סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 184 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 3:06 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
תקופת קוביד אגב היתה תקופה די נפלאה. כלומר, לא בחודשים הראשונים (כמה? נדמה לי בערך עד אוגוסט 2020... לא זוכר בדיוק) כי אז היה חרא וכולם סגרו ונסגרו ופוטרו.
אבל החל (נניח באוגוסט, אבל יכול להיות שלפני ובכל מקרה, תחת טראמפ וכן, גם בתחילת תקופת ביידן לפני שהוא קילקל הכל, היתה תקופה של צמיחה רצינית. מספיק אם תסתכל על המדדים בתקופה הזאת ותראה.

זה לא עניין של שטיפת מוח, זה עניין שפשוט אין לך מושג, אדון גואטה. אולי בגלל שאתה לא גר באמריקה.

יצויין אגב, שאני מאד biased בגלל המעגל הקרוב אליי, שמושפע רבות מתהליך ה layoffs של השנתיים או שלוש האחרונות. תהליך שלא היה לו אח ורע לפני . למעשה, לפני, כלומר, בתקופת טראמפ ותחילת תקופת ביידן, לפני שהוא הצליח לקלקל את זה, היתה תקופה של the great resignation שהיתה תקופה אדירה בכלכלת הצווארון הלבן, והיתה תוצאה ישירה של ממשל טראמפ.

בסופו של דבר, המדיניות הדמוקרטית במדינות דמוקרטיות (כמו למשל, המדינה בה אני גר, קליפורניה) בעיקר יצרה כאן הררי הומלסים. ובוא נגיד שמדיניות ההגירה של ביידן, לא באמת עוזרת למצב.

חרא נשיא, ביידן. באמת חרא. לא מסוכן כמו טראמפ, אבל מחורבן פי אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 8:16 am 
Senior

נהה, אין לך מושג נורטון. הכלכלה בתקופת ביידן טובה בהרבה מאשר בתקופת טראמפ (מאמרים, מאות אם לא אלפי וכו').
הגירה טובה לכלכלה בכל כלכלה בהיסטוריה האנושית.
מדיניות ההגירה של ביידן גרועה בדיוק כמו של טראמפ (לא לכיוון שאתה רוצה).
המצב הכלכלי במדינות אדומות גרוע פי מיליון ממדינות כחולות.

ביידן היה נשיא טוב בהרבה ממה שאפשר היה לדמיין. טוב בהרבה מכל אחד מקודמיו ובאופן יחסי כנראה הכי מוצלח מאז לינדון ג'ונסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 8:25 am 
Senior

באופן קבוע אגב בתקופת חיינו, רפובליקנים משמידים את הכלכלה, הדמוקרטים מצילים אותה, הרפובליקנים משמידים אותה שוב וחוזר חלילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 9:49 am 
Hall of Famer

יובל, על כל מאמר שלך אני יכול להביא מאמר משלי. ואני בטוח שאתה יודע את זה. כמו שאני יודע שעל כל מאמר שאני אביא, גם אתה יכול להביא מאמרים סותרים.
בכל מקרה, אני חי בתוך זה, אתה כבר מזמן לא. הרוב המוחלט מאד של אנשי הצווארון הלבן שאני מכיר (ורוב האנשים שאני מכיר הם כאלה) יגידו לך את זה באופן חד וחלק. הרוב המוחלט שלהם גם יעדיף להצביע לדמוקרטים ולא לרפובליקנים בגלל סיבות אחרות לגמרי. בטח ובטח כשטראמפ מוביל.

ואגב, ברור שהמצב הכלכלי במדינות אדומות גרוע יותר, אבל לא בגלל ביידן או טראמפ, אלא בגלל ששם רוב הכסף באופן היסטורי. ועדיין, איי ווד ארגיו, שבקליפורניה, באופן יחסי לכל הכסף שנשפך ונלקח במיסים (שעד היום אין לי מושג למה הם משמשים פרט לריפוד הכיס של ניוסום וחבריו בעיריות השונות), המצב חרבנה לגמרי.

הגירה טובה כלומר משכילה ובעלת מוטיבציה, טובה לכלכלה באופן די קטגורי (ע״ע שוויץ). הגירה של חסרי השכלה או מוטיבציה רעה מאד לכלכלה, ונדמה לי שזה מאד מוכח באירופה (ע״ע צרפת)

אז לא, ביידן היה נשיא מחורבן. ממש ממש מחורבן, וגם אובמה אגב שאמנם היה כריזמטי לחלוטין אבל האובמה קר שלו היה טמטום מושלם (כי גם אנשים עדיין מתים ונעשים הומלסים מכך שאין להם זכאות למדיק-אייד, וגם כולם משלמים הרבה הרבה יותר על ביטוח בריאות מאז) היה נשיא לא משהו, אבל לפחות הכריזמה שלו השרתה בטחון. טראמפ לעומתו, ואני אומר זאת שוב, היה נשיא כלכלי מעולה, אבל הסכנה שנובעת ממנו ברורה. פרויקט 2025 הוא סיבה מספיק טובה לא להצביע לו, בלי שום ספק

אבל זה לא סותר שמהרבה מאד בחינות, הוא היה נשיא מאד טוב ויעיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 9:54 am 
Hall of Famer

וכאמור, אם ביידן היה נשיא כל כך טוב ואדיר והכי טוב מאז לינדון ג׳ונסון (שקיבל למיטב הזכור לי כהונה שניה), מדוע זה שה approval rate שלו ב 538 ירד באופן קונסיסטנטי הרבה לפני העימות האחרון, וטראמפ (עבריין מורשע ומסוכן ) הוביל עליו ברוב הסקרים הזכורים לי, עוד לפני העימות האחרון?
משהו לא מסתדר כאן בהיגיון, אבל כן מסתדר במציאות כפי שאני מכיר אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 10:00 am 
Senior

לינדון ג'ונסון לא רץ לכהונה שניה. וגם לו היו מספרים מאוד נמוכים שהביאו לריצ'ארד ניקסון הנפלא. למרות שהוא היום נחשב על פי כל המומחים כאחד הנשיאים המוצלחים שהיו לארה"ב בעידן המודרני. המספרים של טראמפ היו עוד יותר נמוכים, למרות ה"כלכלה המדהימה" שאתה טוען שהייתה לו. לכן הטיעון המבריק שנשיא לא יכול להיות טוב אם המספרים שלו בסיום הכהונה לא מחזיק עם שאר הטיעונים, אז אפשר לזנוח אותו.

ולא, אתה לא יכול להביא מאמרים סותרים. זה לא באמת נתון לויכוח. אתה יכול להביא סיסמאות של שטופי מוח, כמו שגואטה אמר. הגירה טובה לכלכלה נקודה. אתה יכול לטעון שהיא לא טובה לתרבות המערבית המפוארת. ג'וז ויל נוט ריפלייס אס, פרוטקט דה הריטג' וכל זה. אבל לכלכלה הגירה היא דבר חיובי. ולא "הגירה משכילה". הגירה עובדת.

וכל שטות הצווארון לבן שלך בכלל הזויה, כי אם המצביעים היו רק צווארון לבן כל מועמד דמוקרטי היה מנצח בהפרש עצום. הבייס של טראמפ הוא צווארון כחול וכולם יגידו שהנושא שמעסיק אותם יותר מהכל זה הגירה. למרות שאובמה גירש הרבה יותר מהגרים לא חוקיים מטראמפ ומדיניות ההגירה של ביידן גרועה גם היא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 10:07 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
וכאמור, אם ביידן היה נשיא כל כך טוב ואדיר והכי טוב מאז לינדון ג׳ונסון (שקיבל למיטב הזכור לי כהונה שניה), מדוע זה שה approval rate שלו ב 538 ירד באופן קונסיסטנטי הרבה לפני העימות האחרון, וטראמפ (עבריין מורשע ומסוכן ) הוביל עליו ברוב הסקרים הזכורים לי, עוד לפני העימות האחרון?
משהו לא מסתדר כאן בהיגיון, אבל כן מסתדר במציאות כפי שאני מכיר אותה.

וזה שביבי נתפס בלא מעט סקרים כמועמד הכי מתאים לראשות הממשלה גם אחרי ה-7.10, זה כן מסתדר לך?

אני לא מספיק בקיא בפוליטיקה האמריקאית, אבל אני ממה שאני כן מצליח להבין, אני חושב שהירידה בתמיכה בביידן קשורה במידה משמעותית, אולי אפילו יותר מאשר הביצועים שלו במהלך הקדנציה, בעובדה שהירידה הפיזית והמנטאלית אצלו שבאה עם הגיל בשנה-שנתיים האחרונות הייתה יותר ויותר בולטת. טראמפ לעומת זאת היה פסיכופט, נוכל ושקרן ונשאר פסיכופט, ונכל ושקרן, מי שזה לא הפריע לו קודם, לא רואה סיבה שזה יפריע לו עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 10:16 am 
Senior

הכישלון האינהרנטי של טריקל דאון אקונומי הקריס מדינות אדומות בכל ארה"ב.
כל נשיא דמוקרטי בתקופת חיינו קיצץ את הגרעון התקציבי המופרע שהשאיר קודמו הרפובליקני ולמרות זאת הרפובליקנים עדיין מוכרים את הדימוי של פיסקל ריספונסיבל.

את המשמעות של הכשלון הכלכלי של טראמפ ראינו בתחילת הקדנציה של ביידן. את ההצלחה של הביידנומיקס (ביטוי שהרפובליקנים הביאו כמובן) אנחנו רואים בשנתיים האחרונות. בצמיחה מעל המצופה, בקיצוץ הגרעון, בהגדלת כמות העבודות בארה"ב, בהגדלת הייצור בארה"ב (התעריפים של טראמפ היו כשלון), בהורדת אחוז האבטלה.

שוב, זה לא באמת נתון לויכוח עובדתי. זה ויכוח בין מורגן סטנלי להאלק הוגאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 10:40 am 
Hall of Famer

ההגירה הסודנית היתה טובה לישראל? ברור שהגירה עובדת היא טובה לכלכלה, עבודה לא משכילה ולא עובדת איננה טובה לכלכלה. הגירה לא אחראית איננה טובה לכלכלה. אציין עם זאת, שההגירה המקסיקנית היא לא ההגירה הערבית של צרפת, מכיוון שלמרות שהיא איננה משכילה היא כן באה בשביל לעבוד, ואני לא יכול לומר באופן וודאי שהיא איננה טובה. אבל בוא, זה לא ההגירה של הודים או ישראלים או אסיאתים משכילים.
ואני כן יכול להביא מאמרים סותרים. המון למעשה' , כי על כל כזה https://insights.som.yale.edu/insights/ ... oven-wrong יש כזה https://www.bidenomics.com/ אבל חשוב מכך (כי האתר האחרון באמת נראה קצת דמגוגי) יש כזה https://www.newyorker.com/news/letter-f ... t%20worked. מעיתון שלא ידוע כימני כלל. (ככל שידוע לי)
כי המדדים הכלכליים שאתה מדבר עליהם, ושגם אני מכיר לחוד, והמציאות גם היא לחוד. למשל
But the biggest problem is at the grocery store. Voters like those in the poll don’t care about the rate of inflation slowing; they care that prices are much higher today. In another survey run by a Democratic-leaning group, Navigator Research, and released Wednesday, ninety-six per cent of respondents said they were “very” or “somewhat” concerned about rising costs, and seventy-four per cent rated the economy as either “not so good” or “poor.” At such a moment, “Democrats talking about this strong economy and things moving in the right direction sounds like you are talking about a different country,” Greenberg observed. This is both common sense and one of the more damning assessments I’ve seen of the White House’s ill-conceived Bidenomics tour.

יוקר המחיה עלה בין טראמפ לביידן הרבה יותר משהוא עלה בין אובמה לטראמפ, וזה ברור לכל מי שגר באמריקה. מחירי הבריאות (באופן אבסולוטי) והחינוך (באופן יחסי ל roi אבל בטח שגם באופן אבסולוטי) עלו גם הם משמעותית. אתה יכול לומר שלא, אבל הם כן. נתוני האבטלה גם ברורים לכאורה, אבל למעשה ה under employment ובמיוחד זה שבקרב הצווארון הלבן עלה כפי שהוא מעולם לא היה ככל שזכור לי (בעצם, הוא כן היה, במשבר של 2008-9 אבל זה היה מזמן).

שוב, הנתונים הברורים הם שאנשים פשוט לא רצו את ביידן, (approval rates) הרבה הרבה לפני העימות. אז כן, כמו שרוני אמר, הסניליות שלי אולי הסבירה את זה מעט, אבל זה לא מסביר למה הם העדיפו נשיא שהם העיפו בבושת פנים רק שלוש שנים קודם לכן, (מסיבות טובות מאד)

לגבי הצווארון הכחול. הנה העניין, אני לא צווארון כחול. אני רואה דברים שקורים סביבי, ומנסה להסביר אותם דרך מאמרים שונים, ודרך היגיון בריא. אני לצערי לא רואה את הצווארון הכחול, ולכן לא יכול לומר עליו המון. אבל כן, הצווארון הלבן נמצא במצב קשה הרבה יותר עם ביידן מאשר אי פעם עם טראמפ גם אם הוא יעדיף להצביע ביידן ברוב המקרים (כפי שאגב כבר כתבתי בהודעה הקודמת) בגלל סיבות אחרות לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 10:47 am 
Hall of Famer

מה שאני כן יכול להניח לגבי הצווארון הכחול, הוא שאם המחירים בסופר ובתחנת הדלק עלו משמעותית (והם עלו משמעותית, מאד משמעותית), אז זה כנראה כן מפריע להם, בדיוק כמו שהניו יורקר כתב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 11:00 am 
Hall of Famer

והנה אגב, גרף שמסביר את הבעיה מ(ככל שאני מבין) מקום נייטרלי לחלוטין
https://www.lisep.org/tru

לכאורה, תגיד, הידד היאח - האבטלה האמיתית נמוכה היום מאשר בתקופת טראמפ.
אבל להגיד את זה , זה לא להבין איך לקרוא גרפים.

הנה מה שאני רואה - היה קוביד, פיטרו מיליונים והיה חרא. ביידן יצא יפה מאד מהקוביד, והיתה צמיחה אדירה בארה״ב למשך איזו שנה (the great resignation ). רק שבעוד שאצל טראמפ, וגם אצל נשיאים קודמים (כן, גם דמוקרטים, אובמה וכו׳) הגרף יורד (כלומר משתפר) באופן קבוע מאז בערך 2010, הרי שמשהו קורה בשנתיים האחרונות מאז אמצע 2022 אז אחוזי האבטלה האמיתיים היו 22.5% בערך - כשהגרף עולה (כלומר נעשה גרוע יותר עד ל 24.5% כרגע). זה אמנם קצת subtle אבל זה גם מובהק, וזה בהחלט מספר את הסיפור שאני מכיר מהצפייה סביבי.

ופה הבעיה, אני לא חושב שיש חולק על כך שביידן עשה עבודה טובה והכלכלה עשתה עבודה טובה בשנתיים הראשונות לכהונה, אבל באותה מידה זה די ברור שהכלכלה עשתה עבודה מחורבנת בשנתיים (ויותר) שעברו מאז.
והנה אגב ה approval rates עליהם דיברתי קודם. זה מובהק ובולט
https://projects.fivethirtyeight.com/bi ... al-rating/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 11:29 am 
Hall of Famer

ועוד אגב אחד, בדקתי וזכרתי נכון. בטח שלינדון ג'ונסון קיבל כהונה שניה כלומר כנשיא מכהן. הכהונה הראשונה היתה אמנם ללא בחירות כסגן של קנדי שנרצח, אבל כהונה שניה היתה גם היתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 12:27 pm 
Hall of Famer

ג'ונסון החליף את קנדי, ושנה לאחר מכן ניצח בבחירות בנובמבר 64' את בארי גולדווטר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 4:12 pm 
Senior

נורטון, הבאת מאמר מייל שמסביר למה הכלכלה של ביידן עובדת מול זה הבאת אתר של ההריטג פאוונדיישן וכתבה מהניו יורקר שאומרת שהכלכלה המצליחה של ביידן לא עובדת בתור קמפיין בחירות כי הציבור מאמין לשקרים של טראמפ. אז כמובן שלא קראת את הכתבה ששמת.

זה בדיוק הדגמה מושלמת למה שקורה בארהב ובעולם. אין משמעות לאמת יותר. הדעה של כולם שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2024 5:22 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
נורטון, הבאת מאמר מייל שמסביר למה הכלכלה של ביידן עובדת מול זה הבאת אתר של ההריטג פאוונדיישן וכתבה מהניו יורקר שאומרת שהכלכלה המצליחה של ביידן לא עובדת בתור קמפיין בחירות כי הציבור מאמין לשקרים של טראמפ. אז כמובן שלא קראת את הכתבה ששמת.

זה בדיוק הדגמה מושלמת למה שקורה בארהב ובעולם. אין משמעות לאמת יותר. הדעה של כולם שווה.

זה לא מה (רק) שהכתבה בניו יורקר אומרת. קרא שוב. ציטטתי את אחד הקטעים העיקריים
ואם היית קורא את מה שכתבתי, היית רואה שהבאתי בכוונה את הכתבה הראשונה לכתבה שאכן מצדדת בדעתך בכוונה ועל מנת להראות שתי קונטרות.. אחת מוטה אמנם ואחת בעיתון שאינו ימני, אבל בחיי שאני יכול להביא עוד מאות, ובינתיים אני הבאתי ואתה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2024 10:39 am 
Senior

כן היא כן. אני לא מבין, אתה לא יודע לקרוא? אף אחד לא מתווכח לגבי המספרים הנמוכים של ביידן. אתה אומר שהוא נשיא גרוע ומדבר על כלכלה גרועה בעוד שכל הנתונים והמומחים אומרים אחרת. הניו יורקר הסביר למה זה לא עוזר לו בסקרים.

מצטער, אבל זה דיון מאוד לא אינטיליגנטי. אני מבין שאתה חושב שהבאת "שתי קונטרות". אבל אחת מהן היא האמת, כפי שחוקרים אותה מומחים שהשקיעו עשרות שנים בהתמחות. והשניה היא תעמולה נאצית. השלישית היא כתבה שמסבירה למה התעמולה מצליחה.

זה אותה מציאות עצובה שגורמת לזה שאנשים מציגים את קמאלה האריס (שוטרת לשעבר ואחת התובעות האכזריות שהיו בקליפורניה) כמישהי שתהיה קלה מול פשיעה לעומת פושע סדרתי שנכנס ויוצא מבתי משפט כבר 50 שנה הוא איכשהו הנציג של מפלגת חוק וסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2024 10:56 am 
Hall of Famer

אני לא יודע איך להגיד לך את זה, אבל אני לא ניזון מפוקס או בכלל ממדיה, מקסימום קצת קורא נתונים סטטיסטיים כמו 538 וכמו נתונים כלכליים שונים ממקורות שונים , כולל הטיימס, בוושינגטון פוסט ובניו יורקר כי אני סאקר של מספרים וכי זה מעניין אותי הרבה יותר.
לא, לא, אני ניזון מהמציאות כפי שאני רואה אותה אצל ע/מאות אנשים שאני מכיר (כן, לא מדגם מייצג ועדיין), בטריידר ג'ו, בתחנת הדלק , בשוק הנדלן (כי בכל זאת קניתי כמה בתים) , בשוק ההון, בשוק העבודה ובשאר שווקים בהן אני אשכרה נתקל מדי יום. בתכיפות רבה הרבה יותר מאשר הפעם בחודש שאני הולך לג'ים רואה במקרה את פוקס מדברים על ביבי

אני לא קרבן של התעמולה כי אני לא צורך תעמולה אלא בעיקר קולנוע, כדורסל ומקסימום בפיד שמאלני-מרכזי ממוצע בלינקדאיו.. אני רק חי במציאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2024 11:06 am 
Hall of Famer

ואני באמת מציע לך לקרוא את המאמר שוב. כי או שאני לא מבין אותו או שאתה לא מבין אותו, ומכיוון שאני מוטה, אני חושב שזה אתה.
המאמר בוודאי אומר גם את מה שאתה אומר - שיש כאן מניפולציות של טראמפ על המציאות. אבל הוא גם אומר שהמציאות היא אכן כזו - שהמצב בכלכלה חרא לפחות ככל שזה נוגע לכיס של רוב העם, ושהביידנומיקס לא עבד. (כן, הוא כותב שם על מגדל שן של כלכלנים שאומרים שצמיחה וכו׳ וכו׳, אבל המאמר עצמו מתייחס לכך כאנקדוטה של כלכלנים שאומרים דברים, בעוד ברור שהמציאות היא שהכל פשוט הרבה הרבה יותר יקר ויותר מובטל).

בכל מקרה, כאמור, יתכן ואם עדיין היית גר באמריקה היית רואה את זה. יכול להיות שאתה שבוי בקונספציה של 2022 בה נדמה לי שעזבת את המדינה אם כי תקן אותי אם אני וועה (שכאמור היתה שנת שיא כלכלית די רצינית, בעיקר בגלל התיקון של הירידה החדה בתקופת קוביד) אבל אני מבטיח לך ש 2023 ו 2024 שינו את כל העסק מהקצה לקצה.
המצב הכלכלי חרא. וזה לא קשור לשום תעמולה. זה קשור למציאות כפי שהיא משתקפת בחיי היום יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 26, 2024 5:26 am 
Senior

נמשיך הלאה כי מיצינו.

בינתיים בחירת סגן הנשיא של טראמפ נראית איומה. ג׳יי די ואנס לא מפסיק לקשקש נגד הפלות והפריות חוץ גופיות ותוקף את קמאלה על כך שאין לה ילדים ביולוגים. זה הטעות הכי גדולה שהרפובליקנים יכולים לעשות. הטרפת הרפובליקנית נגד זכויות נשים היא העמדה הכי לא פופולארית מבין כל העמדות שלהם והדמוקרטים צריכים לתקוף רק את הנושא הזה בלי הפסקה. לא שיש להם הרבה סיכוי, אבל עם ניקי היילי בתור וי.פי נניח לא היה להם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 26, 2024 6:09 am 
Sophomore

יובל, אני חושב שהסיכויים שלה יותר טובים ממה שאתה מעריך. ביידן חצי סנילי הצליח איכשהו להתמודד עם טראמפ. היא צעירה ומלאת מרץ. וכמובן כל נושא ההפלות משחק חזק לטובתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 26, 2024 8:53 am 
Hall of Famer

אני גם מאמין שהאריס תנצח למען האמת. הסיכון מטראמפ ברור ובסופו של דבר זה ביידנומיקס ולא האריסנומיקס, כך שהפחד הכלכלי פחות משמעותי, אני מניח, לבוחר
אבל יצוין שיש סיכוי שאני מקשקש לגמרי. זאת רק תחושה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 04, 2024 9:36 pm 
Hall of Famer

אם כבר הזכירו כאן את 538, אז לראשונה מאז תחילת המירוץ שלה, נייט סילבר נותן לקמאלה האריס סיכוי גבוה יותר לקחת את הבחירות מאשר לטראמפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 7:54 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
סבבה רק שנייט סילבר כבר לא עובד ב-538 (שהוא חלק מABC/דיסני) ויש לו אתר משלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 16, 2024 11:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עוד מישהו ראה את הקטע של דונלד טראמפ וה"100% מהמשרות הלכו למהגרים"? איך הקטע הקורע הזה לא מככב ברשתות? או שאולי אני מפספס.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 20, 2024 9:00 am 
מנהל פורום

טראמפ מנסה לרכוב על הפופולריות של אילון מאסק, ואומר בראיון שאם ייבחר, הוא ימנה אותו ליועץ בכיר או אפילו לחבר קבינט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 184 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: