סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 02, 2024 7:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 642 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2024
הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 9:18 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא מסכים שהספרס לא צריכים עוד אף אחד מהדראפט עכשיו כשהם בחרו את קאסל - עדיין יש להם בעיית קליעה רצינית, בעיקר מהכנפיים, אבל הם לקחו הימור ראוי על הדראפט של 2031 אל מול הדראפט הזה וקיבלו גם סוואפ כדי להשתכנע בזה.

לעומת זאת, הבחירה של הולנד לפיסטונס היא כל-כך תמוהה שהיא מבחינתי עילה לעשות ללנגדון כמעשה מונטי וויליאמס ולשלוח אותו הביתה עם רוב החוזה שלו.
איך לעזאזל הקבוצה הזאת יוצאת עם עוד אתלט לא גדול במיוחד שלא קולע מבחוץ? ועוד אחד שכנראה אפשר היה לבחור גם בבחירות 9-13 דרך טרייד דאון (ואני מניח שחיפשו כזה, אולי לא היה זמין?).
הפיסטונס יכולים עכשיו להעמיד חמישייה של קייד-אייבי-אוסאר-הולנד-דורן, שמורכבת מכל הכשרונות שהם בחרו בלוטרי בארבע שנים האחרונות.
אם סוכמים את האחוזים שהחמישיה הזו קלעה בהם ל3 בעונה שעברה מגיעים ביחד ל112%. זה מחריד.
הדבר הראשון שכל פרשן ביקום אומר על דטרויט זה ׳תשיגו לקייד קצת ריווח׳. ובכן, לנגדון הלך והשיג את הווינג שהכי פחות מרווח את המגרש בלוטרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 9:21 am 
מנהל פורום

לא בדרפט הזה, סטאבס, לא בזה
מדברים גבוהה בכל מיני שחקנים שלא היו נבחרים בסיבוב הראשון בדראפט נורמלי
עדיף לחכות
כן הפיסטונס רוצה את קופר פלאג כנראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 9:39 am 
Junior

קופר פלאג יהיה זמין בבחירה חמישית? אני בטוח שהוא ישמח לשחק מול חמישה שחקנים שמצופפים את הצבע בכל משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 9:45 am 
מנהל פורום

למה החלטת שהפיסטונס ייבחרו חמישי?
למה לא ראשון?
הם הולכים להפסיד המוןןןןן העונה

וכן, לשים את פלאג בקבוצה הזה, זה עוול משווע לקריירה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 9:58 am 
Junior

הפסידו המוווון גם בעונה החולפת - בחרו 5.
וגם בעונה שלפניה - בחרו 5.
ואפילו בעונה שלפניה - וגם אז בחרו 5.

אז סתם, גם אם נהיה סופר רציניים לרגע - מה שצריך ללמוד מזה, זה שגם המון הפסדים לא מבטיחים לך כלום.
הפיסטונס ילכו לעוד עונה בתחתית, אין להם ברירה וזאת תהיה טעות להתאבד על 35 נצחונות רק כדי להגיד שיצאת מהתחתית, אבל אני חושב שאין אדם בדטרויט שבאמת מנחם את עצמו בסיכוי לקופר פלאג.
אפילו עם עוד עונה מהגיהנום שבטח תגרום לכל טיפת כשרון לבקש טרייד, יש לך בסוף 48% ליפול שוב לבחירה 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 10:02 am 
מנהל פורום

מה שהכי מצחיק זה שהדראפט הזה וזה NBA בכלל סובל מעודף שחקני כנף אתלטיים בלי קליעה
ככה שאפילו ערך הטרייד שלו אפסי

אוהב את הבחירה של הספרס בקסל, גארד שמפעיל לחץ מטורף על הכדור התאמה מושלמת לוומבי בהגנה
כמו אנט וגובר רק יותר טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 10:16 am 
Hall of Famer

בוסטון התנהלו די מוזר לגבי הדראפט הזה, גם באימונים לפני הדראפט וגם בפועל בדראפט עצמו, הם הלכו על סווינגמנים ופורוורדים כשברור שאם יש לבוסטון חור בסגל, הוא נמצא דווקא בצבע, בטח עכשיו עם הדיווחים על כך שפורזינגיס לא יהיה מוכן לתחילת העונה בגלל הניתוח שלו, שאל הורפורד כבר בן 38 ושהעתיד של קורנט (גבוה שלישי סולידי אבל לא יותר מזה) בקבוצה לא ברור. זה גם לא שיש לבוסטון נכסים לטרייד או מקום מתחת התקרה כדי למצוא את הגבוה שהם צריכים בשוק החופשי, אלא אם כן יחליטו ללכת למשהו כמו טרייד על פורזינגיס לקבוצה שלא מחפשת להתחרות השנה ויכולה לחכות בסבלנות עד שהוא יחלים (אולי שיקגו תמורת ווצ'? אינדיאנה תמורת טרנר? אולי אפילו מיני תמורת קא"ט?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 12:10 pm 
Junior

קשה לי להאמין שדטרויט מתכננת עונת טנקינג. הבעלים לא רוצים עוד עונה מביכה כמו האחרונה, וצריך לזכור שכל ההפסדים האלה גם לא טובים לצעירים. מה גם שקייד זכאי כבר להארכת חוזה, הוא בכל מקרה יקבל אותה, אבל מתישהו במהלכה יגיע הזמן שיתנסה במעמד הפלייאוף. בואו נחכה לפרי אייג'נסי, יש להם המון כסף שהם חייבים לבזבז, כי החל מהשנה כבר אי אפשר לגרור קאפ ספייס אל תוך העונה עצמה.

אני מן הסתם לא מחזיק מהולנד ומהבחירה בו, אבל אני רוצה להעלות זווית חשובה. נשיא הקבוצה החדש לנגדון ממש לא מחויב להחלטות שקיבל קודמו בתפקיד. קיבלנו המחשה לזה ממש עכשיו, עם מייקל ווינגר שהחליף לפני שנה את טומי שפרד באותו תפקיד כמו של לנגדון. הוא קיבל בירושה שלד צעיר שכלל את אבדיה וקיספרט, שני סמולים. בכל זאת בחר בבילאל קוליבאלי שמשחק באותה עמדה. תיאורטית, ניתן היה לשחק עם שלושתם ביחד. ווינגר אפילו האריך חוזה לאבדיה - בין היתר כי הוא השיג זאת במחיר נוח. ויכול להיות שבתרחיש שונה מזה שנוצר אתמול, שבו וושינגטון לא בוחרת בביגמן שלפי כל הערכות, וגם דעתו שלו עצמו, ישחק בעמדה 4 בשנים הקרובות ואולי בכלל - שדני היה נשאר בוויזארדס ומקודם לעמדה 4, ברגע שקוזמה היה נשלח בטרייד.

אבל...בקונסטלציה שנוצרה, עם בחירה מסתמנת בסאר, ורצון לפנות כמה שיותר דקות בעמדת הסמול בשביל שקוליבאלי יוכל לפתוח ככל שיוכיח את עצמו מספיק, דני נהיה אקספנדבל. ווינגר היה פחות מושקע בו, בהשוואה לאופן שבו מושקע בבחירה בקוליבאלי.

אז אני חושב שאותו דבר נכון עכשיו לגבי לנגדון ואסאר, או כל שחקן אחר מהריבילד הנוכחי של הפיסטונס למעט קייד. מה גם שצריך לזכור את עניין קריש הדם שסיים את העונה של אסאר. כרגע העדכון שיצא מהפיסטונס זה שאסאר יחזור לפעילות גופנית בקיץ ויפתח את העונה הבאה כרגיל. אבל אם יחטוף קריש דם נוסף שכזה, יתכן וזה ישים קץ לקריירה שלו.

בכל אופן, אני לא חושב שדטרויט בחרה בהולנד בשביל ערך הטרייד שלו. ולמרות ההסתייגויות כלפיו, כולל אלו שלי שהבעתי בבירור במוק, מה שאני כן אוהב בו זה שהוא אתלט עם מוטור גבוה, יוכל להיות שחקן הגנה נהדר, גם אם לא ברמה של שומר על פאוורים כמו ג'יילן בראון. הוא היה מאוד לא יעיל באיגנייט, אבל זו היתה קבוצה מבולגנת בלי רכז והוא מילא שם ואקום. עכשיו הוא מגיע לקבוצת NBA מבולגנת בלי רכז D:
אבל ברצינות, לפחות בדטרויט יש את קייד, אז הולנד קודם כל כבר לא יישא על כתפיו נטל התקפי שגדול מדי עליו. וצריך לחכות ולראות מה הם יעשו בקיץ, אולי יתחזקו בפליימייקר ובקליעה מבחוץ. אני כן חושב שאם מאמן הקליעה המוערך שלנגדון הביא איתו מהפליקנס יצליח לחולל קסמים אצל הולנד, ואם תיבנה בדטרויט תשתית מספיק טובה בשבילו לפרוח בה, אז הוא יוכל להתפתח לשחקן מועיל ולהיות חלק אינטגרלי בזהות המנצחת שמנסים לבנות שם. בואו נגיד שמעדיף אותו שם על פני בחירה בסאלון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 12:25 pm 
Junior

rony כתב:
בוסטון התנהלו די מוזר לגבי הדראפט הזה, גם באימונים לפני הדראפט וגם בפועל בדראפט עצמו, הם הלכו על סווינגמנים ופורוורדים כשברור שאם יש לבוסטון חור בסגל, הוא נמצא דווקא בצבע, בטח עכשיו עם הדיווחים על כך שפורזינגיס לא יהיה מוכן לתחילת העונה בגלל הניתוח שלו, שאל הורפורד כבר בן 38 ושהעתיד של קורנט (גבוה שלישי סולידי אבל לא יותר מזה) בקבוצה לא ברור. זה גם לא שיש לבוסטון נכסים לטרייד או מקום מתחת התקרה כדי למצוא את הגבוה שהם צריכים בשוק החופשי, אלא אם כן יחליטו ללכת למשהו כמו טרייד על פורזינגיס לקבוצה שלא מחפשת להתחרות השנה ויכולה לחכות בסבלנות עד שהוא יחלים (אולי שיקגו תמורת ווצ'? אינדיאנה תמורת טרנר? אולי אפילו מיני תמורת קא"ט?).

הם דווקא הביאו כמה סמול-בול סנטרים לאימונים אצלם: ג'ונתן מוגבו, אנריקה פרימן, קולמן הוקינס שהחליט לחזור לאילינוי. אני רואה שם גם איזה ג'סי אדוארדס שאולי הוא סנטר של ממש, אין לי מושג מי זה.
עם בחירות 30 ו-54 אתה מנסה להשיג שחקנים שפשוט יוכלו לתקוע יתד בליגה ולתרום ככל האפשר, זו לא תכנית כבקשתך. מה גם שלדעתי יש להם חורים לכל אורך הרוטציה, למעט עמדת הפוינט.
בסנטר יש את פורזינגיס, הורפורד, טילמן שכדאי להם להשאיר, ואני מעריך שיחפשו עוד אחד עם ותק מסוים מהשוק החופשי או בטרייד (יש להם חריגת טריידים בסף 3.9 מיליון, צריך לבדוק מי יכול להיכנס לתוכה). זו פחות "זריקת קובייה" מאשר לקחת סנטר בבחירה 30, למרות שלא התבלט מספיק לעומת שחקנים בעמדות אחרות שהבאת לאימונים, ולצפות שיסתום חורים כבר כרוקי. שני הסנטרים הבולטים שנותרו הם קייל פיליפאוסקי ואדם בונה, אם אפשר היה להתיך אותם לפרוספקט אחד הוא היה נבחר בלוטרי, אבל לכל אחד בנפרד יש את המגרעות המשמעותיות שלו.

למה אינדיאנה ומינסוטה לא מחפשות להתחרות השנה ויכולות לחכות בסבלנות? זה בניגוד לכל מהלך שעשו עד כה, ולכל ההישגים שצברו השנה בפלייאוף.
ווץ' חתום על 40 מיליון לשנתיים הבאות, פורזינגיס על 60 מיליון לשנתיים. אני לא רואה החלפה כזאת יוצאת לפועל, אלא אם תהיה קבוצה שלישית בעסקה שלוקחת מהבולס את החוזה של לאבין. יש קונסטלציה שבה זה יוכל לקרות: לאבין לקינגס, בארנס/הורטר ופורזינגיס לבולס, ווץ' וטריי ליילס לסלטיקס. מצד הבולס זה יקצץ 15-17 מיליון מהפיי רול. הקינגס יוכלו להוסיף בחירה או שתיים, בוסטון גם תוסיף קצת ואליו עבור הבולס, אבל אני לא בטוח שירצו לשנמך את ההגנה מפורזינגיס לווץ', למרות כל שיקולי הזמינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 1:05 pm 
Hall of Famer

ההנחה שלי היא שאם בוסטון תחפש טרייד על פורזינגיס, זה בגלל שהיא לא סומכת עליו שיהיה בריא, אז ההשוואה הנכונה היא לא בין ההגנה של פורזינגיס להגנה של, נניח, ווצ', אלא בין ההגנה של ווצ' לבין ההגנה של מי שזה לא יהיה שיקבל את הדקות של פורזינגיס אם וכאשר הוא שוב יהיה פצוע במאני טיים (קייטה? טילמן? קורנט? מישהו אחר?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 1:13 pm 
Junior

בוסטון סמכה על פורזינגיס לפני שנה שיהיה בריא. יש לה עד פברואר להעריך את מצבו ולפעול בהתאם. אולי תהיה לו עונה הפוכה: ייעדר לאורך רובה, אבל יהיה זמין בפלייאוף (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 1:59 pm 
Freshman

כבר כתבתי נדמה לי, לסטאבס בזמנו,
הפיסטונז כבר קיבלו את הפרנצ׳ייז שלהם,
אין צדק שיקבלו עוד בחירות ראשונות בעשור הקרוב לפחות.
הולנד == אוסאר שגם הוא לא מתאים לאחרים, מה הם עושים שם?
אולי מערימים נכסים לטרייד.

אוריאל,
אתה כל הזמן כותב שהדראפט חלש לכן כל השחקנים גרועים.
זה פשוט לא נכון וגם לא סביר.
שנתון מורכב מהרבה סיפורים, 60 ואולי יותר שלא נבחרו ועדיין יכולים לתרום.
לעשות לכל הסיפורים האלה רדוקציה לציון ואח״כ אינדוקציה שווה לכל שחקן בנפרד זו טעות.

בדראפט של 25 יש כמה בודדים בקליבר שאין השנה, השאר בערך אותו דבר.

סן אנטוניו צריכה שחקנים תורמים מסביב לוומבי ו-ואסל כרגע ובבחירה 8 יש לא מעט כאלה.
אולי הם בונים על טרייד להביא שם גדול כמו גרלנד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 2:22 pm 
מנהל פורום

ברור שיהיו מציאות
אבל הערך של שחקן אקראי ממוצע במקום 8 הוא נמוך מערך ממוצע אקראי של שחקן 8 בדראפט טוב יותר
תסתכל על הדראפט האחרון, איזה השפעה עצומה הולכת להיות לו על העתיד של ה NBA
אני לא מצליח לדמיין את החבורה שנבחרה אתמול עוד רבע מהאימפקט הזה

וומבי? כל מילה
אמן תומפסון? מדהים
חיימי חקאז? איזה סמול פורוורד קלאסה
פודז'ימסקי? האסל של האסל
לייבלי? רק הגיע כבר ניצח
שפרד של אידיאנה? תורם בעודו יונק משדי אימו
ובטח שכחתי כמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 2:45 pm 
Junior

סיכום חלקי של הדראפט עד כה:

אטלנטה - כמו שכתבתי במוק שלי, היה שלב שבו בחנתי ברצינות את אופציית ריזאשה כבחירה ראשונה, שלב שלא במקרה חפף לפלייאוף הנהדר שנתן במדי בורג (עד למשחק ההדחה, כאמור). הרציונל היה - אם הוא יהיה סוג של MPJ, רק בריא ושומר נהדר על עמדות 1-3, זה לא שחקן ששווה בחירה ראשונה במחזור שנחשב חלש? הרי פורטר היה נלקח איפשהו בטופ 5-7 של דראפט 2018 החזק ביותר, אם לא היה משחק רק 3 משחקים כפרשמן ומגיע לקומביין כשהוא עדיין עם פציעה חמורה בגב. אבל עוד לפני שיצאו המדידות הרשמיות שלו, ראיתי שהוא לא גבוה, ארוך, פיזי ואתלטי כמו MPJ.

אני מאמין שהוא לא יהיה באסט (הרי דירגתי אותו כבחירה 3), אבל בהחלט סביר להניח שהוא יותיר טעם טיפה מאכזב כבחירה ראשונה, ושלא יתגלה כשחקן הטוב ביותר מהמחזור.
בכל אופן, מבחינת אטלנטה מה שחשוב זה בכלל מה יעשו שם עם טריי ודז'ונטה בקיץ, ומה יקרה איתם בשנים הקרובות מבחינת זה שהספרס שולטים בבחירות הדראפט שלהם בשלוש השנים הבאות. לאור הבחירה בריזאשה, הייתי רוצה לראות טרייד על טריי ללייקרס, ואז דז'ונטה וריבס בקו האחורי ישאירו אותם לכל הפחות ברמה שהגיעו אליה העונה, עם אפשרות לשיפור מבפנים בזכות קו קדמי של ריזאשה-ג'ונסון-אוקונגוו. ינסו להיפטר מהאנטר ומהחוזה שלו, ולהשיג מה שאפשר להשיג על קאפלה.

וושינגטון - הביאו בבחירה המאוחרת את קישון ג'ורג' השוויצרי, שיוכל לפטפט בצרפתית עם קוליבאלי וסאר. ינסו להשאיר את טיוס ג'ונס, ונראה מה ישיגו תמורת קוזמה (אם, כמו שהצעתי במוק, זה יהיה אייזיאה סטיוארט אז יופי בשבילם). אה, נזכרתי בברוגדון שאם ג'ונס עוזב, נותן להם פלור ג'נרל כל עוד הוא בריא ובמדי הקבוצה. בכל אופן, יתחילו להיות קבוצה מעניינת באמת רק החל מהדראפט הבא, שגם בו אמורים לבחור גבוה למדי. ועכשיו הגעתי לבחירה 14 ונזכרתי גם בקרלטון קארינגטון, כמובן. צריכים לקוות שלא ילמד מג'ורדן פול שום דבר...כי הוא כן קצת מזכיר אותו פה ושם.

יוסטון - קיוויתי לראות את שפרד נבחר גבוה יותר, או שמגיע לספרס/פיסטונס. יש לו מקום גם ביוסטון, יוכל להרכיב צמדים מעניינים עם אמן תומפסון מהספסל, או לצד שנגון בתור 1-2 פאנץ', עם פעילות DHO מה elbows. יש לרוקטס שאיפות גדולות, אז אולי כבר בשבועות הקרובים נהיה חכמים יותר לגבי הרוטציה שלהם והמקום ששפרד יתפוס בה.

סן אנטוניו - עצם זה שהלכו על קאסל, והעובדה שיעבדו איתו על הזריקה מבחוץ, כבר מקרבת את הדירוג שנתתי לו (בחירה 10) כהערכת חסר...נחכה ונראה. מעניין אם באמת בונים עליו בתור רכז, ומה מתכוונים לעשות כבר הקיץ. אני מבין את הטרייד על בחירה 8, אם לא היה אף אחד שהם אוהבים מספיק, אז לא צריך בכוח "לבנות בהתאם לטיימליין". יש להם מספיק צעירים ונכסים עתידיים, הם יכולים כבר עכשיו להאיץ בנייה ולראות מה הבחירות העתידיות של אטלנטה, שיקאגו ואפילו בוסטון (אופציה להחלפת בחירות בדראפט 2028, אלא אם זו בחירה ראשונה) מניבות להם. מחכה לראות את מי ייקחו הלילה בבחירה 35, נותרו שני פרוספקטים צרפתיים על הלוח...

שארלוט - לא מתלהב מסאלון ומהבחירה הזאת, אבל נחיה ונראה...יהיה להם קאפ ספייס בקיץ, למרות הטרייד בדד ליין עם התאנדר. עדיין, אם לאמלו ומרק וויליאמס ימשיכו לסבול מפציעות, ואם סאלון באסט, המצב שם ימשיך להיראות עגום למדי, כך שבינתיים אין יותר מדי סיבות לבאז חיובי סביבם. אולי הלוטרי של דראפט 25 ייתן סיבה אחת גדולה.

מינסוטה - כתבתי מזמן שיש בדראפט הזה הרבה רכזים ושזו הזדמנות עבורם למצוא יורש לקונלי, רק שהם הלכו על הזדמנות עם יותר אפסייד בהשוואה לאלו שהיו אמורות להיות זמינות בבחירה 26 שלהם...ממשיכים לקחת סיכון במשכון העתיד, אבל אין ספק שדילינגהאם ואולי גם טרנס שאנון יוכלו לתת חתיכת בוסט של סקורינג לספסל, ויחד עם אלכסנדר-ווקר, נאז וקייל אנדרסון אם יוחתם מחדש (ואם לא, אולי-אולי לאונרד מילר מהדראפט הקודם), פתאום הספסל נראה מעניין מאוד.

ממפיס - מת על הבחירה הזאת, התאמה שחזיתי כבר מזמן אבל לא יצא לי לעשות באף מוק שהשתתפתי בו או שיצרתי בעצמי, כמו כאן. הביאו את הדוב הגדול ביותר שבנמצא, אם אני ג'ה אז אני כבר מפנטז על הסקרינים שאקבל...לגמרי מוסיף אותם ל watch list, אחרי עונה מבוזבזת שבכל זאת הניבה את וינס וויליאמס וג'י ג'י ג'קסון.

יוטה - כמו לפני שנה, הלכו על הפרשמן הארוך שיוכל להתפתח לשחקן 3 & D מיוחד. אייזיאה קולייר בבחירה המאוחרת זו עוד בחירה עם אפסייד, בתלות בפיתוח הקליעה מבחוץ. מעניין אם ילכו על ג'וני פרפי בבחירה 32 הלילה.

שיקאגו - איזה סטורי ליין מרגש. אם לא ראיתם את צילומי האושר של משפחת בוזליס, והבכי של אחיו - שהשדרנים כבר חזו איך יהפוך למים איטרנטי - לכו לחפש. מקווה מאוד בשבילו שהשילוב בין החלקה עד לבחירה 11, אחרי שכבר התאמן עבור אטלנטה ואחרות, ובין ההזדמנות להיות כוכב מקומי בעיר הולדתו, יסייעו לו להזניק את הקריירה שלו. מה שכן, אני מסתכל על רשימת הקבוצות שהתאמן בהן ובחרו שלא לקחת אותו: אטלנטה כאמור, וושינגטון, דטרויט, שארלוט והספרס, וזה לא נראה טוב...על שלוש הראשונות עוד אפשר לומר שהן פשוט העדיפו את הפרוספקטים שלקחו. גם שארלוט אולי התפתתה לאפסייד של סאלון עם הפריים העדיף + גיל צעיר יותר, אבל זו כבר מתחילה להיראות כמו עדות נגד בוזליס. וזה שהספרס העדיפו טרייד אאוט על פני בחירה בו, שהרי היה ניתן לשלב אותו בחמישייה לצד קאסל, ואסל, סוהאן והחייזר, בכלל לא נראה טוב עבורו. כנ"ל עם יוטה שהעדיפה את קודי על פניו.

טופיץ' ודילון ג'ונס לאוקלהומה - מניח שאטט יפתח דיון על זה בת'רד הייעודי שלהם. דבר אחד שמשותף להם - קליעה בעייתית משלוש, אבל אחוזי עונשין באזור ה 85%, כך שיש לצ'יפ אינגלנד עם מה לעבוד.

סקרמנטו - מת על הבחירה הזאת, מזכיר שבמוק בחרתי את קרטר שישי להורנטס. אני דווקא לא רואה בו רכז, בניגוד לנרטיב שנבנה ("שוב הקינגס משיגים רכז שהחליק עד לבחירה 12-13 שלהם"). כלומר, הוא יוכל לשחק פוינט, אבל לצד ווינג פליימייקר. בעצם, למה לא לצד סבוניס כציר התקפי? טוב, בתור התחלה אוהב מאוד את הציוות שלו לצד מונק מהספסל. שניהם יביאו מספיק פליימייקינג ואיכויות משלימות. יוכל גם לשחק 2 לצד פוקס. עכשיו נחכה לראות מה הקינגס יעשו עם הורטר, האריסון בארנס, דאביון מיטשל האקספנדבל ביותר, ומגוון בחירות שהם שולטים בהן. סבירות גבוהה שיביאו אחד מבין קוזמה, ג'רמיי גרנט או לאבין בטרייד.

מיאמי - בחירה שלהם בקלאל וור לכאורה מעידה שאולי טעיתי לגביו...במיוחד מבחינת האופי וענייני המוטור. מזכיר קצת את ווייטסייד. הם בדיוק האריכו חוזה לבאם, שנבחר בזמן שהצדלבן נראה נעול אצלם בסנטר. מעניין אם יחול היפוך דומה ברגע שבאם יהיה לקראת סיום חוזה. הם על פרשת דרכים בעונה הקרובה, לאור התכנית של באטלר לצאת לשוק החופשי בקיץ הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 2:52 pm 
Freshman

כמו שנראה כרגע 5 הראשונים 2025 >> מחמשת הראשונים 2024.
אבל אלו מקרים בודדים.
התפזרות כשרון במספרים גדולים של שנתון מכל העולם יתפזרו כעקומת פעמון.
אז כן בחירה 20 השנה ובשנה הבאה אמורים להיות באותו קליבר דמיוני.

וומבי וגם מילר אין השנה.
אבל בדרג השני אין לדראפט השנה במה להתבייש.

בשליפה בהתחשב בזהות הקבוצה שבחרה בהם,
קלינגן וסארר יתנו עונות רוקי תורמות.
אולי שפארד.
אולי אחד מהגארדים של יוטה (יש להם בחירה גבוהה בסיבוב השני עם שחקנים נחמדים שגם עשויים לתרום).
קונקט וטייסון גם יתרמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 3:08 pm 
Junior

בלואי, גם אם המשוואה שהצגת נכונה, וממש אי אפשר לדעת בשלב זה (יכול להיות שיהיו הרבה יותר פרוספקטים מעניינים), יש גם cascading effect: כשיש חמישה פרוספקטים בכירים מחמשת הפרוספקטים של הדראפט הנוכחי, אז חמשת הבאים (בחירות 6 עד 10 של הדראפט הבא) הם גם ברמה טובה יותר יחסית למיקום שבו נבחרים וכן הלאה.
מה גם שהיו כמה שחקנים שהתכוונו להיות בדראפט הזה וחזרו לעונת סניור או פחות מכך, אז גם הם ישביחו את המחזור הבא (האנטר סאליס שעלה לי על הרדאר עוד לפני ג'יילון טייסון, אלכס קרבאן מקונטיקט שעשוי להיות סטויאקוביץ' הבא, ניק קליפורד שנתן קפיצה משמעותית העונה ואם ימשיך בכך, יוכל להיות מעבר לרול פלייר מעניין, ועוד כמה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 3:28 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
סיכום חלקי של הדראפט עד כה:

אטלנטה - כמו שכתבתי במוק שלי, היה שלב שבו בחנתי ברצינות את אופציית ריזאשה כבחירה ראשונה, שלב שלא במקרה חפף לפלייאוף הנהדר שנתן במדי בורג (עד למשחק ההדחה, כאמור). הרציונל היה - אם הוא יהיה סוג של MPJ, רק בריא ושומר נהדר על עמדות 1-3, זה לא שחקן ששווה בחירה ראשונה במחזור שנחשב חלש? הרי פורטר היה נלקח איפשהו בטופ 5-7 של דראפט 2018 החזק ביותר, אם לא היה משחק רק 3 משחקים כפרשמן ומגיע לקומביין כשהוא עדיין עם פציעה חמורה בגב. אבל עוד לפני שיצאו המדידות הרשמיות שלו, ראיתי שהוא לא גבוה, ארוך, פיזי ואתלטי כמו MPJ.

אני מאמין שהוא לא יהיה באסט (הרי דירגתי אותו כבחירה 3), אבל בהחלט סביר להניח שהוא יותיר טעם טיפה מאכזב כבחירה ראשונה, ושלא יתגלה כשחקן הטוב ביותר מהמחזור.
בכל אופן, מבחינת אטלנטה מה שחשוב זה בכלל מה יעשו שם עם טריי ודז'ונטה בקיץ, ומה יקרה איתם בשנים הקרובות מבחינת זה שהספרס שולטים בבחירות הדראפט שלהם בשלוש השנים הבאות. לאור הבחירה בריזאשה, הייתי רוצה לראות טרייד על טריי ללייקרס, ואז דז'ונטה וריבס בקו האחורי ישאירו אותם לכל הפחות ברמה שהגיעו אליה העונה, עם אפשרות לשיפור מבפנים בזכות קו קדמי של ריזאשה-ג'ונסון-אוקונגוו. ינסו להיפטר מהאנטר ומהחוזה שלו, ולהשיג מה שאפשר להשיג על קאפלה.

וושינגטון - הביאו בבחירה המאוחרת את קישון ג'ורג' השוויצרי, שיוכל לפטפט בצרפתית עם קוליבאלי וסאר. ינסו להשאיר את טיוס ג'ונס, ונראה מה ישיגו תמורת קוזמה (אם, כמו שהצעתי במוק, זה יהיה אייזיאה סטיוארט אז יופי בשבילם). אה, נזכרתי בברוגדון שאם ג'ונס עוזב, נותן להם פלור ג'נרל כל עוד הוא בריא ובמדי הקבוצה. בכל אופן, יתחילו להיות קבוצה מעניינת באמת רק החל מהדראפט הבא, שגם בו אמורים לבחור גבוה למדי. ועכשיו הגעתי לבחירה 14 ונזכרתי גם בקרלטון קארינגטון, כמובן. צריכים לקוות שלא ילמד מג'ורדן פול שום דבר...כי הוא כן קצת מזכיר אותו פה ושם.

יוסטון - קיוויתי לראות את שפרד נבחר גבוה יותר, או שמגיע לספרס/פיסטונס. יש לו מקום גם ביוסטון, יוכל להרכיב צמדים מעניינים עם אמן תומפסון מהספסל, או לצד שנגון בתור 1-2 פאנץ', עם פעילות DHO מה elbows. יש לרוקטס שאיפות גדולות, אז אולי כבר בשבועות הקרובים נהיה חכמים יותר לגבי הרוטציה שלהם והמקום ששפרד יתפוס בה.

סן אנטוניו - עצם זה שהלכו על קאסל, והעובדה שיעבדו איתו על הזריקה מבחוץ, כבר מקרבת את הדירוג שנתתי לו (בחירה 10) כהערכת חסר...נחכה ונראה. מעניין אם באמת בונים עליו בתור רכז, ומה מתכוונים לעשות כבר הקיץ. אני מבין את הטרייד על בחירה 8, אם לא היה אף אחד שהם אוהבים מספיק, אז לא צריך בכוח "לבנות בהתאם לטיימליין". יש להם מספיק צעירים ונכסים עתידיים, הם יכולים כבר עכשיו להאיץ בנייה ולראות מה הבחירות העתידיות של אטלנטה, שיקאגו ואפילו בוסטון (אופציה להחלפת בחירות בדראפט 2028, אלא אם זו בחירה ראשונה) מניבות להם. מחכה לראות את מי ייקחו הלילה בבחירה 35, נותרו שני פרוספקטים צרפתיים על הלוח...

שארלוט - לא מתלהב מסאלון ומהבחירה הזאת, אבל נחיה ונראה...יהיה להם קאפ ספייס בקיץ, למרות הטרייד בדד ליין עם התאנדר. עדיין, אם לאמלו ומרק וויליאמס ימשיכו לסבול מפציעות, ואם סאלון באסט, המצב שם ימשיך להיראות עגום למדי, כך שבינתיים אין יותר מדי סיבות לבאז חיובי סביבם. אולי הלוטרי של דראפט 25 ייתן סיבה אחת גדולה.

מינסוטה - כתבתי מזמן שיש בדראפט הזה הרבה רכזים ושזו הזדמנות עבורם למצוא יורש לקונלי, רק שהם הלכו על הזדמנות עם יותר אפסייד בהשוואה לאלו שהיו אמורות להיות זמינות בבחירה 26 שלהם...ממשיכים לקחת סיכון במשכון העתיד, אבל אין ספק שדילינגהאם ואולי גם טרנס שאנון יוכלו לתת חתיכת בוסט של סקורינג לספסל, ויחד עם אלכסנדר-ווקר, נאז וקייל אנדרסון אם יוחתם מחדש (ואם לא, אולי-אולי לאונרד מילר מהדראפט הקודם), פתאום הספסל נראה מעניין מאוד.

ממפיס - מת על הבחירה הזאת, התאמה שחזיתי כבר מזמן אבל לא יצא לי לעשות באף מוק שהשתתפתי בו או שיצרתי בעצמי, כמו כאן. הביאו את הדוב הגדול ביותר שבנמצא, אם אני ג'ה אז אני כבר מפנטז על הסקרינים שאקבל...לגמרי מוסיף אותם ל watch list, אחרי עונה מבוזבזת שבכל זאת הניבה את וינס וויליאמס וג'י ג'י ג'קסון.

יוטה - כמו לפני שנה, הלכו על הפרשמן הארוך שיוכל להתפתח לשחקן 3 & D מיוחד. אייזיאה קולייר בבחירה המאוחרת זו עוד בחירה עם אפסייד, בתלות בפיתוח הקליעה מבחוץ. מעניין אם ילכו על ג'וני פרפי בבחירה 32 הלילה.

שיקאגו - איזה סטורי ליין מרגש. אם לא ראיתם את צילומי האושר של משפחת בוזליס, והבכי של אחיו - שהשדרנים כבר חזו איך יהפוך למים איטרנטי - לכו לחפש. מקווה מאוד בשבילו שהשילוב בין החלקה עד לבחירה 11, אחרי שכבר התאמן עבור אטלנטה ואחרות, ובין ההזדמנות להיות כוכב מקומי בעיר הולדתו, יסייעו לו להזניק את הקריירה שלו. מה שכן, אני מסתכל על רשימת הקבוצות שהתאמן בהן ובחרו שלא לקחת אותו: אטלנטה כאמור, וושינגטון, דטרויט, שארלוט והספרס, וזה לא נראה טוב...על שלוש הראשונות עוד אפשר לומר שהן פשוט העדיפו את הפרוספקטים שלקחו. גם שארלוט אולי התפתתה לאפסייד של סאלון עם הפריים העדיף + גיל צעיר יותר, אבל זו כבר מתחילה להיראות כמו עדות נגד בוזליס. וזה שהספרס העדיפו טרייד אאוט על פני בחירה בו, שהרי היה ניתן לשלב אותו בחמישייה לצד קאסל, ואסל, סוהאן והחייזר, בכלל לא נראה טוב עבורו. כנ"ל עם יוטה שהעדיפה את קודי על פניו.

טופיץ' ודילון ג'ונס לאוקלהומה - מניח שאטט יפתח דיון על זה בת'רד הייעודי שלהם. דבר אחד שמשותף להם - קליעה בעייתית משלוש, אבל אחוזי עונשין באזור ה 85%, כך שיש לצ'יפ אינגלנד עם מה לעבוד.

סקרמנטו - מת על הבחירה הזאת, מזכיר שבמוק בחרתי את קרטר שישי להורנטס. אני דווקא לא רואה בו רכז, בניגוד לנרטיב שנבנה ("שוב הקינגס משיגים רכז שהחליק עד לבחירה 12-13 שלהם"). כלומר, הוא יוכל לשחק פוינט, אבל לצד ווינג פליימייקר. בעצם, למה לא לצד סבוניס כציר התקפי? טוב, בתור התחלה אוהב מאוד את הציוות שלו לצד מונק מהספסל. שניהם יביאו מספיק פליימייקינג ואיכויות משלימות. יוכל גם לשחק 2 לצד פוקס. עכשיו נחכה לראות מה הקינגס יעשו עם הורטר, האריסון בארנס, דאביון מיטשל האקספנדבל ביותר, ומגוון בחירות שהם שולטים בהן. סבירות גבוהה שיביאו אחד מבין קוזמה, ג'רמיי גרנט או לאבין בטרייד.

מיאמי - בחירה שלהם בקלאל וור לכאורה מעידה שאולי טעיתי לגביו...במיוחד מבחינת האופי וענייני המוטור. מזכיר קצת את ווייטסייד. הם בדיוק האריכו חוזה לבאם, שנבחר בזמן שהצדלבן נראה נעול אצלם בסנטר. מעניין אם יחול היפוך דומה ברגע שבאם יהיה לקראת סיום חוזה. הם על פרשת דרכים בעונה הקרובה, לאור התכנית של באטלר לצאת לשוק החופשי בקיץ הבא.

גראנט, חייב לציין שאני אוהב את הצניעות לגבי ההערכות המוקדמות שלך והנכונות להודות שאם קבוצות שאתה מעריך את טביעת העין של המנהלים שלהן הלכו על שחקן מסויים אז יכול להיות שיש בו יותר ממה שחשבת. זה לא תמיד נכון כמובן, אבל זה בולט לעומת לא מעט "מומחי דראפט" שמחלקים ציונים לקבוצות על הבחירות שלהן בביטחון מוחלט, כי הם בטוחים שההערכות שלהם עצמם חייבות להיות נכונות והקבוצות לא מבינות מה הן עושות.

כתבת יפה לגבי הרוב כאן (ונוסיף את הבחירה של דטרויט, שהיא באמת הד סקראצ'ר, רק שנה אחרי הבחירה באוסאר באותו מקום).

לגבי הבחירות של אוקייסי, קצת התאכזבתי, בעיקר כי אני חושב שהם צריכים להיות במוד של אול אין ודלטון קנקט היה יכול לעזור כצלף שלשות עם סייז מהספסל. וגם כי לא הביאו את דני, שלדעתי היה יכול להיות התאמה מושלמת ואין להם בעייה לתת את מה שפורטלנד נתנו או יותר. בנוסף, כמובן ששוב הם בוחרים שני גארדים לסגל שכבר מפוצץ עד אפס מקום בכאלה (היו יכולים למשל די בקלות להתקדם ולקחת את קלינגן אם היו רוצים). ובכל זאת, ננסה להסתכל גם על החיובי:

טופיץ' הוא כישרון מעניין שנפל בגלל הפציעה ויכול להיות אחד השחקנים הטובים בדראפט הזה בסופו של דבר. קצת לא ברור עדיין איך ישתלב ליד שיי אם לא יהיה שיפור משמעותי בקליעה (האחוזים מהעונשין מעודדים). אבל אולי יוכל לתרום מהספסל בשלב הראשון (שממילא יהיה רק בשנה הבאה).

את דילון ג'ונס לא כל כך הכרתי, אז הלכתי לראות קצת וידיאו. נראה טיפה כבד, אבל גם כמו שחקן חכם וסקילד, כמו שהם אוהבים -- טוב מאוד בשתי הידיים, ואוהב לחדור לשמאל למרות שהוא ימני בקליעה. לכאורה, כבר יש לאוקייסי שחקן כזה בסגל (גארד עם ווינגספן ארוך וגוף חזק במיוחד, אבל לא מאוד אתלטי), קיונטה ג'ונסון שהם בחרו בסיבוב השני בשנה שעברה ושיחק כמעט רק בג'י. אבל ג'ונס נראה לי כמו שחקן עם פיל יותר טוב למשחק -- מוסר טוב, חוטף מצויין, ובעיקר ריבאונדר אדיר לעמדה (10.5 ריבאונדים למשחק בשלוש השנים האחרונות שלו בקולג'), שזה תחום שבו נראה שהוא בהחלט יוכל להועיל לת'אנדר ואולי לחצוב מקום ברוטציה. גם מרוצה מהקונסולידיישן -- ראו שחקן שהם אוהבים והעבירו תמורתו כמה בחירות סיבוב שני, שיש להם כמו מים. ויש גם יתרון לקבוצה במצבם לקחת בחירת סוף סיבוב ראשון. הוא הולך להיות אצלם בארבע השנים הקרובות על שכר של איזור ה-2 מיליון לשנה, מה שיעזור במיוחד כשהם יתחילו להיות יותר חנוקים מתחת לתקרת השכר. אם פוגעים עם אחד כזה (אפילו נניח שיגיע לרמה של וויגינס), זה בהחלט יכול לעזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 3:42 pm 
Junior

המשך הסיכום:

פילדלפיה - מקיין שחקן חמוד ביותר, לא רואה אותו עולה בחמישייה לצד מקסי כי זה קו אחורי נמוך מדי, אבל יופי של באק אפ. נחכה לראות מה יעשו עם תחילת הקיץ (יש לי צפי של החתמת KCP ומיילס ברידג'ס).

לייקרס - קונקט נראה כמו גניבה רצינית, ואם ריבס יישאר אז השילוב שלהם כשני סקוררים לבנים יהיה מושא לקנאת אוהדי בוסטון, מינסוטה ויוטה D:

אורלנדו - מכיר מעריצים של טריסטן דה סילבה שרואים בו פרנץ ואגנר לעניים, אז הנה המג'יק קיבלו גיבוי נחמד למקור. מעניין אם זה הופך את ג'ט הווארד לאקספנדבל.

טורונטו - ג'קובי וולטר שחקן צעיר וחביב, שנתתי להם במוק הראשון שהשתתפתי בו לפני כחודש וחצי בערך. כנראה מסמן את דרכו של גארי טרנט III לחתום בקבוצה אחרת בקיץ, הם כבר עמוסים בכנף עם בארט, דיק, אבאג'י ובארנס שאולי ימשיך לפתוח בסמול. בעיניי לא בחירת אפסייד גבוה במיוחד, סקרן לראות את מי ייקחו בפתיחת הסיבוב השני, בובי קלינטמן שנתתי להם במוק כבחירת סיבוב ראשון עדיין פנוי, גם טיילר סמית מאיגנייט, שניהם מעניינים כפרויקטים לתפקיד הסטרץ' 4 שישלים את בארנס.

קליבלנד - מת על הבחירה הזאת מן הסתם, אחלה נקודת נחיתה עבור טייסון. עכשיו מקווה מאוד שלא יעשו את טרייד גארלנד-אינגרם המתבקש...אבל גם אם כן, הפציעות של אינגרם יספקו לטייסון מספיק הזדמנויות בחמישייה, כשממילא הוא יצטרך להתחיל את דרכו כרול פלייר. אחלה קפיצה יחסית לקונצנזוס שהראיתי שהיה עליו בשבועות האחרונים (32 ואז 28).

ניו אורלינס - אין מה להוסיף מעבר למה שכתבתי בלייב, נחכה לראות מה יקרה איתם בפרי אייג'נסי בגזרת אינגרם והטרייד המתבקש עליו, השגת סנטר פותח במקום יונאס, אולי ינסו ויצליחו להיפרד ממקולום.

דנבר - כשדארון הולמס פרש מהקומביין ודווח על הבטחה שניתנה לו, ההנחה היתה שמדובר בנאגטס. הוא מתאים להם מאוד כמחליף לג'וקר, שגם יוכל לשחק לצדו מעט. רצו את האיש שלהם וסחרו בכמה בחירות סיבוב שני בשביל לוודא שהניקס או אחרים לא חוטפים אותו מהם.

מילווקי - הבחירה שהכי הפתיעה אותי, מקווה בשבילם שהוא שווה את ההימור. פרויקט ארוך טווח. יש להם בחירה 33 הלילה, אולי ייקחו את טיילר קולק או קווין מקולר בשביל עזרה מידית יותר.

ניקס - עוד לא מצאתי פרטים מלאים על מה שקיבלו בדיוק תמורת בחירה 24, אבל הגיוני מצדם לסחור בבחירה אחת בשביל "למלא את הארנקים". בבחירה השנייה הם לקחו שחקן בינלאומי, כפי שצפיתי, וההנחה היא שיעשו לו דראפט אנד סטאש. אני הלכתי במוק על ג'ורישיץ', אבל מבחינת השילוב של מבנה גוף וקליעה מבחוץ, כנראה שדאדייה הוא ההימור הנבון יותר.

פניקס - ריאן דאן חיזוק נהדר עבורם כסטופר הגנתי, רק שיצטרכו לרפד אותו בהתקפה בשלושת הכוכבים שלהם + גרייסון. ובתרחיש כזה, דוראנט יצטרך להיות הסנטר, שזה לא דבר רע בכלל מול הרכבים שלא ידרסו אותו בריבאונד התקפה. נחכה לראות אם ישיגו גם רכז מחליף מעניין הלילה.

על בוסטון ושאיירמן כבר דיברתי מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 3:56 pm 
Junior

סאבוניס כתב:
גראנט, חייב לציין שאני אוהב את הצניעות לגבי ההערכות המוקדמות שלך והנכונות להודות שאם קבוצות שאתה מעריך את טביעת העין של המנהלים שלהן הלכו על שחקן מסויים אז יכול להיות שיש בו יותר ממה שחשבת. זה לא תמיד נכון כמובן, אבל זה בולט לעומת לא מעט "מומחי דראפט" שמחלקים ציונים לקבוצות על הבחירות שלהן בביטחון מוחלט, כי הם בטוחים שההערכות שלהם עצמם חייבות להיות נכונות והקבוצות לא מבינות מה הן עושות.

כתבת יפה לגבי הרוב כאן (ונוסיף את הבחירה של דטרויט, שהיא באמת הד סקראצ'ר, רק שנה אחרי הבחירה באוסאר באותו מקום).

לגבי הבחירות של אוקייסי, קצת התאכזבתי, בעיקר כי אני חושב שהם צריכים להיות במוד של אול אין ודלטון קנקט היה יכול לעזור כצלף שלשות עם סייז מהספסל. וגם כי לא הביאו את דני, שלדעתי היה יכול להיות התאמה מושלמת ואין להם בעייה לתת את מה שפורטלנד נתנו או יותר. בנוסף, כמובן ששוב הם בוחרים שני גארדים לסגל שכבר מפוצץ עד אפס מקום בכאלה (היו יכולים למשל די בקלות להתקדם ולקחת את קלינגן אם היו רוצים). ובכל זאת, ננסה להסתכל גם על החיובי:

טופיץ' הוא כישרון מעניין שנפל בגלל הפציעה ויכול להיות אחד השחקנים הטובים בדראפט הזה בסופו של דבר. קצת לא ברור עדיין איך ישתלב ליד שיי אם לא יהיה שיפור משמעותי בקליעה (האחוזים מהעונשין מעודדים). אבל אולי יוכל לתרום מהספסל בשלב הראשון (שממילא יהיה רק בשנה הבאה).

את דילון ג'ונס לא כל כך הכרתי, אז הלכתי לראות קצת וידיאו. נראה טיפה כבד, אבל גם כמו שחקן חכם וסקילד, כמו שהם אוהבים -- טוב מאוד בשתי הידיים, ואוהב לחדור לשמאל למרות שהוא ימני בקליעה. לכאורה, כבר יש לאוקייסי שחקן כזה בסגל (גארד עם ווינגספן ארוך וגוף חזק במיוחד, אבל לא מאוד אתלטי), קיונטה ג'ונסון שהם בחרו בסיבוב השני בשנה שעברה ושיחק כמעט רק בג'י. אבל ג'ונס נראה לי כמו שחקן עם פיל יותר טוב למשחק -- מוסר טוב, חוטף מצויין, ובעיקר ריבאונדר אדיר לעמדה (10.5 ריבאונדים למשחק בשלוש השנים האחרונות שלו בקולג'), שזה תחום שבו נראה שהוא בהחלט יוכל להועיל לת'אנדר ואולי לחצוב מקום ברוטציה. גם מרוצה מהקונסולידיישן -- ראו שחקן שהם אוהבים והעבירו תמורתו כמה בחירות סיבוב שני, שיש להם כמו מים. ויש גם יתרון לקבוצה במצבם לקחת בחירת סוף סיבוב ראשון. הוא הולך להיות אצלם בארבע השנים הקרובות על שכר של איזור ה-2 מיליון לשנה, מה שיעזור במיוחד כשהם יתחילו להיות יותר חנוקים מתחת לתקרת השכר. אם פוגעים עם אחד כזה (אפילו נניח שיגיע לרמה של וויגינס), זה בהחלט יכול לעזור.

תודה רבה ומסכים איתך...having said that, שמחתי מאוד לראות את זאק קראם מדה רינגר מעניק לקאבס ציון A- על טייסון (:
על דטרויט כבר דיברתי מקודם פשוט, הסברתי איך אני רואה את זה - בחירה של לנגדון, שלא רואה את עצמו מחויב לבחירות של קודמו בתפקיד.

לגבי התאנדר, אל תשכח שכדי לספוג את החוזה של דני הם היו צריכים לוותר על כמחצית מהקאפ ספייס שלהם. אז בוא נחכה ונראה מה הם מתכוונים לעשות, אם יחתימו את הארטנשטיין אז אפשר לומר ששימור הקאפ ספייס היה מוצדק, אפילו אם אתה מעריך את דני יותר. כי יש להם את שגא וג'יי-דאב כווינגים עדיפים בהרבה, ואת דורט, קארוסו וקייסון בתור כלים הגנתיים. נראה לי שאנחנו קצת נוטים להעדיף את התאמת דני לקבוצה עבורו, מאשר את צורכי הקבוצה הממשיים. לראייה, רבים פה ובמקומות אחרים מתבאסים על המעבר שלו לפורטלנד.

קונקט היה יכול לעזור כסקורר, אבל יש מצב שיהיה חור בהגנה ופרסטי לא רוצה כאלה. לגבי דילון ג'ונס, הוא אנדרסייזד אבל ממש לא גארד. פורוורד בולקי בתבנית של דייויד רודי. בנוי דומה מאוד לג'יי קראודר, ויכול להיות גרסה שלו עם יותר יכולות פליימייקינג. הוא שיחק במכללת וויבר סטייט, שעד לדיים לילארד לא יצא ממנה אף שחקן NBA משמעותי, אולי חוץ מאדי גיל שאני בקושי זוכר אותו. לפני 12 שנה הועלו ספקות גם לגבי לילארד והיכולות שהציג, בין היתר כי היה כבר סניור. בכל זאת נבחר גבוה יחסית. דילון ג'ונס, לעומת זאת, נשען מאוד על היתרון הפיזי שהיה לו יחסית לרוב הילדים בקונפרנס של וויבר סטייט, וכדאי לציין שאפילו שם הוא לא הצליח להפגין יתרון אתלטי משמעותי.

מניח שהמחשבה מאחורי צירוף טופיץ' היא שאם קייסון יתפתח לדרגת ג'רו הולידיי צעיר, וישחק בחמישייה לצד שגא, דורט, ג'יי-דאב וצ'ט, אז מהספסל יעלו טופיץ' וקארוסו בקו האחורי, להזריק אנרגיות התקפיות והגנתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 5:28 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
בלואי, גם אם המשוואה שהצגת נכונה, וממש אי אפשר לדעת בשלב זה (יכול להיות שיהיו הרבה יותר פרוספקטים מעניינים), יש גם cascading effect: כשיש חמישה פרוספקטים בכירים מחמשת הפרוספקטים של הדראפט הנוכחי, אז חמשת הבאים (בחירות 6 עד 10 של הדראפט הבא) הם גם ברמה טובה יותר יחסית למיקום שבו נבחרים וכן הלאה.
מה גם שהיו כמה שחקנים שהתכוונו להיות בדראפט הזה וחזרו לעונת סניור או פחות מכך, אז גם הם ישביחו את המחזור הבא (האנטר סאליס שעלה לי על הרדאר עוד לפני ג'יילון טייסון, אלכס קרבאן מקונטיקט שעשוי להיות סטויאקוביץ' הבא, ניק קליפורד שנתן קפיצה משמעותית העונה ואם ימשיך בכך, יוכל להיות מעבר לרול פלייר מעניין, ועוד כמה).

לא הבנתי,
אם פלאג משתפר לשחקן נדיר אז הוא אוטומטית מעלה את הרמה של השחקן השישי בביג בורד כלשהו מאותו שנתון? איך הקסקיידינג אפקט קורה? יש פה איזו שזירה קוונטית?

כל השמות שנתת שחקני סיבוב שני במקרה הטוב בדראפט הגרוע הזה אז איך ישביחו את ערימות האוברמנצ׳ים של 2025?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 8:51 pm 
Freshman

אז הלילה יתבצע החלק השני של הדראפט.
לא נוצץ כמו אתמול, עדיין לא מעט שחקנים מוכשרים שיכולים להיות ברוטציה אולי מעבר לכך הרבה שנים:
בובי קלינטמן, ג׳וני פרפי, קייל פליפוסקי, טיילר סמית, אדם בונה, טיילר קולק, ג׳אסטין אדוורדס וקווין מקולר.

הראשונים לבחור:
טורונטו, יוטה, מלווקי, פורטלנד, סן אנטוניו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 10:55 pm 
Junior

Bluey כתב:
B.Grant44 כתב:

לא הבנתי,
אם פלאג משתפר לשחקן נדיר אז הוא אוטומטית מעלה את הרמה של השחקן השישי בביג בורד כלשהו מאותו שנתון? איך הקסקיידינג אפקט קורה? יש פה איזו שזירה קוונטית?

כל השמות שנתת שחקני סיבוב שני במקרה הטוב בדראפט הגרוע הזה אז איך ישביחו את ערימות האוברמנצ׳ים של 2025?

פלאג לא צריך "להשתפר". כבר עכשיו הוא ופרוספקטים רבים אחרים במחזור הבא, נמצאים ב tier גבוה מאלו שנבחרו השנה. הדברים האלה אומנם נתונים לשינוי ולא מבטיחים כלום, ועדיין. חלק מהשחקנים האלה במעקב מגילאי 14-16, זה דברים שמזהים הרבה זמן מראש. במחזור הנוכחי, סאר נחשב לשחקן tier 3 וזה הכי גבוה בו.

אז תחשוב שיש לך מחזור עם 5-7 פרוספקטים בטירים גבוהים יותר ממה שהיה לך השנה. ואז שחקני tier 3 שמשלימים את שאר הלוטרי. ואז תוסיף את הסניורים שהזכרתי. זה לא משנה מה הם היו שווים במחזור הנוכחי. אולי גם שנה הבאה הם ידורגו נמוך יחסית, בשל היותם סניורים. אז מה. גם ביין וחאקז היו סניורים וראינו איך זה נגמר. אני מדבר איתך על הזרקת טאלנטים. סאליס הזה נתן קפיצה רצינית השנה בווייק פורסט. עונה הבאה הוא יוכל להמשיך להתפתח כסקורר מוביל, למשל לשפר עוד יותר את הקליעה משלוש ובכך להוכיח שהיא "על אמת". קאראבן אולי יזכה להוביל את ההאסקיז בהתקפה. גם אם לא יפתח יותר מדי אלמנטים במשחק שלו, מספיק שהוא יראה יכולת לקחת תפקיד מוגדל כפג'ה מודרני, בשביל שזה יבסס אותו כפרוספקט טוב יותר מכפי שהיה אמור להיות השנה (ככל הנראה בחירת סיבוב שני). קליפורד יוכל להראות עקביות בקליעה משלוש ובכך להתבסס כרול פלייר אידיאלי. הוא שחקן הגנה נהדר, חודר אתלטי, פליימייקר משני. מין דאג כריסטי כזה. אלה סוג השחקנים שמוסיפים עומק לדראפט שנחשב ל top heavy. כלומר, כזה שגם יוציא כוכבים מבחירות הלוטרי (כמו דראפט 2018) וגם יוציא שחקנים מוצלחים מאוד בבחירות מאוחרות (מחזורי 2009, 2020).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 11:05 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
המשך הסיכום:
ניקס - עוד לא מצאתי פרטים מלאים על מה שקיבלו בדיוק תמורת בחירה 24

הניקס העבירו את הבחירה ה-24 לוושינגטון תמורת בחירות מספר 26 ו-51,
ולאחר מכן הם העבירו את הבחירה מספר 26 לאוקלהומה תמורת 5 בחירות סיבוב שני עתידיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 11:19 pm 
Junior

Euro_Basket כתב:
B.Grant44 כתב:
המשך הסיכום:
ניקס - עוד לא מצאתי פרטים מלאים על מה שקיבלו בדיוק תמורת בחירה 24

הניקס העבירו את הבחירה ה-24 לוושינגטון תמורת בחירות מספר 26 ו-51,
ולאחר מכן הם העבירו את הבחירה מספר 26 לאוקלהומה תמורת 5 בחירות סיבוב שני עתידיות.

בדיוק נתקלתי בפירוט הזה סופסוף, אבל תודה (:
בינתיים עוד כמה עסקאות מקדימות לקראת הסיבוב השני שיתחיל בעוד כמה שעות:

- אטלנטה תצרף רוקי נוסף עם הבחירה ה44 של יוסטון, שמקבלת בתמורה את אדריאן גריפין ג'וניור, לפני שנתיים חמישי ובהמשך 11 במוקים שלי כאן...נראה דווקא בסדר כרוקי, חווה ירידה משמעותית בדקות ובתפוקה העונה, ומן הסתם מיותר לאור צירוף ריזאשה ונוכחותו של האנטר בפיי רול ובסגל נכון לעכשיו. הבעיה היא שגם ביוסטון הוא מצטרף לרוטציה עמוסה ביותר, יתחרה מול טייט על דקות כסמול השלישי מאחורי ברוקס וקאם וויטמור.

- הרפטורס משיגים את דאביון מיטשל, בחירה 45 וסשה וזנקוב מהקינגס בתמורה לג'יילן מקדניאלס. מהלך שמוריד את הקינגס מתחת למס המותרות ומפנה להם משבצות רוסטר פנויות. עדיין תמורה די עלובה עבור שחקן שנבחר 9 בדראפט לפני שלוש שנים...יכלו לפחות להשתמש בו כתוספת לבארנס/הורטר בטרייד אחר. לפחות מקדניאלס תוספת נחמדה לספסל.

- מינסוטה מעבירה את וונדל מור ובחירה 37 לדטרויט תמורת בחירה 53, עוד מהלך של צמצום בהוצאות ופינוי משבצת רוסטר מצד אחד, וטרייד אפ משמעותי מהצד של דטרויט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 27, 2024 11:54 pm 
Junior

הסיבוב השני הוא כזה מערב פרוע אקראי.
הספרס ואינדיאנה אשכרה החליפו ביניהן בחירות עוקבות סתם כדי לבלבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 642 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: