סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 870 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024/25
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 2:03 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
מתי יבינו שעופר ינאי עשה תרגיל סיני על מכבי, לקח את בלאט וסורקין ועשה איתם מניפולציה כדי שהשכר שישאבו ממכבי יוגדל בעשרות מונים וכך לא ישאר להם כסף לשאר ההחתמות, מדובר על תרגיל גאוני שרטקן את הקופה במכבי שידועה בכך שהיא לא פורצת את התקציב שלה.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 8:38 am 
Freshman

זה לא תרגיל גאוני, זה תרגיל קצר רואי של איש עסקים אימפולסיבי. הרי מכבי תוכל להשיב לו באותו מטבע, לאורך שנים. עדיף לשני הצדדים לחלק את השחקנים בין הקבוצות בסוג של קריצת עין, מה שינאי עשה בטווח הבינוני יעלה לו הרבה כסף גם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 9:26 am 
מנהל פורום

רלפי כתב:
זה לא תרגיל גאוני, זה תרגיל קצר רואי של איש עסקים אימפולסיבי. הרי מכבי תוכל להשיב לו באותו מטבע, לאורך שנים. עדיף לשני הצדדים לחלק את השחקנים בין הקבוצות בסוג של קריצת עין, מה שינאי עשה בטווח הבינוני יעלה לו הרבה כסף גם.

לא יודע עד כמה זה גאוני, אבל בעיני זה לגיטימי וגם אם זה לא נכון, אז בטח לא מהסיבה הזאת. דבר ראשון, אם בזכות זה הפועל ת"א תיקח אליפות, אז מה יהיה אחר כך לאורך שנים פחות משנה כבר.
דבר שני, אז אתה אומר שבצורה הזאת הוא "הכעיס" את מכבי ועכשיו היא תחפש להחזיר, בעוד שלפני זה הם נהגו מאוד בהתחשבות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 9:52 am 
Junior

רלפי כתב:

איזה טייק מוזר.
יש איזה 2.5 שחקנים ישראלים ששווים יורוליג, אז ינאי אמור לא ללכת עליהם כדי שמכבי בעתיד לא תציע הצעות גבוהות לשחקנים אחרים (כאילו שיש לו איזשהי שליטה על מה שמכבי עושה)? הרי זה עובד רק כי זה ווין-ווין, או שהשגת את רומן סורקין ועכשיו יש לך יתרון גדול בסגל הישראלי, או שגרמת למכבי לשלם יותר ממה שהם התכוונו.
אני בכלל לא מדבר על שיקולים נוספים, כמו הניסיון לקחת אליפות לאור המצב הכלכלי הבעייתי של מכבי, או ההבנה שיש איזשהי הזדמנות להגיע ליורוליג בתקופה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 10:13 am 
Junior

זה לא טייק מוזר, זו היתה יכולה להיות המציאות אם מכבי לא היתה עושה כל מה שהיא יכולה כדי לפגוע בפרוייקט של עופר ינאי. ינאי עצמו מדבר על זה כשהוא אומר שמכבי צריכים להבין שהם השותפים העסקיים שלו ולא רק יריבים. אבל אם יש מישהו ממכבי שחושב שהם גם ימנעו מנציגה ישראלית שנייה להכנס ליורוליג וגם יוכלו לשתף פעולה בכל מיני אינטרסים כמו יצירת קרטל כדי לשלוט במשכורות של השחקנים הישראליים, אז טוב מאוד שינאי מבהיר להם שזה לא המצב (למרות שזה יותר היגיון בסיסי מאשר מהלך גאוני).

מה שחבל זה שינאי לא עושה את הצעד הנוסף ויחד עם הפועל ירושלים והולנסיות והמאלאגות של אירופה לא מנסה להבהיר ליורוליג שזה או אפשרות אמיתית לכניסה ליורוליג לאורך זמן על בסיס הישגים, או ויתור על הליגה המקומית. אבל זה דיון שכבר היינו בו…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 10:33 am 
Sophomore

אני לא נכנס לשאלה של המוטיבציות והמטרות, אבל בשורה התחתונה, גם אם ינאי נתן למכבי מכה בכנף (יש שיאמרו קטנה ויש שיאמרו גדולה) - בעיניי, הוא די סנדל את עצמו (ואת ההסתכלות מעבר לעונה הנוכחית).

בפעולות שלו הוא למעשה ״נעל״ את סורקין במכבי ״לתמיד״ ומנע גם הגעה אפשרית של בלאט לפני עונת 2026/7. בפועל, שלושת הישראלים הבכירים ביותר (חוץ מאבדיה…) לא אמורים להיות זמינים להפועל בשנים הקרובות, כך שאני כלל לא בטוח שבראייה ארוכה, הפעולות שלו היו טובות.

דרך אגב, כתבתי את זה לא מזמן - אני סבור שהפועל פספסה בענק בנושא של הורד וזה די עבר כאן בשקט. אם זה היה הפוך, אני כבר רואה את הביקורות הבלתי נגמרות כאן על הצוות המקצועי וההנהלה של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:03 am 
מנהל פורום

מיכאל כתב:
דרך אגב, כתבתי את זה לא מזמן - אני סבור שהפועל פספסה בענק בנושא של הורד וזה די עבר כאן בשקט. אם זה היה הפוך, אני כבר רואה את הביקורות הבלתי נגמרות כאן על הצוות המקצועי וההנהלה של מכבי.

מה למשל היית מצפה מהם לעשות?
הוא צעיר, הוא רצה יורוליג. כסף זה טוב אבל הוא חושב טווח ארוך ואין לו כרגע משפחה להאכיל.
לעשות איתו הסכם כמו שכביכול פורסם שהוצא לבלאט? חוזה לכמה שנים עם השאלה לקבוצת יורוליג? אולי, אבל הוא גם רצה להישאר קרוב לבת הזוג הישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:08 am 
Junior

הא? מה הקשר בין הפעולות של ינאי לכך שסורקין ובלאט חתמו במכבי?
סורקין עמד לסיים חוזה בסוף העונה הקרובה. נראה לך שמכבי התכוונו פשוט לחכות שהוא יסיים חוזה מבלי להציע לו שדרוג גדול בחוזה ארוך טווח? בלאט בכלל שילם בייאאוט כדי לצאת מהחוזה שלו, אז בכלל לא ברור לי מה הקשר לעופר ינאי פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:12 am 
מנהל פורום

הוקיץ' כתב:
סורקין עמד לסיים חוזה בסוף העונה הקרובה. נראה לך שמכבי התכוונו פשוט לחכות שהוא יסיים חוזה מבלי להציע לו שדרוג גדול בחוזה ארוך טווח? בלאט בכלל שילם בייאאוט כדי לצאת מהחוזה שלו, אז בכלל לא ברור לי מה הקשר לעופר ינאי פה.

הטענה היא שכביכול ינאי הלחיץ אותם, אז במקום חוזים לטווח קצר יחסית (לפחות במקרה של סורקין) מכבי הנחיתו על הפועל מכת מחץ וחתמו את החוזה ארוך הטווח עם סורקין... שפוגע לטענתו בהפועל (כי הרי שחקן עם חוזה כבר אי אפשר יהיה להציע לו הצעות בעתיד) ובכלל בכלל לא מסנדל את מכבי לטווח ארוך עם שחקן שעוד שנתיים לך תדע מה יהיה מצבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:28 am 
Junior

זו בדיוק הזחיחות המכביסטית המפורסמת: אין להם את בלאט וסורקין אז הם אבודים. בן שרף, ים מדר, עומר מאייר, קרינגטון, אבדיה, דני וולף, אבייב, שארפ, נועם יעקב - כולם שחקנים בלבל של בלאט/סורקין ומעליו או עם פוטנציאל די סביר להיות בלבל שלהם או לעבור אותם תוך שנתיים-שלוש. שלא לדבר על זה, כמו שנאמר פה, שהטענה עצמה משונה - מכבי החתימה את בלאט וסורקין על חוזה חדש *בגלל* ההצעות מהפועל? לא יותר סביר שבלי ההצעות מהפועל מכבי היתה פותחת לסורקין את החוזה, מאריכה אותו, פשוט על פחות כסף?

אבל עזוב את זה: העם מתחנן להתייחסות נוספת לאפסייד ולהגנה של אברמוביץ׳….

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:35 am 
Freshman

ודים כתב:
הוקיץ' כתב:

הטענה היא שכביכול ינאי הלחיץ אותם, אז במקום חוזים לטווח קצר יחסית (לפחות במקרה של סורקין) מכבי הנחיתו על הפועל מכת מחץ וחתמו את החוזה ארוך הטווח עם סורקין... שפוגע לטענתו בהפועל (כי הרי שחקן עם חוזה כבר אי אפשר יהיה להציע לו הצעות בעתיד) ובכלל בכלל לא מסנדל את מכבי לטווח ארוך עם שחקן שעוד שנתיים לך תדע מה יהיה מצבו.

הסיכוי שמכבי תסונדל עם החוזה של סורקין ותוך שנתיים הוא יירד דרסטית ברמה הוא לא גדול במיוחד (בלשון המעטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:38 am 
Sophomore

ירון25 כתב:
מתי יבינו שעופר ינאי עשה תרגיל סיני על מכבי, לקח את בלאט וסורקין ועשה איתם מניפולציה כדי שהשכר שישאבו ממכבי יוגדל בעשרות מונים וכך לא ישאר להם כסף לשאר ההחתמות, מדובר על תרגיל גאוני שרטקן את הקופה במכבי שידועה בכך שהיא לא פורצת את התקציב שלה.

בפודקאסט הפודיום הוא הודה שידע שהסיכוי שיחתמו בהפועל תא נמוך אבל הוא ידע שמכבי תשלם עליהם פי 2 וככה יהיה לה פחות כסף לזרים ועובדה שחוץ מלויד שמקבל קצת יות ר ממיליון דולר שאר הזרים עם משכורות של 400 עד 750 אלף דולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:39 am 
מנהל פורום

Rondo כתב:
ודים כתב:
הוקיץ' כתב:

הסיכוי שמכבי תסונדל עם החוזה של סורקין ותוך שנתיים הוא יירד דרסטית ברמה הוא לא גדול במיוחד (בלשון המעטה).

אולי, אבל לחוזה ארוך טווח יש יתרונות וחסרונות.
פיזית סורקין עכשיו בשיא שלו, עוד שנתיים כבר יכולה להתחיל הירידה. ירידה דראסטית? כנראה שלא, אבל האם עוד שנתיים יהיה שווה את הכסף לאור חלופות אחרות שאולי אז כבר כן יהיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:54 am 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
זו בדיוק הזחיחות המכביסטית המפורסמת: אין להם את בלאט וסורקין אז הם אבודים. בן שרף, ים מדר, עומר מאייר, קרינגטון, אבדיה, דני וולף, אבייב, שארפ, נועם יעקב - כולם שחקנים בלבל של בלאט/סורקין ומעליו או עם פוטנציאל די סביר להיות בלבל שלהם או לעבור אותם תוך שנתיים-שלוש. שלא לדבר על זה, כמו שנאמר פה, שהטענה עצמה משונה - מכבי החתימה את בלאט וסורקין על חוזה חדש *בגלל* ההצעות מהפועל? לא יותר סביר שבלי ההצעות מהפועל מכבי היתה פותחת לסורקין את החוזה, מאריכה אותו, פשוט על פחות כסף?

זחיחות מכביסטית, אבל כנראה מוצדקת לאור חמישים השנים האחרונות.

אני די בטוח שגם אתה לא לגמרי מאמין למה שכתבת - וכן, בנקודת הזמן הנוכחית ובראייה של השנתיים השלוש הקרובות, בלאט, מדר וסורקין (בעיקר האחרון) הם בעיניי ברמה גבוהה יותר משאר הישראלים הזמינים להפועל תל אביב (מצחיק שרשמת את אבדיה ברשימה).

וכן - די ברור שמכבי פתחה את החוזה עם סורקין כעת והחתימה אותו על חוזה חדש ל-5 שנים (ללא אפשרות יציאה להפועל תל אביב) בגלל ההצעה של ינאי. וכן - מכבי החתימה את בלאט על חוזה חדש שלא מאפשר לו להגיע להפועל תל אביב, בגלל ההצעה של ינאי. לא אמרתי שאין היגיון בהצעות של ינאי (בהתעלם מהפן הכלכלי שהיה נראה לי מופרך לגמרי במקרה של בלאט), אבל זה לא סותר את העובדה, שהתוצר של האמור מסנדל את הפועל תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:57 am 
Freshman

ודים כתב:
Rondo כתב:
ודים כתב:
הוקיץ' כתב:

אולי, אבל לחוזה ארוך טווח יש יתרונות וחסרונות.
פיזית סורקין עכשיו בשיא שלו, עוד שנתיים כבר יכולה להתחיל הירידה. ירידה דראסטית? כנראה שלא, אבל האם עוד שנתיים יהיה שווה את הכסף לאור חלופות אחרות שאולי אז כבר כן יהיו?

לאור המצב עם הגבהים הישראלים ועד שכבר יש אחד שהוא באמת ברמת היורוליג, החוזה הזה זה משהו שהוא ממש no brainer מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 11:59 am 
Sophomore

ודים כתב:
מיכאל כתב:

הוא צעיר, הוא רצה יורוליג. כסף זה טוב אבל הוא חושב טווח ארוך ואין לו כרגע משפחה להאכיל.
לעשות איתו הסכם כמו שכביכול פורסם שהוצא לבלאט? חוזה לכמה שנים עם השאלה לקבוצת יורוליג? אולי, אבל הוא גם רצה להישאר קרוב לבת הזוג הישראלית.

״כסף זה טוב אבל הוא חושב טווח ארוך״ - הפועל לא הציעו לו כסף גדול, רק עד שהבינו שכבר חתם (וזה היה בלתי הפיך). הרי אם יש כסף ״בלתי מוגבל״ (כמו במקרה של בלאט), אז לא היתה סיבה להפועל לא לשים להורד הצעה שבאותה נקודת זמן (מוקדמת) הוא לא היה מסרב לה.

בפועל (וזו השערה), הפועל לא היתה באותה נקודת זמן בסטייט אוף מיינד של ״תקציב פרוץ״ ולכן היא הציעה משהו יפה אבל לא כזה שמשנה את מאזן השיקולים - רק כאשר היא הבינה שהיא הפסידה/מפסידה אותו למכבי, היא ניסתה לשנות את הדברים (אבל זה היה מאוחר מידי). כאמור, אם זה היה קורה במכבי (בין אם לאבד את השחקן לקבוצה אחרת בארץ או לקבוצה בחו״ל) - היו כאן ביקורות בלתי נגמרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 12:07 pm 
מנהל פורום

מיכאל כתב:
ודים כתב:
מיכאל כתב:

״כסף זה טוב אבל הוא חושב טווח ארוך״ - הפועל לא הציעו לו כסף גדול, רק עד שהבינו שכבר חתם (וזה היה בלתי הפיך). הרי אם יש כסף ״בלתי מוגבל״ (כמו במקרה של בלאט), אז לא היתה סיבה להפועל לא לשים להורד הצעה שבאותה נקודת זמן (מוקדמת) הוא לא היה מסרב לה.

בפועל (וזו השערה), הפועל לא היתה באותה נקודת זמן בסטייט אוף מיינד של ״תקציב פרוץ״ ולכן היא הציעה משהו יפה אבל לא כזה שמשנה את מאזן השיקולים - רק כאשר היא הבינה שהיא הפסידה/מפסידה אותו למכבי, היא ניסתה לשנות את הדברים (אבל זה היה מאוחר מידי). כאמור, אם זה היה קורה במכבי (בין אם לאבד את השחקן לקבוצה אחרת בארץ או לקבוצה בחו״ל) - היו כאן ביקורות בלתי נגמרות.

יכול להיות. ינאי בעצמו אמר שהכל נפרץ מבחינתו רק אחרי שמוטלי חתם. ייתכן שהוא עצמו בכלל לא היה מעורב מול הורד וסמך על רמי ורמי התנהל במסגרת תקציב מסויים ונמוך בהרבה וכנראה גם לא הבין מה קורה עד שהיה מאוחר, לטענתך.
השאלה אם הצעה כספית גבוה יותר כן הייתה משאירה אותו. נשמע שלא בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 12:27 pm 
Junior

מיכאל כתב:
ודים כתב:
מיכאל כתב:

לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל זה פשוט שטויות.
הציעו לו שדרוג מאוד משמעותי עוד לפני ההצעה ממכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 12:36 pm 
Sophomore

נשום עמוק וקרא שוב את מה שכתבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 1:42 pm 
Junior

נשמתי, קראתי, זה עדיין לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 2:37 pm 
Junior

מיכאל כתב:
נביא בעירו כתב:

זחיחות מכביסטית, אבל כנראה מוצדקת לאור חמישים השנים האחרונות.

אני די בטוח שגם אתה לא לגמרי מאמין למה שכתבת - וכן, בנקודת הזמן הנוכחית ובראייה של השנתיים השלוש הקרובות, בלאט, מדר וסורקין (בעיקר האחרון) הם בעיניי ברמה גבוהה יותר משאר הישראלים הזמינים להפועל תל אביב (מצחיק שרשמת את אבדיה ברשימה).

וכן - די ברור שמכבי פתחה את החוזה עם סורקין כעת והחתימה אותו על חוזה חדש ל-5 שנים (ללא אפשרות יציאה להפועל תל אביב) בגלל ההצעה של ינאי. וכן - מכבי החתימה את בלאט על חוזה חדש שלא מאפשר לו להגיע להפועל תל אביב, בגלל ההצעה של ינאי. לא אמרתי שאין היגיון בהצעות של ינאי (בהתעלם מהפן הכלכלי שהיה נראה לי מופרך לגמרי במקרה של בלאט), אבל זה לא סותר את העובדה, שהתוצר של האמור מסנדל את הפועל תל אביב.

יאללה, נתחיל מהזחיחות: ב-50 השנים האחרונות למכבי היה תקציב שנע בין פי 4 מזה של הפועל תל אביב לבין פי 40. העונה, הפועל תל אביב משלמת לשחקנים לראשונה בהיסטוריה יותר כסף ממכבי ומביאה שחקנים שמכבי היתה מתה להביא. אתה רוצה לשמור על אותה רמת זחיחות? לבריאות. אבל אתה עלול להיות מאוד מופתע ובמקביל לכתוב דברים מאוד מגוחכים על הדרך.

הלאה, לגבי הסנדול: לכמה שנים להערכתך מכבי היתה מאריכה את החוזה לסורקין ובלאט אם הפועל תל אביב לא היתה מציעה להם את מה שהציעה? או שאולי לא היתה מכניסה להם לחוזה שהם לא יכולים להשתחרר לקבוצה אחרת בישראל באמצע החוזה?

מה עוד? אה, האלטרנטיבות לגדולה החד פעמית של בלאט וסורקין: עניין של טעם, אני מניח. מבין שרף, מדר, קרינגטון, עומר מאייר, נועם יעקב ותמיר בלאט - אם שואלים אותי מי הישראלי שהכי הייתי רוצה שיהיה חתום בקו האחורי של הקבוצה שלי בעוד שנתיים, אז תמיר שלנו נמצא אצלי איפשהו בין המקום הרביעי לאחרון. אצלך הוא במקום הראשון? לגיטימי. That’s like your opinion, man. כמו שנהוג לומר.

אבדיה: אתה חושב שאין שום סיכוי שהוא נפלט מה-nba בשנתיים שלוש הבאות (נניח, אחרי פציעה)? סבבה. אני חושב שזה תרחיש יחסית הגיוני, ואני גם חושב שאם זה בטעות קורה, התקפי המאניה של עופר ינאי הם בהחלט אפשרות טובה עבורו (את מי יותר אפשר לראות מציע 5 מיליון דולר לעונה לדני - פדרמן או ינאי?). אבל, כאמור - אם נעים לך בבועה שבה מכבי נמצאת שתי רמות מעל כל היתר, לך על זה. אלה ימים לא פשוטים ושכל אחד יעשה מה שמקל עליו.

ועוד מילה אחרונה על ההתבכיינות הרגילה של ״אם זה היה מכבי, כולם כבר היו מבקרים״: חצי מהמשתמשים פה מביעים, יחד עם ההערכה הגדולה למהלכים של ינאי, גם סקפטיות לגבי היציבות שלו, ו/או ההיגיון המקצועי שעומד מאחורי בניית הסגל של הפועל תל אביב. בערך 90% מהמשתמשים פה מתקשים להבין את ההתעקשות של אדלסון, בעל הכיסים הלכאורה אינסופיים, להמשיך להחתים שחקנים שלא היינו נופלים מהכיסא אם היו חותמים בחולון. אבל איכשהו, אצלך באופן ספציפי, כל המהלכים של הפועל תל אביב מגוחכים או לא מרשימים במקרה הטוב, וכל מה שמכבי עושה הוא על גבול הגאונות. הביאו מייקון עם רצועה קרועה בברך? מבריק! והוא כמובן כשיר רפואית. אמרת שיביאו פוינט גארד במיליון דולר והביאו יאקובייטיס ב700k שלא בטוח שעולה לפני בלאט בחמישיה? אז כמובן - מהלך מעניין, שבוודאי עדיף על אברמוביץ׳ עם ההגנה הבעייתית. ווניין גבריאל מחליף את ניבו? עוד הברקה. הורד? נוקאאוט. בקיצור, תכתוב מה שבא לך ומה שעושה לך טוב על הנשמה, אבל כשזה יהיה מגוחך במיוחד, כנראה שיהיו פה אנשים שיצביעו על זה.

אבל בבקשה ממך, זה ממש ממש חשוב לי, שום מילה על השיפור החד בהגנה של אברמוביץ׳?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 2:41 pm 
מנהל פורום

אולי חלאס עם האברמוביץ הזה
אז ברצף של כמה משחקים הוא היה ממש טוב
אבל הוא בגדול שחקן האסל שתורם התקפית יום כן יומיים לא
זה לא סתם שהוא מוצא את עצמו מחוץ ליורוליג
מיילים רבים מבדילים בינו לבין יוקבאיטיס, ואברמוביץ' הוא לא זה שמוביל

הוא שיחק בקבוצה שאפילו פלייאין לא עשתה ועשה שם 8.3 נק' איבד 1.1 כדורים כשהוא מוסר 1.7 אס
קצת פרספקטיבה לביוגרפיה של השחקן
ובעונה הקודמת שהייתה הרבה יותר מוצלחת לפרטיזן הוא היה הרבה פחות טוב וגם קיבל הרבה פחות דקות, כי הקבוצה הייתה יותר טובה והיה פחות מקום לשחקנים לא טובים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 3:24 pm 
Sophomore

נביא - ייאמר לזכותך - אתה אלוף בסילוף + הצגה דמגוגית של דברים.

אני מציע שפשוט נראה איך הקבוצה של מכבי תיראה (וגם נמתין שנתיים-שלוש כדי לראות האם האימפריה של הפועל תל אביב אכן הופכת לכזו).

דרך אגב, כתבתי לפני זמן מה ואני עומד על דעתי בעניין - אני חושב שההתחזקות של הפועל ושל ירושלים היא בגדר הכרח עבור העתיד של מכבי. אם הייתי אוהד של אחת מהאדומות, הייתי מרגיש טוב בהרבה עם הגישה הנבנית בירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 3:26 pm 
Hall of Famer

אוריאל, אני ממש מופתע מהטייקים שלך על אברמוביץ' (ההשוואות ליוקאבייטיס, דיברתולומאו וכו')

בוא נלך למספרים קודם כל:
הטורניר הנוכחי עם סרביה - 20 דקות למשחק, 10.5 נקודות, 65% לשתי נקודות (כמה גארדים כאלו אתה מכיר?), 7/19 (37%) לשלוש, 3.2 אסיסטים (על 1.2 איבודים), 1.7 חטיפות, באופן מפתיע רק 1.7 עבירות, תואר שחקן ההגנה של הטורניר, וחלק בלתי נפרדת מנבחרת נהדרת (שעשתה הישג טוב).
מקרי? בוא נלך לטורניר בשנה שעברה (שם כזכור, סרביה בלי יוקיץ' ומיצ'יץ', קרי - אין יוצרים התקפיים שעושים לכולם את החיים קלים יותר):
15 דקות למשחק, 9.9 נקודות, 64% לשתי נקודות (מזכיר משהו?), 5/19 (26%) לשלוש, 1.9 אסיסטים (על 0.6 איבודים), 1.4 חטיפות, ושוב - חלק מנבחרת שעשתה ריצה והישג נהדר.
בשני המקרים אגב, המשחקים הכי טובים שלו היו דווקא ברגעי האמת ומול היריבות החזקות: אשתקד בגמר מול גרמניה (21 נקודות), והפעם נגד ארה"ב בחצי הגמר (4/6 לשלוש), ובמשחק על המקום השלישי מול גרמניה (13 נקודות, 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 4 חטיפות).

ומה קורה ביורוליג? אולי הוא טוב רק במדי הנבחרת? ממוצעי העונה האחרונה:
18.5 דקות, 10.2 נקודות, 67% לשתי נקודות (מזכיר משהו?), 30% לשלוש, 1.8 אסיסטים (1.3 איבודים - כנראה יותר קשה לשמור על יחס טוב לצד אמריקאים ולא סרבים...), 0.7 חטיפות (מאכזב משהו).

יש קצת "אנומליה" לטעמי גם בנבחרת וגם בפרטיזן - מדוע לאור כל הנ"ל (ומה שאנחנו רואים בעיניים, ומאוד מעריכים, לפחות חלקנו...), המאמנים לא מפרגנים לו עם איזה 25 דקות למשחק, אבל אולי הם יודעים מבפנים שעם הסגנון הזה (ראית איך הוא פותח במשחקים באולימפיאדה הנוכחית? כמה אנרגיה וטירוף הוא משקיע כבר בדקות הראשונות?) הוא לא יוכל להחזיק בריכוז וביעילות זמן כה רב על המגרש.

להגיד "זה לא סתם שהוא מוצא את עצמו מחוץ ליורוליג" זה לגמרי הפרזה. קודם כל הוא חתם בצסק"א ומרוויח סביר להניח יותר מעשרות גארדים ביורוליג...
דבר שני, מטבע הדברים היו לו ביקוש מכמה קבוצות יורוליג (מכבי, פרטיזן עצמה? לא מופרך שקבוצה או שתיים נוספת), והוא עשה את הבחירה שלו.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 12, 2024 3:39 pm 
Sophomore

כנראה שיש שחקנים שהם שחקני נבחרת מעולים וזה לא מעיד על היכולת שלהם בקבוצות.

את אלכסה אברבמוביץ׳ ראיתי המון בשנים האחרונות - לטעמי, הוא שחקן משלים טוב ולא יותר מכך.

גם אייזייה קורדינייה נתן אולימפיאדה מעולה - מה הוא שווה ברמת היורוליג ראינו ברמה מספקת בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 870 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: