סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: לברון בלייקרס
הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 6:27 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב ומקווה שההחתמה של רונדו מראה שלונזו בול בדרך לעבור בטרייד, אולי לא כאן ועכשיו אבל בחודשים הקרובים. יצאה הודעה לפני יומיים שלונזו סוחב פציעה בברך ויש דיבורים על כך שההודעה יצאה מהצד של משפחת בול, כדי לתרפד את הסיכוי לטרייד. ללייקרס אין שום אינטרנס להוציא הודעה כזאת שפוגעת בערך שלו.
יש סיכוי שהביאו את רונדו כבקאפ ללונזו שהפסיד 30 משחקים בעונה שעברה ועדיין סוחב פציעה, אבל רונדו שחקן דומיננטי וקשוח שמגיע כדי להיות הרכז הפותח, מה שאומר בוודאות שללאבאר בול יהיה הרבה מה להגיד על זה. אני לא רואה איך לברון יהיה מוכן לקבל את הקרקס שלאבאר בול מביא איתו.
הבעיה שהספרס לא רוצים אותו, כך שהוא לא בתמונה של טרייד על קאווי. אולי יהיה אפשר להנדס טרייד על קמבה ווקר, שנכנס לשנה האחרונה שלו בחוזה ודי ברור שלא ישאר בהורנטס.

מבלבד זאת, הלייקרס הבהירו שקוזמה הוא אנטאצ׳בול ולא מוכנים לכלול אותו בעסקה על קוואי. מוכנים להעביר את אינגרם, ג׳וש הארט ועוד בחירה או שתיים בסיבוב הראשון אבל הספרס רוצים את אינגרם, קוזמה, הארט ו-2 בחירות סיבוב ראשון.
בוסטון לא יוותרו על טייטום וכנראה גם לא על ג׳יילן בראון, כי קאווי הודיע שיחתום לטווח ארוך רק בלוס אנג׳לס, וגם כי המצב הבריאותי שלו לא ברור.
אם יעבור בטרייד, הסיכוי הכי גבוה לדעתי הוא לפילי, בגלל שהם במזרח ובעיקר בגלל הקרבה של ברט בראון לספרס (היה עוזר מאמן בספרס למעלה מ10 שנים, והיום הוא המאמן וגם מקבל ההחלטות של הסיקסרס), אבל לפי דיווחים הם מוכנים להציע את סאריץ׳ וקווינגטון ועוד כמה בחירות, פילי לא מוכנים להעביר את פולץ לכן אני לא רואה איך זה מספק את הספרס.

ברור שהתוכנית של הלייקרס זה לשמור על קאפ ספייס לעוד חוזה מקס ל-2019, אז יהיו הרבה יותר שחקני מקס פנויים מאשר הקיץ הזה, בגלל זה כולם חתמו על חוזה לשנה (כולל החוזה המזעזע לKCP, שלפחות לא גרוע כמו בעונה שעברה, אבל היי, הוא כנראה הגיע בעסקת חבילה של לברון וריץ׳ פול). אני אוהב את ההחתמה של רונדו, לאנס ומגי. רונדו קשוח, פליימקר נהדר, אלוף, מגיע לפלייאוף, שיפר את הקליעה משלוש (קלע מצוין מ3 בפלייאוף האחרון). לאנס קשוח, פליימקר, שומר טוב. מגי אתלטי, חוסם, שיחק בקבוצה אלופה.
הם מביאים קשיחות, הגנה, ניסיון בפלייאוף.

רונדו, אינגרם (שיחק רכז כשלונזו בול היה פצוע והיה נהדר, וגם מסר בסטרץ׳ הזה 6-7 אסיסטים אם אני זוכר נכון), לאנס, לונזו (שאני חושב שלא ישאר או שלא ישחק הרבה אם ישאר) מביאים את אלמנט הפליי מייקניג בסגל הזה, מה שמוריד מלברון את הלחץ והעומס של קבלת ההחלטות, בקאבס זה היה מגוחך שהוא אפילו לא יכל לרדת לדקה לספסל כי אף אחד שם לא יכל לייצר התקפה, שיחק את כל ה48 דקות במשחקים האחרונים בפלייאוף.
זה יאפשר ללברון לנוח יותר בהתקפה, פיזית ובעיקר מנטלית, יאפשר לו לשחק אוף-ד-בול בelbow ובפוסט, מה שנחוץ לו כדי שהוא יוכל להאריך את הקריירה שלו כשהאלטיות והצעד הראשון ירדו, כמו שעשו קובי וג׳ורדן. ואולי גם יאפשר לו לחזור להיות שחקן דומיננטי בהגנה.

הבעיה הגדולה שעולה היא הקליעה משלוש. חוץ מהארט, KCP, כנראה ווגנר הרוקי, ואולי קוזמה אם ישפר את האחוזים עם הרבה עבודה בקיץ, אין קלעי שלשות טובים ויציבים בקבוצה, ואני לא חושב שאפשר להחשיב את KCP לכזה, גם כי הוא קלע רק 38% ובעיקר כי זאת היתה הבלחה בקריירה שלו, שנעה בין 31-35% בארבע עונות לפני זה. ההיסטוריה מראה שלברון צריך קלעי שלשות טובים ויציבים לידו כדי לזכות. מצד שני, הוא בחיים לא שיחק בקבוצה עם כמה פליימקרים (שיחק רק עם אחד - וייד) ומעולם לא שיחק עם פליימקר ברמה של רונדו, שאשכרה יעשה את לברון יותר טוב ויתן לו כמה סלים קלים כל משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 6:39 am 
Hall of Famer

הלייקרס קצת מפגרים בנוגע לאי ויתור על קוזמה, כשלדעתי התקרה של אינגראם גבוהה יותר. אבל בגדול, אני מסכים. רונדו, מגי וסטיבנסון הם אחלה החתמות. בעיקר השניים הראשונים. סטיבנסון הוא בעייתי, כי עד היום הוא היה נון פקטור מוחלט בכל קבוצה שלא נמצאת באינדיאנפוליס, וספק אם זה יקרה הפעם (וכשמוסיפים לזה את ההד קייסיות שלו אז בכלל). בוא נגיד, שכששמעתי שלברון חתם בקבוצה, מיד שנאתי אותה, וכששמעתי שרונדו ומגי חתמו, שנאתי אותה קצת פחות.
ועדיין, עם כל אהבתי לרונדו, אני לא חושב שאני מסכים איתך לגבי לברון ומשחק בלי הכדור ביד. במשך 15 שנים, כל מה שלברון עושה הוא לרכז משחק ולהיות עם הכדור ביד. זה היה בקליבלנד הראשונה, זה היה במיאמי (גם אם חצי מהזמן הכדור היה אצל ווייד, בטח בשנתיים הראשונות) וזה ממש היה בקליבלנד. זה הבן אדם, זה השחקן. לא יודע איך זה יעבוד ליד רונדו. אבל מצד שני, גם הארדן ופול עבדו ביחד, אז אולי.

לגבי הדקות של לברון, זו לא שאלה של פליימייקרים או לא, אלא שאלה של לו לעומת וולטון, ונדמה לי שוולטון הוא מאמן בסדר גודל שלו יכול רק לחלום עליו. השנה לברון יקבל מספיק דקות מנוחה, זה ברור לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 6:58 am 
Junior

מדברים על טרייד לונזו בשביל וול, אבל וושינגטון צריכה להסכים לקבל חוזים גרועים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 7:29 am 
Hall of Famer

החתמות גרועות. לברון צריך קלעים.
לברון צריך שחקנים חכמים. סטיבנסון ומגי לא חכמים.
לברון לא משחק אוף דה בול.
קבוצות יביאו מלא עזרה על לברון ויתנו לאחרים להעיף שלשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 8:27 am 
Freshman

נורטון, מסכים לגביי אינגרם, השחקן האהוב עליי בלייקרס. אבל אם יביאו את קוואי, יחד עם לברון ורונדו, אינגרם לא יוכל לממש את הפוטנציאל שלו, הוא שחקן שצריך את הכדור ביד, יהיה פחות אפקטיבי מקוזמה, שהרבה יותר מתאים לשחק לידם אוף דה בול - הוא סקורר טהור, קלעי לא רע מהשלוש (כמעט 37% בעונת רוקי) שאני מאמין שרק ישתפר, נע מצוין בלי כדור, אתלטי. יש לו פוטנציאל להיות סקורר אדיר בליגה. הוא חסר תקנה ומביא את אמלנט הבד מאדרפאקר בהתקפה.
אינגרם שחקן שונה, הוא יותר שחקן אול אראונד, איי קיו גבוה, יותר מלוטש, שחקן שיכול להתפתח להיות פרנצ׳ייז פלייר, אבל הוא לא יוכל להתפתח לאחד כזה ליד לברון וקוואי. אם כבר, אני מאד אוהב את הסיכויים שלו להתפתח לשחקן כזה במערכת של הספרס, עם פופ, בסגל הקיים שלהם יהיה לו את הכדור ביד הרבה מאד. זורק פחות מ2 זריקות מהשלוש למשחק, למרות שהתשפר מאד באחוזים.

השאלה אם לברון מסוגל לשחק אוף דה בול זו שאלת טובה. מצד אחד, כמו שאמרת, זה מה שהוא מכיר ועשה, מאז ההיי סקול. מצד שני, במיאמי, כשוייד היה בריא, הוא כן שיחק קצת אוף דה בול ושיחק יותר עם הגב לסל בבידודים באיזור הelbow, מאשר בקדנציה הראשונה והשניה בקליבלנד. זכורה לי סדרת הגמר מול OKC.

כריס ברוסארד אמר שלפי מה שהוא שמע מהמחנה של לברון, הוא רוצה לשחק גם אוף דה בול בשלב הזה של הקריירה שלו, ואני חושב שההחתמות של לאנס ובעיקר רונדו, שלודאי מתואמות עם לברון, מראות שבהחלט יש לו כוונות לנסות ליישם את זה. כשהוא ומג׳יק ישבו לשיחה הם דיברו על סגנון משחק ואיזה שחקנים להביא לידו ולא במקרה הגיעו מי שהגיעו.
לא מדובר רק על כמה דקות מנוחה לברון יקבל על הספסל, אלא כמה הוא יוכל לנוח על הפרקט בהתקפה, מנוחה שתאפשר לו גם לחזור להיות דומיננטי בהגנה. ומסכים לגביי וולטון וטיירון לו, אני רק לא בטוח שוולטון באמת יאמן את הקבוצה הזאת בטווח הארוך.
בכל אופן, הוא יתחיל את העונה בגיל 34, מתישהו הוא יתחיל לאבד חלק מהאתלטיות והצעד הראשון, המטרה שלו היא לעבור את קארים בנקודות, הוא יהיה חייב לעשות התאמות רציניות במשחק שלו, הוא ׳׳9׳6 ששוקל 270 פאונד, איי קיו אולי הכי גבוה בהיסטוריה של המשחק, יש לו כבר משחק מצוין עם הגב לסל, שיפר מאד את הפייד אווי שלו, אני מאמין שזה יקרה. מה גם שרונדו זה בדיוק הרכז שיתן לו את הכדור במקומות הנכונים ויתן ללברון כמה סלים קלים כל משחק.
הבעיה היא, בסגנון משחק כזה הוא יהיה חייב קלעים. קוזמה, הארט, ואגנר וKCP לא יהיה מספיק.

לגבי וול, קשה לי להאמין שוושינגטון תוותר עליו אחרי שהדבר הראשון שהיא עשתה הקיץ זה להעיף את גורטאט, מהסיבה שוול וגורטאט לא סובלים אחד את השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 8:42 am 
מנהל פורום

באמת כרגע החור המרכזי בסגל זה קלעים א-לה קייל קורבר או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 9:43 am 
Sophomore

מצד אחד ברור שהסגל הזה לא באמת חזק מספיק. יותר מדי חורים- קליעה ובכלל סקור. מתבסס על זה שקוזמה או אינגרם יכולים לעשות קפיצה ולעזור בנטל. ואיך רונדו ולברון יסתדרו, ואיך רונדו יהיה על המגרש ליד לברון עם הבעית קליעה שלו. וג'אבל אדיוט. סטיבנסון מופרע ואולי בכלל לא ימצא את מקומו.

מצד שני: הסגל כמו שהוא עכשיו, עם כל הבעיות שלו- הרבה הרבה יותר מעניין עם הרבה יותר פוטנציאל ממה שהיה ללברון בקליבלנד.
אני יכול לראות את רונדו משתלב יפה מאוד עם לברון ומפעיל אותו מצויין. לברון גם שיפר את הקליעה בשנים האחרונות וגם למבטים פנויים שלו מעבר לקשת יש ערך! בשנים שלו במיאמי, לברון נתן לוויד להפעיל אותו וזה היה מוצלח מאוד. לברון יכול לשחק בלי כדור ביד בעיניי.
קוזמה ואינגרם זה שני שחקני חוץ שהם כשרונות צעירים אמיתיים (מי יותר מי פחות) ויכולים לעשות גם קפיצה השנה ובכלל הם הרבה יותר ממה שהיה לו בקליבלנד.
סטיבנסון אם הוא מנטלית שם (מה שאני ממש לא מאמין שיקרה, אבל בבסט קייס) הוא שחקן שיכול לעשות הבדל בין קבוצה טובה ונחמדה לקבוצה רוצחת. קצת, להבדיל, כמו ראשיד וואלאס בזמנו שהיה הד קייס רציני אבל גם החלק המתאים בפאזל. או רון ארטסט.
וג'אביל... מקווה שיראה לנורטון שהוא צדק כשאמר שהוא טופ 5 או 10 או 15 בליגה או משהו כזה. שחקן ארוך ואתלט שיכול לספק מטרייה הגנתית ולסיים בדאנקים כדורים שיקבל משפע של מוסרים טובים בקבוצה הזאת.
יש עם מה לעבוד. יש כלים ויש מאמן.

קיצר, מסקרן. מאמין שייסמו באמת במרכז המערב (רק אם לברון יתן עונה טובה מאוד. אחרת גם לא יהיה פלייאוף). ויודחו בסיבוב שני. אבל אולי זה יתחבר ויגיעו טיפה יותר רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 10:47 am 
Hall of Famer

זה די ברור שאינגרם על בלוק הטרייד מסיבה מאד טריוואלית. הלייקרס צריכים לתת כסף בכל טרייד והחוזה של אינגראם הרבה יותר גבוה מזה של קוזמה. אחד מבין אינגראם ובול חייב להיות חלק מכל עסקה עתידית שתביא את קוואיי. כנראה שאת בול הלייקרס רוצים לשמור, אז אינגראם צריך ללכת ואם אינגראם הולך הם לא מוכנים לוותר על הנכס הצעיר השני שיש להם, קוזמה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 11:11 am 
Sophomore

טוב, במקרה הזה אם קוואי חוזר לעצמו, זה מן הסתם הופך את הלייקרס להרבה יותר מעניינים. בעיניי קונטדרס.

רונדו-קוואי-קוזמה-לברון-ג'אביל
זה חתיכת חמישייה גבוהה, אתלטית קשוחה, מגוונת התקפית. אין צלפים, אבל כולם קולעים טוב ובטח במבטים פנויים (חוץ ממגי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2018 12:07 pm 
Hall of Famer

טרבור אריזה שחקן חופשי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2018 2:40 am 
Sophomore

הסגל כרגע בעיני בדיוק כמו זה של קליבלנד, חלש יותר קצת כי אין את לאב ואין קלעים מ3 שזה הנשק העיקרי שלברון צריך לידו. הצעירים אינגרם בול קוזמה לא יכולים להיות שחקנים טובים שמשפיעים בפליאוף השנה רק אולי עוד איזה שנתיים, דווקא רנדל היה היחיד שכבר התפתח למשהו והוא הלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2018 3:19 am 
Sophomore

אם הקליעה מבחוץ ועמדת הסנטר הן הנק' הקריטיות הראשונות שדורשות חיזוק, אולי בכל זאת שווה ללייקרס להשאיר את ברוק לופז, אם יש להם אפשרות.
זו תהיה קבוצה עם הרבה צעירים שעדיין יכולים לעשות את הקפיצה קדימה, ויהיה מעניין לראות האם ואיך זה יכול לעבוד עם הדומיננטיות של לברון.
אינגרם, בול, קוזמה והארט, ארבעתם שחקנים שיש סיכוי שבסוף העונה הנוכחית כבר יהיו במקום אחר, מתקדם יותר.
ועדיין יש סיכוי סביר אם לא יותר שהם יעברו בטרייד עבור כוכב אם תהיה הזדמנות טובה.

שורה תחתונה, סגל הרבה יותר מוכשר מאשר בקליבלנד, עם בור כרגע בסנטר, ועם מספיק נכסים כדי לנצל הזדמנות להביא כוכב אם תהיה הזדמנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2018 8:25 am 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:
טרבור אריזה שחקן חופשי?

סגר בפיניקס

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2018 11:44 am 
Junior

לא ראיתי כתב אחד שמציין שהלייקרס מעריכים את קוזמה יותר מאשר את אינגרם (או בול)
פאנצ'ו - איפה ראית את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2018 7:28 am 
Freshman

סטיבן איי ציין זאת כמה פעמים, גם ווג׳.
זה לאו דווקא אומר שמעריכים את קוזמה יותר מאשר את אינגרם, אלא כנראה שקוזמה יותר מתאים לשחק ליד לברון וקוואי, יותר מתאים לעלות מהספסל, לא צריך את הכדור ביד. אינגרם צריך הרבה דקות ואת הכדור ביד.
בול לא בתמונה, הספרס לא מעוניינים בו, אחרת הטרייד כבר היה נסגר ממזמן. אני בכלל מאמין שהלייקרס מנסים להיפטר מבול ושמנסים לעביר אותו בטרייד לפני שהעונה תתחיל, לא סתם יצאה הודעה שלונזו קרע את המניסקוס ואולי ידרש ניתוח, הלייקרס טוענים שההודעה לא יצאה מהצד שלהם. משפחת בול יודעים את זה ומנסים לטרפד טרייד.
לאבאר בול כבר הספיק להתראיין בCNN אחרי ההחתמות של הלייקרס, וכששאלו אותו מה הוא חושב על ההחתמה של רונדו, הוא אמר שהכל בסדר, הוא סה״כ ״little backup". זה לא הולך להגמר יפה. אולי מג׳יק ופלינקה יכולים לסבול את לאבאר עוד קצת, אחרי ששנה שעברה האיש ירד בפומבי על רנדל ועל לוק וולטון, אבל אני לא רואה את לברון מקבל את הקרקס הזה.

בינתיים מדברים על אפשרות שלילארד יעבור בטרייד ללייקרס, אין לזה יותר מדי בסיס, זה התחיל בגלל ציוץ של לילארד, מישהו שאל אותו אם הוא יהיה שמח אם יעבירו אותו בטרייד ללייקרס והוא ענה: ״I’m typically a happy camper״. הדגש הוא על typically, וכמובן על זה שהוא בחר לענות לשאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2018 1:09 pm 
Sophomore

מקצועית, הדבר הכי טוב לבול זה לעבור לקבוצת לוטרי ולהרוויח דקות שם. אבא שלו פשוט מחסל לו את הקריירה והילד לא מספיק מוכשר כדי שקבוצות יירצו לגעת בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2018 8:36 am 
מנהל פורום

סאנצ'ו כתב:
. זה לא הולך להגמר יפה. אולי מג׳יק ופלינקה יכולים לסבול את לאבאר עוד קצת, אחרי ששנה שעברה האיש ירד בפומבי על רנדל ועל לוק וולטון, אבל אני לא רואה את לברון מקבל את הקרקס הזה.

לברון הוא מלך הקרקסים... הוא יקבל כל דבר שישפר את הסיכוי של הקבוצה לזכות באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2018 9:40 am 
Sophomore

יש לי תחושה שלברון ואבא בול יהיו חברים טובים. ואתם יודעים מה קורה עם חברים טובים של לברון... אבא יעשה ללונזו את העבודה עוד פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה