סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יוני 28, 2024 3:09 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורסל מכללות
הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 2:37 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
B.Grant44 כתב:
מעניין מאוד שרוטגרס הצליחו לצרף את שניהם...גם אני בעיקר מכיר אותם מההקשר של ג'קי ג'וניור בסופרנוס (:
לפי ויקיפדיה, רק 23 שחקנים משם נבחרו בדראפט, מתוכם 15 ששיחקו לפחות משחק אחד בליגה.
אולי עמוס ואחרים יזהו חלק מהשמות הקדומים, אני זיהיתי רק את אדי ג'ורדן וגם זה כי אימן בליגה, את הנטס כמדומני.

גם דנטיי ג'ונס, שבדיוק עלה בהקשר של קדנציית ג'רי ווסט בממפיס, הגיע משם. את קווינסי דובי אני זוכר כשוטינג גארד בגוף שחיפי למדי של רכז, נבחר ע"י הקינגס לפני כמעט שני עשורים ולא הותיר אימפקט. יוג'ין אומורוי שם טרי ודי שולי גם הוא, ככל הנראה.
אבל כנראה שזה משהו שרץ במשפחה, כי גם רון הארפר ג'וניור בחר בהם (היה undrafted לפני שנתיים, קיבל צ'אנס קצר בטורונטו וזהו כרגע).

אה, ומיודענו סטיב קפלן שיחק שם...

דנטיי ג'ונס עבר בראטגרס, אבל סיים את קריירת המכללות בדיוק הגדולה של ג'יי ג'יי רדיק.
לגבי ראטגרס, זה באמת מפתיע. עד אמצע שנות התשעים היא הייתה מכללת מיד מייג'ור לא מוצלחת. שיחקה באטלנטיק 10 (UMASS, טמפל, מרקט ועוד) ולא נחשבה כקבוצה משמעותית. ב-95 הם עברו לביג איסט ולרוב היו במעמד של קבוצת תחתית. בכל השנים שלהם בביג איסט הם לא הצליחו להגיע לטורניר המכללות. אחרי פירוק הביג איסט, הם עברו לשנה אחת לקונפרנס ז"ל שוילנובה ויוקון עברו אליו, אמריקן את'לטיק ואז מ-2014 הם בביג 10, שוב כקבוצת תחתית. אבל דווקא ב-3 השנים האחרונות יש שינוי עם 2 הזמנות לטורניר המכללות ובעונה האחרונה הזמנה ל - NIT. אז אולי ההחתמה של שניהם היא כתוצאה מכך. לגבי דילן הארפר, גם אחיו רון הארפר ג'וניור שיחק בראטגרס, אז אני מניח שיש קשר.

שחקנים שעברו בראטגרס שאני מכיר?
ג'ון באטל - גארד, שחקן רוטציה עם קריירה חביבה באטלנטה ובקליבנד.
קווינסי דובי - אם מישהו יודע מה משמעות המילה דובי בסלנג, אז הוא יכול להבין למה בארקלי לא חשב שזה רעיון טוב לבחור שחקן עם שם שכזה בדראפט. בסופו של דבר היה זניח באן.בי.איי. 2 מקומות אח"כ נבחר רונדו. מקום אחד מעל דובי נבחר רונלדו בלקמן ע"י הניקס ועל הבחירה הזאת השדר אמר "בלקמן לא באולם (הדראפט היה במדיסון סקוור גארדן) וכנראה זה דבר טוב" אחרי תגובת האוהדים לבחירה של אייזיאה בו.
לואיס פלורס - אחלה סקורר במכללות. עשה קדנציה טובה מאד בהפועל חולון.
רוי הינסון - חלק מאחת מהעסקאות הכי נוראיות בתולדות הליגה, כאשר פילי לקחה אותו מקליבלנד, אחרי שנה חביבה של כמעט 20 נק', בתמורה לבחירה מספר 1 בדראפט 86, שהפכה להיות דוהרטי. הינסון המשיך לשנתיים חלשות בפילי ואז הפציעות הרגו אותו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 5:06 pm 
Junior

ודים כתב:
stavs כתב:
מה שכן, אני זוכר את הסרטונים שלו ברשת, כילד בן 12 בגובה 7 פיט. זה היה נראה כאילו שמת ראש של נער על אטריית אורז ארוכה במיוחד וחיברת אליה עוד ארבע אטריות אורז ארוכות במיוחד בתור גפיים.
העלה משקל יפה מאז.

עוד לפני שראיתי את ההודעה שלך, באתי לכתוב שהוא תמיד ייזכר בזכות הסרטון שלו מגיל 12 משחק מול בני גילו כשהוא כבר באזור 2.08 ועוד בסל קטסל! (אולי בגלל זה הוא היה נראה 7 פיט, אבל בפועל הוא היה "רק" 2.08-2.06). הוא אגב כבר אז היה יחסית רחב. לא היה איטריה. אולי אתה מתבלבל עם בובריצקי, או מישהו אחר.

טוב אתה. אכן התבלבל לי עם בוברוצ׳קי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 10:39 pm 
Freshman

ודים כתב:
מה סורוקה אמר על קאמאן (חמאן?) מלואח? אין לי כוח לשמוע את כל הפודקאסט המייגע שלהם (הם חמודים אבל חופרים).

הוא אמור להיות שחקן מאוד מעניין. נמדד כ-2.16 בלי נעליים בנייקי הופ סאמיט השנה עם סטנדינג ריץ' מאוד מרשים (שלפי מדידה אחרת בכלל היה כמעט בגובה של הסל, אז יש מצב שהוא מסוגל להטביע בלי לקפוץ לפי זה). במשחק עצמו אגב הוא היה חלש, למרות שפתח בחמישיה.
לעומתו, ביילי, הארפר ובעיקר פלאג היו טובים באותו משחק. יחד עם הגבוה אסא ניואל שהולך לג'ורג'יה.

לא זוכר שאמר הרבה.
הוא נראה חזק, גבוה ואתלטי (יאניס 2.0? סתם) נראה אותו שנה הבאה בדיוק.
מהיילטס בזמנו הרשים אותי הרכז ה... צרפתי. שוב צרפתי, של שאר העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 10:41 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
B.Grant44 כתב:
מעניין מאוד שרוטגרס הצליחו לצרף את שניהם...גם אני בעיקר מכיר אותם מההקשר של ג'קי ג'וניור בסופרנוס (:
לפי ויקיפדיה, רק 23 שחקנים משם נבחרו בדראפט, מתוכם 15 ששיחקו לפחות משחק אחד בליגה.
אולי עמוס ואחרים יזהו חלק מהשמות הקדומים, אני זיהיתי רק את אדי ג'ורדן וגם זה כי אימן בליגה, את הנטס כמדומני.

גם דנטיי ג'ונס, שבדיוק עלה בהקשר של קדנציית ג'רי ווסט בממפיס, הגיע משם. את קווינסי דובי אני זוכר כשוטינג גארד בגוף שחיפי למדי של רכז, נבחר ע"י הקינגס לפני כמעט שני עשורים ולא הותיר אימפקט. יוג'ין אומורוי שם טרי ודי שולי גם הוא, ככל הנראה.
אבל כנראה שזה משהו שרץ במשפחה, כי גם רון הארפר ג'וניור בחר בהם (היה undrafted לפני שנתיים, קיבל צ'אנס קצר בטורונטו וזהו כרגע).

אה, ומיודענו סטיב קפלן שיחק שם...

דנטיי ג'ונס עבר בראטגרס, אבל סיים את קריירת המכללות בדיוק הגדולה של ג'יי ג'יי רדיק.
לגבי ראטגרס, זה באמת מפתיע. עד אמצע שנות התשעים היא הייתה מכללת מיד מייג'ור לא מוצלחת. שיחקה באטלנטיק 10 (UMASS, טמפל, מרקט ועוד) ולא נחשבה כקבוצה משמעותית. ב-95 הם עברו לביג איסט ולרוב היו במעמד של קבוצת תחתית. בכל השנים שלהם בביג איסט הם לא הצליחו להגיע לטורניר המכללות. אחרי פירוק הביג איסט, הם עברו לשנה אחת לקונפרנס ז"ל שוילנובה ויוקון עברו אליו, אמריקן את'לטיק ואז מ-2014 הם בביג 10, שוב כקבוצת תחתית. אבל דווקא ב-3 השנים האחרונות יש שינוי עם 2 הזמנות לטורניר המכללות ובעונה האחרונה הזמנה ל - NIT. אז אולי ההחתמה של שניהם היא כתוצאה מכך. לגבי דילן הארפר, גם אחיו רון הארפר ג'וניור שיחק בראטגרס, אז אני מניח שיש קשר.

שחקנים שעברו בראטגרס שאני מכיר?
ג'ון באטל - גארד, שחקן רוטציה עם קריירה חביבה באטלנטה ובקליבנד.
קווינסי דובי - אם מישהו יודע מה משמעות המילה דובי בסלנג, אז הוא יכול להבין למה בארקלי לא חשב שזה רעיון טוב לבחור שחקן עם שם שכזה בדראפט. בסופו של דבר היה זניח באן.בי.איי. 2 מקומות אח"כ נבחר רונדו. מקום אחד מעל דובי נבחר רונלדו בלקמן ע"י הניקס ועל הבחירה הזאת השדר אמר "בלקמן לא באולם (הדראפט היה במדיסון סקוור גארדן) וכנראה זה דבר טוב" אחרי תגובת האוהדים לבחירה של אייזיאה בו.
לואיס פלורס - אחלה סקורר במכללות. עשה קדנציה טובה מאד בהפועל חולון.
רוי הינסון - חלק מאחת מהעסקאות הכי נוראיות בתולדות הליגה, כאשר פילי לקחה אותו מקליבלנד, אחרי שנה חביבה של כמעט 20 נק', בתמורה לבחירה מספר 1 בדראפט 86, שהפכה להיות דוהרטי. הינסון המשיך לשנתיים חלשות בפילי ואז הפציעות הרגו אותו.

פגזים מהעבר...
אהבתי את דוהרטי.
סחתיין על הסקירה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:46 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
ודים כתב:
מה סורוקה אמר על קאמאן (חמאן?) מלואח? אין לי כוח לשמוע את כל הפודקאסט המייגע שלהם (הם חמודים אבל חופרים).

הוא אמור להיות שחקן מאוד מעניין. נמדד כ-2.16 בלי נעליים בנייקי הופ סאמיט השנה עם סטנדינג ריץ' מאוד מרשים (שלפי מדידה אחרת בכלל היה כמעט בגובה של הסל, אז יש מצב שהוא מסוגל להטביע בלי לקפוץ לפי זה). במשחק עצמו אגב הוא היה חלש, למרות שפתח בחמישיה.
לעומתו, ביילי, הארפר ובעיקר פלאג היו טובים באותו משחק. יחד עם הגבוה אסא ניואל שהולך לג'ורג'יה.

לא זוכר שאמר הרבה.

נולאן טראורה? או איך שלא מבטאים וכותבים את זה...

עד כמה חמין מלוח נראה שונה ממו במבה? כאילו, רואה לפי הנתונים שהוא כבר שוקל יותר, מצד שני אין לו את מוטת הזרועות הפסיכית של במבה.
אבל התהייה העיקרית היא לגבי התחושה למשחק והיכולת לכופף ברכיים ולנוע על הפרימטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 8:55 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
Bluey כתב:
ודים כתב:

לא זוכר שאמר הרבה.

נולאן טראורה? או איך שלא מבטאים וכותבים את זה...

עד כמה חמין מלוח נראה שונה ממו במבה? כאילו, רואה לפי הנתונים שהוא כבר שוקל יותר, מצד שני אין לו את מוטת הזרועות הפסיכית של במבה.
אבל התהייה העיקרית היא לגבי התחושה למשחק והיכולת לכופף ברכיים ולנוע על הפרימטר.

כן טראורה.

את המלוח ראיתי בסרטון של 20 שניות אז קשה לדעת.
חושב שמו במבה היה נראה יותר מרשים גם דיברו על משחק חוץ שלכאורה היה לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה