סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יוני 21, 2024 11:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1064 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 10:24 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
הסדרה מול דלאס כבסיס להשוואה בין הקבוצות ובטח בין לוקה לשגא, קצת משקרת
בארבעת המשחקים הראשונים הוא באמת צלע והייתה חסרה לו בריאות בשביל לעשות מה שהוא יודע כמו שינוי מהירות, שינוי כיוון, טיסה למתפרצת
בשני המשחקים האחרונים, גם אם לפי הספר של דלאס הוא לא היה כשירה לגמרי (הוא עד עכשיו מופיע GTD בכל המשחקים מאז) הוא כבר מאוד מאוד הזכיר את עצמו בשיאו
ואני מדבר על בריאות נטו על ביצועים
בארבעת המשחקים הראשונים היו התקפות שהוא פשוט נשען על הברכיים והתנשף בזמן שקיירי מוביל את ההתקפה
זה לא מוריד מילמטר ממה ששגא עשה, הוא עשה את מה שהיה תלוי בו, אבל מולו לא עמד לוקה שהוביל את שני המשחקים האחרונים מול OKC ובטח לא את זה שמשחק עכשיו מול מיניסוטה

תודה אוריאל.
מסכים איתך גם לגבי שגא, לא בא להוריד ממנו כלום, בהחלט אחד השחקנים הטובים בליגה כיום. אבל לוקה הוא בקאליבר של הגדולים ביותר בהיסטוריה, לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 10:41 pm 
Junior

ראיתי שהשם של JJJ עלה פה, לא רואה סרט שממפיס מוותרת עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 11:23 pm 
Sophomore

מסכים איתך שזה לא יקרה בזמן הקרוב, אבל כמה עמודים אחורה הצגתי תרחיש שבו טרייד כזה עשוי להתאפשר:

B.Grant44 כתב:
בגזרת המהלכים הגדולים, טרייד עבור יאניס זו ספקולציה גדולה מדי, אבל אני אגיד לכם את מי הייתי מנטר: ממפיס גריזליס.
הם עברו ממצב של קבוצה בעלייה לקבוצה שסימן שאלה מסוים מרחף עליה. אומנם עדיין צעירה ומבטיחה - ההצלחות האחרונות בדראפט עם וינס וויליאמס, ג'י ג'י ג'קסון ותגמול מסוים על העונה הנוכחית שהתבזבזה בדמות בחירה 9 בדראפט - אבל מזכיר שהם נחשבו לכוח עולה במערב ואז הגיעו הצרות עם ג'ה מחוץ למגרש והפציעה האחרונה, שהזכירה כמה שברירי המשך הקריירה שלו. מקבוצה שבדראפט האחרון צירפה את סמארט כהצהרת כוונות, הם לפתע קבוצה שהתבזבזה לה שנת צמיחה נוספת - והרי זה לא שמדובר בקבוצה נטולת חורים מובהקים, בראשם ג'ה כמטרה בהגנה וקלעי בעייתי מהצד השני של הפרקט. הם גם נכנסים לטריטוריית מס המותרות עם כניסת הארכת החוזה של ביין לתוקף, וכבר ויתרו בגלל זה על אדאמס שאומנם החל לדעוך בהדרגתיות, ועדיין היה בורג חשוב מאוד עבורם משני צדי הפרקט - ולא ברור אם ואיך יימצא לו מחליף.

ובינתיים, מינסוטה ואוקלהומה עקפו אותם בתור הכוחות העולים הצעירים במערב, דאלאס התחזקה, ונראה שיחד עם דנבר יש ארבע גדולות די מובהקות במערב.
כך שבהחלט קיים הסיכוי לעונה מאכזבת נוספת, שעלולה לעורר כמה שאלות לגבי המשך הדרך. סימן השאלה הבולט יהיה מעל JJJ וסטטוס החוזה שלו, שיסתיים בקיץ 26. כבר כתבתי שהוא לדעתי המטרה היחידה שעושה היגיון בטרייד על הולמגרן, אבל אם הגריזליס נכנסים לתהליך של פירוק, או לפחות retooling, למה לא לנצל את חיבתו של זאק קליינמן לדראפט ולהרכיב צמד מגדלים מודרני של ג'קסון-הולמגרן? בלוק פארטי רציני וריווח מקסימלי בהתקפה.

ואם הגריזליס ילכו לפירוק מלא, יתכן שגם ביין יהיה על המדף. הוא יהיה בן 26 בעונה הבאה ויתחיל להרוויח סכומים באזור של 34 מיליון וצפונה מכך עד סוף עונת 2028/29 (44.8 מיליון בעונה האחרונה). לא חוזה גרוע בשום אופן, והגוף שלו + סגנון המשחק נראים בנויים להתיישנות טובה, אבל בסיטואציה של ריבילד, בהחלט יתכן שניתן יהיה להשיג אותו תמורת חבילת בחירות רצינית (במיוחד כי טרייד על ג'ה עשוי להניב תמורה פחותה, לאור כל הדאונסייד הגלום בו).

אז הכל מאוד ספקולטיבי כאמור, אבל אם אני פרסטי, להזדמנות הזאת אני מחכה (זו גם לא תהיה המתנה ארוכה מדי, צריך לראות מה קורה בעונה הבאה ואז בקיץ 25, ממפיס תרצה להאריך חוזה לטריפל ג'יי אם הכל יתנהל תקין עד אז, ואם זה לא יעלה יפה, זו יכולה להיות ההזדמנות של פרסטי להכות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 2:25 am 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
סאבוניס כתב:
ואגב, גראנט, מה קרה לטענה ש"דאלאס כמה רמות מעל אוקלהומה"? עדיין עומד מאחורי זה?

ולגבי ההשוואה בין שיי ללוקה, הרי השוויתי יותר מרק אחוזי קליעה. גם ביחס האסיסטים איבודים שיי ניצח בגדול, למרות שלוקה הוא פליימייקר "ברמה אחרת לגמרי" (אגב, אני כן מסכים שהוא פליימייקר יותר טוב משיי). וכמובן שגם בתרומה ההגנתית. יכול להיות שלוקה היה פצוע. וכן יש לו יותר ניסיון. וזכותך כמובן לחשוב שהוא שחקן יותר טוב באופן כללי (יש מצב שאני מסכים עם זה, למרות שלדעתי זה ממש קרוב, בטח אם מביאים בחשבון שיש למגרש שני צדדים). בכל מקרה, כשהם נפגשו ראש בראש בסדרה הוא ממש לא הראה עליונות וכאמור בשלל קטגוריות (ולדעתי גם בסך הכל) דווקא שיי היה טוב יותר.

לא יודע, מה קרה לה? תעזור לי בבקשה למצוא איפה סתרתי את עצמי בהמשך (:

לא אמרתי שסתרת את עצמך. שאלתי אם אתה עדיין עומד מאחוריה. כי לי זו נראית טענה חסרת בסיס לאור הסדרה ביניהן. אז הייתי שמח לשמוע איזה טיעונים יש לך ל"כמה רמות מעל". בעיני זה לא סתם סמנטיקה אגב. כי אם מסכימים שלמעשה מדובר בשתי קבוצות קרובות מאוד ברמתן, אז מהלך כמו למשל שאוקייסי היו מביאים בטרייד דדליין את גאפורד במקום לעזור למאבריקס לקחת אותו היה יכול להטות את הכף בסדרה הצמודה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 3:25 am 
Hall of Famer

אני חושב שהקבוצות היו קרובות מאוד
אבל אני לא חושב שגאפורד ב-OKC
היה מביא אותה לגמר. וושינגטון כן.
תכל'ס, לעולם לא נדע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 6:56 am 
Freshman

אף שאני מסכים עם גראנט לגבי דאלאס מול אוקייסי ולוקה מול שיי, אני חושב שאוקייסי הראו המון גדילה שבמובן מסוים אפילו הפתיעה אותי. כלומר, נכון שאתה מצפה מקבוצה צעירה לגדול ולהתפתח ככל שהיא צוברת ניסיון, אבל מרגיש לי שקצב ההתפתחות הוא מאד מהיר ומראה על משהו מיוחד. המשחק השישי היה מאד מרשים אבל זה לא שהוא בא משום מקום, ראינו ניצנים לכך, בעצימות פחות נמוכה, גם במשחקים קודמים. זו גדילה תוך כדי סדרת פלייאוף שעקבית עם גדילה לאורך השנים האחרונות, בדגש על השנתיים האחרונות.

האפשרויות ההגנתיות שלהם הן בלתי נגמרות. מעניין אותי כמה מאסה צ'ט יכול להוסיף. לא חושב שהוא צריך הרבה, כי אחד הנכסים הגדולים שלו זו הזריזות, אבל רק עוד כמה ק"ג כדי להיות מסוגל להתמודד טוב יותר עם מגע של פלייאוף. ככל שהסדרה התארכה הם נהיו יותר אגרסיביים שבהוצאה לפועל, גם של התקפה וגם של הגנה, ויצרו המון מצבים של טראפים על לוקה כדי להוציא לו את הכדור מהידיים, ואז זה 4 מול 3 ולצ'ט תפקיד מרכזי כעוגן הגנתי שאמור לעצור כל מה שמתקרב לצבע. לפעמים צ'ט היה זה שבעצמו מגיע לטראפ ועם הזריזות והאורך שלו, נכנס לוריד של לוקה וממש מקשה עליו. חושב שכבר עכשיו הוא שחקן טופ 10 הגנתית. וביחד עם דורט, יש להם שניים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 7:18 am 
Junior

רק הערה בהקשר של יוטה. לאוקייסי יש נכס מאוד יקר מול יוטה: בחירה מוגנת טופ -10 שהופכת לטופ 8 עוד שנתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 8:03 am 
Freshman

Att כתב:
Bluey כתב:
Att כתב:
אני בעד קיץ דמיוני של דני, מרקאנן והרטנשטיין:) תמורת גידי, קאפ ספייס ולא מעט בחירות.
אסתפק גם בדני ומרקאנן, כדי לחזק את הקליעה, הריבאונד וההגנה.
גם JJJ זה אחלה ממש למרות שממפיס לדעתי הולכת לחזור לעניינים. הם עדיין צעירים למדי.

מה ערך השוק של כל אחד מהם?

לא הבנתי מה אתה שואל.
כמה יעלה להשיג אותם?
לא מעט בכלל.

מרקאנן = גידי + 5 בחירות. פוסיבלי וואלאס בנוסף
JJJ = ייתכן צליל ניתוק בצד של ממפיס. אם לא, מחיר דומה
דני = תלוי בהערכה שלהם של גידי אבל יש מצב שגידי + בחירה או 2 בחירות, למרות שגידי צעיר יותר עם אפסייד גבוה יותר

פרסטי הזכיר שיש שחקנים שהם רוצים אבל ספק אם זה אפשרי

נשמע הגיוני,

אם גידי בעצמו שווה 1-2 בחירות דראפט כנ״ל וואלאס
אז:
מרקאנן = 7 בחירות ס״ר בדראפט
גגג = 7
דני = 3

אז דני ביחס עלות תועלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 9:55 am 
Sophomore

סאבוניס כתב:
לא אמרתי שסתרת את עצמך. שאלתי אם אתה עדיין עומד מאחוריה. כי לי זו נראית טענה חסרת בסיס לאור הסדרה ביניהן. אז הייתי שמח לשמוע איזה טיעונים יש לך ל"כמה רמות מעל". בעיני זה לא סתם סמנטיקה אגב. כי אם מסכימים שלמעשה מדובר בשתי קבוצות קרובות מאוד ברמתן, אז מהלך כמו למשל שאוקייסי היו מביאים בטרייד דדליין את גאפורד במקום לעזור למאבריקס לקחת אותו היה יכול להטות את הכף בסדרה הצמודה הזו.

אז כמו שאמרתי, וגם אוריאל תמך בטענה שלי, לוקה גרר פציעה במשחקים הראשונים.
דבר שני, לוקה וקיירי מנוסים יותר במעמדים האלה.
גם מאחורי הקווים, קיד מאמן כבר למעלה מעשור ושיחק תפקיד משמעותי כאסיסטנט של ווגל באליפות האחרונה של הלייקרס.

וכמו שאמרתי, סדרה יכולה להיראות צמודה ולהגיע לשישה משחקים, גם כשיש פערי רמות משמעותיים יותר. הבאתי כדוגמה את סדרת הסיבוב הראשון בין התאנדר הצעירים של 2009/2010 מול הלייקרס, אלופה מכהנת ובדרך לתואר נוסף. גם סדרת הגמר של פלייאוף 2008 בין בוסטון והלייקרס היתה מאוד חד צדדית יחסית לתוצאה הזהה. הלייקרס ניצחו רק באותם משחקים בסדרה שלולא היו מנצחים בהם, הסדרה היתה מסתיימת בסוויפ או 4-1. גיים 3, הראשון בלוס אנג'לס כשהם בפיגור 2-0, וגיים 5 כשהם בפיגור 3-1. אומנם בוסטון ניצחה "רק" בהפרשים של 10, 6 ושוב 6, עד למשחק האליפות שבו הלייקרס התפרקו לגמרי, אבל תמיד נראו בשליטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 9:57 am 
Sophomore

Att כתב:
אני חושב שהקבוצות היו קרובות מאוד
אבל אני לא חושב שגאפורד ב-OKC
היה מביא אותה לגמר. וושינגטון כן.
תכל'ס, לעולם לא נדע.

וושינגטון מתאים יותר לתאנדר מגאפורד, אבל גם אותו מרוממים כאן יותר בגלל recent success bias מובהק.
הוא ריבאונדר חלש שלא היה פותר את בעיית ההתעללות של לייבלי-גאפורד בצ'ט.

כמובן שפועל יוצא של וושינגטון באוקלהומה זה שהוא לא בדאלאס, אבל במקרה כזה יכול להיות שקוזמה היה מגיע במקומו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:01 am 
Sophomore

Gilsh כתב:
האפשרויות ההגנתיות שלהם הן בלתי נגמרות. מעניין אותי כמה מאסה צ'ט יכול להוסיף. לא חושב שהוא צריך הרבה, כי אחד הנכסים הגדולים שלו זו הזריזות, אבל רק עוד כמה ק"ג כדי להיות מסוגל להתמודד טוב יותר עם מגע של פלייאוף. ככל שהסדרה התארכה הם נהיו יותר אגרסיביים שבהוצאה לפועל, גם של התקפה וגם של הגנה, ויצרו המון מצבים של טראפים על לוקה כדי להוציא לו את הכדור מהידיים, ואז זה 4 מול 3 ולצ'ט תפקיד מרכזי כעוגן הגנתי שאמור לעצור כל מה שמתקרב לצבע. לפעמים צ'ט היה זה שבעצמו מגיע לטראפ ועם הזריזות והאורך שלו, נכנס לוריד של לוקה וממש מקשה עליו. חושב שכבר עכשיו הוא שחקן טופ 10 הגנתית. וביחד עם דורט, יש להם שניים כאלה.

הוא לא נמדד בקומביין לפני שנתיים, אבל המשקל הרשום שלו בגונזגה היה 195 פאונד, כיום 208 פאונד. עדיין 7 פאונד פחות מניק קלקסטון, שאינו גבוה וארוך כמוהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:23 am 
Sophomore

picknroll כתב:
רק הערה בהקשר של יוטה. לאוקייסי יש נכס מאוד יקר מול יוטה: בחירה מוגנת טופ -10 שהופכת לטופ 8 עוד שנתיים

ממש לא נכס "מאוד יקר". הג'אז סיימו עם בחירות 9-10 בשנתיים האחרונות, מאז שיצאו לבנייה מחדש. הם מתכוונים לתת למרקנן הארכת מקס ואולי גם לצרף כוכב משנה נוסף - דווח שהביעו עניין בדז'ונטה, אבל אטלנטה רוצה את קיונטה ג'ורג' בתמורה. ינסו גם לסחור בבחירה 10 שלהם בדראפט הקרוב, לפי הדיווח הזה:

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... ming-Draft

גם אם לא יצליחו להשיג כלום בפועל, עצם זה שמדווח Jazz owner Ryan Smith is looking to add more star power to the roster מעיד על הכיוון שהם מתכוונים ללכת בו בשנים הקרובות.

אז התאנדר ככל הנראה יקבלו בחירה 11-14 בדראפט הבא.
אבל אם הג'אז שוב יסיימו עם בחירה 9-10 בדראפט הבא, ואז בדראפט 2026 "יעשו אטלנטה" ויגרילו בחירת טופ 4, המחויבות שלהם לתאנדר תבוא לקיצה מבלי לתת להם אפילו בחירת סיבוב שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:25 am 
Sophomore

מאיפה הבאתם את זה שגידי שווה 1-2 בחירות דראפט? אני בכלל לא סגור לגבי הערך שלו, אפילו כנגד בחירות בדראפט הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 12:11 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
סאבוניס כתב:

אז כמו שאמרתי, וגם אוריאל תמך בטענה שלי, לוקה גרר פציעה במשחקים הראשונים.
דבר שני, לוקה וקיירי מנוסים יותר במעמדים האלה.
גם מאחורי הקווים, קיד מאמן כבר למעלה מעשור ושיחק תפקיד משמעותי כאסיסטנט של ווגל באליפות האחרונה של הלייקרס.

וכמו שאמרתי, סדרה יכולה להיראות צמודה ולהגיע לשישה משחקים, גם כשיש פערי רמות משמעותיים יותר. הבאתי כדוגמה את סדרת הסיבוב הראשון בין התאנדר הצעירים של 2009/2010 מול הלייקרס, אלופה מכהנת ובדרך לתואר נוסף. גם סדרת הגמר של פלייאוף 2008 בין בוסטון והלייקרס היתה מאוד חד צדדית יחסית לתוצאה הזהה. הלייקרס ניצחו רק באותם משחקים בסדרה שלולא היו מנצחים בהם, הסדרה היתה מסתיימת בסוויפ או 4-1. גיים 3, הראשון בלוס אנג'לס כשהם בפיגור 2-0, וגיים 5 כשהם בפיגור 3-1. אומנם בוסטון ניצחה "רק" בהפרשים של 10, 6 ושוב 6, עד למשחק האליפות שבו הלייקרס התפרקו לגמרי, אבל תמיד נראו בשליטה.

סבבה. לא מסכים איתך לגבי פערי הרמות אבל זו דעה לגיטימית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 9:19 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
picknroll כתב:

ממש לא נכס "מאוד יקר". הג'אז סיימו עם בחירות 9-10 בשנתיים האחרונות, מאז שיצאו לבנייה מחדש. הם מתכוונים לתת למרקנן הארכת מקס ואולי גם לצרף כוכב משנה נוסף - דווח שהביעו עניין בדז'ונטה, אבל אטלנטה רוצה את קיונטה ג'ורג' בתמורה. ינסו גם לסחור בבחירה 10 שלהם בדראפט הקרוב, לפי הדיווח הזה:

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... ming-Draft

גם אם לא יצליחו להשיג כלום בפועל, עצם זה שמדווח Jazz owner Ryan Smith is looking to add more star power to the roster מעיד על הכיוון שהם מתכוונים ללכת בו בשנים הקרובות.

אז התאנדר ככל הנראה יקבלו בחירה 11-14 בדראפט הבא.
אבל אם הג'אז שוב יסיימו עם בחירה 9-10 בדראפט הבא, ואז בדראפט 2026 "יעשו אטלנטה" ויגרילו בחירת טופ 4, המחויבות שלהם לתאנדר תבוא לקיצה מבלי לתת להם אפילו בחירת סיבוב שני.

הגאז עבדו מאוד קשה על טנקינג בשנה האחרונה כדי לא לוותר על הנכס הזה. אחרת אולי לא היה אכפת להם לסיים 11 או 12.
כבר רשמתי את סיכום ההערכות לגבי התכניות של יוטה: ינסו בקיץ הזה להביא כוכב, אבל אם לא - מכירת חיסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2024 10:20 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
מאיפה הבאתם את זה שגידי שווה 1-2 בחירות דראפט? אני בכלל לא סגור לגבי הערך שלו, אפילו כנגד בחירות בדראפט הקרוב.

גידי גארד בן 21, 2.03,
ממוצעי קריירה במשך 3 שנים:
29 דקות, 13.9 נק, 7.3ריב׳, 5.7 אס׳, 46.4%שדה, 31%שלוש 75%קו.

יש גם בלוטורי שחקנים עם ממוצעים פחות טובים בליגות נחותות.
אבל צעירים ממנו בשנה וחצי בערך.

יש לו חסרונות כמובן, אבל גם לכל שחקן אלטרנטיבי שתבחר בדראפט השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 6:34 pm 
Sophomore

ההבדל הוא שגידי מסיים שלוש שנות טבילת אש בליגה, שעברו מבלי שהקליעה שלו מבחוץ ושאר המשחק ההתקפי התפתחו יותר מדי, ועכשיו הוא זכאי להארכת חוזה.

שחקן שייבחר בדראפט הקרוב עשוי לתת תפוקה עדיפה כבר החל מעונה הבאה, ובעלות נמוכה משמעותית החל מעונת הסופמור שלו ועד הרביעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 6:35 pm 
Sophomore

כל מי שמציע את הארטנשטיין או קלקסטון האופציות לשדרוג התאנדר, כנסו לדיווח הבא:

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... t-Contract

מה שכן, התאנדר אכן מוזכרים שם כבעלי עניין בגרמני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2024 8:45 pm 
Hall of Famer

אם הניקס יכולים להציע "רק" 72.5M לארבע שנים, אז נראה שאוקלהומה יכולה עם חוזה יפה לשנתיים (לא יודע לזרוק סכום - תלוי ב"חשבונאות" שלהם) להביאו

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 8:54 am 
Freshman

B.Grant44 כתב:
ההבדל הוא שגידי מסיים שלוש שנות טבילת אש בליגה, שעברו מבלי שהקליעה שלו מבחוץ ושאר המשחק ההתקפי התפתחו יותר מדי, ועכשיו הוא זכאי להארכת חוזה.

שחקן שייבחר בדראפט הקרוב עשוי לתת תפוקה עדיפה כבר החל מעונה הבאה, ובעלות נמוכה משמעותית החל מעונת הסופמור שלו ועד הרביעית.

נקודה טובה.

עדיין, אם גידי כולל החוזה היה עומד לבחירה בדראפט,
באיזה איזור היה נבחר לדעתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 10:38 am 
Sophomore

כלומר, גידי על 6.6 מיליון לעונה הבאה, ואחריה הארכת החוזה שיצליח להוציא מהקבוצה ש"תבחר בו", או לחלופין, 8.3 מיליון בעונת 2025/26 והפיכה לפרי אייג'נט בלתי מוגבל?

לא פשוט להעריך דבר כזה, אחד היתרונות של בחירות דראפט זה העלות הנמוכה של חוזה רוקי.
אני הולך רק לפי פיט - או הסיקסרס בבחירה 16 (אם כי זה יכרסם להם בקאפ ספייס), או וושינגטון בבחירה 26.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 12:39 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
כלומר, גידי על 6.6 מיליון לעונה הבאה, ואחריה הארכת החוזה שיצליח להוציא מהקבוצה ש"תבחר בו", או לחלופין, 8.3 מיליון בעונת 2025/26 והפיכה לפרי אייג'נט בלתי מוגבל?

לא פשוט להעריך דבר כזה, אחד היתרונות של בחירות דראפט זה העלות הנמוכה של חוזה רוקי.
אני הולך רק לפי פיט - או הסיקסרס בבחירה 16 (אם כי זה יכרסם להם בקאפ ספייס), או וושינגטון בבחירה 26.

לדעתי גם סן אנטוניו התאמה מעניינת ולא רעה. במקומם, בהחלט הייתי הולך עליו במקום השמיני ומנסה לראות איך הוא מתאים ליד וומבי. נזכיר שמדובר על שחקן שנתן מספרים של 17, 8, 6 בגיל 20 בקבוצה שהיא ממש לא התאמה טובה בשבילו ליד שני יוצרים דומיננטיים. נראה לי הימור משמעותית עדיף על פני איזה פוטנציאל לא ידוע אחר מהדראפט הנוכחי. ובטח שלא הייתי מפחד מחוזה לשנתיים הקרובות של איזור ה-7-8 מיליון לשנה. אם הוא משתלב היטב ומצליח להוביל את הקבוצה להצלחות, אז לסן אנטוניו יש את המשאבים לתת לו חוזה גדול אח"כ. אם לא, אומרים יפה שלום אחרי שנתיים וממשיכים הלאה (כמו שהרבה קבוצות עושות עם הרבה בחירות דראפט).

אגב, גידי גם מראה שיפור באחוזים משלוש, מ-26% בעונת הרוקי לכמעט 34% העונה וגם הראה נכונות וחוסר היסוס לזרוק אותן. ממש לא בן סימונס ולא מופרך שאם אבדיה בשנה הרביעית שלו קפץ ממוצע קריירה של 31% ל-37.5%, אז גם גידי יכול עוד להשתפר. הוא כנראה לא יהיה אף פעם קלעי טוב, אבל קליעה באיזור הממוצע של הליגה או קצת פחות יחד עם כל הדברים האחרים שהוא מביא זה כבר שחקן מעניין כיוצר מרכזי.

מכיוון שכל זה היפותטי (כי הוא לא עומד לבחירה), נוסיף שלא יפתיע אותי לראות את הספרס מנסים להביא את גידי הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 12:43 pm 
Sophomore

נראה לי חבל מבחינת הספרס לסנדל את עצמם לרכז כמו גידי, בהינתן המשאבים שברשותם, ועם כל הכבוד לנכונות היחסית שלו לזרוק מבחוץ. "ממש לא בן סימונס" זה לא קנה מידה, מעריך שיותר לא יתקרבו לפרוספקטים עם דפוס זריקות כמו של סימונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 12:59 pm 
Sophomore

אתה בטוח? רק בדראפט האחרון נבחרו במקומות הרביעי והחמישי שני פרוספקטים עם פרופיל קליעה סופר בעייתי. ואז שניהם קלעו פחות מ-20% משלוש בעונת הרוקי שלהם. כמו סימונס, גם הם נבחרו על סמך פרופיל פיזי מאוד חריג ובמקרה של אמן גם יכולות ניהול משחק מעניינות.

אלא אם כן אתה מדבר על עצם ההימנעות מלזרוק שלשות, שזה באמת משהו שחריג לסימונס. רק שאז אני לא בטוח מה עדיף: לא לזרוק משלוש (יש גם סנטרים ופאוור פורוורדים בליגה שלא מאיימים מהטווח) או כן לזרוק כשאתה מדייק בפחות מ-20% מהזריקות שלך.

אני עדיין חושב שלא מעט קבוצות בליגה היו לוקחות בלי היסוס את בן סימונס של שלוש השנים הראשונות שלו בליגה, גם בלי הקליעה משלוש: שחקן של 17, 8 ו-8, בטרו שוטינג שמתקרב ל-60%, שמוסיף קרוב ל-3 סטוקס למשחק והגנה ברמת אול-נבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2024 1:06 pm 
Sophomore

לגבי גידי עצמו, אני כאמור לא רואה בזה סינדול, אלא הימור מחושב על מי שיכול אולי להיות רכז העתיד שלך (ואולי לא). בוחנים את זה שנה שנתיים במשכורת נמוכה ואם זה לא נראה להם, ממשיכים הלאה. מה כבר תוחלת הכוכבות של בחירה מספר 8 בדראפט (בפרט בדראפט הזה)? הרי גם שחקנים כמו רוב דילינגהם, בוזליס, וויליאמס, או הולנד, שכרגע נראים ריאליים בטווח הזה, הם כולם בגדר הימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1064 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 57 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: