עם כל הבלאי הטבעי של גיל 36, אם יש לך את הכסף ואת ההזדמנות להביא אותו, הוא סוג של נו בריינר. כאמור לדעתי גם אם ריאל מדריד, ברצלונה, פנאתינייקוס או פנרבחצ'ה היו מחתימות אותו, זה היה מתקבל כהחתמה רצינית מבחינה מקצועית. אז בטח הפועל ת"א. אי אפשר לא לפרגן על החתמה כזו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 9:44 am 
מנהל פורום

Hacohen כתב:
עוד פעם, כיוצא NBA בוורלי הוא אולי ההימור הכי בטוח לאירופה מבחינת הסתגלות, פשוט כי הוא התחיל את הקריירה באירופה ושיחק בה כמה שנים טובות, הסיטואציה מוכרת לו. בהנחה של כשירות פיזית עם כל הבלאי הטבעי של גיל 36, אם יש לך את הכסף ואת ההזדמנות להביא אותו, הוא סוג של נו בריינר. כאמור לדעתי גם אם ריאל מדריד, ברצלונה, פנאתינייקוס או פנרבחצ'ה היו מחתימות אותו, זה היה מתקבל כהחתמה רצינית מבחינה מקצועית. אז בטח הפועל ת"א. אי אפשר לא לפרגן על החתמה כזו.

פה אני לא לגמרי מסכים.
בהחתמות של שחקנים שעשו קריירה יפה ב-NBA אתה חייב גם לקחת בחשבון באיזה גישה הם באים לאירופה. האם הוא בכלל בא באמת לתת את כולו או שיותר מעניין אותו לבלות בים ובמועדונים, ואם הוא כן בא מחויב אבל בא בפוזה של המושיע שבא להיות הכוכב הגדול כי הוא בטוח שהוא 5 רמות מעל, כשאולי בגילו זה כבר לא נכון. יש פה המון סימני שאלה וזה עדיין הימור ולא בטוח שקבוצת יורוליג גדולה הייתה לוקחת הימור כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 31  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: stavs, עופר האדום ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: