סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 3:51 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל תל אביב 24-25
הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 9:41 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
מסתמן שהמעבר לידאליהו יתקיים בקיץ הבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 12:55 pm 
מנהל פורום

טעות בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 1:07 pm 
Junior

uriel17 כתב:
טעות בעיניי

כי היה צריך לקרות כבר הקיץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 1:14 pm 
מנהל פורום

כן
ככה אתה מעיף הוצאות לשמיים בלי לפחות להתחיל להגדיל את ההכנסות
זה בסדר להיות בתזרים מזומנים שלילי בכדורסל האירופי, אבל שלילי מתון
מתון ככל האפשר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 2:40 pm 
Junior

טעות בעיניך המידע ההו כה אמין של רדטי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 3:44 pm 
מנהל פורום

:)
דווקא זה נמצא גם בחרוץ הספורט, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 30, 2024 4:54 pm 
Junior

כל מה שקרה זה שבעקבות כל ההודעות שהוא קיבל בימים האחרונים, הוא הודיע שהוא רוצה לייצר שיח עם האוהדים (מה שזה לא אומר) כדי לייצר פתרון פרגמטי שיהיה מוסכם על כמה שיותר אנשים.
לערוץ הספורט אין עוד מידע מעבר לזה ורק שלשום עופר ורמי צולמו בפגישה ביד אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2024 7:11 pm 
Sophomore

על פי ישראל היום ואינטרבאסקט גון אוגובנו הסנטר אקס הפועל ירושלים ששיחק העונה בסין קרוב לחתימה בהפועל תא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 10:36 am 
Freshman

בחיי שלא מבין את ינאי.
יש עוד כל כך הרבה סנטרים שהוא יכול להביא, למה הוא לא הולך על זה?
הייתי ממליץ לו בחום על דייויד בלקוול, טוני מאסופ, אראפוביץ' וקיבו סטיוארט.
בהנחה שעדיין ימשיך לדגדג לו בכיס , הייתי הולך על אקס ירושלים ומכבי, הרכישה הכי נוצצת, הסנטר והפיצה ראדיסב צ'ורצ'יץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 06, 2024 5:40 pm 
Junior

עופר ינאי ממשיך בטור הפודקאסטים חובק גוש דן ומתראיין לפודיום.
אחד הדברים המעניינים שאמר שם הוא שבודירוגה ומוטיונאס (להזכירכם, נשיא ומנכ"ל היורוליג) אמורים להגיע לטורניר עם וילרבאן בספטמבר.
לאור המצב כרגע עצם קיום הטורניר נראה קלוש, אבל אין לדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 7:36 am 
Sophomore

על פי אתר ביזפורטל תקציב השחקנים הזרים של הפועל תל אביב 6.3 מיליון דולר נטו.של מכבי תל אביב 3.9 מיליון דולר נטו.ב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 9:35 am 
מנהל פורום

הוקיץ' כתב:
עופר ינאי ממשיך בטור הפודקאסטים חובק גוש דן ומתראיין לפודיום.
אחד הדברים המעניינים שאמר שם הוא שבודירוגה ומוטיונאס (להזכירכם, נשיא ומנכ"ל היורוליג) אמורים להגיע לטורניר עם וילרבאן בספטמבר.
לאור המצב כרגע עצם קיום הטורניר נראה קלוש, אבל אין לדעת.

חשבתי שהראיון הזה בפודיום שווה דיון בת'רד בפני עצמו, אבל לפי רמת העניין פה אולי אני טועה.

בכל אופן... לי היה מאוד מעניין לשמוע. אין ספק שהוא בחור מעניין וגם מדבר מאוד בכנות ולא מתחמק, אז תמיד כיף לשמוע ראיונות כאלה. הוא יצא שם כבנאדם שקול, שיש לו תוכנית והסבר להכל, ולא איזה מיליונר פנטזיונר מטורף, כמו שלפעמים מצטייר פה בכל מיני הודעות (והרבה גם בגלל אמירות שלו). הוא לא צנוע בלשון המעטה, אבל בטח לא משוגע.

אמירות מיוחדות שבלטו:
1. אם הבנתי אותו נכון, כל הרכש הקיץ היה סוג של "עם האוכל בא התאבון". זאת אומרת - היה תכנון הרבה יותר סולידי ועם תקציב הרבה יותר נמוך, אבל ברגע שהייתה הזדמנות להביא את מוטלי ("סנטר טופ 5 באירופה") אז הוא הלך על זה בכל הכוח, ואחרי שזה קרה, והתקציב כבר "נפרץ", הוא החליט שהוא הולך עם זה עוד כמה צעדים קדימה.

2. משהו שכן נשמע קצת הזייתי - דיבר על זה שאומרים שהוא מתחיל ישר בספרינט, במקום לרוץ מרתון ולחשוב לטווח ארוך. אז הוא טוען שמבחינתו הוא כן במרתון. במילים אחרות... מתחיל הכי חזק שלו, אבל חושב שהוא עוד יכול להגביר ולהגביר ולהגביר. לא יודע כמה מחשבה יש מאחורי האמירה הזאת, אבל שוב לטענתו הוא יכול ומתכוון להמשיך בקצב כזה ואולי אף יותר עוד הרבה זמן.

3. נתן הסבר הגיוני להכרזה שלו שהרבה ליגלגו עליה "פאטריק בברלי קרא את הספר שלי!!" - הסביר שבברלי קיבל הודעה מראש שינאי יתקשר אליו, אז הוא כנראה נכנס לגוגל וראה שם שיש ספר וזרק לו בשיחה שהוא קרא את הספר. לא הבנתי אם ינאי באמת חושב שבברלי קרא או לא, אבל זה הגיוני שבברלי זרק משהו כזה. זה לא שסתם בברלי ישב ביום שבת בכיף שלו ומכל הספרים החליט לקרוא את הספר של ינאי ואז זמן כלשהו אחרי במקרה ינאי התקשר אליו.

4. דיבר מאוד בגלוי על זה שאחד ההישגים שלו בקיץ זה לא רק הרכש שהביא להפועל, אלא שגרם למכבי ת"א להוציא מיליון דולר יותר (לטענתו) על שחקנים ואז בעצם כאילו הוריד להם זר. הוא רוצה לקחת אליפות, מכבי יריבה שלו בליגה על האליפות, אז לגיטימי במסגרת התחרות שיחליש אותה.

5. קצת באותו הקשר: דיבר כמה פעמים על זה שמכבי שמים להם מקלות בגלגלים בכל הקשור ליורוליג, ושהוא מצפה שגם אם יש יריבות על המגרש, שני המועדונים ידעו להתאחד למען אינטרס משותף. אז מכבי יכולים באותה מידה להגיד שהם לא ששים לוותר על האליפויות בארץ, ואם הפועל תהיה ביורוליג זה יעצים אותה עוד יותר ויקשה על מכבי להתחרות איתה. בעיני מה שמכבי עושים להפועל בהקשר ליורוליג זה בערך אותו דבר כמו שהוא עושה למכבי עם התחרות על שחקנים.

היו עוד דברים, אבל זה מה שמה בלט לי במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 9:39 am 
מנהל פורום

אה וגם אנשים תהו פה ושם מה הוא בסוף עושה עם השעונים היוקרתיים, אז אל דאגה - הוא מחלק אותם כבונוסים לסוכנים אם הם משיגים לו את השחקנים שהוא רוצה (נאמר כנראה חצי בצחוק על הסוכן של דדאס שהשיג לו טל' של בברלי... או שאולי לא בצחוק, לך תדע איתו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 9:44 am 
Hall of Famer

עופר ינאי חכם ואחלה גבר. ברכה להפועל תל אביב. מה נקרא, יראו הקנאים ויתבאסו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 10:56 am 
Sophomore

מוטלי טופ 5 בסנטרים של אירופה?! מבלי לצאת מגבולות היורוליג, אני יכול לחשוב על לפחות 10 טובים ממנו (במובהק) ועוד כמות לא מבוטלת של כאלו שב-level שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 10:58 am 
Hall of Famer

נו, אז אתה חושב ככה והוא ככה. איך שלא תהפוך את זה, להביא שחקן של דאבל-פיגרז נקודות ביורוליג בגיל של שיא קריירה לקבוצת ליגה ישראלית, זה ממש ממש לא מובן מאליו. שלא לדבר על בוורלי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:11 am 
Hall of Famer

באמת, 10 שטובים ממוטלי במובהק? אני דווקא מתחבר לאמירה של טופ 5 מבין הסנטרים. סביר להניח שאם הייתי עושה רשימה בלי להתעמק, הוא היה שם. אבל יכול להיות שאם הייתי יותר חושב על זה, הוא היה מחוץ לטופ 5, אבל בהחלט בין 10 הסנטרים הטובים באירופה בעיני.
אשמח לרשימה של 10 סנטרים הטובים ממנו במובהק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:11 am 
Sophomore

ההחתמה של מוטלי בהחלט מרשימה ביותר - זה לא סותר את העובדה שהוא לא טופ 5 בשום קנה מידה.

מסקירה מהירה (בראש - יתכן ופספסתי שחקנים) - שחקנים ״טובים ממנו״ בעמדות הסנטר בלבד - לסור, טבארז, פורייה, הרנן-גומז, וסלי, מילוטינוב, מוסטפה פאל, איבקה, ניבו וברנדון דיוויס

שחקנים ״בקבוצת הייחוס שלו״ - פאפאיניס, מוטיונאס, בולומבוי, קבוקלו, שאנלי, דווין בוקר, אוטורו, מוזס רייט, טייריק ג׳ונס

ההתייחסות שלי נוגעת כמובן גם לעובדה שמוטלי שחקן הגנה מאוד בעייתי.

אפשר כמובן להתווכח על רשימת השחקנים בקבוצת הייחוס (חלקם שמות פחות גדולים משלו) - התלבטתי לגבי חלקם (ומנגד יש מי שהיה שם את חלקם בקבוצה הראשונה בכלל) ויש גם כאלו שהשארתי מחוץ לרשימה (קיבריוז הייז, פלייס, סמאילגיץ׳ למשל), על אף שאין פערים גדולים, אם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:25 am 
Hall of Famer

פוריה, טבארז עדיפים על מוטלי באופן מובהק. הייתי הולך גם עם ווסלי, למרות החסרונות שלו. אני חשבתי לפני תחילת העונה שווילי הרנן גומז הולך להיות מועמד ל - MVP של היורוליג, אבל זה לא קרה. על הנייר הוא עדיף על מוטלי. לאור מה שהוא הציג בעונה שעברה אני מעדיף את הרכש האדום.
אני מעדיף את מוטלי במובהק על פני ניבו ומוסטפה פאל.
נשארנו עם לאסור, איבקה ומילוטונוב. לגבי לאסור, אני לא ממש מאמין בו. אני חושב שהעונה האחרונה הייתה מעין "גליץ'" שבה הוא השיג יותר ממה שהוא מסוגל. איבקה מבוגר ולא ברור כמה הוא יכול להישאר ביכולת שלו, שלא לדבר על כך שבאיירן שלו הייתה קבוצה חלשה. מילוטונוב איכשהו תמיד מתקשה להישאר לאורך דקות על המגרש ובאופן כללי להיות כשיר ולא פצוע. אז בעיני אין פה משהו מובהק. בעיני המתבונן.
מול הדרג השני יש כמה שמות של - נובמת, כמו מוטיונאס, בולומבוי, דווין בוקר, אוטורו. האחרים או שיש על מה לדבר, או שלא ראיתי מספיק בשביל לגבש דיעה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:30 am 
Junior

מיכאל ממעיט בערך של שחקן הפועל?? לא יכול להיות.
רק לסבר את האוזן, מוטלי בעונה שעברה היה אחד משבעת המועמדים הסופיים ל-MVP יחד עם וזנקוב, מיצ'יץ', סלוקאס, ג'יימס, טבארס ולסור, אבל כן, אין ספק שהוא באותו לבל כמו דווין בוקר, שחקן של 400 אלף דולר לעונה ביום בהיר.
אני חושב שמוטלי במובהק פחות טוב מטבארס, פורייה, וסלי ולסור. מול כל השאר יש לו קייס. רוצה לומר, הייתי מדרג אותו משהו כמו 5-8 בסנטרים ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:31 am 
Sophomore

עמוס, מבלי להתייחס פרטנית (מתנצל מראש) - לדעתי לא צפית מספיק ביורוליג בשנתיים האחרונות.

אתה מבקר את הרנן גומז על בסיס השנה הזו, אבל מתעלם מהשנה של מוטלי?!

לסור? מילוטינוב? מוסטפא פאל (שהיה מדהים השנה)?

כאשר אתה בוחן את היבטי ההגנה וההתקפה ביחד - אתה באמת ובתמים מעדיף את מואלי על פני ניבו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:33 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:

זה שקול לזה שהוקיץ' מפריז בערך של שחקן הפועל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:36 am 
Junior

השנה של מוטלי, שהייתה כל כך גרועה, נגמרה ב-11.2 נקודות (65 אחוז מהשדה) ו-4.2 ריבאונדים למשחק בקבוצת טופ יורוליג שעשתה פיינל פור. לגמרי בר השוואה לקבאריוס הייז שדפק 4 נקודות למשחק באחת הקבוצות הגרועות ביורוליג.
גם הניסיון לצייר אותו בתור איזה חור הגנתי הוא מגוחך. הוא בעיקר לא עקבי במאמץ ובריכוז שלו, אבל לפרקים הוא שחקן הגנה מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:38 am 
Junior

עופר האדום כתב:
הוקיץ' כתב:

זה שקול לזה שהוקיץ' מפריז בערך של שחקן הפועל.

אשמח אם תגיד לי איפה הפרזתי. לפי מה שאני רואה פה, עמוס לדוגמה מעריך את מוטלי יותר ממה שאני מעריך אותו. אני גם העברתי ביקורת על חלק מההחתמות של הפועל (וויינרייט, בנטיל).
מיכאל לעומת זאת מספר לנו בכל נושא בפורום עד כמה ההחתמות של מכבי מדהימות ואלו של ירושלים והפועל לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2024 11:45 am 
Hall of Famer

נו, מיכאל אובססיבי למכבי ולאנטי ההפועליות, עופר אובססיבי לאנטי הפועל תל אביב. יאדה יאדה מה חדש.

שורה תחתונה, הקיץ של הפועל תל אביב הוא המרשים ביותר בהסטוריה של הכדורסל הישראלי מחוץ למכבי, ועומד בשורה אחת גם עם קיצים מוצלחים של מכבי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: