סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 02, 2024 7:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 642 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2024
הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 5:49 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אולי אתה צודק לגבי הספרס, אבל גם בעונה טובה יותר שלהם, עדיין יהיה להם סיכוי גבוה יחסית להתברג שוב בטופ 4 - אם סוכמים את הסיכויים שלהם ושל ההוקס. נניח, בהנחה ששתיהן מסיימות 8-9 או משהו כזה, זה הפרוג'קשן ש ESPN נתנו להם עבור המוק הראשון שפרסמו לשנה הבאה. אפשר לראות אותו כאן במורד הדיווח:

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... lan-Harper

כן, מוקדם מדי לדעת איך אטלנטה תיראה, כנ"ל לגבי איך שייראו הפרוספקטים המדוברים של המחזור הקרוב, אבל באותה מידה גם מוקדם מדי להיות פסימיים (;

לגבי השוק החופשי, הם דווקא הצליחו לפני עשור להחתים את אלדריג', ויש דיבור על כך שוומבניאמה יוכל למגנט אליהם שמות מסוימים.
וממילא בשנים האחרונות יש יותר טריידים של pre-agency מאשר פרי אייג'נסי. פול ג'ורג' כפרי אייג'נט הוא דוגמה די חריגה, נראה לי לראשונה מאז קיץ 2019, שגם היא נובעת משילוב של כמה גורמים וביניהם גילו, היסטוריית הפציעות שלו ומצב הפיי רול של הקליפרס.

למשל, לוקה חתום לשתי העונות הבאות עם אופציית שחקן לעונת 2026/27. אם דאלאס תדרוך במקום ואולי גם העסק עם קיירי יקרוס, מספיק שהוא ישתמש באופציית השחקן הזאת כמנוף לנווט את דרכו אל הספרס, שבאותה נקודת זמן יוכלו להציע חלק מהצעירים שכבר יבחרו בדראפט, את הבחירה הבלתי מוגנת של אטלנטה בדראפט 2027 (אולי גם זו שיחליפו מולם בדראפט 26, תלוי מה יהיה הטיימליין של סיטואציית לוקה הספקולטיבית), אופציית החלפה מול הסלטיקס בדראפט 28 (מוגנת טופ 1), אופציית החלפה מול המאבס בדראפט 2030, והבחירות שהושגו ממינסוטה כאמור (ולצד כל הנ"ל, בחירות בלתי מוגנות ואופציות החלפה בעתיד המרוחק של הספרס).

יש גם דיבור על דיארון פוקס, שמסיים חוזה בעוד שנתיים ויכול לחתום על הארכה קודם לכן, אבל מחכה לראות מה קורה עם הקינגס קודם. אין לו את הסייז שהספרס רוצים מכל עמדה, אבל הוא כן מעניין מאוד בתור טוני פארקר של העידן הנוכחי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:12 pm 
Freshman

מה הסיכוי שוומבי לא היה חלק מההחלטה של הטרייד על הבחירה ה8? לדעתי נמוך.
קשה להאמין שיעצבנו אותו בכזו קלות דעת.
הוא רוצה קבוצה תחרותית להרבה שנים.
מה התכנית?

הם לדעתי יעשו עוד סיבוב טאנקינג 2025, יגמרו אמצע לוטורי.
תהיה להם הבחירה של ההוקס, שקשה להעריך אותה, אבל גם אם ההוקס יעשו טוויקים מסביב לטריי כמו שאני מעריך ויקוו לריצת פלייאוף, עדיין יכולים ליפול לאמצע סוף לוטורי.
תהיה לספארס הזדמנות או עם הבחירה שלהם או של ההוקס לטופ 4.
(יש להם עוד בחירות מוגנות טופ 10-14 של יריבות לטאנקינג שלא ימומשו).

אז ילכו על טרייד גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:58 pm 
Junior

שמע, אני לא אוהב את הדיונים האלה, אבל אם כבר העלית את הסוגיה, אז לדעתי הסיכוי שהוא היה מעורב בהחלטה - זה הסיכוי הנמוך.
וומבניאמה לא עשה עד כה רושם של שחקן כזה. לפחות מבחינת יחסי שחקן-מאמן, הוא הצהיר שמצפה לשטיפות שיקבל מפופ. שום דבר ממה שאנחנו יודעים עליו לא גורם לי לחשוב שהוא כבר עכשיו לברון הצרפתי.

כל מה שוומבניאמה צריך לעשות בשביל להבהיר את רצונותיו לספרס, זה מה שהוא עשה עד כה, וזה להצהיר על רצונותיו לנצח. מכאן ועד לחשוב שהוא מעורב בהחלטה של מה עושים עם בחירה 8...ועוד כשמדובר בפרנצ'ייז כמו הספרס? קשה לי להעלות את זה על הדעת אפילו.

במיוחד לאור זאת שהמשך הניתוח שלך מסתמך על ההנחה שהספרס יעשו טנקינג. בוא ניתן לפרי אייג'נסי להתחיל, ולהסתיים, לפני שאנחנו מדברים על תכניות הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 11:36 pm 
Freshman

אילו דיונים אתה לא אוהב?

שמעתי שוומבניימה והצוות שלו שלטו בסדר היום בסגנון המשחק והתרגילים וגם השחקנים של הקבוצה הצרפתית שבחר.
הבחור היה בן 18.
הם שיחקו כדורסל מנצח קיבלו חשיפה מטורפת והיה פה בסוף ווין ווין.

אחרי עונה בקנה מידה היסטורי שהתלות של הספרס והליגה בבחור כלכך גדולה ובהתחשב בהיסטוריה שלו בליגה הצרפתית, זה יהיה נאיבי לחשוב שהוא לא מעורב בדברים.
סה״כ גם הנהלת הספרס לדעתי מעוניינים לשתף אותו כי מדובר בבחור דעתן ואסרטיבי ושאפתן וזו דרך נכונה לעבוד איתו וגם התובנות שלו בהחלט מענינות.

הרצון לקבל פידבק כן מהמאמן ולהפנים לא סותר את העניין.

אם ילכו על מהלך גדול לשיפור עוד הקיץ אז אפשר יהיה להגיד שהדרך שניתחתי את האסטרטגיה שלהם שגויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:09 am 
Junior

כל הדיונים הרכילותיים והפרסונליים האלה...אלא אם יש דברים בגו.
לא שמעתי על מה שאתה מספר, אבל כן יודע שהיתה לוומבניאמה מעטפת ייחודית בכל הנוגע לבריאות שלו, לימודי אנגלית וכמובן כישורי משחק.

עם כל הכבוד לדעתנות ולאסרטיביות של וומבניאמה, מה הוא כבר יכול להגיד על מהלך כזה, ומה זה בכלל חשוב מבחינתו.
הבחור רוצה לנצח. נקודה. אתה חושב שהוא מסתכל על בחירה 8 בדראפט בתור הזדמנות מוחמצת להבאת חיזוק מידי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:18 am 
Junior

למי שמעוניינים להיחשף לדיעה מחוץ לקונצנזוס, הנה טור שכולל את הבחירה של דטרויט בהולנד בעמודת ה best fits:

https://basketball.realgm.com/analysis/ ... -NBA-Draft

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:59 am 
Freshman

B.Grant44 כתב:
כל הדיונים הרכילותיים והפרסונליים האלה...אלא אם יש דברים בגו.
לא שמעתי על מה שאתה מספר, אבל כן יודע שהיתה לוומבניאמה מעטפת ייחודית בכל הנוגע לבריאות שלו, לימודי אנגלית וכמובן כישורי משחק.

עם כל הכבוד לדעתנות ולאסרטיביות של וומבניאמה, מה הוא כבר יכול להגיד על מהלך כזה, ומה זה בכלל חשוב מבחינתו.
הבחור רוצה לנצח. נקודה. אתה חושב שהוא מסתכל על בחירה 8 בדראפט בתור הזדמנות מוחמצת להבאת חיזוק מידי?

הסיפור עם פליפוסקי לדוגמא זו רכילות (אבל עם קשר לכדורסל כי זה פגע לו בקריירה) כאן לדעתי ממש לא.
אז הנה עכשיו שמעת.

יש לך פה כמה הנחות לא ברורות:
1. אין לו מה להגיד על מהלכים - לפי מה החלטת? בודאי שיש לו תיסכולים, דעות ורעיונות כמישהו שאשכרה נמצא על המגרש.
2. הוא רק רוצה לנצח ומעבר לזה ראש קטן - לפי מה החלטת?
3. החלפת חיזוק עכשיו בחיזוק עוד 7 שנים לא מעניינת אותו ?! נראה לי שדוקא מעניינת ואף יכולה לאכזב אותו, כי הוא רוצה לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:15 am 
Junior

תראה, אני לא איזה טהרן שאוטם אוזניים. הסיפור עם פליפ מעניין כי הוא יכול להסביר מדוע החליק לסיבוב השני. בכל אופן, הרבה ממנו out in the open, כולל טענות המשפחה.
ברכילות NBA אני מדבר על כל הדיבורים האלה, שמבוססים על לחשושים והנחות. אם זה מבוסס ודברים מתחילים לצאת החוצה (למשל, איך שטריו הכוכבים המפורק של הנטס התנהל שם), אין לי בעיה. אבל נכון לעכשיו ההנחות הבלתי מבוססות הן שלך:

1. סבבה, אז וומבניאמה יכול להגיד משהו כמו "תביאו רכז מנוסה", והנה הביאו את פול. זה עדיין מרחק של שמיים וארץ מלהיות מעורב בהחלטה מה לעשות עם בחירה 8, שבארגון כמו הספרס, אני חושב שאפילו הבעלים לא מעורב בה.
2. לא להתערב במהלכים מקצועיים ואסטרטגיים של הקבוצה אליה רק הגעת, כשאתה בגיל 19, זה ראש קטן? עצוב שזה הסטנדרט שהגענו אליו, הרבה בגלל לברון כנראה.
3. איך רוקי שיילקח בבחירה 8 יעזור לנצח כבר בעונה הקרובה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:51 am 
Hall of Famer

אני חושב שבלואי לא דיבר על העונה הנוכחית, אלא על ויתור על שחקן בבחירה מספר 8 שיכול לעזור לנצח בשנים הקרובות.

איזה סיפורים יוצאים החוצה על התנהלות הטריו בנטס?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:32 pm 
Sophomore

גראנט, הנה סטטיסטיקה קצת אזוטרית, אבל אולי מעניינת, שנתקלתי בה:

רשימת הגארדים והפורוורדים שנבחרו בדראפט עם BPM של פחות מ-6 וקצב הגעה לעונשין של פחות מ-40 בקולג' (בסוגריים הערך על פני מחליף (VAR) של כל אחד מהם ביחס לכיתת הדראפט שלהם):

סטפון קאסל (דראפט 2024)
קודי וויליאמס (דראפט 2024)
באב קרינגטון (דראפט 2024)

פטריק וויליאמס (23)
ג'ט האוורד (13)
קווין נוקס (57)
קאם רדיש (56)
ג'וש פרימו (48)

אולי זה מסוג הדברים האלה שאנשים חופרים עד שהם מוצאים. אבל אולי זה גם אומר משהו על סיכויי ההצלחה של השלישייה שלמעלה (קאסל שנבחר במקום הרביעי מדאיג במיוחד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:48 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
אני חושב שבלואי לא דיבר על העונה הנוכחית, אלא על ויתור על שחקן בבחירה מספר 8 שיכול לעזור לנצח בשנים הקרובות.

מישהו כתב על זה כאן, לא מצליח למצוא בהרצת חיפוש גנרי מדי. אבל בגדול, התנהגו כאילו הם מנהלים את הפרנצ'ייז.

נראה לי שכבר מיותר לדון בתרומה ששחקנים הפנויים מבחירה 8 והלאה יכולים לתת לניצחונות, גם בהפרש של כמה שנים. אם פגעת בול - תורמים. הספרס מן הסתם לא התלהבו מהאופציות שעמדו בפניהם לאחר שקאסל, ועוד כמה שחקנים שהם ככל הנראה אהבו כבר נלקחו מהשולחן. נשמע כמו הערכת מצב סבירה לגמרי בשביל בחירה בדראפט חלש, שלפי הערכות שנתקלתי בהן ניתן להקביל אותה לבחירת אמצע סיבוב ראשון בדראפט סטנדרטי. נמתין ונראה מה יהיו מהלכי הספרס בזמן הקרוב ולפחות עד הטרייד דד ליין, בשביל לגלות אם היה עדיף ללכת על הנכסים הספקולטיביים או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 12:53 pm 
Junior

סאבוניס כתב:

רשימת הגארדים והפורוורדים שנבחרו בדראפט עם BPM של פחות מ-6 וקצב הגעה לעונשין של פחות מ-40 בקולג' (בסוגריים הערך על פני מחליף (VAR) של כל אחד מהם ביחס לכיתת הדראפט שלהם):

סטפון קאסל (דראפט 2024)

פטריק וויליאמס (23)
ג'ט האוורד (13)
קווין נוקס (57)
קאם רדיש (56)
ג'וש פרימו (48)

אולי זה מסוג הדברים האלה שאנשים חופרים עד שהם מוצאים. אבל אולי זה גם אומר משהו על סיכויי ההצלחה של השלישייה שלמעלה (קאסל שנבחר במקום הרביעי מדאיג במיוחד).

מעניין מאוד, תודה. לגבי קאסל וקודי, אפשר לפחות לבנות על האפסייד ההגנתי שלהם ועל התקווה לשיפור בקליעה משלוש. לגבי באב, אפשר לבנות על הוספת מאסה ושינויים ב"דיאטת הזריקות", כך שכל הפרופיל הסטטיסטי ישתנה בהתאם ואיתו המדדים. אבל אין ספק שנוכחותו של פרימו ברשימה, לצד זה שמיקמתי את באב כבחירה 8 המדוברת של הספרס, מדאיגה...

כשלעומת זאת, שאר השמות ברשימה אוחזים בפרופיל עמדתי-פיזי מעט דומה. כלומר, קודי וויליאמס נראה הכי שייך לרשימה...ולדעתי ג'ט עשוי לצאת ממנה, גם אם לא יצדיק את הריץ' של המג'יק עבורו. שוטר שיודע לקלוע מתנועה עם סייז טוב בשביל לפחות להיות סביר בהגנה, זה שחקן רוטציה די מבוקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 1:51 pm 
Sophomore

כן, מי יודע. אולי זו סתם מקריות. רק אתקן את עצמי שזו לא רשימה של אלו שנבחרו בדראפט, אלא אלו שנבחרו בלוטרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 4:16 pm 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:

סטפון קאסל (דראפט 2024)

פטריק וויליאמס (23)
ג'ט האוורד (13)
קווין נוקס (57)
קאם רדיש (56)
ג'וש פרימו (48)

לא רשימה מחמיאה בכלל.

באב קרינגטון הוא טייפ מעניין. מההיילייטס שראיתי, הוא כמעט לא מגיע לסל אלא עוצר לפול-אפ (כנראה יחסית יעיל) מחצי מרחק.
אלא אם אתה SGA (קצת מזכיר אותו גופנית) או דוראנט, זה עלול להיות בעייתי עבורו.
אין לי מושג אם מה שהוא עושה יעבוד בנ.ב.א. או כמה הוא יצליח להשתפר אבל הוא שחקן חביב ומעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 4:30 pm 
Junior

כל פרוג'קשן אופטימי לבאב, כמו זה שאני החלטתי עליו, מתבסס על הצפי להתחזקות משמעותית שלו. אחד הפרוספקטים הצעירים ביותר במחזור הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:38 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
עמוס לב כתב:

מישהו כתב על זה כאן, לא מצליח למצוא בהרצת חיפוש גנרי מדי. אבל בגדול, התנהגו כאילו הם מנהלים את הפרנצ'ייז.

נראה לי שכבר מיותר לדון בתרומה ששחקנים הפנויים מבחירה 8 והלאה יכולים לתת לניצחונות, גם בהפרש של כמה שנים. אם פגעת בול - תורמים. הספרס מן הסתם לא התלהבו מהאופציות שעמדו בפניהם לאחר שקאסל, ועוד כמה שחקנים שהם ככל הנראה אהבו כבר נלקחו מהשולחן. נשמע כמו הערכת מצב סבירה לגמרי בשביל בחירה בדראפט חלש, שלפי הערכות שנתקלתי בהן ניתן להקביל אותה לבחירת אמצע סיבוב ראשון בדראפט סטנדרטי. נמתין ונראה מה יהיו מהלכי הספרס בזמן הקרוב ולפחות עד הטרייד דד ליין, בשביל לגלות אם היה עדיף ללכת על הנכסים הספקולטיביים או לא.

כן לזה התכוונתי.

אני מרגיש שאמירה כמו דראפט חלש אין שחקנים מעניינים היא עצלנית כשזה בא מצוות הסקאוטינג.

בהנחה שלא הפריעה להם המשכורת של בחירה 8 לאיזה מהלך, אז בשביל לבחון את הטרייד הזה נצטרך 10 שנים בערך.
עד אז נשאר חלוקים לגביו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:28 pm 
Junior

אני לא חושב שנצטרך 10 שנים, מספיק לראות מה יעשו השחקנים שנלקחו מבחירה 8 הלאה, ומנגד מה הספרס יעשו עם הנכסים הספקולטיביים שהשיגו ממינסוטה (או לחלופין, אם יסחרו בבחירות של עצמם באותן שנים, מה שיהפוך את הבחירות של מיני לנחוצות ביותר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 642 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Bluey, Google [Bot] ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: