סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 7:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:47 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
תהיתי לי, הפורום הזה מאגד בתוכו לא מעט מוחות כדורסל מבריקים שמכירים את הליגות ונהנים לעקוב אחרי הכדורסל.
מדוע, לא נעשתה איזו פעילות משותפת, לנצל(וזה יצריך מכל אחד אולי 5 דק' פעם ביומיים), את הידע שיש פה לאנשים על מנת לנסות ולעשות כמה גרושים? מהיכרות עם אישיות חלק מהמשתמשים, אין לי ספק שיש להם מניע לנסות לעשות עוד כמה גרושים מהצד - (מ)זונות...?
היורוליג מתחיל בעוד שבוע, הליגה הישראלית גם כן והליגה הספרדית החלה השבוע. נצא מנקודת הנחה הגיונית למדי שאנחנו מצליחים להוציא פעם ביומיים או שלושה סימונים של שלושה משחקי כדורסל. אם נשים 20 ש"ח על שלושה משחקים אלו, סכום הזכיה שלנו יהיה 117 ש"ח.

השאלה שלי היא האם באמת נוציא "פרויקט" כזה לפועל בפורום, מה שיצריך, מבין המשתמשים שירצו, אולי כמה דקות לעיין במשחקים ולתת את חוות דעתם, כמה ירצו להוות חלק פעיל ממנו? זאת אומרת לתת דעה ואולי אף לשכפל את הטור הסופי שנוציא מהסימונים שיתנו פה? כמה יהיו מעוניינים בדבר כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 9:25 am 
Junior

סתם מתוך התעניינות, למה בעוף?

אני אישית נגד הדבר שנקרא הימורים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 9:28 am 
Sophomore

גם אני,אבל הרעיון הוא שאתה מייעץ,ואם אתה רוצה גם משתתף(כל אחד לעצמו).
רעיון לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 11:44 am 
Junior

כל מי שמעוניין לייעץ ולתת את דעתו יבורך, כל מי שירצה להשתתף בסופו של דבר בטור הסופי, גם מצוין.
אין פה זה הכרח.
המטרה היא בסה"כ להשתמש ולהעזר בידע של האנשים פה.
השאלה מה ההיענות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:01 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא חושב שיש מניעה שיהיו דיונים מכווני ווינר בפורום הזה, אבל להפוך את זה למשהו רשמי זה רעיון מאוד גרוע בעיני. לכסף יש נטייה מגעילה כזו להרוס דברים ולקלקל את האווירה.

מעבר לזה, לפני שנתיים היה יוזר לווינר בת'רד ההימורים, והוא השיג תוצאות מצוינות, אאז"נ משהו כמו מקום שלישי. זה אומר שגם אם תיקח את מיטב המוחות, אף אחד לא מבטיח לך הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:20 pm 
Junior

מודה שאף פעם לא הבנתי למה הטענה הרווחת כלפי ההימורים הם שיש כאלה שלא מהמרים ויש כאלה שמהמרים באלפי שקלים, מפסידים את הבית, מתגרשים וחייבים כספים כל חייהם.
יש את האסכולה, השקולה והרציונלית שנהנית לשים פעם ביומיים 10-20 ש"ח. אני, יכול להעיד על עצמי שכשאני מהמר על משחק כלשהו, אני נהנה יותר לראות אותו.

ראובן, כמובן שזה לא מבטיח לי הצלחה. אבל אין לי ספק שזה מעמיד את מי שייקח חלק בזה, בסיכויים טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:28 pm 
מנהל פורום

אני בכלל לא מדבר על התמכרות להימורים, חלילה. מהניסיון המועט שלי בנושא לא אהבתי את התוצאה. ההסתייגות היחידה שלי בכל אופן היתה שזה ייעשה כמשהו רשמי במסגרת הפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:00 pm 
Hall of Famer

אני זורם עם יואב .
הכי הגיוני שפשוט יהיה נושא עם דעות והמלצות ( בעיקר על כדורסל , אבל לא הייתי מתעצבן אם מישהו "יחטא" ויתן איזה סקירת כדורגל ... ) , ומי שלא נאה לו שפשוט לא ייכנס לשם ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:52 pm 
Junior

ראובן, אני חושב שאתה צריך להסתכל על העניין הפן הקליל יותר.
אנחנו לא מתכוונים לנהל פה קו הימורים עם מענה טלפוני.
המטרה היא לשנות את הסגנון שהיה בפורום בפעמים קודמות בהן נפתח איזה נושא ווינר, כ"א זרק שם את הטופס שהוא שלח וכך זה נגמר.
המטרה היא להשכיל ולהשתמש בידע, בתחושות ובפיסות המידע שיש פה לאנשים לכדי גיבוש טור משותף לפורום שישלח בפרוטות. אם יצא לו לראות משחק לאחרונה של קבוצה שמופיעה בתוכנייה, יודע על איזה בלאגן בקבוצה כלשהי או מכיר מאצ'אפים לעומק, יוכל לזרוק אותם כאן לשימוש כולם.

הקו הוא דיי ברור - לגבש מדי כמה ימים, שלושה משחקי כדורסל(עדיף) אבל לא רק. ושכל מי שמעוניין מהפורום "ישכפל".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עדיף שאני אימנע מהת'רד הזה. יש לי משפחה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:02 pm 
מנהל פורום

יואב, אין לי בעיה עם זה, תעשו כרצונכם.

לדעתי דווקא העבר לא מלמד טובות, ואני לא זוכר שת'רדי ווינר זכו לאריכות ימים, אבל זה לא אומר שזה לא יכול להצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:07 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
עדיף שאני אימנע מהת'רד הזה. יש לי משפחה.

ראי, נאשר השתתפות רק אם יש לך חשבון בנק נפרד.
אם עשית את הטעות ואיחדת חשבונות, גם המומחים של קדפמ לא יעזרו לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 8:24 pm 
Junior

אני חושב שהבעיה בהימורי כדורסל היא שזהות המנצחת לא כל כך מוטלת בספק בהרבה מקרים, אבל לנחש הפרש זה משהו על גבול הבלתי אפשרי. הרי משחק של גארבג' טיים יכול להיגמר גם בשמונה נקודות רק כי הקבוצה המנצחת העלתה מחליפים והמשחק היה גמור, ומשחק צמוד יכול להיגמר גם בעשר הפרש בגלל זריקות עונשין של שתי הדקות האחרונות. אם תשאל אותי מי ינצח מחר, מכבי או אשדוד, אני מניח שהתשובה שלי היא מכבי ב-13, אבל זה יכול להיות גם מכבי ב-33 ואף אחד לא יופתע. עכשיו בדקתי באתר, ומסתבר שקלעתי בדיוק לדיעה שלהם, שאשדוד מקבלת פלוס 13. בכל מקרה, לא הייתי שם על זה כסף, בטח לא כשצריך צירוף של שלושה כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:20 am 
Junior

תראה, אם היית צריך להמר על מי תנצח במשחק, הסבירות שתקבל "החזר" של יותר מעשרה אגורות על ניצחון של מכבי ת"א מול אשדוד, הוא לא לטובתך.
נכון, יש את השיקולים שיש להתחשב בהם כפי שציינת, אבל אם תיקח בחשבון את זה שתוצאת X יוצאת פעם ב...(הליין המדויק), יש לך סיכוי של 50 אחוזים. בכדורגל, הסיכוי היבש הוא 33 אחוז, ואחר-כך נכנסים לשיקולים של תקופות, בלאגנים מוטיבציות, מאצ'אפים וכדומה.

אני דווקא חושב שזה שווה ניסיון או שניים הרעיון הזה. לא חושב שמישהו יאבד את העבודה שלו אם יתן את דעתו או את הבית אם ישלח טופס ב-10/20 ש"ח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:18 am 
Junior

אם אתה מגדיר את הסיכוי שלך כ-50 אחוז, עדיף כבר להמר בקזינו. פשוט כי הווינר נותן לך 1.8 על הזכייה, והקזינו נותן לך 2. בהימורים זה המון. מה גם שאם זה 50 אחוז, תכפיל את זה בשלושה משחקים ותקבל 12.5 אחוז. אני לא אומר את זה כדי לבאס אותך, אלא כי הייתי פעם מכור להימורים מהסוג הזה ואפילו יצאתי ברווח קטן מכל הסיפור (כמה מאות שקלים, אחרי שכל לילה הייתי מהמר במאה דולר בערך), אבל הסיכויים בסוף הם לא לטובתך. בהתנסות הקצרה שהיתה לי עם קזינו אונליין, יותר קל להרוויח שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:35 am 
Junior

ברור שהם לא לטובתי. הם לא לא לטובתי בשום אופן.
היחס שאני מקבל הוא נמוך משמעותית ממה שאני יכול לקבל מאתר הימורים בחו"ל. בכדורסל(למשל) באתרי הימורים בחו"ל אין אופציית כזו של תיקו בכדורסל, בווינר יש. בחו"ל אני יכול לבחור איזה משחק שאני רוצה וללכת עליו "אול-אין". בווינר, מגדירים לך איזה משחקים אתה יכול לשלוח לבד ואיזה אתה חייב למצוא להם צירוף. איזה אסורים שיהיו האחד עם השני וכן הלאה.
הדיבור של הת'רד זה כאילו מצאתי את הנוסחא לעשיית מיליונים. ממליץ לקרוא את ההודעות שלי בת'רד ולראות שהכול תחת דרך שפויה שאומרת למה לא לנסות טור שיבנה ברובו על כדורסל מפי כאלה שמבינים בתחום, במקום שכל אחד יבוא ויפרסם את הטור שלו והנושא ימות כמו אחרים כמותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:18 am 
Junior

אני חושב שבכדורסל יש סיכוי גבוה יותר לחיזוי אובר/אנדר מאשר חיזוי הפרש. כאן המומחיות גם יכולה להתבטא בצורה יותר משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 10:44 am 
Sophomore

יואב כפי שאני הבנתי המטרה היא בסה"כ לדון ממשחקים - ומי שרוצה להיעזר בזה לצורך הימורים - מוזמן.
אני אישית לא מהמר,גם בסכומים קטנים כי זה פשוט יוצר הרגל רע.(עבורי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 11:31 am 
מנהל פורום

אם יש דבר שלמדתי בנושא מהרבה שנים פה בפורום, זה שעם כמה שיש פה לאנשים ידע, הוא לא עוזר יותר מדי מבחינת הימורים. הארכיון של הפורום מלא בהימורים גרועים של מיטב המוחות והכותבים של הפורום. בשורה התחתונה מבחינת הימורי ווינר הסיכויים לפגוע בניחושי כדורסל גם עם ידע מוקדם של סואו קואולד "מביני עניין" הם לא הרבה יותר גבוהים מכל הימור קזינו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:02 pm 
Sophomore

היות וכבר שנים רץ פה משחק של הימורים אתה פשוט יכול להסתכל שם ולראות מה מיטב המוחות מהמרים. זה אומנם לא מגיע בהכרח עם נימוקים אבל התוצאה זמינה.
בשנתיים האחרונות אפשר גם לראות את ההימור הממוצע שמצליח לא רע. כמו שראובן ציין לפני שנתיים מישהו הביא את הליינים של הווינר והם הגיעו גבוה מאוד מה שאומר שכנראה הם יודעים את העבודה.
וכמו שנראו השנתיים האחרונות במקום להתיעץ עם הרבה אנשים פשוט לך עם ההימור של פאקה.

תבוא תשתתף השנה ותגלה ששלקים זה לא פחות טוב משקלים :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:40 pm 
Hall of Famer

אלון כתב:
וכמו שנראו השנתיים האחרונות במקום להתיעץ עם הרבה אנשים פשוט לך עם ההימור של פאקה.

פאקה...לאיפה הוא נעלם באמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:09 pm 
Junior

יואב, הייתי בתוך העולם הזה של ההימורים כמה שנים ארוכות ורעות, אם כמהמר ואם כחלק מהקבוצה שמקבלת את ההימורים, בקיצור חלק מה״בית״, ובקיצור, לא שאני אומר את זה בגאווה אלא להפך- אני בספק אם תמצא פה 100 אנשים שביחד מגיעים לניסיון ההימורים שלי.

and with that said- אני לגמרי ממליץ לך להימנע מכל סוג של הימורים.
הטעות הגדולה והראשונה זה לחשוב שיש לך אפשרות לידע מוקדם שייתן לך יתרון. טעות עצומה.

קובעי יחסי ההימורים, נגיד ככה, פראיירים הם לא. לפחות רוב הזמן. רק בערך פעם בחודש-חודשיים אתה יכול למצוא ליין, ובדרך כלל זה לא כדורסל, שאתה שואל את עצמך מה עבר בראשם של המחליטים. דוגמא אחרונה זה מהכדורגל- רוסיה בישראל, פערי איכות מטורפים ביחס הימורים שלא מבטא קרוב לכך.

אבל לגבי 99.9 מהמשחקים?
אתה צריך לזכור שמול הידע המוקדם שלך מגיע הידע המוקדם של קובעי יחס ההימורים, אנשים בעלי ניסיון ויכולת שמרוויחים משכורות גבוהות מאוד בשביל לקבוע את הליין בדיוק איפה שהוא אמור להיות,
ומהצד השני, יש לך גם קבוצה שאתה מהמר נגדה ויודעת את מה שאתה ושאר הממליצים שלך יודעים, ומגיעה לאותו משחק כדי לשבש את המתוכנן.

אתה מבקש עזרה מ״ידענים״, קח דוגמא מעולם הכדורגל.
רשימת הידענים שהפסידו מיליוני דולרים יכולה להכיל פה תר׳ד של חמישה עמודים.
מווין רוני למייקל אואן לראובן עטר ולאלכס פרגוסון ואפשר להמשיך עד מחר.

כמו שאמרו פה, לאורך זמן, הסיכוי בקזינו גבוה יותר.

ההמלצה היחידה שאני אישית יכול לתת לגבי הימורים היא להימנע לגמרי, מכיוון שראיתי כבר לא מעט אנשים שהתחילו בקטן, 10-20 שקל ביום, ואחרי מספר חודשים כבר הימרו על 10-20 אלף בשבוע.
העונש הכי גדול לאנשים הוא שהם זוכים בהתחלה, כשהם שולחים ב10-20 שח בווינר.
מתחילה האופוריה, מחלחלת האופוריה ש״אני טוב בזה״, הריגוש נגמר כשמדברים על רווח של 100 שח.
ראיתי כבר כל כך הרבה אנשים כאלה.
אני הייתי כזה, רק שאני השכלתי לקום ולגמור עם זה אחרי ההפסד הרציני הראשון.
מרבית האנשים לא מסוגלים לצאת אחרי ההפסד הראשון הזה, בוער בהם הרצון להחזיר את מה שהפסידו, ומשם הדרך להפסד רציני נוסף קלה מאוד, ומשם להלוואות ולהרס משפחות.

שוב, הייתי חלק מאנשי ה״בית״ לתקופה לא קצרה, אז ראיתי המון מהמרים על פני תקופת זמן.
היחידים, אבל באמת היחידים, שלא נאמר הרוויחו אלא היחידים שלא התרסקו לחלוטין,
אלה אנשי הליין-רץ.
מי שיושב מול הטלוויזיה ומחליט שהוא רואה בעיניו שמדובר במשחק של הרבה גולים/ מעט גולים. האנשים האלה, לא שהיו רבים מהם, אני הכרתי בסך הכל שלושה, הם עשו כסף לאורך זמן.
כ-ל האחרים, כמה עשרות, שניסו כל פעם מחדש לדמיין ולנחש איך ייתפתח המשחק מבעוד מועד? אלה אנשים ששבוע אחד זכו וארבעה שבועות הפסידו.
כי כשאתה מדבר על 3 משחקים ויותר ביום, קשה עד בלתי אפשרי בשבילך לנחש מבעוד מועד איך ייראו המשחקים ואיך ייתפתחו ואיך היום הם קמו בבוקר, ובטח כשאנחנו מדברים על כך שיחסי ההימורים קובעים שאתה צריך לאורך זמן לנחש 2 מתוך 3, אחרת תפסיד.

בקיצור אחרי החפירה ולפני כל מה ששכחתי לחפור עליו,
פשוט אל תהמר. לא שווה את זה. תמצא את הריגושים שלך במקומות אחרים. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 6:40 pm 
Sophomore

יש סיפור כזה, אחד מגיע לקזינו ומחליט לבדוק קצת לפני שהוא מהמר. שואל את האנשים אם יש מישהו שתמיד מרויח אמרו לו יש אחד ומראים לו אותו. ניגש אליו שואל אותו מה הסוד שלך ? איך אתה מנצח את הקזינו ? הוא עונה לו, אני לא מהמר נגד הקזינו. אני מסתובב בחדר ומחכה עד שאני רואה מישהו שמרגיש חם ושחושב שהוא על הגל. אני מציע לו להתערב שהוא יפסיד, כמובן שהוא מסכים וכך אני מרויח.

בקיצור מה שאמרו לגבי הימורים, כנראה נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 7:21 pm 
Junior

אלון כתב:
יש סיפור כזה, אחד מגיע לקזינו ומחליט לבדוק קצת לפני שהוא מהמר. שואל את האנשים אם יש מישהו שתמיד מרויח אמרו לו יש אחד ומראים לו אותו. ניגש אליו שואל אותו מה הסוד שלך ? איך אתה מנצח את הקזינו ? הוא עונה לו, אני לא מהמר נגד הקזינו. אני מסתובב בחדר ומחכה עד שאני רואה מישהו שמרגיש חם ושחושב שהוא על הגל. אני מציע לו להתערב שהוא יפסיד, כמובן שהוא מסכים וכך אני מרויח.

בקיצור מה שאמרו לגבי הימורים, כנראה נכון.

או, תודה. ניסיתי להיזכר איך הולך הסיפור הזה כשכתבתי את ההודעה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 8:58 pm 
Junior

מעט מקומם אותי שאנשים פה לא קוראים את שרשור ההודעות לפני שהם מגיבים, אבל שיהיה.
בכל מקרה, קחו משחק ווינר מתפתח ונחמד מאוד בפייסבוק - http://www.facebook.com/pages/Winboard- ... 8859326644
(בשביל להכנס למשחק יש ללחוץ למעלה מצד ימין 'go to app')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה