סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5490 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 220  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 12:06 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
90 ימים מאז שעזבתי את הארץ.
כל יום שעובר, אני יותר ויותר שמח שהוצאתי את הבנים שלי מהמקום המחורפן הזה,
ויותר ויותר דואג למשפחה שעדיין שם.
כל אדם שמוטרד מהתמונות האלו (שזה, בעצם, כל אדם שפוי) צריך לבחור אחת משתי דרכי פעולה - לעזוב, או להלחם. ושיהיה לכם ברור - תהיה אלימות. אדוני הארץ החדשים לא יוותרו על הכוח שנפל לחיקם בשקט.

אלה פרפורי הגסיסה של הבית השלישי.
אולי הבית הרביעי יהיה מוצלח יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 12:12 am 
Sophomore

ובינתיים יושבים אנליסטים של ה-CIA וכותבים דוחות על מתי לפעול כדי שהנשק הגרעיני הישראלי לא ייפול לידיים של בן גביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 12:14 am 
Hall of Famer

ביבי מביא אותנו לנקודה של סף מלחמת אזרחים, ערב מלחמה רב-חזיתית כשהחיזבאללה חזק מתמיד. אם יש אנשים במדינה הזו שאני לא מבין, זה חברי הקואליציה השפויים בדעתם (יש כאלה) שלא מפילים אותה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 2:39 am 
Sophomore

בדיחה עצובה המדינה הזאת, חושבים שבאמת ישראל מנסה להיות קשוחה נגד חיילי צהל ועוד שמעתי תגובות על למה בעיתוי כזה חוקרים ולמה מוציאים את הסיפור הזה החוצה.
מנותקים לגמרי מהעולם החיצון, אנשים באמת לא יודעים שהסיבה היחידה שחוקרים זה בגלל שהתעללות בשדה תימן פורסמה כתחקירים בכל התקשורת העולמית וזה נסיון נואש של ישראל להראות שיש מערכת בית משפט עצמאית ושאנחנו עדיין מדינה שמשחקת לפי הכללים של המערב אז הנה לקחנו כמה מההכי גרועים שלנו שמתעללים באונס וניתן להם נזיפה, ותמשיכו לתת לנו נשק ואל תוציאו צווי מעצר נגד הממשלה, אבל אפילו את הניסיון הקטן הזה לא יכולים להכיל ורוצים שעד הסוף נצא נגד המערב ושאף אחד לא ישאר בעדנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 6:29 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
ביבי מביא אותנו לנקודה של סף מלחמת אזרחים, ערב מלחמה רב-חזיתית כשהחיזבאללה חזק מתמיד. אם יש אנשים במדינה הזו שאני לא מבין, זה חברי הקואליציה השפויים בדעתם (יש כאלה) שלא מפילים אותה.

מי האנשים השפויים בקואליציה? ניר ברקת ויולי אדלשטיין שהגנו על הנאשמים ולא גינו את הפריצה של הבבונים? מסתבר שהיחיד השפוי בקואליציה על אמת זה גלנט, וזה לא מספיק. גם משה ארבל אגב, אבל הוא לא יפיל כלום.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 7:08 am 
Sophomore

אומרים שנתניהו בהכחשת מציאות טוטאלית וחי בסרט משלו שהוא המשיח ונלחם למען המדינה.
מה קורה לגבי שאר ה-63 זו באמת תעלומה, איך נרדמים בלילה כשיודעים את הנזק שהם מעוללים?
בליל גאלאנט היתה שביתת רעב של ראשי רשויות ובכירים בליכוד להפסקת המהפכה המשטרית והחזרת גאלאנט.
איפה בכירי הליכוד היום? איך הם ישנים?

אומרים שהפטריוטיות היא מפלטו של הנוכל אז גם הדת.
מראשי הכתות הדתיות האנטי ציוניות והמשיחיסטים והפשיסטים - חלק רציני בקואליציה ובממשלה, אין לי שום ציפיות.

להבנתי השקפה ימנית שארסנל הפתרונות שלה זה הפעלת כח ואם לא עובד אז עוד כח, היא לא פרקטית.
ז״א ממשלת ימין על מלא לטווח ארוך היא בהגדרה מסוכנת.
אבל גם אם לא מסכימים איתי, איך הציבור הימני חי בשלום עם מנהיג לא כשיר וממשלה בצלמו שמתהדרת בתווית ימין רק כמיתוג.
אבל כל מהותה הוא תאוות כח, שקר, גניבת דעת, גניבת כספים, השתמטות, הסתה וקנאות, שלא לדבר על ההתנהלות האנטי דמוקרטית.
באמת התווית ״ימין״ יכולה להחביא מכם את כל הנזק הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 7:16 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
Hacohen כתב:

מי האנשים השפויים בקואליציה? ניר ברקת ויולי אדלשטיין שהגנו על הנאשמים ולא גינו את הפריצה של הבבונים? מסתבר שהיחיד השפוי בקואליציה על אמת זה גלנט, וזה לא מספיק. גם משה ארבל אגב, אבל הוא לא יפיל כלום.

ברקת ואדלשטיין הם נבלים שאין לי מהם שום ציפיות, הם הוכיחו עד עכשיו באופן מתמשך בדיוק באיזה צד הם, אדלשטיין גם אקטיבית פשע נגד הממלכתיות ושלטון החוק יותר מפעם אחת בתפקידיו שלא לדבר על תפקודו המזהיר כיו"ר ועדת חו"ב לפני 7.10, והתנהגותו המקסימה למשפחת חטופים.

אבל יש משה ארבל, יש בליכוד ח"כ בשם אלי דלל שאנחנו מכירים מנתניה והוא באופן בסיסי אדם די הגון עם נכדים שמשרתים בקרבי, לא יכול להיות שאין עוד איזה שניים שרואים את הדבר הזה ולא שואלים את עצמם אם הם רוצים להיות בארגון פשע שמחריב את המדינה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:53 am 
Junior

יש ימני בטוויטר שיכול לדבר על אירועי אתמול בלי ווטאבוטיזם? ואם כבר ווטאבטוזים, אפשר שהוא לא יהיה מטומטם?

נגיד ציוץ של שמחה רוטמן, שהוא באמת מבחינתי תולעת שפלה ודוחה:
"תמכת והתמלאת גאווה כשבריונים פרצו לכנסת והשתוללו בגלל חוק שלא בא להם טוב?
היום זה היום שלך לשתוק."
זו סתם דוגמא, אבל זה פשוט הקו של כל הימין ב24 שעות האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:56 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Hacohen כתב:
עופר האדום כתב:
Hacohen כתב:

ברקת ואדלשטיין הם נבלים שאין לי מהם שום ציפיות, הם הוכיחו עד עכשיו באופן מתמשך בדיוק באיזה צד הם, אדלשטיין גם אקטיבית פשע נגד הממלכתיות ושלטון החוק יותר מפעם אחת בתפקידיו שלא לדבר על תפקודו המזהיר כיו"ר ועדת חו"ב לפני 7.10, והתנהגותו המקסימה למשפחת חטופים.

אבל יש משה ארבל, יש בליכוד ח"כ בשם אלי דלל שאנחנו מכירים מנתניה והוא באופן בסיסי אדם די הגון עם נכדים שמשרתים בקרבי, לא יכול להיות שאין עוד איזה שניים שרואים את הדבר הזה ולא שואלים את עצמם אם הם רוצים להיות בארגון פשע שמחריב את המדינה.

שניים נוספים שאני מסוגל לחשוב עליהם כמורדים פוטנציאליים הם דוד ביטן, שכבר תקופה ארוכה מתנהל יותר כפרי אייג'נט וישמח לקבל הנחה מהיועמשית על חקירותיו הפליליות אם יחצה את הקווים, ולא פחות ולא יותר - מירי רגב, שהיא אופורטוניסטית בכזו רמה מבחילה שאם יבטיחו לה שלא תיכנס לכלא על תחקיר המקור היא בין רגע תיהפך לbff החדשה של גלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 9:09 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נראה שאתה במידה רבה שותף לדעתם של פלאש או זכא על היועמשית.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 9:38 am 
Sophomore

על פי אלון בן דוד היום תושלם העברת סוללות כיפת ברזל לאיזור הצפון והמרכז .מעניין אם ישאר משהו בדרום.
פיקוד העורף יערוך בדיקת צופרים בעכו וחלק מהקריות.
הערכה שההתקפה הישראלית תצא ב48 הקרבותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 1:04 pm 
מנהל פורום

ido כתב:
כל אדם שמוטרד מהתמונות האלו (שזה, בעצם, כל אדם שפוי) צריך לבחור אחת משתי דרכי פעולה - לעזוב, או להלחם. ושיהיה לכם ברור - תהיה אלימות. אדוני הארץ החדשים לא יוותרו על הכוח שנפל לחיקם בשקט.

לאן עזבת ומה הנסיבות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 2:53 pm 
Sophomore

התחיל פינוי שגריריות בלבנון כולל ביירות זו אחת.הסיבות לעיכוב בתקיפהhttps://mobile.mako.co.il/pzm-soldiers/Article-94ffe4f78b20191026.htm?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

https://mobile.mako.co.il/pzm-soldiers/ ... ivzakimnet

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 3:16 pm 
Sophomore

לפני שעה קלה רקטת בורקן נחתה בקיבוץ הגושרים בגליל העליון ויש אזרח הרוג בן 30.חיזבללה מוסיף עוד שמן למדורה . ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 5:38 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
נראה שאתה במידה רבה שותף לדעתם של פלאש או זכא על היועמשית.

וזו לא הפעם הראשונה שאותו גאון רחוק מלהבין את משמעות השטויות שיוצאות לו מהפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 6:24 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
Hacohen כתב:
אגב, נשיאנו האפס המוחלט כבר ציפצף בקולו משהו?

האמת שכן. אפילו ביבי גינה איכשהו את הפריצה לבסיס, אני מניח שאחרי הצעקות שהוא קיבל מהמחנה היודונאצי שלו, זה היה הגינוי האחרון.

מאד מפתיע שהיום האפס המוחלט קרא ל"בדיקה מעמיקה" של...נסיבות מעצר האנסים המתעללים. איזו בדיחה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 6:50 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
ido כתב:

לאן עזבת ומה הנסיבות?

לפורטוגל, איזור פורטו (גאיה, ליתר דיוק).
הגרסא המקוצרת היא שיש לי שני בנים, הקטן היה בן פחות משבועיים ב-7.10.
עוד לפני היה ברור שאין להם עתיד בישראל, ה-7.10 זירז תהליכים (וגם גרם לשינוי מדינת היעד). מה גם שעבדתי בעוטף, על כל המשתמע.
הגרסא הארוכה מתחילה בשירות מילואים בעמוד ענן.

אם אתה רוצה פרטים כלשהם, מציע להמשיך בפרטי.
רק אוסיף שמאז שעזבנו, סלע ירד לי מהלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 6:57 pm 
Hall of Famer

המשטרה, שהודעות הדוברות שלה הפכו מזמן לבדיחה מתגלגלת של שקרים מדהימים במופרכותם, מוציאה הודעה על כך ש"הפריצה לבית ליד היתה מנקודה שצה"ל ושב"כ לא התריעו עליה".

עזבו שהיו שם שוטרים במרחק קצרצר כשהאירועים החלו. עזבו שעמדו שם רעולי פנים עם חברי כנסת שנאמו במגפונים והכריזו על הכוונה לפרוץ. עזבו שזה פאקינג בית ליד, אני מהבית שלי מגיע בריצה למקום תוך עשרים דקות שזה המקסימום זמן שכל ניידת פנויה באיזור נתניה/חדרה/עמק חפר/כפר סבא היתה יכולה להגיע. עזבו שאף אחד לא נעצר לאורך כל הפאקינג אירוע.

קחו את זה: המשטרה אשכרה מפילה את זה על צה"ל והשב"כ.

אין משטרה בישראל. יש מיליציה פוליטית בהנהגת עבריין שהתמנה על ידי פושע. הופקרנו ואנחנו ממשיכים להיות מופקרים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:05 pm 
Sophomore

בכיר מאוד בדרג המדיני של חיזבללה חוסל עכשיו בביירות חאג ראמאדן שנחשב מס 5 בדרג המדיני של חיזבללה שמאיים לירות לכל עבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:13 pm 
Junior

דובר צה"ל:
ציטוט:
צה״ל תקף באופן ממוקד בביירות את המפקד האחראי לרצח הילדים במג׳דל שמס והרג אזרחים ישראלים רבים.
בשלב זה, אין שינוי בהנחיות פיקוד העורף. במידה ויהיו שינויים נעדכן. פרטים נוספים בהמשך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:24 pm 
Junior

היעד היה פואד שכר - מפקד פרויקט דיוק בחיזבאללה ומספר 2 בחיזבאללה. למעשה, הרמטכ"ל של החיזבאללה.
בזמנו ארה"ב הציבה על הראש שלו פרס של 5 מיליון דולר.
ציטוט:
לקח חלק מרכזי בפיצוץ הבסיס האמריקאי בביירות בנובמבר 1983 בו נהרגו 241 אמריקאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 8:57 pm 
Hall of Famer

אז אחרי שהורדנו את הבכיר המאד בכיר הזה, כמה פסעים אנחנו מנצחון מוחלט גם בצפון? עזבו נצחון מוחלט, מתי קרית שמונה תחזור להיות עיר ישראלית? לא מדבר על מטולה

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 9:03 pm 
Hall of Famer

אני לא אתפלא אם התשובה היא לעולם לא. גם אחרי הפסקת אש כי אנשים יפחדו משביעי באוקטובר גרסת הצפון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 9:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בינתיים מסתמן שישראל הצליחה שוב לחסל את ראש מערך הגלידה בוזה של חיזבאללה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 10:37 pm 
Senior

ניצחנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5490 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 220  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: