סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:55 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:11 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
שניהם שחקנים ממש אחלה.
ג'סטין אנדרסון כישרון התקפי בכמה רמות מעל קליבלנד, לדעתי יכול להצליח ביורוליג.
קליבלנד כולנו מכירים. מאוד מתאים לירושלים למען האמת. לא חושב שהוא יתקרב לתרומה ההתקפית של רנדולף, אבל זה לא איזה אור קורנליוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:48 pm 
Sophomore

גם אנדרסון וגם קליבלנד שיחקו השנה ביורוליג, שניהם לא ממש הותירו חותם. אנדרסון מוכשר ואיכותי יותר אבל גם כבד באיזה 20 קילו (בערך באותו גובה) ופחות שחקן של אחד-על-אחד (בשני הצדדים), וזה בסיס הדיון בעצם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:01 am 
Sophomore

הוקיץ' כתב:
שניהם שחקנים ממש אחלה.
ג'סטין אנדרסון כישרון התקפי בכמה רמות מעל קליבלנד, לדעתי יכול להצליח ביורוליג.
קליבלנד כולנו מכירים. מאוד מתאים לירושלים למען האמת. לא חושב שהוא יתקרב לתרומה ההתקפית של רנדולף, אבל זה לא איזה אור קורנליוס.

כן זה גם הרושם שקיבלתי מהסרטונים שלו והזיכרון של קליבלנד.

בהפועל ירושלים יש כבר כמה וכמה שחקנים על טיקט של ״קודם כל סטופר הגנתי ואז בוא נקווה שהוא לא נגר כמו קורנליוס״. היא צריכה עכשיו שחקנים הפוכים בדיוק - שקודם כל מביאים התקפה ואז בתקווה אם אפשר גם שומרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:52 am 
Hall of Famer

מי זה הג׳רמי מורגן שמדברים עליו בוואן? שווה משהו ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 9:39 am 
Freshman

נוצרה דעה הזויה לגבי קליבלנד בארץ ואנשים לא ראו את התרומה שלו למכבי, כל פעם שהיה על המגרש מכבי היו בפלוס.הבן אדם היה חלק חשוב בנצחונות על פנא עצר גארדים הטובים באירופה, עושה דברים קטנים שלא רואים אותם הוא לדעתי שחקן אדיר שצריך התאמה התקפית נכונה.השאיר את סלוקס על 0 עושה טרור גם לגבוהים ממנו אם מכבי מוותרת עליוזו בדיחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:12 am 
Sophomore

ג'רמי מורגן זה איש של איסאלו. שלף אותו משומקום בפינלנד לקריילסהיים, בהמשך הביא אותו לבון והיו יחד שנתיים, משום מה לא הביא אותו לפריז, תעלומה בעיניי, הראשון שאמור היה להמשיך איתו אחרי שורטס. לא שיחק נגדנו כי היה פצוע חצי עונה, אבל חזר לפלייאוף. בעונה האחרונה ב-Bourg (נמאס לי).

איש של קבוצות מנצחות, קשוח, חוטף מעולה, לא עושה שום דבר זכיר בהתקפה (בעיקר זורק שלשות). שיהיה רשום בפרוטוקול שאני נגד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:31 am 
Freshman

הוא לא שחקן רע, אבל חד משמעית לא מה שאנחנו צריכים.
הגארד שצריך להגיע חייב להיות סקורר עם יכולת לעבור שחקנים בכדרור ולחדור לסל - כלומר, מורגן מתאים לטייפ קאסט הזה בול (אבל אני מדבר על מאט, לא על ג'רמי).
רוב השחקנים של איסלו הם קשוחים, אגרסיביים ומשחקים באינטנסיביות מרשימה, אבל בין היתר כי זו הייתה שיטת המשחק וזה התאפשר בשל חלוקת הדקות המדויקת והמדודה. אם בוחנים כל אחד מהם כאינדיבידואל רמת הכישרון של חלקם לא מספיקה בקבוצות אחרות (היוצאים מן הכלל הם כמובן שורטס, חיפי, ואולי וורד ומקולם). גרמי מורגן הוא ממש לא מה שאנחנו צריכים, ואני גם מאמין ומקווה שלא יגיע לפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:48 am 
Sophomore

על פי מנהיים הפועל תשקיע לא יותר ממיליון דולר על הגארד והסווינגמן המיועדים.חצי מיליון דולר בממוצע לשחקן
סולידי אבל סביר .לדעתי הפועל חייבת עוד ביגמן זר בצבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:05 pm 
מנהל פורום

אני בכיף היית לוקח את מנפורד מהפועל תל אביב בתור גארד ליד ספידי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:12 pm 
Sophomore

Avda4 כתב:
נוצרה דעה הזויה לגבי קליבלנד בארץ ואנשים לא ראו את התרומה שלו למכבי, כל פעם שהיה על המגרש מכבי היו בפלוס.הבן אדם היה חלק חשוב בנצחונות על פנא עצר גארדים הטובים באירופה, עושה דברים קטנים שלא רואים אותם הוא לדעתי שחקן אדיר שצריך התאמה התקפית נכונה.השאיר את סלוקס על 0 עושה טרור גם לגבוהים ממנו אם מכבי מוותרת עליוזו בדיחה

אתה לא חושב שאם זה היה המצב אז הצוות המקצועי של מכבי היה משאיר אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:15 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
אני בכיף היית לוקח את מנפורד מהפועל תל אביב בתור גארד ליד ספידי

חד-משמעית - מעט תמוה בעיניי שבתקציב ״לא מוגבל״ כמו שיש להפועל תל אביב השנה, דווקא את מנפורד הם חברות לא להשאיר (דרך אגב, גם את הורד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:20 pm 
מנהל פורום

אני יכול להבין שאם שלושת הגארדים הזרים שלך הם גרלנד, פוסטר ופאט-וי אז מנפורד צריך לחפש קבוצה לא בגלל הכסף אלא בגלל שיש מספר שחקנים מוגבל ברוסטר
להפועל ירושלים, הוא מאוד מתאים, מכיר א הליגה, מוכח ברמות שבה אנחנו משחקים ואולי הפועל תל אביב תשתתף בשכר שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 4:06 pm 
Freshman

מיכאל כתב:
Avda4 כתב:

חוץ מעודד לא סומך על האנשים שם במיוחד בלתת סבלנות לשחקן.אני מאמין שהם יודעים וראו את התרומה שלו, אני באמת לא יודע מה השיקולים מאחורי זה.היו לא מעט שיחרורים לא מובנים במועדון הזה, מה נגיד על לאסורט?

אתה לא חושב שאם זה היה המצב אז הצוות המקצועי של מכבי היה משאיר אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 4:25 pm 
Sophomore

Tbowers15 כתב:
הגארד שצריך להגיע חייב להיות סקורר עם יכולת לעבור שחקנים בכדרור ולחדור לסל - כלומר, מורגן מתאים לטייפ קאסט הזה בול (אבל אני מדבר על מאט, לא על ג'רמי).
רוב השחקנים של איסלו הם קשוחים, אגרסיביים ומשחקים באינטנסיביות מרשימה, אבל בין היתר כי זו הייתה שיטת המשחק וזה התאפשר בשל חלוקת הדקות המדויקת והמדודה. אם בוחנים כל אחד מהם כאינדיבידואל רמת הכישרון של חלקם לא מספיקה בקבוצות אחרות (היוצאים מן הכלל הם כמובן שורטס, חיפי, ואולי וורד ומקולם). גרמי מורגן הוא ממש לא מה שאנחנו צריכים, ואני גם מאמין ומקווה שלא יגיע לפה

וורד, מקולם, מורגן. מרגיש שבשיטה של איסלו חוץ מהיוצר המרכזי שסביבו סובב הכל (שורטס, פארקר-ג׳קסון קרטרייט) כל הקו האחורי מורכב משיבוטים שמגרדים את ה-2מ, לא יוצרים בהתקפה, שומרים מאד אגרסיבי, קולעים מבחוץ כשהם לבד ויודעים לחתוך לסל ולעשות נקודות זבל...

בהינתן זוסמן כשחקן מרכזי (וגם אורקו) לא נראה לי שאנחנו רוצים עוד שחקנים מהטייפ הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 5:32 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אני יכול להבין שאם שלושת הגארדים הזרים שלך הם גרלנד, פוסטר ופאט-וי אז מנפורד צריך לחפש קבוצה לא בגלל הכסף אלא בגלל שיש מספר שחקנים מוגבל ברוסטר
להפועל ירושלים, הוא מאוד מתאים, מכיר א הליגה, מוכח ברמות שבה אנחנו משחקים ואולי הפועל תל אביב תשתתף בשכר שלו

מסכים שהוא שחקן טוב, אבל הצהירו שמחפשים קומבו שיכול גם להוביל כדור ומנפורד מרגיש לי תואם קרינגטו במובן הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 6:53 pm 
Junior

גמליאל כתב:
Tbowers15 כתב:

וורד, מקולם, מורגן. מרגיש שבשיטה של איסלו חוץ מהיוצר המרכזי שסביבו סובב הכל (שורטס, פארקר-ג׳קסון קרטרייט) כל הקו האחורי מורכב משיבוטים שמגרדים את ה-2מ, לא יוצרים בהתקפה, שומרים מאד אגרסיבי, קולעים מבחוץ כשהם לבד ויודעים לחתוך לסל ולעשות נקודות זבל...

בהינתן זוסמן כשחקן מרכזי (וגם אורקו) לא נראה לי שאנחנו רוצים עוד שחקנים מהטייפ הזה...

בפריז היו לו שני יוצרים עיקריים, שורטס וחיפי.
אבל כן, זה הסגנון בגדול. שיטה מאוד ייחודית שמאוד קשה להתמודד מולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:39 pm 
Freshman

אגב, תוהה לעצמי ואשמח לסיוע הציבור:
ג'רמי מורגן - על איזה משבצת הוא מועמד להגיע? על המשבצת של רנדולף או על משבצת הגארד?
הוא שחקן גבוה, בגדול משחק הרבה בעמדה 2 אבל לא מוגדר בשום מקום כפוורוד מצד אחד. מצד שני - הוא בחיים לא יכול להיות מוביל כדור, לא היה מעולם כזה ולא יהיה..וטענו שמחפשים שחקן בעמדה 1-2..אז על איזה משבצת הוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:53 pm 
מנהל פורום

על רנדולף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:57 pm 
Freshman

מאוד מקווה שזה אכן על המשבצת הזאת. ואז אולי הוא יהיה על תקן המחליף של זוסמן..אם כי הוא מביא פחות או יותר אותם דברים, אבל שומר על אינטנסיביות גבוהה בהגנה. העיקר שהוא לא על תקן הגארד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:56 pm 
Sophomore

קליבלנד משוחרר ממכבי ומכחיש (בטוויטר) שזו היתה יוזמה שלו, בניגוד למה שההנהלה הדליפה לאתרים. אז -

- איזה שיטשואו הקבוצה הזאת הקיץ
- קדימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 12:13 am 
Freshman

בסוף נסיים עם שני שחקנים העונים לשם סמית' ושניים העונים לשם מורגן.
אפרופו מורגן - עוד רבע שעה הטוב מבין השניים (מאט) עולה לשחק מול בוסטון. שידור ישיר בערוץ הספורט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 12:37 am 
Sophomore

פור דה רקורד. ההיכרות שלי על קליבלנד הייתה רק ממכבי ולכן זכרתי נגר.

ראיתי שסטטיסטית הוא עם מעל 35% מבחוץ ובסרטונים שלו מאילת הוא נראה שחקן התקפה בהחלט מוכשר. בנוסף להיותו מפלצת הגנתית.

לכן למרות שאני עדיין מעדיף את אנדרסון מולנסיה, אם זה לא אפשרי ואפשר את קליבלנד הייתי הולך על זה. בטח לפני כל פליטי תומאס איסלו שעלו פה…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 12:45 am 
Freshman

לפרוטוקול אציין שגם אני מעדיף את אנדרסון על פני פליטי איסלו למיניהם, אבל ברור לי שהם אלה שיגיעו בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 10:47 am 
Sophomore

לדעתי הפועל צריכה להחתים את מנפורד וקליבלנד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 11:29 am 
Freshman

טוב, היכונו לנהי רבתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], דורון, מנחם ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: