סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ג' יוני 19, 2018 12:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
http://103fm.maariv.co.il/programs/medi ... 1t4nzVQ=KH
אלי דריקס מדבר על הפיצול כעובדה מוגמרת הודעה תצא ביום חמישי הסגלים שיהיו ל2 הקבוצות ועל ההחלטה אולי לשחק בvtb יחד עם היורוליג ועוד....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 8:57 am 
Hall of Famer

פיני גרשון טוען שהמנהלת תודיע למכבי תא שהיא לא תוכל להעביר במהלך העונה שחקנים ממכבי א למכבי ב השאלה אם זה ניתן ליישום.
על פי וייסברג מכבי מתכננת בהנחה שתגיע לפלייאוף הישראלי להעביר 2 עד 3 זרים של היורוליג לחיזוק הקבוצה המקומית ומבחינת המועדון הוא מוכן לשלם באובדן אליפויות מקומית לטובת הצלחה באירופה לפחות בשנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 12:37 pm 
Hall of Famer

ורד כהן טוענת שבמכבי שוקלים לבטל את הפיצול , ופשוט לפרוש מהליגה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 12:38 pm 
Junior

מוכרח לציין שזו כבר אופציה טובה בהרבה מרעיון הפיצול במטומטם. אם כי אני לא רואה את זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 12:43 pm 
Hall of Famer

מחר בצהריים יתכנס דריקטריון מכבי תל אביב ויחליטו איך לפעול.קשה לי להאמין שהם יפרשו מהליגה וכנראה ילכו על הפיצול שזה הרע במיעוטו מבחינתם.קבוצה אחת ליורוליג ו לליגה מזרח אירוםיתvtb אן הליגה האדריאטית וקבוצה אחת בתקציב קטן לליגה המקומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 12:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מת, מת על הליגה הזו.
רק בשביל מה שאנחנו רואים עכשיו היה שווה המהלך המטומטם הזה, ולו הדיבור עליו.
כל השנים מכבי שומעת "באירופה תשחקו עם כמה זרים שאתם רוצים, בישראל תשחקו עם מעט זרים והרבה ישראלים". בגירסה אחרת יש מי שאומר "באירופה תשחקו עם שחקנים יקרים עד כמה שבא לכם, בישראל תשחקו בתקציבים של בליגה הישראלית".
והנה מכבי מגישה להם אתזה על מגש של כסף, בדיוק את מה שהטיפו למכבי כל השנים. ופתאום "אוי לא, זה פוגע בליגה, איך הם מעזים? חייבים להעניש אותם!"

זו ליגה שמתמרצת קבוצות לשתף פחות זרים וקונסת מי שמשתף יותר זרים, כלומר היא מעודדת לשחק בליגה עם 4 זרים ואפילו עם 3 - אלא אם זו מכבי. מכבי חייבת לשחק עם יותר, אחרת זה פוגע בליגה! (ועל הדרך אפשר גם לגבות ממנה קנס כי היא משחקת עם הרבה זרים).

זו ליגה שבה מותר לכל אחד להחזיק זרים בפיירול ולא לרשום אותם למשחק X או Y או בכלל לא לרשום אותם באיגוד הכדורסל עד סוף מועד ההעברות. זה מותר לכולם - אבל על מכבי רוצים לאסור את זה, ורק על מכבי.

רק בשביל המחזה הזה היה שווה המהלך הזה, ולו הדיבור עליו, ולא משנה כמה הוא מטומטם בפועל או אם הוא בכלל יתקיים בסוף. אני לא נותן למכבי בעידן הטרויקה קרדיט על תחכום יתר, אבל זה יצא פשוט טוב גם אם התפלק להם במקרה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 1:08 pm 
Hall of Famer

הקדימו את הישיבה להיום
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 87022.html
מסתבר שבvtb מכבי תוכל לשתף 6 זרים בו זמנית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 1:41 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
הקדימו את הישיבה להיום
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 87022.html
מסתבר שבvtb מכבי תוכל לשתף 6 זרים בו זמנית

מאשרים למכבי 6 שחקנים על המגרש?
חוקים של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 6:35 pm 
Sophomore

ישראלים נחשבים מקומיים בליגה המזרח אירופאית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 6:49 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מת, מת על הליגה הזו.
רק בשביל מה שאנחנו רואים עכשיו היה שווה המהלך המטומטם הזה, ולו הדיבור עליו.
כל השנים מכבי שומעת "באירופה תשחקו עם כמה זרים שאתם רוצים, בישראל תשחקו עם מעט זרים והרבה ישראלים". בגירסה אחרת יש מי שאומר "באירופה תשחקו עם שחקנים יקרים עד כמה שבא לכם, בישראל תשחקו בתקציבים של בליגה הישראלית".
והנה מכבי מגישה להם אתזה על מגש של כסף, בדיוק את מה שהטיפו למכבי כל השנים. ופתאום "אוי לא, זה פוגע בליגה, איך הם מעזים? חייבים להעניש אותם!"

זו ליגה שמתמרצת קבוצות לשתף פחות זרים וקונסת מי שמשתף יותר זרים, כלומר היא מעודדת לשחק בליגה עם 4 זרים ואפילו עם 3 - אלא אם זו מכבי. מכבי חייבת לשחק עם יותר, אחרת זה פוגע בליגה! (ועל הדרך אפשר גם לגבות ממנה קנס כי היא משחקת עם הרבה זרים).

זו ליגה שבה מותר לכל אחד להחזיק זרים בפיירול ולא לרשום אותם למשחק X או Y או בכלל לא לרשום אותם באיגוד הכדורסל עד סוף מועד ההעברות. זה מותר לכולם - אבל על מכבי רוצים לאסור את זה, ורק על מכבי.

רק בשביל המחזה הזה היה שווה המהלך הזה, ולו הדיבור עליו, ולא משנה כמה הוא מטומטם בפועל או אם הוא בכלל יתקיים בסוף. אני לא נותן למכבי בעידן הטרויקה קרדיט על תחכום יתר, אבל זה יצא פשוט טוב גם אם התפלק להם במקרה.

האם זה לא קצת מוקדם לכתוב את ההודעה הזו? בינתיים זו רק אמירה של פיני גרשון שרדטי הביא וגם היא על משהו שעוד לא קרה אלא אולי יקרה.

כמובן שאני מסכים איתך שאם יחייבו את מכבי לשחק עם מספר זרים מסויים או שלא יתנו להם לשחק עם שחקנים של מכבי א׳ במכבי ב׳, זה יהיה פאטתי, אבל בינתיים למיטב ידיעתי זה עוד לא קרה ואני לא בטוח שיקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 7:12 pm 
Hall of Famer

האמירה של גרשון אכן אולי מוקדמת מדי, בהנחה שהוא המציא את זה ולא שמע את זה ממישהו, אבל ממילא רק חלק מההודעה שלי התייחס אליה. האמירות שזו פגיעה בליגה וצריך למנוע את זה או להגביל/להעניש את מכבי על הצעד הזה נשמעו גם בתקשורת (גם בציטוטים מהמנהלת) וגם בפורום הזה.
ובסופו של דבר מדובר במה שהרבה פעמים לאורך הרבה שנים הטיפו למכבי שזה מה שהיא צריכה לעשות "למען הליגה" ו/או "למען הכדורסל הישראלי".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 7:23 pm 
Junior

זו כמובן דמגוגיה מוחלטת, אבל אם זה עוזר לך לחבב את ההתנהלות המגוחכת של מכבי למרות הכל, אז מי אני שאתערב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 7:59 pm 
Hall of Famer

שום דמגוגיה. שני המשפטים האלה הם משפטים ששמעתי לאורך השנים החל מבפורום הזה וכלה בפעילים בכדורסל הישראלי. אז הם אמרו שזה רק יעזור לליגה.
לראות אותם מתהפכים כמו סטייקים, יוצאים נגד מהלכים של מכבי שהם עצמם מתמרצים בקבוצות אחרות כולל בסכומי כסף גדולים, כן, זה לפחות גורם להתנהלות של מכבי להראות אותם (את המגיבים) באור מגוחך, וזה בהחלט משעשע.
לראות אותם מתפתלים לנוכח האפשרות שמכבי תשחק בליגה עם קבוצה של 2 מיליון דולר ושלושה זרים - כן, כן, תמשיכו. ותרשמו את הצ'ק של הבונוס, הרי אתם מתמרצים לשחק עם שלושה זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 11:28 pm 
Junior

דמגוגיה ועוד איך. אני לא מכיר אף אחד שדרש ממכבי ברצינות לעשות דברים ״למען הכדורסל הישראלי״. מכבי שלטה בענף ורמסה כל ניסיון להתחרות בה במשך עשרות שנים. התגובה (העלובה) של הגופים שקובעים את החוקים של הכדורסל למצב הקיצוני הזה, היתה כמה נפיחות חלושות שבראשן המעבר לפיינל פור. במקום להגיד תודה רבה על זה שאין לה אופוזיציה ממשית שתקבע תקרת שכר, או תעיף אותה מהליגה דקה אחרי שהיא חתמה על שריון לעשר שנים ולמעשה רוקנה את הליגה מחלק ניכר מהמשמעות שלה, מכבי מתבכיינת. כי לא מספיק להיות הקבוצה העשירה בליגה בפער ניכר בעתיד הנראה לעין, צריך גם לעשות את זה עם שמונה זרים, באותו סגל בדיוק שמשחק ביורוליג ואחרי סדרות של הטוב מ-5 נגד קבוצות עם שליש תקציב.

בתור אחד שחושב שמנהלת הליגה צריכה להעניש את מכבי בחומרה במקרה של פיצול (כי זה האינטרס של הקבוצות, לדעתי, וזו זכותן. באופן אישי, אני אשמח לחזות בימי חיי בקבוצה שנקראת מכבי ת״א שנלחמת על מקום בפלייאוף), אני יכול להגיד לך שאין שום קשר בין זה לבין החוקים שנועדו להגביר את התחרותיות לאורך השנים. הטענה שלך לצביעות אצל מי שקופץ על מכבי בגלל הפיצול למרות שקודם הוא תמך בהגבלות על מכבי, פשוט לא תקפה מבחינה לוגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 11:39 pm 
Hall of Famer

אז אני דווקא שמעתי לא מעט לאורך השנים, החל מאפי בירנבוים עם נאום הכבשים וכלה ברמי כהן שבכמה הזדמנויות שידבר על תמיכתו בליגה עם שלושה זרים ושהקבוצות שמשחקות באירופה יעשו באירופה מה שהן רוצות. סתם שתי דוגמאות שקפצו לי לראש אבל לאורך השנים היו כאלה לא מעט.
נו אז הנה, עכשיו לא יהיה לה פי 3 תקציב, וכולם אמורים להיות מרוצים. למה זה אינטרס שלהם שמכבי תהייה חזקה ומתוקצבת ומלאת זרים? אתה בכלל לא שם לב לסתירה הפנימית במה שאתה כותב?
ואיך ליגה שמתמרצת משחק עם ארבעה זרים ועוד יותר משחק עם שלושה, תגיד למכבי לשחק עם יותר משלושה? זה "אינטרס של הקבוצות" שמכבי תשחק עם יותר זרים? עם פחות ישראלים?
אין לליגה שום בסיס להכריח את מכבי לרשום מי מהשחקנים שלה לליגה, כמו שאין לה שום בסיס להכריח קבוצות אחרות לרשום את הזרים בפיירול שלהם ולשרוף רישום זרים. אבל אני סקרן לראות איך היא תעשה את זה רק למכבי ולא לאחרות. היא רק תוכיח את מה שמכבי טוענת כל הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 11:53 pm 
Junior

מי הם כל אלה שמתהפכים עכשיו כמו סטייקים? אני מודה שלא טרחתי לעקוב יותר מדי, אבל הרושם שלי הוא שלפחות בינתיים חלק גדול מהתגובות התמקד בכך שמכבי לא באמת תעשה את זה וכל זה הוא אמצעי לחץ על המנהלת.

ואם כבר מדברים על מכבי - אז באופן רשמי הודיעו שספאחיה ימשיך לעוד עונה, אם כי אני לא בטוח שהודיעו רשמית שזה יהיה במכבי א׳ :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2018 11:56 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נביא בעירו כתב:
דמגוגיה ועוד איך. אני לא מכיר אף אחד שדרש ממכבי ברצינות לעשות דברים ״למען הכדורסל הישראלי״. מכבי שלטה בענף ורמסה כל ניסיון להתחרות בה במשך עשרות שנים. התגובה (העלובה) של הגופים שקובעים את החוקים של הכדורסל למצב הקיצוני הזה, היתה כמה נפיחות חלושות שבראשן המעבר לפיינל פור. במקום להגיד תודה רבה על זה שאין לה אופוזיציה ממשית שתקבע תקרת שכר, או תעיף אותה מהליגה דקה אחרי שהיא חתמה על שריון לעשר שנים ולמעשה רוקנה את הליגה מחלק ניכר מהמשמעות שלה, מכבי מתבכיינת. כי לא מספיק להיות הקבוצה העשירה בליגה בפער ניכר בעתיד הנראה לעין, צריך גם לעשות את זה עם שמונה זרים, באותו סגל בדיוק שמשחק ביורוליג ואחרי סדרות של הטוב מ-5 נגד קבוצות עם שליש תקציב.

בתור אחד שחושב שמנהלת הליגה צריכה להעניש את מכבי בחומרה במקרה של פיצול (כי זה האינטרס של הקבוצות, לדעתי, וזו זכותן. באופן אישי, אני אשמח לחזות בימי חיי בקבוצה שנקראת מכבי ת״א שנלחמת על מקום בפלייאוף), אני יכול להגיד לך שאין שום קשר בין זה לבין החוקים שנועדו להגביר את התחרותיות לאורך השנים. הטענה שלך לצביעות אצל מי שקופץ על מכבי בגלל הפיצול למרות שקודם הוא תמך בהגבלות על מכבי, פשוט לא תקפה מבחינה לוגית.

לגבי המשפט המודגש הראשון - א) למה זה בסדר ביוון או בליטא שיש קבוצה או שתיים עשירות פי כמה מהשאר ועדיין יש סדרות? באיזו ליגה מחוץ למנש יש תקרת שכר?, ב) נו אז הנה מכבי מחלישה את עצמה עבור הליגה ומתכוונת לשחק רק עם 3 זרים. מה הבעיה?

לגבי המשפט המודגש השני - לא הבנתי מה האינטרס ומה הזכות של הקבוצות?

אני חושב שאתה כל כך נעול על איזושהי טענה כביכול דמגוגית של ראי שאיבדת את ההגיון בדברים שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 12:12 am 
Junior

היא לא "מחלישה את עצמה בליגה", היא שולחת לליגה את קבוצת המילואים שלה, קבוצה שבינה ובין מכבי אין כלום זולת השם. מעריך שגם הקבוצה תשחק בהדר יוסף ולא תעניין חצי אוהד.
זו בפירוש פרובוקציה, וברור שזה נושא שאמור להכעיס את שאר הקבוצות כי מדובר במסר חד וברור: "אתם על ה *** שלנו, תשחקו מול קבוצת הנוער המחוזקת שלנו". המסר הזה פוגע קשות בתדמית של הליגה. במצב כזה עדיף לכל הצדדים שמכבי פשוט תעזוב את הליגה לחלוטין. הליגה לדעתי תשרוד יפה ללא מכבי ומכבי לא תצטרך לזרוק כספים על מהלך שכולו פרובוקציה זולה ומיותרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 12:24 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
נו אז הנה, עכשיו לא יהיה לה פי 3 תקציב, וכולם אמורים להיות מרוצים. למה זה אינטרס שלהם שמכבי תהייה חזקה ומתוקצבת ומלאת זרים? אתה בכלל לא שם לב לסתירה הפנימית במה שאתה כותב?

אני לא שם לב לסתירה פנימית, כי אין סתירה פנימית. אתה לא יכול לתת לאשתך מרפק לפנים וכשהיא מתלוננת במשטרה להגיד ״מה את רוצה? שנים את מתחננת שאני אתחיל להתאמן, פעם אחת עשיתי קצת כפיפות מרפק ואת מתבכיינת״. הקנס שהמנהלת צריכה להטיל על מכבי במקרה של פיצול, מוצדק בגלל שמכבי משתינה על הליגה ופוגעת באופן קשה במוצר שהיא שותפה בבעלות עליו יחד עם שאר הקבוצות. הניסיון שלך למתוח קו של גזירה שווה בין קבוצה שלא רושמת זר אחד כדי לזכות במענק לקבוצה שתעמיד סגל בשני מיליון דולר כשהתקציב שלה עומד על 25 מיליון דולר הוא, כאמור, דמגוגי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 12:30 am 
Junior

sir charles כתב:
נביא בעירו כתב:

לגבי המשפט המודגש הראשון - א) למה זה בסדר ביוון או בליטא שיש קבוצה או שתיים עשירות פי כמה מהשאר ועדיין יש סדרות? באיזו ליגה מחוץ למנש יש תקרת שכר?, ב) נו אז הנה מכבי מחלישה את עצמה עבור הליגה ומתכוונת לשחק רק עם 3 זרים. מה הבעיה?

לגבי המשפט המודגש השני - לא הבנתי מה האינטרס ומה הזכות של הקבוצות?

אני חושב שאתה כל כך נעול על איזושהי טענה כביכול דמגוגית של ראי שאיבדת את ההגיון בדברים שלך.

1. לא אמרתי שאני בעד פיינל פור. אני כן חושב שיש הבדל מהותי בין ליגה דו ראשית לליגה עם קבוצה אחת מעל כולן, לנצח נצחים.

2. כאמור, מכבי לא מחלישה את עצמה עבור הליגה. זו היתממות דמגוגית (דמגוגיה מתממת?) לטעון את זה. היא משתינה על הליגה בקשת ולכן צריכה להענש.

3. האינטרס של הקבוצות זה להראות למכבי שהיא לא קובעת את החוקים ולא יכולה לעשות מה שבא לה, ושאם לא נאה לה, שתתכבד לוותר על התארים המקומיים ותלך לליגה הרוסית, האדריאטית, הבלקנית, או לאיפה שבא לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 12:32 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אין שום סיבה לקנוס את מכבי על הפיצול. להיפך, צריך לוודא שהפיצול יתקיים וככה במקום שיהיה צריך להילחם על הסילוק (ההכרחי והמוצדק) של מכבי מהליגה היא נותנת את זה במתנה.

ולמותר לציין שחוק השוחד פסול בפני עצמו, אבל אם הוא קיים ומכבי עומדת בתנאים ברור שהיא צריכה לקבל את השוחד כמו כל קבוצה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 8:09 am 
Hall of Famer

מכבי עושה צחוק מהואהדים שלה שלא יודעים אם יש פיצול או אין אם יש vtb או אין איך אפשר לקנות ככה מנוי בחוסר ידיעה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 8:55 am 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
מכבי עושה צחוק מהואהדים שלה שלא יודעים אם יש פיצול או אין אם יש vtb או אין איך אפשר לקנות ככה מנוי בחוסר ידיעה?

אין פיצול, אין VTB, אתה יכול לקנות מנוי.

סתם...
אבל יש לי הרגשה שמכבי עובדת על מצגת חדשה בה היא מסבירה מדוע החליטה לאחד את מכבי א' וב'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 9:07 am 
Hall of Famer

אני חושב שדי ברור לכולם שלא יהיה פיצול. רוב הדיונים עכשיו זה על איך לצאת כמה שפחות סמרטוטים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2018 10:26 am 
Junior

הדימוי של "מתהפכים כמו סטייקים" הוא ממש גרוע. הרי פילה וסינטה אתה הופך פעם אחת וזהו. ואם אתה אנטריקוט אז אולי אולייייייייי עוד היפוך אחד לכל צד. זה דיי יציב יחסית לתחום המזון.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: