סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 22, 2024 10:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
יואי כתב:
עופר האדום כתב:
מי זה ארונוב?

אביב ארונוב מהקדטים שישחק גם הוא ברמת השרון כשת"פ עם ירושלים.

כל מי שהגיע לרמה"ש זה בהכרח במסגרת השיתוף פעולה? כי לא ראיתי פרסום כלשהו שהוא סיכם משהו עם הפועל ירושלים.
היה לו חוזה כלשהו רב שנתי עם הגליל, אליה עבר שנה קודם, אבל מן הסתם עם כל המצב כנראה קיבל שחרור. או שאולי השאלה?
בלי קשר להפועל ירושלים, ברמה"ש יש לו קבוצה בנוער על ובוגרים לאומית וכנראה גם העברה פנויה בנוער. לא חושב שזה קשור לירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 22, 2024 11:27 pm 
מנהל פורום

ארונוב חתום בהפועל ל4 שנים, ודים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2024 2:46 pm 
Junior

אשתדל לצפות הערב בראיון עם מתן שלנו, אבל צריך להגיד בכנות שבינתיים משני הקליפים ששוחררו נראה שהוא לא ממש בכיוון. לפי הניתוח של עופר ינאי, יש חלון הזדמנויות של שנה-שנתיים כדי להכנס ליורוליג ולכן הוא הולך אול אין. עכשיו אחת מהשתיים: או שמתן שלנו חושב שהניתוח הזה לא נכון, ואין שום חלון הזדמנויות קצר כזה. האפשרות השנייה היא שהוא הולך אול אין אבל זו כמות הכסף שיש לו בשביל העניין הזה וככה זה נראה כשהוא הולך אול אין. הטענה המוזרה שהוא מנסה לטעון בקליפ הקצר שכבר שוחרר מהראיון הזה, זה שללכת אול אין זה בכלל לא טוב ושעדיף ספידי וג׳סטין סמית׳ על פני בברלי ומוטלי כי…. זה יותר מקצועי או משהו. ואפילו אם זה מה שאתה באמת חושב, מה רע בתגובה הגנרית והמוכרת של ״אני לא מתעסק בקבוצות אחרות״? למה ללכת לכיוון של ״הם משחקים nba2k, גם אני הייתי יכול להחתים את בברלי״? נראה די דבילי מצידו…

וזה שבמקביל הוא דורש מהאוהדים ״לגבות את המילים שלהם״ ולקנות יותר מנויים זה כבר באמת סוג של אספרגר. לא עולה בדעתך שאולי יש קשר בין עניין המנויים לסירוב שלך להכנס למלחמת בזבוזים וההמנעות שלך מיצירת הייפ מכל סוג שהוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2024 2:59 pm 
Hall of Famer

למה יש חלון של שנה-שנתיים להיכנס ליורוליג? לא דיברו על איחוד מפעלים והתחלה של שיטה קבועה של ירידות ועליות מהיורוליג למפעל המאוחד של יול״ב ופיב״א ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2024 3:09 pm 
מנהל פורום

למען האמת יש די דממת אלחוט בנושא הזה בשנה האחרונה ונראה שהיורוליג מעדיפה להגמיש לזמן קצר את קריטריון הכניסה מאשר להתאחד עם פיבא ולהתחיל להתעסק עם הגחמות של האירגון הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2024 6:18 pm 
Junior

ייאמר לזכותו, הטיזר השלישי מהראיון כבר נשמע הרבה יותר טוב: ״אני אהיה בטופ האירופי. אם דרך היורוליג - סבבה, ואם היורוליג לא יתאפשר, אני אעשה שיהיה טופ אירופי במקום אחר״. בעיניי, וכבר חפרתי על זה, זה לב העניין. אם היורוליג יהפוך למפעל ספורטיבי שאפשר להעפיל אליו ולהשאר בו דרך הישגים ספורטיביים - נהדר. אם לא, ואדלסון באמת המיליארדר שאומרים לנו שהוא, אז אני בהחלט מצפה ממנו לשנות את המפה של הכדורסל האירופי. עדיף ממש היה לעשות את זה יחד עם ינאי ולא לנסות מלכתחילה להשתחל בשנייה האחרונה לרישיון A האחרון שהיורוליג יואיל בטובו לתת, אבל אם רוצים לנסות ולהכשל קודם - גם אפשר…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2024 11:12 pm 
Freshman

נביא בעירו כתב:
ייאמר לזכותו, הטיזר השלישי מהראיון כבר נשמע הרבה יותר טוב: ״אני אהיה בטופ האירופי. אם דרך היורוליג - סבבה, ואם היורוליג לא יתאפשר, אני אעשה שיהיה טופ אירופי במקום אחר״. בעיניי, וכבר חפרתי על זה, זה לב העניין. אם היורוליג יהפוך למפעל ספורטיבי שאפשר להעפיל אליו ולהשאר בו דרך הישגים ספורטיביים - נהדר. אם לא, ואדלסון באמת המיליארדר שאומרים לנו שהוא, אז אני בהחלט מצפה ממנו לשנות את המפה של הכדורסל האירופי. עדיף ממש היה לעשות את זה יחד עם ינאי ולא לנסות מלכתחילה להשתחל בשנייה האחרונה לרישיון A האחרון שהיורוליג יואיל בטובו לתת, אבל אם רוצים לנסות ולהכשל קודם - גם אפשר…

ועל זה נאמר, כל עוד שמעון בחיים, קבוצה שהשם שלה מתחיל בהפועל לא תקבל רשיון A ליורוליג.
הוא חסם והוא יחסום כל נסיון.
מה שנקרא : על גופתו המתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 1:10 am 
Sophomore

שמועות על אנגולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 1:44 am 
Junior

אני לא מודע לשמועות כאלה. אם זה בגלל איזה ציוץ בטוויטר עם צילום מסך של אוהד הפועל תל אביב ששלח משהו לינאי - לא הייתי בונה סביב זה אפילו שמועה. אם זה איכשהו אמיתי, אני מתקשה להבין את ההגיון. אולי ג׳רמי מורגן לא בעניין ואז זה מתחבר עם זה שהוא גם לא שיחק עדיין בשני משחקי ההכנה? קשה להאמין שיש לשחקן בעמדה 2-3 מה לחפש אצלנו כרגע עם הסגל כמו שהוא: קרינגטון-קורנליוס-זוסמן-מורגן-ג׳ונסון בעמדה, אבל מי יודע?

עריכה: ועכשיו בוואלה מפרסמים שמורגן אכן פצוע ושבהפועל ישקלו להביא שחקן במקומו אם יעברו עוד ״שבועות״ והוא לא יהיה כשיר. הוא גם מחבר את השמועה על אנגולה למה שראו בטוויטר מינאי וזה מתחבר גם לכך שפתאום נתנו לאנגולה דקות תמוהות במשחק האימון הזה. בגדול - אוי ואבוי. זאת אמנם שנה כזו שלא כמו בbcl אי אפשר לעוף מאירופה באוקטובר ועדיין זו התנהלות מבאסת ובעיקר כזו שמקשה לצחוק על מכבי ומייקון.

לגבי הראיון של אדלסון - מה נגיד? ברור ששאלת הבטחון העצמי ותחושת הערך העצמי שלו הם הדברים שמפעילים אותו יותר מהכל. רגע אחד נראה שמפחד מהצל של עצמו, רגע שני שחצן. בגדול, נראה לי מאוד לא פשוט להיות הוא. מבחינת תוכן הדברים: התיזה המרכזית שלו - שחקנים של מיליון וחצי דולר בשנה טובים כדי למכור כרטיסים אבל לא כדי לזכות בתארים ובהפועל מעדיפים לנצח על פני למכור כרטיסים - פשוט לא נכונה לדעתי. הסיבה שהשחקנים האלה שווים 1.5 מיליון דולר היא כי הם מאוד טובים בכדורסל ומי שרוצה לקחת תארים כדאי שיהיו לו כמה וכמה שחקנים מאוד מאוד מוכשרים.

נערך לאחרונה על ידי נביא בעירו בתאריך ג' אוגוסט 27, 2024 9:15 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 9:05 am 
מנהל פורום

מורגן פצוע
ידעו שהוא פצוע כשהחתימו
אז הדיבור על אנגולה, כמחליף (זמני?) של מורגן, קשורים לפציעה שלו, לא למשהו אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 5:51 pm 
Junior

קשה לחשוב על שני שחקנים שונים יותר.
מניח אבל שזה נוח כמחליף זמני לאור העובדה שהוא כבר פה ומכיר את ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 6:27 pm 
מנהל פורום

וגם אפשר להתחלק עם עופר ינאי בשכר שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 8:59 pm 
Sophomore

והוא גם מסוגל לעזור בהובלת כדור, שקצת חסרה לנו בגארדים. והוא מייצר לעצמו, מה שחסר לנו באופן כללי ובוודאי בעמדה 3. והוא כבר הראה בעבר שתקופה רעה מדרבנת אותו לצאת להצלחה בקבוצה אחרת, במעבר מגלא לקרשיאקה. אופי טוב. לא יברח אחרי האזעקה הראשונה. ינאי ישלם חצי.

להעמיס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2024 9:14 pm 
Hall of Famer

למה שינאי יסכים להסדר שכזה? עבור יריבה ישירה שלו?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 1:36 am 
מנהל פורום

כדי להקטין הוצאות
בלי קבוצה חלופית, הוא יצטרך לשלם את מלוא השכר שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 2:27 am 
Hall of Famer

ומאיפה ההנחה שלא תימצא קבוצה שתשלם לאנגולה חלק מהחוזה שלו (400 אלף?)
נראה לי "הכי לא עופר ינאי" לעשות משהו שכזה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 2:58 am 
Junior

shmueliki כתב:

מסכים.
משער שאם יגיע לירושלים זה רק אם יקחו את כל החוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 8:33 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:

אולי בגלל שעד עכשיו לא מצאו?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 9:49 am 
Freshman

אנגולה שחקן לא מרשים במיוחד ובטח ובטח שלא שווה 400 אלף דולר לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 9:58 am 
Junior

לא רואה סרט בעולם שהפועל שמה עליו 400k ולמען האמת מתקשה לראות איזשהי קבוצה באירופה עושה את זה כרגע. לכן, אני חולק פה על הוקיץ׳ וההנחה שלי היא שינאי בהחלט יודע שהוא יצטרך להשתתף בחלק מהחוזה של אנגולה ואם יש איזשהו מו״מ בעניין מול הפועל זה בטח סביב שאלת הכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 10:26 am 
Hall of Famer

קל וחומר בשחקן שהוא כרגע "ללא הייפ", בסוף ההבדל הפוטנציאלי (באם בכלל קיים) בין מה שהפועל ירושלים (שעד כה לא פתחה את הכיס בצורה מובהקת) תסכים לשלם לאנגולה מתוך חוזהו, לבין קבוצה אחרת רנדומלית (למשל שפתאום ייפצע לה שחקן בקרוב, ותרגיש תקועה וכו') - הוא אני מניח סדר גודל של כמה עשרות אלפי דולרים.
שום דבר ממה שעופר ינאי הראה לנו עד כה, לא רומז על כך שתמורת סכום (קטן) זה הוא יעדיף ששחקן "שלו" - יחזק את היריבה הישירה ביותר שלו (כי משחקים ביחד בכל המפעלים).

לא יודע מה קורה בגזרת דאסטי הנאס, אבל אולי הסיפור דומה במובן מסוים - ינאי מטבע הדברים לא רוצה שהוא יעבור למכבי, ירושלים, ואפילו חולון (סתם זורק) - שאולי בסיטואציה כזו או אחרת היו מוכנות להשתתף בחלק ניכר מהחוזה שלו (מה שקבוצות קטנות בליגה שלנו פחות ייטו לעשות), ובגלל זה הסיפור הזה לא מתקדם (האמנם?).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 10:47 am 
מנהל פורום

בעונה בלי השגעת של ינאי, בהחלט מדובר במשכורות חסרות תקדים בהפועל
ה800 של אוסטין ווילי לא היו מאז ימי מריו אוסטין. כנראה שהשם אוסטין עושה את זה
הארפר, השידרוג של ספידי, החוזה של זוס
זו קבוצה חסרת תקדים במועדון, אבל כיוון שהכל יחסי, זה מרגיש כמו תקציב "מחושב"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 11:42 am 
Sophomore

לי נראה שיותר סביר שהמהלך הזה יתקע אצל הפועל, שלא תרצה לשלם לאנגולה אפילו חצי מהחוזה שלו (כי זה בערך מה שמורגן מקבל, לפי הפרסומים), מאשר אצל ינאי שכנראה לא ממש מחזיק ממנו גיים-צ'יינג'ר בכל מקרה, אולי זכר לחוויה האחרונה שלו בגמר. בנוסף, הולכת ומתחזקת התחושה שצריך לשמור מרחק מהאיש הזה. אין אצלו סנסציה גדולה מדי, אין ספין שלא שווה לנסות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 12:02 pm 
Hall of Famer

ינאי מדבר עם זוסמן על יציאה מהחוזה

https://sports.walla.co.il/item/3687448

נראה כמו מכביסט קלאסי משודרג עם תסביך גדלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2024 12:06 pm 
Sophomore

אם שאלתם את עצמכם מה כבר יכול לגרום לקללת הקפטן להמשיך גם בקיץ הבא, אז ינאי זרק לזוסמן שהוא מתכוון לשלם את הביי אאוט שלו בקיץ הבא.

ציטוט:
גורמים בירושלים כועסים על התנהלותו של ינאי, כשבהפועל תל אביב פעלו בצורה דומה גם עם רומן סורקין הקיץ, ושוחחו איתו למרות שהחזיק בחוזה מחייב במכבי תל אביב. "אפילו במכבי תל אביב של שנות ה-90 לא היו מתנהלים ככה", אמר גורם בירושלים על הפרשה, "את צ'ורה הזמינו לפגישה בבית ולא עשו את זה בפרהסיה. הפועל תל אביב איבדה את הדרך, זה לא מתאים ולא ראוי".

זוסמן מונה הקיץ לקפטן ירושלים. כל אחד מהקפטנים של המועדון בשנים האחרונות עזב את הקבוצה אחרי עונה אחת, כשהאחרון לעשות זאת היה ליוואי רנדולף שהגיע למכבי תל אביב. זוסמן, שחקן נבחרת ישראל, חתם בקיץ שעבר על חוזה לשלוש שנים בבירה, כשבקיץ הקרוב יש לו, כאמור, אפשרות יציאה.

עופר ינאי מסר: "אני שמח שאתה מודע לעובדה שאני מכיר את סכומי הביי אאוט של כל שחקן ישראלי איכותי וביניהם את של יובל. מפה ועד להגשת הצעה יש מרחק גדול. אגב מה עם גוליית?"

משעשע שוואלה מציינים את קללת הקפטן בידיעה חדשותית.
מלבד זה, אמנם המרחק גדול, אבל לא נרא לי שגדול מדי בשביל שינאי יעבור אותו במשך שנה.
אהבתי את התגובה "אתם מכבי באדום" גירסת ההנהלה.

עופר (האדום האמיתי), רואה שהקדמתני. ובכל זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: