סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 184 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 11:20 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
האמת, המפלגה הדמוקרטית ורוב תומכיהם מטומטמים. והם מקבלים את עונשם אחרי שניסו להנמיך ולזלזל במי שטען מה שטען על מצבו הקוגניטיבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 12:44 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
האריס על פניו נראית מועמדת חלשה. אבל אני חושב שיש המון אנשים שלא סובלים את טראמפ, ויתכן שזה יספיק לה לנצח. זה לא סיכוי גדול, אבל יותר מאפס. לפעמים אנשים מפתיעים, אולי היא תצליח ליצור תנופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 4:33 am 
Senior

ריספקט לנביא בעירו שניבא את זה הרבה לפני שסוכניות ההימורים והציבור הגיעו לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 7:45 am 
Hall of Famer

זו לא חכמה, הוא נביא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 8:38 am 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
זו לא חכמה, הוא נביא

ולא רק בעירו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 9:10 am 
Hall of Famer

אני מקווה שאמריקה תבחר נכון. מי יכול להצביע למועמד זקן דמנטי בן 78 .שיהיה בן 82 בסיום הכהונה שלו... ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 9:21 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
האמת, המפלגה הדמוקרטית ורוב תומכיהם מטומטמים. והם מקבלים את עונשם אחרי שניסו להנמיך ולזלזל במי שטען מה שטען על מצבו הקוגניטיבי.

לא, כי הרפובליקנים....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 9:45 am 
Junior

עופר האדום כתב:
אני מקווה שאמריקה תבחר נכון. מי יכול להצביע למועמד זקן דמנטי בן 78 .שיהיה בן 82 בסיום הכהונה שלו... ?

אני רחוק מלחבב את טראמפ או לרצות שינצח, אבל אתה יכול להשוות את המצב הקוגנטיבי שלו לביידן?
הבעיה עם ביידן לא שהוא בן 81, פרס בגיל הזה יו"ר העבודה ואפילו לא התחיל את תפקידו (הדי פעיל) כנשיא, אהוד ברק היום בן 82 ואוכל חצי מהפוליטיקאים היום מבחינת רטוריקה ויכולת ניתוח.
הבעיה שביידן נראה עם בעיות קוגנטיביות שכנראה נובעות מהגיל אבל לא הגיל היה הבעיה אלא זה שביידן נראה לא מתפקד לפרקים.
לצערי, טראמפ מתפקד מאוד, בטח ביחס לביידן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 9:58 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
עופר האדום כתב:

אני רחוק מלחבב את טראמפ או לרצות שינצח, אבל אתה יכול להשוות את המצב הקוגנטיבי שלו לביידן?
הבעיה עם ביידן לא שהוא בן 81, פרס בגיל הזה יו"ר העבודה ואפילו לא התחיל את תפקידו (הדי פעיל) כנשיא, אהוד ברק היום בן 82 ואוכל חצי מהפוליטיקאים היום מבחינת רטוריקה ויכולת ניתוח.
הבעיה שביידן נראה עם בעיות קוגנטיביות שכנראה נובעות מהגיל אבל לא הגיל היה הבעיה אלא זה שביידן נראה לא מתפקד לפרקים.

כרגע? חד משמעית כן, אבל קח את ביידן שנה-שנתיים אחורה וגם הוא במצב הרבה יותר טוב ממצבו הנוכחי, הרבה יותר חד ומפוקס. סביב גיל 80 אנשים מתחילים להתדרדר, לחלק זה קורה קצת לפני, לחלק כמה שנים אחרי, אבל בסוף הגיל עושה את שלו, ואם טראמפ יבחר אני בכלל לא בטוח אם לא נראה אותו במצב דומה לזה של ביידן, אם לא גרוע מזה עוד לפני סוף הקדנציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 9:58 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
עופר האדום כתב:

כן, אבל עכשיו הוא לא מול ביידן, הוא מול קאמלה האריס בת ה-59.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 10:28 am 
Junior

הירידה של ביידן היא מאוד חדה. לפני 4 שנים הוא היה אדם אחר, תראו את הדיבייט ב2020. אדם אחר לגמרי, ניצח את טראמפ.

שמיר פרס אולמרט ברק וכו' וכו' לא חוו ירידה כזו בגיל 80 ולא קרוב. מי שפעיל ציבורית זה לא אמור לקרות לו (עיין ערך אהרון ברק ואחרים..) איזה פעיל ציבור כן חווה כזו ירידה קוגניטיבית? לביידן עשו עשרות שעות הכנה, אנחנו רואים תוצר אחרי ניסיונות הסתרה עילאיים. אני לא בטוח שהייתי נותן לו לנהוג, הוא באמת לא כשיר. אין סיבה להניח שזה יקרה לטראמפ, והוא מופיע פי בגיל 80 פי מאה טוב מהאריס וזה מה שמביא קולות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 10:39 am 
Junior

אני עם פלאש פה, אני לא רואה סיבה שתהיה לטראמפ ירידה קוגנטיבית רק כי הוא יהיה בן 82 בסוף הקדנציה.
אפשר לתת רשימה לא קצרה של אנשים בגילאי 80+ שהיו פעילים וחדים מאוד גם בפוליטיקה (מניח שגם בעסקים לא חסר).

זה לא מבטיח שלא תהיה לי התדרדרות קוגנטיבית, אני פשוט לא רואה סיבה להניח שתהיה לו רק כי הוא בן 78.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 10:46 am 
Hall of Famer

שום דבר לא בטוח, ועדיין הוא בגיל שזה בכלל לא יפתיע אם איפשהו באמצע הקדנציה הוא יתחיל להתדרדר, הסטטיסטיקה אומרת שעד גיל 85 משהו כמו 30% מהאנשים יסבלו מאלצהיימר ודמנציה, אז גם אם נניח שעד גיל 82 זה "רק" 20%, זה עדיין סיכוי של 1 ל-5 בשביל טראמפ. זו לא מחלה שאפשר למנוע, אפשר אולי לעכב, להקל על תסמינים, אבל ברגע שזה מתחיל זה מהלך בכיוון אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 10:50 am 
מנהל פורום

כשמתעסקים בגיל של טראמפ עושים לו הנחה גדולה, כי מדובר בבנאדם חרא, שקרן כפייתי, מנהל גרוע והכי חשוב - גם לא הבנאדם הכי אינטליגנט וזה בלשון המעטה. מה כן יש לו? הרבה כסף ובטחון עצמי גדול והוא גם לבן.

אבל אם כבר מתעסקים בגיל - מה זה משנה *מבחינת הקמפיין* מה באמת הרמה הקוגנטיבית שלו? למה הוא עצמו ווידא מה היכולות הקוגנטיביות של ביידן לפני שהתחיל להיכנס בו על זה? נכון שהיום אחרי ההופעה העלובה של ביידן בדיבייט זה קל להגיד לכולם שביידן כנראה לא חד, בלשון המעטה, אבל לפני זה - על מה טרמאפ התבסס? אז באותה מידה אפשר גם לבסס קמפיין על הגיל של טראמפ ולמצוא סרטונים שלו מועד וממלמל בבלבול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 11:05 am 
Junior

sheky כתב:
אני עם פלאש פה, אני לא רואה סיבה שתהיה לטראמפ ירידה קוגנטיבית רק כי הוא יהיה בן 82 בסוף הקדנציה.
אפשר לתת רשימה לא קצרה של אנשים בגילאי 80+ שהיו פעילים וחדים מאוד גם בפוליטיקה (מניח שגם בעסקים לא חסר).

זה לא מבטיח שלא תהיה לי התדרדרות קוגנטיבית, אני פשוט לא רואה סיבה להניח שתהיה לו רק כי הוא בן 78.

covfefe

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 1:34 pm 
Junior

Yuval כתב:
ריספקט לנביא בעירו שניבא את זה הרבה לפני שסוכניות ההימורים והציבור הגיעו לשם.

חן חן. בכנות, אני נוטה לתת תחזיות הרבה יותר מרחיקות לכת מזו. לי זה עדיין נראה לי כהערכה מאוד טריוויאלית בהינתן העימות ההוא. עדיין תעלומה מבחינתי איך זה לא התבטא באופן מיידי בסוכנויות ההימורים ויכול להיות שבדיעבד חבל שלא שמתי על זה כסף. מצד שני, בהתחשב במעמדי כנביא, זה יהיה מאוד בזוי מצידי להרוויח כסף מהימורים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 7:16 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הירידה הקוגניטיבית של טראמפ כבר פה, הבעייה היא שהוא עשה קריירה מלדבר שטויות אז השטויות הלא מודעות שלו מתערבבות עם השטויות המודעות שלו ואף אחד לא ממש שם לב, אבל אין בעייה להביא דוגמאות. יש לו המון קטעים למשל שהוא לא מצליח למצוא את המילה שהוא רוצה לומר, אומר מילה אחרת שלא קשורה לעניין, ואז משנה את מה שהוא מדבר עליו בהתאם למילה שהוא אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 22, 2024 10:04 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
sheky כתב:
עופר האדום כתב:

כן, אבל עכשיו הוא לא מול ביידן, הוא מול קאמלה האריס בת ה-59.

בתור אחד שתמך בביידן, גם במצבו הנוכחי - ממתי זה מטריד אותך מצבו הקוגניטיבי העתידי אולי כן ואולי לא של טראמפ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 9:50 am 
Hall of Famer

קמאלה האריס בינתיים מגייסת תרומות בקצב מטורף, מעל 80 מיליון דולר מתרומות קטנות, למיטב הבנתי, הגיוס הכי גדול אי פעם למועמד לנשיאות ובפער לא מבוטל. לא יודע עד כמה זה ייתרגם למצביעים בבחירות, אבל אם הייתי אדם מהמר נראה לי שהייתי שם איזה סכום עליה כרגע כשהיא אנדרדוג בפער גדול, כסף זה אלמנט עם השפעה מאוד גדולה בכל בחירות ובמיוחד בבחירות בארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 3:33 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאם כבר היא המועמדת, הצעד הנכון מבחינתה ומבחינת המפלגה יהיה שביידן יתפטר כבר עכשיו ויאפשר לה לרוץ לבחירות בתור נשיאה מכהנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 8:17 pm 
Senior

אני ממש לא חושב ככה. התפטרות של ביידן תצטייר כהודאה בכשלון הקדנציה שלו (שיחסית לקדנציות של נשיאים, היתה די סבבה, במיוחד כלכלית) ולא כפינוי המקום ליורש שזה מה שהוא עשה עם הפרישה מהמרוץ. זה ישחק לידיים של טראמפ והרפובליקנים שקוראים להתפטרות שלו כל הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 8:44 pm 
Hall of Famer

סליחה, סבבה כלכלית???? באמת וברצינות?? נשיא כושל שבכושלים, במיוחד כלכלית

אם זה לא היה המצב, הוא היה מוביל בסקרים גם קודם לעימות. לא מפגר בהם או ב 538 approval rate באופן קבוע וקונסיסטנטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 9:07 pm 
Hall of Famer

ובקטע של נימוק עובדתי?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 23, 2024 9:33 pm 
Hall of Famer

אבטלת צווארון לבן , יוקר מחיה, הומלסים. בתור מישהו שגר באמריקה. אם אתה רוצה לינקים, אשלח לך בכיף עשרות אם לא מאות
פשוט תגגל קצת על הביידנומיקס

אבל כאמור, אני גר כאן ואני מבטיח לך שאני וכל מי שאני מכיר, פחות או יותר, מודה שלפני 4-5 שנים היה הרבה יותר טוב. בעיניי, המצב הכלכלי באמריקה, החל מהחינוך ובריאות ועד יוקר המחיה ושוק הדירות מעולם לא היה גרוע יותר

מה שכן, סביר שלא הכל באשמתו. הוא לא קובע ריבית ולא התחיל את המלחמה באוקראינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 2:24 am 
Senior

בתקופת..קוביד היה להם יותר טוב כלכלית? מה ? יא אללה הכוח של שטיפת המוח הזו הוא לא משהו לזלזל בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 184 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: